Den Doelder blikt weer vooruit Weinig records op ZK zwemmen PZC sport MAANDAG 30 MEI 1994 z 16 Breskens overklast door Virtus: 1-7 Last valt van schouders van organisator na dertiende editie Juniorendriedaagse Australisch honkbalteam wil Jordan Teleurstellend slot korfbalcompetitie Scheldesport bijna veilig Westerweele snelste in de Meerminnenloop HVSV en Delta Sport veroveren bekers van onze medewerker van onze medewerker Peter van Kouteren KOEWACHT - Zijn koffertje met officiële bescheiden heeft hij bij de hand, zweetdruppel tjes parelen van zijn gezicht. Het is zondagmiddag rond half vijf en Ap den Doelder, koersdi- recteur van de internationale juniorendriedaagse, is moe en opgelucht tegelijk. De prijzen van een vrijwel vlekkeloos ver lopen wedstrijd zijn verdeeld. Den Doelder wordt alom gepre zen en komt handen tekort om de felicitaties in ontvangst te nemen. van onze handbalmedewerker GOES - Het handbalseizoen zit erop. De kampioenen zijn gehul digd, en ook de bekerwinnaars zijn bekend. Gisteren werden in Goes de tickets verdeeld voor de landelijke bekerronde bij de afdelingsteams. De zege van HVSV op GSC bij de dames mag verrassend genoemd worden. Dankzij een sublieme tweede helft belandde de beker weer in Terneuzense handen.: 9-7. ZHV/ Delta Sport 2 nam in stijl af scheid van trainer Nico Franc- ke. De Brabander die met de re serves degradeerde uit de derde divisie, had aan het eind van de rit toch nog iets te vieren. Gast heer GSC toonde zich een waar finalist, maar kwam aan het eind van de strijd net iets te kort: 19-21. GSC-trainer Jos Aertssen kon het verlies maar nauwelijks ver werken. Een week eerder was hij nog kampioen geworden met zijn manschappen en hij weet als geen ander dat de beker voor het grijpen lag. In een bloedstollen de ontknoping kwam echter de ervaring van Delta Sport om de hoek kijken. Geen dubbelslag dus voor GSC. „Ze hebben het zeker niet cadeau gekregen", merkte Aertssen na afloop op „Het is wel even slikken maar het is niet anders. De ploeg heeft geknokt voor wat ze waard was." Delta Sport had de pot in de tweede helft in de knip, maar werd toch verrast door de inzet van de thuisploeg. Zonder Ver- Goede prestatie jeugdteams Hulst HULST - Morres/Hulst is met twee jeugdteams doorgedron gen tot de landelijke eindstrijd om het gesloten clubkampioen schap van Nederland. De jon gens C en de meisjes C plaatsten zich gisteren voor de finaleron de, die 11 juni in Almelo wordt afgewerkt. De B-jeugd van Mor res/Hulst werd in de voorronde uitgeschakeld. De meisjes C legden tijdens de voorronde beslag op de tweede plaats. Dat was te danken aan de winst op Jola/Olympus (15-3, 15-12) en de puntendelingen te gen Alcom/Capelle (15-12, 10-15) en Rentokil/ZVH (15-8. 