Kees Coolen neemt wraak r PZC kunst cultuur VRIJDAG 21 JANUARI 1994 20] De agenda Vrijdag Candide In het Arsenaaltheater in Vlissingen wordt vanavond (vrijdag) de toneelvoor stelling Candide naar het verhaal van Voltaire uitgevoerd door het Franse trio Compagnie Saturne Pas Rond (20.00 uur). De avonturen van Candide worden ver teld door drie Ttroler dorpsgekken, die ge bruik maken van marionetten, zang en mime. waarbij de originele tekst van Vol taire is aangehouden. Het stuk wordt op onverwachte momenten onderbroken door muzikale fragmenten. Vanmiddag word Candide opgevoerd voor scholieren. Bij de Franse voorstelling is studiemate riaal uitgebracht door de Landelijke Or ganisatie Kunstzinnige Vorming iLOKV). Rubliëv Trio Het Rubliev Trio is vanavond (vrijdag) te beluisteren in de Kloveniersdoelen in Middelburg (20.00 uur). Het trio bestaat uit Marius van Paassen ipiano). Philippe Graffin (viool) en Jeroen Reuling (celloOp het programma staan voor de pauze werken van A. Dvorak en M Ravel. Daarna verleent Lex Korff de Gidts (altviool) zijn medewerking aan de uitvoering van Pianokwartet opus 15 van G. Faure Chris Barber The Chris Barber Jazz Blues Band treedt vanavond (vrijdag) op in de Stads schouwburg in Middelburg (20.00 uur). De trombonist Chris Barber richtte in 1954 zijn eigen orkest op en had aan het eind van de jaren vijftig zijn grootste hits met Icecream en Petite Fleur. Sinds 1970 is de stijl van de band onderhevig aan skif fle-, blues- en jazz/rock-invloeden, naast de traditionele dixieland. Studentenorkest Het Nederlands Studentenorkest speelt vanavond (vrijdag) in de Concert- en Ge hoorzaal in Middelburg (20.00 uur). Onder leiding van dirigent Lawrence Re- nes worden werken ten gehore gebracht van Roel van Oosten, Sergei Rachmani- nov en Richard Strauss. Pianist Frank Pe ters is te horen als solist. Driekoningen Ouders en leerkrachten van de Vrije School Zeeland voeren vanavond (vrij dag) het Driekoningenspel uit Oberufer op in het schoolgebouw aan de Willem Arondeusstraat in Middelburg (20.00 uur). Dit spel dateert uit de middeleeuwen en toont hoe in vroeger eeuwen priesters en leken bij wijze van 'boodschap' in beelden lieten zien wat er geschreven staat in Ma theus 2. over de strijd tussen Christus en de Anti-Christ. Het spel wordt gebracht in de door K. J. Schroer rond 1850 opgete kende en door mejuffrouw Bruinier voor het Nederlandse spraakgebied bewerkte versie De muziek is van Leopold van der Zerdzicki. Percussie Percussionist Jan Wolfkamp geeft van avond (vrijdag) zijn slagwerkconcert Pads Alloud/Live in De Piek in Vlissingen (22.00 uur). Niet alleen slagwerk en ritme bepalen dit concert, maar ook melodielijnen, improvi saties en sfeer: zingende belletjes, zware grooves, subtiele percussie-effecten, oos terse klanken op marimba enzovoort. Vrijbuiter De groep Small Inconvenience treedt vanavond (vrijdag) op in café De Vrijbui ter in Goes (22.00 uur). Deze band is niet vies van funk en rock. maar beweegt zich voornamelijk op het terrein van de blues-rock. Het repertoire Als een sportman sportieve wraak kan nemen, moet de acteur toch het middel van de artistieke wraak ten dien ste staan. Die woorden wil Kees Coolen - gelauwerd acteur, maar destijds niet goed genoeg bevonden voor Het Natio nale Toneel - niet in de mond nemen. „Maar het geeft toch een zekere voldoe ning als je zo'n prijs krijgt en als de ge zelschappen weer bij je terugkomen