HVV'24 loopt weer verder uit Sluiskil wint beladen derby in Terneuzen Rinus Zegers niet te spreken over Axel Monsterscore van Aardenburg Axels tennisteami haalt damestitel Recordscore voo leider in Hulster bedrijfsvolleybal Peter Verstraete ifc. het niets naar zeg Everaert en Verbraeken krijgen Terheijden op de knieën van onze voetbalmedewerker HULST - HVV'24 zette zondag op eigen veld een belangrijke stap in de race om het kam pioenschap in de tweede klasse B. De formatie van Paul Telussa kreeg na een moeizaam begin Terheijden op de knieen (2-0) en profiteerde van puntverlies van de concurrenten. Met drie pun ten voorsprong op de achtervol gers VOAB, TAC/BWB en VVSC en in de wetenschap dat DESK op vier punten volgt, staat HW dan ook voor een belangrijke fa se van de competitie. Met acht punten uit de laatste vier wedstrijden is HVV'24 de strijd om de tweede periodetitel uitstekend begonnen. Paul Te lussa herhaalde niettemin dat zijn ploeg alles op het kampioen schap zet. „Zo'n periodetitel is leuk, maar niet meer dan een ex traatje", verkondigde hij. Hoek-dames naar zege van onze medewerker HOEK - Van de landelijk spelen de Zeeuws-Vlaamse ploegen in het damesvoetbal moest twee deklasser Hoek op bezoek bij Papendrecht. Een lastige wed strijd, omdat Papendrecht de laatste tijd goede resultaten had geboekt. De vrees bleek ont erecht, want Hoek won vrij pro bleemloos met 0-2. De eerste helft was voor Hoek, dat regelmatig kansjes kreeg, maar die verzuimde te benutten. Papendrecht kreeg nauwelijks greep op het spel van de tegen stander. Vlak voor rust liep Da nielle de Clerck het zestien me- tergebied binnen, iedereen ver wachtte een voorzet, maar ze schoot beheerst in de korte hoek: 0-1. Papendrecht kwam in de tweede helft fel uit de startblokken, zet te Hoek op eigen helft vast, maar zag de kansen toch naar de be zoekers gaan. De lange ballen naar voren brachten Joyce Buyze tot vijf keer toe alleen voor de keepster, maar de kan sen waren aan haar niet besteed. Het duurde tot enkele minuten voor tijd voordat de spanning werd gebroken. Een vrije trap werd door José de Wit fraai inge schoten: 0-2. De trainer weet zich in de race om de felbegeerde titel verze kerd van een vrijwel complete en fitte selectie. Jean-Pierre de Keijzer zal dit seizoen niet meer keepen, maar de rentree van voorstopper Jurjen Swiers zal niet lang meer op zich doen wachten. Bovendien speelde Pascal de Block gisteren voor het eerst sinds lange tijd weer een helft mee. Daardoor zal de concurrentiestrijd om een basis plaats toenemen. Jean-Claude Everaert. die op voorhand niet tot de basisspe lers behoort, solliciteerde tegen Terheijden bijvoorbeeld naar een vaste plaats in de ploeg. Hij verzette op het middenveld ber gen werk en bekroonde een goede wedstrijd met de ope ningstreffer. Die viel pas in de 60e minuut, maar was min of meer het logische gevolg van de toenemende druk op het Ter- heijden-doel. Aftasten De fysiek sterke' bezoekers, ble ven ook daarna nog een zekere angst inboezemen. ..Terheijden gold voor ons vanuit het verle den als een lastige ploeg. Als je na twaalf weken uitgerekend te gen zo'n tegenstander moet voetballen, ontkom je niet aan een fase van aftasten. Maar we hadden natuurlijk veel verder moeten uitlopen. Als het 3-0 of 4- 0 was geworden, was daar niks op af te dingen geweest", vond Telussa. Daarvoor stond het vizier giste ren echter niet scherp genoeg. HW'24 opende sterk, maar moest daarna toestaan dat Ter heijden geruime tijd de evenknie was. Nadat Van der Meijden (Terheijdeni in de 30e minuut, met een rode kaart had moeten inrukken (na een overtreding, die met een gele kaart was be straft, maakte hij