Winkelplan voor oud PZC-pand Koninklijk goud voor man met veel functies PZC Weg vrij voor woonzorgproject Scheldemond Goese raad wapent zich tegen CD '86 streek Samenwerking gemeente en projectontwikkelaar Verzending ongewenst drukwerk is 'misser' Lezing over Nietsche in Zeeuwse Bibliotheek VRIJDAG 21 JANUARI 1994 w 12 weekenddiensten I I I I I M I I I F TTTf- van onze verslaggever VLISSINGEN - Wat het precies moet worden is nog niet duide lijk, maar de gemeente Vlissin- gen is vastbesloten op de plaats waar vroeger het PZC-kantoor was een nieuwe winkelvoorzie ning te maken. Projectontwik kelaar Loostad bv en de ge meente zullen op korte termijn vermoedelijk een samenwer kingsovereenkomst sluiten. Pas dan komt de definitieve ont wikkeling van het bouwplan ter sprake. Eén ding is zeker: er is geen enkele barrière voor de bouw van winkels, ook niet als dat zou betekenen dat het PZC- gebouw (gedeeltelijk) gesloopt moet worden. F. Ufkes van Loostad bv vindt het nog te vroeg om in te gaan op de plannen die zijn bedrijf heeft met het pand. Hij is er wel rede lijk zeker van dat er mogelijkhe den zijn voor een nieuwe groep winkels. „De stad is nog in ont wikkeling. We zijn echter op dit moment nog niet verder dan het onderzoeken van alternatieven. In enkele varianten is sprake van het behoud van de gevel van het gebouw, maar er zijn ook al ternatieven waarbij het pand ge sloopt wordt." Aan welk soort Amnesty mag schrijfochtend houden in lokaal Aagtekerke AAGTEKERKE - De schrijf- groep Amnesty International Aagtekerke mag haar schrijfac tiviteiten iedere tweede dins dagochtend houden in een lo kaal van De Tweesprong aan de Schoolstraat in Aagtekerke. B en w van Mariekerke willen de ruimte gratis beschikbaar stel len. Het betreffende lokaal is al en kele dagdelen in gebruik bij de Jeugdvereniging Aagtekerke. Deze vereniging heeft inmiddels laten weten geen bezwaar te hebben tegen mede-gebruik door Amnesty International. Het collegevoorstel komt dins dag 25 januari aan de orde in de gemeenteraad. De vergadering in de raadszaal van het gemeen tehuis in Meliskerke begint om 19.30 uur. winkelvoorzieningen hij denkt, wil Ufkes niet zeggen. „Voorlo pig gaan we er echter niet van uit dat er een levensmiddelenbe- drijf komt. Ook een groot waren huis is niet onze eerste optie." Leegstand Ufkes is met benauwd dat er bin nen de kortste keren leegstand zal ontstaan, zoals nu al het ge val is in onder andere de Sint Ja- cobsstraat. „Deze locatie is niet vergelijkbaar met de Jacobspas- sage. We zullen goed onderzoe ken hoe het met het voorzienin genpakket gesteld is, al kunnen we natuurlijk nooit garanderen dat het zal lukken. We proberen de gemeente daarover vóór de bouwvak uitsluitsel te geven." Volgens J. Schroevers. hoofd van de sectie economische za ken, kan het voorlopig met de plannen nog alle kanten op. De gemeente heeft geen strikte ei sen gesteld: gedeeltelijke of complete sloop behoort dus ook tot de mogelijkheden. „We zijn na het afbreken van het contact met projectontwikkelaar MBO ons uitgangspunt blijven vast houden, wat betekent dat we een kwalitatief hoogwaardige winkelpool willen maken. Zowel de aard van de winkels als de bouwwijze van het gebouw moe ten aan die eisen voldoen. Om dat de concrete ontwikkeling van het gebouw nog moet begin nen, kunnen we voor wat betreft, de invulling redelijk veel kanten op." Ook Schroevers is niet bang voor leegstand bij de bouw van nog een nieuwe winkellocatie. „De winkels die we daar in ge dachten hebben, moeten juist de consumenten naar die hoek van het kernwinkelgebied trekken." Schroevers betwijfelt of een pas sage op de plek van het PZC-ge- bouw een goede keus is. „De pas sage zou nergens op uitlopen. Het