met aanbiedingen." Vorig jaar kreeg Coolen. die had geschit terd in Haye van der Heydens stuk 'Goed Fout', de Arlecchino voor de bes te bijrol en dit jaar werd hij voor dezelf de onderscheiding genomineerd naar aanleiding van zijn aandeel in 'Frie- drichswald' van De Trust. Coolen is nu te zien met een creatie die wederom van dat hele hoge niveau is. In Nu syt welle come ('Absurd person singular' van Alan Ayckbourn) zet hij een kostelijke rol neer als de emotioneel volkomen vleugellamme Ronald, een typisch Brit se steile Hein. Achtentwintig jaar lang werkte Kees Coolen bij de Haagse Comedie. ..De ja ren '70 waren fantastisch", herinnert Coolen zich. „Dat was een productieve tijd. artistiek ook heel bevredigend. Ik heb toen het Hot-Theater mede-opge richt. Vanaf 1980 voelde ik me minder op mijn plaats bij de Haagse Comedie. Het gezelschap bloedde langzaam dood en daar hadden mijn kwaliteiten waar schijnlijk ook onder te lijden. Ik was toen gewoon een acteur die zijn vak ken de, daar hield het wel zo'n beetje mee op. Mij zul je niet horen beweren dat ik een eerste plan-acteur ben. maar mijn in breng is wel altijd heel persoonlijk." „Hoé dan ook, ik probeerde in die laat ste Haagse jaren weg te komen, maar er waren toen niet zo veel gezelschappen en ik was dus nog niet weg toen Het Na tionale Toneel werd opgericht als ver vanging van de Haagse Comedie." Doorbraak Coolen werd door artistiek leider Hans Croiset gepasseerd. Als free-lancer ac teerde hij in vrije produkties, regisseur Ivo Van Hove van het Zuidelijk Toneel vroeg hem voor een bijrol in 'Het Zuiden' van Julian Green. 'Goed Fout' bracht de doorbraak, als je daar na een loopbaan van drie decennia van mag spreken, maar de ogen van de Neder landse theater-incrowd werden pas echt weer op Coolen gericht toen hij de dub belrol van president vertolkte in 'Frie- drichswald'. de zeer vrijmoedige bewer- „Het was voor mij geen bewuste keuze om in 'Friedrichswald' te gaan spelen. Ik beschouw dit toch in de eerste plaats als werk. Het is een vak, een ambacht, maar het is ook iets meer. Het gaat uit eindelijk niet om het vak. maar om het uitbeelden van het leven. Ik ben toneel speler geworden om bepaalde mensen uit te beelden. Dat bedoel ik niet poli tiek, ik heb geen programma in de trant van: zo zie ik het leven. Ik hoop nooit oppervlakkig te zijn en het échte leven te blijven betrekken in het toneel dat ik maak," Enthousiast Coolen heeft de ontwikkeling van De Trust - van toneelschoolklasje tot gezel schap van formaat - van meet af aan met veel waardering gevolgd. „Stukken als 'Overgewicht, onbelangrijk: vorme- king die Theu Boermans maakte van Shakespeare's 'As you like if. Hoe komt een voormalige Comedie-klant terecht in het zwembad van De Trust? Coolen: „Ik heb vroeger les gegeven op de toneelschool in Maastricht. Theu Boermans was één van mijn leerlingen. De Trust is een jong gezelschap, ze zoch ten voor die rol van president een ou dere acteur. Toen Theu mij vroeg vond ik dat zó leuk dat ik zei: ik hoef het stuk niet te lezen, ik doe het." loos' zijn voor mijn smaak te agressief, maar 'Platonov' en 'Penthesileia' spra ken mij enorm aan. Ik heb mijn tijd bij De Trust letterlijk als een warm bad er varen: de mensen zijn daar zó enthou siast. dat is werkelijk heel plezierig. Ik geloof dat de samenwerking naar twee kanten toe goed is bevallen. Het is mo gelijk dat ik er nog eens iets ga doen, maar er zijn geen