[ïtelstrijd tennis gedevalueerd Ko Kasse verstevigt koppositie Broer en zus Cornelissens gehuldigd Peter Mol leidt in klassementen Biljartteam BVM derde op het NK Tennis in Zeeland chipper slaat toe I eindstrijd turnen Iichelle Steffen grote afwezige in GoesMarjet Groenleer nu eerste geplaatst houwenaar lekt zege Hoek ziet wel kansen in nieuwe klasse-indeling appen mnze medewerker jS - Vlak voor de start van Zeeuwse tenniskampioen voor senioren werd organisatie geconfronteerd leen groot aantal afzeggin- hetgeen een herschikking het vrouwen enkel-B 1 tot lolghad. Omdat de als eerste laatste Michelle Steffen af- jCi werd Marjet Groenleer reekshoofd gepromoveerd, foutje van Remco Maan- noemde Greet Vos (lid van ï'edstrijdcommissie.) het te- ekken van favoriete Mi le Steffen. „Bij de plaatsing Ihij zo goed als zeker dat ze wudoen en ze werd dan ook aanvoerster van het schema $eld. Enige dagen later liet eten op de finaledag verhin- Itezijn en dat ze daarom het tooi moest laten schieten." j:tGroenleer is nu als eerste aatst, terwijl Afke Hartog de jetomen positie in de onder- helft van de rangschikking olde. Marjan Ganseman, joiein Meulenberg, en Cora rat zullen het de favorieten eens lastig kunnen maken, iies en blessures leidden us tot een tiental 'walk- !S die wedstrijdleider Arno Trigt in zijn planning moest iterken. Het betrof geen be- mide spelers, hoewel de ab le van Serge Eude in de BI BS1NGEN - Kees Sehouwe- heeft in het Belgische Bel een wielerwedstrijd voor gewonnen. De koers en pas laat in de definitieve li,Na de nodige schermutse- (er waren 117 deelne- s|kwamen in de slotfase elf aan de leiding, samenwerking in dit elftal voorbeeldig waardoor er Onbeslissende marge werd sen. Bij het ingaan van de Éometer plaatste Schou- een vlijmscherpe demar- i;die kon door de overigen meer worden beantwoord, inst in de Omloop van Vo- aarde was dit de tweede ze de renner van de zrtc iMiddelkamp in dit seizoen, aarschoot eindigde Rudie tut uit Heikant op de vijf- ats en daar won de ilrikaan Malcolm Lange. klasse (mannen) een tegenvaller is. Verrassingen dienden zich, zoals reeds vermeld, dus ook al aan. De in het heren enkel-C2 als vier de ingeschatte Jeroen Proos, lid van de organiserende vereni ging, moest het onderspit delven tegen streekgenoot Peter Bauer, terwijl in de Dl-afdeling Max Jongsma zijn illusies verstoord zag. De speler van Tebo, num mer zes, in de waardering, redde het niet tegen Wim Bos 't Halve Maantje). Johnny Otte, als tweede geta xeerd op het Cl-schema, schaar de zich onder de laatste acht via een zege in twee sets op Theo Kok. Ook Fabian Probert, favo riet in de C2-klasse, kwam een stapje verder door Michel Knij- nenburg gedecideerd af te troe ven. Uitslagen, HE-B2; J. Grevink-M, Wisse 5-7,6-4,6-3; R. Schimmelpen- ninck-A.J. Roose 1-6,6-1,6-1. HE-C1; M. de Rave-G, Vroegop 6-4,6-4; R. de Jong-C. Versteeg w.o.; J. Otte-T. Kok 6-2,6-2. DE-C1; D. Smid-L. Terwiel w.o. 1IE-C2; M. Knijnenburg-J. Roos