Anfittf A*Attf i *vv - -4^# /M* Hof Dorp.V urg zoekt. Seizoenpersoneel M/V srudiokim Doorgaan tot je de warrigste administratie op orde hebt. Dat wordt je business. Coopers &Lybrand GEMEENTE VALKENISSE DfflZiMMXrü' FILIAALLEIDER m/v Pc tijd is rijp voor een kreatieve peer Ontwerper /m/v)schn,ïennaar werkplaatsen Walcheren GEMEENTE BRUINISSE medewerk(st)er onderwijs 20 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 5 MAART 19 groothandel in bevestigingsmaterialen en gereedschappen Haheti is een middelgrote internationale handelsorganisatie met vestigingen in Nederland en België die als hoofdactiviteit de levenng van bevestigingsmatenalen en gereedschappen aan eindverbruikers in de Benelux heeft. Het assortiment omvat ruim 67.000 verschillende artikelen De hoofdvestiging van het concern bevindt zich sinds 30 jaar in Tilburg. Vanuit deze vestiging vindt de inkoop plaats en worden ondersteunende activiteiten t.b.v. de overige vestigingen uitgevoerd. De filialen in Turnhout, Brugge, Brussel en Antwerpen zijn daardoor zeer flexibele, relatief kleine organisaties waar zeer klantgericht gewerkt wordt. De filosofie van Haheti, waarin serviceverlening een overheersende rol speelt, heeft tot een progressieve groei geleid gedurende de afgelopen jaren. Als gevolg van deze groei zijn wij op zoek naar een MANAGER (m/v) Voor onze vestiging te Brugge De functie: Na een intensieve inwerkperiode is de manager verantwoordelijk voor de gehele commerciële en organisatorische aansturing van het filiaal en geeft (in-)direct leiding aan ca 18 medewerkers, overleg en teamverband zijn daarbij sleutelwoorden Van de manager wordt verwacht dat hij voortdurend voeling houdt met de markt en afnemers en dat hij een directe betrokkenheid heeft bij de commerciële activiteiten van de verkoopafdeling om zodoende de groei van het filiaal op een verantwoorde wijze tot stand te doen komen Het profiel: Gezien het karakter van de functie is enige jaren commerciële ervaring een vereiste. Daarnaast dienen aantoonbare leidinggevende kwaliteiten aanwezig te zijn Affiniteit met de technische branche is gezien de aard van de produkten onmisbaar. Leeftijd ca 30-40 jr Haheti biedt: Een verantwoordelijke en zelfstandige baan met ruimte voor eigen initiatieven Volop mogelijkheden uzelf te ontwikkelen binnen een modern bedrijf, dat goede primaire en secundaire arbeidsvoor waarden vanzelfsprekend vindt. Eenieder die zich aangetrokken voelt tot het werken in een flexibele en service-georiënteerde organisatie en die beantwoordt aan het gestelde profiel, danwel meent op andere gronden voor bovengenoemde functie in aanmerking te komen, wordt verzocht zijn/haar schriftelijke, handgeschreven sollicitatie met C. V. en pasfoto binnen zeven dagen te richten aan: Haheti b.v., Afdeling P&O, Postbus 785, 5000 AT Tilburg. groothandel in bevestigingsmaterialen en gereedschappen J' ."Jr J Np." M V® .O*- Hof Domburg is een exclusief vakantiepark met 150 riante, luxe Ingerichte bungalows, en De Parel, een luxueus complex met zwem paradijs, sauna, beauty- en kuurcentrum, sportfaciliteiten, bars en restaurants. Hof Domburg grenst aan de gezellige badplaats Domburg en is 5 min lopen van strand en duinen. HOF, DOMBURG, Schelpweg 7, 4357 RD Domburg Tel 01188-3210 Part-time Full-time Op meerdere afdelingen waaronder: Snackbar Sportcafé Stranden Recreatiezaal de Schelp Camping Huishouding Zwemparadijs Wij vragen: - enthousiaste jonge collega's (16 