Verkeersbureau voor Slovenië Horeca-leveranciers werken samen s> Minder verkeer Vrouwenpolder Extra instructie scheepvaart over de Schelderadar 'echter mild voor loor slaap bevangen f wildkampeerder Tourist Team Middelburg wijst weg naar jonge republiek T: van onze verslaggeefster MIDDELBURG - Verkeersbu reau Tourist Team bv in Mid delburg gaat optreden als toe ristisch belangenbehartiger voor de jonge republiek Slove nië. Het is het eerste bureau dat een contract heeft afgeslo ten met het ministerie van Economische Zaken in Ljubl jana om de vertegenwoordi ging in de Benelux op zich te nemen. Tourist Team bv heeft de bevoegdheid om voorlich ting over Slovenië te geven na mens de Sloveense ambassade in Brussel, waar tot nu toe in formatie kon worden inge wonnen over een vakantie in Slovenië. Volgens het Middelburgse ver keersbureau zijn er toeristi- sche mogelijkheden in Slove- I nië voor zowel wintersport als zomervakanties. De belang rijkste vakantiegebieden zijn de Adriatische kust met aan sluitend de natuurgebieden van het Karstland, de Julische Alpen (de zonnige kant van de Alpen) en de kuuroorden in het noordoosten. Het bureau kan nog niet zeg gen hoe de dienstverlening er precies uit gaat zien, omdat het contract met Economische Za ken in Slovenië pas op 15 fe bruari is ondertekend. ..Infor matiemateriaal over de opzet en aanpak moet een dezer da gen uit Slovenië komen", aldus J P. de Regt, belangenbeharti ger van het Tourist Team bv. Nieuw begin De behoefte aan een informa tiekantoor in de Benelux is ontstaan na het wegvallen van het toerisme naar Joegoslavië. Het toerisme in Slovenië kwam langzaam op gang nadat het land in 1991 een zelfstandige re publiek was geworden. Het land. dat eerst uit Tsjechië en Slowakije bestond, staat sinds dien open voor vrij economisch verkeer, en dus ook voor de toe rist. Slovenië moest als zelfstandige republiek vanaf de grond be ginnen. Zo was er geen eigen verkeersbureau. Op internatio nale beurzen werden de eerste contacten gelegd om het toe risme te bevorderen. Aange zien Slovenie volgens De Regt nu graag de Nederlandse en Vlaamse markt wil bewerken. is Tourist Team Middelburg benaderd om als 'Benelux aan spreekpunt' te fungeren. Tourist Team bv verwerft sinds 1989 opdrachten vanuit ver schillende hoeken van Europa. Zo heeft het contacten in Bel- gie, Noord-West Frankrijk en Duitsland. Het kantoor ver strekt informatie over vakan ties naar die landen en verzorgt daarnaast voor zijn contacten promotie, publiciteit, marke ting en sales-activiteiten. Tourist Team bv is de tweede vestiging van de familie Belle uit Middelburg. Deze familie bezit nog 'een verkeersbureau in Duitsland. Het verkeersbu reau in Middelburg wordt ge leid door Marco Belle, zoon van algemeen directeur Pieter Bel le Belle senior woont in Keu len en leidt daar zijn eerste toe ristisch bureau, dat in 1988 is opgericht. Tourist Team uit Middelburg was van 1989 tot januari dit jaar een eenmans zaak: toen werd overgegaan op het besloten vennootschap. Horeca Centrum Vlissingen heeft de krachten gebundeld met concurrent Intervries Den Haan uit Yerseke. foto Ruben Oreel Delta Nutsbedrijven houdt I dinsdag 8 en woensdag 9 maart I een tentoonstelling in Renesse over CV-ketelvervanging en milieu. De tentoonstelling is I opgezet in het kader van het Bedrijfs Milieu Actie Plan en toont diverse soorten verwar- f ming, CV-ketels, alternatieve energievormen, warmwater- voorzieningen en isolatiemaat- regelen. Medewerkers van de t afdeling Verbruikersactivitei- ten beantwoorden vragen. De f expositie is tussen 15 en 17 urn en 19 en 21.30 