Zege door briljante ingeving Roy Delta Sport ontslaat John Jansen Marokko nog lang niet op WK-niveau Nederlands elftal krijgt te weinig tegenspel van povere Schotten Ook Rob Jacobs haalt het einde bij Panahaiki niet Magie Johnson als trainer terug bij de Lakers LASGOW (GPD) - De grote orm is er niet. Niet bij de Aja- eden, noch bij de Feyenoor- :rs en het Inter-duo Bergkamp- ink. Voor het Nederlands elf- il was dat gisteravond in Glas geen belemmering de onge- agen reeks van tien interlands aort te zetten tegen Schotland 1). ie ovérwinning dankte Oranje de eerste plaats aan een bril- nte ingeving van Bryan Roy. ilverwege de eerste helft. Maar >k en vooral aan Wim Jonk en anny Blind, die zich ontpopte s een voortreffelijke vervanger in Ronald Koeman. e winst op de povere Schotten el alleen te klein uit. Die had iger kunnen en moeten zijn. esondanks had Dick Advocaat le reden tot tevredenheid. Het iperimentele Oranje maakte n gretige en bezielde indruk, rgeleken met de ploeg die ree maanden geleden tegen unesië in het veld stond, ver- hilde het elftal op liefst vijf aatsen. Alleen De Goey, Frank Boer. Blind. Rijkaard en ergkamp waren ook nu van de irtij. et grote verschil met toen was bezetting van de vleugels, k ryan Roy moet zich in de eerste Kb ilft in een paradijs hebben ge- 5 aand. De behendige buiten lui leler van Foggia, die in de Ita- ianse Serie A bijna wekelijks ordt geconfronteerd met harde meedogenloze verdedigers, reeg van Stewart McKimmie le ruimte van de wereld. David obertson verging het aan de verkant tegen Gaston Tau- lent niet veel beter. De Feye- jorder toonde durf en zocht eeds weer z'n tegenstander op. laar was niet erg gelukkig met n voorzetten. oy en Taument waren plus- unten. Net als Frank Rijkaard, zijn 66e interland voor de eer ie keer aanvoerder. Hij speelde in stuk beter dan ze bij Ajax de ratste maanden van hem ge- end zijn. Een tegenvaller was ob Witschge, die andermaal iet kon overtuigen. Datzelfde ')ld voor John Bosman, die als iepste spits geen potten kon reken en halverwege werd ver- angen door Hans Gillhaus. Vol- ;ns afspraak bleef ook Dennis ergkamp in de kleedkamer en wam Aron Winter voor hem in e ploeg. De Schotse bondscoach deed het nog ingrijpender en zette z'n hele verdediging om. Dat was geen overbodige luxe gelet op de averij die Roy en Taument had den aangericht in vijfmans-ver- dediging. Het leverde slechts één doelpunt op. Maar dat was er dan ook een van een zeldzame schoonheid, die keurig paste bij het decor vajn het vernieuwde hampden Park. Na een afgesla gen schot vam Bergkamp krulde Bryan Roy de bal vanaf rechts precies in de verste kruising. Bij die treffer bleef het. omdat de Deense scheidsrechter Kim Nielsen twee minuten later een glaszuiver doelpunt van Roy an nuleerde wegens vermeend bui tenspel. de rossige 'legende', 37 inmid dels. voelde als enige niets voor een rentree. Opmerkelijk was ook het gerin ge aantal spelers in de ploeg dat uitkomt in de Engelse competi tie. Slechts drie: Hendry (Black burn Rovers), Nevin (Trammers) en McAllister van Leeds United. Ze waren de beteren in een ma tig team dat het vooral moet hebben van inzet en strijd, met veel fysieke kracht. Voor de rest stelde het bitter weinig voor. Het was gisteravond op de dag af twaalf jaar geleden dat Oranje op dezelfde plek met 2-1 won. Die overwinning kwam heel wat moeizamer tot stand dan die van nu. Dat zegt net zoveel over de kracht van Oranje als de zwakte van de Schotten, die met hun stereotiepe aanvalspel de Ne derlandse verdediging slechts zelden konden verontrusten. Glasgow. Schotland - Nederland 0-1 (0-11. 