Grond in Grijpskerke schaars 1 De Kameleon speelt blijspel RO-Theater brengt Miller's De Vuurproef op de planken Valkenisse: rondweg Zoutelande moet eerder klaar zijn Stichting Jeugd wil beheersfunctionaris in jongerencentrum Actie in Valkenisse voor vorming van plattelandsgemeente streek 14 Pas volgend jaar weer bouwkavels beschikbaar GEMEENTE MIDDELBURG WOENSDAG 26 JANUARI 1994 van onze verslaggever MELISKERKE - Kooplustigen die in Grijpskerke grond willen kopen om een huis op te bou wen, krijgen geen kans dat in 1994 te doen. De gemeenteraad van Mariekerke besloot dins dagavond niet terug te komen op een eerdere beslissing de uit gifte van grond aan banden te leggen. Daardoor kunnen in de komende jaren nog elk jaar ka vels worden verkocht. J. W. Bartels (Gemeentebelang) en P. Davidse (SGP/RPF) had- De Kameleon, de toneelgroep van de Stichting Welzijn Ouderen in 'Gezelschap gevraagd'. Middelburg, tijdens de generale repetitie voor het blijspel foto Dirk Jan Gjeltema van een medewerker MIDDELBURG - De Kameleon, de toneelgroep van de Stich ting Welzijn Ouderen in Middelburg, heeft een nieuwe produk- tie ingestudeerd. Na maanden van hard werken is het gezel schap toe aan de première. Zaterdag 29 januari is het zover. Dan wordt onder regie van Leo Krapels het blijspel 'Gezelschap ge vraagd' voor de eerste keer opgevoerd. Voor eigen publiek; in de grote zaal van het gebouw van de stichting aan de Molstraat. Aanvang 14.00 uur. Het verhaal handelt over een eenzame vrijgezel die naar de me ning van zijn buren hard aan gezelschap toe is. In de loop van de drie bedrijven proberen enkele dames het leven van de vrijgezel te beïnvloeden. Een reptielenhoudster, een dame die helemaal weg is van volksdansen, een motorfanate en een helderziende draven op. Bram Wouters speelt de vrijgezel, Sjanneke Dalsem en Harry Cremer zijn de buren, de bezoeksters zijn Cocky Bosman, Rina Houdijk, Marga Every en Marijke Thrier. Corry Kalkman is souf- fleuse en inspeciént is Bep Kalkman. Woensdag 2 februari treedt het gezelschap op in Bachtenkomme in Vlissingen en dinsdag 8 maart in Rehoboth in Oost-Souburg. Alle voorstellingen beginnen om 14 uur. van een medewerkster ROTTERDAM - Heksenjacht, tovenarij, vervolgingswaanzin en massahysterie. Daarover gaat de nieuwe produktie van het RO-Theater onder regie van Peter de Baan. 'De Vuurproef van Arthur Miller is gebaseerd op de beruchte geschiedenis van een kleine gemeenschap in het 17e eeuwse Amerika: Salem. Massachusetts. Beschuldigd van hekserij werden in 1692 ruim 200 mensen gevangen ge zet. Negentien van hen werden ter dood veroordeeld en onmid-- dcllijk opgehangen. 'De Vuurproef is te zien in de Rotterdamse Schouwburg van 2 tot en met 9 februari. De premiè re is zaterdag 5 februari. Daarna komt het Ro-Theater met 'De Vuurproef naar de Middelburg se Schouwburg op vrijdag 18 fe bruari. Arthur Miller schreef 'De Vuur proef (The Crucible) toen zijn vriend, de regisseur Elia Kazan zich in 1952 tegenover de McCar thy commissie moest verant woorden vanwege zijn politieke ideeen. Waarom was Kazan de commissie behulpzaam? Waar om verried hij zijn vrienden? Waarom werd een man als Ka zan er in al zijn menselijke zwak te toe gedwongen zich te verne deren'' Dit bracht Miller er toe zelf naar Salem te reizen en het verhaal boven tafel te krijgen. Enkele jonge meisjes dansen 's nachts uitzinnig rond een groot vuur in het bos en de slavin Tituba be drijft daarbij tovenarij. Ze wor den betrapt. Uit angst voor straf, en naar later blijkt uit puur ei genbelang van één van hen, be schuldigen de meisjes andere vrouwen van hekserij. Binnen korte tijd is het hele dorp in de greep van de massahysterie. Sommige inwoners maken dankbaar gebruik van deze groeiende angst voor vermeende duistere machten. Het brein