Beschamende afgang voor Clinge Van de Vijver matchwinnaar Fraaie opmars CVC in volleybal PZC T enniscompetities Aardenburg troeft Sluis af Wielerbestuurders onderscheiden Savok-dames komen net tekort tegen de titelkandidaat sport Com Boys straft blunders moeiteloos af: 4-1 MAANDAG 17 JANUARI 1994 2| van onze voetbalmedewerker SAS VAN GENT - Na één helft had gisteren het duel tussen de degradatiekandidaten Corn Boys en Clinge alle sfeer verlo ren. Reden daarvan was dat de thuisclub op dat moment zich al naar een 3-0 voorsprong had ge speeld. De kwakkelende Clinge- verdediging, waar de ene blun der op de andere werd gesta peld, miste vooral een organisa tor. Trainer Jan d'Olieslagers besef te ook terdege dat dat manco geen incident is, maar een gege ven waar hij na het vertrek van het centrale duo Pascal de Block en Mike van Rossem mee moet leren leven. „Maar dat valt nog altijd niet mee", zei hij na de be schamende 4-1 nederlaag. Het is derhalve crisistijd bij Clin ge. Zoals het dat ook al een hele tijd is bij Corn Boys. Maar trai ner Hans Radt, die zich vooraf beklaagde over het gebrek aan kwaliteit in de breedte en dit Zeeuws-vlaamse treffen cruciaal noemde voor zijn elftal, pakte de ruime zege maar wat graag aan als een mogelijke opsteker die de ploeg naar een goede tweede competiehelft moet tillen. Radt kende de overwinning bo venal een morele waarde toe. Tenslotte heeft de selectie van de scheidende trainer zich de laatste jaren slechts met moeite in de vierde klasse kunnen hand haven. Ver verwijderd van goed voetbal, veel doelpunten èn re sultaten. Vooral te wijten aan eerdergenoemd gemis aan kwa liteit en mentale hardheid. Daar was gisteren tegen Clinge niets van te zien, toen een hand jevol (125) toeschouwers getuige was van een sterke opleving van de Sasse ploeg. Een revival waaraan Hans Radt in de euforie van de grote zege de bevestiging durfde te koppelen dat zijn ploeg 'in beweging' is. Marc Maes Doorslaggevend in die mening was waarschijnlijk de vlotte ma nier waarop Corn Boys tegen de ze tegenstander demonstreerde dat het na de winterstop ineens lekker in zijn vel zit. En dat zelfs zonder Martin Dhaene, de op dit moment geblesseerde spits waarvoor enkele Zeeuws-vlaam se clubs belangstelling hebben. Door zijn afwezigheid was een belangrijke rol weggelegd voor Marc Maes. die zowat in zijn een tje voor het aanvallende gevaar van de Boys moest zorgen. Maes deed dat met allure: hij liep er in de eerste minuten een blunderende laatste lijn van de bezoekers uit en scoorde be heerst over de grond: 1-0. En kort voor de rust. en na de Clinge- defensie weer voor schut te heb ben gezet, tikte hij met een even simpele als fraaie voetbeweging de gasten naar de knock out. Even daarvoor had aanvoerder Gerben Steijaert uit een corner snoeihard 2-0 binnen gekopt. „Allemaal oorzaak van een fa lende organisatie" analyseerde d'Olieslagers later. Standsverschil In het povere verweer bleek dat Clinge aanvalsleider Boudewijn van Craenebrock wel heel erg miste. Vooral na 4-0, kort na de pauze na een fraaie rush van Ma nuel Dhont, die op zijn weg naar Clinge-doelman Siegfried van de Berg amper iets in de weg