Fransen in Ruanda in het nauw PZC Bosbranden in Oost-Spanje breiden zich niet verder uit Groot-Brittannië is in rep en roer door ontvoering baby'tje Claes vrijuit in corruptie-zaak Tientallen doden door natuurrampen Eigen politie eerst binnen- en buitenland Veiligheidszone overspoeld door vluchtelingen be//phone Formatie ZATERDAG 9 JULI 1994 iairobi/parijs (afp/rtr/ IPA)- Frankrijk kan de situatie het Centraalafrikaanse uanda niet meer alleen aan en ieeft de internationale gemeen- thap vrijdag dringend om hulp crzoeht. De door de Fransen in stelde veiligheidszone in het idwesten wordt overspoeld oor honderdduizenden vluch- ilingen. Ie Franse premier Balladur eist maandag naar de Verenig- eNaties in New York in de hoop at hij de hulpmissie kan over igen aan de internationale ge- leenschap. Balladur wil de imst van internationale troe- m versnellen zodat de Fransen Ch, volgens afspraak, vóór eind ili kunnen terugtrekken, ooruitlopend op de ontmoetin- mvan Balladur met secretaris- meraal Boutros Ghali en de eiligheidsraad pleitte de Fran- i minister van buitenlandse za- èn Juppé voor internationale idersteuning. Hij deed dat tij- ens een ontmoeting met der tien niet-gouvernementele orga nisaties. Volgens Juppé slaagt Frankrijk er niet in voldoende voedsel aan te voeren voor de groeiende massa vluchtelingen. Tijdens de oproep van Juppé drong een kleine groep rebellen van het Ruandees Patriottisch Front (FPR) de Franse veilig heidzone binnen, aldus meldin gen. Het FPR, dat vooral be staat uit leden van de Tutsi- stam, is op jacht naar Hutu's die massaslachtingen onder Tutsi's op hun geweten zouden hebben. De Fransen zelf meldden dat het FPR tot aan de grens van de zo ne is opgerukt. Tegelijkertijd uitten belangrijke Ruandese politieke partijen, Ipsluiting voor ragers van iambo-messen )EN HAAG (ANP) - Minderjari- en die met een zogenoemd ambo-mes op zak lopen en rinkeliers die luchtdrukpisto- en aan minderjarigen verko en kunnen in de toekomst door politie worden aangehouden in voorlopige hechtenis wor- en genomen. Dat is het gevolg an een wijziging van de wet 'apens en Munitie, waar het abinet vrijdag mee heeft inge- temd. èt ministerie van justitie heeft wet aangescherpt om de toe- mende (vuur)wapeneriminali- üt beter te kunnen bestrijden, ot nu toe kon de politie alleen insen in voorlopige hechtenis men als zij op heterdaad wer- len betrapt tijdens een crimi- ele daad waar vier jaar ge van- mis of meer op staat. ?ens de gewijzigde wet kun- verdachten ook bij overtre- ingen waarop minder straf aat in verzekering worden ge lid. Daarnaast wordt de ver- oop van bepaalde wapens zoals chtdrukpistolen, kruisbogen zogenoemmde Rambo-mes- n aan minderjarigen verbo- ililde celstraf oor 'godfather' 'laucle Wathey an onze correspondente ILLEMSTAD - Claude Wa- iey, de voormalig politiek lei- 'Godfather' van Sint aarten, is vrijdag veroordeeld maanden celstraf. Hij is tliuldig bevonden aan vals- eid in geschrifte en meineed ij de projecten voor uitbrei- ingvan de zee- en luchthavens P het eiland. Daarbij werd de otale kostprijs hoger opgege- tndan nodig was om volledige inanciering te kunnen krijgen. he andere bij de zaak betrok- en personen kregen eveneens fen. Ex-gezaghebber Ri- hardson en Watheys zoon Al ert, president-commissaris van luchthaven, werden veroor- eeld tot 15 maanden. Luchtha- endirecteur Arnell kreeg een sar. Ook zij werden veroordeeld egens valsheid in geschrifte Ismede het tegen de wet hande- b vanuit een verantwoordelij- functie. •s straf is aanmerkelijk lager snde vier jaar die werd geëist, eelneming aan een criminele ganisatie werd niet bewezen, oordeelde de rechter. En van irruptie, waar het openbaar unisterie duidelijk naai- zocht, as al helemaal geen sprake. lop fa dit opzicht is deze zaak tegen s bijkans onaanraakbare Wa- le5' een flop. Het heeft echter tl een sterk psychologisch ef- tt gehad in de Antilliaanse ge- leenschap. Het vermoeden dat aoggeplaatste personen vrije- bhun gang kunnen gaan, ligt in diggelen. De rechter uitte in in vonnis ook kritiek op het ipenbaar ministerie. 