achter de bezeten meisjes is de fanatieke Abigail, het vroegere dienstmeisje van de eigenzinni ge boer John Proctor. Gevaar lijk verliefd op John en wegge stuurd door zijn vrouw Eliza- Thuiszorg - De Stichting Thuiszorg Walcheren houdt woensdag 9 februari van 10 tot 12 uur m de Zeeuwse Biblio theek te Middelburg een infor matie-ochtend, bestemd voor vrouwen In de overgang. Bij vol doende belangstelling begint een week na de bijeenkomst een gespreksgroep. beth ziet zij haar kans op wraak. In enkele maanden vallen vele slachtoffers. Proctor en zijn vrouw raken verstrikt in dit web van beschuldigingen. Hij kan hun leven redden door hekserij te bekennen, waaraan hij even min schuldig is als anderen. Maar het lukt hem niet die leu gen vol te houden. Peter de Baan was geïntrigeerd door de daad van Kazan. Kan ie mand sterker zijn dan hij is? Kan iemand als het ware on danks zichzelf boven zichzelf uit stijgen? „Miller laat een man zien. John Proctor, die eigenlijk alleen maar wil vluchten uit een dolgedraaide wereldaldus De Baan. „Hij wil niet kiezen, tot hij er zelf toe gedwongen wordt. Dat maakt hem bijna, ondanks zich zelf. tot een 'held Peter de Baan is van mening dat 'De Vuurproef meer is dan de ZIERIKZEE - De Stichting Jeugd Schouwen-Duiveland wil zich inzetten voor de reali sering van zogeheten beheers functies binnen jongerencen tra. Er ligt op dit moment bij voorbeeld een verzoek van Bro- gum in Zierikzee voor een ba nenpoolplaats. De Stichting Jeugd denkt bij dit soort zaken een bemiddelende en coördine rende rol te kunnen vervullen. Dit blijkt uit het beleidsplan 1994 van deze overkoepelende organisatie voor Schouwen- Duiveland minus de gemeente Duiveland. Ook aan andere groepen dan ba nenpoolers die buiten het be taalde circuit werkzaamheden willen of moeten verrichten wordt gedacht. Behalve stimule ring en ondersteuning van vrij- willigersactiviteiten. blijkt er ook ruimte voor jongeren met wie de politie een appeltje te schillen heeft. De stichting wil een bijdrage leveren aan de uit voering van alternatieve straf fen door het plaatsen en begelei den van de betrokkenen. Voorts krijgen ontmoetings plekken voor de jeugd, met na me ook de onofficiële, de aan dacht Opzet is snel te reageren wanneer ergens problemen zijn. Door regelmatige gesprekken met politie, onderwijs, bewo ners. sportclubs en de jongeren zelf. moet inzicht onstaan in knelpunten en mogelijke oplos singen. In de publiciteit wil de stichting haar herkenbaarheid vergroten door de ontwikkeling van een ei gen huisstijl en aanpassing van het beeldmerk. Het huidige blijkt toch al achterhaald, want het silhouet van het voormalige eiland omvat ook de gemeente Duiveland en die hoort er voor taan niet meer bij, omdat Duive land niet aan de activiteiten wil meebetalen. van onze verslaggever ZOUTELANDE - Inwoners van de gemeente Valkenisse kunnen binnenkort hun handtekening zetten om hun voorkeur te uiten voor de vorming van één platte landsgemeente op Walcheren. Het idee daarvoor werd dins dagavond spontaan geboren tij dens een hoorzitting die het col lege van b en w hield voor de in woners van Zoutelande. Tij dens de hoorzitting werd al een groot aantal handtekeningen verzameld. Het gemeentebe stuur zal een dezer dagen be kend maken waar en wanneer men zijn adhesie met het colle gestandpunt kan betuigen. De gemeen ten ra den moeten vóór 1 maart een reactie geven op het voorstel van gedeputeer de staten tot de vorming van één Walcherse plattelandsgemeen te. naast de gemeenten Middel burg en Vlissingen. De bevol king kon tot het eind van deze maand haar mening geven Het college van Valkenisse is, samen met dat van Mariekerke en Vee den bezwaar tegen het beleid dat ze zelf in december vaststel den. Ze konden zich niet voor stellen dat ze tot een zo