werd gelegd. Nadat het standsver schil met vier goals was onder streept geloofde Corn Boys het verder wel en kregen de bezoe kers alle kans om een wanhoop soffensief te starten. Maar zelfs de beste scoringskan sen i Jan de Visser en Roland de Block alleen voor een uiterst be trouwbare Boys-doelman Jan Mutsaars) bleven liggen en 4-1 kwam er pas na een door Jan de Visser benutte strafschop. „Vooraan en achterin rammelde het aan alle kanten. Het wordt moeilijk", wist d'Olieslagers. toen hij het veld verliet. Een paar meter verder nam Hans Radt glunderend de felicitaties in ontvangst. Roland de Block van Clinge neemt doelman Jan Mutsaars van Corn Boys onder schot. V tfSrlt foto Charles Strijd van onze voetbalmedewerker TERNEUZEN - De eerste wed strijden na de winterstop le verden gisteren in de tweede klasse van het afdelingsvoet bal geen verrassingen op. Sluis verloor onfortuinlijk met 4-2 de streekderby tegen Aardenburg. Schoondijke be haalde een moeizame 1-0 winst tegen Kwadendamme. Terhole ging in en tegen Dom burg met 5-2 onderuit, terwijl SDO pas laat in de wedstrijd moest zwichten (3-1) voor kop loper Renesse. In de zaterdag tweede klasse deed Spui uit stekende zaken (1-2) in de uit wedstrijd tegen Wissenkerke. Sluis-Aardenburg 2-4 - De thuisclub startte veelbelo vend, maar kon het overwicht slechts in een doelpunt van Angelo Vermees uitdrukken. De vreugde bij Sluis werd voor de rust nog getemperd door doelpunten van Gerrie Blaak man en John van Enckevoort: 1-2. Na rust zakte het spelpeil naar beneden. Sluis werd ver rast door een uitval van Aar denburg. waaruit Ronnie No- bus 1-3 scoorde. Drie minuten voor tijd gloorde er weer enige hoop in de Sluis-rangen. toen Ramon Hubregtse 2-3 aante kende. In de slotminuut deelde Angelo Sinack de genadeklap uit: 2-4. Schoondijke-Kwadendamme 1-0 - Op een moeilijk bespeel baar veld vocht Schoondijke zich naar eeri moeizame 1-0 winst. Achteraf had het duel eerder beslist kunnen zijn. maar Schoondijke liet met na me in de beginfase en na rust teveel kansen liggen. Voor rust scoorde Claude Cornells naar later bleek het enige doelpunt van de wedstrijd. Toen Kwa dendamme halverwege de tweede helt alles op de aanval gooide, weigerde de thuisclub te profiteren van de geboden ruimte. Al bij al een terechte eindstand. Renesse-SDO 3-1 - Heel lang had SDO uitzicht op een goed resultaat. Het matige spel van Renesse bood de ploeg uit Lamswaarde kansen. Na een 0- 0 ruststand zette Misja van der Hoek twintig minuten voor tijd de koploper op een 1-0 voor sprong. Een schot van Peter Messemaker werd vervolgens door Barry Schouten achter de SDO-doelman gewerkt: 2-0. Vlak voor tijd tilde Peter Moer land de stand naar 3-0. terwijl Ronnie Jonkheim in de slotmi nuut uit een strafschop de eindstand op 3-1 bepaalde. Domburg-Terhole 5-2 - In de eerste helft kon Terhole het al lemaal nog wel bijbenen. De 2- 1 achterstand bood de ploeg toen nog alle perspectief. Fred van Es was met vier doelpun ten de absolute uitblinker bij Domburg. Na rust een ontke tende thuisclub, die uitliep naar een riante 5-1 voorsprong, waarvan het laatste doelpunt van Marcel Steketee uit een strafschop. Mark