O.L.A.Z. KWALITEITSCONTROLEURS PERSONEEL Justitie Unitcoördinator HAPRO ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V Kansen in tijdelijk werk ir randstad uitzendbureau Gimbrére PERSONEEL assistent-beheerder m/i V Coördinator burgerzaken m/v ERHULST B.V. all-round monteur landbouwmechanisatie Jo 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 16 APRIL v Hel arrondissementsparket Middelburg bestaat uit twee regionaal georiënteerde units en een stafbureau Binnen de units worden alle uit de desbetreffende regio afkomstige strafzaken op een kwalitatief hoogwaardig niveau verwerkt. De functie van unitcoördinator is een spilfunctie. Taken U geeft leiding aan de administratieve en secretariële medewerk[st)ers van de unit; fungeert als intermediair tussen de leden van het openbaar ministerie en het ondersteunende deel van de v/m 38 uur unit:houdt toezicht op de voortgang van de werkzaamheden en bewaakt de kwaliteit ervan; draagt zorg voor een goed personeelsbeleid, een goede informatievoorziening en een juist middelenbeheer; begeleidt/neemt deel aan (interne] projecten, verricht specifieke en overige vakinhoudelijke taken. Gevraagd HBO- en aanvullende managementopleiding; aantoonbare ervaring in een leidinggevende functie; flexibele en resultaatgerichte werkwijze; bekendheid met geautomatiseerde administratieve systemen; bekendheid met de rechterlijke [of soortgelijke] organisatie; uitstekende sociale en contactuele vaardigheden. Salaris maximaal f 6981.- bruto per maand, exclusief 8% vakantie-uitkering, Standplaats Middelburg. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Daarom worden zij uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Bijzonderheden Bij de selectie zal een benoemingsadviescommissie worden betrokken. Deelname aan een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer W.J. Steenbergen, hoofd parketorganisatie, telefoon [01180] 77341 SollicitclticwijZB Sollicitaties voor 29 april 1994 te richten aan: Directeur Gerechtelijke Ondersteuning. Stafafdeling Personeelszaken, ter attentie van mevrouw M E Janse, Postbus 5015, 4330 ka Middelburg Justitie: het juiste gewicht in de schaal OP KORTE TERMIJN ZOEKEN WIJ EEN ZESTAL: HAPRO INDUSTRIES B.V. is een snelgroeiende onderneming die gespecialiseerd is op het gebied van kunststof- en metaalbewerking. Hapro vervaardigt bruinings- apparatuur en autodakkoffers. Op het ogenblik is zij binnen de Benelux marktleider met deze produkten. Naast de hoofdvestiging in Kapelle heeft Hapro nog een vestiging in Duitsland, Yerseke en Zoetermeer. Er zijn momenteel ca. 200 personen bij Hapro werkzaam. Hopro werkt voor de assemblage van haar eind- produkten nauw samen met sociale werkplaatsen. Volgens een roulatiesysteem zal er per sociale werkplaats een kwaliteitscontroleur worden aan gesteld. De kwaliteitscontroleur zal de contact persoon zijn tussen Hapro en de sociale werkplaats. Taken - Zorgdragen voor de materiaalvoorziening voor de sociale werkplaats. - Ingangscontrole van de aangeleverde inkoop- artikelen en halffabrikaten. - Uitvoeren van steekproeven op geassembleerde produkten. - Verzorgen en onderhouden van werkinstructies en produktdossiers. - Rapportages aan de Qualitymanager. Functie-eisen: - Minimaal MBO-opleiding. - Goede contactuele en communicatieve - Kennis van of ervaring met kwaliteitssystemen strekt tot aanbeveling. - Leeftijd: minimaal 30 jaar. Naast gunstige primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden behoort ook een lease-auto tot het arbeidsvoorwaardenpakket. Indien u interesse hebt in deze uitdagende functie, verzoeken wij u, uw sollicitatiebrief, voorzien van een uitgebreid curriculum vitae voor 29 april te zenden aan: Daadkrachtig en initiatiefrijk karakter. Ervaring in het PC-gebruik. HAPRO INDUSTRIES B.V. Afdeling P 0, t.a.v. de heer P. de Waal, Postbus 73,4420 AC Kapelle. Voor eventuele telefonische informatie kunt u tijdens kantooruren contact opnemen met de heer P. de Waal (01102-42610). OPENBAAR LICHAAM AFVALSTOFFENVERWIJDERING MIDDEN- EN NOORD-ZEELAND Het O.L.A.Z. is een gemeenschappelijke regeling voor 22 gemeenten met gezamenlijk ca. 250.000 inwoners. De doelstelling van het openbaar lichaam is het behartigen van de gemeenschappelijke belangen op het gebied van afvalstoffenverwijdering. Daartoe heeft het O.L.A.Z. de vuilnisstortplaats