9-15). De jongens C gaan als winnaar van de voorronde naar de eindstrijd. De Burgst (15-3, 15-2), Ekspalvo (15-1, 15-7) en Metalbouw/Ra- dius (15-4, 15-10) werden versla gen. Minder goed verging het de meisjes B, van wie veel werd ver wacht. Voor het eerst sinds jaren slaagde deze ploeg er niet in om zich voor de finaleronde te plaat sen. Verlies tegen BNS/DOS (13- 15,8-15) en Alcom/Capelle (13-15, 9-15) deden Morres/Hulst de das om. De overwinningen op Leto Print/SR (15-4, 15-2) en Sarto/ Pellikaan (15-5, 15-0) konden al leen de teleurstelling verzach ten. De jongens B verloren van Ren tokil/ZVH (10-15, 2-15) en speel den drie keer gelijk. Puntende lingen tegen WC (7-15,15-5), Al com/Capelle (6-15, 15-11) en De Burgst (12-15, 15-13) leverden de vierde plaats in de poule op. SYDNEY (RTR) - Het Austra lisch honkbalteam Canberra Bushrangers wil Michael Jor dan inlijven voor volgend sei zoen. Dat verklaarde eigenaar Bruce Portner, de eigenaar van de club, in een interview met het dagblad de Sydney Morning He rald. „Indien je niet vraagt, weet je nooit of hij het wel of niet zou doen", zei Portner. ..Zijn mana ger heeft ons laten weten dat hij ons aanbod in overweging neemt." De voormalige basketbalvedet te van de Chicago Bulls, waar mee hij drie keer de NBA-titel veroverde, deed een tijd geleden een vergeefse poging een plaats te veroveren bij de Chicago Whi te Sox. Jordan bleek als honk baller veel minder getalenteerd dan als basketballer. Hij maakt nu deel uit van de Birmingham Barons, een satellietteam van de White Sox. „Het was de dertiende editie, maar een heel mooie", tovert hij die onafscheidelijke lach weer op zijn gezicht. „Niet dat we er ooit in geloofd hebben dat het fout kon gaan hoor. Dat kon toch bijna niet anders Maar ik ben wel altijd bang voor grote valpartijen en ziekenhuizen. Wat dat betreft is het met die jongen uit Letland goed afgelo pen. Hij loopt hier in elk geval rond. We hadden een Italiaan, een Duitser, een Luxemburger en een Nederlander op het po dium. Dat is voor ons een schit terende uitslag." west. Smaaling en Vleeshouwer kroop de degradant door het oog van de naald. GSC rook de kans. maar kwam uiteindelijk net iets tekort voor de zege. Tot opluch ting van de vertrekkende Franc- ke. „We waren aan onze stand verplicht hier te winnen, maar eenvoudig ging dat niet". Dames De verrassing van de dag was de zege van HVSV op GSC. Een week eerder was Hontenisse te sterk in de promotiestrijd tegen HVSV, maar de Terneuzense ploeg sprokkelde de laatste rest jes hoop bijeen voor een stunt in de beker Die gok van trainer Verburg bleek achteraf niet ver keerd want GSC werd terugge wezen. „Onderschatting was het zeer zeker niet", zei de verliezende coach Peter Eeman na afloop. „We waren niet 100 procent bij de les, dit valt gewoon niet goed te praten". En dat terwijl de Goessenaar na een gedegen eer ste helft weinig reden tot klagen had. De 6-3-voorsprong die GSC in die periode behaald had, werd in de tweede helft echter volle dig uit handen gegeven. Verburg had minder reden tot klagen over de motivatie. „Ach terin zat het na de hervatting potdicht. GSC heeft voldoende capaciteiten maar die moet het dan wel gebruiken. Voor GSC was het grootste probleem van daag creativiteit", aldus Ver burg die de beker voor de tweede maal op rij mee naar Terneuzen nam. Wedstrijdleider Wim Jeremiasse complimenteert Den Doelder eveneens met een voortreffelijke organisatie. „Zoals gebruikelijk: bijna perfect", stelt hij vast. „Het zijn details waarop je deze