Cultuur rondom de grachten Valkenisse vindt geld voor 'Bankje van Zoutelande' Probleemschip voor reparatie naar Polen Gescheiden ophalen huisvuil in Flipland begint najaar 1994 streek Manifestatie Kunst met een Cccc' in september z a z u X m GEMEENTE VALKENISSE rmod ZATERDAG 5 MAART 1994 11 weekend diensten T van onze verslaggever MIDDELBURG - Het Middel burgse grachtengebïed tussen Kloveniersdoelen en waterto ren is van vrijdag 16 tot en met zondag 18 september het decor van een culturele manifestatie onder de titel 'Kunst met een Cccc'. De omvang van de mani festatie is nog niet duidelijk, aangezien de financiële inbreng van sponsors, ondernemers en overheden moet worden afge wacht. Vooralsnog is de bereid heid tot medewerking van di verse kanten niet groot. De manifestatie is een initiatief van de Stichting Evenementen Middelburg, een organisatie die is voortgekomen uit de Stich ting Middelburgse Braderiebe- langen. „Wij wilden onze taak stelling verbreden en deze naam biedt de mogelijkheid om in al gemene zin aan 'city-promotion' te doen", zegt vice-voorzitter A J. de Jonge. De nieuwe stich ting heeft zich laten inspireren door de jaarlijkse Uit-markt in Amsterdam. „Wij willen daar van. vooral qua sfeer, een afge leide mix brengen." Op de 'buitenring' (Seisdam, He rengracht) komen paviljoens en kramen voor commerciële doel einden. De binnenring (Molen berg. Penninghoeksingel) wordt benut voor presentatie van ie dereen die zich met kunst in de brede zin van het woord bezig houdt. Op het tussenliggende water komen vijf pontons waar op voor de vrijdag en de zater dag in totaal 75 a 100 optredens worden voorzien. Programma De programmering van de op tredens is horizontaal, met op beide dagen in dezelfde uren de zelfde genres (zoals jazz. straat theater en toneel). Voor de invul ling daarvan wordt gestreefd naar een combinatie van Zeeuw se en landelijke artiesten. De manifestatie wordt zondag afge sloten met een oecumenische dienst en een brunch. De organiserende stichting ziet in 'Kunst met een Cccc' een vorm van seizoensverlenging. Daardoor valt de manifestatie wel samen met Zeeland Cultuur- maand. De Jonge: „We hebben geprobeerd tot samenwerking te komen, maar zij willen dat we ons eerst bewijzen. Maar hoe kun je je bewijzen als je geen me- van onze verslaggever VLISSINGEN - Het ernstig ver waarloosde Panamese vracht schip Pauline Olivieri dat sinds december in Vlissingen-Oost vastligt, vertrekt binnenkort voor reparatie naar Polen. De olie is al uit het schip gehaald en het schip wordt nu water dicht gemaakt. De Pauline Olivieri zal als een 'dood object' naar een Poolse re- paratiewerf worden gesleept. De bemanning is enkele weken ge leden vertrokken na betaling van het salaris. Het vrachtschip is toen ook verkocht. Een woord voerder van de scheepvaartin spectie in Rotterdam het vrijdag weten vertrouwen te hebben in de nieuwe eigenaar, een Griek. „Vier of vijf man zijn op het schip aan het werk", wist hij. „Zij we ten goed wat zij doen." Na aankomst in Polen zal de Poolse scheepvaartinspectie de werkzaamheden aan het schip nauwgezet volgen. De Pauline Olivieri heeft veel aandacht ge trokken. Inspecteur G. Harmsen van de internationale zeelieden- bond ITF heeft het schip 'één