t/m 23 jaar) - bereidheid om de weekenden te werken - bij wie gastvriendelijkheid ingebakken is - kennis van de Duitse taal Wij bieden: - goede beloning - het gebruik van de faciliteiten van Hof Domburg Als u voor één van deze functies interesse heeft, kunt u uw schriftelijke reactie, binnen 10 dagen richten aan: Vakantiepark Hof Domburg Schelpweg 7 4357 RD Domburg ter attentie van de Heer R. Vliegendhart Dameskapsalon Studio Kim zoekt een spontane jonge medewerker M/V Werkzaamheden: Aannemen en afhandelen van telefoongesprek ken Boeken van afspraken Verrichten van licht huishoudelijk werk Verzorgen van koffie en thee Functle-elsen: goede contactuele eigenschappen zelfstandig kunnen werken leeftijd maximaal 20 jaar heb je zin in deze baan en voldoe je aan de functie- eisen, stuur dan z.s.m. een brief naar Studio Kim v.o.f., Dam 27, 4331 GE Middelburg. Je laat je niet afschrikken door cijfers en getallen. Je gaat door tot je zelfs de ingewikkeldste papier- winkel gerangschikt hebt. Daar sta jij voor. Want je ziet de zaken van je clienten als een uitdaging. Het is deze instelling die we van je verwachten als je als assistent-accountant mA op onze vestiging te ACCOUNTANTS Viissingen, Middelburg, Bergen op Zoom of '•reda aan de slag wilt Topprestaties leveren is de norm bij Coopers Lybrand In een team van jonge mensen werk je aan de beste oplossingen voor je cliënten. Waardoor zij beter, efficiënter en slag vaardiger kunnen opereren. Daarnaast volg je de opleidingen die jou een succesvolle loopbaan als accountant garanderen. Ben jij een afgestudeerde VWO'er met Wiskunde A en Economie I en li in je pakket of HEAO'er BE? Ben je ondernemend en op zoek naar verantwoordelijkheid? Heb je energie genoeg om naast je baan een pittige studie erbij te doen? En ben je niet bang dat je je daarbij verslikt? Stuur dan een schriftelijke sollicitatie voor toekomstig assistent-accountant naar Coopers Lybrand, Beukenlaan 77, 5616 VC Eindhoven, telefoon (040) 500 600, t.a.v. de heer L.C. Versluys. I Solutions for Business Ten behoeve van sport- en gemeenschapscentrum 'De Couburg' in Koudekerke wordt gezocht een: KANTINE-EXPLOITANT Algemene informatie: Het aan de Duinstraat in Koudekerke gelegen sport en gemeenschapscentrum 'De Couburg' omvat een nieuwe sporthal en het (bestaande) verenigingsge bouw 'De Couburg'. De (nieuwe) kantine van het cen trum zal worden verhuurd om als zelfstandig bedrijf te worden geëxploiteerd. Daarnaast zullen door de kantine-exploitant tegen een bepaalde vergoeding een aantal werkzaamheden op het gebied van schoonmaakonderhoud en beheer/toezicht in het centrum dienen te worden verricht. De te huren ruimten zijn: de kantine (ca. 70 m2) met bijbehorende keuken (<^a. 13 m2) en berging (ca. 18 m2). Huurprijs: 10% van de bruto-omzet met een bepaald minimum. De eisen, voorwaarden en overige bepalingen zijn vermeld in een voor dit doel opgestelde ontwerp- huurovereenkomst, welke op aanvraag verkrijgbaar is. Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de heer A. D. Ie Clercq, afdeling sociale zaken en welzijn (tel. 01185-1555, toestel 229). Inschrijvingsprocedure: Schriftelijke inschrijvingen, vermeldende de mini mum huurprijs voor de kantine en de aanneemsom voor de omschreven schoonmaakwerkzaamheden en beheer/toezichttaken, dienen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie te worden gezon den aan het college van burgemeester en wethouders van Valkenisse, Postbus 1, 4370 AA Koudekerke. Gevraagd: tandartsassistent(e) 20 uur per week tenminste op 3 werkdagen. Gewenste ervaring: aan de stoel, administra tief, communicatief. In diensttreding z.s.m. in overleg. Gaarne telefonische reacties zaterdag 5 maart van 9.00-13.00 uur. Tandarts Leen Lekkerkerk Tel. 01110-16115 Aldi is een vooraanstaande en succesvolle super marktorganisatie. Het bedrijf kenmerkt zich door een geheel eigen vorm van presentatie en lage prijzen voor kwaliteitsprodukten. Voor ons filiaal in GOES e.o. zoeken wij een VERVANGEND Functie-inhoud: - het verrichten van alle voorkomende winkelwerkzaamheden - onder verantwoordelijkheid van de filiaalleid(st)er mede leiding geven aan een team van vijf tot tien medewerk(st)ers - het overnemen en zelfstandig uitvoeren van een aantal fihaalleid(st)ers-taken - het vervangen van de filiaalleid(st)er tijdens diens afwezigheid. Wij vragen: - een leeftijd van 20 jaar - een opleiding op middelbaar niveau: bij voorkeur MDS - verantwoordelijkheidsgevoel en een resultaatgerichte instelling. Wij bieden: - een goed salaris en een aantrekkelijke premie - een gedegen inwerkperiode van ca. 2 maanden - bij gebleken geschiktheid uitstekende doorgroeimogelijkheden naar de functie van filiaalleid(st)er. Ervaring in de branche is een pré, doch niet vereist. Heeft u interesse? U kunt zich als volgt melden: Telefonisch: 01650 - 36388. Schriftelijk: Aldi Best B.V.. dhr. P K. Kraayeveld, Amberberg 87. 4707 NR ROOSENDAAL. Boom Kollektief is een buro voor krea tieve reklame en kommunikatie dat zich bezig houdt met het ontwikkelen van en vormgeven aan kreatieve ideeën. Ons buro stelt hoge eisen aan de vak bekwaamheid van zijn medewerkers en aan de kwaliteit van het geleverde werk. Technologische ontwikkelingen worden nauwlettend gevolgd en er wordt gewerkt met de nieuwste apparatuur. Bij Boom Kollektief zijn 8 mensen werkzaam en nu zijn wij op zoek naar een, in eerste instantie part-time, allround met een afgeronde reklame-opleiding op MBO- of HBO-nivo; die snel een presentatieschets kan neerzetten; die ervaring heeft met Xpress en Freehand (Photoshop is een pré); met een commerciële en flexibele instelling; met een leeftijd tussen 25 en 35 jaar Alle kreatieve peren die belangstelling hebben voor deze uitdagende doorgroeifunktie kunnen vóór 25 maart at r v Boom Kollektief, die zelfstandig èn in teamverband kan werken. Er wordt gedacht aan iemand ter attentie van Jan van den Boom, Postbus 244, 4460 AE Goes. BOOM (^3) KOLLEKTIEF KREATIEVE REKLAME KOMMUNIKATIE Van Dusseldorpstraat 11, 4461 LT Goes Postbus 244, 4460 AE Goes Telefoon 01100-52052 Telefax 01100-52053 Wij zijn een werkvoorzienings schap dat de Wet sociale werkvoorziening uit voert op Walcheren en bieden werk aan ongeveer 500 mede werkers in een indus trieel bedrijf, groenbe- drijf, bouwbedrijf en kwekerij. Een bedrijfsmatig verantwoord beleid gericht op de bevordering van de arbeidsgeschiktheid, is de kern van onze activiteiten. Het Groenbedrijf voert plantsoen- en cultuurtechnis: werkzaamheden uit op geheel Walcheren. In dit Groenbedrijf waarin ongeveer 70 personen we zaam zijn, is in W.S.W.