organisatoren moet attenderen. En het hele fijne van hen is dat ze ontvankelijk zijn voor kritiek. Ze doen daar wat mee. Het is al vele jaren geleden dat ik hier voor de eerste keer kwam. Toen heette het ook al 'internatio naal'. Toch hadden ze maar één buitenlandse ploeg. Toen heb ik tegen Ap gezegd: wil je voor de UCI (de wereldwielrennersbond) geloofwaardig zijn, zul je meer buitenlandse ploegen moeten hebben. Het jaar daarop hadden ze er zes. Dankzij die goeie orga nisatie zijn ze natuurlijk ook op genomen in het klassement om de wereldbeker." Jeremiasse gaf er voor dit jaar zelfs de voorkeur (ten koste van bijvoorbeeld de Ronde van Ne derland voor amateurs of de Ronde van Midden-Zeeland) aan om wedstrijdleider te zijn in de internationale jeugddrie- daagse. „Dat geeft hun wed strijd een stukje cachet, maar dat zijn ze ook waard", vindt hij. „Er zijn organisatoren, die de ju ry als een sluitstuk op hun be groting zien. Hier zijn ze met ie dereen blij: met de renners, de jury, de pers. noem maar op. Ik noem dat altijd het 'wij'-gevoel. Dat stralen ze uit en dat werkt aanstekelijk." Aandacht In het belang van de wedstrijd wees hij er gisteravond niette min op dat er wat hem betreft toch een aantal zaken aandacht verdienen. „We rijden drie dagen en we hebben drie keer met hon derd renners een massaspurt ge had. Drie dagen op rij is er ge middeld 44 kilometer per uur ge reden. Dat betekent dat het me rendeel van de renners die af stand aan kan. Er zou wat mij betreft van hogerhand overwo gen moeten worden om die af stand te vergroten." „Dat werkt selectief. Dat is in het kader van opleiding in het leer-en groeiproces van de junio ren niks bijzonders. De meesten zijn volgend jaar amateur en rij den dan wedstrijden van twee honderd kilometer. Bovendien kun je dan met recht spreken van een echte wereldbekerwed strijd. Daarnaast moet je denk ik naar bonificaties toe voor de tussenspurts en de aankomsten. We hebben gezien dat een indivi duele tijdrit in een driedaagse etappewedstrijd heel erg zwaar kan wegen. Een kleine voor sprong is met een ploeg te verde digen." Jeremiasse had samen met de Zwitser Paul Fleehet de touw tjes in handen, Ap den Doelder: „Hij is zó rechtlijnig. Je weet pre cies wat je aan hem hebt. Hij kent zijn talen. Hij kan het alle maal goed verwoorden op verga deringen en tijdens de koers. Dat vind ik schitterend. Ik vond het ook wel aardig dat hij zater dagavond (tijdens een diner) on ze wedstrijd het grootste wieler spektakel van Zeeland noemde. Fleehet is weer anders. Hij heeft de jury een beetje Bourgondi sche slag gegeven." „Het is toch schitterend om dit te mogen doen", geniet hij van de vele loftuitingen. „Er hebben alweer nieuwe sponsors voor volgend jaar toegezegd. Ik heb de onderlinge verstandhouding op de terrassen („onze business- seats") geproefd. De helikopter is natuurlijk ook een klapper ge weest. Het heeft allemaal fantas tisch gewerkt. We hebben nu weer een jaar om aan iets nieuws te denken." BRESKENS - Virtus was in alle opzichten een maatje te groot voor Breskens. De 1-7-overwin- ning voor de Brabanders was niet eens gefiatteerd te noemen. Met