w.o.; P. Bauer-J. Jansen 6-3,6-2; M. Kodde-W. de Kok 2-6,6-3,6-4; J. de Bakker-E. Verhage 6-0,7-5: B. Meul- blok-R. de Klerk w.o.; F. Probert-M. Knijnenburg 7-5,6-2; P. Bauer-J. Roos 7-6,6-2. HE-D1; V. van de Lin den-P. Boerjan 7-5,0-3, opgave P.Boerjan; I. Walraven-M. Nieuwen- huize 6-2,6-1; A Proos-A. Kooman 6- 1,6-1; R. Verhagen-F. Schletterer 6- 0,6-3; M. Santana-W. de Roeck 6-3,6- 4; H. Bosschaert-S. Caljouw 2-6,6-4,7- 5; W. Bos-M. Jongsma 7-5,3-6,6-4; F. Valk-B. van Sabben 6-0,6-1. DE-D1; R. Verhage-D. de Peuter w.o.; S. van Aartsen-M. Engelkes w.o.; E. van Ederen-K. Mellegers w.o.; H. van Houten-F. Klos 6-3,6-1; I. Liplijn-C. de Nooyer w.o. HE-D2; M. de Bruijne- F. Thissen 6-3,6-2; P. van Liere-H. de Wolf 6-2,6-1. DE-D2; C. de Bruijne-K. Koens 6-1,6-2; J. Rovers-J. Burgs 6- 0,6-3. HD-B1; R. Schimmelpenninck /M de Vlieger-M. van de Hemel/M. Proos 6-3,6-2. HD-C2; R. Martens/G. Saman-R. Holleman/M. Knijnen burg 6-3,7-6; P. Bauer/T. Gunter-F. Clausing/E. Verhage 6-3,6-2. DD-C2; E. Schouw/C. Westerweel-J. Corbet/ A. Hoosemans w.o.; E. van deKuijl/C. de Schipper-J. Goedegebuure/K. Mellegers 3-6,6-3,6-2 HD-D1; J. van Leeuwen/V. van de Linden-H. Wirtz/ W. Siereveld w.o.; P. Kamstra/J. Schraa-H. Bosschaert/S. Caljouw 6- 0,6-4; J. Eckhardt/B. Hof-I. van de- Hooft/C. Slager 6-3,6-4. DD-D1; T van Damme/J. van Elzelingen-A. van Lin- den/J. Oudshoorn 6-1,6-4. HD-D2; E. Bongaerts/J. Jansen-L. Grussu/R. Kalau 6-0,6-1; J. Klinkenberg/A. Ver- schuure-P. Kaam/J. van de Weele 6- 1,6-2. DD-D2; C Peet/L. Probert-R. Sorber/J. Joosse 6-3,3-6,7-5; C. Visser /R. Anrochte-M. de Bruyn/I. Rovers 6- 2,6-0. foze turnmedewerkster twee weken geleden op elke trai- 8.M0ND - De Nederlandse usliekbond (KNGB) mag it afsluiting van het sei zor het turnen in de B- en categorie niet het Neder- ikampioenschap, maar fi- noemen (het NK geldt ivoor het A-niveau), feit 'it Martijn Schipper van uding uit Goes zaterdag file van Nederland is ge- de 2C-categorie. jarige Schipper veroverde "erlandse titel met bijna it voorsprong op de num- en dat terwijl zijn mede- Rhem waarschijnlijk niet ils concurrent hadden ge- fee turner was door klas- in de voorwedstrijden geplaatst voor de titel- Trainer Johan Droogers rwel een oorzaak voor. het te druk met school ton.' ^szag echter mogelijkhe- m sommeerde Schipper ts loot goed iseletoernooi ^verslaggever ®0RP - De organisatie 'Borsele Champions Lea- M officieuze Zeeuwse "ifvoetbalkampioen- heeft de loting verricht eindronde. In groep A '^verdediger Goes het. idandse ploeg opent het legen de op papier deelnemer: het Borsels ïlfde poule speelt Vlissin- inRillandia. In poule B WV '24 tegen Patrijzen Bt Hoek het op tegen ^winnaars van de eer- «wedstrijd spelen tegen ®et een finaleplaats als 1 poulewedstrijden wor- londerdag 25 augustus •He finale en de overige Wedstrijden worden dag 27 augustus afge- orter gestoken ®EO (AFP) - Tijdens ^wedstrijd tussen de icional en Penarol is 'Montevideo een