Spanjaarden heersen in Parijs Tamme oppositie aardig voor jarige Berzin Volleyballers na setverlies wakkei Sven Groeneveld van Sanchez naar Pierce f&MAMMCT/E DUMP B£ BRAMMCTJt DUMP Boetsch meldt zich af voor Rosmalen Jansen Nederlands kampioen dammen sport Berasategui en Bruguera spelen mannen-finale op Roland Garros Inline-Skates ZATERDAG 4 JUNI 1994 PARIJS (ANP/GPD) - Zijn naam is moeilijk uit te spreken en de oneigenlijke manier waarop hij zijn racket vasthoudt is moge lijk nog ingewikkelder. Maar Alberto Berasategui staat mor gen wel in de finale van Roland Garros tegen titelverdediger Sergi Bruguera. Het wordt de eerste Spaanse eindstrijd in de geschiedenis van de open Fran se kampioenschappen. Met Aranxta Sanchez-Vicario in de vrouweneindstrijd tegen Mary Pierce levert het Iberisch schie reiland zelfs drie van de vier fi nalisten. Berasategui won gisteren glad jes van de Zweed Magnus Lars- son. In drie sets veegde de Spaanse furie zijn opponent van de baan, 6-3,6-4,6-1. De 20-jarige Bask, die in twee voorgaande edities in Parijs maar één potje had gewonnen, ging de afgelo pen weken als een wervelwind over het gravel. Hij is razendsnel en heeft een forehand om van te smullen. Het moet gezegd: hij zat in de onderste helft van het schema en die was zwak bezet. Bovendien kreeg hij twee keer een cadeautje omdat tegenstan ders (Wayne Ferreira in de eerste ronde en Javier Frana in de vier de) geblesseerd opgaven. Maar hij sloeg ook twee geplaatste spelers uit het toernooi (Cedric Pioline en Goran Ivanisevic) en begint zonder setverlies aan de finale. Hij is een typisch produkt van de grote groep gravelbijters uit Zuid-Europa. Het meest opmer kelijke aan de man uit Arrigo- riaga (een dorpje in de buurt van Bilbao) is zijn techniek. Hij slaat de ballen steeds met dezelfde kant van zijn racketblad, zowel de forehand als de backhand. Een curiositeit die zelden voor komt. Volgens de handboeken kan het niet, maar hij doet het. Als hij van forehand naar back hand moet, gaat het slagwapen als het ware heen en weer als een ruitenwisser. Beste grip „Die manier heb ik me aange leerd toen ik klein was. Ik had niet zo veel kracht en dit was de beste grip voor mij. Later bleef het erin zitten en waarom zou ik het na dit succes anders gaan doen," zei de nieuwkomer aan het front. Hij slaat op die manier de hardste forehand van alle maal. „Volstrekt onhoudbaar", gal verliezer Larsson deemoedig toe. De Zweed gaf zich in één uur en twaalf minuten gewonnen. In zijn voorgaande partijen stond Berasategui niet veel langer op de baan. Op de wereldranglijst staat hij lager dan Bruguera: 23ste tegen zesde. Het leek wel of hij tegen Larsson de laatste bus nog moest halen, zo rap trok hij de wedstrijd naar zich toe. „Nee, ik had geen af spraak," grijnsde Berasategui. „Ik speel lekker omdat ik over loop van zelfvertrouwen." Jim Courier Woensdag leek Jim Courier te gen Pete Sampras nog een reus. Gisteren was de 22-jarige rossige Amerikaan in de halve finales van Roland Garros niet veel meer dan een dreumes, die in vier setjes (6-3 5-7 6-3 6-3) door ti telhouder Jose Bruguera onder de voet werd gelopen. De oude coryfeeën keken verbij sterd toe. John McEnroe verbeet zich in zijn commentaarhokje. Hie Nastase wendde de blik vol afgrijzen af. Was dit de Courier die Sampras had