23. Roy 0-1. Scheidsrechter Nielsen (Den) Toeschouwers 37 705. Vuurdoop Voor Craig Brown was de ont moeting tegen de Nederlanders zijn vuurdoop als bondscoach voor het Schotse publiek. Hij was tot november vorig jaar de assistent van Andy Roxburgh en werd diens opvolger omdat de Schotse bond te krap bij kas zat om Kenny Dalglish of Alan Hansen aan te kunnen trekken. Dat tweetal heeft een groot ver leden als voetballer. Brown niet. Hij schopte het bij de Rangers niet verder dan de reserves en bij Dundee speelde hij maar een paar keer mee in het eerste. Daarna werd hij speler-trainer bij Clyde. De ploeg die Brown gisteravond in het voor driekwart gereno veerde Hampden Park het veld opstuurde, bestond uit een fiks aantal bijna-dertigers. Voor Brown doet leeftijd er niet toe. „Het gaat erom hoe goed ze zijn. niet hoe oud ze zijn", is zijn filo sofie. Als het aan hem had gele gen, was ook Gordon Strachan weer van de partij geweest. Maar Gaston Taument wordt op de huid gezeten door Stewart McKimmie. PATROS/ROTTERDAM (GPD) - Rob Jacobs is op staande voet ontslagen bij het Griekse Panahaiki Pa- tros. Met nog vijf wedstrijden te spelen is de presi dent van de club tot dit besluit gekomen in een laat ste poging degradatie te voorkomen. Jacobs eerste reactie is een bulderende lach. „Vijf wedstrijden voor het einde van de competitie ben ik alsnog gesneuveld. Maar dat weetje in deze landen, ik ben de achtste trainer die hier in Griekenland de wacht is aangezegd." „Het is een emotionele beslissing geweest, die past in de lijn van de club en de president. Ik heb dit voelen aankomen, maar ik word er niet warm of koud van", zo doet de 50-jarige trainer zijn ontslag achteloos af. „Ik had het hier toch al niet naar mijn zin. Er zijn zo veel dingen gebeurd, waarop ik nu liever niet wil ingaan." Directe aanleiding voor zijn voortijdige vertrek was het gelijkspel van 5-5 tegen Kalamaria, afgelopen zon dag. Na een voorsprong van 3-1 bij rust en zelfs 4-1 na tien minuten in de tweede helft, keek Panahaiki even voor tijd tegen een achterstand aan van 4-5. In de laat ste minuut kwam de formatie uit Patros nog net op gelijke hoogte. „Bij de stand van vier-vier schijnt de president te zijn weggelopen", hoorde Rob Jacobs later. „De volgende dag moest ik bij hem op kantoor in Athene komen. Toen wist ik al wat me te wachten stond. Samen met mijn manager Harris Dimitriou hebben we drie uur gesproken over de ontbinding van het contract. Fi nancieel is het trouwens nog niet afgewikkeld. «mammmm passend einde rond klucht Walcherse handbaltrainer >0 an onze verslaggever aco van den Velde EROOSKERKE - Aan de lucht rond handbal trainer ohn Jansen is een einde geko- nen. De handbaltrainer die af- elopen zondag met Delta Sport egradeerde naar de tweede