'trechter heeft Claude Wathey "et zijn passief kiesrecht ontno- 'en, zoals door de officier van istitie geëist. „Het gerecht sist de in deze zaak de - op zich Biwezige - politieke aspecten M te benadrukken", aldus frhter Goossens in zijn vonnis, «voor alle duidelijkheid" moet it rechter ook van het hart dat «hele dossier de sfeer doora- fst van het zoeken naar per- tonlijke bevoordeling van de Waagden zelf. Van wederrech- o verrijking en gewin is in hele zaak niets aanneme- [K geworden, laat staan geble- W'- Het is vooral hierom dat de Jwter sterk is afgeweken van 'tis van de officier. Rechter rekent Wathey wel aan dat hij Sint Maarten r*"ge schade aan vertrouwen rj-^betrokkend en dat hij mee ste aan „constructies die Maarten potentieel grote nade kunnen berokkenen". athey wordt daarbij gezien als man die het voor het zeggen De straten van Montezuma in de Amerikaanse staat Geogia zijn met modderwater bedekt. f GLENWOOD SPRINGS (RTR/AFP/AP) - Natuurrampen in de Verenigde Staten hebben al aan zeker dertig mensen het leven gekost. Door overstromingen in de staat Georgia kwamen ze ventien mensen om, terwijl grote branden in negen westelijke staten aan dertien brandweerlieden het leven kostten. Ongeveer 500 vuurbestrijders proberen een door blikseminslag veroorzaakte bosbrand in Glenwood Springs in de staat Colo rado te blussen. Het leek even dat zij daarin slaagden, tot de vlammen ineens oplaaiden en 52 brandweerlieden ingesloten raakten. Twaalf van hen kwamen om en twee worden nog ver mist. Een brandweercommandant denkt dat het voor vanavond niet mogelijk is het vuur onder controle te krijgen. In acht andere staten in het westen van de VS zijn in totaal 31 grote bosbranden ontstaan. Meer dan 60.000 hectare natuurge bied ging binnen een etmaal in vlammen op. Bij de bestrijding van deze branden zijn 7700 mannen en vrouwen betrokken. Het zijn de ergste bosbranden in de Verenigde Staten sinds 1949. Vooral de staat Georgia is zwaar getroffen door overstromingen als gevolg van de tropische storm Alberto. De overstromingen volgden op zware regenval. Op sommige plaatsen is in een dag tijd ruim een halve meter regen gevallen. Alleen al in Georgia is voor meer dan honderd miljoen gulden schade aangericht. Overstromingen na zware regenval aan het begin van de natte moesson hebben deze week in Pakistan aan meer dan 60 mensen het leven gekost. Het nationale persbureau van Pakistan be richtte vrijdag dat in de doorgaans droge en stoffige stad Quetta in het westen van het land minstens elf mensen omkwamen door dat honderden lemen woningen instortten. In Karachi kwamen minstens 25 mensen om. De meesten werden geêlektrocuteerd doordat hoogspanningsleidingen in de overstroomde straten vielen. Toeristen hebben volgens ANWB niets te vrezen DEN HAAG/BARCELONA (GPD) - De ernstige bosbran den waarmee heel Oost-Span je de afgelopen dagen te kam pen heeft gehad, breiden zich niet verder uit. De grootste brand, bij het Catalaanse Berga aan de voet van de Py reneeën, was gisteren nage noeg onder controle. In die omgeving ging 40.000 hectare bos verloren. Ook op andere plaatsen in Catalonië zijn nu alle branden geblust of onder controle. In het zuidelijke Andalusië zijn alle branden gedoofd, met uitzondering van die in de Sierra de las Nievas, in de buurt van Malaga, en die in de Sierra de Gazulas bij Grana da. De enorme brand in Mora- talla, in de regio Murcia, is eveneens bij vier van de vijf haarden onder controle. In Va lencia echter branden de bos sen bij Requena en Mallares gisteravond nog altijd hevig. Volgens de laatste berichten zijn de tientallen branden van woensdag inmiddels tot een zevental teruggebracht. Toeristen in Spanje hebben niets te vrezen van de bos branden. Volgens de ANWB is er geen enkele dreiging voor de Nederlandse vakantiegan gers, omdat alle brandhaar- ZOMEBBilMaSilNJSPANïïl den zich in het binnenland be vinden. 