is de vraag of je daarmee kooplustigen trekt. Ik denk dat je eerder aan enkele grote win kels moet denken, zowel in op pervlakte als qua naam." De suggestie dat het winkelcen trum van Vlissingen te groot is voor het aantal consumenten dat er gebruik van maakt, wijst Schroevers van de hand. „We hebben daarnaar onderzoek la ten doen en gebleken is dat we op basis van het landelijk ge middelde nog niet aan de top zit ten." Ook de huurprijs van de panden is zijns inziens zeker niet te hoog. Vlissingen is vast besloten om op de plaats van het voormalige PZC-gebouw in de Walstraat een nieuwe winkelvoorziening te maken. van onze verslaggever VLISSINGEN - De versprei ding van geadresseerd druk werk van de boekenclub ECI op adressen van mensen op Wal cheren die hebben aangegeven dat ze dat niet willen ontvan gen, berust op een misverstand. Op verschillenden plaatsen hebben mensen post ontvangen die weliswaar een adres heeft, maar waarop hun naam niet vermeld staat. Voor sommige mensen, die schriftelijk bij het Direct Marketing Instituut Ne derland (DMIN) hebben laten weten dat ze geen prijs stellen op het drukwerk, was dat een reden om te klagen. Het DMIN gaat uitzoeken hoe de fout heeft kunnen ontstaan. De Vereniging Milieudefensie heeft enkele klachten gekregen van mensen die post kregen, on danks hun verzoek om geen gea dresseerde reclame te krijgen. De ECI handelt niet in strijd met het convenant dat de versprei ding van geadresseerd reclame drukwerk reguleert, ook al ont breekt de naam van de geadres seerde. „Dat enkele mensen toch aangeschreven zijn. terwijl ze schriftelijk hebben laten we ten dat ze niet gediend zijn van het drukwerk, is onjuist", meent T. J. Visser van Milieudefensie. Volgens Visser is de PTT in staat te controleren of de aangeschre ven personen op de lijst voorko men die het DMIN heeft aange legd. Een woordvoerster van PTT-Post bestrijdt dat. „Het in stituut stuurt de adressen door aan de bedrijven die direct mail bedrijven. Zodra er een adres op de enveloppen zit. zijn wij ver plicht te bezorgen. Wij kunnen bovendien niet controleren wie de post wel of juist niet wil ont vangen." Anders ligt net Dij ae versprei ding van ongeadresseerd druk werk via de PTT. De bezorgers hebben de strikte opdracht alle adressen over te slaan die een sticker op de brievenbus hebben tegen reclamedrukwerk. Vol gens A. Singewald van het DMIN komen er sporadisch klachten. „Mijn ervaring is ech ter dat de bedrijven die de post bezorgen zeer consciëntieus te werk gaan." Volgens Visser van Milieudefensie is de PTT zelfs streng op het overdrevene af bij de bezorging. Tot voor kort wer den zelfs gemeentelijke voor lichtingsbrochures niet ver spreid. De PTT-woordvoerster weet ook niet van erg veel klachten. „Het kan misschien wel eens gebeu ren dat een reclamefolder in een bus valt. terwijl er toch een stic ker op zit. Het zou echter beslist niet mogen voorkomen. De be zorgers hebben de uitdrukkelij ke opdracht om zich streng te houden aan de regels." BHH van onze verslaggever VLISSINGEN Er zijn nog en kele drempels te nemen, maar dan is volgens B. H. M. Baert, hoofd technische dienst van wo ningbouwvereniging Basco, de weg vrij voor het woonzorgpro ject Scheldemond. Baert hoopt dat Basco deze maand overeen stemming kan bereiken met de Stichting Welzijn voor Ouderen Vlissingen (SWOV) over over plaatsing van de organisatie naar het complex waarin tot voor kort de scholengemeen schap Scheldemond huisde. Als dat lukt. kan in september het project beginnen. Het is de bedoeling dat achter het Scheldemondcomplex 48 zorgwoningen komen. Zorgwo- ningen stellen ouderen in de ge legenheid zelfstandig te blijven wonen, waarbij ze gebruik kun nen maken van