Navratilova: afscheid in stijl Nederland gewaarschuwd voor de Ieren Jan de Klerk op Windtoernooi als eerste geplaatst Kool staat in Axel nog geen game af Rol van spelbepaler ligt Bovelander wel Geldrop trekt zich terug uit eredivisie Spaanse gravelbijtster Martinez laatste obstakel op Wimbledon fan onze verslaggever tené van Hattum iONDEN - Het zal Martina Na- ratilova een worst zijn of de rouwenfinale van Wimbledon 994 morgen een mooie wordt. Us ze maar wint. „Er wordt in le boeken nergens bijgeschre- 'en of het ook een mooie eind- trijd was", meent ze. De halve inale, die ze gisteren van Gigi ernandez won, was wel van en fraai niveau. Of ze nou de ietere van de twee was ge veest, of de gelukkigste, vroeg emand. „Wat maakt mij dat nou uit", grijnsde ze. „Ik sta in de finale en daar gaat het om." Het laatste obstakel voor Navra tilova heet Conchita Martinez, de nummer drie van de wereld, een gravelspecialiste bij uitstek, die zich tot twee weken geleden nog afvroeg wat ze op gras eigen lijk te zoeken had. Maar dat is bijzaak. De honderdeerste vrou wenfinale op Wimbledon draait in feite maar om één persoon, de 37-jarige Navratilova, die heeft gezegd dat ze er na zaterdagmid- dag mee ophoudt, of ze nou wint of verliest. Of ze dan de eretitel grootste tennisster aller tijden meekrijgt is een vraag die iedereen voor zichzelf moet beantwoorden. De Australische Margaret Court won tussen 1959 en 1975 vieren twintig Grand Slamtitels. Chris Evert veroverde er tussen 1971 en 1989 achttien. Navratilova kan morgen de negentien vol maken. Maar in de tijd van Court trainden nog niet dage lijks duizenden meisjes over de hele wereld keihard in de hoop ooit een baantje te vinden als tennisprof. Toen was tennis nog een elitesport. Court won in to taal 79 toernooien, Evert maar liefst 157. Maar als je alles op een rijtje zet, springt Navratilova er toch wel bovenuit met haar 167 toernooizeges tot nu toe. twintig miljoen dollar aan prijzengeld en 21 jaar aan de absolute top. Evert hield het achttien jaar vol. Court zeventien. In haar mogelijk laatste dagen in de schijnwerpers geniet Na- 1MSTELVEEN (ANP) - De posi- ie van Mare Delïssen als spel- tepaler in het Nederlands hoc- :ey-elftal is niet langer heilig. )e aanvoerder ontbrak gister- vond in de wedstrijd tegen Pa- ;istan. Zijn taak werd overge- lomen door Floris-Jan Bove- ander. Iet werd een kassucces. Met ier treffers had Bovelander een root aandeel in de overwinning an 6-2. Het was de op één na rootste zege van de hockeyers p Pakistan ooit. In 1982 werd iet in Amstelveen tijdens de lhampions Trophy 7-2, in Kuala lUmpur 1993 won Oranje in het- elfde toernooi eveneens met 6- let Bovelander als centrale ïiddenvelder leverde Oranje en puike eerste helft af. De loeg overrompelde de Pakis- ani. Voordat de Aziaten voor de erste keer in de Nederlandse irkel verschenen, stond er 4-0 p het bord. Bovelander kogelde linnen negen minuten de eerste rie strafcorners langs Mansoor, pe vierde resulteerde in een trafbal. die door Bovelander veneens werd geconverteerd, 4- Het was zijn tiende treffer in it toernooi in vier wedstrijden, [og zes en hij staat op 200. De wedstrijd was eigenlijk afge- ipen voordat hij