Midden- en Noord-Zeeland te Nieuwdorp in ex ploitatie en wordt een reststoffencentrum voorbereid. Een composteringsinstallatie is in aanbouw. Op het personeel is de bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechts positieregeling van toepassing. Wegens toename van de werkzaamheden zoeken wij kandidaten voor de functies van: A. TECHNISCH BELEIDSMEDEWERKER m/v B. ACCEPTANT/CONTROLEUR m/v Functie-informatie Functie-A: - Adviseren van de directie en de manager verwerking over ontwikkelingen in en de implementatie van wet- en regelgeving op het gebied van de af valstoffen verwijdering; - organiseren van projecten teneinde relevante ontwikkelingen en over- heidseisen op het gebied van ondermeer preventie, hergebruik en recy cling in te voeren; - opstellen van bestekken met betrekking tot de uitvoering van technische werken en projecten; - begeleiden en bewaken van de voortgang van technische projecten ten behoeve van uitbreiding en verbetering van de afvalstoffenverwerking; - adviseren over offertes van mogelijke contractanten en uitvoerder op technische en milieuhygiënische aspecten en toetsen hiervan aan be stekken; - andere werkzaamheden op het gebied van afvalstoffenverwijdering. Functie B: Vóór bedrijfsafval gestort kan worden moet een aanvraag voor een stort- vergunning worden ingediend. De door de aanbieder verstrekte informatie wordt getoest aan de wet en bij goedkeuring wordt er een stortvergunning opgesteld. Het aangevoerde huishoudelijk en bedrijfsafval wordt op de stortplaats gecontroleerd. Overige informatie: - beoordelen van aanvragen om een stortvergunning en het opstellen van stortvergunningen; - verstrekken van inlichtingen omtrent het aanbieden van afvalstoffen op de stortplaats en het adviseren van aanbieders omtrent alternatieven voor de verwerking van afvalstoffen; - registreren van stortvergunningen - in samenwerking met de andere controleurs op het stortfront controleren van de aangeboden afvalstoffen; - verzamelen en verwerken van gegevens over aangeboden afvalstoffen en overtredingen; - verrichten van andere voorkomende werkzaamheden. Functie-eisen Functie A: - Een voltooide relevante opleiding of ervaring op HBO-niveau; - ervaring met projectmatig werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - kennis van automatisering; - inzicht in wet- en regelgeving op milieugebied. Functie B - een op de functie gerichte technische opleiding op MBO-niveau (bijvoor beeld MTS-milieutechniek, procestechniek, of dergelijke); - kennis van milieuwet- en regelgeving op het gebied van afvalverwerking; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden; - ervaring met automatische gegevensverwerking; - collegiale werkhouding; - het bezit van een eigen auto en bereidheid deze (tegen vergoeding) voor het werk te gebruiken. Salaris Afhankelijk van opleiding en ervaring zal inschaling plaatsvinden. De functieschaal voor functie A is vastgesteld op niveau 9 (maximum salaris van 5.366,- bruto per maand). De functieschaal voor functie B is vastgesteld op niveau 7 (maximum salaris 4.099,- bruto per maand). Inlichtingen Nadere informatie over deze functies kunnen worden verkregen bij de administratief/juridisch beleidsmedewerker, de heer A. van der Veen, voor wat betreft de functie genoemd onder A en de manager verwerking, de heer P. S. G. Raas, voor de functie genoemd onder B. Het telefoonnummer is 01100-33611. Sollicitaties: Met de hand geschreven sollicitaties dienen binen 14 dagen na het verschijnen van dit blad te worden gericht aan het dagelijks bestuur van O.L.A.Z., Klein Frankrijk 7, 4461 ZN Goes, met vermelding van 'VAC.TB' in de linkerbovenhoek van de enveloppe voor functie A en 'VAC.AC' voor functie B. Commerciële acquisitie met deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. OKER Opent vanaf vandaag voor uw inlijstwerk en kunstschifdersartikelen. Tevens schoonmaken en kleine restauraties van uw schilderijen. Probeer ook eens onze parfums, wij vullen uw flesje weer op. Van harte welkom. Scheldestraat 72, Vlissingen Notaris Mr. W. S. A. van Geloven Sint Janstraat 9 4331 KA Middelburg vraagt voor spoedige indiensttreding een jonge, energieke bij voorkeur enige ervaring in het notariaat, goede kennis van en ervaring met Word Per fect 5.1 is een vereiste. Nadere informatie bij genoemde notaris, tel. 