Laatste fase verbouwing van CSG RO-Theater brengt Miller's De Vuurproef op de planken stairt»4^ tn PZC Stichting Jeugd wil beheersfunctionaris in jongerencentrum Raad Kapelle eens met ton voor plan haven Wemeldinge Carnavalswagens Hulst staan te kijk streek Keuze voor duurder plan seireheeft de voorkeur MEC vindt onderdak in Goese kinderboerderij WÊHHKtÊÊÊÊÊÊÊËÊHM WOENSDAG 26 JANUARI 1994 s j 4 van onze verslaggever ZIERIKZEE - Als de gemeente raad er twee ton extra voor over heeft, krijgt het mulifunctione- le gebouw in het voormalige CSG-complex in Zierikzee een nieuwe ingang aan de Caland- weg, met daaraan gebouwd een glazen serre waarin een koffie- zitgelegenheid wordt onderge bracht. Anders blijft de huidige ingang aan de De Huijbert- straat gehandhaafd en wordt een lokaal ertegenover veran derd in een kantinegelegenheid. De ingang wordt gerealiseerd in het kader van de tweede fase en laatste van de verbouwing van de vroegere middelbare school. Andere onderdelen van het pro ject zijn onder meer het uitvoe ren van achterstallig onder houd. aanbrengen van geluidwe- rende voorzieningen in de aula. verbetering van de klimaatbe heersing en binnen- en buiten schilderwerk. Met de duurste variant, 'plan serre' genoemd, komt de renova tie in totaal op 1.4 miljoen gul den. Voordeel is. aldus welzijns- ambtenaar L. J. Lagendijk, dat de entree met serre aantrekke lijk oogt en gebruiksvriendelij ker is. Het publiek komt gelijk binnen bij de aula en de serre is plezierig om te verblijven. Hier door zou het weer makkelijker zijn de ruimtes in het gebouw te verhuren. Foyer Met de goedkopere oplossing komt de prijs voor de aanpas sing van het gebouw op 1.2 mil joen gulden. Van het lokaal waar de koffie-zitgelegenheid (foyer) moet komen, wordt dan de muur uitgebroken. De gelegenheid grenst dan direct aan de foyer. Nadeel wordt onder meer gevon den dat de entree er in dit geval minder uitnodigend uitziet en dat de parkeerplaats voor bezoe kers aan de andere kant van het gebouw ligt. De commissie welzijn van de ge meente heeft zich reeds in meer derheid uitgesproken voor het plan serre. Op donderdag 10 fe bruari komt de kwestie aan de orde in de commissie financiën. waarna de gemeenteraad er maandag 28 februari een besluit over kan nemen. Bedoeling is zo snel mogelijk daarna met het werk te beginnen. De organisa tie die het beheer van het ge bouw van de gemeente over neemt. de Stichting Multifunc tionele Gebouwen Zierikzee. is al begonnen na te denken over een nieuwe naam voor het com plex. ZIERIKZEE - De Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland wil zich inzetten voor de reali sering van zogeheten beheers functies binnen jongerencen tra. Er ligt op dit moment bij voorbeeld een verzoek van Bro- gum in Zierikzee voor een ba nenpoolplaats. De Stichting Jeugd denkt bij dit soort zaken een bemiddelende en coördine rende rol te kunnen vervullen. Dit blijkt uit het beleidsplan 1994 van deze overkoepelende organisatie voor Schouwen- Duiveland minus de gemeente Duiveland. Ook aan andere groepen dan ba nenpoolers die buiten het be taalde circuit werkzaamheden willen of moeten verrichten Thuiszorg - De Stichting Thuiszorg Walcheren houdt woensdag 9 februari van 10 tot 12 uur in de Zeeuwse Biblio theek te Middelburg een infor matie-ochtend, bestemd voor vrouwen in de overgang. Bij vol doende belangstelling begint een week na de bijeenkomst een gespreksgroep. wordt gedacht. Behalve stimule ring en ondersteuning van vrij- willigersactiviteiten, blijkt er ook ruimte voor jongeren met wie de politie een appeltje te schillen heeft. De stichting wil een bijdrage leveren aan de