FAMILIE BERICHTEN VAN DER HOOFT 8 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT VRIJDAG 21 JANUARI 19! Geboren SOPHIE ELISE dochter van Pita en Erik-Jan de Voogd zusje van Stijn 18 Januari 1994, Watervliet 4, 4413 GD Krabbendijke „Wij waren liefde en onze liefde werd een leven" Trots en gelukkig zijn wij met de geboorte van onze dochter CHARLOTTE Bram en Anja Louws 4356 BH Oostkapelle. 19 januari 1994, Torenstraat 36. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden, kort na de geboorte, van ons dochtertje ELVERA Gilles en Emmy Dellebeke-Loesberg De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Rotterdam, 17 januari 1994. 4388 SR Oost-Souburg, Lekstraat 29. Na de zware storm van 8 op 9 december, keerde de G O 14 'Vrouwe Grietje'zonder jou terug. Ontzettend bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, zoon. schoonzoon, broer, zwager en oom CORNELIS KLAPWIJK (Cor) in de krachtvolle leeftijd van 30 jaar. Erna Klapwijk-Vos David, Gino het komende kindje Serooskerke: C. Klapwijk E. Klapwijk-de Gelder Renesse: K. Vos E. J. Vos-Meijer en verdere familie 4326 AG Noordwelle, 9 december 1993. Hoefijzer 13. Geen bezoek aan huis. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 25 januari om 14.30 uur in de Aula van de begraaf plaats Vredehof te Haamstede, waarna aanslui tend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in genoemde Aula. Bedroefd, maar dankbaar voor het vele dat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve dochter, onze zuster en tante BARBERA JANNETJE ELISABETH LOBBEZOO 22 januari 1947 120januari 1994 Krabbendijke: A. J. Lobbezoo-van de Griek Rilland: C. G. Lobbezoo Waarde: J. G. Lobbezoo W. J. Lobbezoo-van der Maas John en Sascha Frank en Cindy Marco Koudekerke, 'Der Boede' Correspondentieadres: Adriaan Butijnweg 95, 4411 BW Rilland. Wij zijn het personeel, de directie en de vrijwilli gers van afd. 'Kasba' zeer erkentelijk voor de ruim 10 jaar liefdevolle verzorging die zij daar mocht ontvangen. Barbera is opgebaard in het mortuarium 'De Vliedberg', Cromvlietstraat 30 te Rilland. Gele genheid tot afscheid nemen aldaar maandag 24 januari van 19.30 tot 20.00 uur. Een dienst van Woord en Gebed zal dinsdag 25 januari om 13.15 uur worden gehouden in 'Ons Uus'. Valckenisseweg te Rilland. Aansluitend zal om 14.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Rilland. Een ieder die deze dienst en de begrafe nis wil bijwonen, verzoeken wij tijdig aanwezig te zijn. Na de begrafenis is er in bovengenoemd gebouw gelegenheid de familie te condoleren. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlij den van ELLIZ DE HOND-HOOGESTEGER (Corrie» weduwe van Abraham de Hond en levensgezellin van wijlen Wim Heemskerk Zij overleed in het St.-Jans-Gasthuis te Weert in de leeftijd van 59 jaar. Je kinderen en kleinkinderen 6004 LJ Weert, 19 januari 1994, Geertenhof 209. Correspondentieadres Jasmijnstraat 10, 6002 TG Weert. De crematieplechtigheid zal gehouden worden op zaterdag 22 januari a.s. om 10.30 uur in het Crematorium te Heeze, Somerenseweg 120. Gelegenheid tot schriftelijk condoleren in de ont vangkamer van voornoemd crematorium vanaf 10,00 uur. Vertrek naar het Crematorium vanaf de parkeer plaats achterzijde Geertenhof om 9.45 uur. In plaats van kaarten Na een liefdevolle verzorging in 'Rustoord' is he den toch nog onverwacht overleden onze buur man ADRIAAN VERBURG weduwnaar van Johanna Maria Dijke in de leeftijd van 86 jaar. P. L. Goulooze P. Goulooze-Verhulst 20 Januari 1994. Correspondentieadres: Meidoornstraat 5, 4486 CB Colijnsplaat. De rouwdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden dinsdag 25 januari om 13.30 uur in Bej. Centrum 'Rustoord', Dr. Maasstraat 4 te Colijnsplaat, waarna aansluitend om 14.