J Welke MBO-er voelt zich thuis binnen milieu en advies Gimbrère Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat PERSONEEL Bedrijfsleidster WERKEN IN DE PSYCHIATRIE? LEERLING-BINDSTER m/v verkopers en verkoop sters met ambitie Tencef districtsmanager 42 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 25 JUNI 199 De directie Zeeland houdt zich bezig met een breed scala van ontwikkelingen op het gebied van (auto)wegen en vaarwegen, van water keringen en haven beheer, van waterhuishou ding en oeververbindingen. Tevens heeft de directie het beheer en toezicht op de Rijkswe gen en de Rijkswateren. De zorg dus voor de infrastructuur in deze regio. Naast veiligheid en economie spelen de be langen van milieu en landschap nadrukkelijk mee bij de keuzes die moeten worden ge maakt. De directie Zeeland telt plus minus 770 mede werkers. De Afdeling Regionale Ontwikkeling, Milieu en Strategie houdt zich bezig met regionaal onder zoek, ontwikkeling en beleid op dit gebied. Be langrijke taken van de afdeling zijn de opstel ling van beleidsplannen voor de wateren in het zuidwesten en voor het milieubeleid van Rijks waterstaat. Tevens bestudeert .zij de effecten op het milieu bij grote infrastructurele werken. Binnen deze afdeling hebben wij een vacature van: ASSISTENT(E) MILIEUKUNDIG ADVIES EN ONDERZOEK m/v vac.nr. 94/02 Functie-informatie: Het vervullen van de secretariaatsfunc tie (inhoudelijk en administratief) voor overleg- en werkgroepen en voert hiervoor plannings- en coördinatiewerkzaamheden uit; verzorgt het archief van de onderafdeling Milieu; ver richt literatuuronderzoek ten behoeve van ad viezen inzake groeninrichting, groenbeheer en milieubeheer; adviseert afdelingen en dienst- kringen over niet complexe, milieuvragen en verzorgt info-bulletins over natuur en milieu; inventariseert feiten en ontwikkelingen ten be hoeve van strategie-ontwikkeling op milieu gebied. Functie-eisen: Opleiding op MBO-niveau gericht op natuur en milieu; aantoonbare redactionele vaardigheden en affiniteit met inhoudelijk-ad- ministratieve werkzaamheden; goede contac tuele eigenschappen. Bijzonderheden: De vacature betreft een deeltijdfunctie van 20 uur per week. Standplaats: Middelburg Salaris: Maximaal f3.716,- bruto per maand, schaal 6 van het B.B.R.A. '84 (excl. 8% vakan tie-uitkering), afhankelijk van leeftijd, oplei ding en ervaring. Informatie'en sollicitatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer drs. W. Oorthuijsen, telefoon 01180 - 86332. Uw schriftelijke reactie kunt, onder vermelding van het vacaturenummer, binnen 17 dagen en met vermelding van het vacaturenummer richten aan: Rijkswaterstaat, Directie Zeeland Afdeling Personeelszaken t.a.v. Dhr. F.S.C. Keerssemeeckers Postbus 5014 4330 AK Middelburg Het ministerie van Verkeer en Waterstaat wil meer vrouwen en leden van etnische minder heden in dienst nemen. Zij worden met na druk uitgenodigd te solliciteren. Bij gelijke geschiktheid van kandidaten genieten zij de voorkeur. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Ministerie van Verkeer en Waterstaat R.K. Basisschool 'De Drempel' Zandkreekstraat 35 4456 AL Lewedorp Tel. 01196-12280 Het bestuur van de Stichting Katholiek Onderwijs Lewedorp vraagt voor haar basisschool 'De Drempel' per 3 oktober 1994. EEN ENTHOUSIASTE GROEPSLEERKRACHT (v) voor groep 3/4 in verband met zwangerschapsverlof. De kans dat het een vaste baan wordt is aanwezig. Van de te benoemen leerkracht wordt verwacht, dat zij: - in het bezit is van de wettelijke bevoegheden; - de katholieke identiteit van de school onderschrijft en vorm wil geven; - bereid is zich op onderwijskundig terrein te blijven ont wikkelen o.a. d.m.v. nascholing; - in staat is zelfstandig initiatieven te ontplooien; - bij wil dragen aan een goede sfeer waarin de leerlingen zich thuis voelen; - bereid is in teamverband te werken. Sollicitaties, met opgave van referenties vóór 1 augustus zenden aan de directeur van de school, de heer L. V. de Kok, Damstraat 21, 4456 AV Lewedorp. Voor verdere informatie kunt u ook telefonisch contact opnemen met bovengenoemde directeur onder nummer 