verslagen? Het leek er niet op. De ene afzwaaier na de andere verliet zijn racket en zelfs de opleving aan het eind van de tweede set - van 2-5 naar 7- 5 - bleek niet aan hem besteed. Achterover hangend vuurde Bruguera de ene topspinfore- hand na de andere af. Voor Cou rier het wist zat hij weer in zijn schulp, waar hij sinds de finale nederlaag tegen Bruguera vorig jaar maar zelden uit is gekomen. Hij had toen nog een voorsprong van 3-1 in de vijfde set en breek punten voor 4-1. PARIJS (ANP) - De vrouwenfi nale van Roland Garros draait in zeker opzicht om Sven Groe neveld. De 28-jarige Nederlan der is de man met een been in beide kampen. Twee maanden geleden coachte hij nog Aranx ta Sanchez. Vandaag zit hij in de box van de tegenpartij als trai ner van Mary Pierce, in de rug gedekt door Nick Bollettieri. Groeneveld is bezig aan een bliksemcarrière in het coach- vak. Als actief tennisser is hij niet lang meegegaan. Hij stond zevende op de Nederlandse ranglijst, toen hij samen met zijn ouders naar Colombia emigreer de. Vandaar vertrok hij naar de Verenigde Staten waar hij assis tent-coach van Stanford Univer sity werd. Rond 1990 keerde hij terug naar Nederland. Een paar maanden later was hij al weer onderweg naar Japan om daar een jeugd- tennisprogramma op poten te zetten. Via kennissen kwam hij in contact met Monica Seles, die toen juist bij Bollettieri weg was. WKtmsmmmmsmmm Het sparren met Seles opende uiteraard vele deuren. Toen de samenwerking stuk liep, ston den de speelsters in de rij. Ook Mary Pierce. In die tijd nog bege leid en beheerst door haar vader Jim. Anderhalve maand hield Groeneveld het uit. Toen ging het mis. „Mary had vertrouwen in mij en ging steeds meer naar mij luisteren. Vader Pierce zag dat kennelijk als een bedreiging voor zijn positie." Aranxta Sanchez nam Groene veld over. Vijfendertig weken trok hij met de Spaanse op, voor dat ook aan die samenwerking een einde kwam. Over de oor zaak wil Groeneveld zich liever niet uitlaten. Mary Pierce zal profijt hebben van de kennis van Groeneveld over Sanchez. Anderhalve maand geleden wer den Groeneveld en Pierce het opnieuw eens. Nu zonder haar bemoeizuchtige vader op de achtergrond. „Ze heeft nu weer aardigheid in het leven. Het ple zier straalt ervan af." Alberto Berasategui. Nu niets van dat alles. Zelfs nau welijks teleurstelling. „Och", sprak hij gelaten, „het was één van mijn mindere dagen. Maar dat is geschiedenis. Het is nu een kwestie van de knop om zetten voor Wimbledon." Jim Courier is ontdooid. In een recent interview liet hij weten dat hij zijn imago een beetje zat was. „Opeens had ik er genoeg van om als een norse jongen door het leven te gaan." De rol van 'gentleman' staat Courier wel, maar de vraag is of zijn nieuwe gezicht hem als ten nisser goed doet. De krachtpat ser uit Dade City is al maanden lang behoorlijk uit vorm. Welis waar deed hij eerder deze week van zich spreken met een afgete kende triomf op Pete Sampras, maar gisteren was de twijfel er weer in zijn slagen. Courier duwt veel vaker dan voorheen makke lijke forehands in het net of bui ten de lijnen. Tegen Bruguera sloeg hij 64 onnodige fouten, on gekend hoog. Ontspannen Courier kan er ogenschijnlijk niet mee zitten. „Ik vind het een stuk prettiger nu ik ontspannen ben." De duikeling van de eerste naar de zevende