goed en wel be- onnen was", was het oordeel an Hans Jorritsma, die voor de erste keer in het Wagener-sta- .on op de bank als coach van akistan in een wedstrijd tegen Nederland. Dat was in hoge ma te de verdienste van Bovelan der. Van zijn spel ging constant dreiging uit. Hij voedde de snelle voorwaartsen met directe en af gemeten passes en fungeerde zelf als schaduwspits kort achter Van den Honert. „We speelden op bijzonder hoog niveau", zei coach Oltmans. Kort voor de rust tikte rechts buiten Veen na een dieptepass van Bovelander subtiel 5-0 in. In de tweede helft nam Oranje gas terug. Daardoor kwam Pakistan terug tot 5-2. Kaleem mikte de eerste en enige strafcorner raak en Ashraf tekende in de 61e mi nuut voor zijn achtste doelpunt in dit toernooi. Het slotwoord was voor Van Wijk. De linker spits soleerde in de slotseconden door de Pakistaande achter hoede, 6-2. Delissen maakte het feestje niet mee. Zijn vriendin studeerde af. Nederland - Pakistan 6-2 (5-0). 3. Bo velander 1-0 (sc), 6. Bovelander 2-0 (sc), 9. Bovelander 3-0 (sc), 19. Bove lander 4-0 (sb), 28. Veen 5-0, 56. Ka- leem 5-1 (sc), 61. Ashraf 5-2, 70. Van Wijk 6-2. Scheidsrechters: Ruiz (Arg) en Deo (Spa). Toeschouwers: 4000. Duitsland - Zuid-Afrika 4-0 (2-0). 8. Blunck 1-0, 18. Bechmann 2-0, 47. Meinhardt (sc), 58. Meinhardt 4-0 (sc). Australië - Argentinië 4-0 (3-0). 20. Corbitt 1-0 (sc), 26. Stacy 2-0 (sc), 33. Hager 3-0, 46. Stacy 4-0 (sc). Stand: 1. Australië 4-8 (18-4), 2. Ne derland 4-7 (21-4), 3. Pakistan 4-6 (15- 9), 4. Duitsland 4-4 (9-6), 5. Argentinië 4-3 (4-6), 6. Zuid-Afrika 4-0 (4-21), 7. Maleisië 4-0 (2-22). Martina Navratilova heft haar armen ten hemel. „Ik sta in de finale en daar gaat het om." foto E PA vratilova nog volop van alle aan dacht. Ze speelt met de pers, geeft na bijna ieder antwoord een knipoog en trekt dan de mondhoeken onmiddellijk weer in een grijns. Ze wil dat iedereen ziet dat ze van haar laatste triomftocht geniet. En oh ja, in november komt er nog een boek uit van haar hand. Een roman met herkenbare personages uit de tenniswereld. Met een tiende Wimbledontitel op zak vliegt dat boek natuurlijk de winkels uit, vooral in Engeland en Ame rika. Dat zou mooi meegenomen zijn. Of ze de finale wint, is nog de vraag. Gisteren leek ze in het duel met haar vriendin Gigi Fer nandez ze wonen allebei in het Amerikaanse wintersportpara dijs Aspen en trainen altijd sa men behoorlijk op van de ze nuwen. Maar morgen zal alles anders zijn, verzekerde ze. „Die finale wordt absoluut niet moei lijk. Hier heb ik altijd van ge droomd, een afscheid in stijl. Ik ga van ieder moment genieten." Tegenstandster Conchita Marti nez liep nog in de luiers toen Na vratilova in 1973 haar eerste Wimbledon speelde. De 22-jarige Spaanse beëindigde in een slo pende partij (3-6, 6-2, 10-8) de twee droomweken van de Ame rikaanse McNeil, in de eerste ronde nog de beul van Steffi Graf. Martinez deed wat Graf niet lukte en Arantxa Sanchez ook niet: vanaf de baseline de Wimbledönfinale halen. Martinez is alweer een tijdje de nummer drie van de tennisvrou- wen, maar stond altijd in de schaduw van Graf en Sanchez. Ze tennist een beetje als Saba- tini, met lange, tijdrovende, zwiepende