De Leeuw nadert koploper Hage Volleybalclubs dupe van reeks misverstanden Vlissingen-Middelburg in Champions League Bij dopingcontroles 69 atleten positief NOS zendt 170 uui Winterspelen uit Marques geplaatst voor NK-karate Twee kanshebbers in biljartstrijd sport 16 Zeeuws damkampioenschap krijgt spannende slotfase Tomislav Ivic neemt ontslag bij FC Porto De Eendracht en ADC betwisten damtitel WOENSDAG 26 JANUARI 1994 van onze dammedewerker 's-GRAVENPOLDER - Het Zeeuws damkampioenschap belooft een spannende slotfase te gaan krijgen. Koploper Tob- by Hage incasseerde zaterdag in 's-G ra venpolder tegen Erwin Hamers zijn eerste verliespunt en zag daardoor zijn voor sprong op Johnny de Leeuw, die zaterdag zijn partij wél wist te winnen, teruglopen tot een punt. De partij tussen de twee PWG- spelers Hage en Hamers was tot het einde toe boeiend. Hamers plaatste al snel een voorpost en de jonge lijsaanvoerder uit Tho- len zocht zijn heil in een omsin- gelingsstrategie Hij leek hier mee goede kansen te creeren. maar in de tijdnoodfase vlocht Hamers een geniepige combina tie in de stelling, die hem meteen een punt opleverde. Johnnv de Leeuw profiteerde van de halve misstap van zijn concurrent maar hij zal over het partijverloop niet echt tevreden zijn geweest. Hekkesluiter Jan Sinke maakte het zijn plaatsge noot dermate lastig, dat winst lange tijd een illusie leek. Met de remise voor het grijpen verga loppeerde de veteraan zich ech ter: hij offerde een paar schijven en ontdekte toen dat de combi natie die hij op het oog had niet klopte Titelhouder Daaf Kasse staat na zaterdag alleen op de derde plaats. Hij speelde in een voor- Teun van Vliet bouwt aan profploeg SCHIEDAM (ANP) - Oud-wiel renner Teun van Vliet en ex- bondscoach Andre Boskamp hebben zichzelf tot I juli van dit jaar de tijd gegeven een prof team op te richten. De beoogde wielerploeg, die voorlopig de projectnaam Stichting Protal Nederland draagt, moet gaan beslaan uit talentvolle ama teurs en eerstejaars profs uit Nederland en eventueel België. Van Vliet en Boskamp hebben een formatie van ongeveer veer tien coureurs in gedachten. Daarbij gaat het om wegrenners, veldrenners en baanrenners. De teamleiding wil lage basissala rissen hanteren, met hoge pre mies voor ereplaatsen. uitgespeelde partij tegen Ko Louwerse die lang kansen op re mise had maar in een uitgedund standje in de fout ging. Naast De Leeuw en Kasse was er zaterdag nog een speler die de volle winst in de wacht sleepte: Chiel Ha mers speelde Danny de Jager met degelijk aanvalsspel van het bord. Peter Schunselaar en Arjo Kou semaker hielden elkaar in even wicht en hetzelfde kan gezegd worden van Jan van de Beek en Jaap Veerhoek Laatstgenoem de heelt evenwel naar alle waar schijnlijkheid goede winstkan sen verzuimd. In de promotieklas kwam koplo per Dominique de Rooi) een puntendeling overeen met Kees de Jonge, maar desondanks wist hij zijn voorsprong op de achter volgers te consolideren: het vier tal Mathieu Anthonisse, Ferry Berkholst, Kees de Jonge en Mare Bronke heeft met nog drie ronden te gaan vier punten ach terstand op de speler uit Yer- seke, die vrijwel zeker zal pro moveren naar de hoofdklas. In de eerste klas komt er einde lijk wat tekening in strijd. Van het leidende viertal kwam Rinus van de Plasse niet in actie en hielden Jo Houmes en Wouter de Leeuw elkaar op remise. Adrie Zegers pakte zodoende via een verdiende overwinning op Chiel Pouhsse de eerste plaats. Adrie den Hollander heeft na zaterdag de beste papieren in de tweede klas. De