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatsh'ebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Samenkomst in 'Rustoord' om 13.25 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in 'Rustoord'. Heden is op 81-jarige leeftijd te Breda overleden, onze geliefde schoonzuster en tante D. VAN LOO-VAN WIJK weduwe van W. A. van Loo Namens de familie Van Loo Driewegen. 20 januari 1994. Want wij weten dat. indieJi de aardse tent. ivaarin wij wonen, wordt afgebroken, jvij een gebouw van God hebben, in de hemelen, niet met handen gemaakt, een eeuwig huis, 2 Corr. 5 1 Zeer bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het plotseling overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader, opa en overopa JACOBUS DIELEMAN echtgenoot van Maria Magdalena Jansen in de leeftijd van 72 jaar. Axel: M. M. Dieleman-Jansen Wachtebeke <B.): Jan en Magda Dieleman- Meijer Mia en James Rudy en Nicole, Kaylee Axel: Pieter en Roos Dieleman- van de Bos Mark Mariska Bergen op Zoom: Jack en Saskia Dieleman- Luteijn Valerie Axel: Hans Dieleman 4571 TW Axel, 20 januari 1994, Gerbrandylaan 11. De begrafenis zal D.V. plaatsvinden op maandag 24 januari om 14.45 uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Westsingel te Axel. Vooraf zal een dienst worden gehouden in de Ge reformeerde Ichthuskerk. Pironstraat, die aan vangt om 14.00 uur. Zij die de dienst en de begrafenis wensen bij te wonen, worden verzocht tijdig aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de kerk na de be grafenis. in de leeftijd van 72 jaar. Axel: L. P. Hamelink-Dieleman Vlissingen: P. Dieleman-Wagenaar Terneuzen: D. Dieleman-de Bokx Axel: H. P. Dieleman London (Canada): M. Dieleman E. Dieleman-Sontag Axel: J. Maas London (Canada): C. E. Mareels-Dieleman J. Mareels Goes: J. M. Dees-Dieleman C. A. A. Dees Neven en Nichten Axel, 20 januari 1994. <2 Dankbaar voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij kennis van het overlij den van onze moeder en oma TANNETJE GROENENDIJK-DAVIDSE weduwe van Simon Johannes Groenendijk in de leeftijd van 74 jaar. Yerseke: Lia Pekaar-Groenendijk Leo Pekaar Renate. Irene Tholen: Nel Groenendijk Kees Wilsing Koen Goes, 19 januari 1994. 'Ter Weel'. Correspondentieadres: L. Pekaar, 4401 HP Yerseke, Ericalaan 25. De rouwdienst zal worden gehouden op maandag 24 januari om 11.15 uur in het kerkelijk bijge bouw 'De Ark' van de Ned. Herv. Kerk, Oranje plein te Oost-Souburg. De begrafenis zal aansluitend plaatshebben om 12.00 uur op de algemene begraafplaats te Oost- Souburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de aula van de begraafplaats. Geen bloemen. Met dankbaarheid dat ze voor verder lijden ge spaard is gebleven, geven we met droefheid ken nis van het overlijden van onze lieve zuster, schoonzuster en tante TANNETJE GROENENDIJK-DAVIDSE in de leeftijd van 74 jaar. Oostkapelle: W. Davidse C. Davidse-Marinisse Sint-Laurens: P. J. Davidse M. Davidse-Joziasse Veere: N. A Davidse-van den Berg Ritthem: M. Wisse-Davidse C. Wisse Sint-Laurens: J. Davidse Z. Davidse-Makkenze Neven en nichten 19 Januari 1994. OMA Altijd leefde je met ons mee, maar nu, nu ben je er niet meer. Het is misschien het beste zo, toch doet het erg zeer. Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van onze broer, zwager en oom JACOBUS DIELEMAN echtgenoot van M. M. Jansen Sterven doe je niet ineens Maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf 't Is vreemd, maar die vergeet je Het is je dikwijls zelf ontgaan. Je zegt: ik ben wat moe Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe Verdrietig maar dankbaar, dat een verder lijden haar bespaard is gebleven en vol bewondering voor de manier waarop zij haar ziekzijn heeft on dergaan. geven wij u kennis dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder en oma ELISABETH MARTINA DE WITTE weduwe van Laurens Traas in de leeftijd van 74 jaar. Heinkenszand: Lau en Tiny Mark, Anoek Driewegen: Jonny en Astrid Heinkenszand, 20 januari 1994, Kerklaan 20. Correspondentieadres: Zwemeend 5, 4451 EH Heinkenszand. Onze moeder en oma is opgebaard in het mortua rium naast de R.-K. Kerk te Heinkenszand. Zondag 23 januari tijdens de dienst van 09.15 uur willen wij haar in het bijzonder gedenken in de Parochiekerk van de H. Blasius te Heinkens zand, waarna er gelegenheid is om afscheid te ne men in het mortuarium. De Uitvaartdienst zal worden gehouden maan dag 24 januari om 10.30 uur in voornoemde Paro chiekerk. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.-K. kerkhof aldaar. Na afloop van de begrafenis is er in de zaal van 'De Blauwe Reiger', gelegenheid tot condoleren. Een ieder die wij vergeten zijn een rouwbrief te sturen, gelieve deze advertentie als zodanig te be schouwen. "Het laatste beetje is nu op. Veel was er te verduren, het kaarsje thans opgebrand, gedoofd zijn alle vuren". Diepbedroefd geef ik u kennis, dat onverwacht van mij is heengegaan mijn dierbare en zorgzame vrouw MARIA SUZANNA DE RUITER echtgenote van Izaak Jacobus Drever in de leeftijd van 86 jaar. I. J. Drever 4458 CA 's-Heer Arendskerke. 19 januari 1994, Pollesteyn 1. Mijn vrouw is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderneming 'Goes'. Zuidvliet- straat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 22 januari van 17.30 tot 18.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 24 januari om 13.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Heden is kalm en rustig van ons heengegaan mijn lieve man. onze vader en grootvader WILLEM JOHANNES BIKBERGEN echtgenoot van Johanna Suzanna Schenk oud-gerechtsdeurwaarder bij het Gerechtshof te 's-Gravenhage ridder in de Orde van Oranje-Nassau in de leeftijd van 87 jaar. Kloetinge: J. S. Bikbergen-Schenk Italië: A. C. Kooyman-Bikbergen E. P. Kooyman Kloetinge: W. J. Bikbergen Utrecht: Ed en Titia Leiden: Sanneke 4481 AA Kloetinge, 20 januari 1994, Kon. Wilhelminastraat 9. Mijn man. onze vader en grootvader is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafenisonderne ming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 24 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dins dag 25 januari om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Geen bezoek aan huis. Geen toespraken. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den, gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Enige en algemene kennisgeving Na een liefdevolle verpleging in Verpleeghuis 'Ter Valcke' is onverwacht overleden ADRIAAN MOELKER in de leeftijd van 88 jaar. A. P. Dingemanse Goes. 20 januari 1994. Correspondentieadres: Oudelandseweg 28.4471 RB Wolphaartsdijk. De overledene is opgebaard in het Rouwcentrum van Begrafenisonderneming Van der Hooft. Bos- seweide 2 te 's-Gravenpolder. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 22 januari van 16.00-16.30 uur. De begrafenis zal plaatshebben dinsdag 25 ja nuari om 15.00,uur op de Algemene Begraaf plaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Indien u de begrafenis wenst bij te wonen, wordt u uitgenodigd om 14.20 uur aanwezig te zijn in het Dienstgebouw van de Dorpskerk te Heinkens zand. Grijze haren een lief gezicht 'Laive' was aan ieder gericht Stond klaar voor iedereen Moeder we zullen je missen nu je er niet meer zal zijn. Na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis 'Der Boede', op afdeling Wilhelmina is van ons heengegaan onze lieve moeder en oma GRIETJE HOLTROP-DE VRIES weduwe van Jan Holtrop in de leeftijd van 89 jaar. W. J. Bakker-Holtrop J. L. Bakker Jan Bart en Paola Koudekerke, 20 januari 1994. Correspondentieadres: Groen van Prinstererlaan 56,4384 CH Vlissingen. De overledene is opgebaard in het rouwcentrum Overtoom-Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De crematieplechtigheid zal plaatshebben maandag 24 januari om 12.00 uur in het cremato rium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middel burg. Vertrek van het rouwcentrum om 11.30 uur. God heeft ons geen kalme reis beloofd maar wel een behouden thuishaven. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in de Cornelia- stichting is overleden, onze lieve vader, groot-, over- en betovergrootvader BENJAMIN WILLEM SCHOT sinds 1983 weduwnaar van Dana van der Wekken in de ouderdom van bijna 91 jaar. Zierikzee: W. K. Schot M. Schot-Berrevoets Bruinisse: H. Schot C. Schot-van der Doe Colijnsplaat: Chr. Bout-Schot I. Bout Zierikzee: B. D. Schot M. H. Schot-Meerdink Halsteren: Chr. Schot H. Schot-Jumelet Den-Burg (Texel): W. den Haan-Schot J. den Haan t Wommels (Fr.): M. M. Fennema-Schot J. R. G. D. Fennema Den Ham (Ov.): H. Bolman-Schot G. Bolman Zierikzee: J. Schot P. Schot-Bakker Kleinkinderen, achterkleinkinderen en achterachterkleinkinderen Zierikzee. 20 januari 1994. Correspondentieadres: Fam. B. D. Schot. Nieuwe Haven 93,4301 DK Zierikzee. Geen bloemen. De rouwdienst zal worden gehouden maandag 24 januari om 14.00 uur in de Chr. Geref. Kerk, Ze- vengetijstraat te Zierikzee. waarna aansluitend om 15.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene begraafplaats te Zierikzee. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen, wordt u verzocht om 13.45 uur aanwezig te zijn. Gelegenheid tot condoleren in de Zaal van ge noemde kerk na de begrafenis. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in 'St. Maarten in de Groe' en 'Ter Valcke' op 91-jarige leeftijd is overleden ANNA LODUVICA POLFLIET Zij werd voorzien van het H. Sacrament der zie ken. Namens de familie: P. A. M. Polfliet Goes, 19 januari 1994. Corresponden tieadres Pruimestraat 8, 4462 EH Goes. Zij is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Be grafenisonderneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar zaterdag 22 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De Uitvaartdienst zal worden gehouden maan dag 24 januari om 10.00 uur in de parochiekerk H. Maria Magdalena te Goes, waarna aansluitend om ongeveer 11.30 uur de begrafenisplechtigheid zal plaatshebben op het R.-K. gedeelte van de Al gemene Begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk om 9.55 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in de aula op de begraaf plaats. Geen bezoek aan huis. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den, gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Heden overleed onze BUURMAN VISSER Fam. Goulooze Met dankbaarheid omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat plotseling uit ons midden is weggenomen onze zuster, schoonzuster, tante en oudtante SARA CORNELIA BOUWENS weduwe van Jan de Hullu in de ouderdom van 92 jaar. Breskens: W. Bouwens-la Gasse Oostburg: J. Bouwens Schoondijke: J. Bouwens P. J. Bouwens-van Kouwenberg Neven en nichten Schoondijke, 20 januari 1994, Pr. Beatrixstraat 10. Correspondentieadres: Jan Steenstraat 15.4501 JZ Oostburg. De begrafenis zal plaatshebben op maandag 24 januari om 14.00 uur op de algemene begraaf plaats te Schoondijke. Vooraf wordt een korte rouwdienst gehouden in het Ned. Hervormd Jeugdgebouw welke om 13.30 uur zal aanvangen. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Jeugdgebouw. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelie ven deze aankondiging als zodanig te beschou wen. Je handen hebben voor ons gewerkt. Je hart heeft voor ons geklopt. Je ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. We hebben met verdriet afscheid moeten nemen van mijn man. onze vader en opa STEFANUS VISSER Hij werd bijna 93 ja an Colijnsplaat: A. Visser-de Vos Varsseveld: J. Heusinkveld-Visser J. Heusinkveld Colijnsplaat: I. C. Visser E. Bamert Varsseveld: Stefan Heusinkveld Adriaan Heusinkveld 4486 BJ Colijnsplaat, 19 januari 1994, Ringweg 38. Correspondentieadres: Hovenierstraat 22. 4486 CJ Colijnsplaat. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal worden gehouden op zaterdag 22 januari om 11.15 uur in de Nederlands Hervormde Kerk te Colijnsplaat. waarna om 12.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 't Zaaltje. "Mijn genade is u genoeg". Heden heeft de Heere van ons weggenomen onze geliefde oom en oudoom ABRAHAM JILLE in de gezegende ouderdom van 99 jaar. Fam. Wisse Fam. Jille Fam. Kouwer 20 Januari 1994. 'Rustoord'. Correspondentieadres: Nieuwe Achterweg 1. 4493 AD Kamperland. Onze oom en oudoom is opgebaard in de aula van Bej. Centrum 'Rustoord'. Dr. Maasstraat 4 te Co lijnsplaat. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar maan dag 24 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De rouwdienst zal worden gehouden dinsdag 25 januari om 11.15 uur in de Gereformeerde Kerk, Veerweg te Kamperland, waarna aansluitend om 12.00 uur de begrafenisplechtigheid zal plaats hebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk om 11.10 uur. Na afloop van de plechtigheid bestaat gelegen heid tot condoleren in het Jeugdgebouw naast de Gereformeerde Kerk. Geen bloemen. Mochten wij zijn vergeten u een rouwbrief te zen den. gelieve u deze advertentie als zodanig te be schouwen. Het behaagde de Heere uit onze familiekring weg te nemen, onze geliefde OME BRAM JILLE Kamperland: A. J. de Rijder-Wisse G. de Rijder Goes: J. A. Wisse Goes: M. C. Wisse A. Wisse-de Jong Kapelle: C. M. Wisse C. Wisse-Anker Sint-Laurens: L. T. Goedbloed-Wisse J. Goedbloed Kamperland. 20 januari 1994. Verdrietig om zijn heengaan, maar met grote dankbaarheid dat hij zo lang en in goede gezond heid in ons midden was, geven wij u kennis van het overlijden van onze oudoom ABRAHAM JILLE Hij mocht 99 jaar worden. Binnen onze familie nam hij een zeer bijzondere plaats in en was altijd zeer belangstellend naar het wel en wee van onze gezinnen. We zullen hem zeer missen. Zwijndrecht: Nieuwegein: Driebergen: Colijnsplaat: Kruiningen: Goes: Zoetermeer: Lewedorp: Yerseke: Goes: Lewedorp: 's-Heer Abtskerke: Kapelle: Kamperland. 