Hockeyers eindelijk in wedstrijd Terugkeer Ogali vertraagd door ambtelijke mallemolen PZC Italiaanse renners blijven domineren Springtoernooi Goes wil naam vestigen Zes voetballers van Terneuzense Boys stoppen er direct mee Contact tussen sponsor, club en spelers moet beter sport DONDERDAG 24 MAART 1994 23 Nederland in troostfinale tegen Australië Veere in eindstrijd van Borsele Voetbalprof veroordeeld LAHORE (ANP) - Het was Pa kistan Day, gisteren in Lahore. De dag van de republiek. Het werd een halve feestdag voor de zeven miljoen inwoners door de 1-1 tegen olympisch kampioen Duitsland. Het was het eerste puntverlies voor de Pakistani in de hel zestiende toernooi om de Champions Trophy. Vrijdag staan beide ploegen wederom tegenover elkaar, in de hockey- finale. Het was ook Van den Honert Day. De 28-jarige spits van Am sterdam had met drie doelpun ten een groot aandeel in de eer ste zege van het nationale hoc- key-elftal. Groot-Brittannië werd met 5-2 (2-1) verslagen. Door de overwinning strijdt Oranje vrijdag (morgen) in de troostfinale tegen Australië om de derde plaats. Van den Honert was vier wed strijden onzichtbaar in de Champions Trophy. Gisteren stond hij er opeens weer. De •pieldoos' ging voorop in de strijd tegen Groot-Brittannië. Tussen de 40e en 48e minuut sloeg hij weergaloos toe en voer de hij Oranje van 2-1 naar 5-1. Vooral zijn derde treffer, 4-1, was van grote schoonheid. Hij om speelde vier man en doelman Mason en tikte de bal tegen het plankier. In de 5-1 van Van Wijk, die de overige twee doelpunten voor zijn rekening nam, had de Am sterdammer een fors aandeel. Met een fraai subtiel backhand- tikje verlengde hij een pass van Delissen waardoor Van Wijk vrij VEERE - Veere heeft in de twee de ronde van de Borsele Cham pions League met 2-1 van Yer- seke gewonnen. Veere heeft zich met deze uitslag voor de eind ronde van het toernooi ge plaatst, die in augustus wordt gehouden. Bij rust leidde Veere met 1-0 via een doelpunt van Richard Ver- weij. Een sterker Veere moest toestaan dat Johnny Christiaan- se de gelijkmaker scoorde. Een kwartier voor tijd besliste John van der Have met een kopbal de wedstrijd in het voordeel van Veere: 2-1. voor Mason kwam. In de eerste helft had Van den Honert Oranje op 1-0 gezet in de derde strafcor- ner. Van Wijk tikte 2-0 in op aan geven van Veen. Nicklin halveer de achterstand uit een omstre den strafbal (2-1). De eerste overwinning gaf het feestje van Bovelander, die zijn 200e interland speelde, extra glans. Hij kreeg na de wedstrijd van het elftal een tapijt. In zijn dankwoord beklemtoonde hij dat dit Nederlandse elftal in staat is tot waanzinnig goed hoc key. zoals begin maart in het Wa- gener-stadion tegen Duitsland. Maar in Lahore waren ook veel zwakheden aan het licht geko men. waaraan hard gesleuteld moet worden voor het WK, eind november in Sydney, aldus de jubilaris. Door zijn drie doelpunten nam Van den Honert de leiding in het ARNHEM (GPD) - De recht bank in Arnhem heeft de bij FC- Utrecht onder contract staande voetbalprof Bert Aipassa (24) uit Voorthuizen veroordeeld tot een gevangenisstraf van twaalf maanden, waarvan vier voor waardelijk. Bovendien mag hij gedurende twee jaar geen auto meer besturen. De rechtbank acht de aan Haar lem uitgeleende voetballer schuldig aan zware mishande ling met ernstig letsel als gevolg, doorrijden na het veroorzaken van een aanrijding met dodelij ke afloop en mishandeling. De Arnhemse officier van justi tie mr. M. Vaessen eiste enkele weken geleden tijdens de behan deling van de strafzaak tegen hem een onvoorwaardelijke ge vangenisstraf van twee jaar en vijfjaar ontzegging van de rijbe voegdheid. Het OM liet toen