uur te zien in het Dorpshuis aan de Zeeane- f moonweg. Van der Harst Koeltechniek en Interieurbouw, nu nog ge- vestigd in de Slabbecoornpol- der te Tholen, wil nog dit jaar verhuizen naar het nieuwe be- j drijventerrein Welgelegen in Ei Tholen. Ook de acht n de regio gehuurde werkplaatsen wor- den opgedoekt en onderge- bracht in het nieuwe gebouw, dat twee keer zo groot wordt als het huidige onderkomen. Momenteel werken 20 mensen bij het bedrijf. Directeur A. van der Harst verwacht volgend jaar het dubbele aantal men sen in dienst te hebben. In het nieuwe gebouw, met een opper vlakte van 10.000 vierkante meter, worden kantoren, een tekenkamer, werkplaatsen en showrooms gehuisvest. Kinderen die zich komende zomer vervelen op het strand van Dishoek, kunnen terecht bij strandpaviljoen Piet Hein. Eigenaar Arjen Janse van het paviljoen bij duinovergang Westduin organiseert namelijk in de zomervakantie speciaal voor de kinderen wekelijks een disco. Ook kunnen ouders hun kroost op regenachtige dagen onderbrengen in Piet Hein, waar dan tekenfilms worden vertoond. Verder is het de be doeling dat er af en toe een spelletjesmiddag plaatsvindt in het strandpaviljoen. VLISSINGEN - Horeca Cen trum Vlissingen en Intervries Den Haan uit Yerseke zijn deze week een samenwerkingsver band aangegaan. Door de vor ming van de combinatie HCV/ Intervries Den Haan met een gezamenlijke jaaromzet van ongeveer 25 miljoen gulden hopen beide bedrijven, die food- en non-food-produkten leveren aan de Zeeuwse en Westbrabantse horeca, hun marktpositie te verbeteren en in te spelen op de snelle ont wikkelingen binnen het vak gebied. Het initiatief tot de samenwer king is van beide kanten geko men. aldus R. K. Stroo van Ho reca Centrum Vlissingen. „In wezen zijn we eikaars concur renten, maai- het leek ons ver standiger om de energie die we steken in die concurrentie te bundelen. Daardoor kunnen we onze gezamenlijke markt positie verbeteren en een ho gere omzet bereiken. Het gaat redactie: Claudia Sondervan immers om continuïteit; stil stand is achteruitgang." Door de handen ineen te slaan proberen beide leveranciers wat prijs, logistiek en leve ringssnelheid betreft gunstiger af te zijn. Vooral het creëren van korte aanvoerlijnen heeft, ook vanwege de milieu-aspec ten. grote aandacht. Om de dagtoerist voor Zeeland te be houden.'achten de partners het van groot belang dat zij snel kunnen voldoen aan 'plotse ling opkomende behoeften van de horeca', bijvoorbeeld wan neer het aangenaam weer is. Uitbreiding De samenwerking is op 1 maart ingegaan. Beide bedrijven blij ven opereren vanuit Vlissingen en Yerseke. Over twee maan den wordt Yerseke verruild voor Goes, als Intervries Den Haan zich vestigt op industrie terrein Goes-Zuid. Bij de sa menwerking zijn 31 mensen be trokken: 17 werknemers van Horeca Centrum Vlissingen en 14 van Intervries Den Haan De bedoeling is het aantal arbeids plaatsen in de toekomst uit te breiden. Stroo van Horeca Centrum Vlissingen beschouwt het ver bond als 'een verloving'. Dat de verloving op termijn uitmondt in een huwelijk wil hij niet uit sluiten. M. G. Verbeek van Or ganisatie- en Adviesbureau Zeeland bv. dat heeft bemid deld in het samengaan, zegt daar wel naar te streven. „Wij denken niet alleen aan een hu welijk, maar ook aan gezinsuit breiding." De nieuwe combinatie HCV/In- tervries Den Haan presenteert zich van 7 tot en met 9 maart op de Horecabeurs in de Zeeland hallen in Goes, Fan onze verslaggeefster DDELBURG Soms loont in bezoek aan de rechtbank de loeite. Dat ervoer een 'wild- ampeerder' woensdag. De boe- die de Middelburgse