plaats op de we reldranglijst zorgde ook voor minder druk en stress. Hij wekf de indruk het tennisleven te re lativeren. Eind vorig jaar las hij tijdens de ATP-finales in Frank furt zelfs een boek. „Ik ben lang zaam maar zeker een mens aan het worden," vertrouwde hij een Franse journalist toe. Courier is een beetje teleurge steld in de kritieken die hij altijd kreeg als speler. Altijd maar werd de nadruk gelegd op zijn gebrek aan uitstraling. „Con nors en McEnroe waren rotzak ken op de baan en daardoor po pulair. Moet ik me ook zo gaan gedragen om fans te vergaren? Ik denk er niet aan". Parijs (Fra). Open Franse kampioen schappen. Mannen enkelspel, halve finales: Bruguera (Spa/6) - Courier (VSt/7) 6-3 5-7 6-3 6-3. Berasategui (Spa) - Larsson (Zwe) 6-3 6-4 6-1. Mannen dubbelspel, halve finales: Apell/Bjórkman (Zwe/12) - Connell/ Galbraith (Can/VSt/1) 6-7 6-3 7-5. Vrouwen dubbelspel, halve finales: Davenport/Raymond (VSt/11) - Coet- zer/Gorrochategui (ZADArg/9) 7-6 6-7 6-4, Gigi Fernandez/Zvereva (VSt/ WRu/1) - Halard/Tauziat (Fra/15) 4-6 6-2 6-4. Beckenham (GBr). Mannen, kwartfi nales: Stoltenberg (Aus/2) - Richard son (Eng) 6-3 6-2, Forget (Fra) - Ma- guire (VSt/13) 7-5 6-3. Danny Nelissen krijgt nog steeds geen groen licht LINZ (ANP/AFP) - Evgeny Ber zin heeft gisteren in Linz zijn 24e verjaardag gevierd met de rose leiderstrui. Na de dertien de etappe, de eerste zware ber getappe in de Ronde van Italië met drie cols, van Kranj naar Linz, rafelde het tricot zelfs niet. De directe oppositie - De las Cuevas. Bugno, Indurain - was aardig voor de jarige. Of bewees, zoals de vedetten van weleer Hi- nault en Merckx al langer bewe ren, geen moed te hebben. Te af wachtend koersen en meer op el kaar dan op het klassement let ten. Niet durven aan te vallen. De opposanten finishten met Berzin op ruim dertien minuten van de ongevaarlijke ritwinnaar Michel Bartoli. Berzin gaf de koersontwikkeling zijn zegen. Blies met een lachend gezicht de 24 kaarsjes van de taart uit die hij in Linz aangebo den kreeg. En ging met een vol daan gevoel naar zijn hotelka mer. Gerust gesteld, want aan vallen staat niet in het woorden boek van figuren als Indurain en Bugno. De leider pedaleerde rus tig mee met zijn belagers. „Ik ben weliswaar een beetje moe, maar mijn tegenstanders kennelijk ook. Zij reden niet veel beter dan ik. Ik behoef louter te verdedigen, de anderen dienen het initiatief te nemen", merkte hij op. Niemand reageerde gisteren toen na vijftig van de 234 kilome ter een groep van elf renners aan de haal ging. Vanzella gaf het signaal voor de ontsnapping, Bartoli, Fontanelli, Madouas, Davy, Chiesa, Volpi, Fornaciari, Mora, Forconi en Guerini volg den. Berzin zag de ontsnapping en wist dat het goed was. Bartoli bleek de sterkste van het elftal. Öp de Bannberg (1262 meter) schudde de 24-jarige Italiaan de laatste medevluchters (Ma douas, Fontanelli, Volpi, Vanzel la en Chiesa) van zich af. Dat was elf kilometer voor de finish in Linz, waar hij meer dan twee mi nuten eerder arriveerde. Het was zijn derde zege dit seizoen na overwinningen in de Brabantse Pijl en GP Cerami. Indurain en consorten krijgen dit weekeinde een herkansing Berzin van de eerste plaats te verdringen. Te beginnen van daag met de langste etappe van de Giro. De rit van Linz naar Me- MIDDELBURG VLISSINGEN