uitzondering van de eerste tien minuten werd Breskens door zijn opponent bij vlagen totaal overklast. Een wedstrijd waarin de thuis club bovendien in de tweede helft met tien man verder moest, omdat doelman Nico Knol vlak voor 'rust door de goed leidende scheidsrechter Cees Floren uit het veld werd gestuurd. De sluit post trok de doorgebroken Frank van Loon net buiten het strafschopgebied naar de gras mat. Knol voorkwam daarmee wel voor zijn ploeg een zekere 3-1 - achterstand, maar zadelde zijn verdediging op met een extra probleem. Knols 18-jarige vervanger Rino de Windt trof geen enkele blaam bij de vijf treffers die hij moest incasseren. De zwart-witte for matie van coach Bert Pentury had toen al lang de greep op de wedstrijd verloren. De wedstrijd begon overigens erg hoopvol voor Breskens. In de vierde minuut bracht Adrie van Haneghem zijn ploeg op een 1-0- voorsprong. In eerste instantie wist de bezoekende doelman Ron Broere het gevaar- nog te ke ren door het schot van de door gebroken spits met de voet tot hoekschop te werken. Het bleek echter slechts uitstel van execu tie. Jacky Jakobse kopte de bal uit de door Arno de Graaf geno men corner in de voeten van Van Haneghem die vervolgens Broere geen schijn van kans gaf. De scheidende aanvaller hield daarmee de hoop op een goede afloop bij de thuisclub-aanhang nog even levendig. Een hoop die slechts van korte duur was. Want met een surplus aan inzet en kwaliteit werd de thuisclub door de ploeg uit Ze venbergen op eigen speelhelft van onze korfbal medewerker TERNEUZEN - De korfbalploe gen van Zaamslag en BKC Bres kens hebben zaterdag de veld- competitie teleurstellend afge sloten. Zaamslag verloor thuis van VIOS (10-12) en moet zich waarschijnlijk via een beslis singswedstrijd tegen Oranje Zwart zien te redden; BKC wacht na de 9-11-nederlaag te gen de Ondo-reserves waar schijnlijk degradatie. Een en ander is afhankelijk van wat er uit de landelijke competitie te rug komt. En de degradatie van Blauw Wit, Stormvogels en Zuidwesters geeft BKC weinig hoop. Zaamslag had tegen VIOS het beste van het spel, maar kon zich nooit echt losmaken van de tegenstander. Die keek wel tel kens tegen een achterstand aan (3-1, 6-4 en 10-9 in de slotfase), maar had in de cruciale slotmi nuten net iets meer over dan de thuisploeg en haalde daardoor de 12-10-overwinning binnen. Voor Zaamslag scoorden Pieter Hamelink (4), Sandra van de TERNEUZEN - De dames van de basketbalvereniging Schel- desport hebben zaterdag een be langrijke stap gezet naar lijfs behoud in de overgangsklasse. De ploeg van coach Wim Huijs- man won in sporthal 't Zwaan tje van Terneuzen met 84-47 de promotie/degradatiewedstrijd tegen Fake. In Made moet Scheldesport vrijdag in staat worden geacht om de voor sprong van 37 punten met suc ces te verdedigen. Een gemotiveerd en geconcen treerd spelend Scheldesport- team was de Brabantse dames te machtig. De ploeg nam met een al ruim afstand van Fake. De kloof, die bij de rust vijftien pun- van onze medewerker WATERLANDKERKJE - Piet Westerweele won zaterdag de Meerminnenloop in Waterland- kerkje. De trimmer uit Aarden