di- isie is volgend seizoen niet leer welkom bij de Zierikzeese lub. Het langverwachte en eeds enkele malen uitgestelde verleg tussen trainer en be- vw/jtuur over een eventuele ver- inging van het dienstverband wam zelfs niet eens tot stand, ladat John Jansen had laten ïeten dinsdagavond te zijn ver- inderd, staakte het bestuur ïeteen alle pogingen om tot een vereenkomst te komen. !en toepasselijk einde voor een arce die al ruim vier weken "ordt opgevoerd bij de handbal- lub en waarbij trainer John ansen het lijdend voorwerp is. Het is in het belang van Delta Iport dat beide partijen uit el- aar gaan", luidt de officiële ver- laring van voorzitter Aart Wal- aven. die hoog en laag blijft vol- ouden dat de Serooskerkenaar ut dinsdag wel degelijk serieus beeld was als trainer voor het Solgend seizoen. „Echt. we had- en een wensenlijstje klaar lig- en." ohn Jansen weet wel beter, ant reeds vier weken geleden irobeerde het bestuur hem uit ijn functie als coach te onthef- in. „Hadden ze een wensenlijst- Laat me niet lachen. Ze had- en ongetwijfeld iets lachwek- ends voorgesteld of iets dat :t te accepteren was. Ik had tarschijnlijk als trainer mogen ij ven. maar een ander was dan lach geworden. Er is een vies illetje gespeeld, waarbij ik op asociale manier ben bescha- :d." (hn Jansen heeft zo'n tien vel- tjes papier om dat te bevesti- in. Notities, faxen, brieven: de wnmunicatie tussen trainer en !t bestuur was de laatste vier ken puur formeel. Vooral de (latie met het bestuurslid tech- ;che zaken Jan Roggeband zwaar verstoord. Jansen: 'aar ging natuurlijk een voor- .chiedenis aan vooraf. Jan iggeband was samen met nog :ele bestuursleden aan het ;gin van het seizoen al tegen 'jn komst en wilde Nico Fran- tn als opvolger van Rob de Vos istellen. De spelers hebben oen mijn komst doorgedrukt en it heeft blijkbaar altijd gesto- ;el( en bij bepaalde personen. Als (ie prestaties dan uitblijven ga je nvermijdelijk voor de bijl." 'oen het bestuur een bijeen- omst met de spelersgroep be legde op 1 maart voelde Jansen al nattigheid. Na afloop van die bijeenkomst werd Jansen een dag later per fax gevraagd of hij er wellicht bezwaar tegen had, wanneer hij de laatste vier wed strijden als coach zou worden vervangen. De spelersgroep had volgens het bestuur namelijk naar voren gebracht dat er van Jansen maar weinig deugde als coach. Een verbaasde en zwaar verbolgen John Jansen confron teerde daar op de eerstvolgende training, in het bijzijn van de voorzitter, zijn spelers mee. „Daar bleek echter dat de spe lers helemaal niet van me af wil den bij de laatste wedstrijden. Die conclusie had alleen het be stuur getrokken." Aanvoerder Frangois Verrijzer bevestigt dat ook. „Als spelers groep hebben we toen ingegre pen. Er was best wel wat kritiek, maar dat heb je altijd. In het al gemeen hadden de spelers ge woon vertrouwen in John. wij wilden gewoon met hem verder. Wij hebben nooit geëist dat er een andere coach moest komen voor die laatste wedstrijden." Na die training liet het bestuur, natuurlijk weer per fax. weten aan Jansen af te zien van het voornemen een andere coach aan te stellen. Voor Jansen was de relatie met het bestuur toen echter al voorgoed