van de rotste' genoemd die hij ooit heeft gezien. Toen de Pau line Olivieri al in Vlissingen was aangehouden, zonk bovendien het zusterschip Sweetie Sandra met lading en al bij een kalme zee. Dat incident deed zich bij de Britse Scilly eilanden voor. De scheepvaartinspectie heeft vanaf het begin geëist dat de Pauline Olivieri zou worden ge repareerd of desnoods gesloopt. Het schip was niet meer zeewaardig. Als de eigenaar het vaartuig niet in Vlissingen wilde laten repareren, moest het zon der bemanning naar een repara- tiewerf worden gebracht. Dat ge beurt op korte termijn. kerkdiensten TE Zondag, 6 maart 1994 Nederlands Hervormde Kerk. Aagtekerke 10 dhr. Murre. 19 ds. De Bruijn; Arnemuiden 9.30 ds. Heij, 15 ds. Schaap: Biggekerke 9 ds. Klijnsma; Domburg 10-19 ds. v. d. Poll: Gapkige 10 ds. v. Tuijll van Serooskerke; Grijps- kerke 10 ds. De Bruijn, 14.30 ds. Boekesteijn: Kleverskerke 9.30 ds. Schoonenboom: Koudeker- ke 10 ds. Bosma; Meliskerke 10.15 ds. Klijnsma: Middelburg: Oostkerk 10 ds. Verweij; Nieuwe Kerk 9.30 ds. Borgers. 11-17 ds. Wiillschleger: Thomaskapel 17 ds. Schelhaas: Koorkerk 10 ds. Hendrikse; Ontmoetingskerk 10 ds. Elseman (HDi; Eglise Wal- lonne 16.30 past. Chardard; En gelse Kerk 19 ds. Schelhaas: Nieuw- en Sint Joosland 9.30 ds. Barmentlo; Oostkapelle 10 ds. Den Hollander; Oost-Souburg: (Kanaalstraat) 9.30 mw. Spaans-Molenaar: Oranjeplein 9.30 ds. v. Buiren, 19 ds. v. d. Berg: De Zoute Viever 19 ds. Baart; Ritthem 11 ds. Barment lo: Serooskerke 10 dhr. Sinke. 19 ds. Warner: Sint-Laurens 10 ds. Spanjer; Vlissingen: St.-Jacobs- kerk 10 ds De Boer; Johannes- kerk 9.30 ds. Glashouwer: Ter Reede 19 ds. Spaans-Molenaar; Streekziekenhuis Walcheren 10 ds. Boomer; verpleeghuis Der Boede 10.30 ds. Coppoolse: Open Hof 9.30 ds. De Nooij; De Schaapskooi 9.30 ds. Poppe; Vrouwenpolder 10 ds. Lukasse; Westkapelle 9.30 ds. Den Hol lander, 19 ds. Spaans; Zoutelan- de 9.30 ds. Boekesteijn, 14.30 idem. Gereformeerde Kerk. Arnemui den 9.30 ds. v. d. Vrie. 14.30 ds. Koops; Grijpskerke 10 ds. Rid der; Koudekerke 10 ds. Hooger- werf; Meliskerke 10 ds. Koops. 14.30 ds. Kakes: Middelburg: Hofpleinkerk 9,30 ds. v. d. Berg. 14 30 ds. Rebel: Getuigeniskerk 9.30 ds. Rebel. 19 ds. Verweij; De Hoeksteen 9 30 ds. Schelhaas; Oostkapelle 10-17 kand. Bor- ger-Koetsier. Serooskerke 10 ds. Warner. Sint-Laurens 10-17 kand. Zaadstra; Veere 9.30 ds. Melse: Vlissingen: Petruskerk 9.30 ds Baas; Vrouwenpolder 10 kand. Ridder. 17 ds. De Bruin; Westkapelle 14.30 ds. Den Hol lander. Gereformeerde Gemeente. Aag tekerke 9.30-19 leesdienst. 14 ds. W Harinck: Meliskerke 9.30. 14.30 leesdienst: Middelburg- Centrum 9.30-14-18.30 lees dienst: Middelburg-Zuid 9.30- 14-19 leesdienst: Oostkapelle 10-15 leesdienst: Vlissingen 9.30-16 leesdienst. Westkapelle 9.30-14-18.30 leesdienst; Zoute- lande 9.30-14.30 leesdienst. Nederlands Gereformeerde Kerk. Middelburg (Engelse dewerking krijgt? Daar zijn we wel teleurgesteld over." Ook de Middelburgse onderne mers. sponsors en overheden staan nog niet te trappelen. Ver der moeten met omwonenden afspraken worden gemaakt over eventuele overlast, al verwacht de organisatie dat die binnen de perken blijft. „Er zijn nog veel onzekerheden, maar gelet op de te verwachten overheidssubsi