blij ken „geen bliksem" te maken te hebben met zijn voetbalcarrière. Een man „met een zieke geest als hij" behoorde volgens justi tie „enkele jaren opgeborgen te worden". In het vonnis noemt de recht bank het doorrijden na een aan rijding „ronduit misdadig", ter wijl over de zware mishandeling wordt gezegd dat Aipassa „als een dolle man een weerloos ie mand zwaar lichamelijk letsel heeft toegebracht." klassement van de topscorers met zeven treffers. Hij voerde zijn produktie voor Oranje op tot 64 treffers in 163 interlands. „Een echte killer ben ik niet", gaf hij toe. „Ik heb mijn bevlie gingen zoals tegen Groot-Brit tannië." Die oprispingen waren ruimschoots voldoende om Oranje woensdag over de win nende streep te trekken. „Einde lijk". zuchtte coach Oltmans. „eindelijk zaten we echt goed in de wedstrijd." Lahore. Champions Trophy. Neder land - Groot-Brittannic 5-2 (2-11. 27 Van den Honert 1-0 isc). 30 Van Wyk 2-0. 32. Nicklin 2-1 <sb), 40. Van den Honert 3-1 (sc). 46. Van den Honert 4- 1. 49 Van Wijk 5-1. 63 Williams 5-2. Scheidsrechters Cortazar (Spa). Amin (Egy> Toeschouwers: 2000. Ge le kaart 65 Jazet(Ned). Strafcorners Nederland: 5. Groot-Brittannië: 5 Australië - Spanje 5-1 (2-0). 26 Cor- bitt 1-0.30 Bodimeade 2-0,57. Arnau 2-lisb>,59 Lewis3-1.63 Lewis Stacy 5-1 Stand Pakistan Duitsland Australië 5 Nederland 5 Spanje 5 Gr-Brittannië 5 4 4 0 0 8 11-3 4 3 1 0 7 7-4 5 3 0 2 6 14-11 5 1 2 2 4 13-12 Taco van den Honert is de Engelse doelman Mason gepasseerd en scoort 4-1. foto Koen Suyk/ANP ANDORRA (ANP) - De Italiaanse wielrenners blijven de zweep over het peloton leggen. In de derde etappe van de Catalaanse Week deed Stefano della Santa de gesel der Azzurri voelen. Hij klom, hij won en hij trok de leiderstrui aan. En die zit hem, met de tijdrit in Barce lona tegen de Montjuich op nog in het vooruitzicht, heel strak om de schouders. De winnaar van de Ruta del Sol zette gisteren tijdens de koninginne- rit naar Andorra de Spaanse wielerelite, Miguel Indurain uitgezon derd, voor eigen publiek voor schut. Della Santa was bij de beklim ming van La Rabassa (eerste categorie) verreweg de sterkste. Hij reed de concurrentie op minuten. De Colombiaan Angel Yesid Ca- margo bleef met. 1.20 achterstand nog enigszins in de buurt. Hetzelfde mag worden gezegd van de Zwitser Laurent Dufaux, de Amerikaanse doorduwer Andrew Hampsten en de Duitser Udo Bölts. Het Nederlandse contingent klimmers kreeg een gevoeliger tik. Gert-Jan Theunisse hield de schade beperkt tot 3.14 en is met de 26e plaats de beste Nederlander in de algemene rangschikking. Erik Dekker, Erik Breukink (beiden 4.48 achter Della Santa) en Rooks (5.47) deden gisteren niet echt mee. De derde etappe had een nerveus begin. Bijna de voltallige groep van onze verslaggeefster GOES - Het is een gedurfde on derneming van SV Volharding uit Goes om een internationaal invitatie-springtoernooi te hou den. Het ambitieuze organisa tiecomité deinsde er niet voor terug de toppers uit Duitsland, België en Nederland uit te nodi gen om zaterdag in Sportpunt Zeeland te Goes elkaar te be strijden. Volgens Ben West- strate, een van de leden van de jong Zeeland krijgt te weinig tegen Lier van onze medewerker LIER - Jong Zeeland heeft in het voetbalduel tegen Lier te wei nig gekregen. In de tweede helft leek het erop dat de gelijkma ker niet lang uit kon blijven, maar de sterke Bob Peeters (al regelmatig in de hoofdmacht van Lierse SK) profiteerde in de slotfase twee keer en werd hij met drie treffers de grote man van de wedstrijd: 3-0. De Zeeuwse coach Wies van Avermaete was desondanks te vreden: „Je ziet de ploeg nog groeien. Dit was pas de tweede wedstrijd en vooral na de rust