streng beleid voor eigen bewoners had den besloten en vroegen zich staande de vergadering hardop af of ze wel een wijze beslissing hadden genomen. Volgens Bartels is het slecht als eigen inwoners niet op een door hen gewenst moment mogen bouwen. Hij vond het buitenge woon vreemd dat het hele jaar geen enkel stuk grond meer in de verkoop komt. Davidse voelde er ook wel voor het contingent van zeven kavels dat voor 1995 bestemd is. nu al uit te geven, hoewel in de vergadering van de cember die kavels gereserveerd waren voor volgend jaar. Burgemeester mr B. J. van Put ten probeerde beiden ervan te overtuigen dat ze zich ongeloof waardig maken als ze een in de vorige gemeenteraadsvergade ring genomen besluit willen ver nietigen. „Het is een zwabberig beleid als je op zo'n besluit te rugkomt. Als u op die manier met uw besluitvorming omgaat, Derde Wereld - De werk- groep Mens en Milieu en de We reldwinkel uit Kapelle houden woensdag 2 februari vanaf 19.30 uur een thema-avond over 'Onze relatie met Derde-Wereldlanden en werken aan een beter milieu'. Geïnteresseerden kunnen te recht in het kerkgebouw aan de Biezelingsestraat 67 in Kapelle. Gesproken wordt over de in vloed van onze consumptie op de ontwikkeling van arme lan den en ons milieu. A. Phernam- bucq van het Centrum voor Ont wikkelingssamenwerking Zee land spreekt over mogelijkhe den om te komen tot een eerlij ker verdeling van goederen in de wereld. 'Wat kunnen we er zelf aan doen' is de vraag die cen traal staat, neem ik daar afstand van." Van Putten voegde aan zijn opmer king toe dat het niet zo is dat in woners van Mariekerke geen grond meer kunnen kopen; daarvoor moeten ze in Aagteker- ke of Meliskerke zijn. De raad besloot verder dat de verbouwing van het doipshuis Ons Huis in Meliskerke door gang kan vinden. Met de verbou wing is ongeveer 94.000 gulden gemoeid. De SGP/RPF-fractie ging akkoord met een verbou wing. maar was tegen een op knapbeurt van het plafond, dat zij veel te duur vindt. De fractie beschouwt de gehele verbou wing min of meer als potverte ren. Toch stemde ze niet tegen het krediet. Oud-raadslid van Vlissingen W. de Wolf overleden VLISSINGEN - De heer W. de Wolf, oud-raadslid voor de PvdA in de gemeente Vlissin gen, is dinsdag in zijn woon plaats overleden. Hij werd 80 jaar. De heer De Wolf is twintig jaar raadslid geweest. Van 1958 tot 1966 voor Oost- en West-Sou burg en daarna, na de herinde ling. had hij zitting in de ge meenteraad van Vlissingen. Tij dens zijn raadsperiode zette De Wolf zich met name in voor het bejaardenwerk en was hij onder meer voorzitter van de Stichting Welzijn voor Ouderen. Bij zijn afscheid als raadslid. 1 september 1978. werd hij voor zijn inzet benoemd tot Ridder in de Orde van Oranje-Nassau. De heer De Wolf wordt zaterdag gecremeerd in het crematorium in Middelburg. van onze verslaggever ZOUTELANDE - De bouw van het duinpark Kustlicht '2 zou niet moeten beginnen voordat er een rondweg om Zoutelande ligt. Die opvatting viel dinsdag avond te horen op een massaal bezochte hoorzitting waar de inwoners van Zoutelande hun hart konden luchten bij het ge meentebestuur van Valkenisse. De wens van de bevolking is in de praktijk niet haalbaar, maar b en w toonden zich wel bereid bij de provincie erop aan te dringen de aanleg, die niet is voorzien vóór het jaar 2000, naar voren te halen. De inwoners vrezen vooral dat het bungalowpark, ten noord westen van Kustlicht 1. en de daaraan gekoppelde elk-weer- voorziening de verkeersdrukte zullen vergroten, met name op de Westkapelseweg. Burge meester A. C de Bruijn legde uit dat Valkenisse de zaak niet zelf in de hand heeft. „We zien wel degelijk de noodzaak van een rondweg in, maar het is een pro vinciale weg en we zijn al blij dat die nog op de planning staat. Veel