uit voering van alternatieve straf fen door het plaatsen en begelei den van de betrokkenen. Voorts krijgen ontmoetings plekken voor de jeugd, met na me ook de onofficiële, de aan dacht. Opzet is snel te reageren wanneer ergens problemen zijn. Door regelmatige gesprekken met politie, onderwijs, bewo ners. sportclubs en de jongeren zelf, moet inzicht onstaan in knelpunten en mogelijke oplos singen. In de publiciteit wil de stichting haar herkenbaarheid vergroten door de ontwikkeling van een ei gen huisstijl en aanpassing van het beeldmerk. Het huidige blijkt toch al achterhaald, want het silhouet van het voormalige eiland omvat ook de gemeente Duiveland en die hoort er voor taan niet meer bij, omdat Duive land niet aan de activiteiten wil meebetalen. Binnenkort wordt begonnen aan de tweedeen laatste fase van de verbouwing van hel voormalige CSG-complex in Zierikzee. foto Willem Mieras van onze verslaggever GOES - Voor de zomer kan het Milieu Educatief Centrum De Bevelanden (MEC) zijn intrek nemen in de kinderboerderij in het Goese recreatiegebied Hol- landsche Hoeve. B en w van Goes trokken dinsdag bijna ze ventigduizend gulden uit voor de verbouwing van het onder komen. Goes had indertijd be loofd voor huisvesting van het MEC te zorgen. De overige Be- velandse gemeenten betalen mee aan de exploitatie van het centrum. Het MEC komt in het gedeelte van de kinderboerderij, waar voorheen een kaasmakerij was gevestigd. De wanden en het dak moeten worden aangepakt, evenals de verwarming. Daar naast is het noodzakeijk een kantoortje en een lesruimte in te richten. Groot wordt het niet. Bij elkaar meet het MEC zestig- vierkante meter. De zeventig mille die de door bezuinigingen geplaagde gemeente Goes aan de verbouwing spendeert, komt uit pot 'onvoorzien structureel'. Wethouder H. W. Hoogerland verwacht dat het karwei voor de zomer klaar kan zijn Hij wil on derhoeken of de kosten omlaag kunnen door een 'leerling bouw plaats' in te zetten. In de regio werken twee aannemers met jongeren uit het leerlingwezen. De jaarlijkse lasten van het Mi lieu Educatief Centrum zijn ge waarborgd. Het gaat om onge veer 135.000 gulden. De gemeen ten op de Bevelanden dragen 1,35 gulden per inwoner bij. De provincie doneert 40.000 gulden voor aanschaf van de inventaris. Daarnaast stelt het Anjerfonds een subsidie van 2.500 gulden beschikbaar. De huur die het MEC voor het pand aan de ge meente Goes betaalt, is verre kend in de jaarlijkse subsidie. Aanvankelijk zou op Tholen een dependance van het MEC wor den opgezet. De gemeente Tho len trok zich echter om financië le redenen terug, waardoor een nevenvestiging onbetaalbaar werd. van onze verslaggever KAPELLE - Het Kapelse colle ge van b en w krijgt een ton tot zijn beschikking om onvoorzie ne kosten bij ontwikkeling van de plannen met het haven- en sluizencomplex Wemeldinge te kunnen betalen. De fracties van het CDA, de SGP en de PvdA gingen tijdens de dinsdagavond gehouden raadsvergadering ak koord met deze krediet-aan vraag van het college. De VVD en Gemeentebelangen stemden tegen. In het voorstel schrijven b en w 'de commissies achteraf te infor meren over de activiteiten die hebben plaatsgevonden van het voorbereidingskrediet'. Met de ze zinsnede kunnen Gemeente belangen en de WD zich niet verenigen. „Normaal wordt bij zo'n aanvraag een plan gevoegd waar tot ver achter de komma is berekend wat er met het geld gaat gebeuren. Hier vraagt het college om een blanco cheque die in delen wordt uitgegeven", zei VVD-fractievoorzitter C. G. Jebbink. Beide raadsleden stelden met klem dat het hen niet om het be drag gaat. Aanleg van een woon- en