hebben we goed gespeeld en hadden een punt verdiend." de rust werd Lierse inder daad lange tijd op eigen helft vastgezet. De acties werden veelal opgezet door laatste man Ramon Gabrielse (Middelburg) en voortgezet op het midden veld door Marcel Kole (Goes). Aanvallen zat het echter niet mee. Peter Boerjan (Hoek) zag een hard schot gekeerd door doelman Jan Moons. Peter Lan- da (Hoek) trof de paal en ook de hardwerkende Micha Lekawael 'Middelburg) verscheen voor het ^vijandelijke doel maar had geen geluk. Voor de rust had Jong Zeeland moeite in het spel te komen. Al na vijf minuten werd Johan Fritz •Middelburg) verrast door de 'eerste de beste solo van Bob .Peeters: 1-0. Lierse had in die pe riode het beste van het spel. Zeeland bouwde na rust aan een overwicht, maar de gelijkmaker bleef uit, Tien minuten voor het tinde werd het pleit beslecht. Mario Harte (Sluiskil) keepte Merk. maar was kansloos bij de 'Uitval van Peeters (2-0). Twee minuten later werd de Zeeuwse ploeg nog eens geklopt door Bob Peeters. die uit een counter voor he 3-0 tekende. Woensdag 6 april speelt Jong Zeeland de volgende wedstrijd in de internationale competitie, in Hoek tegen NAC. commissie, zullen er op de on derdelen minitramp, dubbele minitramp, tumbling en mini- tramp-tafelspringen spectacu laire sprongen getoond worden. „Het publiek zal van begin tot einde geboeid worden. Dat staat vast met dit selecte gezel schap." Volharding heeft vier toonaan gevende verenigingen op natio naal 'springgebied' gestrikt. RK Dos uit Kampen was vorig jaar Nederlands kampioen groeps- pringen; Swëntibold Sittard is de nationaal titelhouder mini tramp groepspringen; Prins Hendrik Landgraaf is Neder lands kampioen groepspringen minitramp-tafel én minitramp- paard en Orion Apeldoorn won verleden jaar de nationale titel dubbele minitramp en tumb ling. Ook Volharding zelf zal in eigen huis de toeschouwers niet willen teleurstellen. De trainers, Mike Scholten en Patrick Tito, heb ben drie damesteams en drie he renteams samengesteld die op alle disciplines in actie komen. Op het beste onderdeel van de heren van Volharding, de sterk verende lange mat. de zoge naamde tumbling-baan, zal Jim my de Pauw uit het Belgische Deurne als gastspringer optre den. „Onze jongens trainen vaak in Deurne. Omdat we dit keer al leen verenigingen hebben uitge nodigd die aangesloten zijn bij de. noem het maar de internatio naal erkende bond. kon de .ver eniging van Jimmy niet mee doen. We hebben hem daarom gevraagd om ons team te ver sterken." Ook de Goese Piet de Haze kan op de tumbling-baan zijn talen ten tonen. „Het springen heeft toekomst. Als een turner of turn ster stopt met de wedstrijdsport, omdat die bijvoorbeeld geen tijd meer heeft alle onderdelen te beoefenen, kan het springen een aardig alternatief zijn. Het sprin gen is bovendien spectaculair en biedt de mogelijkheid tot spe cialiseren". zegt Ben Weststrate. De organisator verwacht veel van een Duitse ploeg uit Dessau met Uwe Marquandt. die tijdens de Europese kampioenschap pen in 1993 beslag legde op de tweede plaats op de dubbele mi nitramp. Van het Belgische Sportac Deinze, met de bekende trainers Philip de Cavel en Geert van de Berg. zal ook een ploeg als Trampos uit Ingelmunster veel tegenstand te duchten heb ben. „Het zal een spannende wedstrijd worden. Als het evene ment aanslaat, proberen we vol gend jaar om nog meer sterke springers naar Zeeland te ha len." De wedstrijd zaterdag in Sportpunt Zeeland begint om 13.30 uur en duurt tot ongeveer 17.30 uur. Hoek hoopt op een snelle terugkeer van Osmund Ogali (rechts). Nigeriaan verblijft bij zijn broer in Lagos foto Peter Nicolai van onze verslaggever Frits Bakker