concrete plannen." Die zijn er volgend seizoen wel bij het Ro- Theater. In Rotterdam gaat Kees Coo len een rol spelen in 'Antigone' van So- fokles. Maar voor het zover is. kan thea- terminnend Nederland van hem genie ten in Nu syt wellecome. Over zijn karakter in dit schitterende stuk van Alan Ayckbourn zegt Coolen: „Het is een weltfremde man. In Neder land kom je ze ook wel eens tegen, maar deze man is toch vooral een product van de Britse maatschappij: als jongetje op kostschool gestuurd en pas op latere leeftijd met vrouwen in aanraking geko men. Hij is volkomen belemmerd als hij met vrouwen in aanraking komt. Dan trekt hij een harnas aan, gedraagt zich hautain alleen maar om zich een hou ding te geven. In zijn vrouw toont hij geen wezenlijke interesse en zij niet in hem. Waarschijnlijk is ze alleen maar met die bankdirecteur getrouwd om fi nancieel onder de pannen te zijn." Schuld ..Het is wel zo dat de vrouwen in dit stuk de tekenen vertonen van het slachtoffer, zoals de mannen zich gedragen als de onderdrukkers, maar daarmee is de kous niet af. Ayckbourn stelt geen schuldvraag en legt de schuld al hele maal niet bij één van beide sexen. Hij heeft niet zo'n positieve kijk op wat mensen elkaar aandoen in een huwelijk Als je dit stuk ziet weetje één ding heel zeker: hier is iets hopeloos fout gegaan. Deze mensen vertonen allemaal een ze ker onvermogen om te leven." Dirk Willem Rosie Nu syt wellecome, woensdag 2 februari om 20 uur in de Stadsschouwburg van Middelburg. makers. De andere drie dingers naar d( trofee zijn donderdag 3 maait in Vlissinj gen te zien. bestaat uit niet al te bekende nummers van bekende artiesten en eigen werk. Pais, een musicus uit het begin van deze eeuw. Ajakkes De toneelclub Serooskerke speelt de ko mische thriller Ajakkes van Janny Jon ker-Spijker vanavond (vrijdag) in het verenigingsgebouw Ons Huis in Melis- kerke (20.30 uur). In plaats van met zijn secretaresse een on gestoord weekend in een vakantiehuisje in de bergen door te brengen, komt de re clameman Bram van Vliet in deze voor stelling voor een scala aan onverwachte en vooral griezelige verrassingen te staan. Wim de Ronde regisseerde Bram Fancke, Han Lobbezoo. Elna Stroo. Wouter Meu- lenberg, Rina Geldof en Leida Walhout. Heer Hendrik Acht vrouwen heet de thrillerachtige ko medie die de toneelvereniging Heer Hen drik vanavond (vrijdag) voor het voet licht brengt in het Heer Hendrikhuis in 's- Heer Hendrikskinderen (20.00 uur). Berini's Het duo De Berini's staat vanavond (vrij dag) op het podium van de Meulvliet in Tholen (20.15 uur). Het cabaretprogramma Groeten uit Rot terdam speelden Annie en Harrie daar vo rig jaar ook al. maar toén was de voorstel ling geheel uitverkocht, zodat besloten werd tot een reprise. Pinardi Het Zeeuws-Vlaamse Theater Pinardi brengt vanavond (vrijdag) de toneelvoor stelling Don Juan op de planken van het Ledeltheater in Oostburg (20.00 uur). Voor het verbeelden van de mythe van de grote vrouwenversierder Don Juan is re gisseur Jan Janssens uitgegaan van het li bretto van Lorenzo da Ponte voor de ope ra Don Giovanni van W. A. Mozart, dat hij zelf vertaalde en bewerkte. Pinardi koos voor deze versie omdat Don Juan hierin werkelijk in aktie komt! Er wordt overi gens geen gebruik gemaakt van de mu ziek van Mozart. De titelrol is in handen van Daniel Deyne en verder spelen mee Willem van Vliet. Marianne Jansen. Ma rian van Dalen. Wilfried Aersens, Annabel