Bekendmaking I Bekendmakin d; GRAFSTEE VAN DALEN NATUURSTEEN PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT MAANDAG 7 MAART 13 x Vrijdag 11 maart vieren SJAAN EN JAC SCHINKEL hun 45-jarig huwelijk. ft Wie ons wil feliciteren is van harte welkom op de j;i| receptie van 16.00-17.30 uur in Rehoboth, Reho- bothstr. 2 te Oost-Souburg. Met liefde omringden wij RANU I SHIT A HARINANDANSINGH 5 weken lang. Ons geluk, onze liefde en blijheid keerden plotse ling tot verdriet en onmacht. Haar blik was zo helder maar haar lichaam zo ziek. Sharda en An and Harinandansingh Saroshini 4388 TX Oost-Souburg. 5 maart 1994 IJsselstraat 8 De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 9 maart om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Oost-Souburg Hieraan voorafgaand zal er een rouwdienst vol gens Hindoestaanse tradities plaatsvinden in het rouwcentrum 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1 in Middelburg, welke aanvangt om 11.30 urn- Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van de begraaf plaats. 4 Maart overleed onze geliefde zuster, schoonzus ter en tante ADRIANA CORNELIA NIJSSE weduwe van Hendrik Jan Achterkamp Fam. Nijsse Correspondentieadres Groenestraat 4, 6678 MA Oosterhout (Gld.) Vol bewondering voor de dappere opgewekte wij ze waarmee zij met haar beperkingen wist om te gaan en dankbaar voor alle liefde en vriendschap die wij van haar mochten ervaren, delen wij be droefd mede dat wij plotseling afscheid hebben moeten nemen van mijn lieve levensgezellin, on ze lieve zorgzame dochter, zus. schoonzus en tan te KARIN MARGARETHA RAAK in de leeftijd van 47 jaar. Noordwelle: P. M. Sinjou Wijhe: H. W. R. Chr. Raak M. Raak-Dijkkamp Apeldoorn: R. E. H. Raak A. M. Raak-Lako Perth (Austr.): W. C. H. Raak H. R, Raak-Schefeig Neven en nichten 4326 AC Noordwelle. 4 maart 1994 Dorpsring 24 Gelegenheid tot condoleren dinsdag 8 maart van 19.00 tot 20.00 uur in de aula van begraafplaats 'Vredehof te Haamstede. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 9 maart om 13.00 uur in het cremato rium te Middelburg. Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur in het cremato rium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het cremato rium. In plaats van bloemen, gaarne een gift in de collectebus van de Nederlandse Hartstichting. Te vroeg is van ons heengegaan mijn lieve man. onze pa CYRILLE ALOYSIUS MARIE BAERT 22-07-1924 05-03-1994 Goes: E. M. M. Baert-de Groene Leiden: Patricia Leiden: Guanita Praag: Bernice Trumanstede 92-02 4463 WD Goes. Geschokt zijn we door het plotseling overlijden van onze beste vriend en secretaris C. A. M. BAERT Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Bejaarden Biljart Soos 'Goese Polder' Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Rust nu maar uit. Je bent nu bevrijd uitje lijden maar achwat is het zwaar van jou te moeten scheiden. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van mijn zorgzame man. onze vader, groot- en overgrootvader LüDOVICUS DAMEN op de leeftijd van 73 jaar. Vlissingen: J. Damen-van den Berg Middelburg: M. H. Damen-van Huizen Oud-Vossemeer: A. A. M. van de Laak-Damen A. van de Laak Eindhoven: W. J. Damen Papendrecht: J W. Boon-Damen A. Boon Koudekerke: B. Schakelaar-Damen Kleinkinderen en achterkleinkind 4382 CK Vlissingen, 6 maart 1994 Vredehoflaan 44-220 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg'. Industrieweg 20 te Vlissingen. al waar gelegenheid is om afscheid te nemen vrij dag 11 maart van 11.45-12.15 uur. De crematie zal aansluitend plaatshebben om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van het crematorium. Mochten wij u vergeten zijn een rouwbrief te stu ren, wilt u dan deze advertentie als zodanig be schouwen. Heden overleed, na een zwaar ziekbed, onze zwa ger en oom LüDOVICUS DAMEN echtgenoot van J. Damen-v.d. Berg Vlissingen: E. van Hemert-v.d Berg Yerseke: A Allaart-v.d. Berg J. Murre Vlissingen: J v.d. Berg Vlissingen: C J. Fuchs-v.d. Berg J. Fuchs Zoutelande: T. v.d. Berg M. J. H. v.d. Berg-de Bree Neven en nichten Vlissingen. 