dies gaat de manifestatie zeker door, desnoods in bescheiden vorm zonder dure professionele optredens", aldus De Jonge. Protest tegen vestiging van autosloperij DEN HAAG/VLISSINGEN - De branche-organisatie Stiba heeft bij de Raad van State beroep in gesteld tegen de vestiging van een autosloperij op Industrie terrein Buitenhaven in Vlissin gen. Volgens de Stiba zijn er voldoende sloperijen op Wal cheren, al kon raadsman mr H. Winkelman vrijdag op een hoor zitting bij de Raad van State geen concrete cijfers over de to tale capaciteit geven. Gemeente-ambtenaar J. Franc- ke maakte op de hoorzitting dui delijk dat het in feite gaat om het verplaatsen van een bestaande sloperij, die overigens zonder vergunningen was gevestigd op woonwagencentrum De Wind hoek. „Als die verplaatsing niet kan doorgaan, komt eigenlijk de hele sanering van De Windhoek in gevaar", aldus Francke. Een woordvoerder van het pro vinciebestuur, dat de vergun ning voor de nieuwe sloperij heeft afgegeven, liet weten dat een sloperij in Middelburg die bij de Stiba is aangesloten vorig jaar nog zijn bedrijf heeft ver dubbeld. „Dan zal het dus met de overcapaciteit wel meeval len", aldus de zegsman, die er aan toevoegde dat de provincie niet zozeer let op de behoefte aan sloopterreinen. maar wel op de milieu-aspecten. „Of er teveel concurrentie is, moeten de on dernemers onderling maar uit maken", zei hij. De beslissing van de Raad van State over het protest tegen de verplaatsing van de sloperij wordt waarschijnlijk binnen een week bekend gemaakt. Het ontwerp van het 'Bankje van Zoutelande' waarvoor de gemeente Valkenisse nu geld beschikbaar wil stellen. foto Ruben Oreel van onze verslaggever KOUDEKERKE - Het zogehe ten 'Bankje van Zoutelande' lijkt alsnog werkelijkheid te worden. Het college van Valke nisse wil 30.000 gulden beschik baar stellen voor het kunstwerk op het strand bij Zoutelande, ter hoogte van de duinovergang aan de Langstraat. Als de ge meenteraad eind deze maand met het voorstel instemt, wordt het ontwerp van ruimtelijk ont werper Jan Melis uit Eindhoven nog vóór het zomerseizoen ge realiseerd. Het ontwerp van Melis, die is op gegroeid in Zoutelande. is al een aantal jaren oud. Het is ge noemd naar een zandbank voor de kust in het overgangsgebied tussen zee en land. Het kunst werk, dat bestaat uit twee op verschillende niveaus geplaats te zitbankjes, wordt voorzien op het zoute land en is te bereiken bij eb. Als het water opkomt, biedt het tweede niveau uit komst. zodat de bezoeker de plek na zes uur droog kan verla ten. Wie niet zo lang wil wach ten, moet zwemmend terugke ren. Het bankje heeft een hoogte van 6.5 meter, met het tweede ni veau op 3,5 meter, en is voorzien, van een dakje. Geld Uitvoering van het ontwerp is mogelijk nu er voldoende geld zit in het fonds beeldende-kunst- opdrachten. Dit fonds wordt on der meer gevoed met een jaar lijkse storting van 10.000 gulden. Met het nu beschikbare bedrag van 30.000 gulden kunnen de ge raamde kosten van ruim 28.000 gulden (inclusief plaatsing) wor den gedekt. Firma Melse Mal- jaars uit Aagtekerke doet het heiwerk; het metaalwerk wordt verzorgd Jansen Art Produc tions uit Tilburg. De werkgroep kunstaankoopbeleid heeft in middels een positief