burg, pas een week behorende tot de vetranen-categorie, had op de 15 kilometer lange af stand weinig problemen met de concurrentie. Het betekende zijn derde overwinning in am per een week tijd. Westerweele schreef ook al de Krabbeloop in Hoofdplaat op zijn naam en twee dagen latei- Dwars door Gent, een wedstrijd voor vetereranen. Ron Goossen uit Cadzand leek in eerste instantie Westerweele nog bij te kunnen benen. Maar een tempoversnelling na vier ki lometer was voor de postbode voldoende om ook de enige over gebleven concurrent van zich af te schudden Op de tien kilometer ging de ze ge na een fraaie wedstrijd naar Cor Koekkoek. De Axelaar ver- vastgezet, wat in de vijftiende minuut resulteerde in de gelijk maker van Danny Geerts. Wat Virtus daarna ook onder nam, men moest tot op slag van rust op een foutje van Danny van Hee wachten om op voor sprong te komen. Van Hee ver speelde de bal onnodig aan Jorg Semler, die vervolgens Dennis de Raad een niet te missen kans bood om 1-2 aan te tekenen. Het was ook de Zweed in Virtus dienst die na de pauze een ware plaag voor de thuisclub was. Met vier doelpunten, waarbij een zui vere hattrick, en een groot aan deel in de zesde treffer door Twan Leys, had Semler een be langrijk aandeel in overwinning van zijn ploeg. Een schot van Frank Neve in de 46e minuut, dat beslist een beter lot had verdiend, was eigenlijk het enige wapenfeit wat Bres kens er in de tweede speelhelft tegenover stelde. Breskens - Virtus: 1-7 (1-2). 4. Adrie van Haneghem 1-0,15. Danny Geerts 1-1, 45. Dennis de Raad 1-2 48 Jorg Semler 1-3, 63. Jorg Semler 1-4, 65. Jorg Semler 1-5, 80. Twan Leys 1-6, 85. Jorg Semler 1-7. Scheidsrechter Kees Floren uit IJzendijke. Toe schouwers 350. Bijzonderheden; Ro de kaart voor Nico Knol wegens het onderuit halen van een doorgebro ken tegenstander. Avondvierdaagse ZAAMSLAG - Vandaag, maan dag, gaat in Zaamslag de jaar lijkse avondvierdaagse van start. Zoals gebruikelijk kunnen er twee afstanden worden gelo pen: vijf en tien kilometer. Er wordt elke avond een verschil lende route gelopen. De start is telkens vanuit de kantine van voetbalvereniging Zaamslag. Vanavond kan er vanaf 18.00 uur worden ingeschreven waarna er om 18.30 uur wordt vertrokken. Op de slotavond, donderdag, zullen de lopers traditioneel mu zikaal worden ingehaald. Berge (2), Sjaak Westerbeke (2), Matty van Doorn en Werner de Rooy. BKC leed bij de Ondo-reserves een onnodige nederlaag. De be zoekers waren de hele wedstrijd beter, maar lieten aanvallend te veel kansen liggen en gingen bo vendien op belangrijke momen ten verdedigend zwaar in de fout. Na bij 3-3 en 7-7 telkens de aansluiting te hebben gemaakt, verzuimde BKC om zijn tegen stander op achterstand te zet ten. „Kansen daarop kregen we meer dan genoeg, ze werden al leen niet benut", treurde trainer Willem de Zeeuw. Ondo nam in het slotkwartier afstand van een tegenstander die daarna ging forceren, maar na 11-9 onterecht met lege handen achter bleef. Een enorme teleurstelling voor trainer Willem de Zeeuw, die bij na zeker met een degradatie af scheid neemt. BKC-score: Karin Kolijn 3, Jacco Fe- nijn 2, Edwin