Broekhoven was bij Terhole verantwoorde lijk voor beide treffers, waar van één uit een strafschop Wissenkerke-Spui 1-2 - De Zeeuws-Vlamingen wonnen dikverdiend. In de beginfase liet Spui al reele scoringsmoge- lijkheden liggen. Toch zou Alex Meijer even daarna zijn ploeg naar een 0-1 voorsprong schieten. Wissenkerke toonde zich vervolgens gelijkwaardi ger aan Spui. Na rust hetzelfde spelbeeld. Eer: kwartier voor het einde leek Henk Koekoek op aangeven van Meijer de strijd te beslissen: 0-2. In de slotfase bepaalde routinier Van Hekken uit een strafschop de eindstand op 1-2. IJzendijke wint derby van Biervliet van onze voetbalmedewerker IJZENDIJKE - Ooit speelden IJzendijke en Biervliet op KNVB-niveau. Die tijd is inmid dels ahveer jaren achter de rug. Tegenwoordig komen de beide Zeeuws-Vlaamse clubs uit in de eerste klasse van het afdelings voetbal. Zondag, in IJzendijke, stonden ze tegenover elkaar in een streekontmoeting. Het kleumende publiek zag twee formaties die met bezieling speelden. Van goed voetbal was echter weinig of niet te genie ten. De thuisclub had nog het beste van het spel en mocht op basis daarvan aanspraak ma ken op de 1-0 overwinning. In deze klasse, waar de krachts verschillen erg gering zijn. is een overwinning erg belangrijk. Biervliet-trainer Wim Jansen beaamde dat onmiddellijk na af loop: „Als je wint dan sta je met een in de subtop en met verlies moet je op je teilen gaan letten. De ploegen onderaan pakken ook regelmatig één of twee pun- Arbiter en spelers bekogeld OMDURMAN (SID) - Een voet balwedstrijd in de Zuidsuda- nese stad Omdurman is zater dag ontaard in een chaos. Sup porters van Al-Merreikh, de kampioen van Sudan, kwamen vijf minuten voor afloop van het duel gen de Tanzaniaanse ti telhouder Simba het veld op en bekogelden de scheidsrechter en de bezoekende spelers met stenen. Simba stond met 2-1 voor Dat re sultaat was voldoende geweest voor een plaats in de halve fina les van het toernooi om de Oost en Centraalafrikaanse beker. De organiserende bond besloot tot overspelen van het duel. De Tan- zianen trokken zich daarop uit protest terug. Rudie Veraart nog een jaar bij IJzendijke IJZENDIJKE - Trainer Rudie Veraart heeft zijn contract met zondagafdelings-eersteklasser IJzendijke met één seizoen ver lengd. Veraart begint daarmee aan zijn tweede seizoen als oe- fenmeester van de Zeeuws- Vlaamse ploeg. ten mee Het wordt dus overal dringen." Met die woorden gaf Jansen in feite al aan dat goed voetbal bij na onmogelijk was. De druk om niet te verliezen is erg groot. Ook IJzendijke en Biervliet wilden zondag in de onderlinge ontmoe ting niet verliezen. De wedstrijd speelde zich daarom voorname lijk op het middenveld af. Biervliet heeft daar met Erwin Duysserinck natuurlijk een be langrijke schakel, maar de ex- speler van Sluiskil moet zich niet echt lekker voelen. „We heb ben een smalle basis. Als er een paar spelers geblesseerd zijn, zit je meteen in de problemen", gaf Jansen aan. Om toch nog enige stootkracht in de aanval te krijgen had Jan sen daarom de licht geblesseer de Michel van de Walle toch in de spits geposteerd. Die viel wel op door veel inzet, maar