01180-29351. Schriftelijke sollicitaties met curriculum vitae voor zien van pasfoto richten aan postbus 76, 4330 AB Middelburg. Technicus m/v Voor een bedrijf in de omgeving van Goes zoeken wij een ervaren kandidaat met een afgeronde opleiding MTS Metaal of Wtb. Het betreft een functie voor ca. 4 maanden. Voor deze functie is min. 4 jaar relevante werkervaring vereist Informatie bij Annemarie van den Hout, tel. 01100-3 16 00. C02-lassers m/v In de nabije omgeving van Goes zoeken wij met spoed een ervaren C02-lasser. U moet zeer nauwkeurig kunnen werken en in bezit zijn van een relevante diploma. Informatie bij Annemarie van den Hout, tel. 01100-3 16 00. Werken in de zomer? Op ZATERDAG 21 en 28 mei a.s. kun je je van 10.00-15.00 uur bij de vestiging in Goes in laten schrijven als je deze zomer wilt werken. Minimumleeftijd is 17 jaar. Wij hebben de volgende gegevens van je nodig-, je giro-/banknummer, sofi-nummer, legitimatiebewijs en eventueel diploma. Goes, Piet Heinstraat 2b. Gimbrére BV, met 12 vestigingen in het zuiden van het land zoekt voor de vestiging in Middelburg een Dynamische cheffin m/v die in staat is leiding te geven aan 10 personen. Sollicitaties, voorzien van uitvoerig curriculum vitae en pasfoto binnen 8 dagen te richten aan: Directie Gimbrére, Postbus 388, 5000 AJ Tilburg. VAN DER STRAATEN AANNEMINGS MAATSCHAPPIJ B.V. Harisweert Ter versterking van ons bedrijfsbureau zijn we op zoek naar een jonge, energieke WERKVOORBEREIDER/CALCULATOR (M/V) die tevens zal worden belast met het opzetten van het kwaliteitssysteem Wij vragen: - Een dynamische, enthousiaste persoon, die zowel zelfstandig als in teamverband zijn/haar taken kan verrichten en de ambitie heeft om via het bedrijfsbureau zijn/haar sporen in de G.W.W.-aannemerij te verdienen. - Opleiding: HTS-Civiele Techniek - Bekend met automatisering - Kandidaten met ervaring in vergelijkbare functies en met kwaliteitssystemen genieten de voorkeur - Kandidaten zullen genegen moeten zijn om zich, indien nodig, in de directe omgeving van Hansweert te vestigen - Leeftijdsindicatie: 25-30 jaar. Voor eventuele telefonische inlichtingen kunt u contact opnemen met onze adjunct-directeur dhr. F. Ars Tijdens kantooruren 01130-82510 Na 19.00 uur 01100-15681 Sollicitaties binnen 2 weken, voorzien van C.V. te richten aan onderstaand adres. - Heiwerken - Beton- en staalconstructies - Geleidewerken en jachthavens - Aanlegsteigers en dukdalven POSTBUS 5, 4417 ZG HANSWEERT - Stalen buispalen, hardhout - Grondonderzoek en sonderingen - Onderhoudswerken - Een serviceverlenend bedrijf TELEFOON: 01130-82510, FAX: 01130-83404 Gemeente Valkenissi Burgemeester en wethouders van Valkenisse roepen gegadigden? voor de betrekking van voor 30 uur per we; van het sport- en gemeenschapscentrum De Couburg, gelegen aan dj Duinstraat nr. 4 te tCoudekerke. Het centrum omvat een nieuwe sporthal en een bestaand veren gingsgebouw. Taakomschrijving: - het onder leiding van en in samenwerking met de beheerder verrichtei feW van alle werkzaamheden w.o. schoonmaakwerkzaamheden ten be wei hoeve van de instandhouding en het gebruik van de aan hem/h; toegewezen accommodatie en technische materialen. Hiertoe dienen ook werkzaamheden op onregelmatige tijdstippen worden verricht w.o. avonduren en weekenden. - het houden van toezicht op een ordelijk gebruik van de accommodatie fte en naleving van de huurcontracten en veiligheidsvoorschriften; -het verrichten van werkzaamheden ten behoeve van bijzondere a ^C' incidentele activiteiten binnen en buiten de accommodaties, zoals bi lus schoolsportdagen, culturele evenementen, enz.; g - het geven van informatie aan en het onderhouden van contacten m r verenigingen, gebruikers, publiek enz. waarbij ook corrigerend moeten worden opgetreden; - diverse voorkomende dienstverlenende en lichte administratieve har- regis delingen. U Functie-eisen: P1® - bezit van een diploma op tenminste LBO-niveau; - het beschikken over aanvullende vakkennis op het gebied van binne regis sportaccommodaties en kennis en vaardigheden op het gebied va ;p{j( sanitair, electronica e.d.; - zo mogelijk ervaring in een vergelijkbare functie; - goede contactuele eigenschappen. l/m ;i(l( een1 éi iece s in» Salaris en rechtspositie: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden w van maximaal 2.325,75 bruto per maand bij een werkweek van 30 um excl. diensttijduitloop en vak.toelage, (gemeente-ambtenaar IV). Daarnaast wordt maandelijks een onregelmatigheidstoelage g van 14% van het bruto-maandsalaris. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregeling^ v zijn van toepassing. "u" Inlichtingen en sollicitaties: Meer inlichtingen over deze functie kunnen worden ingewonnen bij Ik districtshoofd gemeentewerken, dhr. C. Krijger, telnr.: 01185-1555. Belangstellenden voor deze functie worden verzocht om binne 10 dagen te solliciteren bij het college van burgemeester en wethoi ders van Valkenisse, Postbus 1, 4370 AA Koudekerke, onder verrat! ding in de linkerbovenhoek van de envelop "soil.". VAR De gemeente Domburg, beslaande ui kernen Domburg en Oostkapelle, is z-. op het natuurrijke noord-westelijke dee Walcheren en heeft ongeveer 4000 inwone Domburg is een veelzijdige recreatiegerre? met meer dan 1 3 miljoen toeristische nachtingen per jaar Er zijn talrijke voorzieningen die zorgen* een aangenaam woon- en werkklimaat De gemeente is op korte afstand gelegen* r* stedelijke centra Bij de cluster burgerzaken van de sector Maatschappelijke Zaken is als gevolg vaneen interne overplaatsing een vacature voor voor 38 uur per week Functie-inhoud: De aan te stellen functionaris zal, naast de coördinatie van de werkzaamheden binnen i. cluster burgerzaken, worden belast met werkzaamheden op het terrein van de verkiezin gen, militaire zaken, woonruimteverdeling en de administratie begraafplaatsen. Hij/zij behandelt in hoofdzaak de meer gecompliceerde niei-rouiinemaiige werkzaamht den op het terrein van de burgerlijke stand en de Gemeentelijke Basisadministratie (GBA). De toetredingsprocedure is voltooid en per 1 april j.l. heeft aansluiting op het GBA-netwerk plaats gehad. Hij/zij is belast met de uilvoering van de voorschriften me betrekking tot de Wet Persoonsregistratie. Daarnaast behoren nog enkele administratie juridische werkzaamheden tot deze functie en moet er bereidheid zijn te assisteren bij overige binnen de sector voorkomende werkzaamheden Functie-eisen: - bezit van het diploma Bestuursambtenaar met differentiatie Burgerzaken, - aantoonbare praktische werkervaring; - kennis en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking (gewerkt wordt mei RAET-soflware); - een klantvriendelijke en flexibele instelling; - goede communicatieve vaardigheden; - minimum leeftijd van 23 jaar in verband met benoeming lot ambtenaar van de burgc lijke stand. De huwelijksvoltrekkingen worden in de regel verzorgd door externe ambtenaren van de burgerlijke stand. Salaris: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring kan een salaris geboden worden van maximaal f 4.761,- (schaal 8) bruto per maand. De bij de gemeentelijke overheid gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toepassing Inlichtingen en sollicitaties: Inlichtingen over deze functie worden desgewenst gaarne verstrekt door de heer A.M. v.d. Heijde, hoofd van de sector Maatschappelijke Zaken, telefoon 01188-2710. Sollicitaties dienen binnen 10 dagen na verschijning van dit blad gericht te worden aan burgemeester en wethouders van Domburg, Postbus 10, 4357 ZG Domburg. Gaarne linksboven op de enveloppe vermelden soll/cobz. Bij de selectieprocedure zal tn delegatie van het personeel worden betrokken Landbouwmechanisatiebedrijf 4316 AT Zonnemaire, Dijk van Bommenede 70 Tel. 01112-1955, fax 01112-1783. Wij zijn een bedrijf met een ervaring sinds 1880 in de landbouwmechamsate Wij verzorgen de verkoop en service van Claas en Amazone, Renault en fóe International tractoren en diverse werktuigen op de Zeeuwse en Zuidhollaitë eilanden. Wegens de toenemende vraag naar service in de buitendienst willen wijonze technische ploeg uitbreiden met een De persoon die wij zoeken bezit: de leeftijd v.a. 25 jaar een technische opleiding LTS B/C met branche ge^ opleiding SOM bij voorkeur ervaring in de landbouwmechanisatie bekendheid met hydraulische systemen een rijbewijs B/E Wij bieden een zelfstandige en goede werksfeer met een passend salans. Sollicitaties kunt u schriftelijk richten binnen 14 dagen t.a.v. dhr. J. H. Vefh£ Voor meer informatie betreffende vacature kunt u telefonisch contact op"** met dhr. P. van Mourik, tel. 01114-2609. fcld bast iind ntnc ppre

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 36