kanton- ichter M. J. M. Klarenbeek em oplegde was lager dan nor- Y ïaal. De 30-jarige Middelbur- I er had in april 1993 noodge- wongen een nachtje in zijn au- doorgebracht op de Singel in imburg. Hij kreeg een boete fan 75 gulden, de helft van het Janny van der Lee artaartjes met Thampignon- «zemarijnsaus eeg de champignons bij het schoonmaken bij voorkeur hoon met een doekje of stukje ïukenpapier. Als u de padde- oelen wilt wassen, doe dit dan een zeef en laat de champig- ins beslist niet in water liggen, zuigen zich namelijk hiermee grediënten: artaartjes per en zout •ter om te bakken doosje (250 gram) champig- 1 dein uitje •tlepel verse of 3/4 theelepel Iroogde rozemarijn |l/2 dl kippebouillon II rode wijn heutje slagroom aizena, aardappelmeel of al- sbinder. leiding: tak de champignons voor de us schoon. Snijd ze in vieren. i het uitje en snipper het fijn. nelt voor de saus een klontje •'er in de pan en fruit hierin snippers en champignons n. •e? rozemarijn en 'peper en ut toe en na ongeveer 5 minu- de bouillon en rode wijn. ia' de saus zachtjes doorprut- lerc terwijl u de tartaartjes kt. Kruid de tartaartjes met ut en veel versgemalen peper lak de champignon-rozema- nsaus op smaak met een heutje slagroom en bind de Us niet wat aangemaakte mai- ia of allesbinder. vreden was hij overigens niet. „Ik vond het flauw dat ik een bon kreeg. Ik ben een echte Zeeuw. Ik was echt niet van plan om in Domburg te kampe ren. Dat wist die agent ook", verdedigde hij zich. De bewuste dag zou hij na een kroegentocht logeren bij een kennis, van wie hij het adres was vergeten. Om de alcohol te laten zakken, besloot hij te rusten in de auto, waar hij werd overmand door slaap. Totdat hij werd ge wekt door leden van het piket team. Officier van justitie M. W. Hemelaar vond het een slecht excuus en eiste een boete van 150 gulden. De kantonrechter kon begrip opbrengen voor de omstandigheden en halveerde het bedrag. Ook een 31-jarige Duitser kwam er betrekkelijk goed vanaf. In augustus 1993 overnachtten hij en zijn ex-vriendin in een auto in dezelfde kustplaats. De transac tie had hij over het hoofd gezien, omdat hij sindsdien een moeilij ke tijd had. Omdat hij naar Mid delburg was gekomen zag de of ficier van justitie af van een ver hoging van de boete en eiste 150 gulden. De rechter stemde hier mee in. Geslaagden opleiding voor ondernemers KAPELLE - Aan de Imko Mid denstandsavondschool te Ka- pelle zijn de volgende kandida ten geslaagd voor de vakoplei ding commerciële vaardigheden voor de ondernemersopleiding Ijzerwaren en Gereedschappen en de Parfumeriebranche: J. D. den Herder; M, J. D. .H. Schip per; A. van Winsen; S. M. C. Schoenmakers; N. J. de Meul- meester; S. G. A. Roos; C. N.E. van Koeveringe-Brandhorst. Buurtcentrum tijdelijk in kleuterschool MIDDELBURG - Het buurtcen trum voor jongeren in de Magi- straatwijk is gesloten. In af wachting van een andere huis vesting, kunnen jongeren tijde lijk terecht in de voormalige kleuterschool aan de Schepe nenhof 1 Iedere vrijdagavond is deze van 19.30 tot 23 uur open .voor de jeugd. In de gymzaal aan de La Palmastraat kan op elke maandagavond worden gesport van 19.30 tot 22 uur. Ten noorden van de Dorpsdijk moet ruimte worden gemaakt voor ongeveer 75 nieuwe woningen. foto Lex de Meester Structuurschets Veere beperkt druk op kern en kust van onze verslaggeefster VROUWENPOLDER - De ver keersdrukte op de Dorpsdijk verminderen. Het autoge bruik terugdringen. De groei in de recreatiesector beperkt houden en de scheiding tus sen woon- en recreatiegebied handhaven. Dit zijn de hoofd lijnen van de gemeente