sup- Pgestoken. Een an- chouwer raakte ernstig "d incident speelde "jatCentenario-stadion j vruguayaanse hoofd- m>. was n°g maar en- jj^uten bezig. De politie T^e twintig personen. ning te verschijnen. Alle plooien werden gladgestreken en Schip per turnen afgelopen weekeinde bijna foutloos, met als resultaat de Nederlandse titel. In dezelfde categorie behaalde Jeannot Stroosnijder van MTV'69 uit Middelburg een pri ma 8e plaats. Jeroen Oosterling van Volharding eindigde op de 9e plaats. Dat was vooral een goede prestatie omdat hij pas op 13-jarige leeftijd met turnen be gonnen is. In de B-categorie werd door Mark Schipper en Johan Stoutjesdijk, beiden van Volhar ding in categorie 3 en 4, respec tievelijk een zesde en een negen de plaats behaald. De dames in de B- en C-categorie turnden eveneens hun finale het afgelopen weekeinde in Bladel. Ook bij de dames-categorieën was het geen NK, maai- een fi nale. De entourage rondom de fi nale was ook niet echt feestelijk te noemen. De organiserende vereniging had het allemaal pri ma voor elkaar, maar de wed strijdleiding van KNGB ont haalde de winnaressen niet echt met trompetgeschal. Het licht ging even uit en er ging een spot aan op de beste turnsters van Nederland van dit niveau. Daar bij bleef de ceremonie, terwijl het leeuwedeel van turnmin- nend Nederland in deze catego rieën turnt. Het A-niveau is voor de meesten niet haaibaai-. In de C-lijn waren zaterdag twee Zeeuwse deelnemers. Mirjam Luitjens van EMM Terneuzen behaalde een prima tiende plaats in de categorie 2C. Ingrid Meulmeester van G.V. Koude- kerke, in eerste instantie als re serve geplaatst, mocht door het wegvallen van een turnster toch meedoen. Zij eindigde in de klas se 3C op de 29e plaats. In de B-categorie waren meer Zeeuwse turnsters vertegen woordigd. Marleen Willeboordse en Cindy de Witte van MTV'69 behaalden de beste resultaten floor op de 8e en 9e plaats te ein digen. Charlotte Giljamse van MTV'69 behaalde een goed resultaat door als invalster tot de 17e plaats op te klimmen. Uitslag bij de dames: 6B: 8, Marleen Willeboordse (MTV'69) 17.Charlotte Giljamse (MTV'69) 5B: 9. Cindy de Wille (MTV'69) 26. Raphaela Jansen (EMM) 3B: 22 Manita Hitijahubessy (MTV'69) 24 Kim Schipper (Volhar ding) 2B: 12. Brenda van Haveren (MTV'69) 1B 12. Manuela van der Mast (MTV'69) 15.Tamara Zandbergen (MTV'69) 3C: 29. Ingrid Meulmeester (GVK) 2C: 10, Mirjam Luitjens (EMM) Ko Kasse glundert na zijn derde zege op rij in Valkenswaard. Rallycrosser boekt knappe zege in Valkenswaard foto henk de Winter van onze autosportmedewerker VALKENSWAARD - De uit Veere afkom stige Ko Kasse nam op het Valkens- waardse Eurocircuit revanche op zich zelf. Vorige week in een Europese rally- cross-wedstrijd in Frankrijk werd de Veerse rallycrosser nog tiende. In Val kenswaard versloeg hij in een recht streeks duel, de winnaar van die Euro pese race, Ruud Verkooyen. Voor Kasse is het zijn derde overwinning op rij in Ne derland. Kasse