de zorg die be jaardentehuizen en welzijnsin- stellingen hun bieden. In het complex moet de recreatiezaal voor de bewoners komen. Daar naast worden de Zeeuwse mu ziekschool, de Kunstuitleen en Kunstzinnige Vorming in het ge- Gemeenten geven geld voor Limburg van onze verslaggever MIDDELBURG - B en w van Middelburg willen twaalfdui zend gulden uittrekken voor de slachtoffers van de recente wa teroverlast in Limburg. De ge meenteraad beslist maandag 24 januari. Het college heeft de gemeentelij ke bijdrage gerelateerd aan het door de provincie Zeeland be schikbare bedrag. Gs besloten eerder honderdduizend gulden beschikbaar te stellen voor de gedupeerden in Limburg. Dat komt neer op drie dubbeltjes per inwoner. B en w van Mariekerke willen een bedrag van ongeveer 3.750 gulden beschikbaar stellen voor de gedupeerden van de recente overstromingen in Limburg, De eenmalige bijdrage komt neer op één gulden per inwoner van de gemeente. Het collegevoor stel komt dinsdag 25 januari aan de orde in de gemeenteraad. De vergadering in de raadszaal van het gemeentehuis in Meliskerke begint om 19.30 uur. bouw ondergebracht. Sinds en kele weken is SWOV ook bij het project betrokken. Het is de bedoeling dat er één re creatiezaal komt voor twee orga nisaties. De SWOV en de Stich ting Huisvesting en Verzorging voor Ouderen Vlissingen (HVOV), belast met de woonzorg van de bewoners van het toe komstige Scheldemondproject, zouden dan de recreatiezaal moeten delen. Volgens Baert kunnen daar afspraken over ge maakt worden. Pas als die rond zijn. kan Basco beginnen met de indeling van het gebouw. „Dit is natuurlijk een unieke gelegen heid om twee organisaties te la ten profiteren van één ruimte. Bovendien kunnen mensen van de andere instanties in het Scheldemond ook gebruik ma ken van de faciliteiten die de re creatiezaal biedt", zegt Baert. Eisen P. ten Hacken van SWOV stelt wel enige eisen aan de overplaat sing van welzijnscentrum Bach- ten Komme naar het voormalige gebouw van Scheldemond. „We willen er wel zeker van zijn dat het aantal vierkante meters zaalruimte hetzelfde blijft." Hij zet vraagtekens bij het voorne men om de zaal te delen met HVOV. „We organiseren bijna el ke dag activiteiten. Ik vraag me af hoe we zo'n zaal moeten delen, maar ik heb binnenkort een ge sprek met Basco en dan hoor ik wel wat de bedoeling is." De ministeries van VROM en WVC liggen met elkaar in de clinch over de vraag wie het zorggedeelte moet betalen. Staatssecretaris E. Heerma van VROM is niet van plan om bewo ners van zorgwoningen huur subsidie te geven. Hij is bang dat hij op deze manier meebetaalt aan de zorg en dat is een taak van WVC. Commissie Directeur J. de Graaf van HVOV zegt dat de onenigheid niet het project in gevaar brengt. ..Be jaardenhuisvesting is een taak van de provincie: die betaalt het project. Het probleem is dat be woners van de zorgwoningen de dupe zouden zijn. omdat som mige bewoners misschien niet meer in aanmerking komen voor huursubsidie. Beide ministeries hebben een commissie ingesteld die het geschil moet oplossen. Dat gaat gebeuren en wij wach ten op de uitkomst. In ieder ge val komen er woningen voor ouderen in Vlissingen." Burgemeester Verbree feliciteert de heer Jansen met zijn zeventigste verjaardag en zijn koninklijke onderscheiding. foto Willem Mieras van onze verslaggever HANSWEERT - Een bijzonder verjaardagscadeautje voor Z. J. Jansen uit Hansweert. Op zijn zeventigste geboortedag kreeg hij donderdag in zijn woon plaats koninklijk goud. De ere medaille verbonden aan de Or de van Oranje-Nassau werd hem opgespeld door burge meester A. Verbree van Rei- merswaal. Het plaatselijke verzorgingste huis Maria Oord waar Jansen penningmeester is, heeft