het vi zier stond niet op scherp. Meer lijn In het spel van IJzendijke zat meer lijn dan bij de tegenstan der. Routinier Nico Aerssens speelde daarin een belangrijke rol. Met enkele goede passes zet te hij regelmatig de goed mee op komende Silvan Vermeulen aan het werk. Omdat de thuisclub de vleugels beter gebruikte dan Biervliet kreeg de ploeg van trai ner Rudie Veraart de betere mo gelijkheden. Met name Nico Aerssens miste in de openingsfase een riante kans. Doelman Stefan Dijkers redde goed. Ook Biervliet kreeg in het eerste bedrijf een goede mogelijkheid via Michel van de Walie maar ook doelman Ronnie Cammaert stond uitstekend op zijn post. Op slag van rust nam de thuis club toch de leiding. Een hoek schop van Bennie van de Hemel werd door middenvelder Frank van de Vijver tegen de netten ge kopt: 1-0. Offensief Ook in de tweede helft bleef IJ zendijke het beste van het spel houden en kreeg de ploeg ook nog kansen om de score uit te bouwen. Toch kreeg de thuis club het in de slotfase nog even benauwd, toen Biervliet pro beerde via een laatste offensieve de balans alsnog in evenwicht te brengen Het lukte niet: dat zou ook teveel van het goede zijn ge weest. IJzendijke bleef terecht aan de goede kant van de score. IJ/.fiidijkc-BiervIiel 1-0 ll-O). 45. Frank van de Vijver 1-0. Scheidsrech ter Emiel Asselman uit Hulst. Toe schouwers 100 Vlnr. Henk Remijnsen, Piet van de Brande, Jan Pleyte, Rick Leerart en Piet Vereouteren. foto Charles Strijd PHILIPPINE - De Zeeuwse wielerconsul Henk Remijnsen zette zaterdagmiddag tijdens de kalendervergadering van de KNWU in Philippine vier wielerbestuur ders in het zonnetje. Ze werden onderscheiden door het dis trict voor hun verdiensten in de wieler sport. Piet van de Brande, Rick Leerart en Piet Vereouteren maken al jaren deel uit van het wielercomité Hulst. Jan Pleyte is der tig jaar voorzitter van wielercomité Cad- zand. Deze bestuurders kregen het zilve ren insigne van het district opgespeld. Koploper De Kikkers niet in de fout van onze volleybalmedewerker TERNEUZEN - De dames van CVC zijn aan een opmerkelijke opmars bezig. De Clingse ploeg boekte de tweede overwinning van dit jaar door Delta met 3-0 terug te wijzen. Bij de heren ging koploper De Kikkers niet in de fout: Ardito 2 werd een voudig met 0-3 verslagen. De vrouwen van CVC verkeerden lang in het schijnsel van de rode lantaarn, maar in 1994 lijkt de ploeg van trainer Menno Boeh- lé definitief orde op zaken te willen stellen. Hoewel vorige week IJVC nog met 3-0 kansloos werd gelaten. startte CVC zaterdag tegen Del ta niet echt zeker, mede door de afwezigheid van aanvalster Ber- nadette Willaert, die met een zweepslag voorlopig aan de kant zal moeten blijven. Delta begon de eerste set op ser vice met een 5-0 voorsprong, maar het had, toen CVC de ser vice overnam, weinig antwoord op de opslag Het werd 5-5 en ge- lijkopgaand ging het naar de eindfase van de openingsset toe. waarin CVC besliste: 15-12. De tweede set ging daarna een stuk eenvoudiger naar de thuis ploeg (15-4), maar daarna slaag de Delta er toch weer in om in de pas te komen. De Clingenaren hadden echter wat meer geluk en via 15-9 werd