Veere in de Structuurschets Vrou wenpolder. In deze schets ge ven burgemeester en wethou ders hun toekomstvisie op de ontwikkeling van de kern en met name de kuststrook. Om het karakter van het dorp te behouden, is de aanpassing van de verkeerssituatie nodig. B en w denken aan een tweede ontsluitingsweg. De dagre creanten zouden volgens de plannen via Resto Vrouwen-, polder bij de Veerse Dam naar het parkeerterrein aan de Fort den Haakweg geleid worden. Hiervoor kan de werkweg van Rijkswaterstaat worden ge bruikt. Of het lukt is niet ze ker. Er kleven een aantal na delen aan. De weg, die een vrij groot hoogteverschil heeft, loopt door het beschermd na tuurgebied de Manteling. Bo vendien zou de smalle weg moeten worden verbreed. Een groot voordeel is dat meer toe risten gebruik zouden maken van het parkeerterrein bij Res to Vrouwenpolder. Oostkapelle Ook het plaatselijke verkeer naar Oostkapelle wil de ge meente aanpakken. Door een 'knip' aan te brengen in de Munnikweg. ten zuiden van de splitsing met de Oranjezon- weg. is het verkeer gedwongen om via Serooskerke te rijden. Oranjezon en de Zandput blij ven bereikbaar, omdat het be stemmingsverkeer gebruik kan maken van de Rijnsburg- seweg. Tussen de kern Vrouwenpol der en Breezand moet een strook van minstens honderd meter de scheidslijn blijven tussen recreatie en het dorp. Voor wat betreft uitbreiding van de recreatie, wordt ge dacht aan elkweervoorzienin- gen, zoals een sauna of een squashbaan, langs de Fort den Haakweg. De groei van de ac commodaties en tweede wo ningen wil de gemeente zoveel mogelijk beperken. Het fietsen moet worden gesti muleerd. In de plannen is een fietspadennet uitgewerkt. Een nieuwe fietsroute via de Vroondijk zou de relatie tus sen Breezand Vrouwenpolder, de Veerse Dam en het Veerse Meer verbeteren. De Noord- dijk zou een centrale door gaande fietsroute worden Zo wel langs de Koningin Emma- weg als de Fort den Haakweg moet op termijn een fietspad worden aangelegd. Nieuwbouw Midden jaren negentig zal het nieuwbouwgebied Oranje- kwartier volgebouwd zijn. Om de natuurlijke groei van de be volking op te vangen denkt de gemeente aan de locatie ten noorden van de Dorpsdijk, achter de Elzenoordlaan. Op deze plek staat nu nog een boerderij, die dan zou moeten verdwijnen. Er zou ruimte ont staan voor ongeveer 75 nieuwe woningen. Het terrein ten zuiden van de Zoekweg vindt de gemeente minder geschikt omdat het dorp dan een onge lijkmatige ontwikkeling krijgt Een andere uitbrei dingslocatie is het terrein aan de Oranje Nassauweg, waar nu het sportveld ligt. Als het sportveld zou verhuizen naai de noordzijde van de kern. bij de Fort den Haakweg. zou het gunstiger liggen voor inwo ners en recreanten. De structuurschets ligt nog' tot 25 maart ter inzage op het gemeentehuis. Maandag 24 maart is in het verenigingsge bouw aan de Dorpsdijk een in spraakavond voor belangstel lenden. De avond begint om 20.00 uur. van onze verslaggever VLISSINGEN - De scheepvaart op de VVesterschelde wordt nog eens extra geïnformeerd over de nieuw e opzet van de Schelde- radarketen. Veel gebruikers, zo wel zee- als binnenvaart, kun nen nog niet overweg met de versimpelde opzet die begin ja nuari w erd ingevoerd. Doel: een snellere en veiliger afwikkeling van de vaart. Na drie zware aan varingen en een groot antal bij- na-aanvaringen drongen met name de binnenvaartorganisa- ties aan op aanpassing van de regelgeving. Woensdag troffen de beheerder (Rijkswaterstaat) en de gebrui kers (binnenvaart en loodsen) el kaar tijdens spoedberaad in Vlissingen van de stuurgroep Nautisch Overleg