GOES WEERGALOZE INLINE- rano over 235 kilometer telt vijf cols, waarvan vier van de eerste categorie. Morgen staat de ko- ninginnerit op de rol, met de roemruchte pieken Stelvio en Mortirolo. „We zien wel", rea geerde Berzin lakoniek. „Van daag waren ze aardig voor me. Of waren ze niet in staat me te bedreigen? Ik heb nog niet ge wonnen, maar heb wel veel ver trouwen." Nelissen De ene Nelissen, Wilfried, stond gisteren breedlachend op het podium in Pola de Sierro als win naar van de vierde rit in de Ron de van Asturië. De andere, Dan ny, probeerde in het Zuidlim burgse heuvelland zijn frustra ties uit het weer gezond ver klaarde lijf te trappen. Terwijl hij trainde, herinnerde hij zich ongetwijfeld dat hij bijna een jaar geleden werd gehuldigd in Pola de Sierro als winnaar van de vierde etappe. Die gedachte deed extra pijn, want aan de lan ge lijdensweg van de jonge Lim burger schijnt geen einde te ko men. Terwijl de Belg Nelissen uit de Histor-ploeg van Peter Post al zijn achtste zege dit seizoen liet noteren, wacht de Nederlandse Nelissen nog steeds op groen licht van zijn werkgever TVM om aan een koers deel te nemen nadat hij veertien dagen geleden éven zijn come-back had ge maakt in het criterium van Hou thalen. waar hij als zestiende eindigde. Sindsdien ligt hij overhoop met Cees Priem. Ondanks het feit dat uit de medische rapporten blijkt dat de renner zonder pro blemen weer op het hoogste ni veau wielrennen en de KNWU de licentie inmiddels weer heeft verstrekt, verlangt TVM een aanvullende verklaring, waar door de Transports Verzeke- rings Maatschappij gevrijwaard blijft van mogelijke claims. Een gesprek tussen de advoca ten van Priem en Nelissen bood gisteren nog geen oplossing in de affaire. Alleen de toezegging dat Danny Nelissen volgende week donderdag aan de start mag verschijnen in de Ronde van Luxemburg. „We zijn geen millimeter opgeschoten", zei Ne- lissens adviseur Manfred Krikke gisteren. In Asturië dacht niemand daar aan. Ook Nelissens ploegmak- ker Skibby niet. De Deen, win naar van de eerste rit, was niet bestand tegen de krachtige sprint van de Belgische Nelis sen, die eindelijk het voorberei dende werk van zijn ploegmak- kers met een dagprijs bekroon de. Abraham Olano behield de leiderstrui In de Dauphiné Libéré boekte Emmanuel Magnien zijn tweede dagzege. De 23-jarige Fransman, die zijn achtste zege dit seizoen behaalde, versloeg na een rit over 196,5 kilometer van Ro mans naar Grenoble de oudge- Michele Bartoli won de dertiende etappe in de Ronde van Italië. foto EPA dienden Sean Kelly en Greg Le- Mond in de sprint. De Brit Chris Boardman bleef leider. Ronde van Italië. Dertiende etappe, Kranj-Linz: 1 Bartoli (Ita) 234 km 5.56.49,2. Fontanelli (Ita) 2.31,3. Van zella (Ita) 2.59, 4. Madouas (Fra), 5. Davy (Fra) 3.06. 6. Chiesa (Ita) 3.49, 7 Volpi (Ita) 3.51, 8. Fornaciari (Ita) 6.45, 9. Mora (Col), 10. Forconi (Ita) 8.59, 88. Nijboer 18.05. Algemeen klassement: 1. Berzin (Rus) 52.36.01, 2. De las Cuevas (Fra) 2.16, 3. Bugno (Ita) 2.32, 4. Indurain (Spa) 3.39, 5. Giovannetti (Ita) 4.58, 6. Casagrande (Ita) 5.02, 7. Belli (Ita) 5.24, 8. Tonkov (Rus) 6.09, 9. Poden- zana (Ita) 6.25, 10. Pantani (Ita) 6.28, 120. Nijboer 1.20.36. Dauphiné Liberé, vierde etappe, Ro mans,-Echirolles: 1. Magnien (Fra) 196,5 km 5.08.27, 2. Kelly (Ier). 