zijn misnoe gen daarover duidelijk) worstel de HVV ondanks die numerieke meerderheid vooral met zichzelf. De ploeg bleef in een te laag tem po vooral in de breedte combine ren. „We wisten niet wat we met de ruimte moesten doen", vond Telussa. „Ik vond dat er veel meer in de diepte moest worden gespeeld. Dat vereist wel een grotere nauwkeurigheid. Vooral na rust was er veel meer drei ging. Het was toen alleen wach ten op de beslissende goal." Nadat Jean-Claude Everaert met een strak schot de weg naar succes had geopend, was er veel al sprake van eenrichtingsver keer. Uit een veelheid aan kan sen slaagde alleen Angelo Ver braeken erin om nogmaals doel te treffen. Hij rondde een knappe combinatie met Carlo Blom- maert beheerst af: 2-0. ,HVV'24-Terheijden 2-0 (0-0): 60. 1-0 Jean-Claude Everaert74.2-0 Angelo Verbraeken. Scheidsrechter A. van Wanrooij gaf Eric van der Meijden Terheijden i in de 30e minuut na een overtreding en commentaar een rode kaart. Angelo Verbraeken scoort de tweede treffer voor HW. foto Peter Nicolai TERNEUZEN - Aardenburg handhaafde zondag zich na de monsterscore tegen Dreischor (9-2) in de top van de tweede klasse van het afdelingsvoetbal. SDO deed uitstekende zaken (0-4) in en tegen Kwadendamme. terwijl Sluis titelkandi daat Domburg in bedwang hield: 2-2. Aardenburg-Dreischor 9-2 - De Zeeuws- Vlamingen scoorden er lustig op los tegen het zwakke Dreischor. Erik de Rijke, Ma rio Corthals, Mark Buzeijn en Angelo Si- nack (2). Gerrie Blaakman, Jurgen Boeije (2) en John van Enckevork zorgden voor de monsterscore: 9-2. Terhole-Renesse 1-4 - In de eerste helft was Terhole sterker, maar de kansen wer den niet benut. Renesse scoorde daaren tegen wel uit een goed genomen vrije schop van Misja van de Hoek: 0-1. Vlak na rust werd het zelfs 0-2, maar Adrie van de Brande bracht via een kopbal (1-2) zijn ploeg terug in de wedstrijd. Renesse sloeg andermaal met twee doelpunten hard te rug: 1-4. Kwadendamme-SDO 0-4 - De ploeg uit Lamswaarde boekte een ruime winst in Kwadendamme. SDO was beduidend sterker. Bovendien profiteerde men opti maal van een rode kaart voor een speler van Kwadendamme, die na rust uit het veld werd gestuurd. Via Elmar van Troost, Mark Staal (2) en Eddie van Paemelen werd een 0-4 eindstand bereikt. Domburg-Sluis 2-2 - De Zeeuws-Vlamin gen kwamen in de slotfase meer dan ver diend op gelijke hoogte (2-2). In de eerste helft had Domburg de beste kansen, maar alleen Fred van Es wist te scoren. In de tweede helft viel eerst de gelijkmaker (1- 1), waarna Domburg via Bram de Visser 2- 1 scoorde. Vijf minuten voor tijd forceerde Sluis het verdiende punt: 2-2. Ouwerkerk-Schoondijke 1-1 - Trainer/ speler Robbie de Muijnck van Schoondij- ke gaf het goede voorbeeld door 0-1 te sco ren, maar na rust bracht Ouwerkerk dankzij Jack Kempe de stand in even wicht: 1-1. ZSC-Cad/.and 4-2 - Cadzand onderschatte ZSC en dat had meteen gevolgen in de be ginfase. Van der Doesel scoorde twee keer. maar Cadzand kwam via treffers van Abid Mostar en Robbie Siegersma (kopbal) langszij: 2-2. De hekkesluiter bepaalde dankzij twee doelpunten van Elenbaas de eindstand op 4-2. Zege Joval NEW YORK (ANP) - Ray mond Joval heeft in New York zijn derde partij als profbokser gewon nen. De in de Verenigde Staten wonende Am sterdammer zegevierde door knock out in de tweede ronde over de Amerikaan Marc Sim mons. In de eerste ronde be zorgde Joval zijn tegen stander, die zijn dertien de partij bokste, met een rechtse opstoot acht tel len rust. Na twee minu ten in de tweede ronde besliste een linkse naar het lichaam, gevolgd door een rechtse opstoot het duel. De partij was afgesloten op vier ron den. Aanvankelijk zou