speler van damclub Aagtekerke won van Kees van Overloop en heeft nu één verlies- Daaf Kasse (linksi en Johnny de Leeuw snoepten beide een puntje af van de achterstand op Toby Hage. foto Willem Mieras van onze verslaggever VLISSINGEN - Door het grote aantal afgelastingen in het amateurvoetbal zijn nog steeds niet alle wed strijden uit de eerste ronde voor de Borsele Cham pions League gespeeld. Vorige week plaatste RCS zich ten koste van WHS (in Sint-Annaland wonnen de Souburgers met 1-4) als achtste ploeg voor de tweede ronde. Voor de duels Serooskerke-Rillandia en Bres- kens-Bruse Boys wordt nog gezocht naar een speelda- tum. Inmiddels heeft de toernooicommissie geloot voor de tweede ronde. De loting leverde een aardige derby 'op. VC Vlissingen speelt thuis tegen Middelburg. Het resultaat van de loting Patrijzen-RCS, VC Vlis singen-Middelburg. Veere-Yerseke. HVV '24-Breskens /Bruse Boys, Colijnsplaatse Boys-Serooskerke/Rillan- dia. De winnaars van deze duels plaatsen zich voor de eindronde van de Borsele Champions League, die op 25 en 27 augustus in Nieuwdorp wordt afgewerkt. Rechtstreeks geplaatst voor de eindronde zijn zater dag-eersteklasser Hoek, bekerhouder Goes en het Borsels elftal. Odulpliiis en VVS '92 in beroep tegen straf NeVoBo van onze verslaggever VLISSINGEN - Twee volleybal- scheidsrechters wachtten op za terdag 15 januari jongstleden in Tilburg tevergeefs op de komst van de ploegen: het thuis spe lende Odulphus en VVS'92 uit Vlissingen. Heeft de verloede ring ook in het volleybal gena deloos toegeslagen, waardoor de lust tot spelen tot nul is gere duceerd? Nee. De oorzaak van het wegblijven van de ploegen ligt in een reeks van misver standen, het verkeerd inter preteren van reglementen en een gebrek aan communicatie. VVS-92 kon op die vijftiende ja nuari niet zijn sterkste team bin nen de lijnen brengen. Twee spe lers. Rob Lantsheer en Quinten van de Vrie. waren op uitnodi ging van de Nederlandse Volley bal Bond (NeVoBo) naar Miami afgereisd om daar deel te nemen aan een Grand Prix-toernooi beachvolleybal. Daarom werd het treffen uitgesteld tot een na der te bepalen datum Odulphus stelde de exploitant in kennis op die datum geen ge bruik van de zaal te zullen ma ken en ging op zoek naar een an dere speeldatum. Die was snel gevonden, Zaterdag 2 april leek geschikt en de Tilburgers deel den de NeVoBo mee dat de wed strijd op die datum gespeeld zou worden. Desinteresse De bond ging daar echter niet mee akkoord. Als de wedstrijd zo laat in de competitie gepland stond, bestond het gevaar van competitievervalsing. Odul phus is in de strijd om degrada tie verwikkeld en zou op 2 april, twee weken voor het eind van de competitie, wel eens kunnen profiteren van de desinteresse van WS. dat op die datum waar schijnlijk geen belang meer zou hebben bij welke uitslag dan ook. De bond stelde voor een speeldatum te zoeken in januari of februari. Edwin Leijten, wedstrijdsecre taris van Odulphus. ging op zoek naar een mogelijkheid, maar kwam in de problemen toen hij ontdekte dat op de dagen dat zijn club over een zaal beschikte VVS niet kon komen. ..Ik heb toen minstens tien sporthallen in de omgeving gebeld, maar we konden nergens terecht", vertel de de Tilburgse wedstrijdleider gisteren. „Ik heb dat de competi tieleider ook laten weten, maar ben wel steeds blijven zoeken." Tot zijn verbazing las Leijten in het informatiebulletin van de bond, dat veertien dagen voor de vijftiende januari bij hem in de bus viel. dat de wedstrijd Odul- phus-VVS'92 gewoon gepland stond ..Ik heb