Westerschel- de. Namens de binnen vaartor ganisaties trad M. Schot van de schippersvereniging Schutte- vaer daar op als woordvoerder. Het resultaat van het overleg stelde hem uitermate teleur. Schot na afloop: „Er is geen en kele panklare remedie uit de bus gekomen. Er is enorm gediscus sieerd. maar voor ons als binnen vaart heeft het weinig of niks op geleverd. Wij wilden een snelle aanpassing van de regels, maar daar wilde de rest niet van we ten. Het enige resultaat is nu dat de scheepvaart extra wordt geïnformeerd, dat de hele gang van zaken nog eens haarfijn uit de doeken wordt gedaan. Daar naast krijgen de loodsen een brief, waarin er op wordt gewe zen dat er op een volwaardige manier met de binnenvaart moet worden gecommuniceerd. En verder wordt de mensen op de verkeersposten duidelijk ge maakt wat de beste werkwijze is." Ontevreden Rijkswaterstaat heeft tijdens het spoedberaad toegegeven dat vooral de situatie op de Wester- schelde tussen Terneuzen en Hansweert zorgen baart. Schot: „Logisch, want vooral daar vindt de confrontatie plaats tus sen zeevaart en binnenvaart." De vertegenwoordiger van de binnenschippers toonde zich ui terst ontevreden over het resul taat van het overleg. „Het is in deze kwestie al eerder gezegd en ik herhaal het nog maar eens: het is wachten op de grote klap. Over een maand praten we weer met elkaar. Is het dan allemaal niet verbeterd, dan dreigen we met andere maatregelen." Een woordvoerder van Rijkswa terstaat gaf woensdagmiddag na afloop van het overleg toe dat de binnenvaart 'duidelijk een gevoel van onveiligheid' heeft. Jos Geluk: ..Het is allemaal nog niet naar volle tevredenheid ge regeld Daarbij spelen onbe kendheid met de nieuwe regels, technische problemen (storin gen), maar ook een gebrek aan discipline bij de gebruikers van de marifoon een rol. Het klopt bovendien dat er bü het walra- darpersoneel nogal een verschil van opvatting is over de taakin- vulling. Dat gaan we opnieuw af stemmen." Jaar aanzien Rijkswaterstaat voelt er voor alsnog niets voor nu. twee maan den na de wijziging van de opzet van de radarketen, al verande ringen aan te brengen. Geluk: „We hebben vooraf gezegd dat we het een jaar zouden aanzien. En die termijn wordt gehand haafd." Een belangrijke verbetering voor de communicatie op de Westerschelde zou de invoering zijn van de plicht twee mari- foons aan boord te hebben. Schot: „Als die plicht er komt. voorspel ik dat er een oorlogje uitbreekt." ST.-MAARTEN SPIJK Jaarconcert - Muziekvereni ging Euterpe geeft zaterdag 12 maart haar jaarconcert in re creatiecentrum Haestinge in St. Maartensdijk. Op deze avond neemt voorzitter M. van Dam me. na 32 jaar afscheid van de vereniging. Verder zullen nog vijf jubilarissen worden gehul digd. Zij ontvangen de bronzen speld van de Koninklijke Neder landse Federatie van Muziekge zelschappen met het daarbij be horende certificaat. Het concert, waarin ook een aantal gasten optreden, staat onder leiding van dirigent Peter de Rooy en begint om 19.45 uur. Evenemen ten MIDDELBURG Schouwburg, 20 uur: Jasperina de Jong in 'Een vrouw van niets": TERNEUZEN - Zuidlandthea- ter, 20 uur- Voorstelling door dansgroep Coup d'Amour: VLISSINGEN Arsenaalthea ter. 20.30 uur: Concert vier fina listen van het Amsterdams Kleinkunstfestival 1994: De Piek. 22 uur: Optreden Ro bert Berger; Bellamypark, 14-17.30 uur: Rep tielenzoo; BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: Heaven and earth; 20.15 uur: Free Willy; Cinemactueel, 20 uur: The three musketeers; 20 uur: Mrs. Doubtfire; 20 uur: De molition man; GOES Grand, 20 uur: Mrs. Doubtfire; 't Beest, 20.30 uur Vacas; HULST De Koning van Enge land. 20 uur: Mrs. Doubtfire; 20 uur: Free Willy: 20 uur: Carlito's way; 20 uur: Heaven and earth; 20 uur: Tombstone; MIDDELBURG - Cinema, 20 uur. The piano: TERNEUZEN Luxor theater. 