'Het enige wat zij zul len zien is wellicht een rook wolkje', zegt G. van Wouden berg, deskundige op het ge bied van het buitenlands toe risme. De ANWB houdt de situatie nauwlettend in de gaten. Mocht de situatie veranderen dan volgen direct maatregelen om de leden in dat gebied te hulp te schieten. Het Spaans Verkeersbureau verspreidt daarnaast dagelijks de meest actuele informatie. „Momen teel is er geen enkel gevaar in de bekende toeristische bad plaatsen", zegt bureau-mana ger A. van Breda. Toch stond gisteren de tele foon bij de ANWB roodgloeiend. Ruim vierhon derd verontruste reizigers in spe en familieleden van toeris ten belden na een bericht in het televisieprogramma De Vakantieman. Volgens pre sentator Frits Bom zou de badplaats Salou worden ont ruimd zodra de wind zou draaien. „Van een ontruiming van Salou is absoluut geen sprake geweest. De enige bos brand in die regio heeft op vijf tig kilometer van Salou bij het bergplaatsje Poblet gewoed", zegt Van Breda. Verslagenheid Hoewel de branden dus gro tendeels onder controle zijn, is de verslagenheid onder de Spanjaarden groot. In vier da gen tijd is meer bos afgebrand dan normaal in een jaar. Sinds zondagavond ging 140.000 hectare bos en struikgewas verloren. De branden kostten bovendien 19 mensen het le ven. LONDEN (RTR/DPA) - Een week na de ontvoering van een vier uur oude baby uit een zie kenhuis in de Britse stad Not tingham wachten de ouders en de politie vrijdag nog altijd op een telefoontje van de ontvoer ders. Heel Groot-Brittannië leeft met de ouders mee. Na een directe oproep via de te levisie aan de vermoedelijke ontvoerster publiceerden de kranten vrijdag een door de poli tie gemaakte fotomontage van een ruim 20-jarige vrouw met bruin haar. Daarop kwam uit het publiek een stroom informa tie los. maar het contact waarop iedereen hoopt bleef uit. 'Zij hebben misschien nog tijd nodig om na te denken', ver klaarde inspecteur Gilbert over het onbekende paar dat van de ontvoering wordt verdacht. Aan hen werd donderdag via de tele visie namens de ouders van de baby Abbie Humphries een drin gende oproep gericht. Tot de televisieoproep werd be sloten nadat een man die zich Gary noemde, via de telefoon verklaarde dat zijn vrouw het kind had ontvoerd en dat het er goed mee ging. Ze voedt het kind 's middags voor de televisie, zei hij. Maai- na de oproep via de te levisie op het aangegeven tijd stip kwam geen reactie. De poli tie hoopt dat hij opnieuw zal bel len. Van de vrouw zijn op basis van beelden van de rug van de ver dachte die veiligheidscamera's in het ziekenhuis opnamen, foto composities gemaakt die Britse kranten publiceerden. De foto's zijn ook voorgelegd aan bezoek sters van medische centra in Nottingham. De politie denkt dat de vrouw in geestelijke pro blemen verkeert, mogelijk na dat zij zelf een kind heeft verlo ren. De baby werd de vader uit han den genomen door iemand die hij voor een verpleegster aanzag. Zij beweerde een gehoortest bij het kind te moeten doen. Vervol gens verdween zij met het kind. De zaak houdt het hele land be zig en alle kranten berichten er over op de voorpagina. Twee dagbladen, de Sun en de Daily Mirror, hebben resp. 55.000 en 60.000 gulden geboden voor tips aan