toen de competi tieleider gebeld en gezegd dat dat niet klopte. Die erkende dat er een fout gemaakt moest zijn Toen heb ik er verder geen aan dacht aan besteed." De verbazing werd nog groter toen de bond vorige week beide clubs drie punten in mindering bracht en 250 gulden boete op legde, wegens niet opkomen. „Wij snappen er niets van", meldt Edwin Leijten. „We heb ben alles in het werk gesteld om een andere gelegenheid te vin den en hebben de competitielei der en VVS op de hoogte gehou den. We zullen hiertegen protes teren Ook VVS liet het er niet bij zitten. De Vlissingse club stuurde donderdag een protest brief naar de NeVoBo Perspectief Tjibbe van der Werf is secretaris van de sector competitie op het bondsbureau in Woerden en be kijkt de zaak vanuit een heel an der perspectief- Hij zegt dat de NeVoBo nooit toestemming- heeft gegeven voor uitstel. „Dat kan reglementair helemaal niet", zei hij gisteravond. „Het beachvolleybal is een sport in opkomst en daarin is nog niets gereglementeerd. We hebben al leen gezegd dat we medewer king willen verlenen als de par tijen na' onderling overleg tot een bevredigende oplossing ko men. Nadat we de datum van 2 april hadden afgewezen, hebben we van beide partijen niets meer gehoord. Vandaar dat we aan de oorspronkelijke datum hebben vastgehouden." Odulphus en VVS zijn volgens Van der Werf ook in gebreke ge bleven omdat ze niet hebben ge reageerd op de aankondiging in het informatiebulletin. „De re gels zijn bekend. Als er iets ver keerd in het bulletin staat, dient er onmiddellijk contact, opgeno men te worden met het bonds bureau. Dat is niet gebeurd Feit is wel dat Edwin Leijten competitieleider van der Linden ingeseind heeft ..Dat heb ik ook van Van der Linden begrepen", reageert Van der Werf. „Hij had dat inderdaad aan het bureau kunnen doorgeven, maar de grootste fout ligt bij de clubs. Ze zouden moeten weten dat ze bij het bondsbureau moeten zijn." VVS-secretaris Jan Kleinepier is niet te spreken over de handel wijze van de bond. „Ik vind dat men zich wel erg formeel opstelt. Er was nog steeds overleg tussen VVS en Odulphus en de maatre gel van de NeVoBo heeft dat overleg doorkruist. Ze hadden het geduld moeten opbrengen ons eruit te laten komen." Dat laatste was misschien ver standig geweest. Kort nadat de bond de straf had uitgesproken, werd een datum voor de wed strijd gevonden. Op vrijdag 4 fe bruari wordt er gespeeld in de hal van Sarto Pellikaan in Til burg. Voorzitter Ad Schreurs van VVS is de hele zaak in het verkeerde keelgat geschoten. Hij heeft zijn commissiewerk voor het district Zeeland neergelegd. Het is nog niet bekend wanneer de protes ten van Odulphus en VVS be handeld zullen worden. MONACO (RTR/ANP) - Van de 476 atleten die afgelopen jaar onverwacht op het gebruik van verboden middelen werden ge controleerd. reageerden er 69 positief. Dat blijkt uit cijfers die de Internationale Amateur Atletiek Federatie (IAAF) maandag heeft bekendge maakt. In totaal voerde de IAAF in 1993 476 out-of-competition contro les uit in 27 landen. Bij de con troles na afloop van wedstrijden reageerde slechts 0.6 procent po sitief De IAAF maakte echter niet bekend om hoeveel contro les in het wedstrijdseizoen het ging. Bij de betrapten was vorig jaar ook de Nederlandse discuswer per Erik de Bruin Hij reageerde op 1 augustus na een wedstrijd in Keulen positief. De Bruin werd in november echter door de tuchtcommissie van de Konink lijke Nederlandse Atletiek Unie iKNAUi vrijgesproken Het be stuur van de IAAF heeft de ..zaak De