rijdend in de Citroën AX Gti, reed bekeken. Na twee manches wist hij zich al verzekerd van de beste startpositie in de finale-race van zijn klasse, de 1400 cc. Kasse kwam na twee rondjes in de derde manche het rennerspark binnen. „Het is nogal glad en straks lig ik eruit of heb ik schade en dat is nergens voor nodig. Ik sta toch al op pole-position", wilde Kasse kwijt over zijn vroegtijdig stoppen in deze manche. In de finale-race was de uit Oirschot af komstige Ruud Verkooyen het eerst weg bij de start. Kasse volgde op enkele centi meters. De snelheid van Verkooyen lag echter iets te hoog bij het ingaan van de eerste bocht. De Suzuki Swift Gti van Ver kooyen kwam even op twee wielen en Kas se zag zijn kans schoon en stuurde zijn AX binnendoor. Kasse keek in zijn spiegel en zag dat Verkooyen geen bedreiging meer voor hem was. De Oirschottenaar had handenvol werk om de Belg Jan de Mul der van zich af te houden. Kasse reed on bedreigd naar zijn derde overwinning op rij op het Eurocircuit. „Ik voelde het aankomen. Ruud ging té snel. Ik hoopte dat hij naar buiten zou drif ten en dat gebeurde. Zo kon ik mooi bin nendoor. Veel leuker om eens iemand te passeren dan van kop af aan de leiding te nemen", liet de Veerse rallycrosser Ko Kasse weten. Kasse heeft nu zestig pun ten en staat daarmee stevig aan de leiding- in het kampioenschap. Er zijn nog vier ra ces te gaan. Een overwinning erbij en een kampioenschap voor Kasse ligt binnen handbereik. In Divisie I, de Groep N, miste Tonny Han- newijk uit Vrouwenpolder op een meter na een plaats in de A-finale. Hannewijk was in de B-finale van deze klasse ronden lang in gevecht met Henk van Westrienen in de Audi Coupe S2. Hannewijk stuurde zijn Golf G60 enkele keren naast de Audi, maar Van Westrienen hield de deur voor Hannewijk gesloten. In een laatste poging probeerde Hannewijk Westrienen voorbij te steken, maar kwam daarvoor een meter te kort. De Terneuzense Tineke de Poorter raakt steeds meer gewend aan haar vierwiel aangedreven Lancia Delta. De Terneu zense kwam twee plaatsen achter Hanne wijk in deze B-finale van de Groep N overe de streep. De Poorter staat op een achtste plek in het kampioenschap, Hannewijk elfde. Met een achtste en een negende tijd plaat ste Bram Dekker uit Kamperland zich in de B-finale van de 1600cc klasse. Dekker kwam daarin als vierde over de streep. De Kamperlander staat na drie races op een negende plek in het kampioenschap. Paul Burm (links) overhandigt Harold Cornelissens de oorkonde van de KNF, terwijl penningmeester Yvonne de Schepper Anne- riet Burm de zilveren speld van verdienste opspeldt. foto Peter Nicolai van onze medewerker HULST - Anneriet en Harold Cornelissens werden tijdens het jubileumconcours van ruiterclub Hulst in het zonnetje gezet. Tijdens de feestavond ter gelegenheid van het 25-jarig bestaan van de club kregen broer en zus lof toegezwaaid. Het uit Vogel waarde afkomstige duo, is al vanaf de oprichting lid van de