Tom Nieuwelink beslist derby 0-3 Sluiskil speelt met bezieling: Savok omzeilt een lastige klip Zaalvoetballers in Oostburg lopen kwaad uit de zaal :Feest korfballers Terhole zorgt voor stuntje aul van der Hooft velt Steen met twee treffers Bittere pil voor Axel in duel tegen Terneuzen: 3-2 SpOrt MAANDAG 14 MAART 1994 van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - Het kostte Han van der Hooft zondag weinig moeite om toe te geven dat zijn ploeg met de overwin ning op Axel de handen mocht dichtknijpen. De trainer van Terneuzen was er een kleine vijf kwartier getuige van ge weest hoe zijn team achter de tegenstander had aangelopen. Routinier Bennie van Leeu wen gaf met een doeltreffende kopbal de aanzet tot een slot- offensief. Daaruit bezorgde de 16-jarige Tom Nieuwelink Axel acht minuten voor tijd met een schitterende lob de nekslag: 3-2. Terneuzen boekte tegen Axel in meerdere opzichten een be langrijke zege. De kwalitatief beperkte spelersgroep gaat ge bukt onder een gebrek aan zelf vertrouwen, dat na de pijnlijke nederlaag tegen Sluiskil nog eens werd versterkt. Han van der Hooft, die met veel tam-tam George de Block opvolgde, maakte er ook geen geheim van dat hij in de eerste maanden als trainer van Ter neuzen op problemen was ge stuit. ,Ik was teleurgesteld in de bezieling van de ploeg", gaf hij na de onverwachte overwin ning toe. ..Ik dacht dat ik ze wel even beter zou laten voetbal len. Maar daar heb ik me op verkeken." Na de ontluisterende neder laag tegen een veredeld tweede elftal van Sluiskil sloeg Ter neuzen uitgerekend tegen Axel bijtijds de juiste weg in. Het moet gezegd dat de forma tie van Rinus Zegers. die eer der in de competitie slechts Axel laten. Niettemin kwam de ploeg de eerste helft zonder kleerscheuren door. Joep Frusch (twee keer) en Michel Nieuwelink lieten mogelijkhe den om te scoren onbenut en zagen met hun teamgenoten gelaten toe hoe Terneuzen uit een strafschop van Bennie van Leeuwen (hij mocht van elf me ter aanleggen, nadat Harald Verschuren op de doellijn de bal met de hand had beroerd) de score zelfs opende: 1-0. Vijf minuten later tekende Co de Jonge uit een hoekschop met een halve omhaal voor de ge lijkmaker: 1-1. Met die stand gingen beide teams ook de rust in. Het was vervolgens volkomen overeen komstig het spelbeeld dat Axel na een klein kwartier spelen de leiding nam. De bezoekers na men het initiatief, getuigden van een betere spelopvatting, maar verzuimden het over wicht in doelpunten uit te drukken. Slechts Leo Bracke wist een bres in de Terneuzen- se defensie te slaan. Hij bedien de Michel Nieuwelink op maat. Die rondde beheerst af: 1-2. „Ik gaf op dat moment geen cent meer voor onze kansen", moest Han van der Hooft na af loop toegeven. „We hebben ge kregen wat ik niet meer had verwacht." Dat was te wijten aan een slecht sluitende bui- tenspelval. waardoor de sterk spelende Bennie van Leeuwen met het hoofd de gelijkmaker kon aantekenen. Vijf minuten later verschalkte de B-junior Tom Nieuwelink met een beke ken lob de ver voor zijn doel spelende doelman Gommers3- 2. van onze medewerkers OOSTBURG - Het zaalvoetbal team van Rabo heeft in de re creatieve competitie in Oost burg dit jaar een slechte reputa tie opgebouwd. Hard spel, veel straffen en afzeggingen op du bieuze gronden maakten de ploeg bepaald niet geliefd. Vo rige week maakte Rabo het wel erg bont door tijdens de wed strijd tegen Oud Sluis massaal van het veld te lopen. De beslissing van scheidsrech ter Huub de Loos om een Rabo- speler weg te zenden in de bik kelharde wedstrijd was het sein voor een algemeen