Bruin" nog in onder zoek en zal in april een uitspraak doen. De Bruin is op dit moment gerechtigd aan alle wedstrijden deel te nemen. De medische commissie van de IAAF heeft aangekondigd dit jaar het aantal controles buiten het seizoen te verdubbelen. In totaal zullen vijftig landen wor den bezocht door de controleurs. In 1993 vergden de onderzoeken een bedrag van bijna één mil joen gulden. Tomislav Ivic: trainer van Kroatië. PORTO (SID/AFP) - FC Porto en trainer Tomislav Ivic hebben gisteren na goed overleg met elkaar gebroken. De 6I-jarige Kroaat treedt met onmiddellijke ingang in dienst van de FIFA. De wereldvoetbalbond gaat hem als trainer-coach stationeren bij de Kroatische bond. Ivic werkte eerder voor onder meer Ajax. Anderlecht. Olympique Marseille en Benfica. Het ontslag van Ivic. berucht om zijn behoudende speelwijze, komt onverwacht In de Portugese competitie bezet de lands kampioen de derde plaats. Het afgelopen weekeinde werd met 2- 0 gewonnen van Beira Mar In Europees verband plaatste Porto zich. ten koste van Feyenoord. voor de Champions League. foto LU SA ..Aan de aanbieding van de FIFA waren twee voorwaarden ver bonden". verklaarde Ivic gisteren tijdens een gezamenlijke pers conferentie met Porto-voorzitter Pinto da Costa. „Ik moest snel antwoorden en ik mocht niet bij een club onder contract staan. Gelukkig heeft, het bestuur van Porto mijn wens begrepen om aan het einde van mijn loopbaan mijn land te dienen Mijn ont- slagverzoek werd vlug ingewilligd." De assistent van Ivic. de Portugees Augusto Inacio, fungeert bij Porto voorlopig als hoofdcoach Het bestuur heeft voor de opvol ging van de Kroaat al onderhandelingen geopend met twee bui tenlandse toptrainers. van wie de namen nog niet bekend zijn. puntje minder dan Aalbrecht Rijk. De drie delenemers aan het ju niorenkampioenschap hebben inmiddels een halve competitie afgewerkt. Dominique de Rooij gooit ook hier hoge ogen: met een score van vier uit twee is hij in deze categorie de belangrijsk- te gegadigde voor de Zeeuwse ti tel. Uitslagen cn standen. Hoofdklus: J Sinke-J de Leeuw 0-2; T Hage-E Ha mers 1-1. J v d Beek-J Veerhoek 1- l D Kasse-J Louwerse 2-0: P C Schunselaar-A Kousemaker 1-1, D de Jager-C Hamers 0-2. De stand na de achtste ronde 1 Hage 15 punten. 2 De Zeeuw 14.3 Kasse 114 v d Beek 10; 5 Schunselaar 9: 6 E Hamers en Veerhoek 8: 8 C Hamers 7: 9 Kouse maker 6. 10 De Jager 14. 112 Louwer se 3, 12 Sinke 1. Promotieklas: M Anthonisse-R van Eenennaam 0-2; A v d Schaaf-P Blok 1-1. D de Rooij-C. de Jonge 1-1. J deWild-M Bronkei l.M deJager- F Berkholst 0-2, W van Oppen-J L Grim 2-0. De stand na de achter ron de: 1 de Rooij 13 punten. 2 Anthonis se. Berkholst. Bronke en De Jonge 9; 6 Blok. Van Eenennaam, v d Schraaf en De Wild 8. 10 De Jager 7. 11 Grim en Van Oppen 4. Eersteklas: G Franken-A W Smit2- 0; J. Vaucoulier-M. C v d. Plasse uit gesteld: R Jongejan-W. P van Loon 2-0; M. Poulisse-A. J Zegers 0-2; L van Schagen-C. A. Korstanje 0-2; J. Houmes en De Leeuw 1-1 De stand na de achtste ronde: 1 Zegers 11 pun ten; 2 Houmes en De Leeuw 10; 4 v. d Plasse 9 i uit 71; 5 Franken 9, 6 Kor stanje. Poulisse en van Schagen 8; 9 Jongejan6, 10 Vaucouleur5(uit7i, 11 Van Loon en Smit 5 Tweede klas: G Baars-C Rtemens 2- 0 C van O verloop-A den Hollander 0-2: R de Rooij-P van Keulen 2-0; A Rijk-A. de Pagter 1-1. De de Buck-M Marijs 0-2. De stand na de achtste ronde. 1 Den Hollander 7-11. 2 De Pagter 8-11. 3 Ruk 7-10; 4 Marijs en Van Keulen 8-10. 6 Van Overloop 7-7. 