hem voor de onderscheiding voorge dragen. De uitreiking gebéurt op een moment dat Jansen om ge zondheidsredenen een aantal van zijn functies moet opgeven. Voor zijn pensionering was hij in het dagelijks leven werkzaam als boekhouder bij diverse be drijven. Daarnaast zette hij zich op vele terreinen in voor de ge meenschap. De inwoner van Hansweert was van 1954 tot 1970 raadslid van de voormalige gemeente Kruinin- gen. Vanaf de oprichting tot 1993 hield hij als penningmeester de kas bij van de CDA-afdeling Rei- merswaal. Daarvoor was Jansen KVP-bestuurslid bij de afdeling Hansweert. Bestuursfuncties vervulde hij ook bij onder meer het Rooms Katholiek kerkbe stuur van Hansweert, de Stich ting Welzijn voor Ouderen in Reimerswaal en het bejaarden tehuis Maria Oord. Tevens is Jansen sinds 1961 lid van het Re toricagilde. een uit de middel eeuwen stammend instituut dat nog steeds enkele percelen grond bezit. Jansen maakte zich verder on der meer verdienstelijk in het wielercomité Hansweert, de plaatselijke middenstandsver eniging en de volksdansvereni ging Scaldis uit Hansweert. Ook was Jansen nauw betrokken bij uitwisselingen van Scaldis met Polen. Hij hielp bij de organisa tie van hulptransporten naar dit Oosteuropese land- van onze verslaggever MIDDELBURG - Dinsdag 1 fe bruari houdt professor S. J. Doorman in de Zeeuwse Biblio theek in Middelburg een lezing over de Duitse filosoof Frie- drich Nietzsche. Het is de twee de in een serie van drie lezingen die is georganiseerd door de Werkgroep Aula. Eerder kwam de filosoof Alfred Schopen hauer aan bod, dit voorjaar volgt een lezing over Ludwig Wittgenstein. De voordrachten zijn bedoeld om een breed, niet filosofisch geschoold publiek kennis te laten maken met be langrijke denkers. Het werk van Friedrich Nietz sche (1844-1900) valt op door een dichterlijke stijl, soms hoogdra vend, soms cynisch, maar altijd scherp en polemisch. Zijn naam is onlosmakelijk verbonden met het idee van de 'Uebermensch'. In de ogen van velen gaf hij daar mee voedsel aan het kwaadaar digste dat het Europa van de twintigste eeuw voortbracht: de rassentheorie van de nazi's. Het paradoxale is echter dat niet al leen verdachte personen zich op hem beriepen, maar dat ook veel onverdachte denkers en kunste naars door hem werden beïn vloed. Doorman was onder meer lector in de wetenschapsfilosofie aan de Technische Universiteit van Eindhoven, directeur van de VPRO. hoogleraar aan de TH- Delft en kroonlid van het NOS- bestuur. Tegenwoordig is hij vi- ce-voorzitter van de stichting Publieksvoorlichting over We tenschap en Techniek en voor zitter van de Vereniging van Kunstzinnige Vorming en de Ne derlandse Vereniging voor We tenschapsfilosofie. De lezing be gint om 20 uur. CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: R. M. Thiadens. Zuiderbaan 23. tel. 64633. zon. 0.00-24.00 uur: F. A. van den Berg. Giessenburg 12 (Bossen- burg). tel. 65253. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: F. L. Berghauser Pont, Herenstraat 18, tel. 39933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: A. P. Bruynzeel, Herengracht 68. tel. 39933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Patiënten Gezondheidscen trum Middelburg-Zuid: zie dienst Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arne muiden. zat. 0.00-24.00 uur: J. C. Ponten, Oude Rijksweg 4, Nieuwland, tel. 01182-1340. zon. 0.00-24.00 uur: R. G. G. Groot, Dr. v. d. Moerstraat 15, Arnemuiden, tel. 01182-1308. Spreekuur 12.30-13.00 en 1.7.30- 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostka- pelle, Serooskerke, Vrouwen polder, Veere en Zanddijk: G. C. M. Rullens en M. J. M. E. Mol, Dorpsstraat 2. Oostkapelle, tel. 01188-1276. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en Biggekerke, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: A. A. v. d. Male, Duinweg 59, Zoutelan de, tel. 01186-1282. Biggekerke en Meliskerke (art sen Bouwense en Stutterheim): vrij. 18.00-ma 08.00: A. Stutter heim, Beukelmanstraat 8. Melis kerke. tel. 01186-1760. Tandartsen: Walcheren: M. H. Rackwitsz, Volderijlaagte 1, Middelburg, tel. 01180-35688. Spreekuur 11.00-12.00 uur. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 09.00-ma. 0! uur: S. v.d. Kaaden. tel. OU 68791. Middelburg, zat. 09.00-ma. 0< uur: S. K. Boot, Segeersir 120, tel. 39865. Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: 01180-33803. Kleine huisdieren: E. v. d. i ker. Kanaalstraat 3, Oost-Si burg, tel. 01184-60860. Spreekuur 11.00-12.00 en 17. 18.00 uur. Dierenartsen praktijk 'Oostl pelle': Oude Domburgsen 33a te Oostkapelle, tel. OU 1443. Dierenarts A. Meijns: Oostl pelseweg 12, Grijpskerke, i 01189-3060. Dierenartsenpraktijk Meliski ke: R. Roskam, Kelderweg 1,: 01189-2838. Apotheken: Middelburg: W. K. Hummelf Markt 69, tel. 12134. Vlissingen: Apotheek Soubu C. van Perestraat 1, tel. 61593. Wijkverpleging: Voor geheel Walcheren Alarmcentrale tel. 01184-118: OSSENISSE Steltkluut - De leden van Steltkluut gaan zaterdag op p om knotwilgen te snoeien bij familie Kuijpers aan de Ha landsedijk bij Ossenisse. Te lijkertijd worden 15 nieu knotwilgen geplant. Belangs: lenden kunnen zich om 9.00 u verzamelen bij de wereldwinl in de Walstraat in Terneuzen. Sloeweg vier uur gestremd door ongeluk VLISSINGEN - De Sloeweg in Vlissingen is donderdag ter hoogte van de rijksweg A58 twee keer afgesloten geweest. Een vrachtwagen met aanhan ger was omstreeks 6.30 uur door gladheid van de weg geraakt. De vrachtauto kwam uit de rich ting Vlissingen en wilde rechtsaf de Veerhavenweg inslaan. De wagen begon te schuiven en kwam in de middenberm te recht. Er deed zich alleen mate riële schade voor. Een eerste poging de rijbaan weer vrij te maken mislukte. De tweede poging had meer succes. Om half elf was de weg weer vrij. Organisaties bundelen hulp aan ouderen van onze verslaggever GOES - Drie welzijnsorganisa ties gaan gezamenlijk hulp bie den aan bewoners van de aan- leunflat en de ouderenwonin gen rondom het Gasthuis in Goes. Het gaat om hulp in de huishouding, verzorging en ver pleging. De dienstverlening moet het ouderen mogelijk ma ken langer in de eigen ver trouwde omgeving te blijven. De besturen van de Stichting Verzorgingshuis Gasthuis, Kruisvereniging Rondom de Oosterschelde en de Stichting Thuiszorg en Algemeen Maat schappelijk Werk De Bevelan- den tekenden deze week een sa menwerkingsovereenkomst. De drie welzijnsorganisaties gaan de werkzaamheden op elkaar af stemmen. Een werkgroep heeft het afgelopen jaar al voorberei dingen getroffen voor de samen werking. Bejaarden kunnen hulp krijgen als ze een service-overeenkomst hebben getekend en in aanmer king komen voor de dienstverle ning volgens de subsidievoor waarden van Thuiszorg en Kruiswerk. OUDDORP Natuurexpositie - In bezoe kerscentrum De Grevelingen bij Ouddorp is vanaf zondag 23 ja nuari tot en met zondag 13 maart een foto-expositie te zien over watervogels en andere na- tuuronderwerpen. zoals land schappen en duinplanten. In dezelfde periode is in het be zoekerscentrum ook een ten toonstelling te zien over water vogels die overwinteren in het Deltagebied. Het bezoekerscentrum is in de winter geopend van dinsdag tot en met zondag van 12.00 uur tot 17.00 uur. van onze verslaggever GOES - De extreem-rechtse Centrumpartij '86 is niet echt welkom in de Goese gemeente raad. De raadsfracties spraken donderdag hun afschuw uit over 'verwerpelijke ideeën' die deze