club. Harold Cornelissens heeft zich ontwikkeld toto een verdienste lijk ruiter en heeft het bij de paarden inmiddels tot de, klasse Zwaar gebracht. Anneriet, getrouwd met de huidige voorzittter van de Hulsterse ruiterclub Paul Burm, heeft het zadel verruild voor het wedstrijdsecretariaat. Zij verwierf in en buiten Zeeland bekendheid als de 'regelaar' van de Hulsterse hippische club. Voor haar verdiensten werd ze door de Koninklijke Federatie van Landelijke Rijverenigingen en Ponyclubs (KNF) beloond met de Zilveren speld van verdienste. Harold Cornelissens kreeg een oorkonde van de KNF en van de vereniging een Delftsblauw bord met een afbeelding van van zijn lievelingspaard Diamond uitgereikt. Voorzitter Anton Hanse. hoofdbestuurslid en voorzitter van de KNF afdeling Zeeland. „Dit soort mensen treed zelden op de voorgrond. Zij houden echter een organisatie draaiende. Daarom is het terecht, dat deze mensen in het zonnetjke worden gezet." Acht nieuwe ploegen in eerste klasse B van onze verslaggever HOEK - Zaterdag eersteklasser Hoek is voor volgend seizoen in gedeeld in de eerste klasse B. Dat is op papier dezelfde klasse als in de competitie van dit jaar, maar Hoek treft zeker niet de zelfde tegenstanders. Zo zijn IJsselmeervogels, Spakenburg, Barendrecht, Heerjansdam, Zwart Wit'28 en SHO in een an dere klasse ingedeeld. Daar voor in de plaats zijn minder aansprekende clubs gekomen. Behalve de zes genoemde clubs verdwenen ook Sparta Nijkerk en SDVB. de clubs die zijn gede gradeerd. uit de klasse waarin Hoek speelde. De acht nieuwko mers zijn; Achilles Veen, DVS'33 uit Ermelo, WHC uit Wezep, Ex celsior Maassluis. WGZ uit Zwijndrecht, Rozenburg en Val leivogels (Scherpenzeel). Technisch manager Gerrit Emans ziet in deze kjasse wel kansen voor zijn club. „Het is jammer dat er een paar aanspre kende namen zijn weggevallen, zoals IJsselmeervogels, Baren drecht en Spakenburg. De inde ling biedt in elk geval wel per spectieven. Zeker met de selec tie zoals we die nu hebben. Daar mee moeten we voor het kam pioenschap kunnen spelen." Die mening leeft ook onder de spelers. Geertjan de Smet: „We hebben tenslotte nog wat goed te maken, omdat we de titel nu hebben weggegeven. In deze nieuwe indeling hoeven we voor geen enkele tegenstander onder te doen." Jos Kayser; „We beho ren tot de kanshebbers in deze klasse, maar je weet het nooit. Wü zijn sterker geworden op pa pier, maar op dit niveau zitten andere clubs ook niet stil." De indeling van de eerste klasse B: Achilles Veen, Bennekom, Capelle, DVS'33, Excelsior Maassluis. DOVO, GVW, Hoek. WHC. WGZ, Kozak ken Boys, Lunteren, Rozenburg en Valleivogels. van onze medewerker GOES - Peter Mol uit Kapelle voert nog steeds het 'Zeeuws Meeting Point Middelkamp klassement' aan. Mol, winnaar van de wielerronde van Wemel- dinge, weet zich steeds nadruk kelijker bedreigd door Frangois Franse. Franse is na zijn winst in Aardenburg Mol tot op vier punten genaderd en kan de lijst