stuk. „Ik was er inmiddels al achter gekomen dat bestuurslid Jan Roggeband reeds voor de bijeenkomst met de spelers al mensen (oud-trai- ner Rob de Vos en verder werd gedacht aan oud-HVSV-trainer René de Bakker) had gepolst om boach te worden. Er is dus een heel vies spel gespeeld om me LOS ANGELES (RTR/AFP) - Oud-basketballer Earvin 'Magie' Johnson keert terug in het Amerikaanse prof-basketbal. Echter niet als speler doch als trainer van de Los Angeles Lakers. Dat is dinsdagnacht bekendgemaakt door de Amerikaanse televisiezen der CNN. Johnson trok zich in 1991 uit de actieve sport terug toen bekend werd dat hij sero-positief was. De Amerikaan speelde twaalf seizoenen bij de Los Angeles Lakers en behaalde met de club vijf nationale kam pioenschappen. Johnson volgt bij de Lakers trainer Randy Pfund op wiens contract onlangs met een jaar werd verlengd. Pfund krijgt een andere functie bij de Lakers. De verwachting is dat de eigenaren van de Los Angeles Lakers woensdag op een persconferentie de terugkeer van Johnson bekend maken. Hij zou dan vrijdag de verantwoordelijkheid voor het eerste team krijgen en zondag in Milwaukee voor de eerste keer als coach optreden in de wedstrijd tegen de Milwaukee Bucks. De Lakers be zetten momenteel de vijfde plaats in de Pacific divisie. voortijdig weg te krijgen", aldus Jansen. Jan Roggeband ontkent overigens pertinent dat hij men sen heeft benaderd. Olifant Hoewel de Serooskerkenaar zich inmiddels als een stuk opge jaagd wild door de club bewoog, weigerde hij de handdoek in de ring te gooien. Zelfs niet nadat hij ook nog eens in het program ma-blaadje van de club op on dubbelzinnige wijze op zijn te kortkomingen werd gewezen door de oud-penningmeester. „Die beledigingen in dat blaadje deden me niets meer. mijn huid was op dat moment al zo dik als een olifant. Ik ben gebleven voor de spelers, dat was ik wel ver plicht. Zij waren voor me opge komen en er liepen ook drie spe lers rond die ik zelf had gehaald. Die kon ik onmogelijk in de steek laten. En laten we eerlijk zijn: handballen doe je niet met het bestuur. Ik trainde drie keer in de week met die jongens. Ik was trainer bij Delta Sport voor de spelers, niet voor het be stuur." De gespannen relatie tussen het bestuur en trainer John Jansen kwam dinsdag uiteindelijk tot een lachwekkend einde. Natuur lijk werd er op die dag weer in tensief gecommuniceerd via de fax. „Ik ben wel vijf keer gebeld met de eis om op dinsdagavond met het bestuur te praten over volgend seizoen. Dat zag ik niet zitten. Ik moest eerst peilen of de spelersgroep wel met me door wilde, dat lijkt me een normale zaak. Maar uitstellen kon niet. ik moest komen, anders was het over. Om vijf uur 's middags, nog voor de training, lag er al een fax dat ik na de wedstrijd van zon dag ontslagen ben", zegt Jansen met een flauwe glimlach. De handbaltrainer kan er de humor nog wel van inzien. „Ze hebben eindelijk de stok gevonden die ze zochten, alleen is het een luci ferstokje." Het bestuur wast intussen zijn handen in onschuld. „We heb ben alles geprobeerd om met John Jansen rond de tafel te zit ten. We konden het niet blijven uitstellen", houdt voorzitter Walraven vol. Een