halen. Maar die uit halen kunnen dodelijk zijn. Na vratilova weet dat ook. Ze speel den vier keer tegen elkaar, Mar tinez won drie keer. Altijd op gravel, nooit op gras. maar toch. Martina is gewaarschuwd. Vrouwen, halve finale: Navratilova CVSt/4) - Gigi Fernandez (VSt) 6-4 7-6. Martinez (Spa/3) - McNeil (VSt) 3-6 6-2 10-8. Dubbelspel, kwartfinales: Novotna/ Sanchez (Tsj/Spa/2) - Shriver/Smylie (VSt/Aus/5) 6-2 6-4, Gigi Fernandez/ Zvereva (VStAVRu/1) - Harvey-Wild/ Rubin (VSt) 6-1 4-6 6-0. Mannen, dubbelspel, kwartfinale: Ferreira/Stich (ZAf/Dui/16) - Barnard /Haygarth (ZAf) 6-3 7-5 6-2. Jeugdtoernooi. Meisjes, derde ron de: Reuter (Ned) - Moros (VSt) 6-2 6-3. Jongens, derde ronde: Schalken (Ned) - Galimberti (Ita/10) 6-2 3-6 6-3. lack Charlton brouwt eenheid van vreemdelingenlegioen an onze verslaggever an Mennega RLANDO - Het verhaal van ohn Aldridge is het meest bi- ar. De 35-jarige oudgediende 'an Tranmere Rovers heeft het ian zijn overgrootmoeder te lanken dat hij namens Ierland het WK van de partij kan in. Snuffelend in geboortere- isters ontdekte bondscoach ck Charlton jaren geleden dat ievrouw Aldridge zaliger de :rse nationaliteit bezat. 'Big bedacht zich geen mo- lent en nam de gemakkèlijk :orende spits, geboren uit ar- :loze Engelse ouders en des- ids nog uitkomend voor Liver- franse zet Mol >p achterstand onze medewerker JANSTEEN - Francois •anse heeft de leiding in het seuws/Meeting Point Middel- imp-klassement overgeno men van Peter Mol. De renner Jt Kwadendamme sleepte in t. Jansteen de zege in de wacht, lol, tot voor de wedstrijd kop- jper van het klassement, 'am niet aan de start, lij raakte daardoor niet alleen e leiding kwijt, maar moest ook Ink terrein prijsgeven. De vol- [nde wedstrijd staat morgen iterdag) op het programma in •uiningen. De winnaar van het |assement incasseert aan he4t ide van het wielerseizoen een idrag van 750 gulden, and: 1. Frantjois Franse (Kwaden- nme) 64 punten, 2. Peter Mol (Ka- jlle) 55,3, Peter Hoondert (Goes) 43, Patrick van Passel (Sluiskil) 36, 5. Jilted Geys (Kwadendamme) 32, 6. Timmermans (Yerseke) 31. 7. han van Schaick (Souburg), 8. Jon Vermeulen (Kloetinge), 9. Kees houwenaar (Kloetinge), 10. Michel s (Rilland) 24. pool, onmiddellijk op in zijn 'Green Army'. Aldridge is bepaald geen uitzon dering. Tal van Jack's uitverko renen hebben amper Iers bloed door de aderen stromen. Zij kun nen niettemin voor de Ierse na tionale ploeg worden gerecru- teerd, omdat zij met een- opa of oma van Ierse origine op de proppen kwamen. Op het 'Groene Eiland' doet derhalve de grap de ronde dat de letters FAI Football Association of Ireland - staan voor Find Ano ther Irishman. Charlton kan zich er niet druk over maken. „Het zou absurd zijn te denken dat je uit een land met drie mil joen inwoners een elftal kunt sa- menstellen dat de beste ploegen ter wereld kan verslaan." Niemand van Jack's Lads voet balt ook bij een club in de Ierse League. Doelman Pat Bonner (Celtic Glasgow) en aanvaller Tommy Coyne (Motherwell) ver dienen hun boterham in Schot land, de rest in Engeland. Het Ierse nationale elftal is één groot vreemdelingenlegioen, maar de saamhorigheid is er niet minder om. Sterker, Charlton