3. Le- Mond (VSt). 4. Fleischer (Dui), 5. Za- mana (Pol), 6. Desmet (Bel), 7. Manin (Fra), 8. Claveyrolat (Fra), 9. Vermey (Ned), 10. Masdupuy (Fra), 14. Board man (GBr), 16. Jonker (Ned). Algemeen klassement: 1. Boardman 17.30.20,2. Kaspoetis (Lit) 0.18, 3. Du- faux (Zwi) 1 14, 4 Magnien, 5. Rous (Fra) 2.02, 6. LeMond 2.04, 7. Manin 2.06, 8. Arnould (Fra) 2.08, 9. Thibout (Fra) 2.09. 10. Mottet (Fra) 2.15, 11. Jonker 2.22,16. Vermey 3.03. Ronde van Asturië, vierde etappe, Aviles-Pola de Siero: 1. Nelissen (Bel) 172 km 4.15.22, 2. Skibby (Den), 3. Biasci (Ita), 4. Bertolini (Ita), 5. Van Bon (Ned), 6. Zberg (Zwi), 7. Diaz Za- bala (Spa), 8. Fagnini (Ita), 9 Lan- franchi (Ita), 10. Saitov (Rus), 13. Cor- des, 18. Boogerd, 27. Voskamp, 65. Verhoeven, 75. Knaven 2.34, 83. Van Steen 4.13,94. Nijdam 6.12,97. De Ko ning, 98 Hoffman, 104. Koerts, 105. Talen, 108. Schurer, 113. Cornelisse. Algemeen klassement: 1. Olano (Spa) 13.41.12, 2. Alonso (Spa) 0.45, 3. Skibby 0.51, 4. Julian Gorospe (Spa) 1 07. 5 Antonio Gonzalez (Spa) 1 09, 6. Delgado (Spa) 1.14,7. Leblanc (Fra) 1.16, 8. Saitov 1.19, 9. Cordes (Ned) 1.24, 10. Chujda (Oek) 1.24, 11. Vos kamp 1.26,16. Van Bon 1.37,39. Boog erd 2.34, 59. Knaven 4 25, 83 Van Steen 8.43. 94. Schurer 10.38, 95. De Koning 11 11, 96. Hoffman 11.25,101. Nijdam 12.42, 105. Verhoeven 13.41, 107. Koerts 14.03, 112. Cornelisse 18.35,113. Talen 18.43. Aartrijke. Profkoers: 1. Hans de Clercq (Bel) 156 km 4.01. 2. De Mees ter (Bel) 0.35, 3. Dierckxsens (Bel), 4 Way (Can) 0.48, 5. Willems (Bel) 1.12. Nu diverse vanaf 109,- MIDDELBURG VLISSINGEN GOES ROSMALEN (ANP) - De Fransman Arnaud Boetsch heeft zich afgemeld voor het grastennistoernooi van Rosmalen, dat maan dag van start gaat. De titelverdediger kampt met maagproble men. De fysieke problemen dwongen Boetsch zijn partij in de derde ronde op Roland Garros tegen de Italiaan Gaudenzi op te geven. Toernooidirecteur Kloppert zet desondanks zijn vraagtekens bij de afmelding. „Ik heb speciaal om een medische verklaring ge vraagd." Ook de Zweden Magnus Gustafsson en Henrik Holm haakten met een blessure af. Richard Krajicek voert de plaatsingslijst aan. Alexander Volkov is tweede. De drie wild cards zijn verge ven aan Leconte, Wibier en Schalken. Kloppert probeerde vergeefs Medvedev, Kafelnikov en Haarhuis te strikken voor zijn toernooi. Medvedev en Kafelnikov zeiden te moe te zijn. Haarhuis gaf de voorkeur aan het grastoernooi in het Duitse Halle. „Ik ben eerlijk gezegd pisnijdig", aldus Kloppert, „dat Haarhuis niet in Rosmalen, maar volgende week in Halle speelt. Het is een pure geldkwestie." Door de absentie van Haarhuis dubbelt Eltingh. achtste ge plaatst. met Krajicek. Siemerink doet eveneens niet mee. Hij herstelt van een meniscus-operatie. De Rijnsburger verrichtte gisteren wel de loting in Rosmalen. Hij koppelde Krajicek in de eerste ronde aan de Duitser Renzenbrmk, nummer 87 van de we reld. Schalken begint tegen de Tsjech Vacek, Eltingh tegen een qualifier, Wibier tegen Matuszewski. ASSEN (ANP) - Hans Jansen is gisteren voor de tweede ke in zijn carrière Nederlands damkampioen geworden. O de derde partij in de tweekamp tegen Rob Clerc eindigde remise. Dat was voor Jansen voldoende de titel te verover omdat hij in het in april in Huissen gespeelde kampioe schap een beter