ai te Li e 36 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 MAART igc E xclusief trouwen en dan ben jij de 'bruid'. Voor de grote dag, gezellig met je vriendinnen een beautydag bij Stern Kosmetiek. Een hele dag verwend worden met baden, pakkingen, maskers en massage, de zonnebank, de sauna, wat je maar wilt. Vanzelfsprekend een uitgebreide gezichtsbehandeling met intensieve reiniging en speciale aandacht voor ongewenste probleempjes zoals: acne, meeëters en gerstekorrels. Tijdens zo'n beautyverwendag wordt een proef gemaakt voor een bruids- make-up, wordt er gepedicuurd, gemanicuurd en zo nodig een plan gemaakt voor het opzetten van sierlijke kunstnagels. Genieten van zo'n beautydag? Dan gezellig met je vriendinnen naar Stern Kosmetiek, waar alles die dag draait om jou, want nog even... en dan ben jij de bruid. Wil je kennismaken met Stern Kosmetiek? U bent van harte welkom bij ons open huis vrijdag 12 maart. Hotel De Zeeuwse Stromen Duinwekken 5 Renesse tel. 01116-2040 fax. 01116-2065 Het trouwfeest van uw dromen. Dat is het uitgangspunt bij De Zeeuwse Stromen. Een ervaren team adviseert en ondersteunt u graag bij de samenstelling en voorbereiding en verzorgt uw trouwfeest geheel afgestemd op uw wensen en budget. Bovendien zijn er gevarieerde zalen, waardoor voor elk programma onderdeel een andere ruimte wordt gereserveerd. Bruidsparen die hun trouwfeest bij de Zeeuwse Stromen vieren krijgen een bruidstaart en een overnachting in de bruidssuite aangeboden. Bij een bruiloft tussen 10 oktober 1994 en 28 februari 1995 ontvangt u bovendien 10% korting op het factuurbedrag. Ga gerust eens langs of bel geheel vrijblijvend voor meer informatie. Drukkerij Drukpunt Verrenieuwstraat 51 Zierikzee tel. 01110-17099 Iets te vieren? Wij hebben de kaart voor u! Uw bruiloft in stijl begint met de uitnodiging. Drukkerij Drukpunt aan de Zierikzeese Verrenieuwstraat helpt u, als u dat wenst, de trouwkaarten uit te zoeken. Enkele honderden kaarten staan u als voorbeeld ter beschikking. De boeken met voorbeelden kunnen ook mee naar huis worden genomen om in alle rust uw keuze te maken. Uiteraard adviseren wij u ook bij een eigen ontwerp. Naast de trouwkaarten is het aanstaande bruidspaar ook voor attenties zoals bruidssuikers of bedankkaartjes en geboortekaartjes aan het goede adres. Patty Monard Poststraat 16 Zierikzee tel. 01110-13434 Patty Monard is hèt adres voor dames die zich exclusief willen kleden voor het feest. Bij Patty Monard vindt u een ruime, zeer exclusieve collectie truien en blouses van eenvoudig mooi, tot zeer opvallend; Santas, Actuel, Dino- Valiano, Chris Devi, merken die voor zich spreken. Ook biedt Patty Monard u de mogelijkheid uw persoonlijke kleurenanalyse te laten maken, zo wordt duidelijk welke kleuren bij u passen. Zoekt u een persoonlijk geschenk voor de bruid, denk dan eens aan de Patty Monard kado-bon! Graag tot ziens in onze vernieuwde zaak. Je ja-woord voor 't Lange Uus. Natuurlijk geef je niet zomaar iemand je ja-woord. Dat geef je aan iemand die heel speciaal is, héél bijzonder. Iemand die net datgene in huis heeft waar je voor valt. En als je samen tot dat ja-woord besloten hebt, zoek je samen verder. Natuurlijk geef je niet zomaar een woninginrichter je ja-woord. Dat geef je aan een binnenhuisadviseur die voor jullie héél speciaal is, héél bijzonder. Iemand die net datgene in huis heeft waar jullie voor vallen. En als je samen dan tot dat ja-woord besloten hebt, zoek je samen verder, in 't Lange Uus. Natuurlijk vind je er bijzondere stoelen (fauteuils!), banken kasten, tapijten, raambekleding, kachels, verlichting, slaapkamers, maar bovenal krijg je er een deskundig binnenhuisadvies van mensen met jarenlange ervaring. Mensen die je helpen en adviseren nu je alle beslissingen zelf moet nemen. Dat maakt 't Lange Uus voor jullie .héél speciaal, héél bijzonder! Van harte welkom! 