heeft van zijn immer hartstochtelijk strij dende boys een fantastische eenheid gemaakt. Eenvoud, in zet en ontspanning zijn daarbij de toverwoorden. De no nonsense-coach is zelf evenmin Ier. Hij is de oudste zoon van een mijnwerker uit As- hington, een stadje in de buurt van Newcastle, in het noordoos ten van Engeland. Hij weet wat armoede is, maai- het voetballen heeft hem financieel onafhanke lijk gemaakt. Hij heeft zijn geld belegd in onroerend goed, be stiert een veefokkerij in Wales, is eigenaar van een bungalow in het Spaanse jetset-oord Marbel- la, bezit een riant optrekje in Ponteland bij Newcastle en heeft een stuk grond in Austra lië. Charlton is honkvast. In zijn 21 jaren omvattende profcarrière kwam hij maar voor één club uit: )agevos verrast Aarts en Luteijn ftn onze medewerker 3ES - Jean-Marc Dagevos is Jirinaar geworden van een edstrijd in het kader van de Jmeravondcompetitie wiel- nnen. coureur uit Wemeldinge ver- Iste Fester Aarts Jacco Luteijn I de sprint. Bij de junioren be- ies Jan Dïngemanse eens te Jeer zijn klasse. Patrick Tol lek toonde aan een maatje te loot te zijn voor de A-trimmers, ■plagen: A-amateurs: 1. Jean-Marc Dagevos (Wemeldinge), 2. Fester Aarts (Kruiningen), 3. Jacco Luteijn (Kapelle), 4. Peter Kant (Goes), 5. Toon Vermeule (Kloetinge) B-amateurs: 1. Ad Zuidweg (Kapel le) Nieuwelingen: 1. Dennis de Dreu I's-Gravenpolder). Vrouwen: 1. Wil- ma Rijk (Kwadendamme), 2. Diana Tichem (Tholen) Junioren: 1 Jan Dingemanse (Wolphaartsdijk), 2. Dennis Brehm (Kamperland), 3. Pa trick Bauer (Yerseke). Trimmers: 1. Patrick Tolhoek (Yer seke). 2. Walther Schmidt (Goes), Henk de Jong (Goes). 4. Huib Slabbe- koorn (Kapelle), 5 Kees Hoogerland (Yerseke). Leeds United, waarvoor hij tus sen 1952 en 1973 liefst 629 com petitiewedstrijden speelde. Sa men met zijn veel getalenteer- dere broer Bobby maakte hij deel uit van het Engelse natio nale elftal dat in '66 in eigen land wereldkampioen werd. Na zijn actieve carrière was hij club- coach van onder meer Middles brough, Sheffield Wednesday en Newcastle United. Bij Newcastle nam hij na een jaar ontslag. Hij was de voetballerij beu en wilde meer tijd kunnen besteden aan zijn grote hobby's: vissen en ja gen. Na verloop van tijd begon hij toch weer naar de bal te verlan gen. Op 7 februari 1986 werd hij bondscoach van Ierland. Met Charlton aan het roer verloor Ierland weliswaar direct met 1-0 van Wales, maar daarna regen de successen zich aaneen. Twee jaar na zijn aanstelling plaatste Ierland zich voor het EK in Duitsland, waar het door Neder land in Gelsenkirchen mira culeus doelpunt van Wim Klieft - pootje werd gelicht. In 1990 was het in Italië voor het eerst in de geschiedenis WK-deelnemer salonremise (1-1) tegen Neder land in Palermo, uitgeschakeld in de kwartfinales door Italië. Bij het EK in Zweden ontbraken de Ieren op het appel, maar in de Verenigde Staten zijn zij op nieuw nadrukkelijk van de par tij. De groepswedstrijden in Ame rika tegen Italië (1-0 overwin ning), Mexico (2-1 nederlaag) en Noorwegen (0-0) meegerekend, zat Jack Charlton inmiddels 81 maal als coach van Ierland op de bank. Tijdens het duel met Noorwegen zat hij overigens op de tribune