andere wegen zijn daar al van geschrapt." De provincie wil bovendien eerst de S14, de rond weg rondom Koudekerke, reali seren. Het idee de aanleg van de rond weg om Zoutelande te versnel len door voorfinanciering van de gemeente vond bij wethouder A. Lampert geen genade. „De aan leg van een oversteekplaats bij verpleeghuis Der Boede bij Kou dekerke heeft al veel geld ge kost: vijftien gulden per inwo ner. Een rondweg kost in totaal zo'n twintig miljoen gulden en dat geld hebben we als gemeen te gewoon niet." De geplande elk-weervoorzie- ning bleek voor nogal wat ver warring te zorgen. Het beeld van een subtropisch zwemparadijs. de gedachte aan de situatie i Domburg en de angst dat c voorziening binnen enkele jare weer wordt gesloten maakte velen sceptisch. „Wie zegt di wij dat willen? Misschien is h een zoethoudertje", riep een b zoekers. Burgemeester Bruijn wees erop dat het st dium van besluitvorming is g passeerd en dat de risico's in et ste instantie voor de ondem mer zijn. Projectontwikkelaar Peter Mi der maakte duidelijk dat de g meente de komst van een eli weervoorziening als strikte e heeft gesteld bij de aanleg vi een tweede bungalowpark, z dat het aanbod van recreatie: voorzieningen voor de inwone van Zoutelande wordt hoogd. Ook probeerde hij de u woners ervan te overtuigen di de geplande voorziening ve meer is dan een zwembad. Mulder wil binnen twee weke zelf een bijeenkomst in Zouti lande beleggen om de planne voor de elk-weervoorziening t< in detail uit te leggen. Zijn aai zet daartoe bracht dinsdag o handen in elk geval al op elkaai „Zoutelande is een echte bat plaats en we moeten met onz tijd mee", zei een inwoner. WESTDORPE Play in - Muziekverenigin Eikels worden Boomen in Wes dorpe houdt zondag 30 januai haar jaarlijkse muzikale playii Onder leiding van dirigent J. gers zullen zo'n zestig muzikai ten vanaf 10.30 werken instudf ren in zaal Concordia. De play is een jaarlijks evenement va de afdeling Zeeland van d West-Brabantse en Zeeuws Muziekbond. Tegen 17 uur is slotuitvoering te horen. werkelijkheid een spiegel voor houden. „Het gaat niet om de werkelijkheid, maar om de on mogelijkheden van de werkelijk heid. Voor mij is toneel een stu die in de fantasie van je eigen le ven. Over eigen kracht, eigen zwaktes, eigen confrontaties met de chaotische wereld waar in wij leven. Of dat nu Salem an no 1692 is of nu, dat maakt me niet uit". Arthur Miller was op zoek naar een tragische held en heeft hem in Salem gevonden. Hij ontdek te het moment waarop Proctor in staat was zijn onwaardigheid opzij te zetten en het schavot waardig te beklimmen, als een klassieke Griekse held. Sinds dien bekeek Miller de Griekse tragedies met andere ogen. Hij zag een therapeutisch effect, doordat ze de mogelijkheid van bruut en onverzoenlijk geweld bewust maakten, zodanig dat het gesublimeerd kon worden, in de hand gehouden door wetten die primitieve vendetta's aan banden leggen. re, van mening dat een platte landsgemeente de specifieke be langen van het platteland het beste kan verdedigen. Door de vorming van één Walcheren zou volgens hen het belang van bij voorbeeld landbouw en toeris me worden ondergesneeuwd. E. J. Gelok, lijsttrekker van de PvdA bij de gemeenteraadsver kiezingen in Valkenisse, nam de gelegenheid te baat zijn ergernis te uiten over een uitspraak van de Middelburgse burgemeester mr C. G. J Rutten. Rutten, fel voorstander van één Walcheren, zei maandag in de raadsverga dering dat de gemeentelijke her indeling niet leeft onder de Wal cherse bevolking. Uit een PvdA- enquète onder de inwoners van Valkenisse is gebleken dat bijna de helft voor een plattelandsge meente is. een derde alles bij het oude wil houden en slechts een negende naar één Walcheren toe wil. „De gedachte van de herin deling leeft hier