6 maart 1994 Bedroefd, maar dankbaar voor wat zij voor ons is geweest geven wij u kennis dat, onverwacht, kalm en vredig, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoe der WILLEMINA JOHANNA HOUTHUIJZEN-ANNOT op de leeftijd van 74 jaar. Oost-Souburg: RietenAndré Hoofddorp: Anneke. Dennis en Andy Velserbroek: Joke, Hans, Pam en Eppo Renkum: Mlhjke, Joep, Pim en Niels Vlissingen: Mark en Gerda Middelburg, 5 maart 1994 Correspondentieadres: Fam. Huibregtse, Marijkestraat 1,4388 KZ Oost-Souburg- De begrafenis zal plaatsvinden op donderdag 10 maart a.s. om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats. Westelijke Oude Havendijk te Middel burg. Voorafgaande is er gelegenheid tot afscheid ne men van 13.00 tot 13.30 uur in het Rouwcentrum Middelburg. Buitenhovelaan 1. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemd rouwcen trum. Na een moeizaam leven, dat gekenmerkt werd door een niet aflatende strijd tegen zijn handi cap, is toch nog vrij onverwacht overleden, onze lieve broer, zwager en oom JOHANNES JACOBUS KEMMING (PEET) weduwnaar van Laurina Johanna Minderhoud op de leeftijd van 75 jaar. St. Michel chef chef (Frankrijk): Th. Rouleau-Kemming A. Rouleau Meliskerke: F. A. Minderhoud J. M. Minderhoud-Paul Goes: P. Minderhoud-de Haze M. Goense Vlissingen: C. Minderhoud-de Bree Neven en nichten Middelburg, 5 maart 1994 Jacob Roggeveenhuis, 'Buitenrust' Correspondentieadres: Pauwhoekstraat 9.4365 AN Meliskerke De overledene is opgebaard in het rouwcentnim 'Middelburg'. Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woens dag a.s. van 19.00 tot 19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 10 maart om 11.00 uur in het cremato rium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Mid delburg. Samenkomst in het rouwcentrum om 10.30 uur. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in de aula van het crema torium. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelie ven deze advertentie "als zodanig te beschouwen. Op 80-jarige leeftijd is overleden onze gewaar deerde oud-medewerker STEVEN HARTHOORN Wij wensen de familie veel sterkte toe. Direktie en personeel J D. van der Endt-Louwerse B.V. Met droefheid namen wij kennis van het overlij den van onze geliefde broer en zwager STEVEN HARTHOORN Uit aller naam J. Harthoorn Yerseke. 4 maart 1994. 'Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje. En alle beetjes, die je stierf 't is vreemd, maar die vergeet je, 't is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: ik ben moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe.' Toon Hermans Bedroefd, maar dankbaar voor wat hij in ons le ven heeft betekend, delen wij u mede dat, na een moedig gedragen lijden, toch nog onverwachts van ons is heengegaan mijn lieve man. onze va der, schoonvader en opa ARIE DE JONG (oud-conciërge Rijks HBS) levenspartner van Alida Meeder geboren 9-9-1917 overleden 5-3-1994 Vlissingen: Martha Vlissingen: ArieenEls Vlissingen: Annie en Frans Middelburg: Frits en Ini Oost-Souburg: Joop en Susan Vlissingen: Ria en Han Vlissingen: Eddy en Lia Klein- en achterkleinkinderen Vredehoflaan 44. flat 316 4382 CK Vlissingen De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen, al waar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatshebben don derdag 10 