20 januari Rien en Marie Piet en Nellie Adrie en Koos Janny en Max Jan en Adrie Sal en Mina Ina en Ad Leen Tannie en Ko Nel en Wim An en Kees Ko en Annelies Bram en Jozien en alle kinderen 1994. "Eenvoud siert de mens". Heden is zacht en kalm overleden mijn lieve moe der, onze oma en overgrootmoeder ANTJE VAN BELOIS-SCHIPPER sinds 1922 weduwe van Joost van Belois in de leeftijd van 102 jaar. Zij werd de laatste jaren goed verzorgd in ver pleeghuis 'Ter Valcke'. Goes: P. van Belois t J. J. van Belois-Visser Goes: M. Clement-van Belois t H. J. G. Clement t Amsterdam: Ja van Belois kleinkinderen achterkleinkinderen Goes, 19 januari 1994. Correspondentieadres: H. Clement, Nieuwe Kerkstraat 24.4421 KA Kapelle. Mijn moeder, onze oma en overgrootmoeder is opgebaard in het Uitvaartcentrum van Begrafe nisonderneming 'Goes', Zuidvlietstraat 37 te Goes. Een korte samenkomst zal worden gehouden maandag 24 januari om 12.15 uur in het Uitvaart centrum. waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Kloetinge om 13.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in het Uitvaartcentrum. Na een langdurige en liefdevolle verpleging in 'Randwijck' en 'Randhofis van ons heengegaan onze moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder JOHANNA LANKHORST sinds 1984 weduwe van Hendrik Scheffer 19-08-1896 t 20-01-1994 Kloetinge: J. C. Scheffer G. A. Scheffer-van Brink Klein- en achterkleinkinderen Goes, 'Randhof. Correspondentieadres: Schalklaan 3, 4481 BN Kloetinge. Moeder en oma is opgebaard in huize 'Randhof, 's-Heer Elsdorpweg 18 te Goes. Gelegenheid tot afscheid nemen aldaar op maandag 24 januari van 18.30 tot 19.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatshebben dins dag 25 januari om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het cre matorium. Begrafenisonderneming J. de Kok, Prunusstraat 25, 's-Gravenpolder TEL. 01103-1517 ROUWKAMER EN ROUWCENTRUM voor alle omliggende dorpen beschikbaar Tevens rouwkamer en koeling om thuis op te baren Overal te ontbieden, dag en nacht bereikbaar Uitvaartverzorging v.o.f. De Groot-De Kam Wellinkwervestraat 13 4335 CZ Middelburg Telefoon 01180-12866 W. de Groot, uitvaartleider Y. de Groot-de Kam, uitvaartverzorger P. Ingelse, uitvaartleider Tel. 01180-16723 DAG EN NACHT BEREIKBAAR VERVOER IN BINNEN- EN BUITENLAND Rouwcentrum "Middelburg", Buitenhovelaan 1 Verdriet verdwijnt niet zo maar. Wij willen iedereen hartelijk danken voor de vele warme reacties na het plotseling overlijden van mijn lieve man. onze lieve pa en opa JAN BOORSMA M. Boorsma-Staal Kinderen en kleinkinderen Breskens, januari 1994. In plaats van kaarten Voor de blijken van belangstelling en medeleven ondervonden na het overlijden van onze lieve zus ter, schoonzuster, tante en oudtante JANNY DIERKX betuigen wij een ieder die hier blijk van heeft ge geven langs deze weg onze oprechte dank. Vooral dank aan de begrafenisonderneming W. Haerens voor de correcte en nette verzorging van de begrafenis. Namens de familie Dïerkx Breskens, januari 1994 Een brief, een kaart, een bloemetje, een bemoedigd woord en het aanwezig zijn bij het afscheid. Het was een medeleven van familie, vrienden, vrienai nen en met name het personeel van afdeling C, died wilden troosten met het verlies van onze vrouw en nW der ADRIE PETROUSCHEK-DEN BOER Wij zijn u daarvoor heel dankbaar. Dolf Petrouschek en li VERKOOP EN VERHUUR VAN AANHANGWAGENS Noordweg 271 Middelburg Telefoon 01180-13659

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 8