van het Giants sta dion in New York, omdat de FI FA hem vanwege onbehoorlijk gedrag bij Ierland-Mexico voor één wedstrijd had geschorst. Charlton (59) kan als bonds coach bogen op 41 overwinnin gen, 11 nederlagen en 29 gelijke spelen. Hij is de populairste man in Ierland en dat voor een En gelsman. Op 26 mei kreeg hij het ereburgerschap van de stad Du blin. John F Kennedy, Paus John Paul II, Nelson Mandela en Moeder Teresa vielen die eer eveneens ooit te beurt. Groene strijders Net als in 1990 in Italië heeft Ier land ook in Amerika weer de oudste selectie van het toernooi. In totaal zeulen Jack's groene strijders 638 jaren als last met zich mee. De gemiddelde leeftijd van de ploeg is iets meer dan 29 jaar. Uitschieters naar boven zijn Kevin Moran (38). Aldridge (35), Bonner (35), Paul McGrath (34), Ray Houghton (32) en Ron nie Whelan (32). Met zijn negen tien lentes is Gary Kelly de ben jamin van de ploeg. In Tilburg, waar Ierland op 20 april tegen het Nederlands elftal oefende en met 1-0 won (doelpunt Coyne), gaf Kelly zijn directe tegenstan der Bryan Roy geen schijn van kans. Op 2 juni 1924 speelden Ierland, toen nog als Ierse Vrijstaat, en Nederland voor het eerst een in terland tegen elkaar. Dat ge beurde tijdens de Olympische Spelen in Parijs. Oranje won, met 2-1. Daarna troffen de lan den elkaar nog dertien keer. Met zeven overwinningen, vijf neder lagen en twee gelijke spelen ziet de balans er voor Nederland het beste uit. De vijftiende editie van Nederland-Ierland volgt maandag in de Citrus Bowl in Orlando. Gesterkt door de over winning van 1-0 in Tilburg kijkt Charlton er vol vertrouwen naar uit. Mocht de 'Giraffe' na afloop van het duel met lege handen staan, dan zal hij er geen traan om la ten, geen glas bier minder om drinken en geen sigaar minder om roken. Dan pakt hij zijn hen gels en gaat wat eerder dan ge pland op zalm vissen in Alaska. Dat vindt hij ne.t zo leuk als voet- ballen. Jack Charlton bokst de bal weg bij een training van Ierland. KLOOSTERZANDE - Het Windtoernooi van tennisver eniging Hontenisse viert zijn tweede lustrum. Toeval of niet, in de jubileum-uitgave kent de hoogste categorie ook nog eens een plaatselijke favoriet. Jan de Klerk is als eerste geplaatst in het mannen-enkelspel C-l. Hoewel de organisatoren van het tiende Windtoernooi twintig deelnemers meer konden in schrijven als een jaar geleden, valt de opkomst toch een beetje tegen. Wedstrijdsecretaris De Clercq had er meer van ver wacht, maar geeft te kennen dat het nu gewoon gezellig vol is. Lokale favoriet De Klerk heeft plaatsingsnummer 1 achter zijn naam gekregen. In deze Cl- reeks in Benny de Booy van Hul ster Ambacht als tweede ge plaatst. Eric Thans en Rudi Mar tens zijn een trapje lager, bij de C2-heren, de favorieten. Bij de vrouwen in de Dl-catego- rie heeft de organisatie in de Axelse S. Neve en Ingeborg Bou- wens, van de organiserende ten nisvereniging Hontenisse, de grootste favorietes. Het Kloos ters Windtoernooi begint mor gen (zaterdag) en duurt tot en met volgend weekeinde. Plaatsingen: HEC1: 1 Jan de Klerk. 