zeker en men heeft er een mening over", aldus Gelok Zijn gelijk bleek uit de massale bijval voor de handte keningenactie Commissies In de komende periode vergaderen de commissies op de volgende dagen: Commissie Algemene en Bestuurlijke Zaken, dinsdag 8 februari om 19.30 uur. Secretaris is mevrouw A.C. Beije, telefoon 75434. Commissie Maatschappelijke Zaken, donderdag 10 februari om 19.30 uur. Secretaris is de heer J.J. Schroevers, telefoon 75633 Commissie Stadsontwikkeling, maandag 14 februari om 19.30 uur. Secretaris is mevrouw M.J. Marcus, telefoon 75286. Commissie Financiën, dinsdag 15 februari om 16.00 uur. Secretaris is mevrouw E.C. Walrave, telefoon 75466. Commissie Stadsbeheer, dinsdag 15 februari om 19.30 uur. Secretaris is de heer J.A.W. de Wolf, telefoon 75304. Commissie Bezwaar- en Beroepschriften, donderdag 24 februari om 16.30 uur. Secretaris is mevrouw A.C. Beije, telefoon 75434. Deze vergaderingen zijn openbaar en worden gehouden in het stadhuis, tenzij anders vermeld. De agenda en andere stukken zijn vanaf vier dagen vóór de vergadering in te zien bij sectie Voorlich ting en bij de commissiesecretaris. Spreekrecht kunt u aanvragen bij de commissie secretaris. De gemeenteraad vergadert op maandag 21 februari om 14.00 uur. Commissie bezwaar- en beroepschriften De Commissie Bezwaar- en Beroepschriften Middelburg houdt op donderdag 27 januari 1994 een hoorzitting. Om 16.30 uur behandelt de commissie het bezwaar schrift van een inwoner van Middelburg tegen de verleende bouwvergunning voor uitbreiding van het pand Klokketoren 18. Om 16.50 uur wordt het bezwaar behandeld van het bestuur van muziekvereniging "O.N.D.A." en "Jong O.N.D.A." tegen de definitieve vaststelling van de subsidie over 1992 voor jeugdkorps "Jong O.N.D.A.". Om 17.10 uur wordt een bezwaarschrift behandeld tegen een besluit tot terugvordering van een uit het gemeentelijk werkgelegenheidsfonds verleende arbeidsplaatssubsidie. Om 17.30 uur wordt een bezwaarschrift behan deld van een inwoner van Spijkenisse Betrokkene is het niet eens met het besluit, waarbij hem van november 1993 tot juni 1994 de toegang als stand werker tot de warenmarkt te Middelburg is ontzegd. Om 17.50 uur tenslotte wordt een bezwaarschrift behandeld tegen de opdracht van het gemeente bestuur om twee boottrailers en een boot te verwijderen van een speelterreintje aan de Pieter Boddaertstraat. De hoorzitting is openbaar en wordt gehouden in het stadhuis. Inlichtingen kunnen vooraf worden ingewonnen bij de secretaris van de commissie, mevrouw A.C. Beije (tel. 01180- 75434). Monumentenvergunning Van 28 januari tot en met 10 februari 1994 ligt op de sectie Juridische Zaken van de Dienst Stadsont wikkeling de aanvraag om een vergunning op grond van de Monumentenwet 1988 ter inzage voor het monumentenpand Achter de Houttuinen 34. Gedurende bovengenoemde periode kunnen even tuele bezwaren schriftelijk en gemotiveerd worden ingediend bij burgemeester en wethouders van Middelburg, Postbus 6000, 4330 LA Middelburg. Wijzigingen rechtspositieregelingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat de gemeenteraad in zijn vergadering van 24 januari 1994 de volgende wijzigingen van rechtspositieregelingen heeft vastgesteld: - 68e wijziging Algemeen Ambtenarenreglement; - 1e wijziging van de Uitkerings- en Pensïoenver- ordening wethouders der gemeente Middelburg; - 18e wijziging Wachtgeldverordening, - 22e wijziging Uitkeringsverordening; - 1e wijziging Medezeggenschapsverordening; - 9e wijziging Uitkeringsverordening functioneel leeftijdsontslag; - 2e wijziging Verplaatsingskostenverordening 1993 Deze wijzigingen houden verband met de invoering van de Algemene Wet Bestuursrecht per 1 januari 1994. De wijzigingen treden in werking per 1 februari 1994 en liggen ter