verklaring, waarmee het bestuur zichzelf wel erg ongeloofwaardig maakt. Immers, wanneer het bestuur van Delta Sport ook maar enige intentie had John Jansen te be houden. dan was er altijd wel een geschikt tijdstip gevonden om met Jansen te praten. „Nee hoor. er was een limiet bereikt", ont kent Walraven. „We beseften ook dat er altijd conflicten zou den zijn geweest tussen het be stuur en John Jansen. Het was beter uit elkaar te gaan." Bondscoach Blinda even koning LUXEMBURG (GPD) - Jan Rab zal zijn baas vandaag geen 'rapport-Marokko' overhandi gen waarvan deze schrikt. Dick Advocaat krijgt, naar aanlei ding van Luxemburg-Marokko (1-2) van zijn scout één hoofd stelling aangereikt over de \VK- tegenstander van Orlando: Ma rokko kan geweldig priegelen. Gelukkig voor Marokko besloot invaller El Hadrioui gisteravond in de laatste minuut van het oe fenduel tegen Luxemburg eens iets anders te doen dan pinge lend over de doellijn proberen te komen; hij haalde ineens uit. Hard vloog de bal in het dak van de Luxemburgse goal. meteen een nieuwe blamage voor elftal en land voorkomend. Een curieus elftal is het wel van Marokko, met een stuk of zeven spelmakers bijvoorbeeld. De goals die Marokko maakt, ko men voornamelijk uit vrije trap pen. Deze worden normaal geno men door aanvoerder Daoudi. een langharig, druk baasje met een geweldig linkervoetje en een iets te fantastisch brein. Alles wat Daoudi bedenkt is moeilijk en ingenieus. En tijdrovend. Be halve dan zijn manier van vrije trappen nemen; dat soort ballen verstuurt hü doorgaans recht streeks hard en krom het kruis in. Voor duizenden uit de buurlan den aangereisde en feest maken de Marokkanen was Daoudi na tuurlijk de grote man. De aan voerder was de spelverdeler on der de spelverdeler. De vedette bij gebrek aan vedetten. Het Marokkaanse elftal is im mers goed beschouwd niet veel beter dan pakweg Luxemburg. Dat bleek ook gisteravond. An ders dan in '86, toen Marokko in Mexico de tweede ronde van het WK bereikte, mist de ploeg van bondscoach Blinda spelers van internationale allure. Blinda ziet dat zelf overigens anders. „Geen vedetten? Voor mij zijn het allemaal vedetten!" Behalve dan Yassine Abdella- oui. De linksbuiten van Willem II kan het WK vergeten, aldus Blinda gisteren. Te jong, te oner varen. „Nieuwe spelers moeten er binnen twee seconden staan, er is eenvoudig geen tijd", aldus Blinda, die het zegt te betreuren dat hij Tarik Oulida van Ajax niet kan oproepen. „Die is dus Nederlander geworden, heel jammer voor ons." Volgens Abdalloui kletst Blinda maar wat, de Brabantse Marok kaan weet wel beter. Koning Hassan II, de clubvoorzitters en de voetbalmakelaars maken bij de Marokkanse ploeg de dienst uit, niet Blinda. In de laatste minuut van de eer ste helft lag de vrije trap voor een rechtsvoetige speler. Ha- babi nam deze net buiten het strafschopgebied en plofte de bal in het doel. Niet omdat de trap perfect was. maar gewoon omdat een Luxemburgs hoofd de baan van het schot volledig veranderde. De Belgische bondscoach Van Himst noemde Daoudi niette min bij de besten bij Marokko. „Met Bouyboud. Maar ik heb niet veel geleerd. Ze spelen met veel man rond de bal en probe ren dan te