Verplanke 2, Mark Ko lijn 1, Vincent Corijn 1. Eindstand IA: Seolto 14-18; Animo 3 14-17; Ondo 2 14-16; Blauw Wit 2 14- 14; Olympia 14-13; BKC 14-12; Tjoba 4 14-12; Togo 2 14-10. ten bedroeg, werd nog verder uitgebouwd. Ineke van de Heu vel was sterk op dreef. Zij scoor de 29 punten, waarvan vier drie punters. Suzanne Plas was twee de topscoorster met 21 punten. Heren Een tegenvaller voor de Terneu zense basketbalvereniging is de degradatie van de heren uit de overgangsklasse. De ploeg van trainer Peter Vaal (het is nog niet zeker of hij bij Scheldesport blijft) komt volgend jaar in een nieuw te vormen klasse met Zeeuwse en Brabantse teams uit. De klas wordt gezien als een overbrugging tussen de afdeling en de overgangsklasse. sloeg in de slotkilometers Marco van der Vermeulen. De vijf kilo meter ging naar Luc de Jaeger, voor het Oostburgse duo Ronald van Vlierberghe en Stefan Krij- nen. Bij, de dames behaalde Yvonne de Grave uit Terneuzen een afgetekende zege op de tien kilometer. De uitslagen, heren 15 km: 1 Piet Westerweele (Aardenburg) 48.54, 2 Ron Goossen (Cadzand) 50.U5, 3 Ed dy Kox (Sas van Gent) 53.45, 4 Jan Geelhoedt (Terneuzen) 54.15, 5 Jan van de Linde (Oostburg) 54.18.10 km: 1 Cor Koekkoek (Axel) 32.43,2 Marco van der Meulen (Oostburg) 32.52, '3 Ronny de Martelaere (IJzendijke) 35.15 5 km: 1 Luc de Jaeger (Belgiei 17 20, 2 Ronald van Vlierberghe en Stefan Krijnen (Oostburg) 17 35 3 km: 1 Martijn Kox (Sas van Gent) 11.05, 2 Ruben de Ridder (Oostburg) 11.40,3 Frans Dekker (Waterlandker- ie> 12.00. Dames 10 km: 1 Yvonne de Grave (Terneuzen) 39.25, 2 Ingrid Cauwels (Belgie) 40 25 5 km: 1 Sandra de Reu (Breskens) 22.18. 2 Coby Scherbeijn (Terneuzen) 25 35 3 km: 1 Evelien de Visser (Oostburg) 11.45. De winnaars van de Juniorendriedaagse Groot Axel. Van links naar rechts: Peter Schep, winnaar jongerenklassement, Benoit Joachim, winnaar kasseienklassement, Andreas Klier, totaal-winaar en Alessandro Rota, winnaar puntenklassement. foto Peter Nicolai Eelco van Gemert verovert acht medailles in drie dagen van onze verslaggeefster MIDDELBURG - De jongeren hebben zich bij de Zeeuwse Zomer Zwemkampioenschap- pen, die bij Luctor et Emergo in Middelburg werden gehou den, kranig geweerd. Wisten de 'echte' heren (ouder dan achtien jaar) hun jongere op ponenten nog achter zich te la ten, de 'echte' dames legden het af tegen meisjes van zeven tien, vijftien en zelfs van twaalf jaar oud. De Schelde- stroom-meisjes Carolien de Milliano (jaargang '81) en An nabel Kosten ('77) behaalden op de 200 meter rugslag en 50 en 400 meter vrije slag all-in de gouden plak. Ook op de da mesestafettes vrijeslag en wisselslag wonnen zij de eer ste prijs met het Schelde- stroom A-team. De 22-jarige Stormvogel zwemmer Eelco van Gemert kan terugzien op een geslaagd wedstrijdweekeinde. De kort- verband vrijwilliger behaalde vrijdag op de nationale mili taire kampioenschappen twee maal zilver, op de 100 meter onderdelen vrije slag en vlin derslag. Zaterdag veroverde hij goud op de 400 meter vrije slag en de 100 meter vlinder slag en zilver met de estafette ploeg op de 4 maal 100 meter wisselslag. Zondag