Impens, Carlos de Smit en Peter Impens, aangevuld met een ballet. Sterrenparade In Den Dullaert in Hulst wordt vanavond (vrijdag) de derde Vlaamse Sterrenpa rade gehouden (20.15 uur). Deze afwisselende avond wordt gevuld door De Championettes (een uit steractri ces van de tv-serie FC De Kampioenen sa mengestelde meidengroep), de zangeres Isabelle A, de a capella-groep Kamer 11 en de Golden Bis Band. Opera In schouwburg De Maagd in Bergen op Zoom gaat vanavond (vrijdag) de opera Mosè in Egitto (Mozes in Eg.vptei van Gioacchino Rossini in premiere (20.15 uur). Richard Strauss en Sergei Rachmaninov/ f 20,00 (passen 112,50) I za. Sladsschouwburg Middelburg 20 00 uur 22 L'ORFEO van Monleverdi door de Opera Amslerdam m m.v The Academy of the Begynhof en diverse vokale solisten Vooraf in de Molenwaterzaal om 19.00 uur: gratis toegankelijke I inleiding door Hans Pot, docent operacursus Z.V.U /145,00 zo Arsenaaltheater Vlissingen 16 00 uur 23 ANO KATO Griekse volksmuziek (konsert in de serie Folk Roots) 1 15,00, JTK/CJP/Pas 65 f 12,00,t/m 12 jaar I 5,00 26 MUSICAL 'ALLE VOGELS VLIEGEN' voorkinderen vanal7jaar I 19,00 (volwassenen f 18,00) Arsenaaltheater Vlissingen 20.30 uur FINALISTEN V.H. AMSTERDAMS KLEINKUNSTFESTIVAL f 18,50 (passen f 15,00) De theateriijn (01180) 11511: dag en nacht aktuele informatief I Tenzij anders vermeld voorverkoop Middelburg a/d Sladsschouwburg, I evenementen Vlisingen^ierifezee bij de plaatselijke VVV's Telefonisch reserveren Middelburg 01180-11500 Vlissingen 01184-12345. Zienkzee (van 19-20 uur) 01110-12192^ Begynhof. Amsterdam en dirigent is Ro derick Shaw. Kloveniersdoelen Kees Wieringa (piano) en Bart Berman (cello) presenteren hun nieuwe cd zater dagavond in de Kloveniersdoelen in Mid delburg (20.30 uur). Sade De Zeeuwse Komedie speelt de jubileum- prodktie Sade, geschreven en geregis seerd door Willem Huybreghs, zaterdag avond in het Vestzaktheater in Vlissin gen (20.30 uur). Jassband Percussionist Jan Wolfkamp. Het Operakoor van de Koninklijke Lie dertafel Souvenir des Montagnards uit Tilburg brengt deze dramatische opera in TqS Brink de originele Italiaanse taal. integraal see- nisch. zonder ballet. Het Randstedelijk Begeleidings Orkest, solisten uit Polen, de Verenigde Staten. Schotland en Neder land en hét koor staan onder leiding van dirigent Hans van den Brand. De regie was in handen van de Pool Slawomir The Storyville Jassband is zaterdag avond te beluisteren in het Arneville Ho tel in Middelburg (21.00 uur). Butcher Het trio Butcher for President beklimt vanavond (vrijdag) het podium van cafe De Pompe in Goes (22.00 uur). De groep bestaat uit de broers Marijn (gi taar/zang) en Michiel (bas/zang) Slager en Jeroen Polderman (drums) en speelt me lodieuze hardrock. Vijgen Zaterdag Parabel Poppentheater Parabel geeft zaterdag middag de voorstelling Het ezeltje bij Imkerij Poppendamme in Grijpskerke (14.00 uur). In Het ezeltje wordt een sprookje van de gebroeders Grimm verteld, gericht op kin deren vanaf 4 jaar. Pinardi Sim Bolus Het Zeeuws-Vlaamse Theater Pinardi brengt ook zaterdagavond de toneelvoor stelling Don Juan op de planken van het Ledeltheater in Oostburg (20.00 uur). Poppentheater Sim Bolus speelt zater dagmiddag De koning is bloot, leve de ko ning (een vrije bewerking van een sprookje van Andersen) in het eigen mi ni-theater in het Ambachtscentrum in Goes (14.30 uur). 