maart om 12.00 uur in het crematorium te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Aan huis geen bezoek. LIEVE OPA We zullen je missen. Angela en Robin Dankbaar dat we hem zo lang bij ons mochten hebben en dat verder lijden hem bespaard is ge bleven. geven wij u kennis dat na een kortstondig ziekbed rustig is ingeslapen onze lieve vader en opa JAN VAN OOSTEN weduwnaar van Elizabeth Johanna Lansen op de leeftijd van 83 jaar. Vlissingen: J. C. van Oosten C. J. van Oosten-Proos John Jos 's-H. Hendrikskinderen: A. C. de Regt- van Oosten M. A. de Regt Lianne Rudie 's-Heer Abtskerke. 5 maart 1994 Dissel weg 5 Correspondentieadres Heer Wissestraat 12, 4472 AP 's-Heer Hendrikskinderen Onze vader en opa is opgebaard in het Rouwcen trum van Begrafenisonderneming Van der Hooft. Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar dinsdag 8 maart van 19.30-20.00 uur De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden woensdag 9 maart om 13.15 uur in de Ned. Herv Kerk te 's-Heer Abtskerke, waarna aansluitend de begrafenis om 14 00 uur zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats te Sinoutskèrke Na afloop van de begrafenis is er in het Vereni gingsgebouw 'Irene' gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. Met droefheid geven wij u kennis dat na een ge duldig gedragen lijden uit ons midden is wegge nomen. onze geliefde zuster, schoonzuster en tan te PAULINA VAN OVERBEEKE op de leeftijd van 86 jaar. Wij zijn dankbaar voor de liefdevolle verpleging die zij in Verpleeghuis 'Ter Weel' te Goes mocht ontvangen. Borssele: A. I. van Overbeeke J. E. van Overbeeke-Duijnkerke Lianne Ad Krabbendijke: H. van Overbeeke-Quist Goes, 4 maart 1994 Correspondentieadres: Weel weg 20. 4454 AH Borssele De overledene is opgebaard in het Rouwcentnim van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bos seweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen aldaar maandag 7 maart van 19.30-20.30 uur. De begrafenis zal D.V. plaatshebben dinsdag 8 maart om 11.30 uur op de Algemene Begraaf plaats te Borssele, vanuit de zaal van de Gerefor meerde Gemeente Kerk. Geen bloemen. Met veel dank voor alles wat zij voor ons heeft betekend, delen wij u mede dat na een kortston dig ziekbed, nog vrij plotseling van ons is heenge gaan. onze dierbare en zorgzame moeder en oma ADRIANA JACOBA PIETERS weduwe van Marinus Rijk op de leeftijd van 89 jaar. Kwadendamme: D. Rijk P. C. Rijk-Westdorp Hulst: S. J. Rijk Kwadendamme: J. M. Rijk Kwadendamme: C. Rijk J. A. Rijk-Buijsrogge Stuifzand: W. M. van Zegeren-Rijk Hoedekenskerke: A. Rijk M. E. Rijk-Bakker Middelburg: M. Rijk M. Rijk-van Essen Klein- en achterkleinkinderen 4434 AP Kwadendamme, 6 maart 1994 Ridderhofstraat 12 Onze moeder en oma is opgebaard in het Rouw centrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft, Bosseweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar woens dag 9 maart van 19.00-19.30 uur. De plechtige Uitvaartdienst, waarbij u wordt uit genodigd zal worden gehouden donderdag 10 maart om 14.30 uur in de parochiekerk van de H. Bonifacius te Kwadendamme, waarna aanslui tend de begrafenis zal plaatshebben op het R.-K. Kerkhof aldaar. (Samenkomst bij de kerk). Gelegenheid tot condoleren na afloop van de be grafenis in Hotel 'De Kroon'. Enige kennisgeving Met droefheid, maar dankbaar voor wat zij voor ons heeft betekend, geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, groot- en overgrootmoeder CORNELIA LOUWERSE-LEIJDEKKERS in de leeftijd van bijna 88 jaar. Vlissingen: J. P. Louwerse Ruinen: J. A. Louwerse A. Louwerse-Snijder Valkenswaard: J. Louwerse Vlissingen: M. R. J. Louwerse C. P. Louwerse-Hoogstraate Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 6 maart 1994 Aagje Dekenstraat 121. Correspondentieadres: G. Borgesiusstraat 18, 4384 JP Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag a.s. van 18.00-18.