7 Poppe en De Rooij 7-6; 9 Baars 7-5: 10 De Buck en Riemens 7-2 Junioren: R Kousemaker-D de Rooy 0-2. De stand1 De Rooy 4 pun ten. 2 M. Anthonisse 2, 3 Kousema ker 0 HILVERSUM (ANP) - Tijdens de Olympische Winterspelen van 12 tot en met 27 februari doet de NOS-televisie ongeveer 170 uur rechtstreeks verslag van alle Olympische disciplines. Het schaatsen komt het meeste aan bod. De Winterspelen worden dage lijks van ongeveer half tien 's ochtends tot rond middernacht op Nederland 2 in beeld ge bracht. Met een onderbreking van drie uur tussen half zes en half negen. In vergelijking met twee jaar geleden in Albertville zendt de NOS dertig uur minder uit. De Noorse televisie gebruikt de kennis van de specialisten uit di verse Europese landen. Zo regis seert Martij n Lindenberg van de NOS alle schaatswedstrijden, de Zwitsers de afdaling, de Fransen de slalom, de Noren het schans springen en de Noordse combi natie. de Zweden het kunstrij den, de Finnen de biathlon en de Britten het bobsleeën en rode len. Veertig TV-stations regi streren de Winterspelen voor 34 landen. De NOS vaardigt een equipe van 32 mensen af, waarvan dertien verslaggevers/presentatoren. Chef d'équipe is Martijn Linden- berg, die voor de NOS drie came ra's ter beschikking heeft. Eén ervan wordt constant gestatio neerd in Hamar bij het schal sen. De andere ploegen zijn derweg om reportages te mak voor onder meer het dagelijk „Studio Lillehammer". dat. tl sen 22.15 en 22.50 uur wordt u gezonden. WOENSDAG 08.30-01.30 EURO: Diverse spoi ler, 14.30-16.40 Ned 3: Studio Spc Open stralische tenniskampioenschi pen 16.30-17.00 Did 1: Sport extra tenn nieuws en reportages van de Ausl lian Open in Melbourne 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute 18.39-18.47 Ned 2: Sportjournaal 18.45-19.10 RTL -: Sport 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.30-21.00 BBC 2: On the Line i gazine 20.35-21.58 Ned 2: Studio Sport 21.35-22.05 BRT 2: Sport 22.00-22.15 RTL 5: Sportnieuws 22.15-22.30 Ned 3: Sportjournaal 22.40-23.05 BRT 1: Sport. 23.10-00.25 BBC 1: Sport,snight 01.00-06.00 RTL t Open Austra sche tenniskampioenschappen va uit Melbourne EINDHOVEN - Karalcka Eddie Marques uit Middelburg is tweede geworden op de Zuidne derlandse kampioenschappen. De 23-jarige HTS-student ver loor in de finale tot 70 kilo van Nederlands kampioen (kata- stijl) Robin Huyer. Met deze prestatie onderstreep te de karateka van Karate-do Academie Middelburg zijn klas se. In 1991 debuteerde hij op de zelfde kampioenschappen met een derde plaats. De finalepartij over drie min ten ging gelijk op en eindigden beslist. Een verlenging moe dan ook voor een beslissing a gen. Huijer sloeg daarin als ei ste toe en werd kampioen. Marques heeft zich ondanks verloren finale geplaatst voor Nederlandse kampioenschs pen. die in maart in Nieuwege worden gehouden. „Het deel) mersveld zal behoorlijk ste zijn. Toch heb ik een goede ka bij de beste karateka's te einc gen", aldus Eddie Marques. van onze dammedewerker 'S-GRAVENPOLDER - Voorde clubcompetitie van de Zeeuwse dambond werd in de hoofdklas se de achtste ronde gespeeld. Het team van ADC uit Aagte kerke is alleen aan de leiding gekomen in de achtste ronde. In de negende ronde zal de beslis sing moeten vallen voor de nieuwe kampioen. De Een dracht uit Tholen ontvangt dan ADC. Bij een gelijkspel is de ti tel voor ADC, bij winst voor De Eendracht worden de Tholena- ren de nieuwe kampioen. Lammerenburg boekte tegen De Eendracht 2 een nipte overwin ning. 7-9. Zierikzee ontving de reserves van MDC uit Middel burg. Na zeer spannende partij