de tweede be langrijke zege op rij geboekt. De Clingenaren zijn nu SC Mor- res tot op twee punten genaderd. De Hulster ploeg begon goed te gen hekkensluiter Voorwaarts 2. dat na de verloren eerste set sterk terugkwam. Voorwaarts 2 profiteerde van de fouten aan Morres-zijde en wist zo zelfs een vijfde set te forceren. Daarin be slisten de Hulstenaren de wed strijd alsnog in hun voordeel (2- 3) Ook de mannen van Voorwaarts 2 speelden goed en verrasten met een 3-1 zege op Mytilus 3. Scheldesporl 2 sprokkelde in de laagste regionen belangrijke punten bijeen door met 1-3 bij Dynamo '70 3 te gaan winnen. Koploper De Kikkers ging niet in de fout, ondanks het feit dat de met blessures sukkelende Mark Moens en Angelo Pielaet gespaard werden. Bij Ardito 2 werden de eerste twee sets ge makkelijk met 6-15 gewonnen, maar op het eind van de derde set speelde concentratieverlies de Aarenburgers toch weer par ten. Bij 8-14 slaagde Ardito er alsnog in om op gelijke hoogte te ko men. Zoals al zo vaak in deze competitie was De Kikkers pre cies op tijd terug bij de les en werd ook de derde set gewonnen (14-16). van onze tennismedewerker IIOEK - In de hoogste poule van de herentenniscompetitie in De Braakman leverde VOV op nieuw een prima prestatie door ZVH I met 8-4 te verslaan. Ook Van Hecke pakte flink uit met een 9-3 overwinning tegen PTT Bundeltouw. 't Noordzuidkwartet. winnaar van de eerste twee ronden bij de dames, moest in de eerste wed strijd van de derde ronde Les Quatres een 2-2 gelijkspel toe staan. Ook Vijverboom en Nou veau kwamen tot een puntende- ling. Dc uitslagen: Heren. Poule A Van Heeke-PTT Bundeltouw 9-3; VOV- ZVH I 8-4 B' Ron s Hairfashion-C 1000 2-10; Van der Slool-Dees 6-6. C: Right, Line-Segers 10-2; Sporting Breskens-Cruson 10-2. D: Ador I-Van Noorden 12-0; Cerestar-De Kraker 10- 2. Mixed. Poule D: Erpelkappers-Ak- faba 5-7; BVC Sluis-Meppers 6-6. E: Rammelaar-ROB 4-8; Team'91-Stro- pielekkers 4-8 F: Verschelling-Van der Poel 3-9; GravelMixers-Sjans 10- 2, G: Baronie-De Bart 3-9; Boskreek li-Vooruit II 5-7 Datnes. Poule A. Noordzuidkwartet- Les Quatres 2-2; Vijverboom-Nou- veau 2-2. B: Louwerse-Sjef 2-2; Ver- planke-Drive 4-0. C: Aardenburg- Doesburg 0-4; De Keijzer-TS Ador 4- 0. D: ZVH I-Boskreek 2-2; Witwitwit- Volhouders 4-0. E Verhelst-Bonde- wel 4-0; Nijsse-TVS 1-3 Dubbelcompetitie. Poule A: Van Drongelen/Morel-Van de Akker/ Cortvriendt 1-5; Dhont/Stellenaar- Bentley/Musson 6-0 C Thans/Thans- Taalman/Taalman 4-0 Hulst Deltour doet het prima in het Hulster damestennis. Het team gaat aan de leiding na de 8-0 winst tegen Doorzetters. Door met dezelfde cijfers van De Le lies te winnen blijft Dream met een wedstrijd minder gespeeld goed volgen. In poule B gaat TAH na de 6-2 overwinning tegen Lappt ruimschoots op kop. Ria I nagels/Victoire van Putten i nen met 9-1 van Miep van de ve/Adrie Tijssen en Margo Nijs/Tilly Toottee bleven me 0 de baas over Van de Hove semarie Burggrave. Diana S /Tijssen zorgden door winst gen De Nijs/Hoefnagels voo tegenpunten. De uitslagen: Poule A Del tour-I zetters 8-0. Dream-De Lelies 8-C kenhof-Teirent 0-8; Veertig Plui gel vlucht 16-2 Poule B Abbeel-Hontenisse