vertrek De beide scheidsrechters die de competitie leidden, voelen er weinig voor nog langer wedstrij den te fluiten waarbij Rabo be trokken is. Het Orevo-bestuur beraadt zich over stappen. Oud Sluis behoudt door de reglementaire 5-0 winst kansen op de titel. La Porte d'Or zag het uitzicht op een toppositie aan zienlijk verminderen door ne derlagen tegen Veteranen en Al- bert Heijn. OBS/De Jonge be haalde een verrassende 6-2 over winning tegen Francke Sport In poule B blijven De Block, 't Krikje en Stekelinck door winst in de race om de titel. I)e uitslagen: Poule A La Porte d'Or- Veteranen 2-4. Rabo-Oud Sluis 0-5 <regl OBS/De Jonge-Francke Sport 6-2. Omnlsport De Boemerang-ABN /Amro 0-8; Albert Heijn-La Porte d'Or 12-4 Poule B De Rode Leeuw-De Block 3- 6, Bon Ami-'t Krikje 2-5 Poule C Chez Renee-De Zwart 0-5 iregl). Standen: Poule A Edah/Mijnders 15- 24. Oud Sluis 16-23. Albert Heijn 18- 21. Francke Sport 17-19 La Porte d'Or 13-14. Veteranen 14-14. Traas 15- 14; ABN Amro 15-13 OBS/De Jonge 16-13, Rabo 14-8; Omnisporl/De Boe merang 15-5 Poule B; 't Krikje 16-24; De Block 15- 22. Stekelinck 16-22 Bon-Ami 14-18; Sunset Boulevard 14-16; Delta Nuts 16-15; De Rode Leeuw 15-12; Ge meente Oostburg 15-12; Van Looy 15- 8. Telepost 14-7 Poule C Groosman/Hof van Brussel 13-23; De Zwart 14-20. Meeusen 13-17, De Wielewaal 14-15. Riemens 13-12; WOD/Saint Pierre 13-10; JJ Opties 13- 10. Wolf 13-10. Van de Sande 14-9: Chez Renee 14-8 Produktieve week Het KNVB-zaalvoetbal kende een ongekend produktieve week met gemiddeld negen doelpun ten per wedstrijd. Meest opval lend was de overrompelende 7-0 winst van Erasmus tegen De Frietstal, dat vooraf als een se rieuze concurrent werd getipt. Vooruit had met 9-1 evenmin moeite De Dikke van Dale van zich af te schudden. De Zeemeeuw behaalde de eer ste punten tegen Maitre Jean. In de B-poule scoorden 't Populie renhof en Verduin er lustig op los en deelden met 7-7 de punten. De Ruysscher boekte de eerste winst door Leenhouts te klop pen. De uitslagen: Poule A Maitre Jean- De Zeemeeuw 1-6; Erasmus-De Friet stal 7-0; De Dikke van Dale-Vooruit 1- 9. Poule B 't Populierenhof-Verduin 7- 7, De Ruysscher-Leenhouts 6-2. Standen Poule A Erasmus 3-6, Vooruit 3-4; De Frietstal 2-2; De Zee meeuw 2-2, De Dikke van Dale 3-2; Maitre Jean 3-0. Poule B Bron 1-2: De Ruysscher 2-2. 't Populierenhof 2-2, Verduin 1-1; Leenhouts 2-1 Regioklasse De zaalvoetbaltopper tussen De Pooter/Koole en Terneuzen Bonded Stores in de tweede klasse regio eindigde onbeslist: 4-4. In het Sportuus van Axel was de strijd om het kampioen schap rijk aan spannende mo menten. Terneuzen Bonded Sto res consolideerde de toppositie, mede door treffers van Ruud Lij senaar. Jan de Wolf, Ronald de Waal en Mark Gelderland. Voor de thuisclub scoorden Sam Bak ker. Tonnie Hendrikse, Jaap de Regten Rikkie de Pooter. Sporting'88/De Ruijter profi teerde van de puntendeling van de toppers door met 5-3 Het Bon te Hert 3 te verslaan. De Terneu- zenaren komen daardoor met een wedstrijd meer op gelijke hoogte van koploper Terneuzen Bonded Stores. Ook Gemeente Terneuzen <5-2 winst tegen HKCi en IZV, dat Benny Sport gedecideerd met 7- 3 klopte, hebben aansluiting ge vonden met de top Beide ploe gen zijn door hun sterke optre den na de winterstop nog in de race voor de periodetitel Onderaan kan De Groote Slock zich na de 6-2 nederlaag tegen Dow opmaken voor degradatie naar de rayonklassese. Een ver zwakt Corn Boys/Ranschaert (coach Fonny Cox moest zelfs het doel verdedigen i boekte een belangrijke overwinning (7-4) te gen AZWZ. IZV-Benny Sport 7-3 - Arno Wauters (3), Tom Compiet i2i. Luc Dophemont. Nico Mahu voor IZV. Christian Haentjes, Edwin de Roover, Luc van Hec- ke voor Benny Sport, AZWZ-Corn Boys/Ranschaert 4- 7 (1-3) - Mels Verhelst (2). Danny de Clerq. Ed Jansen voor Corn Boys Sporting/De Ruijter-Het Bonte Hert 3 5-3 (3-2) - Simon van Hoeve (2). Dicky Buijze (2). Ab van Hoeve voor Sporting. Hans Urgert, Steven Ockeloen. Fran cois van de Bosch voor Het Bon te Hert. Gemeente-HKC 5-2 (3-1) - Alex Dehulsters, Piet de Blaeij. Geor- e Gernaert, Hans de Klerk (2> voor Gemeente. Antonio Ric- ciardi. Menno Sandrini voor HKC. I)o\v-De Groote Slock 6-2 - Lex Janse (5). John Moes voor Dow. André de Regt. Barend van der Eijk voor De Groote Slock Stand in de tweede klasse: 1 Tern Bond Stores 18-25 <94-72). 2 Sporting De Ruijter 19-25 (75-72), 3 De Pooter Koole 18-24 198-73). 4 IZV 19-23 102- 85). 5 Gemeente Terneuzen 19-23 (86- 70). 6 AZWZ 18-19 (76-68), 7 Dow 19-19 (96-95) 8 Corn Boys/Ranschaert 19- 16 (82-83), 9 Benny Sport 19-15 (82- 111), 10 HKC 18-13 (60-73), 11 Het Bonte Hert 3 19-13 (77-991. 12 De Groote Slock 19-9 (55-91 Hulst In het zaalvoetbal Hulst ver zuimde ING de koppositie over te nemen van DLC. De op de tweede plaats gerangschikte ploeg deelde de punten in een echte topper met ING: 1-1. Hans van de Klooster (ING) en Jean- Paul Eggermont (GTI) tekenden voor de doelpunten. GTI nestel de zich daardoor aan kop van de ranglijst naast DLC, dat niet in actie kwam. ING wees bovendien De Ruijter met 4-1 terug. Paradijs kwam te gen Meerpaal met de hakken over de sloot (2-1en handhaafde zich daardoor op de vierde plaats in de rangschikking. Van der Poel/Ros Beyaart en 't An ker/Schelfhout wonnen beiden ten koste van respectievelijk hekkesluiter The Corner en Den Dullaert. De uitslagen: 't Anker/Schelfout- Den Dullaert 4-2; De Ruijter-ING 1-4; Paradijs-Meerpaal 2-1, De Kroon- Neckermann/Stuntmarkt 4-5. The Corner-Van der Poel/Ros Beyaart 4- 6. ING-GTI 1-1 De stand: DLC 17-30. GTI 17-30; ING 18-28. Paradijs 17-26, Neckermann/ Stuntmarkt 18-24; Van der Poel/Ros Beyaart 18-17. Den Dullaert 17-16; De Reizende Man 17-16; 't Anker/ Schelfout 18-14; De Kroon 17-8: Meerpaal 18-7; De Ruijter 17-6; The Corner 17-4. Dames Door onder meer zeven doelpun ten van Marly van Ham boekte Heyndrickx een ruime zege op Peters Cleaning in de dames competitie: 15-1. Gonda van Et- tingen (4x). Sonja van Rooyen <3x) en Anja Dobbelaer teken den voor de overige doelpunten. Heyndrickx kwam daardoor op gelijke hoogte met AZWZ. Bovenaan de ranglijst verander de er niets. Biezentrappers/Ger- ka handhaafde de ongeslagen reeks door een 10-0 overwinning op Boidin. Diana Broeckaert, Winanda Moorthamer en Heidie van Remortele stonden met ie der twee treffers aan de basis van de 7-1 zege van Engelhard op De Bruintjes. EUy Fieret nam de zevende goal voor haar reke ning: 7-1. Disco Love schoot uit tegen Johan de Block: 11-1. De stand: Biezentrappers-Gerka 18- 36. Engelhard 17-31. AZWZ 18-24. Heyndrickx 18-24; Boidin 18-15. De Bruintjes 18-13. Disco Love 18-11. Pe ters Cleaning 17-4; Johan de Block 18- SAS VAN GENT - De mannen- ploeg van Savok omzeilde in de recreatieve volleybalcompeti tie van Sas van Gent een lastige klip. De Sasse titelkandidaat stuitte op HAS, maar kwam de confrontatie zonder kleerscheu ren door: 3-0. Carioca slaagde erin om het Terneuzense Wisse een punt afhandig te maken: 2-1. Savok was in de t weede set supe rieur tegen HAS (15-2). maar moest in de twee overige sets al le zeilen bijzetten. Na een zege in de eerste set (15-13). was in het derde bedrijf een 12-10-voor- sprong bij het eindsignaal vol doende om de volle winst binnen te halen. Carioca verraste in de eerste set met een overwinning op Wisse (15-11), maar moest daarna het initiatief uit handen geven. De twee hoogst geklasseerde ploegen in de eerste klas bij de gemengde teams maakten geen fout. 