14 uur: Free Willy: VLISSINGEN - Alhambra. 14 en 20 uur: Mrs. Doubtfire: 14 en 20 uur: Free Willy: 14 en 20 uur: The three musketeers. 14 uur: Aladdin; 20 uur: The house of the spirits: Ten toons tellingen BERGEN OP ZOOM - Markie zenhof. 11-17 uur: Jo de Bruijn (schilderijen) t/m 27/3; BURGH HAAMSTEDE - De Bewaerschole. 13.30-16.30 uur: Werken Hannie de Jong met the ma natuur (t/m 19/3); CLINGE - Galerie Esprit. 13.30-17.30 en 19-21 uur: Nelly van Nieuwenhuijzen (schilderij en) t/m 27/3; GOES - Lunchcafé, 9-18 uur: Olieverven van Franciska Bon- gaerts-Verdonk (mrt); GREVELINGEN - Bezoekers centrum. 12-17 uur: Foto-exposi tie over de natuur (t/m 13/3); 'S HEER HENDRIKSKINDE REN - Galerie Mi Parti. 11-16.30 uur: Kasten en keramische ob jecten (t/m 24/4); HEINKENSZAND - Gemeen tehuis, 9-12 en 13-16 30 en 18.30- 20 uur: Russisch kunstenares Ludmila Michailovna Kalmae- va, schilderijen en tekeningen (t/m 3/3); HULST - Galerie Rattenfan- ger, 13.15-17.15 uur; Werken Jan Bruens (t/m 22/4); KAPELLE - Gemeentehuis. 8.30-12 en 13-16 uur' Cornelis Rouw, abstracte beelden in steen en staal it'm 25/3): KRUININGEN - Gemeente huis, 8.30-17 uur: Werken Mia de Graaff-Aarts (diverse technie ken) t/m maart. MIDDELBURG - Bibliotheek. 10-21 uur Dorpen op Zuid-Beve land (t/m 5/3): Elke Wennmann, schilderijen op zijde (t/m 26/3); Gedwongen werk in Nazi-Duits- land 1940-1945 (t/m 2/4). NOVIB fototentoonstelling, beeld van het leven in Bangla Desh (t/m 5/ 3); Kunstuitleen. 13-17 uur 'Amor Omnia Vincit'. werken Jan Zembsch (t/m 12/3); Zeeuws Museum, 10-17 uur: Aanwinsten hedendaagse kunst 'Huis en Tuin', werken diverse kunstenaars (t/m 29/5); Galerie 't Haentje te Paart. 14- 16.30 uur: Kees van der Vossen, acryl- en tempra schilderijen (t/ m 26/3); OOSTBURG - Galerie Mar- quante, 12-18 uur: Diverse werken en technieken van zes kunstenaars (t/m 3/3); Den Hoekzak. 9-17 uur. 'Mooi maritiemscheepsmodellen en maritieme kunstwerken (t/m 17/ 3); OOSTKAPELLE - Zeeuws Bio logisch Museum. 10-17 uur: 'Tot op het bot' over het werk van de preparateur (t/m 12/6); VLISSINGEN - Kunstuitleen. 12-17 uur: Installatie van Ursula Troost (t/m 10/4): Stedelijk Museum. 10-17 uur: Het Koninklijk Zeeuws Genoot schap te Vlissingen 1769-1801 en Ultramarijn van Ronald Mullié (t/m 10/4); Bellamy 19. 10-17 uur: Schilde rijen Ronald Mullië (t/m 3/4); Stadhuis. 9-19 uur: Fototen toonstelling Amnesty Interna tional, politieke moorden en ver dwijningen (t/m 4/3): IJZENDIJKE - Streekmu seum, 10-12 en 13-17 uur: Leven en werk van Jan de Prentenk- nipper (t/m 10/4); ZIERIKZEE - Maritiem Mu seum, 10-17 uur: Maritieme voor werpen, scheepsmodellen en schilderijen (t/m 5/3). Hulpcentra Alarmnummer voor geheel Zeeland: 06-11 Centraal Meldpunt Milieuklaehten: tel 01184-12323 SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. tel 01180-15551. dag en nacht bereikbaar Chr. hulpdienst Zeeland voor men sen in nood. tel. 01180-36251. van 10.00-14.00 uur en 20 00-23 00 uur - weekends van 20.00-23.00 uur. Stichting 'Blijf van m'n lijf Zee land. tel. 01184-14645. dag en nacht bereikbaar Stichting 'Vrouwen bellen vrou wen'. tel. 01100-32233 Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland. tel. 06-0432 (gratis), dag van 14-20 Bureau Vertrouwensarts Kinder mishandeling, tel 01180-28800 Aids Infolijn: tel. 01180-38384

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 15