aanvoerder, die vanwege vakantie enkele wedstrijden zal moeten missen, zeker gaan passeren. Patrick van Passel neemt momenteel de derde plaats in. De volgende wedstrijd op de Zeeuwse criteriumkalender is de wedstrijd in Zuiddorpe op 20 ju ni. Mol lijkt overigens zijn zin nen op de diverse klassementen in Zeeland te hebben gezet. Zo gaat de Bevelander ook aan de leiding in het Bevelandklasse- ment. Na de wedstrijden in Le- wedorp. Yerseke en Kwaden- damme voert Mol met 26 punten de ranglijst aan, vóór Patrick van Passel en Frangois Franse. Voor dit klassement tellen nog mee de criteriums in Kruiningen (2 juli) en Kortgene (23 juli). Meeting Point Middelkampklassc- ment: 1 Peter Mol. Kapelle 55 pun ten, 2 Frangois Franse. Kwadendam- me 51; 3 Patrick van Passel, Sluiskil 36, 4 Peter Hoondert. Goes 33; 5 Wil fred Geys, Kwadendamme 32; 6 Vital Timmermans, Yerseke 31; 7 Johan van Schaik. Oost-Souburg 28; 8 Kees Schouwenaar. Kloetinge 24; 9 Jos Schipper. Hansweert 22; 10 Michel Rommers, Rilland 21 Bevelandklassement: 1 Peter Mol, 24; 2 Patrick van Passel 19; 3 Fran- gois Franse 16; 4 Jos Schipper en Pe ter Hoondert 14,6 Johan van Schaik 13; 7 Wilfred Gcys 10; 8 Mario van Vlimmeren en Stuart Bowering 9:10 Erwin van Loo 8 punten. van onze biljartmedewerker AMERSFOORT - Het team van de de Biljart Vereniging Mid delburg (BVM) heeft op het na tionaal kampioenschap in Amersfoort een bronzen me daille gehaald in de C4-groep. Met die podiumplaats in een fi nale van een landelijk toernooi waaraan 1100 teams deelna men, was het Middelburgse viertal niet ontevreden. „Eigenlijk hadden we Neder lands kampioen moeten wor den", keek teamleider Arthur Priem terug. Priem, die zijn team eerder aanvoerde in een succesvolle wedstrijdserie die via district en gewest naar de na tionale eindstrijd voerde, vond namelijk dat er meer in had ge zeten. Maar nadat de eerste helft van het NK in sporthal Schui- lenburg een 100 procent score had opgeleverd, ging het in het tweede toernooideel wat minder met de BVM-ploeg. In de poule van vier teams werd wel gewon nen van Edam '87, maar daarna - volgens Priem onnodig - geremi seerd tegen Full House uit Al melo. Het duel tegen Nieuwoord uit Vroomshoop besliste daarna over de poulewinst. De remise verwees BVM echter naar de strijd om de derde en vierde plaats. „De strijd om de bronzen plak tegen de Korenmolen uit Eer beek eindigde wederom in eén remise. Maar omdat we een ho ger percentage hadden ge scoord, kwamen we toch op het podium", keek Arthur Priem te rug op een sterk gespeelde 'na tionale'. Het C4-team van BVM (Arthur Priem, Rinie en Wim de Groot en Henk Kisters) had het nationaal kampioenschap ervaren als 'een geweldige belevenis'. Priem; „Een immense organisatie, een accommodatie met tientallen grote en kleine wedstrijdtafels, teams uit heel Nederland en tot slot het Wilhelmus terwijl je zelf op het podium staat... Fantas tisch", De eindstand in Amersfoort: 1 en Ne derlands kampioen