-verband plaats voor een MEEWERKEND VOORMAN TUINMAN M/V Plaats in de organisatie: De aan te stellen functionaris werkt onder begeleid van een werkmeester met 3 a 4 collega's in een vè onze onderhoudswijken. Functie-informatie: - het coördineren van de onderhoudswerkzaamhe aan tuin en plantsoenen; - het instrueren van de medewerkers; - het organiseren van de aan- en afvoer van matt len; - het bijhouden van de urenverantwoording - het verrichten van grond-, plant-, snoei- en maat werkingen. Functie-eisen: - enige jaren vakonderwijs; - ruime praktijkervaring in tuinonderhoud; I - leidinggevende kwaliteiten; - leeftijd min. 25 jaar; - behoort tot de in de Wet Sociale Werkvoorziening omschreven personenkring. Dit houdt in dat hetvj den van een baan in het bedrijfsleven vrijwel is üj gesloten. Geboden wordt: - een salaris van maximum 2.918,- bruto per maand, gebaseerd op een werkweek van 38 uur - een dienstbetrekking ingevolge de Wet Sociale Werkvoorziening. Nadere informatie over deze functie kunt u inwinnen bij de heer J. Minderhoud, prod.' tieleider, telefoon: 01180-33040. Een schriftelijke sollicitatie kunt u richten binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie aan de directie van Werkplaatsen Walcheren, Postbus 280, 4330 AG Middelburg Bruinisse is een aantrekkelijke gemeente met ruim 3.300 inwoners. Het ligt: invalspoort van Zeeland op de noord-oostpunt van het mooie Schouwen-Duivelat bekend vanwege de oude stadjes, bos. duinen en talrijke rekreatie-mogelijkheder; de Zeeuwse randmeren, op een goed half uur rijden van de Randstad en Braban: verband met de zich voordoende bijzondere bedrijvigheid op het gebied van: visserij en de rekreatie is Bruinisse voor de bezoldiging van o.a. haar medewerk; opgewaardeerd tot de 4.001 - 8.000 inwoners-klasse. Wegens uitbreiding van de afdeling financiën komt de funktie vakant van voor 30 uur per week Funktie-informatie: De afdeling financiën telt nu nog 5 medewerkers. De taakgebieden van de afdeling zijn: - gemeentefinanciën; - belastingen; - automatisering; - onderwijs; - personeelszaken; - voeren van de administratie van de gemeenschappelijke regeling Technisc Dienst Bruinisse en Middenschouwen. Tot de taak van de vakante funktie behoren: Alle gemeentelijke taken met betrekking tot het onderwijs, zoals o.a.: - volgen ontwikkelingen, circulaires e.d. en hierover adviseren; - ontwikkelen FBS-instrumenten; - opstellen formatieplan; - leerlingenvervoer; - rechtspositie, zoals aanstellingen, reiskostenverg., verlof e.d.; - berekening en verantwoording Londo-vergoedingen; - vaststellen jaarlijkse uitgaven en 5-jaarlijkse afrekening; - voeren van vervangingsadministratie; - medezeggenschap; het voeren van de administratie van de gemeenschappelijke regeling Techniscj Dienst Bruinisse en Middenschouwen; overige op de afdeling voorkomende werkzaamheden. Funktie-eisen: - een bij voorkeur voltooide BA-WOV-opleiding; - kennis en ervaring op een of meerdere werkterreinen; - goede kontaktuele en redaktionele vaardigheden; - een kollegiale en flexibele werkinstelling. Salaris: Afhankelijk van opleiding en ervaring kan een salaris worden geboden van maxir- f 4.099,- bruto per maand (schaal 7) bij een 38-urige werkweek. De gebruike rechtspositieregelingen zijn van toepassing. Voor het verkrijgen van pé woonruimte wordt zo nodig medewerking verleend. woonruimte wordt zo nodig medewerking v Inlichtingen: Nadere informatie kan worden ingewonnen bij de chef van de afdeling, de hl J.C. Walpot, of bij de gemeente-sekretaris, de heer T. van Oostenbrugge (telefö 01113-1251). Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit b zenden aan burgemeester en wethouders van Bruinisse, Postbus 50, 4310 AB Bruinisse.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 20