recreatie-eiland in het voor malige sluizencomplex vinden zij een goed doel. Het gaat hen om het principe. Zij willen vóór af weten waar het geld naartoe gaat. Daarom stemden zij wel in met een onderdeel van het voor stel van b en w, waarin wordt ge vraagd om 11.200 gulden om een marketingplan te laten opstel len voor de ontwikkeling van de binnenhaven. Wethouder ing G. E. M. de Maat antwoordde 'niet om een blanco cheque te vragen, maar om een ton'. Ook beloofde de wethouder de raad zo goed en zo snel moge lijk te informeren over de be stemming van het bedrag. „Ie dere keer als we er iets mee doen of willen doen, zullen we dat meedelen." Kinderopvang Verder ging de raad gisteren ak koord met de herziene begroting 1994 van de stichting Kinderop vang De Bevelanden. Deze be groting sluit met een tekort van ruim vijftigduizend gulden. Alle partijen konden hiermee leven, behalve de SGP. P. W. van der Toorn over de bezwaren van zijn partij: „Het primaat van de op voeding ligt bij de ouders, waar bij de moeder een cruciale rol speelt. Wij zijn daarom anti-kin- deropvang." Bovendien vindt het SGP- raadslid dat te veel voorwaar den worden gesteld bij de goed keuring van de begroting. ..Dat zijn zeven voorwaarden. Finan ciering in de toekomst is daar mee onzeker." Eén van die voor waarden luidt dat de stichting zal worden gesubsidieerd met een nog niet bekende rijksbij drage. Voorts kon de raad zich vinden in een wijziging van het bestem mingsplan Kom Wemeldinge om de bouw van een huis aan de Hoogeweg in Wemeldinge moge lijk te maken. De aanvraag voor de bouw van het huis komt van G J. J. Burger, CDA-raadslid in de gemeenteraad van Kapelle. P. A. Ganseman. fractievoorzit ter van Gemeentebelangen Ka pelle, wees op het gevaar van be langenverstrengeling. Volgens Ganseman ontneemt de bouw van de woning het uitzicht op de 'hoogste vliedberg van Zeeland'. „Een vrije doorkijk op de Vlied berg is van groot belang", aldus Ganseman. Hij had zijn twijfels over de onafhankelijkheid van de gemeentelijke monumenten commissie, die na onderzoek heeft gesteld dat bouw van het huis geoorloofd is. Geen van de andere raadsleden deelde deze twijfel van Gemeentebelangen. Een scène uit Arthur Miller's De Vuurproef dat door het RO-Theater op de planken wordt gezet. Edith Gruson van een medewerker HULST - De Stichting Alge meen Hulster Carnaval 'De Vos sen' zal vrijdagavond 'wao- getjes kaiken' in de kern Hulst. Onder leiding van prins Arjaon en een boerenkapel worden bouwplaatsen in Hulst bezocht. Het vertrek is om 20 uur bij Het Vossenhol in café De Ster aan de Overdamstraat. Eerst wordt wagen van de groep Botje bai Botje in een loods aan de Aziëweg bekeken, vervolgens de prinsenwagen aan de Van der Maelstedeweg en het bouwwerk van de Statie aan het Oranje Bolwerk. Maandag 31 januari keuren de Vossen de ingeschreven wagens van de buitenkernen en wordt deze groepen het startnummer uitgereikt. De prins en zijn gevolg zijn ook aanwezig bij het elfde Buutreed- nersfestival in het gemeen schapscentrum Den Dullaert. vrijdag 4, zaterdag 5 en zondag 6 februari. Zaterdagmiddag 5 fe bruari bezoekt de prins met zijn gevolg om 14 uur het bal van De Instuif in Den Dullaert. Zondag 6 februari worden de zieken uit Hulst in het streekziekenhuis De Hon te in Terneuzen bezocht. Vrijdag 11 februari, de dag voor het carnaval, nemen de Vossen deel aan de carnavalsviering van de basisscholen uit Hulst in Den Dullaert. De onderbouw- groepen hebben 's morgens hun feest, de leerlingen van de bo venbouw 's middags. Na een be zoek aan het bejaardenbal van de Blaauwe Hoeve in de namid dag wordt 's avonds het junio renbal bijgewoond van de voet- baiverening HVV'24 en de carna valsbals van de drie Hulster middelbare scholen. van een medewerkster ROTTERDAM - Heksenjacht, tovenarij, vervolgingswaanzin en massahysterie. Daarover gaat de nieuwe produktie van het RO-Theater. onder regie van Peter de Baan. 