't Beest Englishmen Englishmen Abroad brengt zaterdagmid dag de voorstelling Rick's restaurant in dorpshuis Irene in 's-Heer Abtskerke (14.30 uur). Een werkloze clown besluit een restau rant te openen, maar dat loopt uit op een chaos. Rick raakt in gevecht met bezems en tafelkleden, goochelt met hoeden en jongleert met borden en spaghetti. Heer Hendrik De thrillerachtige komedie Acht vrou wen door de toneelvereniging Heer Hen drik wordt ook zaterdagavond voor het voetlicht gebracht in het Heer Hendrik huis in 's-Heer Hendrikskinderen (20.00 uur). De Oostknollendamse formatie De Kift speelt zaterdagavond in Podium 't Beest in Goes (22.00 uur). Teksten zijn voor deze groep heel belang rijk en die worden dan ook met gebalde vuist gedeclameerd. Bittere en schrijnen de verhalen van de anti-oorlogsschrijver Wolfgang Borchert, die de pech had in een fascistisch Duitsland op te groeien, wer den door De Kift bewerkt en op muziek gezet. Hieraan vooraf gaat een kort optre den van Nevsky Brass, een barokkwartet uit Sint Petersburg, dat sinds oktober in Amsterdam op straat blaast, L'Orfeo Opera Amsterdam zet zaterdagavond L'Orfeo van Claudio Monteverdi op de planken van de Stadsschouwburg in Middelburg (20.00 uur). Het libretto (van Alessandro Striggioi ver telt de Griekse mythe over Orpheus' afda ling in de onderwereld om zijn overleden geliefde Euridice terug te halen. Deze hoofdrollen worden gezongen door Marcel Reijans en Hieke Meppelink. De begelei ding is in handen van The Academy of the Zondag Theatermiddag Onder de titel Weg van de kunstenaar wordt zondagmiddag in het Minitlieater aan de Verwerijstraat in Middelburg een bijzondere theatermiddag gehouden (15.00 uur). De middag wordt verzorgd door mensen die de cursus Experimenteel Theater heb ben gevolgd bij Anrte Brouwer. Men hield zich intensief bezig met de eigen persoon lijkheid. Het publiek krijgt te zien hoe theater ontstaat en wordt soms uitgeno digd medespeler te zijn. Jazzebel Het Zeeuwse jazzkwintet Jazzebel speelt zondag in Grand Café Bolsjoi in Goes (15.00 uur). Het kwintet brengt swingende standards ten gehore. Als gastsoliste treedt Mei-Ian Binkhuijzen uit Amsterdam op. Marcel Reijans (Orfeo) en Hieke Meppe link (Euridice Hollander Serpanties Ano Kato Non-actief, een vrolijk blijspel van Jos Brink, wordt zaterdagavond voor het voetlicht gebracht in het Zuidlandtliea- ter in Terneuzen (20.00 uur). Het stuk gaat over een man die het overlij den van zijn vrouw verwerkt, maar daarbij zijn huis wel laat veranderen in een zwij nenstal. De niet meer thuis wonende kin deren maken zich bezorgd over deze ver waarlozing en zetten een advertentie, waar een non op reageert... Het blijspel wordt gespeeld door Jos Brink, Lucie de Lange, Jacqueline Aronson, Josta Rutten en Raymond Kurvers. Dragline De Camere van Rhetorica St Jan ten Stee- ne uit Sint-Jansteen speelt het blijspel Vijgen na Kerstmis van Ruud de Rudder (van het Echt Antwaarps Teater) zater dagavond in het gemeenschapscentrum De Vlaschaard in Koewacht (20.00 uur). Woensdag Deep River Het nieuwe programma Portrait van The Deep River Quartet is woensdag te be luisteren in dorpshuis De Zaete in Yer- seke (20.00 uur). De vier zangers maken een muzikale trip langs swing-klassiekers, liefdesliedjes, rhythm'n'blues-krakers en hier en daar een gospelsong. Donderdag Claire Obscure Henk van Ulsen, Ellen Vogel en Huib Broos spelen het toneelstuk Claire Ob scure van Marguerite Duras donderdag avond in de