advies uit gebracht over ontwerp. Jan Melis reageert met enthou siasme op de plannen van b en w. „Het is toch iets waar je al meer dan twee jaar naar uitkijkt. In het begin waren de kansen nihil, maar in de loop van de tijd is het steeds concreter geworden. Het zou fantastisch zijn als het nu in derdaad zou gebeuren." Het collegevoornemen het Bankje van Valkenisse te reali seren wordt dinsdag 8 maart be sproken in de welzij nsraad van de gemeente Valkenisse. De openbare vergadering in het ge meentehuis in Koudekerke be gint om 19.30 uur. 5 EN 6 MAART 1994 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: J. L. R. H. van Pelt. Julianalaan 7, tel. 12225. zon. 0.00-24.00 uur: W. N. Oster- man, De Kempenaerstraat 2, tel. 79791. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: F. J. Heere, J. H. Huyssenstraat 15, Middelburg, tel. 39933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: A. P. Bruynzeel, Herengracht 68, tel. 39933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Patiënten Gezondheidscen trum Middelburg-Zuid: zie dienst Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arne muiden, zat. 0.00-24.00 uur: P. Kodde, Oude Vlissingseweg 13, Middelburg, tel. 01180-15810. zon. 0.00-24.00 uur: J. F. M. Ber gen, Kanaalstraat 89, Oost-Sou burg, tel. 01184-61500. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostka pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: R. Ubels en M. J. J. Helmes, Vroon straat 11, Serooskerke, tel. 01189-1212. Domburg, Aagtekerke, Westka pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en Biggekerke, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: W. Spekhorst, Weststraat 7, Dom burg, tel. 01188-1271. Biggekerke en Meliskerke (art sen Bouwense en Stutterheim): vrij. 18.00-ma 08.00: A. Stutter heim, Beukelmanstraat 8, Melis kerke, tel. 01186-1760. Tandartsen: Walcheren: N. J. M. Kootstra, Korenbloemlaan IA, Arn& den. tel. 01182-2929. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 09.00-ma. uur: S. v.d. Kaaden, tel. 0 68791. Middelburg, zat. 09.00-ma.i uur: S. K. Boot, Segeers 120, tel. 39865. Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: 01180-33803. Kleine huisdieren: L. faerts en A.J. Diender. Dr vermanstraat 57, Vlissingec Spreekuur 11.00-12.00 en 18.00 uur. Dierenartsen praktijk '0« pelle': Oude Domburg» 33a te Oostkapelle, tel. 1443. Dierenarts A. Meijns: Oo pelseweg 12, Grijpskerke, 01189-3060. Dierenartsenpraktijk Meli; ke: R. Roskam, Kelderweg! 01189-2838. Apotheken: i Middelburg: W. K. Humid t Markt 69, tel. 12134. r Vlissingen: Apotheek p wenburg, Troelstraweg 2a, 70717. t Wijkverpleging: Voor geheel Walcheren Alarmcentrale tel. 01184-llï z Inbraak in drie huizen MIDDELBURG - Op driep sen in Middelburg is dondu overdag en in de vroege a ingebroken, onder meer in woningen aan de Westen destraat. Uit de ene woninj dween kleingeld en een rentelevisie, uit de ander* videorecorder en kleingelt De bewoners van een huist Rentmeesterlaan missen spelcomputer die op een tv worden aangesloten. Ook ontbreekt kleingeld uit ning. Kerk) 9.30 ds. Brands, 17 dhr. Huisman. Gereformeerde Kerk Vrijge maaktMiddelburg 9.30-16.30 ds. De Snoo; Souburg en Vlis singen 9.30-16.30 ds. Mostert (HA); Vrouwenpolder 9.30-14.30 prof. dr. Deddens. Christelijk-Gereformeerde Kerk. Middelburg 9.30-16.30 ds. v. d. Schaaf: Vlissingen 9.30- 16.30 ds. v. d. Wal. Evangelisch-Lutherse Gemeen te. Middelburg/Vlissingen 10 ds. v. Dam. Doopsgezinde Gemeente. Mid delburg Vlissingen 9.30 br. Zondervan. Hersteld Apost. Zendingsge meente. Vlissingen 10 en 17 dienst. Geredja Kristen Maluku Sela tan di Belanda. Oost-Souburg 17 pdt. Waisapy; Koudekerke 12 pdt. Waisapy. Nieuiv-Apostolische Kerk. W.