2. Benny de Booy. HEC2: 1. Eric Thans, 2. Rudi Martens. HED.1: 1. Ro bert Asselman, 2. Filip de Clercq, 3/4. Frans Vlassenrood en Jan Boogaert. HED2: 1 Mario Scheffers, 2. Willem Bouwens, 3/^ Leo Verbnten Rob Jut te. HED 351 1. Robert Asselman. 2. Ben Kint. DED1: 1. S. Neve, 2. Inge borg Bouwens. DED2: 1. Claudia Ver munt. 2. Denise Leeraert HDC2: poule. HDD1 1. Droeck/de Klerk. 2. Boogaert/Boogart. HDD2: 1. Schef- fers/Bouwens, 2. Kindt/Koolmans. DDD1: 1. Laureins, 2. Bouwens/ Kindt. DDD2 1 De Smit/Hooman, 2. Roman/Leeraert. GDC1:. poule. GDC2 1. Martens/De Schepper, 2. Asselman/Renique. GDD1: 1. Kmb- bler/Nijssen, 2. Vermeulen/Burm. GDD2: poule. AXEL - Favoriete Fanny Kool heeft in de kwartfinale van het Axelse Dl-tennistoernooi flink van leer getrokken tegen Han- nie Wieland. Toen de kruitdam pen waren opgetrokken, bleek Kool zonder gameverlies de hal ve finale binnengestoomd: 6-0, 6-0. Haar tegenstandster daarin is de eveneens geplaatste An Walrave, die zich simpel ont deed van Janet de Moor. Op het omvangrijke schema van de Dl-categorie verwierf Liet Er- pelinck jr zich een plaats bij de laatste acht. Nadat rpelinck de eerste set tegen Herman de Regt gemakkelijk op zijn naam had geschreven, moest een tiebreak de tweede set beslissen. Ook dat klusje klaarde hij. Erpelinck krijgt nu te maken met Ronald de Pooter. die Dick Vrolijk kans loos liet. Uitslagen: HED1, tweede ronde: Liet Erpelinck jr-Herman de Regt 6-3,7-6: Ronald de Pooter-Dick Vrolijk 6-1, 6- 0. DED1, kwartfinale: Fanny Kool- Hannie Wieland 6-0. 6-0: An Walra- ve-Janet de Moor 6-3. 6-1. HED2, tweede ronde: Jos Govaert-Gerry Agterhuis 6-2. 7-5: Mario Scheffers- Koos van Hese 6-3,4-6,6-3; Mark Pat- tijn-Jos Heijman 4-6. 6-3. 6-3. HDC2, kwartfinale: Van de Berg/Van de Berg-Van Halteren/Hamehnk 4-6, 6- 2, 6-2; Asselman/Van Kuppeveld-Er- pelinck sr/Erpehnck jr 6-3. 6-4. GDC, kwartfinale: De Moor/De Bakker- Kool/Heijen 6-2, 6-3. DDD1, eerste ronde: Nijssen/Van Eerdenburg- Groenewoud/Scheele 6-3, 6-4. d'Hont/Koole-Kint/Kint 6-4, 6-2. Kwartfinale: Nijssen/Van Eerden burg-Van der Klok/Van Tiggelen 6-3, 7-5. GDD1, eerste ronde: Hamelink/ Hamelink-Ollebek/Michielsen 6-1, 6- 3 Kwartfinale: Walrave/Van Dam- me-Smit/Heijman 6-3, 6-3. IIDD2, tweede ronde: Jutte/Scheffers-Ag- terhuis/Kerkhaert 7-5, 6-3; Beuzen- berg/Broeders-Van der Peijl/Simpe- laar 7-6,1-6, 6-1. Hulstenaar Joris de Bakker deed in Sas van Gent goede za ken in de categorie tot en met 14 jaar in het Zeeuwsch-Vlaams Jeugdtoernooi. Door overwin ningen op achtereenvolgens Jaap Breepoel en Roel Alberti werd De Bakker de eerste hal- ve-finalist. In de oudste categorie, tot en met 17 jaar. wist Smash-speler Wouter Herrewegh eveneens de laatste vier te bereiken door Jo ris Schoonis uit te schakelen. Bij de meisjes tot en met 14 jaar werd de eerste Analiste bekend. Bianca Vlaeminck uit Clinge presteerde knap door de als eer ste geplaatste Evelien Kunst met overmacht te deklasseren. In de categorie tot en met 12 j aar viel een verrassing te noteren. Animo-speelster Annick van de Walle, die eigenlijk in een cate gorie lager hoort uit te komen, schakelde in een marathonpar tij Jacqueline Verhaegen in drie sets uit. Uitslagen: JE17, kwartfinale: Wou ter Herrewegh-Joris Schoonis 6-4, 6- 3. JE14, tweede ronde: Joris de Bak ker-Jaap Breepoel 6-2, 4-6, 6-2. Kwartfinale: Joris de Bakker-Roei Alberti 6-3, 6-4 ME14, kwartfinale: Veronique Verhaegen-Joelle Mirrer 6-3, 6-0. Halve finale: Bianca Vlae- minck-Evelien Kunst 6-1, 6-1 MEI2, kwartfinale: Annick van de Walle- Jacqueline Verhaegen 7-6, 4-6, 7-6; Beatrix Verhaegen-Stefanle d'Haens 6-0, 6-0 JD14, kwartfinale: Buysse/ Voermans-Bouman/Nijsten w.o; Van de Berg/Obrie-De Waal/Van Doese laar 6-3. 