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 9 maart om 14.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Hierbij geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzuster C. LOUWERSE-LEIJDEKKERS J. Louwerse-Prinse E. M. Louwerse-Meijer J. L. Louwerse-Kambier P. J. Kambier Vlissingen, 6 maart 1994. Bedroefd om zijn heengaan, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, ge ven wij kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'Ter Reede'. heden toch nog onverwacht is heen gegaan mijn lieve man. onze lieve vader, schoon vader. groot- en overgrootvader JACOBUS GELEIJN in de ouderdom van 90 jaar. Vlissingen: M. M. Geleijn-Sohier Schiedam: K. C. M. van Eden-Geleijn G. J. van Eden Schiedam: Ger en Jolanda Jacky. Danielle Vancouver: Sjaak 4382 EJ Vlissingen, 5 maart 1994 Koudekerkseweg 81 k.17. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag van 19.00-19.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben woensdag 9 maart om 12.00 uur in het cremato rium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren in het rouwcentrum te Vlissingen. Vertrek van het rouwcentrum om 11.30 uur. Na een moedig doch geduldig gedragen lijden is, na een liefdevolle verzorging in 'Der Boede', afd. 'Beatrix', toch nog onverwachts overleden mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, groot-, overgroot- en betovergrootvader ADRIAAN LEIN CASTEL op de gezegende leeftijd van 90 jaar. Oost-Souburg: T. Castel-de Buck Oost-Souburg: W. B. A. de Nooyer-Castel G. de Nooyer Hoogerheide: A. C. Castel-Cloots Oost-Souburg: W. A. L. Castel C. Castel-de Witte Vrouwenpolder: J. C. W. Castel F. W. Castel-Duvekot Klein-, achterklein- en achterachterkleinkinderen 4388 AM Oost-Souburg. 6 maart 1994 Doornluststraat 16 De overledene is opgebaard in het rouwcentrum 'De Voorzorg', Industrieweg 20 te Vlissingen. al waar gelegenheid is om afscheid te nemen woens dag van 9.45-10.15 uur. Voorafgaande aan de crematie wordt er woens dag 9 maart om 11.00 uur een korte rouwdienst gehouden, waarin zal voorgaan ds. R. E. R. van Buiren. in de aula van het crematorium te Mid delburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condole ren in de aula van het crematorium. Leer ons zó onze dagen tellen dat ivij een ivijs hart bekomen Psalm 9012 Heden overleed geheel onverwachts, na een kor te liefdevolle verzorging in 'Nieuw-Sandenburgh' onze geliefde, zorgzame vader, groot-, overgroot vader en betovergrootvader ADRIAAN SIEREVELD Jzn weduwnaar van Krina de Nooijer op de leeftijd van 91 jaar. Arnemuiden: Th. de Ridder-Siereveld A. de Ridder Hengelo (O.): L. Siereveld H. J. Siereveld-Smit Arnemuiden: K. Schroevers-Siereveld E. van Schaik-Siereveld J. H. van Schaik Goes: J. Goedegebure-Siereveld A. Goedegebure Klein- en achterkleinkinderen Veere, 5 maart 1994 'Nieuw-Sandenburgh' Correspondentieadres: A. de Ridder, Oude Havenstraat 51, 4341 GV Arnemuiden Vader is opgebaard aan de Oude Havenstraat 51 te Arnemuiden, alwaar gelegenheid tot afscheid nemen is dagelijks na 15.00 uur. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op donder dag 10 maart om 12.15 uur op de oude begraaf plaats aan de Nieuwlandseweg te Arnemuiden. Hieraan voorafgaand vindt er een rouwdienst plaats in het verenigingsgebouw 'Rehoboth'. van de Nederlands Hervormde kerk die aanvangt om 11.15 uur en geleid wordt door de weleerwaarde heer ds. M. Goudriaan. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in het verenigingsgebouw 'Rehoboth'. Geen bloemen. W. J. Klein Wassink huisarts is met VAKANTIE van 10 t/m 25 maart. J. A. Kerseboom neemt waar. Ooststraat 15, Kortge- ne, 01108-1319. Deze houdt spreekuur te Co- lijnsplaat ma., wo., vr. van 13.30-14.00 uur, dan is ook de apotheek geopend. Wet verontreiniging oppervlaktewateren Ontwerpbesluit inzake een aanvraag van Watersportvereniging Noord-Beveland voor het storten van baggerspecie in de Oosterschelde De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend Op 29 maart 1993 is van Watersportvereni ging Noord-Beveland te Coli)nsplaat een aanvraag om een vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren ontvangen Het betreft het storten van 30 000 m3 baggerspecie in de Ooster schelde. Het voornemen bestaat om, onder het stellen van voorschriften, hiervoor ver gunning te verlenen Terinzagelegging De aanvraag, alsmede het ontwerp en andere van belang zijnde stukken liggen vanaf 7 maart 1994 tot en met de termijn waarbinnen tegen het besluit op de aan vraag beroep kan worden ingesteld ter inzage op de volgende adressen en tijdstip pen: 1 Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koe straat 30 te Middelburg op werkdagen van 09 00 uur tot 12.00 uur en van 13 00 uur tot 16 00 uur (kamer 124) 2 Gemeentehuis van Tholen, Markt 1-5 te St. Maartensdijk, op werkdagen van 09 00 uur tot 12.00 uur en van 14.00 uur tot 16.00 uur en op maandag van 17 00 uur tot 20.00 uur in de openbare bibliotheek, Markt 58 te St. Maartens dijk 3. Gemeentehuis Kortgene, Hoofdstraat 79 te Kortgene, op werkdagen van 09 00 uur tot 12 .00 uur. Bedenkingen Een ieder kan tot en met 5 april 1994 schriftelijk bedenkingen inbrengen bij de hoofdingenieur-directeur van de Rijkswater staat in de directie Zeeland, Postbus 5014, 4330 KA Middelburg. Degene die een bedenking inbrengt kan gelijktijdig en bij aparte brief verzoeken zijn/haar persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien u telefonisch (tel. 01180-86428) bij voorkeur voor 29 maart 1994 daarom ver zoekt. zal op een nog nader te bepalen tijdstip de gelegenheid worden geboden om over het ontwerp van gedachten te wisse len Tijdens deze bijeenkomst, waarvoor de aanvrager wordt uitgenodigd, wordt u in de gelegenheid gesteld mondelinge bedenkin gen in te brengen. Middelburg. 7 maart 1994, de minister van Verkeer en Waterstaat. namens deze, de hoofdingenieur-directeur dr H L F Saeijs Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Heden overleed onze geliefde Arnemuiden. 5 maart 1994. OPA SIEREVELD Kees en Lies Ina en André Geert en Blaas Annie en Rinus Ad en Geert Liesbeth en Aart Marjolein en Jan Ad Nel en Lieven Krina en Cor Ger en Ad Ina en Wim I André en Ella Arjan en Mirjam en achterkleinkinderen 1 Bedankt voor alle felicitaties, kaarten en cadeauslLn li geboorte van '5! volkl voor] senk _jtig. 1 Wilna en Bas, Janne en Willem van Gilst Colijnsplaat, maart 1994. Uw leverancier voor denk llangi Directie Economie, Ruimtelijke Ontwikkeling en Welzijn MVM Provincie ZeelaL_ Bekendmaking *- Landinrichtingswet Ruilverkaveling Walcheren tieknc een bc Gedeputeerde Staten van Zeeland maken bekend os: Jff die bekend staan als stemgerechtigden met betrek) tot percelen in het gebied van de voorgestelde ruiteF' kaveling Walcheren, gelegen in de gemeenten g Arnemuiden, Domburg. Mariekerke, Middelburg, jVan/ Valkenisse. Veere, Vlissingen en Westkapelle, bij aar^1. getekende brief zijn opgeroepen voor de stemming|T7. voornoemde ruilverkaveling, welke stemming zal «"T1,f vinden op donderdag 24 maart 1994, waartoe vanl® j uur tot 19.00 uur zitting wordt gehouden in de te - Aagtekerke, Agathastraat 1, Krapw - Biggekerke, Schuitvlotstraat 8, - Nieuw- en St. Joosland, Veerstraat 