toernooiresultaat (SB-regel) behaalde. Jansen is nu zeker van deelname aan het wereldkampiot schap dat van 6 tot 27 november in Den Haag plaats hee Zijn opponent moet zich kwalificeren in het Westeurope zonetoernooi dat volgende week in Heerenveen van sta gaat. Clerc slaagde er gisteren voor de tweede achtereenvolgen keer niet in een voordeliger uitgangspositie in winst om zetten. „Drie partijen zijn natuurlijk veel te weinig, zeker er geen gelijkwaardig uitgangspunt is. Als ze die SB-rej niet schrappen, doe ik volgend jaar niet meer aan het 1\ mee", stelde hij. Assen. Herkamp NK. Derde partij: Clerc - Jansen 1-1. Eindstand: S Jansen Nederlands kampioen. Winst op Zuid-Korea: 3-1 KWANGJU (ANP) - Waar een zwak begin al niet toe kan lei den. In elk geval tot volleybal van aangenaam hoog niveau. In de Zuidkoreaanse industrie stad Kwangju schrok Neder land gisteren zo pijnlijk hard wakker van het gehannes in de eerste set, dat het ervaren col lectief besloot tot een heuse strafexpeditie. De Koreanen, al uitgeschakeld in groep C van de World League, konden hun ogen af en toe niet geloven over zo veel massieve afweer- en aan- valskracht aan de overzijde van het net: 15-12, 3-15, 5-15,11-15. De Nederlandse ploeg was in Amsterdam al gewaarschuwd door de Koreanen, maar kon er in het begin weinig mee. De eer ste set begon op een voor de nummer twee van de Olympi sche Spelen onwaardig niveau. Stopfouten leidden al na de eer ste technische time out op 5-3 voor Zuid-Korea tot de aftocht van Bas van de Goor. Rob Gra- bert greep zijn kans gretig, maar kon het spel alleen een gunstig lijkende wending geven, geen beslissende. Zijn positieve in breng schoot te kort om de vast gelopen kar weer aan het rollen te krijgen. Wat te prijzen viel in het van lie verlee weer 'oude' basiszestal met Henk-Jan Held voor Olof van der Meulen was de niet af latende vechtlust. Ook bij een achterstand van 8-14 week de weerstand niet. De set werd er een kwartier mee gerekt, het on vermijdelijke foutje kwam vier zuurverdiende punten verder. De woedende vloek over de valse start was op de tribune door het gegil van de paar duizend schoolmeiden niet te horen, maar uiterst hardgrondig. Zo viel er niet te spotten met een van de favorieten voor de eindze ge in de World League. De harde kern hervond zich en smeedde een meters hoog, gietijzeren blok. De Koreanen sloegen zich er helemaal suf op. Held en Zwerver voegden er smashend nog wat punten aan toe, 15-3 in krap 20 minuten. De boosheid bleef, net als de goede pass. Spelverdeler Blangé hield keus te over. Hoewel de Aziaten met de snelle handjes nog wel even van de ergste schrik konden bekomen, was er tegen Oranje in deze vorm geen kruid gewassen. Het team bleef draaien als een tierelier en haal de fluitend, andermaal steunend op een uiterst hecht blok van één, twee en vaak drie man, de derde set met 15-5 binnen. De vierde, uiteindelijk beslissen de set was geen formaliteit, maar de tegenstand van Zuid- Korea was afhankelijk van inci denten om meer te zijn dan een stuiptrekking. Het gekrijs Gymnasium van Kwangji niet van de lucht. Met enig en hulp wurmden Kim en c van 5-10 terug tot 10-10 en Verder liet Nederland, da nerveus werd, het ook ni< Kwang Ju (ZKo). World Leagui nen, negende wedstrijd groep C Korea - Nederland 1-3 15-12 3- 11-15). Groep