6-4. GELDROP (ANP) - Geldrop komt in het komende seizoen niet meer uit in de eredivisie volleybal bij de mannen. Het bestuur van de club heeft het eerste mannenteam teruggetrokken. De maatregel was noodzakelijk omdat de club er niet in is geslaagd een nieuwe hoofdsponsor te vinden. VCG werd het afgelopen seizoen tweede in de eredivisie en verwierf daarmee het recht op deelneming aan het toernooi om de Europa Cup 3. Wegens gebrek aan geld heeft VCG zich ook hiervoor moeten terugtrekken. Veertien dagen geleden leed VCG op spelersgebied een verlies, doordat spelverdeler en international Misha Latuhihin overstapte naar Zevenhuizen. sport op tv I I I I I I II I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I VRIJDAG 05.45-06.00 Did 1: WK-magazine met een nabeschouwing van de vannacht gespeelde wedstrijden. 07.00-09.00 BRT 1: WK-Voetbal: och tendjournaal. Het programma wordt elk half uur herhaald. 07.00-11.00 EURO: WK voetbal nieuws. WK special met reportages en informatie. 10.00-11.00 BBC 2: Yesterday at Wim bledon: tennis, samenvatting. 12.30-13.00 EURO: WK nieuws. 12.40-14.20 Ned 1: WK-Voetbal: Ar- gentinië-Bulgarije. 13.00-17.30 BBC 2: Tennis (Open En gelse kampioenschappen) en cricket (testmatch Engeland-Nieuw-Zee- land) 13.55-17.50 RTL 5: Sport: tennis Wim bledon, live-verslag. 14.00-17.00 EURO: WK voetbal: hoogtepunten. 14.00-18.45 RTL Open Engelse Tenniskampioenschappen. 14.03-15.30 Did 1: WK voetbal: nabe schouwingen op de wedstrijden van gisteren. 14.20-16.00 Ned 1: WK-Voetbal: Grie- kenland-Nigeria. 18.29-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.15 RTL +-: Sport 18.55-21.30 BBC 2: Open Engelse Tenniskampioenschappen. 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 21.30-22.00 BRT 2: Sport. 21.45-22.30 Did 1: WK-magazine. 22.00-22.30 RTL 5: Sportnieuws. 22.15-22.30 Ned 3: Sportjournaal 22.45-23.00 Did 2: Die Sport-Repor tage. 23.00-23.25 BRT 1: Sport, 23.00-23.25 Did 1: Sportschau 23.05-23.35 Ned 3: WK-joumaal van uit Orlando 23.25-23.30 BRT 1: Good Morning Belgium: WK nieuws. 23.30-00.30 BBC 1: Today at Wimble don: Open Engelse kampioenschap pen. 00.30-01.10 BBC 1: Cricket: derde testmatch Engeland-Nieuw-Zee- land. 00.30-02.30 EURO: WK voetbal: hoogtepunten. Sportprijsvragen Lucky Ten. donderdag: (onder voorbehoud) Surfen Tarifa (Spa). EK funboard. Slalom: Eerste wedstrijd: 1. Moretti (Fra), 2. Alvarez (Spa). 3. Silva (Por), 5 Ruiter (Ned). 8. Volwater (Ned) 10. Keet (Ned). Tweede wedstrijd: 1. Alvarez, 2. Ree Sand (Noo), 3. Volwater, 5. Rui ter. 10. Keet. Stand na twee wedstrijden: 1. Alva rez 2.7 pnt. 2. Silva en Ruiter 10. 4. Volwater 11,0, 9. Keet 20.0. Vrouwen: Slalom. Eerste race: 1. Jaggi (Zwi), 2. Dubby (Por). 3. Declos (Bel) 16 Driessen (Nedi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 39