HOEK - De sponsor van Hoek. die het kan weten, zei maan dag: „Als Ogali deze week niet terug is, dan komt-ie nooit meer." Gerrit Emans. de tech nisch manager, verzekert: „Wij hebben signalen gekre gen dat er eindelijk schot in de zaak zit." Trainer Dick Buitelaar wacht maar af: „Ik heb Osmund nog liever van daag terug dan morgen." En Bennie Langeraart. die na mens Hoek de contacten met Nigeria onderhoudt: „Os mund zit vast in de ambtelij ke mallemolen." Het mysterie rond de Nige- riaanse aanvaller van voetbal club Hoek duurt nu al weken. Zijn absentie in het elftal doet zich steeds meer voelen. Met Ogali als afmaker werd de aan val van Hoek gevreesd door al le tegenstanders. Nu hij weg is. wordt er amper meer ge scoord. Hoek is na de winter stop op een dwaalspoor ge raakt. Zaterdag, na het verlies (1-3) in de thuiswedstrijd tegen SHO. viel er voor het eerst twijfel te bespeuren. Remco van Keeken. die nooit tot de fanclub van Ogali heeft behoord, vindt het maar onzin dat de spits wordt gemist. An dere spelers geven nu ruiter lijk toe dat Ogali meer waarde had voor het elftal dan ieder een dacht.. Doelman Wim Ver- poorte: „We missen duidelijk een diepe spitsspeler. die kan scoren en ook nog kopsterk Maar waar blijft Ogali eigenlijk Komt hij nog wel terug naar Hoek. of wil hij in Belgie gaan wonen9 En laat hij nu vanuit Nigeria helemaal niets meer van zich horen? Hoek is al een paar keer op speurtocht geweest. Bennie Langeraart: ..Osmund is bij zijn broer, die een bedrijfje heeft in Lagos. Ik heb de afge lopen weken een paar keer te lefonisch contact gehad met hem." De Belgische ambassade in Lagos, die zich tot vorige week bezighield met de verblijfsver gunning van Ogali. heeft de zaak uit handen gegeven. Dat bleek uit een telefoontje met Lagos. Wij belden met een ambas sade-ambtenaar. „Allo. met Van Mighem. de Belgische ambassade. Wat zegt u? Hoe noemt die meneer? Ogali, Ogali. aaaah. Ogali. Ja. die zaak ken ik. Hij heeft toch ge voetbald bij een klein ploegs- ke in Nederland En hij heeft een verblijf in België aange vraagd. In Watervliet, als ik het me goed herinner. Maar wij hebben die zaak overge daan naar de Nederlandse am bassade. omdat hij dit jaar in Nederland heeft gewoond. Ik zal u zeggen: wij consulteren elkaar voor die zaken. Belt u maar de Nederlandse ambas sade. Allez meneer, een goe- De Nederlandse ambassade. „Hallo, u belt over een visum van meneer Ogali? Kan ik u niets over vertellen. Wij zijn ei genlijk gesloten vandaag. Belt u morgen eens, of overmor gen..." Bennie Langeraart: „Zo gaat het nu al weken. Ik heb bijna dagelijks gebeld en gefaxt, maar het heeft nog niet veel re sultaat gehad. Vrijdag heb ik Osmund nog aan de telefoon gehad. Het gaat er nu om dat het ministerie van justitie in Nederland positief advies geeft aan de ambassade in Ni geria. Maar die briefwisseling duurt dagen, soms wel weken. Vrijdag zei Osmund: ik word nu 8 april verwacht op de am bassade. Ik ben onmiddellijk weer gaan faxen, want om nu weer tot april te wachten." Volgens Langeraart lag het vi sum van Ogali op een bepaald moment al klaar op de Belgi sche ambassade. Toch zijn er nu kennelijk weer complica ties bij het afgeven van de ver gunning. „We blijven gewoon hopen", aldus Langeraart. „Osmund heeft van mij een open ticket meegekregen. Zo dra de zaak afgerond is. stapt hij direct op het vliegtuig." van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - Een crisis in de eerste selectie van de voetbal vereniging Terneuzense Boys heeft ertoe geleid dat zes spelers met onmiddellijke ingang zijn gestopt. Het rommelde al ge ruime tijd binnen de spelers groep. maar vorige week barst te de bom. Joop de Jonge, tussentijds