sleepte hij nog goud binnen op de 200 me ter rug. brons op de 50 meter vrije slag en zilver op de 4 maal 100 meter vrije slag. De strijd op de 50 meter vrije slag voor heren was zonder meer de spannendste van het kampioenschap. In 25 secon den waren de nummers één, twee en drie aan de overkant van het Middelburgse zwem bad Poelendaele. Leon Verha- ge liet een tijd van 24.9 noteren en Rudi Goudswaard en Eelco van Gemert tikten beiden op 25 rond aan. Op basis van het lijstje van de kamprechter werd Goudswaard als tweede aangewezen. Opvallende afwezige was de Zweedse Kikki Myhrbro, die voor Luctor uitkomt. De im port-Zeeuwse haalde op de winterkampioenschappen zonder veel training maarliefst vier medailles. Ze verdedigde haar zilveren medailles op de 100 meter school en 50 meter- vrije slag niet wegens verplich tingen elders in het land. Vol gend weekeinde zal ze wel van de partij zijn op de 100 meter vrije slag en de 200 meter wis- Eelco van Gemert was succesvol bij de titelstrijd zwemmen. Foto Peter Nicolai Annabel Kosten en Ryan Verplanke vergaarden samen acht me dailles op de individuele nummers. foto Peter Nicolai selslag, onderdelen waarop ze in januari goud veroverde. Ellen van de Velde van Schel- destroom begon haar Zeeuws kampioenschap goed. De zwemster uit Breskens won met grote overmacht op de 100 meter rugslag en de 100 meter vrije slag voor meisjes onder twaalf jaar Naar alle waar schijnlijkheid maakt ze vol gende week een kwartet gou den medailles vol. Haar club genote Inge Michielsen, als vijfde geplaatst op de 100 me ter vlinderslag meisjes onder 16 jaar. verraste vriend en vij and door goud te veroveren op die afstand. Zij was een van de weinige deelnemers die een persoonlijk record verbeterde. Verrassend was de hegemonie van De Schelde uit Terneuzen bij de schoolslag, meisjes on der 16 jaar. Op de 100 meter veroverden Tessa Verheyden, Marouschka Wijffels en Pa mela Uitdewilligen respectie velijk goud. zilver en brons. Zoals te verwachten was, lever den Scheldestroom en Storm vogel de meeste Zeeuwse kam pioenen af. Scheldestroom reikte tot twaalf en Stormvo gel tot elf. Zij werden op af stand gevolgd door de organi serende vereniging Luctor et Emergo met vier, ZCK met drie en De Schelde met twee kampioenen. Uitslagen Zeeuwse Zomer /.wem- kampioenschappen: Zaterdag: Dames: 2Q0m. rug dames all in: 1 Carolien de Milliano (ZVS) 2.36.0, 2. Sandra Temmerman (ZVS) 2,38.1, 3. Eline Velgersdijk (BRU) 2.41.1. 100m. school -10: 1. Linda de Pauw iSTV) 1 40.6,2. Auk- je Taelman (ZCK) 1,44.4, 3. Agnes Soolsma (STV) 1.44.8.100m. vrij -14 1. Marlie Braber (STV) 1.04 7, 2. Maartje van Keulen (STV) 1,06.8, 3. Sandra Temmerman (ZVS) 1.07.3. 100m. school dames 1 Constantia Martens (STV) 1.20.7. 2 Audrey de Booij (ZCK) 1.31.9, 3. Thérëse de Munck(ZEEL) 1.33.1.100m. school, 18: 1. Ryan Verplanke (ZVS) 1.19.6, 2. Annabel Kosten (ZVS) 1.24.1, 3. Renate Louwerse (ZCK) 1.24.6. 100 m. school -16; 1. Tessa Verheyden (SCH) 1.28.4,2. Marouschka Wijffels (SCH) 1.30.0, 3. Pamela Uitdewilli gen (SCH) 1 30.7 50 m. vrij dames all in: 1 Annabel Kosten (ZVS) 0.27.4, 2 Ryan Verplanke (ZVS) 0.28.9.3 Marlie Braber (STV) 0,29,4. 