- Souburg 9.30 en 16, woensdag 20 dienst. Leger des Heils. Middelburg 10 zr. Nederlof. 19 lt.'Pippel; Vlis singen 10 kapt. Bijl. Anglicaanse Kerk. Vlissingen- Oost (kapel zeemanshuis Schel- depoorti 10.30 holy communion en 19.30. evening prayer. Zevendedags-Adventisten za terdagVlissingen (Het Anker) 9.30 dhr. James; Middelburg (Doopsgezinde Kerk) 11 dhr. Ja mes. Baptisten Gemeente. Middel burg 10 ds. Fabriek. Pinkstergemeente. Vlissingen 15.00 dienst; Middelburg 11.30 dienst. Evangelie Gemeente. Middel burg (De Wijngaard. LTS) 9.30 ds. Helmus. Volle Evangelie Gemeente. Vlis- singen/Berea 10 dienst; Arne muiden Immanuel 10 dienst. Het Apostolisch Genootschap. Vlissingen 9.30 uur, woe. 20 uur. Gereformeerde Gemeente in Ne derland. Middelburg: Wester- kerk 9.30,14 en 18.30 dienst. Vrije Evangelische Gemeente. Westkapelle De kerk van Jezus Christus van de Heiligen der Laatste Dagen. Vlissingen 10 dienst. Evang. Baptistengemeente. Middelburg 10 br. Lok. Volle Evangelie Bethel Kerk. Middelburg igeb 't Zand) 16 dienst. Rooms-Katholieke Kerk. Mid delburg: (Petrus en Pauluskerk) 10: De Hoeksteen 11.30; Sou burg (Zoute Viever) zat. 9: Marti- nuskerk 10; Vlissingen Lieve Vrouwekerk 9.30. zat. 19; Open Hof 11.15; Ter Reede zat. 17; Domburg iBadhuiswegi zat. 19.15. Christelijk Cetitrum Zeeland. Vlissingen (Open Hof) 14.30 dienst. Rafaél gemeenschap Eleos. Middelburg 9.30 dienst. van onze verslaggever SINT-PHILIPSLAND - Huis houdelijk afval moet vanaf maandag 5 september geschei den worden ingezameld in Sint-Philipsland. Hiervoor dient de gemeenteraad 120.000 gulden opzij te leggen. Dit stelt het college van'b en w voor aan de raad. Voor iedere woning in Sint Philipsland zal een groene rolemmer voor groente-, fruit en tuinafval en een grijze rolem mer voor de rest van het afval worden geplaatst. Waar geen plek is voor rolcontainers ko men wïjkcontainers te staan. Met het oog op de aanstaande herindeling zal Tholen. waar het afval ook gescheiden zal worden ingezameld, een deel van de kos ten voor haar rekening nemen. Op woensdag 9 maart vergadert de raad over het voorstel. Ook bespreekt de raad dan het verzoek van middenstandsfede ratie Eiland Tholen en Sint-Phi lipsland om vrijstelling van het openingsverbod op tweede paasdag, Koninginnedag. He melvaartsdag, tweede pinkster dag en tweede kerstdag 1994. Het verzoek aan de gemeente raad is vooral bedoeld voor gara ges en meubelzaken. De overige winkels in Sint-Philipsland zul len .waarschijnlijk alleen op Ko ninginnedag de deuren openen. Dief met partij handschoenen aan de haal MIDDELBURG - Een snelle dief zag donderdag aan het eind van de middag kans in een onbe waakt ogenblik een doos met nieuwe leren handschoenen uit een warenhuis in de Lange Delft in Middelburg te stelen. Het personeel