en kon de thuisclub een achter stand ombuigen in een nipte ze ge, 9-7. PWG 's-Gravenpolder 3 kreeg het zeer zwaar te verduren tegen BDV uit Bergen op Zoom. Met een zeer grote overwinning (3-13) reisden de bezoekers terug naar Noord-Brabant. Aris de Heer uit Oost-Souburg ontving de nieuwe leider ADC. Met een vierde nipte nederlaag in deze competitie (7-9) moesten de thuisploeg zich tevreden stellen. Tholen 2-Lammerenburg 7-9: R. Gunter-A. de Buck 1-1A J Slager-J Boone 1-1; P C v. d. Velde-A F v Luyk 0-2; C Droogers-J. Koppejan 2- 0: J. v.d. Velde-C. A v Rijswijk 1-1J den Braber-W van Oppen 1-1; W. Drenth-H J. de Vlieger 0-2. S Schot- P. Francke 1-1 Zierikzee-Middelburg 2 9-7: M J Walraven-J Baaijens 2-0; Jan de Jon- ge-Jaap de Jonge 0-2. M v d. Wielen- J L Grim 2-0: C v d Wielen-R v Van Westen blijft bij Middelburg VLISSINGEN - De zaterdagaf deling van voetbalvereniging Middelburg heeft Dick van Wes ten ook voor het komende sei zoen vastgelegd als trainer. Van Westen, die het na vier seizoenen eigenlijk wel genoeg vond bij de vierdeklasser, heeft, zich door de spelersgroep laten overhalen om nog een jaar door te gaan. Ook tweede trainer Henk Willemse blijft volgens seizoen in functie. Eenennaam 1-1; J. de Wild-P M Wa raven 1-1; J Honig-K. J. de Koever I 1. S Douw-A J v Keulen 2-0, Cl Boot-M Appel 0-2. PWG "s-Gravenpolder 3-BDV 3J s mej J v d. Horst-F. Berkholst 0-2 J Zegers-J van Elewout 0-2; L Bol ert-P Noordijk 1-1. C A Korstaj H Roodenburg 1-1P Versluis Karregat 0-2 P v. Rijsbergen-E Vi doolaege 1-1; W G de Leeuv Beeck 0-2; D Wiskerke-R A Dui bout 0-2. Souburg-Aagtekerke 7-9: P Fillt M Provoost 2-0; P C. Allaart-D Br selaar 1-1: M Bronke-F Blaas 1-1.1 de Beer-J J Engel vaart 0-2; P Blo) A Provoost 1-1. J v. 't Padje-J Maranus 0-2. B Rampersad-M C l Smit 2-0: A Alewijnse-A. Francke De stand na achtste ronde: 1 kerke 7-12 68-48: 2 Tholen 7-11 654 3 Lammerenburg 7-10 60-52; 4 Zieri zee 7-9 60-52; 5 BDV 7-8 65-47; 6 PW 's-Gravenpolder 3 7-6 48-64; 7 Tholi 2 8-4 56-72,8 Souburg 7-3 52-60; 9 Mi delburg 2 7-1 42-70. Jan Kloet vooraan in Biesbosch VLISSINGEN - Drie Zeeuwse atleten namen zondag deel aan de Bra bantse Biesbosch-loop die bij Hank gehouden werd. Jan Kloet van Del ta Sport eindigde op de acht kilometer als vijfde bij de mannen boven 50 in 42.18. John Guequièr- re van Dynamo werd op dezelfde afstand elfde bij mannen boven veer tig in 36.08. Alfred Stins van Delta Sport werd op de tien kilometer bij de senioren 23e in 42.06. Anjolie Wisse heeft afge lopen zondag bij indoor- wedstrijden in Den Haag het districtsrecord op de 1000 meter verbeterd. De Goese atlete van AV'56 verbeterde het oude re cord dat op naam stond van Brenda van der Laan van AAV'36 met bijna vijf seconden. Wis se kwam tot 2.57.56. 's HEERENHOEK - Met alleen de slotronde nog te gaan zijn Pe ter Smulder van OKK en Wil liam de Jonge an De Toekomst de enige twee spelers die nog ti- telkansen hebben in het biljart kampioenschap vijfde klas bandstoten van het district Walcheren De Bevelanden. Beide spelers ontmoeten elkaar zaterdag in de finale van dit toernooi. Drie promoties illustreren h ivoor deze klasse) goéde nivel dat de spelersgroep in de final haalt. I)e tussenstand na zes ronden ie Heerenhoek: 1 Peter Smulder 08 10-1 34-9. 2 William de Jonge. I Toekomst 9-1.23-10; 3 Leen de Jon( De Toekomst 8-1 11-9; 4 Henk KN OBK 6-0 91-10. 5. Jef SchuermJ DOS Ov 6-0 84-8. 6. Louis de Joni HIO 4-0 97-6: 7 Ko Bosman. HBCS 0 89-6.8 Wim de Groot. BVM 2-094

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 16