f aS i w iö er «I&S9H - :r'-"' >rii 18 sb PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 JUNI 199 clusief trouwen foto:vakfotografie riny sluys r Kijk zoiets als hierboven verzin je niet, dat gebeurt gewoon. We gingen naar het strand om wat foto's te maken, ik ben even een film aan het wisselen en kijk op, en wat zie ik? Juist dat zie je hierboven. Dus wat doe ik? Precies, ik fotografeer het (in zwart-wit) zoals hierboven.... Waarom zou een bruidspaar zoiets doen? Omdat ze ontspannen waren, op 't gemakje. Dat zie je, juist hierbo ven. Waar moet je dus zijn voor een echte bruidsreportage Precies, dat zie je hieronder. Stern Kosmetiek Oosterweegje 5 Noordgouwe tel. 01112-1381 Fotostudio Riny Sluys. Creativiteit in beeld Meelstraat 33 Zierikzee. Tel. 01110-20533 en dan ben jij de 'bruid'. Voor de grote dag, gezellig met je vriendinnen een beautydag bij Stern Kosmetiek. Een hele dag verwend worden met baden, pakkingen, maskers en massa ge, de zonnebank, de sauna, wat je maar wilt. Vanzelfsprekend een uitgebreide gezichtsbehandeling met intensieve reiniging en speciale aandacht voor ongewenste probleempjes zoals: acne, meeëters en gerstekorrels. Tijdens zo'n beautyverwendag wordt een proef gemaakt voor een bruidsmake-up, wordt er gepedicuurd, gemanicuurd en zo nodig een plan gemaakt voor het opzetten van sierlijke kunstnagels. Genieten van zo'n beautydag? Dan gezellig met je vriendinnen naar Stern Kosmetiek, waar alles die dag draait om jou, want nog even... en dan ben jij de bruid. Verras uw bruid met een bruidsboeket van boeketterie de Harlekijn. De Harlekijn verzorgt boeketten in ieders smaak en in elke stijl, van een voudig tot heel exclusief. Ook de gast- corsages en de autoarrangementen worden met veel zorg samengesteld. Kom langs, en kies uit de vele voor beelden de combinatie die bij u past. De Harlekijn is ook uw adres voor gemengde boeketten, biedermeiers, bloemenarrangementen en planten. Boeketterie De Harlekijn Havenplein 20 Zierikzee tel. 01110-17768 Hotel De Zeeuwse Stromen Duinwekken 5 Renesse tel. 01116-2040 fax 01116-2065 Patty Monard is hèt adres voor dames die zich exclusief willen kleden voor het feest. Bij Patty Monard vindt u een ruime, zeer exclusieve collectie truien en blouses van eenvoudig mooi, tot zeer opvallend; Santas, Actuel, Dino- Valiano, Chris Devi, merken die voor zich spreken. Ook biedt Patty Monard u de mogelijk heid uw persoonlijke kleurenanalyse te laten maken, zo wordt duidelijk welke kleuren bij u passen. Zoekt u een persoonlijk geschenk voor de bruid, denk dan eens aan de Patty Monard kado-bon! Graag tot ziens in onze vernieuwde zaak. Het trouwfeest van uw dromen. Dat is het uitgangspunt bij De Zeeuwse Stromen. Een ervaren team adviseert en ondersteunt u graag bij de samen stelling en voorbereiding en verzorgt uw trouwfeest geheel afgestemd op uw wensen en budget. Bovendien zijn er gevarieerde zalen, waardoor voor elk programma-onderdeel een andere ruimte wordt gereserveerd. Bruidsparen die hun trouwfeest bij de Zeeuwse Stromen vieren krijgen een bruidstaart en een overnachting in de bruidssuite aangeboden. Bij een brui loft tussen 10 oktober 1994 en 28 februari 1995 ontvangt u bovendien 10% korting op het factuurbedrag. Ga gerust eens langs of bel geheel vrijblij vend voor meer informatie. Patty Monard Poststraat 16 Zierikzee tel. 01110-13434 Drukkerij Drukpunt Verrenieuwstraat 51 Zierikzee tel. 01110-17099 Fijn huis! Daar willen we wonen... Hoe richten we de lege ruimtes in? Wat kiezen we voor de vloer? Hoe gaan we zitten? Leer of stof, twee- of driezits... Hoe gaan we slapen? Latten-bodems, spiralen, een waterbed, rubber of bin- nenvering? Welke kleuren kiezen we? En welke verlichting? Als u zich breed wilt oriënteren kan 't Lange Uus u verder helpen. Deskundige, gemotiveerde medewer kers geven u graag advies. Iets te vieren? Wij hebben de kaart voor u! Uw bruiloft in stijl begint met de uitno diging. Drukkerij Drukpunt aan de Zierikzeese Verrenieuwstraat helpt u, als u dat wenst, de trouwkaarten uit te zoeken. Enkele honderden kaarten staan u als voorbeeld ter beschikking. De boeken met voorbeelden kunnen ook mee naar huis worden genomen om in alle rust uw keuze te maken. Uiteraard adviseren wij u ook bij een eigen ont werp. Naast de trouwkaarten is het aanstaande bruidspaar ook voor attenties zoals bruidssuikers of bedankkaartjes en geboortekaartjes aan het goede adres. Éénenzestig meter en negentig centi meter showroom met o.a. Gelderland, Montis, Artifort, Leolux, Wittman, Froghetti, Behr, Pastoe, Castelijn, Auping, Ploeg, JAB, Kendix, MID, van Besouw, Tretford. Als u zich breed wilt informeren, kom dan deze lengte eens bekijken! 't Lange Uus binnenhuisadviseurs Havenpark 28 4301 CD Zierikzee Juwelier Postma Dam 10 Zierikzee tel. 01110-12443 Het komt regelmatig voor, dat bruid en bruidegom niet alleen in het huwelijks bootje stappen, maar dat het bruids paar zich laat vergezellen door een of meerdere bruidsmeisjes en/of bruids jonkertjes. Bruidshuis Fiësta wil u bij de aankleding van de bruidskinderen gaarne behulpzaam zijn, er hangt nl. een flinke collectie bruidsjurkjes in de maten 2 jaar t/m 8 jaar (grotere maten zijn te bestellen) bijpassend bij de bruidsjapon van uw keuze. Het naar maat en eigen smaak maken van één of meerdere jurkjes in eigen atelier be hoort tot de mogelijkheden. Voor de bruidsjonkertjes zijn er verschillende modellen pakjes in vele kleuren, en ook hiervoor zijn mogelijkheden aan wezig om in eigen atelier voor u een pakje te maken. Bruidshuis Fiësta Dam 8 Middelburg tel. 01180-13597 Een trouwring waarmee men zich kan onderscheiden... ...Juwelier Postma heeft in samenwer king met de bekende ateliers van Martinshof een aparte trouwring ont worpen die de naam 'Schouwen' draagt- Deze ring is uitgevoerd in 14 karaat geelgoud met een roodgouden diago nale draad. Deze draad symboliseert de vaste verbindingen van Schouwen. De schittering van het Zeeuwse water wordt vormgegeven in de fonkeling van twee kleine briljanten. Afgezien van het speciale karakter, zijn het natuurlijk ook ringen die kwalitatief een leven lang mee gaan en een blij vende herinnering vormen aan een dierbaar en emotioneel moment. Bovendien zijn de ringen een leven lang verzekerd tegen verlies en dief stal! Kortom, wie écht exclusief wil trouwen is-bij juwelier Postma aan het goede adres.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 50