tikken. En dat lukte niet erg." Nog net goed genoeg om te win nen. al leek het even op een ge lijkspel uit te draaien. Want ook Luxemburg scoorde nog uit een vrije trap. een kwartier voor tijd. Holtz leverde de lange bal. Wolf kopte, geheel vrij. perfect in: 1-1. Bondscoach Abdellah Blinda mocht vervolgens El Hadrioui dankbaar zijn dat de 1-2 nog op het bord kwam Raymond Goet- hals zou al eerder benaderd zijn. Arie Haan was al aangeschoten: met Blinda wilde men in Marok ko in elk geval niet verder. Na gisteravond misschien toch weer wel. Want winnen telt. al is het niet echt verdiend en al is het in Luxemburg. Even weer lijkt Blinda koning. Duitsland Jurgen Klinsmann was gisteren de gevierde man in de oefenwed strijd Duitsland - Italië (2-11. Te rug in Stuttgart, waar hij jaren voetbalde, maakte de spits van Monaco beide Duitse doelpun ten. Eén met het hoofd, één met de rechtervoet De klassieker tussen de twee voetbalgrootmachten trok een uitverkocht stadion. De 52.800 bezoekers kregen een interes sante wedstrijd te zien. Duits land was de sterkere ploeg. De regerend wereldkampioen start te 1994 overtuigend. 84 dagen voor de openingswedstrijd van het WK in de Verenigde Staten, tegen Bolivia in Detroit, maakte de ploeg van coach Vogts een gretige indruk. De overwinning op Italië was de eerste sinds 8 fe bruari 1986. toen in Avellino een oefenwedstrijd ook in 2-1 eindig de. Op slag van de rust namen de Italianen, dank zij bondscoach Sacchi met aanvallende inten ties voetballend, een verrassen de voorsprong Dino Baggio scoorde met het hoofd uit een voorzet van Donadoni. Doelman Illgner ging niet vrijuit. Nog in dezelfde minuut was het gelijk. Klinsmann kopte op aangeven van Sammer de 1-1 in. Twee minuten na de pauze zorg de hij uit een rebound ook voor de beslissing. Klinsmann (ex-In- ter) reageerde alert. Oefenwedstrijden Stutfgart. Duitsland - Italië 2-1 (1-1). 45 Dino Baggio 0-1.45. Klinsmann 1- 1,47. Klinsmann 2-1. Scheidsrechter: McCluskey (Sch). Toeschouwers. 52 800. Gele kaart: Effenberg (Duits land). Baresi (Italië) Linz. Oostenrijk - Hongarije 1-1 (0-0). 65. Illes 0-1,75 Pfeiffenberger 1-1. Ro de kaart<2x geel) 54 Pfefler(Oosten rijk), 66. Kereszturi (Hongarije), 74. Ivanics (Hongarije). Luxemburg. Luxemburg - Marokko 1-2 (0-1). 45. Hababi 0-1, 72. Wolf 1-1. 90. El Hadrioui 1-2. Scheidsrechter: Pauchard (Fra) Toeschouwers: 4 936. Gele kaart: Holtz (Luxemburg) en Hababi (Marokko). Skopje. Macedonië - Slovenië 2-0 (2- 0). Dublin. Ierland - Rusland 0-0. Scheidsrechter. Fallström tZwe) Toeschouwers: 30 000. Saloniki. Griekenland - Polen 0-0. Belfast. Noord-Ierland - Roemenie 2- 0 (1-0). 42. Morrow 1-0, 49. Gray 2-0. Toeschouwers 5500. Valencia. Spanje - Kroatië 0-2 (0-1). 6. Prosinecki 0-1. 52 Suker 0-2. Toe schouwers: 40.000. uitslagen i i M I i M I i Tennis Houston. Vrouwen, 800.000 gulden. Eerste ronde Babel iDui) - Garrison VSV6) 6-2 6-4. Montolio (Spa) - Keiler (VStl 6-0 6-1 Boksen Boksen Mestre. Italia Cup. Tweede ronde. Lichtgewicht: Santana (Ned) wint door interventie in de derde ron de van Tudoriu (Roe) Welterge- wicht Janssen (Ned) wint door knock out in de tweede ronde van Brancailion (Ita). Voetbal EK spelers onder 21 jaar. kwartfina les. returns. Moskou. Rusland - Frankrijk 0-1 (0- 1). 