inzage bij de sectie Voorlichting. Wet milieubeheer Ter inzagelegging ontwerp-beschikkingen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend, dat bij hen een aanvraag om vergunning in het kader van de Wet milieubeheer is ingediend door: 1. De heer L.J. van Keulen te Middelburg voor het in werking hebben van een (klein)offsetdrukkerij op het perceel gelegen aan de Nieuwe Vlissingse- weg 116 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie S, nr. 292; 2. Stichting Stadsschouwburg en Concertzalen te Middelburg voor een schouwburg en restaurant op het perceel, gelegen aan het Molenwater 99 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie A, nr. 2152. De aanvraag betreft een revisievergunning; 3. De heer H.l. Wondergem te Veere voor het oprichten en in werking hebben van een aannemersbedrijf alsmede een loodgieters- en installatiebedrijf op het perceel gelegen aan de Oostperkweg 18 te Middelburg, kadastraal bekend gemeente Middelburg, sectie N, nr. 1255. De aanvragen, de ontwerp-beschikkingen, die gericht zijn op vergunningverlening onder voor waarden en andere relevante stukken liggen vanaf heden elke werkdag tijdens kantooruren en op donderdagavond van 18.00 uur tot 21.00 uur ter inzage op de afdeling Milieuzaken van de Dienst Stadsontwikkeling, Vlissingsestraat 21 te Middel burg. De ter inzageligging duurt tot het einde van de termijn waarbinnen beroep kan worden inge steld tegen de beschikkingen op de aanvragen. Inzage op donderdagavond dient van te voren telefonisch bij de afdeling Milieuzaken te worden aangevraagd (tel. 01180-75241). Desgevraagd wordt er door de afdeling Milieuzaken een mondelinge toelichting gegeven op de voor noemde stukken. In de periode van 27 januari tot 27 februari 1994 kunnen gemotiveerde bezwaren tegen de ontwerp beschikkingen schriftelijk door een ieder bij het college worden ingediend. Daarnaast kan verzocht worden om een zitting, waarbij de mogelijkheid bestaat mondeling bezwaren in te dienen. Hiervoor kan telefonisch contact worden opgenomen met de afdeling Milieuzaken. De persoonlijke gegevens van degene die een bezwaarschrift heeft ingediend worden, indien daarom wordt verzocht, niet bekend gemaakt. Het verzoek daartoe moet schriftelijk, tegelijkertijd met het bezwaarschrift worden ingediend. Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondeling) bezwaren hebben ingebracht tegen de ontwerp beschikkingen kunnen later beroep instellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State, tenzij wordt aangetoond dat men redelijkerwijs niet in staat is geweest (tijdig) bezwaren in te brengen, dan wel de besluitvorming straks afwijkt van het voornemen. Bouwaanvragen Burgemeester en wethouders van Middelburg maken bekend dat de volgende aanvragen voor een bouwvergunning zijn binnengekomen: a. op 13 januari 1994 voor het bouwen van een woning met garage op het perceel Oude Vlissingseweg (kavel 3H); b. op 14 januari 1994 voor het uitbreiden van de woning op het perceel Kerklaan 1 te Sint Laurens; c. op 14 januari 1994 voor het plaatsen van een porto cabine (4 units) op het perceel Molenwater 97; d. op 17 januari 1994 voor het bouwen van een woning op het perceel Amnestylaan 127; e. op 17 januari 1994 voor de nieuwbouw van een garagebedrijf op een perceel aan de Roozenburglaan; f. op 18 januari 1994 voor het wijzigen van een schoolgebouw tot een medisch kleuterdagverblijf en boddaertcentrum op het perceel Koudekerkseweg 117; g. op 19 januari 1994 voor het verbouwen/uitbrei den van de woning op het perceel Nieuwe Vlissingseweg 102; h. op 19 januari 1994 voor het verbouwen van de gevel op het perceel Langeviele 11-13. Zie voor meer gemeentelijke informatie de wekelijkse voorlichtingspagina in de Faam.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 14