Lappetem-TAH 2-6. Standen: Poule A Deltour 1 Dream 4-28; Veertig Plus 6-27; rent 5-26. Vogelvlucht I 6-19. E zetters 4-16, Eikenhof 4-6; DeLell 5; Axel United 2-3 Poule B: TAH 5-34, Abbeel 4-2 Pooter 4-19; De Vlasbloem Dropshots 3-18; TZN 5-17; Honti se 5-13; Lappetem 3-6, Doeternit 4-2. Cadzand Het Aardenburgse koppel C nie van Eenennaam/Maria Glimmerveen speelde in de mescompetitie in Cadzand i 8-8 gelijk tegen Carma Woni gem en Ina Verhage. De cc® natie Netty Louws/Elly Nie; was met 11-7 aanzienlijk stei dan Annie Mabelis en Mari de Maillie. De uitslagen: Poule A: Verleyj Craemer-Janssen/Vinke 9-5. B Eenennaam/Glimmerveen-Wond gem/Verhage 8-8; Brakman' Hootegem-Grosveld/Musson 3-lt Neuliaus/Heyens-Maas/Wisse 1 Koens/Van Velzen-Van Wanrooji reis 8-12. D Van Waes/BoumaiH sel/Uyttenhove 12-6 E Mabela Maillie-Louws'Niezing 7-11. Jaj van Rosendaal/Doornebos-Bi Risseeuw9-4 F Quaak/Van derS ke-Verheul/Bartelse 5-8; Van Na Standaert-Janssen/Vmke 16-5 Ten Braak/De Waard-Brakn Goethals 9-7. De Winter.Hamd Heijdens/Heijens 3-13 Bedrijfsvolleybalcompetities van onze medewerkers SAS VAN GENT - Met tien pun ten uit vier konden de dames van Savok in de recreatieve vol leybalcompetitie van Sas van Gent terugkijken op een sterke periode. De Sasse damesploeg klom daardoor op van de laat ste plaats naar de derde positie op de ranglijst en bleek ook vo rige week tot een goede partij in staat. Tegen titelkandidaat Ce- restar 2 bood Savok vooral in de tweede set goed partij. Dat le verde de ploeg ondanks een 2-1 nederlaag één puntje op tegen de nummer twee van de rang schikking. De tweede keus van Cerestar le verde daarmee het derde punt van de competitie in en zag het eigen standaard team (dat een wedstrijd meer speelde) uitlo pen naar een voorsprong van vier punten. De eerste keus van Cerestar had geen enkele moeite met 't Kliekske en zegevierde met 3-0. De spanning aan kop van de ranglijst bij de heren nam door de resultaten van vorige week toe. HAS en Savok waren in een wedstrijd van behoorlijk niveau aan elkaar gewaagd. Nadat beide teams een set hadden ge wonnen. besliste het eindsignaal in de derde set in het voordeel van HAS (10-9). Het eveneens hoog geklasseerde Savok 2 verzuimde te profiteren van deze puntendeling. De Sas se ploeg moest na twee gewon nen sets in het derde bedrijf de winst aan hekkesluiter Hout- land Westdorpe laten; 2-1. De uilslagen: Eerste klasse dames Savok-Cerestar Benelux 2 1-2 (4-15. 15-12, 6-15); Cerestar Benelux-'t Kliekske 3-0115-7,15-3,15-10); Philip- pine-Gilderakkers 0-3 (12-15, 4-15. 6- 15). Tweede klasse dames Caravans Knape/De Sterre-De Doorzetters 2-1 (15-10, 7-15. 15-10); Savok 3-Peters Cleaning 2 3-0 (15-4,15-2,15-2). Eerste klasse gemengd. Rabobank-Philip- pine 0-3 (6-15, 9-15. 5-7); Tweede klas se gemengd; Fabricom-Gilderakkers 2 0-3 14-16, 9-15, 8-15). Garage Bode- Carioca 0-3 (6-15, 1-15. 14-15); Spuit Elf-Savok 2 0-3 (2-15, 3-15, 0-15); Su per Cromheecke Hoek 3-Super Cromheecke Hoek 2 2-1 (12-15. 