'De Vuurproef van Arthur Miller is gebaseerd op de beruchte geschiedenis van een kleine gemeenschap in het 17e eeuwse Amerika: Salem, Massachusetts. Beschuldigd van hekserij werden in 1692 ruim 200 mensen gevangen ge zet. Negentien van hen werden ter dood veroordeeld en onmid dellijk opgehangen. 'De Vuurproef is te zien in de Rotterdamse Schouwburg van 2 tot en met 9 februari. De premiè re is zaterdag 5 februari Daarna komt het Ro-Theater met 'De Vuurproef naar de Middelburg se Schouwburg op vrijdag 18 fe bruari. Arthur Miller schreef 'De Vuur proef iThe Cruciblei toen zijn vriend, de regisseur Elia Kazan zich in 1952 tegenover de McCar thy commissie moest verant woorden vanwege zijn politieke ideeen. Waarom was Kazan de commissie behulpzaam? Waar om verried hij zijn vrienden? Waarom werd een man als Ka zan er in al zijn menselijke zwak te toe gedwongen zich te verne deren? Dit bracht Miller er toe zelf naar Salem te reizen en het verhaal boven tafel te krijgen. Enkele Oud-raadslid van Vlissingen W. de Wolf overleden VLISSINGEN - De heer W. de Wolf, oud-raadslid voor de PvdA in de gemeente Vlissin gen, is dinsdag in zijn woon plaats overleden. Hij werd 80 jaar. De heer De Wolf is twintig jaar raadslid geweest. Van 1958 tot 1966 voor Oost- en West-Sou burg en daarna, na de herinde- ling. had hij zitting in de ge meenteraad van Vlissingen. Tij dens zijn raadsperiode zette De Wolf zich met name in voor het bejaarden werk en was hij onder meer voorzitter van de Stichting Welzijn voor Ouderen. Bij zijn afscheid als raadslid, 1 september 1978. werd hij voor zijn inzet benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De heer De Wolf wordt zaterdag gecremeerd in het crematorium in Middelburg. jonge meisjes dansen 's nachts uitzinnig rond een groot vuur in het bos en de slavin Tituba be drijft daarbij tovenarij. Ze wor den betrapt. Uit angst voor straf, en naar later blijkt uit puur ei genbelang van één van hen. be schuldigen de meisjes andere vrouwen van hekserij. Binnen korte tijd is het hele dorp in de greep van de massahysterie. Sommige inwoners maken dankbaar gebruik van deze groeiende angst voor vermeende duistere machten. Het brein achter de bezeten meisjes is de fanatieke Abigail, het vroegere dienstmeisje van de eigenzinni ge boer John Proctor. Gevaar lijk verliefd op John en wegge stuurd door zijn vrouw Eliza beth ziet zij haar kans op wraak. In enkele maanden vallen vele slachtoffers. Proctor en zijn vrouw raken verstrikt in dit web van beschuldigingen. Hij kan hun leven redden door hekserij te bekennen, waaraan hij even min schuldig is als anderen. Maar het lukt hem niet die leu gen vol te houden. Peter de Baan was geïntrigeerd door de daad van Kazan. Kan ie mand sterker zijn dan hij is? Kan iemand als het ware on danks zichzelf boven zichzelf uit stijgen? „Miller laat een man zien, John Proctor, die eigenlijk alleen maar wil vluchten uit een dolgedraaide wereldaldus De Baan. „Hij wil niet kiezen, tot hij er zelf toe gedwongen wordt. Dat maakt hem bijna, ondanks zich zelf, tot een 'held." Peter de Baan is van mening dat 'De Vuurproef meer is dan de werkelijkheid een spiegel voor houden. „Het gaat niet om de werkelijkheid, maar om de on mogelijkheden van de werkelijk heid. Voor mij is toneel een stu die in de fantasie van je eigen le ven. Over eigen kracht, eigen zwaktes, eigen