01196-12280 (school) of 01196-12685 (privé). De TWAO is van toepassing op deze vacature. Voor het filiaal in Middelburg zoekt Gimbrère op fulltime basis es m/v Gimbrère is een sterk groeiend, gerenommeerd modebedrijf, dat zich richt op een specifiek markt segment. De collectie dames- en herenmode die Gimbrère in haar winkels voert behoort zonder uitzondering tot het hogere genre. Gimbrère heeft twaalf vestigingen in het zuiden van Nederland. Het hoofdkantoor is gevestigd in die het filiaal zelfstandig moet kunnen leiden. Gimbrère biedt: r*. een grote mate van zelfstandigheid; o». een salaris dat past bij de functie; cv uitstekende sociale voorzieningen. Gimbrère vraagt: cv een opleiding op tenminste middelbaar niveau; cv praktische ervaring op leidinggevend en organisatorisch gebied; cv kennis van en ervaring in de damesmodebranche; "v leeftijd 30-45 jaar. Geïnteresseerden worden verzocht binnen 8 dagen schriftelijk te reageren. Stuur uw sollicitatie, v uitvoerig curriculum vitae en pasfoto, naar: Gimbrère, t.a.v. de directie, Postbus 388, 5000 AJ Tilburg. Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland Dat kan... De psychiatrische hulpverlening van vandaag de dag vereist een eigen tijdse benadering en behandeling vanuit een streven om patiënten kansen te bieden op zoveel mogelijk kwaliteit van leven. Professionele mensen die deskundig en gemotiveerd met hun vak bezig zijn. Voel je je aangesproken en ben je reeds in het bezit van een A- of Z-diploma, maar wil je wel eens wat anders, geef je dan op voor de inservice opleiding tot psychiatrisch verpleegkundige. In deze provincie zijn tal van opvang mogelijkheden en behandelmethoden voor geestelijke gezondheidszorg samengebracht bij de Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland. Zo is daar het Algemeen Psychiatrisch Ziekenhuis Zeeland; Ithaka, centrum voor kinder- en jeugd psychiatrie en per 1 januari 1995 een centrum voor verslavingszorg. De behandelcapaciteit neemt de komende jaren verder toe. Tot het jaar 2000 zal het aantal bedden worden uitgebreid tot 400 verspreid over de regio. Momenteel zijn ongeveer 450 medewerkers in dienst bij de Stichting PZZ. Opleiding Op 1 oktober 1994 start bij de Stichting Psychiatrische Zorgvoor zieningen Zeeland de inservice- opleiding tot psychiatrische verpleeg kundige. Als A- of Z-verpleegkundige heb je vrijstelling van de beroepsvoor bereidende periode en het eerste half jaar van het eerste leerjaar. De totale opleidingsduur wordt daarmee 2 jaar en 3 maanden. Wel krijg je de eerste maand bijscholing in het leerblok psychiatrie. Arbeidsvoorwaarden Bij aanvang kom je in dienst van de Stichting PZZ en krijg je een leer- arbeidsovereenkomst aangeboden voor onbepaalde tijd. Je wordt ingeschaald in functiegroep 35 van FWG en ontvangt gedurende de hele opleiding een salaris van f 2.527,95 (95 bruto per maand (excl. ORT). De CAO van het ziekenhuiswezen is van toepassing. Meer weten? Werken in de psychiatrie, geen gekke keuze. Zeker niet gemakkelijk, maar wel afwisselend en zinvol. Het is je belangstelling waard. Wil je meer weten, een telefoontje naar de dienst personeel en opleiding is voldoende om antwoord te krijgen op al je vragen, tel. 01100-37736. Bij wie moet je solliciteren? Schriftelijke sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer 8.837.94.30 linksboven op de enveloppe, kun je richten aan: Stichting Psychiatrische Zorgvoorzieningen Zeeland t.a.v. het hoofd van de dienst personeel en opleiding Postbus 253 4460 AR Goes Geen gekke keuze DIT IS UW KANS!!! voor produkten voor gezonde voeding zoeken wij: een enthousiaste zelfstandige die als DEPOTHOUDER gaat functioneren in de regio. Vereisten zijn: u heeft telefoon auto, mogelijkheid voor een kleine opslag en een startkapitaal van 2600,-. De verdienstmogelijkheden zijn zeer groot, een kleine klantenkring is bereids aanwezig. Voor informatie kunt u bellen vanaf maandag t/m don derdag van 9.00 tot 12.00 uur. DEKAART BUSINESS CONSULTANCY tel: 01100-33386. citybloem is een jonge onderneming met bloemenzaken in Middelburg en Vlissingen. De versheid van het produkt staat