op volger van Cees Pladdet. voelde zich geroepen om "schoon schip' te maken binnen zijn selectie Dat had verstrekkende gevol gen voor Danny de Vries. Marco Bolleman en doelman Karei de Jonge. Zij werden als de aan stichters van de onrust in het eerste elftal beschouwd en kon den in het tweede elftal het onge lijk van hun trainer bewijzen. Zover lieten de dissidenten het niet komen, want ze hielden het meteen voor gezien. Benno Pladdet verklaarde zich solidair. Ook hij zag het niet meer zitten, evenals de jonge ta lenten Dennis Karei en Ingmar Kraak. Zij voelden zich al langer misbruikt, omdat ze bij De Jon ge nimmer het gevoel hadden er bij te horen. De trainerswissel was voor hen alleen maar nadeli ger uitgepakt. Een reële kans voor het eerste elftal, dat overi gens de laatste tijd niets dan wanprestaties leverde, zat er niet in. Joop de Jonge meent dat de drie spelers de oorzaak zijn van het conflict. „Cees Pladdet heeft de eer aan zichzelf gehouden. Toen ik gevraagd werd om hem op te volgen, wist ik dat er spannin gen binnen de spelersgroep wa ren. Het was mijn eerste taak om dit op te lossen. Na een aantal gesprekken was er na vijf. zes weken nog niets veranderd. Daarom vond ik dat ik deze on populaire maatregel moest ne men. Ik voel er verder weinig voor om de vuile was buiten te hangen", aldus de interim-trai ner. Aanvoerder Jaap Pijpelink staat achter het besluit van zijn trainer. „Het kon zo niet verder. Spelers gingen bijna op de vuist met elkaar Cees Pladdet werd al eerder door het bestuur ver zocht om in te grijpen Hij be dankte ervoor. Joop de Jonge bracht meer rust in de ploeg en probeerde met keihard te trai nen de slechte sfeer op te los sen". zegt Pijpelink. De voorstopper van de zaterdag club verzekert, dat het vooral tussen de drie spelers en Akke Ganpat helemaal niet klikte. Ze wilden niet met elkaar in één elf tal spelen. De Jonge ontkent dit echter „De trainer heeft geko zen voor Ganpat". bevestigt Pij pelink de onrust. „We zijn volle dig de weg kwijt, maar ik kan de club nu met. in de steek laten", vindt Pijpelink. die zich overi gens in de belangstelling weet van Zaamslag, AZW en Sluis kil. Joop de Jonge is niet van plan. ondanks de tegenvallende resul taten. het roer 180 graden om te gooien Zo zijn bijvoorbeeld de meeste spelers bepaald niet ge lukkig met de trainingen op maandag De opkomst is ver be neden peil. „Dat was van te vo ren afgesproken met het be stuur. Er verandert in principe niets, maar ik hoop dat er op kor te termijn een positieve wind gaat waaien", besluit De Jonge meldde zich onderaan de onbekende, en nu ook onbeminde berg La Rabassa. De Mexicaan Raul Alcala zette de aanval in Hij demar reerde aan het begin van de negen kilometer lange slotklim en kreeg Della Santa en Dufaux mee. Vijf kilometer voor de streep werd Alca la bedankt voor de moeite door de Italiaan. Die reed zonder een spoor van inspanning te tonen weg. De concurrenten zagen hem pas na de finish terug. Andorra. Catalaanse Week. derde etappe Cavas Segura Viudas - Andorra: 1 Della Santa (Ita) 191 km in 5.19.23,2. Camargo (Col) L20.3. Dufaux iZwn 1.22,4 Hampsten (VSt) 1.23. 5. Bolts (Dui) 1.54, 6 Aparicio (Spa) 2.02, 7 Petito (Ita) 2.33, 8. Podenzana (Ita). 9. Guazzini (Frai. 10 Delgado (Spa). 11 Oegroemov (Let), 14. Mejia (Col) 2.40, 15. Alcala (Mex). 26. Theunisse (Ned) 3.14, 35 Mauri (Spa) 4.14. 40. Dekker (Ned) 4 48,45. Breukink (Ned) 4 48. 51 Rooks (Ned) 5.47, 82. De Koning (Ned) 10.37, 120. Nijdam (Ned) 12 57. 121. Voskamp (Ned), 140. Van Poppel (Ned) 16.18. Algemeen klassement: 1. Della Santa 15.13.43,2. Camargo 1 20.3. Dufaux 1.22, 4 Hampsten 1.23,5. Bolts 1 54.6. Aparicio 2.02.7 Oegroemov 2 33,8. Guazzini. 