B: Bulgarije - Gi land 3-0(15-12 15-8 15-4). TOGO korfba om NK voor afdelingsteams VLISSINGEN - De ko ploeg van TOGO uit Goes x vandaag (zaterdag) deel ai Nederlands kampioem voor afdelingskampioenei toernooi wordt gehouden velden van de vereniging se in Hoek van Holland. Op het terrein van Keep Roosendaal wordt vai Oranje Zwart-Zaamslag speeld. Inzet van deze 1 singswedstrijd is behouc een plaats in de overgangsl van de afdeling. Het resi heeft ook gevolgen voor BI Breskens. Wint Zaamslaj blijft BKC eersteklasser, b lies van Zaamslag degrc BKC. Oranje Zwart-Zaai begint om 16.00 uur. Qu snel op 800 meter PEKING (SID) - Qu Yi heeft de beste seizoentijd 800 meter gelopen. Ze volt de afstand gisteren op de dag van de Chinese titelstr 1.59,45. Qu, wereldkampioene ei reldrecordhouder op de 15( ter, was een fractie snelle Liu Li, 1.59,98. Beide loo] zijn lid van de trainings van coach Ma Junren. De seizoentijd op de 800 i stond op naam van werelc pioene Mutola uit Mozam met 1.59,74. Parma wil Stoitskov ROME (SID) - Parma he( Barcelona een bod gedaan Bulgaarse aanvaller Stoit! De Italiaanse ploeg, v( woordelijk voor de uitsc ling van Ajax in het Europi H-toernooi, biedt de Spi kampioen de Zweed Brolir ruim elf miljoen gulden, jaar probeerde Cruijff Brol vergeefs bij Parma los te w «MMNM Zaterdag 09.00-02.00 EURO: Diverse sporten. 11.55-17.30 BBC 1: Grandstand: cric ket en tennis. 13.30-16.15 Did 2: ZDF Sport extra. Met tennis. 14.00-16.00 BRT 2: Sport extra: ten nis. 16.00-18.00 BRT 2: Sport extra: golf. Open Belgische Kampioenschap pen. 17.10-19.25 BBC 2: Cricket: Engeland- Nieuw-Zeeland. 17.30-18.02 Did 1: Sportschau. 18.25-18.55 RTL5 RTL: Sport: Futbol Mundial. 18.38-18.48 Ned 2: Sportjournaal. 18.55-20.45 BRT 2: Sport extra: Voet bal, oefeninterland België - Zambia. 19.10-19.50 Did I: Sportschau. 21.30-22.00 RTL5: Sportnieuws. 22.00-23.20 RTL Boxen extra. Maske - Magi 22.15-22.50 Ned 3: Studio sport 22.15-23.35 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio. 22.40-22.55 BRT 1: Sport op zaterdag. 00.00-00.40 BBC 1: Cricket 00.15-01.45 Ned 3: Studio sport Met atletiek: Adriaan Paulen Memorial Games vanuit Hengelo; tennis: Open Franse kampioenschappen, finale vrouwen enkelspel vanaf Roland Garros. Zondag 09.00-02.00 EURO: Diverse sporten. 11.55-13.30 BBC 2: Cricket. 13.00-14.00 RTL5: RTL Sport: en motorsport. 13.30-20.00 BBC 2: Sunday l stand. Met: cricket; golf; aut en tennis. 15.00-18.00 Ned 3: Roland G Open Franse tenniskampioen; pen van Roland Garros in Pari 15.00-19.00 BRT 2: Sport extra nis. 15.05-18.40 Did 1: ARD-Sport Tennis. 15.30-16.30 Did 2: ZDF Sport Met EK handbal: Frankrijk - land. 16.35-17.40 Ned 2: Coca Cola, voetbaldag 1994. 17.05-18.15 Did 2: Die Sport-1 tage. Met motorsport: 24 uur Nurburgring; tennis: Roland G voetbal: portret WK-deel Zuidkorea; mountainbiking. 17.45-18.15 RTL5: WK Voetbal 18.15-19.00 RTL5: Sport: Majo gue baseball. 18.45-20.15 Ned 3: Studio Sport 19.00-20.00 BRT 2: Sport Extra Open Belgische Kampioen pen. 19.50-19.58 Did 1: Sportschat gramm. 19.50-20.15 BRT 1: Sportweeke 20.25-21.10 RTL4: WK-special- 21.30-22.00 RTL5: Nieuws en sp 22.00-22.05 Did 2: Sport am Soi 22.35-23,00 BRT 1: Vandaag en 01.20-02.05 BBC 2: Cricket. 03.25-05.15 Did 1: ARD-Sport Tennis.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 18