Simmons de tegenstan der van Joval zijn ge weest bij diens profde buut in januari. Marcel Meijer werkt zich langs een tegenstander op weg naar het doel van Terneuzen. foto Peter Nicolai Eddy van der Hooft morele winnaar broederstrijd: 0-2 van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - De voetbalder by tussen Terneuzen en Sluiskil heeft een rijke voorgeschiede nis. Sluiskil was immers ooit het paradepaardje van Ilan van der Hooft, dat onder zijn leiding successen behaalde. Zijn broers Eddy, Peter en Paul maakten in die periode deel uit van het team, dat furore maakte op het niveau van de tweede klasse. De tijden zijn veranderd. Het wed strijdschema vermeldde zon dag Terneuzen-Sluiskil als competitiewedstrijd in de vier de klasse. De broederstrijd tus sen Ilan van der Hooft (trainer van Terneuzen) en Eddy van der Hooft (trainer Sluiskil) gaf er dit keer een extra dismensie aan. Sluiskil won met 0-2. Paul van der Hooft speelde daar bij een niet te onderschatten rol in het elftal van Sluiskil. De ge routineerde aanvaller bediende al vroeg in de eerste helft met een afgemeten vrije trap Rolf Mobach, die de bal met het hoofd de juiste richting meegaf. Die achterstand kwam Terneu zen daarna niet meer te boven. Een zwaar gehavend Sluiskil, dat maar liefst zes basisspelers miste, spotte met alle logica en liet de Terneuzenaars met lege handen achter Het verlies kwam bij Han van der Hooft aan als een ware mo kerslag. De trainer reageerde zijn teleurstelling onmiddellijk na afloop af met: „We kunnen het seizoen na vandaag verge ten." Het lijkt er dan ook op dat Van der Hooft berust in de situa tie bij Terneuzen. dat nota bene amper de helft van de competi tie is gepasseerd. Als tussentijd se opvolger van George de Block heeft hij dus ook niet de toon kunnen zetten. Een tegenvaller voor Van der Hooft. Uitgerekend tegen zijn oude club Sluiskil had Van der Hooft het imago van Terneuzen zo graag willen oppoetsen. Maar ondanks de aanslag op de selec tie van Sluiskil (zonder de ge schorste Jean Pierre Hubregsen, Gerry de Bruine, Wilco Braaf- hart, Adrie Meijer en de gebles seerden Arno Zwegers en doel man Frans van der Veen) zege vierde de ploeg van Eddie van der Hooft. Hij voelde zich dan ook de mo rele winnaar. „Hier kan ik als trainer alleen maar van dro men", zei hij na afloop dolgeluk kig. „Mijn spelers stonden van daag op scherp. Wij hebben uit eindelijk de beste kansen gehad en verdiend gewonnen", uitte Eddie van der Hooft zijn vreug de. Terneuzen kon aanvallend geen vuist maken. Gerard Maas en Pascal de Ridder zaten volledig in de tang bij de Sluiskil-verde digers Alexander Rijckaert en Jurgen Verbraeken. Ook op het middenveld won Sluiskil de meeste duels en dus de slag. Al leen Ralph Baumgarte en Ge rard Maas kregen in de eerste helft twee ideale mogelijkheden. In eerste instantie redde invaller doelman Mario Harte op fraaie wijze, terwijl Maas de bal volko men verkeerd raakte. De fanatieke speelwijze van Sluiskil leverde halverwege de eerste helft succes op. Een op merkelijke rol was er weggelegd voor Rolf Mobach. Een vrije trap van Paul van de Hooft werd door Mobach op de juiste waarde ge schat. Hij kopte zijn ploeg onge hinderd naar 1-0. Ook in de tweede helft bleef Ter neuzen kwakkelen. De thuisclub had een optisch overwicht en dwong ook een serie hoekschop pen af, die echter niets oplever den. Alleen een schot van Van Leeuwen, even fraai gered door doelman Harte, was het vermel den waard. Aan de andere kant 'eiste het duo Paul van der Hooft- Marcel Meijer alle aandacht op. Nadat Meijer twee keer oog in oog met doelman De Letter had gemist, stond de aanvaller niet veel later aan de basis