C4-teams Con cordia, Maastricht, 2, Nieuwoord. Vroomshoop; 3. BVM Middelburg. Pascal Richard niet in de Tour MILAAN (AFP) - Ploegleider Giancarlo Ferretti van de GB MG-wielerploeg heeft de Zwit ser Pascal Richard en de Ita liaan Maximilian Sciandri niet geselecteerd voor de Tour de France. Beide coureurs wonnen tijdens de afgelopen Ronde van Italië een etappe. Richard werd bergkoning in de Giro, die zon dag in Milaan eindigde. Ferretti wees de volgende negen renners aan: Davide Cassani. Al berto Elli, Flavio Vanzella, Fran co Vona (allen Ita), Carlo Bo- mans, Johan Museeuw, Wilfried Peeters (beiden Bel), Rolf Jar- mann (Zwi) en Rolf Sörensen (Den). De Tour start op 2 juli in Lille. Bowlen Bowling Vereniging Middelburg, zo- merleague in De Kruitmolen in Mid delburg: VOK - De Baanbrekers 3-1, Tridacna - Kap Nah 0-4, GTST - Ei gen gemiddelde 4-0, Golden Arrow - TZN 1-3, MZ - Smorky 0-4, Limburgse Vlaaien - Daddy Window 1-3. Stand: 1 GTST 7, 2 Daddy Window 7. 3 VOK 6, 4 TZN 6. 5 Kap Nah 5, 6 Smorky 5,7 De Baanbrekers 4,8 Lim burgse Vlaaien 4, 9 Golden Arrow 2, 10 Tridacna 1,11 MZ 1. Jeu de Boules In de landelijke competitie tripletten presteerde Bastion uit Goes wissel- vallend. Het eerste team handhaafde zich in de tweede klasse door als twaalfde te eindigen. Het vijfde team bestaande uit Eddie Hollestelle, Mar co van Iwaarden en Martin Willem- sen werd kampioen van de derde klasse door alle 15 duels te winnen meteen totaal positief saldo van 124, wat betekent dat dit team automa tisch promoveert naar de tweede klasse. Het tweede team werd tiende, het derde team twaalfde en het vier de teams vijfde Alle teams hand haafden zich Arjen van Noppen en Peter Huige werden tweede op een sterk Jeu de Boulestoernooi te Breda. Zij wonnen alle wedstrijden, maar eindigde door een minder positief saldo als tweede. Bedrijfscompetitie voor doublettes om de VSB-wisselbokaal bij manege De Gouwe Rcijers in Serooskerke. Stand na vier speeldagen: poule A: 1 Heerema 10 plus 59, 2 Destil/Van der Schoot 9 plus 45,3 Sport Stijl Sinke 9 plus 26, 4 Deltabron I 9 plus 19, 5 Koets Hengel- en Vliegersport 8 plus '27,6 Astrids Dierenpension 8 min 4,7 Vitrite 7 plus 19,8 Werkplaatsen Wal cheren n 7 plus 16, 9 Delta Nutsbe drijven m 7 min 110 SVRZ n 6 min 6, 11 Loodswezen Scheldemonden 6 min 11,12BosmaElektro6min 13, .3 VSB-bank II 6 min 17,14 Delta Nuts bedrijven IV 5 min 21, 15 Vijver vreugd 5 min 23, 16 Van der Linden Orthopedische schoentechniek I 4 min 36, 17 Werkplaatsen Walcheren Graveerbedrijf 4 min 38, 18 EPZ 3 min 44. Poule B: 1 Habee Intersport 11 plus 84, 2 Deltabron II 11 plus 76, 3 VSB- bank I 11 plus 46. 4 Annekes Curiosa 8 plus 46, 5 Scheldegroep 7 plus '26. 6 Schinkel Assurantie 7 plus 9, 7 Basco 6 min 6.8 Delta Nutsbedrijven 16 min 8, 9 Herik 6 min 9, 10 Werkplaatsen Walcheren I 5 min 2.11 SVRZ 15 min 5. 