't Lange Uus Havenpark 28 Zierikzee tel. 01110-13727 Verras uw bruid met een bruidsboeket van boeketterie de Harlekijn. De Harlekijn verzorgt boeketten in ieders smaak en in elke stijl, van eenvoudig tot heel exclusief. Ook de gastcorsages en de autoarrangementen worden met veel zorg samengesteld. Kom langs, en kies uit de vele voorbeelden de combinatie die bij u past. De Harlekijn is ook uw adres voor gemengde boeketten, biedermeiers, bloemenarrangementen en planten. Boeketterie De Harlekijn Havenplein 20 Zierikzee tel. 01110-17768 Wie trouwplannen heeft, merkt bij een bezoek aan Bruidshuis Fiësta in Middelburg, dat men daar alles in huis heeft voor een geslaagde trouwdag. Bruidshuis Fiësta beschikt nl. over de meest uitgebreide kollektie bruidsja ponnen in heel Zuid-West Nederland, waarbij alle bekende merken uit voorraad leverbaar zijn in de maten 34 t/m 48. Accessoires zoals bijpassende handschoenen, tasjes, corsages, Juwelier Postma Dam 10 Zierikzee tel. 01110-12443 sieraden en schoenen zijn steeds in ruime sortering aanwezig. Voor de bruidegom is een grote j kollektie prachtige kostuums aanwezj-1 van bekende merken als: Wilvorst en I Daniel Grass. Ook hierbij zijn accessoires leverbaï Cumberbands, strikjes, pochettes, i, gilets, overhemden en schoenen, wj| hebben het in huis. Uiteraard kunnejj ook bruidsmeisjes en jonkertjes d( ons van passende kleding voorzii worden. Wie zelf van plan is om een bruid! te maken kan terecht op onze stoffenafdeling. Zij kunnen u deskundige adviezen geven over patroontekenen en knippen. OPP Bruidshuis Fiësta Dam 8 Middelburg 01180-13597 )ES schi vim Een trouwring waarmee men zic'^rta. onderscheiden... ...Juwelier Postma heeft in samenwerking met de bekende ateliers van Martinshof een a| trouwring ontworpen die de na< 'Schouwen' draagt. Deze ring is uitgevoerd in 14 geelgoud met een roodgouden diagonale draad. Deze draad symboliseert de vaste verbindinc van Schouwen. De schittering Zeeuwse water wordt vormgegi de fonkeling van twee kleine briljanten. Afgezien van het s| karakter, zijn het natuurlijk die kwalitatief een leven lang gaan en een blijvende herinneriit vormen aan een dierbaar en emotioneel moment. Bovendien zijn de ringen een lang verzekerd tegen verlies diefstal! Kortom, wie écht exclusief wil is bij juwelier Postma aan het adres. Een auto voor een dag,... de dag van je leven... Voor die bijzondere dag beschikt OTA over een 7-tal opmerkelijke trouwauto's. Klassiekers zoals o.a. een schitterende A-Ford uit 1930 of een uit 1946 daterende Jaguar Mark IV, een moderne Chrysler Le Baron Convertible of een Fiat 500 uit 1972 die door het bruidspaar zelf kan worden bestuurd behoort ook tot de mogelijkheden. Bij OTA vindt u de auto voor een onvergetelijke dag. OTA Trouwauto's Nobelweg 2-28a Goes (naast de Zeelandhallen) tel. 01100-14339

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 50