30. Dugarry 0-1. Eerste duel: 0-2. Frankrijk naar halve finale. Ceskc Budejoviee. TsjechielSlowa- kije - Italië 1-0 (0-0). 88. Svoboda 1-0 (strafschop) Toeschouwers 3568 Rode kaart: 62. Poborsky (Tsj) Eer ste wedstrijd: 0-3. Italië naar halve fi nale Athene. Griekenland - Spanje 2-4 (1- 1). 17 Giorgatos 1-0,45 Crispansen 1- 1. 50 Cnstiansen 1-2. 73. Imath 1-3. 80. Galvez 1-4. 82 Alexoulis 2-4 Eer ste wedstrijd: 0-0. Spanje naar halve finale Coimbra. Portugal - Polen 2-0 (0-0). 50 Toni 1-0. 90 Paulo Torres 2-0 (strafschop) Eerste wedstrijd: 3-1 Portugal naar halve finale Londen. Kwartfinale FA-bekertoer- nooi, replay: Luton - West Ham 3-2. Competitie: Newcastle - Ipswich 2-0 Sportprijsvragen Den Haag. Luckv Ten: 1-6-11-12-13 17 -20-21 -24 -35 40-54 -56-59 -61 fc2 - 66 - 67 - 70 - 72 Duitse midweeklotto. Trekking A 1 - 16 - 22 - 25 - 35 - 46. Reservegetal 49 Trekking B 10 - 14 - 19 - 23 - 37 - 38 Reservegetal: 11 Spel 77 5 3 9 2 4 4 5 Super 6 3 0 9 7 1 6. 119.3. Van der Pas (Ned) 115,4. Polet (Beli 115. 5. Norris'(Den) 112. 6 Cho- dorowska iPol) 110, 34. Van der Neut (Ned) 98. Zwemmen Sheffield. Wereldbekerwedstrijden 925-meterbaan). tweede dag. Mannen: 50 vrij: 1 Mazuolis (Lit) 21.89 200 vrij: 1 Holmertz (Zwei 1 46.26. 1500 vrij 1 Hoflmann iDui) 14 59.08 50 rug 1 Harris (GBri 25.08 200 rug 1 Ruckwood iGBn 1.57.18. 100 school 1. Dekker (Ned) 1 00,60. 2. Gillingham (GBri 1.02,02. 100 vlinder: 1 Laera (Itai 53,18. 200 wissel: 1 Seibt (Dun 1.58.85. Vrouwen: 100 vrij: 1 Moravcova (Slw) 54,62 400 vrij: 1 Kielgass iDuii 4 09,99 100 rug 1. Buschschulte iDun 1 00.96 50 school 1 Rake (GBri 32,21 200 school 1 Becue (Beli 2.26.70. 50 vlinder: 1 Moravcoava 27,56 200 vlinder 1 Madine (Ier) 2,11,54. 100 wissel: 1 Limpert iCani 1 02.04 400 wissel 1 Smith (Ier) 4.38,82. Kunstrijden Chiba (Japan). WK. Paarrijden: Eindstand: 1 Tsjiskova Naoemov iRusi 1.5 punt. 2. Brasseur /Eisler (Cam 3,0.3 ElstjovaBoesjkov (Rus) 4.5, 4 WoetzeL'Steuer (Duii 6.5. 5. Novarikova'Novotny (Tsj) 7.0. 6. Merno/Sand (VSt) 11.0. 7. Beresnaja Sjaliakov Rus) 12.0. 8 PetrovaSik- haroeltdze (Rus) 12.0, 9 ScwarzKO- nigiDuii 12,5,10 Carr.'Carr(Aus) 15.0 Mannen. Stand na technische pro gramma: 1 Slojko (Can). 2 Cande- loro (Frai, Zagorodnioek lOeki. 4. Oermanov (Rusi. 5. Millot iFrai, 6 Nielsen (VSt). 7. Cousins (VSt). 8 Da- vis (VSt). 9 Kagiyama (Jap), 10. Pasj- kevitsj (Rusi Wielrennen Bridge Barcelona. EK gemengde teams: Stand nazes wedstrijden: 1. Lalanne (Frai 124 punten, 2. Von Arnim (Dun Waregem. 49e „Dwars door Belgie": 1 Bomans (Beli 207 km in 5.29 00 (36,470 km/uuri. 2. Sergeant (Bel) 0 20.3 Willems iBeli 0 28.4 VanSlijc- ke (Bel) 2.04. 5 Ludwig (Dui) 2.04, 6. De Clercq (Bel) 2.21, 7. Hoffman (Nedi, 8 Den Bakker iNed). 9 Mul- ders(Ned)2 22.10 Peers(Beli9.01.11. Museeuw (Bel) 9 02, 12. Talen (Ned), 13. Tsjmil (Mol). 14. Nulens (Bel). 15. Knaven iNedi: overige Nederlanders: 21 Schuier. 22. Van Steen. 35. Har- meling. 38. Maassen. 39. Van Orsouw, 47. Adri van der Poel. John Jansen op debank bij Delta Sport. „Er is een viesspelletje gespeeld. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 21