confrontaties met de chaotische wereld waar in wij leven. Of dat nu Salem an no 1692 is of nu, dat maakt me niet uit". Arthur Miller was op zoek naar een tragische held en heeft hem in Salem gevonden. Hij ontdek te het moment waarop Proctor in staat was zijn onwaardigheid opzij te zetten en het schavot waardig te beklimmen, als een klassieke Griekse held. Sinds dien bekeek Miller de Griekse tragedies met andere ogen Hij zag een therapeutisch ëffect. doordat ze de mogelijkheid van bruut en onverzoenlijk geweld bewust maakten, zodanig dat het gesublimeerd kon worden, in de hand gehouden door wetten die primitieve vendetta's aan banden leggen. Woensdag 26 jan. Sportpaleis Ahoy - 20.00 'Opera in Ahoy'. uitgevoerd door Caval- leria Rusticana en Pagliacci. Rotterdamse Schouwburg;, gro te zaal -20.15 Momentum', door het Kaaitheater, muziek-perfor- mance m.m.v. het Blindman Kwartet. Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Dans. dans dan', voorstelling van Astrid Roemer door De Nieuw Amster- dam. Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Het Zwanenmeer', ballet in 3 aktes van P. I. Tchaikowski door Akademisch Opera- en Bal lettheater 'Dshalil' uit de Tar- taanse Republiek Kasan. Theater Zuidplein. Arlecchino - 20.30 'Douwe zingt. Douwe Heeringa zingt werk van Jaques Brei en Nederlandse chansons. Bibliotheektheater 15.00 'Glo- bedorus en de grote liefde', door Poppentheater Globedorus voor iedereen vanaf 4 jaar. Diverse locaties - 9.00 tot 24.00 23ste Filmfestival Rotterdam met niet-commerciele films uit de hele wereld in o.a. Luxor, Lan taren/Venster. Lumiere en Tha lia. Jeugdtheater Hofplein - 14.00 'De zeven vadertjes', door Thea ter Terra voor kinderen vanaf 6 jaar. Donderdag 27 jan. De Doelen, grote zaal - 20.15 Mu ziek Authentiek'door het Am sterdams Baroque Orchestra o.l.v. Ton Koopman met werken van Mozart. Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20 15 'Koningin Moe dei-'. toneelstuk over de 75-jarige Regina en haai- zoon Alfred met agressie, tederheid en cynische humor, door Mary Dresselhuys en Carol van Herwijnen. Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'Dans. dans dan' (zie woensdag 26 januari). Theater Zuidplein, Arlecchino - 23.30 'Douwe zingt...' (zie woensdag 26 januari Diverse, locaties - 9.00 tot 24.00 23ste Filmfestival Rotterdam (zie woensdag 26 januari). Vrijdag 28 jan. Sportpaleis Ahoy - 20.00 'Opera in Ahoy' (zie woensdag 26 ja nuari). De Doelen, grote zaal 0 20.15 Rotterdams Philharmonisch Orkest met filmmuziek o.l.v. Boris Brott. Rotterdamse Schouw burg, gro te zaal-20.15 'Koningin Moeder' (zie donderdag 27 januari). Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 The Night club'. door Stuffed Puppet Thea tre. spel. poppen, kostuums en idee van Nigel Tranter Theater Zuidplein. Arlecchino -20.30 'Lunapark' of'De man die bezoek van zichzelf kreeg' met Frank Rigter en Justus van Oei. Diverse locaties - 9.00 tot 24.00 23ste Filmfestival Rotterdam (zie woensdag 26 januari). Zaterdag 29 jan. De Doelen, grote zaal - 20.15 Rotterdams Philharmonisch Orkest (zie vrijdag 28 januari). Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 20.30 'The Night club' (zie vrijdag 28 januari). Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Lunapark' (zie vrijdag' 28 januari). Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Vreemde Trekjes', door Hetty Heyting en haar mannen over een workaholic selfmade zakenvrouw en een eenzame jon geman. Bibliotheektheater 20.30 'Jaap Mulder', cabaretprogram ma van Jaap Mulder met ver vreemding, cynisme, poëzie en muziek. Diverse locaties - 9.00 tot 24.00 23ste Filmfestival Rotterdam izie woensdag 26 januari). Jeugdtheater Hofplein - 19.00 'Fulco de Minstreel' musical over een slimme en dappere jon gen in de Middeleeuwen door leerlingen van de jeugdtheater- school voor iedereen vanaf 5 jaar. Zondag 30 jan. Sportpaleis Ahoy - 14.00 'Opera in Ahoy' (zie woensdag 26 ja nuari). De Doelen, grote zaal - 20.15 Ra dio Kamerorkest o.l.v. Arnold Ostman met werken van Mo zart. Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal -20.15 'Pique Dame', ope ra gebaseerd op de verhalen van Poesjkin door de Nationale 0 ra van Sint Petersburg. Rotterdamse Scbouwbt kleine zaal - 15.00 'Hendrik Vijfde', toneelstuk van Willi Shakespeare door Het Ge\ voor iedereen vanaf 6 jaar Theater Zuidplein, alle zala 14.00 tot 22.00 Theaterdag J medewerking van Marcel Ba Basterd, De Grens en vele an ren. Bibliotheektheater - 14.00 'J ge Sla', litarait magazine o Edith Zuiderent en Chris! Brackmann Diverse locaties - 9.00 tot 2 23ste Filmfestival Rotterd (zie woensdag 26 januari). Jeugdtheater Hofplein - 1 'Fulco de Minstreel' (zie za dag 29 januari). Maandag 31 jan. Theater Zuidplein, grote za 20.15 'Candide'. Fransta voorstelling door Saturne Rond door drie Tiroler doi gekken met marionetten. 2 en mime. Diverse Locaties - 9.00 tot 2 23ste Filmfestival Rottere (zie woensdag 26 januari). Dinsdag 1 febr. De Doelen, grote zaal - 2( 'Messiaen Cyclus', concert c Ivan Fischer met o.a. Rein! de Leeuw. De Doelen, kleine zaal - 20 Beroemde Strijkkwartet! door het Vogler Quartet n werken van Haydn, Kurtag Schumann. Rotterdamse Schouwbu kleine zaal - 20.30 'Siegfrei stuk van Erik-Ward Geerlir door theaterwerkplaats De K. Theater Zuidplein, grote zaa 20.15 'Candide' (zie maandag januari). Diverse locaties - 09.00 tot 24 23ste Filmfestival Rotterdi (zie woensdag 26 januari). Woensdag 2 febr. Rotterdamse Schouwburg, gi te zaal - 20.15 'De Vuurproef v Arthur Miller door het RO-th( ter over angst, integriteit en v se beschuldigingen tijdens e heksenjacht. Theater Zuidplein, grote zaal 20.15 'Pygmalion', van B. Shi door New Triad Theatre Coi pany. Donderdag 3 febr. De Doelen, grote zaal - 20 Rotterdams Philharmoni Orkest met werken van Tare keen. Stravinsky en Haydn. Theater Zuidplein, Arlecclii - 20.30 'De Diva en de Draak'.; baretprogramma van Carolr Mout. Ze is een Diva, die eens uit haai- rol valt en overall draak mee steekt. Vrijdag 4 febr. Rotterdamse Schouwbui kleine zaal - 20.30 'Comedie'. neelstuk van Frans Strijan door Theater van het Oosten. Theater Zuidplein, grote zaal 20.15 'Petit Peu Show', progra! ma van Rob van Houten t Clous van Mechelen. Zaterdag 5 febr. Ahoy Tentoonstellingscomplt - 11.00 tot 17.00 'Binnenhuis'.!) tionale woonmanifestatie. De Doelen, grote zaal - 201 Frank Boeyen in concert. Theater Zuidplein, Arleccliin - 20.30 Rick Lorenzo Dros, fin; list Amsterdams Kleinkum Festival 1993. Zondag 6 febr. Rotterdamse Schouwbur kleine zaal - 15.00 'Zwerven voorstelling voor iedereen vat 6 jaar door Danstheater Arena Jeugdtheater Hofplein - 19 'Fulco de Minstreel' (zie zatt dag 29 januari). Maandag 7 febr. Rotterdamse Schouw burg, f te zaal -20.15 'De Vuurproef <i woensdag 2 februari). Dinsdag 8 febr. Luxor Theater - 20.15 'Dat hei zo'n jongen toch niet nodig' i prise van het soloprogramn van Herman Finkers. Theater Zuidplein, grote zaal 20.15 'Die verlohrene Ehe di Katharina Blum' toneelstu over Katharina die een relao heeft met een man die tot e? terroristische organisatie 1* hoort. Zij wordt verdacht eno! gepakt. Stichting Krant in de KJas Joh Vermeerslraal 14 1071 DR Amsterdam Tel (020)6647536

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 24