de hand waarvan het kind kan worden teruggevonden. Nummerieke Semafoons zonder abonnement! Enorme besparing v. bedrijf/particulier. Incl. trilalarm. Ook voor Benelux. Prijs: 499,- excl. B.T.W. Zonnebloemstraat 49 - Goes Tel. 01100 - 21293 Fax 31273 waaronder het FPR, hun veront rusting over de Franse interven tiemacht. Zij willen een terug trekking vóór het einde van de maand, zoals Parijs zelf had be loofd. De Verenigde Naties hervatten na een onderbreking van een maand de vluchten op de Ruan dese hoofdstad Kigali. Behalve hulpgoederen gingen Ghanese militairen mee die het contin gent van vierhonderd blauwhel men versterken. Volgens een be sluit van de Veiligheidsraad moet de VN-vredesmacht uitein delijk 5500 man omvatten. De VN hadden de vluchten naar Ki gali begin juni stopgezet, omdat het vliegveld was gebombar deerd. Het Rode Kruis verwacht dat na het einde van de gevechten de si tuatie van de burgerbevolking in Kigali spoedig zal verbeteren. De hulporganisatie overweegt in dat geval haar activiteiten in de hoofdstad snel te verminderen. Wijk in New York geplaagd door malariamuskiet NEW YORK (AP) - Omdat nog steeds geen afdoende verkla ring is gevonden voor de drie gevallen van malaria in de New Yorkse wijk Queens heeft de ge zondheidsdienst van de stad de jacht opgevoerd op muskieten die de ziekte verspreid zouden kunnen hebben. Men wil de insecten vangen en testen om te zien of zij de ziekte bij zich dragen, zo meldde woordvoerder Steve Matthews. Tot nu toe zijn geen malaria muskieten gevangen, aldus de woordvoerder. Vorig jaar juli kregen drie inwo ners van de wijk de door bloed overgebrachte ziekte. Matthews zei dat artsen tot de conclusie waren gekomen dat de patiën ten de ziekte van lokale malaria muskieten hadden gekregen omdat een van de zieken nooit buiten de VS was geweest en een andere nooit een land had be zocht waar malaria voorkomt. De derde was in een land ge weest waar de ziekte voorkomt, maar niet recent genoeg om de ziekte daar opgelopen te heb ben. slot van pagina 1 len geven, al vond hij het meer voor de hand liggen dat Kok eerst kijkt naar de mogelijkhe den van een centrum-rechts ka binet. Kok heeft daarvan gezegd dat dat niet zijn eerste prioriteit heeft. Volgens Bolkestein kan het grootste deel van het bij na- akkoord over paars zo door Kok worden overgenomen, inclusief afspraken over onderwijs, de Be tuwelijn en de euthanasie. Het CDA heeft het daar juist moei lijk mee. Ook hebben Kok en Bolkestein gesproken over de geschilpun ten over de sociale zekerheid en de rijksbegroting, waarover de paarse coalitie is gestruikeld. „Kok weet de eisen die ons scheidt. Als staatsman zal hij ongetwijfeld het juiste midden weten te vinden", aldus Bolke stein. Volgens D66-leider Van Mierlo is de kans op paars weer groter ge worden nu Kok tot informateur is benoemd. Van Mierlo wees er op dat zowel Kok als hij tegen een centrum-rechtse coalitie zijn. „Kok is een uitgesproken persoon. Ik zou het een huzaren stukje vinden als het hem lukt een stuk te schrijven waar ieder een zich in kan vinden", aldus Van Mierlo. Wallage zei er rekening mee te houden dat Kok voorstellen gaat doen die voor de PvdA moeilijk liggen. „Het zit er in dat de PvdA-fractie wel eens met de tanden moet knarsen bij de voorstellen van Kok". Zwijndrecht Iaat 'kansarmen' van asielboot halen ZWIJNDRECHT (ANP) - Twin tig asielzoekers van de asiel boot in Zwijndrecht zijn in de loop van deze week overge plaatst naar onderzoekscentra (OC's) elders in het land. Dat ge beurde op verzoek van burge meester D. Corporaal na over leg met het ministerie van justi tie. Corporaal stelde het ministerie twee weken geleden een ultima tum. Toen bleek dat 140 van 350 op de boot verblijvende vluchte