25 en te T r - Serooskerke, Zandput 5, ingestelde stembureaus, GOES - VLISSINGEN SPECIALISTEN IN GRAFWERK Onze naam is uw garantie voor eerlijke voor,'c'"fcoosto en ambachtelijk vakmanschap in natuursteen. veZor, Gespecialiseerd in natuursteen grafmonumente Rt natuursteen voor bouw en interieur. Wilier Vraag vrijblijvend inlichtingen ot breng een beza aan onze toonzaal met vele soorten en modellen 0 olens, van Nt GOES Zaagmolenstraat 32B Tel. 01100-271 at hel VLISSINGEN Cruquiusstraat 33 Tel. 01184-121 heeft.1 Wet verontreiniging oppervlaktewateren (Wvo) Vergunning voor het brengen van afvalstoffen en het lozen van afval water op de Westerschelde De Minister van Verkeer en Waterstaat maakt ter voldoening aan de Algemene wet bestuursrecht het volgende bekend. Bij besluit van 1 maart 1994, nr. WM 6429, is aan Koninklijke Maatschappij "De Schelde" te Vlissingen vergunning ingevolge de Wet verontreiniging oppervlaktewateren verleend voor het brengen van afvalstoffen en het lozen van afvalwater in de Wester schelde. Terinzagelegging Het besluit, alsmede het ontwerp-be- sluit en andere van belang zijnde stukken liggen van 7 maart 1994 tot en met 5 april 1994 ter inzage op de volgende adressen en tijdstippen 1 Rijkswaterstaat, directie Zeeland, Koe straat 30 te Middelburg op werkdagen van 09.00 uur tot 12.00 uur en van 13.00 uur tot 16.00 uur (kamer 128) 2. Sectie milieu van de dienst Stadsontwik keling, Stadhuisplein 2 te Vlissingen, op werkdagen - behalve zaterdagen - van 8 30 uur tot 12 30 uur en van 13 30 uur tot 15 00 uur en op woensdagavonden na voorafgaande telefonische afspraak (01184-87204) van 17.15 uur tot 20 15 uur bij de sectie communicatie. Beroep cn voorlopige voorziening Tegen het besluit kan tot en met 17 april 1994 beroep bij de Afdeling bestuurs rechtspraak van de Raad van State worden ingesteld door a degenen die bedenkingen hebben inge bracht tegen het ontwerp. b. de adviseurs die gebruik hebben gl maakt van de gelegenheid advies: brengen over het ontwerp, c. degenen die bedenkingen hebben! wijzigingen die bij het nemen van besluit ten opzichte van het ontwe aangebracht; d. degenen aan wie redelijkerwijs niet worden verweten geen bedenkinge hebben ingebracht tegen het ontw Het gemotiveerde beroepschrift dient! worden gezonden aan de Afdeling be rechtspraak van de Raad van State, 20019, 2500 EA Den Haag. met tem een vermelding van de naam en het van de indiener, de dagtekening vanl beroep, een vermelding van het bestu orgaan dat het besluit heeft genomen de datum en het kenmerk van het I Het besluit wordt op 18 april 1994 kracht tenzij vóór deze datum beroep ingesteld en een verzoek wordt gedi het treffen van een voorlopige voorz^f Het verzoek tot het treffen van een pige voorziening moet worden gerich de Voorzitter van voornoemde afdêlif besluit wordt niet van kracht voordat! dergelijk verzoek is beslist Van de indiener van een beroepschrift zoek tot het treffen van een voorloj voorziening wordt een bedrag aan geld geheven Omtrent de hoogte de wijze waarop en de termijn waafö u dit dient te betalen kunt u zich in* ding stellen met de secretarie van de' noemde afdeling Middelburg, 7 maart 1994, de minister van Verkeer en Watersb namens deze. de hoofdingenieur-directeur dr H L F Saeijs Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat Kuns iden einook veranc Hheder :';»dder-a 'inde: ildeJer de wc dan te\ tensloti ïsbischt dat zi In miji ip Riding h ■iden rr lisjes t >ms mr drieë ini, en probeer schap v Ooster teelden it met iseh kar featief. terteller adig h: »humc andring. Wand mening ligt." 'e clieh prhou Oosten est te C

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 6