van het waren huis had de doos neergezet om de voorraad aan te vullen. De verkoopwaarde van de hand schoenen bedraagt enkele dui zenden guldens. Inbrekers bezochten huisarts OOSTKAPELLE - Een huis artsenpraktijk in Oostkapelle heeft deze week tot twee maal toe ongewenst bezoek gehad. In de nacht van donderdag op vrij dag forceerden inbrekers de deur en stalen enkele honderden guldens. In de nacht van dins dag op woensdag gebeurde pre cies hetzelfde. Verder wordt beslist over de bij drage van 31.000 gulden voor de brandweer van Sint-Philips land. Het korps zit onder meer verlegen om alarmontvangers, een portofoon, een rookgenera- tor en extra brandweerkleding. Het geld kan volgens het college worden gehaald uit de hiervoor bestemde brandweerreserve. J. Lust terug in bestuur schap Walcheren van onze verslaggever MIDDELBURG - Het Vlis- singse WD-raadslid J. Lust keert terug in het algemeen be stuur van het waterschap Wal cheren. Dat is vrijdagmorgen bij loting bepaald. Lust vertegenwoordigt de cate gorie bedrijfsgebouwd. Het be stuur van de Kamer van Koop handel kiest de bestuursleden in die categorie. Dat gebeurde woensdag, tegelijk met de direc te waterschapsverkiezingen. Lust kreeg evenveel stemmen als de Middelburger W. F. van der Hofstede. Loting moest uit komst bieden en die viel vrijdag in het voordeel van de Vlissingse horeca-ondernemer uit. Lust was al hoofdingeland van het waterschap. Het nieuwe water schapsbestuur is met zijn benoe ming compleet. Oponthoud scheepvaart bij sluizen Vlissingen VLISSINGEN - Alle scheep vaartverkeer moet zaterdag 26 maart rekening houden met op onthoud op het Kanaal door Walcheren, ter hoogte van de de sluizen bij Vlissingen. De Koninklijke Schelde Groep werkt die dag aan het uitdokken van een fregat, waarvoor de wa terstand in het binnenhavenge- bied van Vlissingen tijdelijk tot 1.65 m NAP wordt verhoogd. Hierbij zal gebruik worden ge maakt van de binnenkeersluis. Voor schepen van 110 meter en langer geldt een stilstand van een kleine vijf uur. Dit betekent dat tussen 11.45 en 16.30 uur schepen met die lengte de slui zen niet kunnen passeren. Ook kan er tussen 12.00 en 13.00 uur niet worden geschut in de grote sluis. H Bi O X X u K U O w H X u O BOUWAANVRAAG Burgemeester en wethouders van Valkenisse ma ken bekend dat de volgende aanvraag voor een bouwvergunning is ingekomen van: - VW Zuidwest Walcheren te Koudekerke voor het plaatsen van een fietsenberging op het per ceel Duinstraat 2 te Koudekerke. VERGADERING RECREATIERAAD Op maandag 7 maart 1994 om 13.30 uur vergadert de recreatieraad, waarin de volgende zaken wor den behandeld: - subsidiestructuur VW Zuid-West Walcheren; - ontwikkelingsvisie Dishoek-Westduin; - subsidie stichting Atlantikwallmuseum. VERGADERING WELZIJNSRAAD Op dinsdag 8 maart 1994 om 19.30 uur vergadert de welzijnsraad. Daarin komen de volgende agen dapunten aan de orde: - subsidie De Zandvretertjes Zoutelande; - werkplan 1994 ontwikkelingssamenwerking; - plaatsing bankje Zoutelande. Beide vergaderingen worden gehouden in de raadszaal van het gemeentehuis en zijn voor het publiek, met de mogelijkheid van spreekrecht, toegankelijk. MEDEBURGERS Allen die gestemd hebben bij de gemeenteraadsverkiezingen, hartelijk bedankt! Zij