lingen nog niet door waren ge hoord. Van die mensen is nog niet duidelijk of ze kans maken op een verblijfsvergunning. Zwijndrecht wil alleen kansrijke asielzoekers opnemen. De burgemeester gaf Justitie tot 1 juli de tijd om de asielzoekers alsnog te horen. Die datum werd niet gehaald. Volgens de ge meente zullen nog een aantal be woners van de boot worden over geplaatst. Met het ministerie is afgesproken dat vanaf 1 augus tus alleen nog kansrijke asiel zoekers op de boot verblijven. Het feest in de Haagse Ridderzaal, anderhalve maand geleden, ter ere van het succes van de reorganisatie van de politie, is op z'n minst voorba rig geweest. Er werd daar in het bijzijn van de toen malige ministers Hirsch Ballin (justitie) en Van Thijn (binnenlandse zaken) met champagne getoast op een nogal bedenkelijk resultaat. Want nog voortdurend worden grote vraagtekens gezet bij de interne verbouwing van het Nederlandse politie-apparaat. Het verwijt van het Openbaar Ministerie aan bijvoorbeeld het Zeeuwse regiokorps van de politie over gebrek aan medewerking als het gaat om geza menlijke bestrijding van de georganiseerde criminaliteit, is opnieuw zo'n voorbeeld dat er van alles niet klopt aan die nieuwe opzet. Volgens de Haagse procureur-generaal mr. W. Sorgdrager levert de politie in Zeeland te weinig mensen aan de speciale recherche-teams die nationaal en internationaal opererende misdaadbendes moeten aanpakken. De korpslei ding in Middelburg zou zich daarbij ten onrechte verschuilen achter argumenten als onderbezetting en regionale belan gen. Het Openbaar Ministerie heeft de laatste tijd, mede door de IRT-affaire, ook zelf onder zware kritiek gelegen over manco's in de criminaliteitsbestrijding. Het slaat nu terug naar de politie, die het laat afweten bij samenwerking in gro ter verband. De Zeeuwse politie geeft toe dat ze tekortschiet. Maar daarmee is de kous natuurlijk niet af. De zware crimina liteit is niet uitsluitend een grote stadsprobleem. Zeker een grensprovincie krijgt er in toenemende mate mee te maken; Zeeland ligt wat dat betreft in de frontlinie. De drugsproble men in de binnenstad van Terneuzen geven aan hoe hier de vlag erbij hangt. Het eiland Tholen werd nog deze week door de politie als 'een paradijsje voor criminelen' afgeschilderd. Misdadige activiteiten uit de Randstad verplaatsen zich naai- het platteland. Ook Zeeland en het Zeeuwse politie korps hebben dus belang bij een doeltreffend netwerk en een brede organisatie-opzet voor de oorlog tegen een vorm van criminaliteit, die zichzelf ook steeds grondiger organiseert en almaar verder verhardt. Een eigen inbreng daarin kan dan natuurlijk niet ontbreken. Op het ogenblik bestaat die bij drage kennelijk alleen op papier, maar wordt ze in de prak tijk van alle dag afgestreept. Het argument eigen politieta ken eerst klinkt begrijpelijk, maar het kan op termijn nog wel eens averechts uitpakken. En dan snijdt het Zeeuwse regio korps in eigen vlees. Trouwens, de manier waarop de procureurs-generaal bij de 25 nieuwe regiokorpsen van politie moeten bedelen om een stuk samenwerking op poten te zetten, blaakt ook niet bepaald van daadkracht. Hier wreekt zich de zwakte van de omvangrijke operatie waarmee in de afgelopen jaren ge meentepolitie en rijkspolitie zijn samengevoegd tot eenhe den, die zich - om allerlei redenen - tot eigen republiekjes heb ben uitgeroepen. De reorganisatie is door politiek Den Haag verkocht als een uitvinding, waarmee de burger beter af zou zijn. Het omgekeerde bleek het geval. Maar de samenvoeging heeft geleid tot onrust en demotivatie onder vrijwel alle poli tiepersoneel. De grootscheepse fusie als zodanig ging het or ganisatietalent van het politie-apparaat te boven. En het re