't Kliekske won van Bode 2 (3-0) en Acke hield Super Crom- heecke met 3-0 onder de duim. Savok deed in de onderste regio nen van deze klasse goede za ken. door Rabobank met 2-1 te verslaan. De uitslagen: Eerste klas dames: Gllderakkers-Savok 2 2-1 15-8. 15-8. 11-12»; Peters Cleaning-Savok 1-2115- 5. 7-15, 9-11) Tweede klas dames: Philippine 2-Place du Marché 0-3 (8 15. 3-15. 6-15); Doorzetters-Savok 3 1- 2 (2-15. 6-15. 16-14) Eerste klas ge mengd: Garage Bode 2-'t Kliekske 0- 3(6-15.3-15.11-15); Rabobank-Savok 1-2 (1215. 16-14. 4-15); Super Crom- heecke Hoek-Acke0-3(11-15,3-15.12- 15) Tweede klas gemengd Garage Bode-Caravans Knape/De Sterre 1 -2 «6-15. 15-5. 11-15); Super Cromheecke Hoek 3-Gilderakkers 2 2-1 >5-15. 15-5. 15-10), Savok 2-Philipplne 2 3-0 (15- 10.15-4.15-4) Heren Carioca-Citroën Wisse 1-2 (15-11. 7-15. 7-15». HAS-Sa- vok 0-3(13-15, 2-15.10-12) twee nederlagen moest incas seren (tegen Terneuzen en Vo gelwaarde). als therapeut te werk ging. De Axelaars creeerden zich in een matige derby de meeste en beste kansen, maar gingen in verdedigend opzicht ondanks het prima werk van vrije verde diger Harald Verschuren op nieuw met de billen bloot. „We krijgen te veel tegengoals". stelde ook Rinus Zegers later vast. „Als er ooit een kans was om Terneuzen te verslaan, dan was het vandaag wel. Ik moet wel zeggen dat Terneuzen de kansen optimaal benutte." De ambitieuze rood-zwarten moesten met uitzondering van de beginfase het. initiatief aan Bennie van Leeuwen scoort met een kopbal het tweede doelpunt voor Terneuzen. foto Charles Strijd foto Charles Strijd laa 'ERNEUZEN - „Niets meer aan te doen, Luctor kampioen", zong le aanhang van de Terneuzense korfbalploeg vorige week na de net 13-10 gewonnen beslissingswedstrijd tegen DSO. Die over- ;t€vinning houdt behalve het kampioenschap promotie naar de n pierde klasse van de landelijke competitie in. In het Sportcen- Vo rum Goes werd door spelers en supporters alvast een voorproef- 01 e genomen op het eigenlijke kampioensfeest, dat zaterdag in het —L igen clubhuis werd gehouden. Iet toeters en bellen, polonaises en drievoudige vreugde, omdat K- erder ook de junioren al een titel hadden gepakt. Zaterdag kwam laar onverwacht nog het kampioenschap van de afdeling Zuid- Vest bij. Naast bewondering voor de geleverde prestaties, de ster- n ;e eindsprint en het feit dat in één seizoen de terugkeer naar het listrict was afgedwongen, klonk in de huldigingsspeeches ook rertrouwen voor de toekomst door. let feest maakte tevens duidelijk dat de Terneuzense selectie van rainer Daniël de Rudder uit Merelbeke hunkerde naar een kam- lioenschap. En naar lijfsbehoud op het veld op dat niveau. Daar rordt in de tweede competitiehelft aan gewerkt. Met de zaaltitel ip zak is echter het nodige zelfvertrouwen al opgebouwd. Trainer De Rudder (links) en voorzitter Nieuwdorp met de selectie van Luctor. heldesport at zich timideren onze ketbalmedewerker tNEUZEN - Voor de basket- Iers van Scheldesport bleek uitwedstrijd tegen Kruis- ip een te zware opgave. De neuzenaren liepen in Den ch zwaar verlies (96-61) op iel duel in de overgangsklas- Scheldesport liet zich vooral mideren door de agressieve ehvijze van de Brabanders, irbij gebruikte Kruiskamp iswaar niet altijd geoorloof- niddelen, maar de taktiek le de wel rendement op. vroeg in de wedstrijd werd