die VVD gestemd hebben EXTRA bedankt, met uw steun hebben wij 4 ZETELS in de raad verworven. De VVD gaat met frisse moed beginnen aan de komende gemeenteraadspe riode van 4 jaar. De VVD wil af van het idee dat de politiek niet naar de burger luistert en alleen bij verkiezingen belangstelling heeft voor die burger en dat inspraak toch niets voorstelt omdat de zaken al van te voren beslist (zouden) zijn. De VVD wil daarom met u een afspraak maken! Als u vragen, klachten, problemen of voorstellen heeft, neem dan contact op met een van de WD-gemeenteraadsleden of met het afdelingssecretariaat; Wij zullen u laten weten wat er met uw suggesties is gedaan. De VVD hoopt met deze afspraak voor de komende vier jaar aan te tonen dat zij er is voor alle burgers. De VVD is bereikbaar op de volgende adressen: dhr. Tobias Meyers, Dongestraat 19. 4388 VJ tel. dhr. Jan Lust. Boulevard Bankert 88, mevr. Coby Huizinga, Albardastraat 1 S. Groeneweglaan 34. mevr. Marian Reinders, 4382 AC tel. 4384 HR tel. 4385 KC tel 62738 18534 70174 61152 Met vriendelijke groeten VVD-a£deling Vlissingen Secretariaat Vrijburgstraat 47, 4387 AH. tel. 01184-66118 Oosterscheldestraat 4 Middelburg voor HAAR en H behandeling Op maandag 7 maart heropenen we de hapsaion U bent hartelijk welkom een kijkje te komen nemen en wel vanaf 15.30 tot 18.00 uur. waterschap Walcheren OPENBARE KENNISGEVI Ontwerp-lozingsvergunning Gemeente I delburg BEKENDMAKING Het dagelijks bestuur van het water; Walcheren maakt bekend dat het college' Burgemeester en Wethouders van de meente Middelburg op 24 november 1! een vergunning ingevolge de Wet veroi ninging oppervlaktewateren heeft aai vraagd voor het verrichten van onderhol werkzaamheden in, boven en langs o| vlaktewateren in de gemeente Middelburgse Het dagelijks bestuur voornoemd is v< mens om de gevraagde vergunning te vel nen onder het stellen van voorschriften teri scherming van de bij het oppervlaktewater^," heer betrokken belangen. Wti set] TER INZAGE fa De aanvraag, de ontwerp-beschikking enF bijbehorende stukken liggen vanaf 7 maaflfopf en met 4 april 1994 voor u ter inzage tijdelike kantooruren op de volgende plaatsen: 1. het bureau Interne Zaken van het wa'l/2i schap Walcheren, Groenmarkt 10 te lp» delburg; 2. het bureau Milieuzaken van de gemee| Middelburg, Vlissingsestraat 21 te Midi] burg. Gedurende bovenvermelde termijn kunt i betreffende stukken tevens buiten kante ren inzien. U dient daarvoor een telefonis afspraak te maken (01180-71521 Na de genoemde periode van vier weken! ven de stukken ter inzage liggen tijdens! tooruren op het bureau Interne zaken vanj waterschap, totdat de termijn is verstr waarbinnen tegen het besluit beroep kam den ingesteld. BEDENKINGEN Binnen vier weken na 7 maart a.s. kan C-e ieder tegen het ontwerp van het besluit bijidij bestuur schriftelijk bedenkingen inbrengen^ Deze bedenkingen dienen te worden ge^;" den aan het dagelijks bestuur van het wéUa schap Walcheren, Postbus 179, 4330 ACp. Middelburg. |k, Middelburg, 5 maart 1994 Het dagelijks bestuur voornoemd E K. F. H. Schorer, dijkgraaf. J. A. van Werkum. secretaris. Groenmarkt 10, Middelburg Postbus 179, 4330 AD, tel. 01180-71500

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 16