Stadsschouwburg in Middel burg (20.00 uur). Het stuk is gebaseerd op een waar gebeur de moord in Frankrijk, waarbij het hoofd van het lijk onvindbaar bleef. Marguerite Duras beschreef de ondervraging van het verdachte echtpaar. Mette Bouhuys deed de regie. Kleinkunst De Middelburgse cabaretière Els Aust- mann, één van de zes finalisten van het Amsterdams Kleinkunstfestival die een gooi doen naar de Wim Sonneveld Trofee, staat donderdagavond op het podium van het Arsenaaltheater in Vlissingen (20.30 uurl. Zij vult de avond samen met twee andere finalisten: T-ater-Gad en Mare Scheep L'Orfeo Opera Amsterdam zet donderdagavonc L'Orfeo van Claudio Monteverdi op d< planken van het Zuidlandtheater in Ter neuzen (20.00 uur). Zie ook onder zaterdag. Klucht John Lanting speelt donderdag de hoofd rol in de klucht Kink in de kabel van zijn Theater van de Lach in schouwburg Di Maagd in Bergen op Zoom (20.15 uur). Het stuk werd geschreven door de Brij Ray Cooney en gaat over een taxichauil feur die er twee vrouwen opna houdt. Hij i| met beiden getrouwd, maar zij zijn niet van eikaars bestaan op de hoogte. Als hij na een ongeluk in het ziekenhuis belandt is dat het begin van tal van verwikkelin] gen. Verder spelen mee Niek Pancrasj Diana Dobbelman. Marja Lieuwen, Pauj van Soest, Flip Heeneman en Hermaij Zumpolle. John Lanting De Vliegende Hollander geeft zondag middag het nieuwjaarsconcert in het Zuidlandtheater in Terneuzen (15.00 uur). Antwerpen De Utrechtse cabaretgroep De Serpan ties treedt zondagmiddag op in Porgy Bess in Terneuzen (15.00 uur). Joy de Jong. Judith Schut en Rian Verber- ne brengen, uitsluitend voor vrouwen, een liedjesprogramma tussen romantiek en cynisme onder de titel Ze kijken. Het Nederlandse trio Ano Kato brengt zondagmiddag een gevarieerd repertoire aan Griekse muziek in het Arsenaalthea ter in Vlissingen (16.00 uur). Het trio bestaat uit Michiel Koperdraat (bouzouki. tzouras, baglamas en zang), Matti Tans (12-snarige gitaar en zang) en Theo van IJalen (klarinet). Stevige rock en hartverscheurende blues komen zondagavond voor rekening van de Walcherse groep Dragline in muziek café De Zakzolder in Hoedekenskerke (19.00 uur). Dinsdag De Mug De groep Remake, more than Jazz is dins dagavond te beluisteren in De Mug aan de Vlasmarkt in Middelburg (21.00 uur). Kindersjo Leo's Kindersjo, met poppenkast, clow nerie. goochelen en een songfestival, is woensdagmiddag te vinden in het vereni gingsgebouw in Oudelande (14.30 uur). Jeugdkomedie De Jeugdkomedie Amsterdam brengt de musical Alle vogels vliegen woensdag middag voor kinderen vanaf 7 jaar in de Stadsschouwburg in Middelburg (15.00 uur). Mies Bouhuys schreef het verhaal dat zich afspeelt op een drukke markt waar van al les te koop is. Dan komt er iemand die al leen maar een lege vogelkooi meebrengt en ook een plaatsje op de markt wil. Wat zullen ze met die vreemde vogel doen? Joop Stokkermans componeerde de mu ziek. Circus Custers Het Zuidlandtheater in Terneuzen biedt woensdagmiddag ruimte aan Circus Cus ters (15.00 uur). Het duo Flip (Joseph Custers) en Flodder (Herman Erbé) bezorgt het jeugdige pu bliek een show van acts. afgewisseld met liedjes. Kon. Filharmonisch Orkest van Vlaandt ren: concert, leiding Heinrich Schiff; pre gramma: Fratres (Part), Concerto voi Cello in C (Haydn). Siegfried Idyll (Waj nen, Symfonie nr. 4 in D (Schumann); v: daag (vrijdag) 20 uur in deSingel (Dei guinlei 25 L'Incoronazione