9 Petito, 10 Delgado. 24. Theunisse 3.14. 37. Dekker 4.48. 41 Breukink, 50. Rooks 5.47, 81 De Koning 10.37, 117 Voskamp 24 14. 126 Nijdam 30.44, 142 Van Poppel 45.51. Uitslag van sponsoravond Axel van onze medewerker AXEL - Sponsoring is niet al leen belangrijk voor de sport, ook de geldschieters zelf zijn er, mits goed gecoördineerd, bij ge baat. Maar aan die coördinatie ontbreekt het veelal. Na het storten van een som geld, is het rendement voor de geldschieter vaak nihil. Het contact tussen de sponsor, club en spelers is verder meestal minimaal. Dat viel gisteravond te beluisteren tijdens een sponsoravond van de voetbalvereniging Axel. Om daar verbetering in aan te brengen had de Axelse zondag club een forum uitgenodigd, be staande uit de Belgische top- scheidsrechter Frans van de Wijngaert. de trainers Aimé An- thuenis (Germinal Ekeren) en Chris van Puyvelde (Lokeren), Simon Tahamata (Germinal Ekeren). Marcel Peeper (Loke ren) en commercieel manager Pim Lexmond van Lokeren. Volgens de forumleden, is er voor vooral de spelers, trainers en scheidsrechters een belang rijke taak weggelegd om het on derlinge contact met de spon sors te verbeteren. Maar daar wordt door de besturen, die meestal de contracten met de sponsors afsluiten, te weinig re kening mee gehouden. Aimé An- theunis: „Er dient een goed sa menspel te zijn tussen de com mercie en de sport. Dan pas functioneert sponsering opti maal." Iets waar Frans van de Wijn gaert het roerend mee eens was: „Het is toch te gek dat wij als Belgische scheidsrechters in ei gen competitie op een bepaald merk schoenen moet lopen flui ten en ik drie dagen later de Eu ropa-cupwedstrijd Parma tegen Ajax op ander schoeisel moet leiden. Dat terwijl juist het schoeisel het belangsrijkste on derdeel vormt van de uitrusting. Op dat moment voert de com mercie de bovenhand en dat komt de sport en ook het merk schoenen niet ten goede." Sponsoring moet zich volgens het forum ook niet alleen beper ken tot het sportieve vlak. De geldschieters zouden ook de ge legenheid moeten krijgen om re laties te leggen. Een spelers home. waar spelers, besturen en zakenrelaties elkaar kunnen ontmoeten, is daarvoor onmis baar. Aimé Antheunis toonde zich daarom jaloers op de Zeeuws-Vlaamse clubs. „Ik ben jaloers op jullie accommodaties. Een dorpsclub van hier beschikt meestal over meer faciliteiten dan menig club van naam in Bel gie. Vandaar ook dat wij graag naar Zeeuwsch-Vlaanderen ko men. Maar vergeet niet dat zo'n accommodatie bij uitstek ge-' schikt is om sponsors te ontvan gen." Enkele leden van het voetbalforum: van links naar rechts: Frans van de Wijngaert, Simon Tahamata, Marcel Peeper en Pim Lex mond. foto Charles Strijd DONDERDAG 08.30-22.00 EURO: Diverse sporten. 13.07-14.39 Ned 1: Studio Sport 15.30-16.00 Did 2: Pfiff: sportpro gramma voor de jeugd. 15.30-17.00 Did 1: Sport Extra WK Kunstrijden op de schaats 16.30-17.30 Ned 3: WK Kunstrijden op de schaats: hoogtepunten. 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal. 18.45-19.10 RTL Sport 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 19.30-20.30 BBC 2: WK Kunstrijden op de schaats 20.35-21.30 RTL 5: Barend Van Dorp Met Feyenoord-voorzitter Jo nen van den Herik; achter de coulis sen bij het Nederlands elftal in Schot land en René van der Gijp in gesprek met Richard Witschge. 21 30-22 05 BRT 2 Sport 21.30-22.20 Ned 1: Vesuvius: het voet balgevoel (themaprogramma) 22.00-22.15 RTL 5: Sportnieuws. 22.00-23.30 EURO: Voetbal: interland Brazilië-Argentlnie. 22.30-23.00 BRT 1: Sport 22.45-23.00 Ned 3: Sportjournaal. 23.30-01.30 EURO: Diverse sporten.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 41