sultaat is tot dusver een bandjir van klachten en rapporten met mistroostige conclusies. Daarin wordt vastgesteld dat er nog steeds te weinig politie op straat is en dat de opsporings instanties in Nederland - die elkaar hard nodig hebben - steeds minder in staat blijken om de criminaliteit grondig aan te pakken. Nee, het feestje onlangs in de Ridderzaal was eigenlijk ongepast. Het probeerde te verdoezelen dat Neder land voorlopig zit opgezadeld met een politie-apparaat, waaruit de samenhang is verdwenen. Het jongste verwijt aan het regiokorps Zeeland onderstreept dat nog eens. vdM. BRUSSEL (ANP) - De Belgische minister van buitenlandse za ken Willy Claes hoeft zich even als oud-minister Philipe Mou- reaux niet te verantwoorden voor het Hof van Cassatie voor misbruik van overheidsgelden. Een speciale commissie van het Belgische parlement heeft vrij dagavond geadviseerd alleen de oud-vicepremier Guy Coeme voor het hof te laten verschij nen. De positie van Claes kwam een week geleden onder druk te staan toen bekend werd dat hij samen met Coeme en Moureaux in 1989 via het Interuniversitair Instituut voor Opinie-onder zoek (Uniop) overheidsgeld mis bruikt zou hebben voor persoon lijke en partijbelangen. Claes werd ervan beschuldigd bij een opinie-onderzoek vragen naar zijn eigen populariteit te hebben laten opnemen. De commissie achtte evenwel het misbruik van de socialisten Claes en Moureaux te licht om hen naar het Hof te sturen. Coeme, eveneens een socialist, wordt er onder meer van be schuldigd het loon van een kabi netsmedewerkster in de reke ning van Uniop te hebben laten verwerken. Voorts zou hij abon nementen op kranten en het startgeld van een zwemster uit de gemeente waar hij burge meester is via opdrachten aan het bureau verrekend hebben. Directie: K. Scherphuis. W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P Dieleman, algemeen hoofdredacteur; C van der Maas. hoofdredacteur commentaar, A L. Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur, Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000. Servicepunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51 4331 LK Middelburg. Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst: Servicepunt. Boekhandel Duerinck, Gentsestraat 12, Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-68000. Zierikzee: Oude Haven 41, 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380. Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Openingstijden Zierikzee van 8.30-12.30 en van 13.30-17.00 uur. Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18, 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000; Redactiefax. 01184-70102 's avonds op zondag t/m vrijdag: vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag op de kantoren gedurende de openingstijden: zaterdags tot 14.00 uur. op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen. Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en uitsluitend maan dag- t/m vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Tel. 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 84,50, automatische afschrijving 83,75, franco per post 107,50; per maand 29,60, automatische afschrij ving 29,00; jaarabonnement 326,50. auto matische afschrijving 325,00; jaarabonnement franco per post 415,00; losse nummers maan dag t/m vrijdag 1.50, zaterdag 2,00 p.st. (alle bedragen inclu sief 6 pet. btw). Postrek.nr.. 3754316 t.n.v. PZC ab.rek. Vlissingen. Advertentietarieven: 165 cent per mm; minimumprijs per advertentie 24,75; ingezonden mededelingen 2.5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 6,25 meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 17,5 pet. btw). Giro: 35 93 00, Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 3