centraal. Met ons assortiment bloemen, planten, potterie, glaswerk etc. richten we ons op een modisch en trendgevoelig publiek. We besteden veel aandacht aan presentatie en inrichting. Dankzij toenemende drukte hebben we plaats voor: voor 20 uur per week Daarnaast 1 dag per week naar het AOC te Goes voor een 2-jarige opleiding. We vragen nadrukkelijk een jong. enthousiast en modege- voelig persoon 18 jaar) die in een inspirerende omge ving zijn/haar creativiteit kan ontplooien. Hard werken hoort daarbij. Evenals de kritische baas en fijne collega's. Volop ruimte voor eigen inbreng en Initiatieven. Interesse? Schrijf vóór 2 juli a.s. naar citybloem. geerepas- sage 14, 4331 mk middelburg, t.a.v. Erik Malcorps, tel. 01180-12323 itt CITY citybloem wolstraat 90 - vlissingen 01184- 14757 gerrepassage 14 - middelburg 01180- 12323 STICHTING AGOGISCHE ZORGCENTRA ZEELAND In verband met de opening van een gezinshuis in Goes zoeken GEZINSHUISOUDERS Een gezinshuis is een huis in een gewone straat waar een echtpaar met of zonder kinderen woont, bij wie 4 kinderen worden geplaatst. Deze kinderen kunnen om uiteenlopende redenen niet thuis of in een pleeggezin wonen. Een plaatsing in een gezinshuis is steeds van tijdelijke aard en heeft tot doel het kind een rustige, stabiele plek te bieden. In Zeeland bestaan thans 5 gezinshuizen onder de verantwoordelijkheid van de Stichting AZZ. Van gezinshuisouders verwachten wij: - dat zij niet jonger zijn dan ongeveer 30 jaar; - dat zij een stabiele relatie hebben: - dat zij ervaring hebben met de opvoeding en verzorging van kinderen, bijvoorbeeld vanuit de pleegzorg of beroepsmatig; - dat zij zich t.o.v. de eigen ouders van het kind gastvrij kunnen opstellen; - dat zij bereid en in staat zijn samen te werken met de begeleider(s) en andere hulpverleners; - dat zij bereid zijn met ons een samenwerkingsperiode van 5 jaar aan te gaan; - dat er een eigen gezinsinkomen is. Wat kunnen de gezinshuisouders van AZZ verwachten? - dat zij de beschikking krijgen over een ruime woning: - dat zij vanuit de instelling worden ondersteund en begeleid door een vaste begeleider; - dat de kosten van huur, energie, water enz. voor rekening van de instelling zijn; - dat de instelling zorg draagt voor een financiële regeling voor kosten, die worden gemaakt t.b.v. de geplaatste kinderen; - dat zij een gezinshuisoudervergoeding ontvangen, waaruit eventueel huishoudelijke hulp of vervanging kan worden bekostigd. Indien het bovenstaande uw interesse heeft gewekt, nodigen wij u uit vóór I augustus a.s. op onze oproep te reageren. U kunt uw schriftelijke sollicitatie, met informatie over levensloop, opleiding en (werk)ervaring van beide partners, richten aan: De Stichting AZZ, afdeling personeelszaken, Postbus 140, 4330 AC Middelburg, onder vermelding van vacaturenummer 93 I 135. Telefonische informatie kunt u inwinnen bij de heer R. Gellman, coordinator van de afdeling gezinshuizen, tel. 01180-35510. Schriftelijke informatie over de gezinshuizen is te verkrijgen bij mevrouw A. de Vrieze van de afdeling personeelszaken, tel. 01180-35510. De stichting AZZ is een multJfunktfonele organisatie voor hulpverlening aan jongeren en volwassenen, met ais werkterrein de provincie Zeeland Well-ce logopedist m/v heeft Totale Communicatie hoog in het vaandel staan? De Cluster Verstandelijk Gehandicaptenzorg Walcheren verbindt hel orthopedagogisch dagcentrum voor verstandelijk gehandicapte kinderen Akka, het dagcentrum voor ouderen de Windroos en de woon/dagbestedingsvoorziening Vijvervreugd met elkaar. Uw taken Het is uw laak de communicatiemogelijkheden van onze bewoners/ deelnemers te optimaliseren gedurende 14 uur per week. Bij uw werk gaat u uit van het principe van Totale Communicatie. Verder behandelt u bewoners met eet- en drinkproblemen en verricht u gehooronderzoek. Inter-, disciplinaire samenwerking is van groot belang, opdat de overige teamleden uw kennis en behandeling in hun werk kunnen integreren. Daartoe behoren uiteraard ook de ouders en vertegenwoordigers. Uw profiel U beschikt over het diploma logopedie, bij voorkeur aangevuld met ervaring in het werken met autisten. De aantekeningen NDT en Müiler gelden als een pré. Ook moet u kunnen werken volgens het principe van Totale Communicatie. In ieder geval hebt u affiniteit met verstandelijk gehandicapte kinderen en volwassenen. U kunt zowel zelfstandig als in groepsverband werken en u bent bereid interdisciplinair samen te werken. Goede schriftelijke en mondelinge uitdrukkingsvaardigheden completeren dit profiel. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u bellen met de heer E. van Leeuwen, coördinator zorgstaf, of met de afdeling Logopedie, tele foon 01180-25751. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de afdeling Personeels zaken van de Stichting Voor Regionale Zorg- B verlening, postbus 00, 4330 AC Middelburg. CLUSTER Verstandelijk Gehandicaptenzorg WALCHEREN De Stichting Voor Regionale Zorgverlening beheert in de provincie Zeeland twaalf instellingen in diverse sectoren van de gezondheidszorg. Teamwerk, functiegericht handelen en zorg-op-maat zijn kern begrippen in de zorg voor de ongeveer 1450 bewoners/patiënten. In totaal werken er 2500 mensen. r Stichting Landelijk Orgaan Opleidingen voor de Distributie en het Zeeland College, Sector MTO en Economie geven: de kans opgeleid te worden door werken en leren: pr aankomend verkoopmedewerker <m/v) vooropleiding: geen diploma vereist opleidingsduur: 1 jaar, 1 dag per week Y verkoopmedewerker (m/v) vooropleidingsindicatie: LBO-B, VBO of MAVO opleidingsduur: 2 jaar, 1 dag per week Het Zeeland College is een scholengemeen schap voor Middelbaar Beroepsonderwijs en MAVO, HAVO. VWO voor volwassenen met vestigingen in Vlissingen, Middelburg, Goes en Zierlkzee. Een instituut, waar ca. 6000 leer lingen een opleiding volgen in één van de secloren Techniek. Naulisch, Economie, Dienstverlening en Gezondheidszorg en dag- avondonderwijs voor volwassenen Verder nog enkele plaatsen in de middenkader-en V ondernemersopleiding opleidingsinstituut voor de distributie Voor alle opleidingen geldt dat de theorie verzorgd ovd groep wordt door het Zeeland College. De praktijkopleiding vindt plaats in het bedrijf zelf. De consulent van het OVD bezoekt u regelmatig op het bedrijf voor een goede voortgang van uw studie. Alle opleidingen worden afgesloten met een door het Ministerie van Onderwijs erkend diploma. Inlichtingen: Zeeland College, afd. Detailhandel tel. 01180 - 16457 of de heer F. Grol, consulent L.O.V D tel. 01100-50152 Aanmeldingen: Zeeland College, Ravensteynweg 1 Postbus 279, 4330 AG Middelburg. personeel projecten Voor onze opdrachtgever, een middelgrote schoon- maakorganisatie met als werkgebied Zuid-West Ne derland, zijn wij op zoek naar De Districtsmanager is primair verantwoordelijk voor de dagelijkse uitvoering van de schoonmaak- werkzaamheden in het gebied. Dit houdt in dat hij/zij: Direct leiding geeft aan de objectleiding; Intensief contact onderhoudt met de cliënten; Financieel verantwoordelijk is voor de budgetten per object; Het hoge kwaliteitsniveau van de diensten bewaakt. Om deze taken naar behoren te kunnen uitoefenen, dient u te beantwoorden aan het volgende profiel: U bent minimaal 25 jaar; Uw opleiding ligt tenminste op een HBO-niveau; U bezit een rijbewijs B; U heeft bij voorkeur een aantal jaren succesvol ervaring opgedaan in de zakelijke dienstverlening; U bent ondernemend, zelfstandig, initiatiefrijk, flexibel en creatief. Uw schriftelijke reactie zien wij graag tegemoet op onderstaand adres t.a.v, mevr. M. A. G. Neger-Maas. Kantoor Breda Claudius Prinsenlaan 144A 4818 CP Breda Tel. 076-217421 Fax 076-146888 Terneuzen Middelburg Breda Tèncepersoneel projecten is een organi satie met een drietal vestigingen in Zuid- Nederland. Als divisie van de Indigo Services Group hebben wij een jarenlange ervaring in de commerciële dienst verlening. Wij zijn ac tief op het gebied van: detachering, werving selectie en Interim management Onder de opdrachtge vers van Téne e I perso- nee! projecten bevin den zich zowel profit als non-profiel organi saties. Partner in human resources management

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 42