50m. vlinder -10 1 Linda Vink (ZCK) 0 44.6. 2 Aukje Taelman (ZCK) 0.47,0a, 3 Linda de Pauw (STV) 0,47.0b. 100m. school -14. 1. Maartje van Keulen (STV) 1,23.9, 2 Sandra Temmerman (ZVS) 1.26.9. 3. Debby v/d Meer (OND) 1.29.5. 4xl00m. vrij dames 1. Schelde stroom A 4.23 5. 2 Stormvogel A 4 24 2, 3. Scheldestroom B 4.47.4. Heren: 400m. vrij heren all in: 1 Eel co van Gemert (STV) 4 34,1, 2. San dy Pleyte (STV) 4.41.5,3. Tjalf Bras ser (LUC) 4 46.1. 100m. rug -12: 1. Rob Vermeulen (STV) 1.22.4, 2. Wemer de Viet (DOL) 1.26.0, 3 Je roen Vermeulen (GAN) 1,27.1. 100m. vlinder heren: 1 Eelco van Gemert (STV) 1 02.0,2. Rudi Goud swaard (LUC) 1.04.1, 3. Sandy Pleyte (STV) 1.07.1 100m. vlinder - 18: 1 Thijs Salomè (ZVS) 1.10,8. 2, Jeroen Huyssen (SCH) 112.1, 3. Ruud Hamelink (ZCK) 1.15.7. 100m. vlinder -16: Yoram Lawalata (STV) 1.07.6, 2. Martin de Milliano (ZVS) 1.09.2. 3. Arjen Boidin (ZVS) 1,11.0. 100m vrij -12: 1. Rob Ver meulen (STV) 1.12.7. 2 Jeroen Ver meulen (GAN) 1.15.3, 3. Robin de Winter (SCH) 1.16.1.4xl00m wissel heren: 1 Luctor 4.22 4, 2. Stormvo gel 4.37.0, Koewacht A 4.44,0. Zondag: Dames: 400m. vrij dames all in 1 Annabel Kosten (ZVS) 4,58.3,2. Marlie Braber (STV) 5.01.8. 3 Sandra Temmerman (ZVS) 5.06 4. 100m. rug -12: 1 Ellen v/d Velde (ZVS) 1.18.3,2. Cora Aarnout- se (ZVS) 1.27.0, 3. Kim Scholt (STV) 1 29.3 lOOm. vlinder dames: 1. Sa- rian Kosten (ZVS) 1.14.5, 2 Con stantia Martens (STV) 1.17.2, 3. Thérèse de Munck (ZEEL) 1.19.9. 100m. vlinder-18: 1. Ryan Verplan ke (ZVS) 1 09.4, 2. Annabel Kosten (ZVS) 1.12.5, 3. Wendeline Velgers dijk (BRU) 1 15.9.100m, vlinder -16: 1. Inge Michielsen (ZVS) 1.20.0, 2 Judith Salomé (ZVS) 1.22.2, 3. Yvonne Sanders (STV) 1.23.4. 100m. vrij -12: 1. Ellen v/d Velde (ZVS) 1.10.9, 2. Cora Aarnoutse (ZVS) 1.13.5, 3. Saskia Herrebout (STV) 1.15.7.4xl00m. wissel dames: 1. Scheldestroom A 4.48.9,2. Storm vogel 5.04 6, 3. Koewacht A 5.21.1 Heren: 200m rug 1. Eelco van Ge mert (STV) 2.23 3, 2. Martin de Mil liano (ZVS) 2.26.0, 3. Sandy Pleyte (STV) 2.28.4. lOOm. school -10: 1. Sven Schieman (BRA) 1.41 1, 2. Jos Verhage (GAN) 1 42.5a. 3. Vincent Vercraeye (ZVS) 1.42.5b. lOOm, vrij; 14:1. Pascal Vernaeve (ZCK) 1.05.3, 2. Michiel Kortsmit (ZCK) 1.05.4, 3. Michiel Wondergem (ZVS) 1.07.0. 100m. school heren 1. Ronald van Ombergen (LUC) 110.3, Anton Thoen (ZCK) 1.14.6, 3 Rudi Goud swaard (LUC) 1 16.3. lOOm. school - 18: 1. Jeroen Huyssen (SCH) 1.15.7, 2. Jasper van Bochove (LUC) 1.16.4, 3. Ruud Hamelink (ZCK) 1.18,0. 100m school -16: 1 Yoram Lawa lata (STV) 1.18.6, 2. Martijn Verbist (ZCK) 1.19 6, 3 Jeroen Kortsmit (ZCK) 1.22.9. 50m. vrij heren all in 1. Leon Verhage (LUC) 0,24 9.2, Ru di Goudswaard (LUC) 0.25.0,3. Eel co van Gemert (STV) 0.25.0. 50m. vlinder -10: 1. Jarbas v/d Bosch (ZCK) 0 42 0, 2. Dennis v/d Kettery (STV) 0,42,9, 3 Ronald Aarnoutse (ZVS) 0 44.9 lOOm. school -14 1. Gert-Jan Raymondt (BRU) 1.22.0, 2. Ivo van Rosevelt (ZVS) 1.23.0, 3. Joris van Gulick (ZCK) 123 1 4xl00m. vrij heren. 1 Luctor 3.53.3. 2. Stormvogel 4 00 7, 3. Schelde 4.01.8.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 26