leldesport op een onoverko- lijke achterstand gezet. Na alf minuten speelde de ploeg trainer-coach Peter Vaal bij 34-6 achterstand al een ver- ai wedstrijd- „De beginfase rampzalig. We speelden ver nipt, omdat we overbluft den door de harde aanpak de tegenstander." de rust was de stand 49-23 en lanks een redelijke tweede ft bleek die marge te groot ir de Zeeuws-Vlamingen. Bij leldesport was de score ver- ld. Wim Huijsman scoorde de este punten: vijftien. (mes eerste klas irwaarts-Marathon 2 50-38 - wedstrijd ging lang gelijkop, ar tegen het einde forceerden Axelse dames toch de beslis- Bij de rust was de stand aan de magere kant (18-14). de tweede helft zette Voor- irts de kroon op het werk. lectief speelde de thuisclub goede wedstrijd, wat ook tot drukking kwam in de produc- Lisa Leunis was topscoorster achttien punten. van onze medewerker TERNEUZEN - Terhole zorgde gisteren in de tweede klas van hel afdelingsvoetbal voor een regelrechte stunt tegen titel kandidaat Hansweertse Boys. De 3-0 overwinning was nog verbazingwekkender, omdat Terhole na twintig minuten met tien man (Jos Dobbelaar werd uit het veld gestuurd) ver der moest. Sluis won op eigen veld met 2-1 van Noormannen, terwijl Aar denburg weinig problemen (0-4) ondervond tegen Ouwerkerk. Schoondijke blijft na de 2-0 over winning tegen SDO in de race voor de periodetitel. De zaterdag-tweedeklassers Cadzand en Spui hadden een uitstekende dag. Cadzand won met 3-0 van het hooggeklasseer- de Waarde en Spui zette in de uitwedstrijd tegen Apollo een 2- 0 achterstand om in een 3-2 winst. Terhole-Hansweertse Boys 3-0 - De Zeeuws-Vlamingen moesten na twintig minuten met tien man verder, omdat Jos Dobbe laar na twee gele kaarten (dus rood) uit het veld was gestuurd. Op dat moment had Adrie van 'den Branden de thuisclub op een 1-0 voorsprong gezet. Hansweertse Boys creeerde een overwicht, maar de uitvallen van Terhole waren niet van ge vaar ontbloot. William Freijzer scoorde 2-0 en Terhole kwam he lemaal op rozen te zitten toen een verdediger van Hansweertse Boys de bal in eigen doel werkte: 3-0. Sluis-Noormannen 2-1 - Een rommelig duel met de betere kansen voor Sluis. De eindstand was bij de rust bereikt. Jacky Canniere scoorde twee keer. Noormannen kwam door een vrije trap terug in de wedstrijd, maar verder liet de thuisclub het niet meer komen. Sluis consoli deerde na rust de voorsprong. Ouwerkerk-Aardenburg 0-4 - De thuisclub was in het veld niet zoveel minder, maar persoonlij ke fouten werden Ouwerkerk noodlottig. Na een 0-1 ruststand, profiteerde Aardenburg binnen een kwartier in de tweede helft nog eens drie keer van grove fou ten in de verdediging Schoondijke-SDO 2-0 - De thuisclub legde de basis voor de overwinning in het eerste ge deelte van de eerste helft Na tien minuten rondde Frank Steijaert een vloeiende aanval af met een fraaie kopbal: 1-0. Hal verwege stond de aanvaller weer op de goede plaats: 2-0. In de tweede helft drong SDO nog wel aan, maar dit leverde slechts één goede kans op Schoondijke bleef vrij gemakkelijk op de been. Cadzand-Waarde 3-0 - De ploeg van trainer Ron Jansen nam re vanche vqpr de slechte prestatie tegen het laaggeklasseerde ZSC Cadzand speelde dit seizoen zijn tweede wedstrijd op het eigen vertrouwde sportcomplex. De thuisclub was Waarde op alle fronten de baas. Doelpunten van Henk de Lijser (kopbal). Jean- Paul Martelé (solo) en Jacky van Dale. Apollo-Spui 2-3 - De Zeeuws- Vlamingen hadden het beste van het spel en kregen ook de be tere kansen, maar Apollo nam voor de rust een 2-0 voorsprong. In de tweede helft kwam Spui goed terug