12 Van der Linden Orthopedische schoentechniek II 4 min 31, 13 Bak kerij Kleijwegt 4 min 36, 14 Tech nisch Installatiebureau De Hond 3 min 31, 15 Delta Nutsbedrijven II 2 min 58,16 Sunlux 0 min 99. Voetbal In Grijpskerke werd een bedrijven- voetbaltoernooi afgewerkt. De eind stand: 1 Café Boone, 2. P.C Koole. 3. Meiers Staal, 4 Den Herder, 5. garage Wattel, 6. Camping Ko. 7 Super markt Sanderse, 8. Pieters Frituur. Districts-mixedcompetitie: Hoofd klasse, poule 11: Game '78 1-Kruinin- gen 1 6-0. N. de Koster/R. Vermeulen- D. Huissoon/L. Dominicus 6-0,6-1, G. Bauwens/A. van Campenhout-J Nieuwenhuyze/M. Bauer 6-2,6-3; G. Bauwens/R. Vermeulen-J. Nieuwen- huyze/L. Dominicus 6-4.6-2; A. van Campenhout/L van Hoye-M. Bauer/ D. Huissoon 6-2,6-2; A van Campen- houl/R. Vermeulen-M. Bauer/L. Do minicus 3-6,6-2,6-1; G Bauwens/L. van Hoye-J. Nieuwenhuyze/D. Huis soon 7-5.7-5. 't Halve Maantje 1-Hoek 1 4-2. W. de Meulemeester/R. Scholten-B. Bie- rings/A. Michielsen 6-2,6-1; J Schol ten/A. Hoosemans-A. Bierings/J Die- leman 5-7,4-6; J. Scholten/W. de Meu- lemeester-N. Dey/B, Bierings 6-2,6-2; A. Hoosemans/R. Scholten-A Bie- rings/A. Michielsen 6-3,4-6,2-6; A. Hoosemans/W. de Meulemeester-N. Dey/A Michielsen 6-2,6-2; J. Schol- ten/R Scholten-J. Dieleman/B. Bie rings 6-2,3-6,6-2. Poule 12: St.Annaland I-Game '78 2 5- l. T. Fase/A. Suarez-J.P. van de Waile /R. Martens 4-6,6-4,6-4, A Suarez'M. Fase-J, Moerland/A. de Blok 4-6,6-2,7- 6; M. Fase/L Goedegebuure-J. Moer- land/R. Martens 6-7,3-6; R. van Wijn- gaarden/A. Suarez-E. PicaveUR. Martens 6-3,6-2, A. Suarez/L. Goede- gebuure-A. de Blok/R. Martens 6-0.6- 3, R. van Wijngaarden/T. Fase-E Pi- caveUJ.P. van de Walle 6-4,6-3; R van Wijngaarden/T. Fase-E. Picavet/J.P. van de Walle 6-4,6-3. Duiveland 1-Westcrschouwen 1 6-0. R. Korenhof/W. van de Pol-G Korf R van Rooy 6-4,7-6: B. Korenhof/P. Pronk-T Kort/C. Roda 6-4,6-4; B. Ko- renhof/R. Korenhof-T. Kort/G. Kort 6-2,6-0; P. Pronk/W. van de Pol-C. den Ouden/R Vermeulen 6-1,6-4; P. Pronk/R Korenhof-C. van Rooy/R. van Rooy 6-1,6-0; B. Korenhof/W. van de Pol-C. Roda/R. Vermeulen 6-4,5- 7,6-3. Eerste klasse, poule 13: Sluis 1-SJEF 2 2-4, ZerOirts l-'t Halve Maantje 2 4- 2. poule 14: SJEF 1-Schoondijke 1 4- 2; de Klappers 1-MLTC 15-1. Inhaal wedstrijd: Schoondijke 1-MLTC 1 3- 3. poule 15; de Sprink 1-Waarde 1 6-0; Yerseke 1-Brouwershaven 1 4-2 poule 16: Domburg 1-de Schenge 1 4- 2; de Stoof 1-Slagvast 1 2-4, Standen, hoofdklasse, poule 11: 1 Game '78 1 20 p.; 2. 't Halve Maantje 1 16 p., 3. Kruiningen 1 7 p.; 4. Hoek 1 5 p. poule 12: 1. Duiveland l 23 p 2. St.Annaland 14 p.; 3. Game '78 2 4 p.; 4 Westerschouwen 1 1 p. Eerste klasse, poule 13: 1. Zer Oirts 1 16 p.; 2. 't Halve Maantje 1 13 p.; 3. SJEF 2 10 p.; 4, Sluis 1 9 p. poule 14: 1 Sjef 1 19 p.; 2. Schoondijke 1 12 p 3. de Klappers 1 10 p.; 4. MLTC 1 7 p poule 15: 1. Yerseke 1 18 p 2. Brou wershaven 1 9 p.; 3. de Sprink 1 9 p 4 Waarde 1 6 p. poule 16: 1 Slagvast 1 17 p.; 2. de Schenge 1 12 p.; 3. Dom burg 1 11 p.; 4. de Stoof 1 6 p.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 27