van de be vrijdende treffer: 0-2. Streekderby tegen Clinge eindigt in gelijkspel: 2-2 van onze voetbalmedewerker AXEL - In eigen huis had Axel gisteren in het treffen met Clinge een uitstekende kans om alleen koploper te worden in de vierde klasse van de zondagamateurs. Te gen een met vijf invallers aan de start verschenen degrada tiekandidaat haalde de thuis ploeg (die zelf Van de Broec- ke. Van Gremberghe en Beu- zenberg miste) echter slechts een 2-2 resultaat. Nadat alle uitslagen bekend waren, bleek het toch genoeg voor een met Steen gedeelde kop positie. Met het gelijkspel mocht de brigade van trainer Rinus Ze gers overigens de handen dichtknijpen. Axel was welis waar de betere ploeg, speelde zich ook naar een veldover- wicht, maar deed daar te wei nig mee. Zegers spaarde in de nabeschouwing rijn team dan ook niet. De Axel-trainer ver weet zijn ploeg niet alleen te weinig inzet, maar consta teerde verder ook dat een aan tal mensen bij de herstart van de competitie wedstrijdritme miste en onder niveau had ge presteerd. Het commentaar van collega Jan d'Olieslagers luidde heel anders. In het kamp van Clin ge werden fikse schou derkloppen uitgedeeld voor een door allerlei oorzaken ge havend elftal. „We waren de minste van twee slecht voet ballende ploegen, maar het scheelde maar zóveel (gebaar tussen duim en wijsvinger) of we waren met de beide pun ten gaan lopen", vond Jan d'Olieslagers. Al in de tweede minuut met een blessure van voorstopper Jurgen de Block geconfron teerd (invaller Wim Beek toonde zich een prima vervan ger) was het bijna logisch dat Clinge het 'lange-halen- gauw-thuis' voetbal tot zalig makend concept promoveer de. Tot ieders verbaring miste de tegenstander echter het vermogen om dat te ontrege len. ommers (Axel) onderschept een aanval van Clinge. foto Peter Nicolai Geslagen De Axel-fans moesten het tot de slotminuten van het eerste part doen met mislukte po gingen van aanvoerder Joep Frusch, Mike van Rossem en Michael Pieters. Het venijn zat onverwacht in de slotmi nuten voor de pauze: een schot van Hubert van de He mel stuitte precies voor doel man Siegfried van de Berg op, verraste de Clinge-goalie to taal en de goed gevolgde Mi chel Nieuwelink maakte hem tot een geslagen man: 1-0. Het sein voor Clinge om het accent wat meer op de aanval te leggen. Pascal Delforge, de man in vorm bij Clinge, oogst te daaruit op slag van rust: de snoeiharde kopbal uit de vrije trap van Danny van Puyvelde sloeg net onder de lat achter doelman Gommers naar de 1- 1 ruststand. De tweede helft was van aan merkelijk beter gehalte. Clin ge ging daarin weliswaar nog steeds niet op zoek naar de schoonheidsprijs, maar kwam tegen een te gretig aan vallende opponent wel tot ge vaarlijke counters. Er was niettemin een blunderende thuisverdediging nodig om Delforge in staat te stellen zijn ploeg op een 1-2 voor sprong te brengen. Als Clinge meteen daarna wat scherper was geweest bij het benutten van drie unieke kan sen op rij, was de verrassing compleet geweest. Maar Ro land de Block, Jan de Visser en weer De Block lieten de mogelijkheden liggen (doel man Gommers zat er telkens goed bijl en hielden daarmee de tegenstander in de race. Even later kwam Axel via Mi ke van Rossem, die de re bound pakte op een schot van Van de Hemel, toch weer langszij: 2-2. van onze tennismedewerker HULST - In het Hulster da mestennis is TAH door een 7-1 winst tegen Abbeel win naar geworden in de B-pou le. Ondanks de maximale 8- 0 zege tegen TZN kon De Dropshots de leiders niet meer bedreigen. In poule C legde Axel door het onver wachte verlies van Vogel vlucht II tegen Spagaat be slag op de titel. Graauwse Meppers won het laatste duel tegen Acclivity met 5-3. Cecile de Waal en Marion d'Hondt bleken met 7-5 te sterk voor Annemarie IJsebaert/Monique Caveye. Cecile de Waal en Tilly van Waardenburg pakten met 10-3 stevig uit tegen Caveye/ Silvia van Doeselaar. Het duo Gary de Coster/IJ s- ebaert dwong Van Waarden- 7 burg/Lilian van Gee/ een 5-5 gelijkspel af. De( overwinning van Ace! 