door treffers van Henk Koekkoek en Michel Fie ret: 2-2. Een kwartier voor tijd forceerde Patrick van de Boom gaard de beslissing: 2-3. WÊÊÊÊÊÊ WKÊBÈB8BÊBÊÊ ;r neuzen BI irliest van )arta: 4-2 NEUZEN - De B-junioren de voetbalvereniging Ter- izen gingen in de tweede di- eervol tenonder tegen irta: 4-2. De teams waren aan aar gewaagd, maar de Rot- lidamse jeugd was alerter in (afwerking. lat Sparta al in de derde mi lt op een 1-0 voorsprong rondde Ralph Zegers een irzet van Rutger van Anrooy ia af: 1-1. Nog voor de rust ifte Sparta een verdedigings- af: 2-1. k na rust tilde de thuisclub itand naar 3-1, maar Terneu- toonde veerkracht en kwam Barry van der Hooft op 3-2. In slotfase bekroonde Sparta tegenaanval met succes: 4-2. dctelman Theo de Bot kansloos liet: 1-0. Nog geen minuut later leek Sluiskil al op rozen te zitten, maar Barry du Puy schoot al leen voor doel ver naast. Later schoot Gerry de Bruijne ook nog hoog over. Steen kon er alleen een schot van Mare Strijdonck tegenover zetten. Toen stond in valler-doelman Mario Harte op de juiste plaats. Omhaal In de tweede helft startte Steen met een offensief. Kansen ble ven evenwel uit. Sluiskil kreeg wel volop mogelijkheden om de score uit te bouwen. Tot twee fkeer toe was Paul van der Hooft gevaarlijk. Eerst spatte een spetter uiteen op de lat en later tikte doelman De Bot een fraaie omhaal over. Een kwartier voor het einde besliste Marcel Meijer het duel. toen hij een voorzet van Martin van de Bossche binnen tikte (2-0). Vanaf dat moment sloegen de stoppen bij een paar Steen-spe lers volledig door, Eddy van de Bosch kreeg binnen één minuut twee keer een gele kaart en kon dus vertrekken. Marco Ottjes haalde de doorgebroken Gerrie de Bruijne onderuit. Ook hij werd weggestuurd. Paul van der Hooft benutte de strafschop koelbloedig: 3-0. onze voetbalmedewerker T JANSTEEN - Steen is he- aal van slag. Voor de win- top leek de ploeg van de Bel- he trainer Norbert Samson ilrecht op weg naar de titel e vierde klasse van het zon- voetbal. maar daarna is het bergafwaarts gegaan. Na {evoelige nederlaag van vo- week tegen Vogelwaarde (5- verd zondag het toptreffen Sluiskil ook met een ar verlies afgesloten: 0-3. il van der Hooft speelde daar- met twee treffers opnieuw hoofdrol bij Sluiskil. Steen oor in de slotfase ook nog ly van de Bosch en Marco Ot- die beiden de rode kaart gen. verschil tussen Steen en iskil was zondag nadrukke- te zien op het sportpark in Janstëen. De bezoekende :g van trainer Eddy van der )ft ging veel opportunisti er te werk dan de thuisclub, als ik de wedstrijd heb be- d, denk ik dat wij veel meer ieling in ons spel hadden dan Dat was het verschil", deelde Van der Hooft na de Istrijd. neuzen drukte de blonde spits tegen Steen weer eens zijn stem pel op de wedstrijd. Thuisclub Steen miste een dergelijke spe ler. Werner Bisschop is normaal gesproken ook een doeltreffende speler. Hij zat echter in de knip bij Sluiskil-voorstopper Wilco Braafhart. Alleen in de eerste helft kon Steen gelijke tred houden met Sluiskil. In een gezapige ope ningsfase kregen beide ploegen geen fatsoenlijke kans. De eerste en de beste mogelijkheid die Sluiskil kreeg was het meteen ook raak. Een vrije trap van Mar cel Meijer bereikte Paul van der Hooft, die handig van zijn direc te tegenstander wegdraaide en leltreffend ar niet alleen daar zat het ver- il. Sluiskil had immers Paul ider Hooft in de ploeg. Zoals vorige week al tegen Ter- Gerrie de Bruijne zet een aanval van Sluiskil op in de uitwedstrijd tegen Steen. foto Charles Strijd

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 27