partij aanhangt. CP'86 doet in Zeeland alleen in Goes aan de gemeenteraadsverkie zingen mee. Burgemeester drs I). J. van der Zaag hoopt dat de kiezers 'alleen constructief de mocratische partijen die de ele mentaire rechten van de mens eerbiedigen, goed genoeg zullen achten om de 23 zetels in te ne men'. De burgemeester zei dat in zijn nieuwjaarsrede. PvdA-fractievoorzitter drs G. R. Heerebout verklaarde dat zijn partij alle democratische midde len zal aanwenden om de CP'86 te stuiten, mocht de extreem rechtse partij onverhoopt ft zetel bemachtigen. Groen Linl fractievoorzitter S. Verhi waarschuwde ervoor in dat val de centrumpartij niet te n geren, omdat die aanpak i CP'86 in de kaart kan spelen „Alleen een concrete duidelijj benadering helpt. Confronted doorvragen, discussiëren, hebben jullie te bieden? Scty pen jullie banen, bouwen ji' huizen, hoe pakken jullie aan, hoe verdelen jullie hei Ook de andere fracties belai seerden de nationalistic ideeën van de CP'86, daan waarschuwend voor racisme begrip vragend voor de vluch lingenproblematiek. D66-fo tievoorzitter D. W. van de Men t riep Goesenaren op hun prots ten en problemen bij de zitten raadsfracties te deponeren. GEMEENTE MARIEKERKE Burgemeester en wethouders van Mariekerke maken bekend dat de volgende aanvragen om vergunning op grond van de Woningwet zijn ont vangen: 1. van Proverko Vastgoed B.V. te Terneuzen voor de bouw van 2 halfvrijstaande woningen aan de Nieuwe Erve te Grijpskerke: 2. van de heer JMaranus te Aagtekerke voor de bouw van een bedrijfsgebouw voor een scha penfokkerij aan de Vrijheidsweg te Grijpsker ke; 3. van de heer A. Geschiere te Aagtekerke voor de bouw van een toiletgebouw aan het Berg- wegje 6 te Aagtekerke; 4. van de heer P. Marteijn te Meliskerke voor het vergroten van de woning aan de Jan Geert- sesweg 6 te Meliskerke; 5. van de heer P. Geertse te Grijpskerke voor de bouw van een veldschuur aan de Vrijheids- weg 2 te Grijpskerke; 6. van de heer J. A. Dekker te Aagtekerke voor het gedeeltelijk vernieuwen van de woning Burg. Bosselaarstraat 15 te Grijpskerke; 7. van de heer W. Westerbeke te Meliskerke voor de bouw van een dakkapel op de woning aan de Beukelmanstraat 6 te Meliskerke; 8. van de heer A. van Keulen te Meliskerke voor het veranderen en vergroten van een dakka pel op de woning aan de Bergstraat 9 te Melis kerke; 9. van Aann.bedr. Sturm v.o.f. te Gapinge voor de bouw van een kap op de garage/berging aan de Reigershoutstraat 40 te Grijpskerke: 10. van Aann.bedr. J. Hofman te Meliskerke voor de bouw van een berging aan de Rijsoordse- laan 2 te Aagtekerke; 11. van de heer P. A. Minderhoud te Meliskerke voor de bouw van een woning aan de Jan Va- derstraat 28 te Meliskerke; 12. van de heer A. Stutterheim te Meliskerke voor de bouw van een huisartsenpraktijk ruimte annex fysiotherapievoorziening en een bedrijfswoning aan de Rapenburgweg te Meliskerke; 13. van de fa. Maranus Lievense te Domburg voor de bouw van stallingsbergruimte bij twee woningen aan de Nieuwe Erve te Grijps kerke en het vergroten van een bergruimte bij een woning aan de Nieuwe Erve te Grijpsker ke; 14. van de heer C. Verhage te Aagtekerke voor het vernieuwen van twee vakantiewoninkjes op het perceel Dorpsplein 25 te Aagtekerke; 15. van de heer J. Reijnierse te Grijpskerke voor de bouw van een bijkeuken en vervanging van de berging van de woning aan de Corn. Visstraat 33 te Grijpskerke: 16. van de heer W. Verhage te Meliskerke voor de bouw van een bergruimte aan de Dorpsstraat 20 te Meliskerke. Mariekerke, 21 januari 1994 Burgemeester en wethouders voornoemd, de burgemeester, mr. B. J. van Putten; de secretaris, C. W. Bierens.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 12