's kwam op naam van de «s binatie Van Doeselaj Coster die d'Hondt g Geertruy met 5-4 nipt wi te kloppen. Do uilslagen: Poule B. AU TAH 1-7, Doetemielfj Pooter 0-8; Hontenisse-f tem 6-2; Dropshots-TZN Poule C' Vogelvlucht Il-sp< 3-5; Acclivity-Graauwse pers 3-5 Standen: Poule A Dream Deltour 7-38; Tefrent 7-38. tig Plus 7-27. Doorzetters Axel United 7-22. Vogelvl. 7-21; De Lelies 7-18. Eiken! u 15. Poule B. TAH 8-57. r hots 8-48; De Pooter 7-37. 8-33; Hontenisse 8-29; TZN Lappetem 7-21: Vlasbloem Doeterniettoe 8-3. Eindstand poule C: Axel! Vogelvlucht II 45, Graj Meppers 41; Spagaat 39; daen 38; Acclivity 31; Stril mil- M vai tjes 28; Club'86 10, Lamirli) rst. pn van onze medewerkers SAS VAN GENT - Door een overwinning (3-0) in de rech- streekse confrontatie met de ei gen eerste keus nam het tweede team van Cerestar Benelux vo rige week in de eerste klasse vrouwen van de recreatieve volieybalcompetitie in Sas van Gent een optie op de titel. De mannenploegen van Savok en Citroen Wisse bleven door een overwinning in het spoor van leider Savok 2. Cerestar 2 kwam in de belangrij ke ontmoeting met het eigen standaardteam goed uit de startblokken. Met een gesloten verdediging en gevarieerd aan- valsspel werden de eerste twee sets in winst omgezet (15-11, 15- 7). In de laatste set bood het eer ste team van de fabrieksvereni- ging stug tegenstand. Een voor sprong voor de reserves (13-11) op het moment dat het eindsig naal ging, leverde deze ploeg een 3-0 zege op. In de eerste klasse bij de ge mengde ploegen zorgde Gilde- rakkers uit Sluiskil voor een gro te verrassing. De degradatie kandidaat wees titelpretendent Acke in een enerverend duel te rug: 2-1. De uitslagen: Eerste klasse dames; Philippine-Swagemakers 0-3 (4-15, 6- 15, 4-15); Cerestar 2-Cerestar 3-0 (15- 11.15-7,13-11). Tweede klasse dames: Zaamslag-Peters Cleaning 2 3-0 15-4. 15-11, 15-5); Savok 3-Caravans Kna- pe/De Sterre 2-1 (15-9. 15-12. 16-17). Eerste klasse gemengd: 't Kliekske- Savok 2-1 (15-12, 15-9, 11-15); Philip pine-Super Cromheecke Hoek 2-1 15- 3. 15-7, 12-15): Acke-Gilderakkers 1-2 (7-15, 15-11, 2-15) Tweede klasse ge mengd; Super Cromheecke Hoek 2- Gilderakkers 2 2-1 (14-16,15-10,15-5); Spuit Elf-Fabricom 1-2 (8-15,15-6,13- 15); Garage Bode-Super Cromheecke Hoek 3 2-1 (15-5,8-15,15-6). Heren: Sa- vok-Houtland Westdorpe 3-0 (Hout- land n.o.g.); HAS-Citroén Wisse 0-3 (12-15, 0-15, 0-15). Hulst Met een 3-0 overwinning op W Rhodos bracht Broomchernie rijn puntentotaal in de eerste klasse heren van de bedrijfsvol- leybalcompetitie in Hulst deze week op zes-en-veertig. De kolo- per had voor dat totaal niet meer dan zestien wedstrijden nodig, een record ongetwijfeld en illu stratief voor de overmacht van de titelverdediger dit seizoen. VV Rhodos kon Broomchernie ook alleen maar in de eerste set tegenstand van enige betekenis 'ftijb ekei er L eei lastr inkn k6 he bieden, maar nadat was geworden snelde «Lj j- mer één van de ranglL acv naar 15-8 en 15-6. Dl overigens inmiddels Luctor Banden 1 strata) uitmaken van de eerstei de klasse waarin de vijfiBL renteams ingedeeld r'*- den en waaruit uitel kampioen tevoorschijn! men. De 3-0 overwhfcjQfl Luctor Banden 1 opD| was voldoende om CraH0 aege (dat met 2-1 van!