di Poppea: opera vai Monteverdi in een versie van René Jacol door Gezelschap van de Vlaamse Opei vandaag (vrijdag) en zaterdag 19 uur Kon. Vlaamse Opera (Frankrijklei 3). Eine Nacht in Venedig: Operette door Ji han Strauss Operette Wien, woensdag uur in Kon. Vlaamse Opera (Frankrijkh 3) Chicken Quartet: popconcert, zaterdag 21.30 uur in Swingcafé (Suikerrui 13). Vlaams Symfonie Orkest: leiding Silveej Van Den Broeck: programma: werken vaij de familie Strauss; zondag 11 uur in Cull Centrum Mark Liebrecht (Heilig Kruis straat Mortsel). Symfonisch Orkest van de Vlaamse OpE ra: leiding Simon Halsey: progr.: War Rei quiem (Britten); zondag 20 uur in deSinge: (Desguinlei 25). More Maiorum: concert door ensembls progr.: werken van Bach, Marais, Frescff baldi, Castello; zondag 16 uur Vleeshui (Vleeshouwersstraat 38-40). De ondergang van de Titanic: verzei epos van Hans Magnus Enzensbergc door Lucas Vandervorst; vandaag (vri dag), zaterdag, woensdag en donderdag 2 uur in De Tijd (St-Paulusstraat 23). A Shayna Maidel: theater van Barbar Lebow door KNS-RaamTeater; vandaal (vrijdag) en zaterdag 20 uur in RaamTee ter op 't Zuid (De Vrièrestraat 36). De braderij: theater van Jan Christiaen en Herman Fabri. door KNS-RaamTea ter: vandaag (vrijdag) en zaterdag 20 uu- zondag 15 uur in Bourla Schouwburg (Ko1 medieplein). Verwacht VRIJDAG 28 JANUARI: Bram Vermeu len in Zuidlandtheater Terneuzen (20.0' uur) Combo 87-301 in hervormde kerk Kloofc terzande (20.00 uur) Elly en Rikkert in grote zaal Herengrachl 74 in Middelburg (20.00 uur) Cabaret Niet Uit Het Raam in Stads schouwburg Middelburg (20.30 uur) Tilly Meijeren speelt Shirley Valentijn itf Vestzaktheater Vlissingen (20.30 uur) j ZATERDAG 29 JANUARI: Poppenthea: ter Parabel bij Imkerij Poppendamme iij Grijpskerke (14.00 uur) Poppentheater Sim Bolus in Ambachl centrum in Goes (14.30 uur) Barbershopfestival in Stadsschouwbui Middelburg (20.00 uur) Geoffrey Madge in Kloveniersdoelen ii Middelburg (20.30 uur) Tilly Meijeren speelt Shirley Valentijn ij Vestzaktheater Vlissingen (20.30 uur) Platogo speelt klucht in Prins van Oranjj in Goes (20.00 uur) Amateur Comedie Zierikzee speelt Angsi van Brecht in Concertzaal Zierikzee (20.3 uur) Marco Bakker en De Hajra Gipsies ij Zuidlandtheater Terneuzen (20.00 uur) ODI speelt No sex please in Den Dullaeij in Hulst (20.00 uuri Winterconcert Apollo in 't Zoute Vestje ij Sluis (20.00 uun Suitcaseful of blues in De Piek in Vlissiij gen (22.00 uur) The Cake Kitchen in 't Beest in Goej (22.00 uur) Block Busters in Brogum in Zierikz» (22.00 uur) Nancy Works On Payday in De Botii Hommel in Bergen op Zoom (21.30 uur) I ZONDAG 30 JANUARI: Flamenco-gita rist Azul in stadhuis Sluis (11.00 uur) Boreas Ensemble in Porgy Bess in Te neuzen (15.00 uur) Double Flute. Double Fun in Lunchcal Goes (12.00 uur) en in Stadsschouwbui! Middelburg 15.30 uur) WOENSDAG 2 FEBRUARI: Toneelgroei Kameleon in Bachten Komme in Vlissin gen (14.00 uur) Patricia Suer met Kinebakke in D Klomp in Ovezande (15.00 uur) Komedie Nu sijt wellecome in Stads schouwburg Middelburg (20.00 uur) De Nieuwe Snaar in Zuidlandtheater Terneuzen (20.00 uur) DONDERDAG 3 FEBRUARI: Jasperir. de Jong in Zuidlandtheater in Terneuze (20.00 uuri Theatergroep Nova Zembla in Vestzaï theater Vlissingen (20.30 uuri Finalisten Amsterdams Kleinkunstfes val in Arsenaal theater Vlissingen (20. uur)

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 20