< badour verloor) defimbfefll zich te houden. De uitslagen: Eerste Broomchemie-VV Rhod# Troubadour-CVC/DoolaeqO°tin Sterre-Luctor Banden l c aken t klasse heren: Luctor Barpril e senius 0-3, ABN/Amro-De ndone mont 3-0, Van Westen-pJu^ Brandax-Luctor Banden :«T h bulo-'t Jagertje-1-2. >oendl De stand bovenin EerskP' ren: 1. Broomchernie 1 irvoorv quariaat 17-38 3. Smash 'iBeden Wemolin 15-28 5. Luctor B.tfc Ka 28. Tweede klasse heren, iïn in 19-50 2 Brandax 20-44 3 19-39 4. Ambulo 20-39 5 UH| 19-21. Dames In de eerste klasse dam Jong Morres 1 deze wedöt* aan de leiding dankzij overwinning op SC 1 Jong Morres 1 profiteert mee ook van het feit, d rent Benetton niet ir hoefde te komen. DeSH1 winning kwam tot su 4) - tweemaal 15-1 en eenrni ft m W Rhodos liet de kans; i gel de tweede plaats op te e H onbenut. Waar Rhodd at Foto van Damme een J land; winning nodig had om 6 voorlopig achter zich te' daar kwam de nummerejhten verder dan 2-1:15-13,11-1 iheid 12. se fin De uitslagen: Eerste klas* Ferket en de Maat-A Mark! tans! Morres 2-Lybeert Verstra lary Jong Morres 1-SC Morres i senius 1-SC Morres 2 1-2 en Damme-W Rhodos 1 1-2 klasse dames; Jong Morrö nius 2 3-0. CVC 2-Broomci Ivens Sport-SC Morres 31 bar Nelemans-W Rhodos! Hoeksken-De Sterre 3-0 De stand bovenin: Eerste i mes 1. Jong Morres 1 18-tó ton 17-43 3. W Rhodos 1 lS-tgnst Morres 2 17-39 5. A Mas f Tweede klasse dames: 1 Vi 2 20-48 2. Van Wesemael 181 1 117-41 4 SC Morres 3 19-385 U0U? chemie 18-34. irde jerzo i Mai r Wh Verrassende winnaar bekerkader van onze biljartmedewerker EEDE - Peter Verstraete was de grote onbekende in de finale van het toernooi bekerkader in het biljartdistrict Zeeuwsch- Vlaanderen. Nog nooit kwam de speler van De Kastelein uit Eede uit in een wedstrijd voor de KNBB (biljartbond). Maar Verstraete zorgde zondag voor een daverende verrassing. In de eindstrijd van het toernooi klopte hij zijn broer Kurt Ver straete. Voor de organiserende biljart vereniging uit Eede kon dit kam pioenschap dus niet kapot. Twee van de eigen leden speel den de finale. Doorgaans zijn de twee broers alleen actief in Bel gische prijskampen, maar nu de eigen vereniging de organisatie van het bekerkader toegewezen had gekregen, behoorden ze wel tot de deelnemers. Van Kurt Verstraete was be kend dat hij een redelijk kadrist was en daarmee als één van de favorieten van start ging. Zijn kwalificatie voor de finale was dan ook geen verrassing. Van Peter Verstraete was weinig of niets bekend. Zodra de eerste partijen echter achter de rug wa ren, kwam hij echter snel naar voren. Louis Dallinga. als riet ge start, kon het niet bolwerken te- [ill feds c: mijn slech ie-eij oerei verb! gen gen de technisch weinig d>sk< de kadrist en ook Cor Tds w had grote problemen it 6&e§c straete. „Hij is een vechtjas e taktisch sterk. Tegen hen als technische speler nie! gen spel komen", oorded linde, die onlangs is 9 veerd naar de topklasse! Dallinga en Verlinde ws kansloos. Zij werden r< velijk vierde en zevende, rassende eindstrijd ging Peter en Kurt Verstraeü kwam nooit in rijn sp geen hoge serie realise moest dus lijdzaam toea Peter Verstraete de wins Met een fraaie serie maakte hij de partij uit Jack de Maat van KOT' zen werd derde, voor lot linga, die de hoogste se het toernooi maakte: 166 boles. De eindstand: 1 Peter Verst' Kastelein) 800-79-10.12-49. Verstraete (De Kastelein' 14.61-67; 3 Jack de Maat neuzen) 807-71-11 36-52. 4 linga (SBCi 1572-57-27 57- man Cornelis (SBCi 693-74-t Piet Cornelis (SBC) 508-727 Cor Verlinde (De Smickell 14.62-136; 8. PietdeKoeijert 74-10.13-70; 9. Koos Zwanii Terneuzen) 792-80-9.90-48,1 Geirland (BW) 457-69-662-. >spee 'bos zewf 'igrai .and

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 24