15-6, 12-3). Heren: Houtland Westdorpe- Savok 2 1-2 (3-15, 7-15, 15-13); Savok- HAS 1-2(14-16, 15-9, 8-15). Hulst In de eerste klasse heren van de bedrijfsvolleybalcompetitie in Hulst vergrootte Broomchemie 1 zijn voorsprong deze week tot elf punten. Zelf won de koploper met speels gemak met 3-0 van Broomchemie 2 (15-3,15-4 en 15- 7). terwijl de 'concurrentie' an dermaal puntverlies leed. Antiquariaat bijvoorbeeld moest tegen VV Rhodos een reglementaire 3-0 nederlaag (driemaal 15-0) incasseren, om dat het - opnieuw - geen volwaar dig team op de been kon bren gen. En Wemolin liet tegen CVC 'Doolaege een punt liggen door de tweede set te verliezen: 15-7. 10-15 en 15-8. Luctor Banden 1 was zodoende de enige (sub-)topper die naast Broomchemie 1 tot de volle winst kwam: tegen De Trouba dour werd het 3-0 via de setcij- fers 15-13,15-7 en 15-6. I)e uitslagen: Eerste klasse heren: Luctor Banden 1-D Troubadour 3-0. CVC/Doolaege-Wemolin 1-2. Broom chemie 2-Broomchemie 1 0-3 en W Rhodos-Antiquariaat 3-0. Tweede klasse heren Jansenius-ABN/Amro 2-1, 't Jagertje-Luctor Banden 2 1-2, Ambulo-Rtjk bv 3-0 en Brandax-Van Westen 3-0 De slanden: Eerste klasse heren: Broomchemie 1 12-35 2 Antiquum 13-26 3. Wemolin 13-26 4 Luctor Bi den 1 12-23 5 Smash 2000 11-19 CVC/Doolaege 12-16 7 Broomchen 212-13 8 VV Rhodos 13-12 9 DeTrt badour 12-6 en 10 De Sterre 12-5 Tweede klasse heren: 1. Jansenius! 33 2. Ambulo 14-31 3. Brandax 14-31 ABN/Amro 14-27 5 Van Westen 14-i 6. De Vos Eggermont 14-16 7 Lucto Banden 2 14-13 8. 't Jagertje la-tt« 9. Rijk bv 14-9. Dames In de eerste klasse dames gan Benetton en Jong Morres l a kaar opnieuw niets toe. Beil teams wonnen met 3-0 en blevj zodoende qua verliespuntengj lijke tred houden. Benetton lü| het wél veel moeilijker dan Jor| Morres 1, dat tegen het ondd aanstande Lybeert Verstraeti met 15-5. 15-0 en 15-4 aan fii langste eind trok. Tegen Sl Morres 2 kwam Benetton ra( name in de laatste set metd hakken over (5e sloot: 15-11 Daarvóór werd het 15-11 en 15-1 W Rhodos morste een belani rijk punt tegen A Markt (2-1 n de setcijfers 7-15, 15-4 en 15-13 en SC Morres 1 moest zowaar n gen Ferket en de Maat met 2i het onderspit delven (9-15, lój en 7-15). Voorwaarts-Van Waterschoo een duel dat voor de bezettu van de laatste plaatsen niet o: belangrijk was, eindigde in l-2(i 15,15-10 en 12-15). De uitslagen: Eerste klasse dans Lybeert Verstraeten-Jong Morres i 3, Voorwaarts-Van Waterschoot H W Rhodos 1-A Markt 2-1. SC Mom 2-Benetton 0-3 en SC Morres 1-F8 ket en de Maat 1-2. Tweede klassedi mes: Jong Morres 3-Ivens Sport 31 Wentzler Pauwels-Van WesemaelO! De Sterre-Broomchemie 0-3, V Rhodos 2-CVC 1 2-1 en SC Morres! CVC 2 3-0. De standen: Eerste klasse dames Benetton 14-36 2. Jong Morres 113-3 3. W Rhodos 1 14-31 4 Jong Morres 11-24 5. SC Morres 1 13-22 6. A Mart 14-22 7. Ferket en de Maat 14-188. Ft to van Damme 13-17 9. Van WaW schoot 14-15 10. Jansenius 1 13-1211 Voorwaarts 14-12 12. SC Morres 2II 10 en 13. Lybeert Verstraeten 13-1 Tweede klasse dames; 1. Van West mael 14-37 2 VV Rhodos 2 14-33 i CVC 1 14-32 4. SC Morres 3 14-29: Broomchemie 14-27 6. Wentzler Pa: wels 14-23 7. Jong Morres 3 12-161 Fonobar Nelemans 13-15 9 IveH Sport 13-14 10, 't Hoeksken 13-lOH CVC 2 13-9 12. De Sterre 14-9 en U Jansenius 2 12-6. Scheldesport is scoren verleerd van onze basketbalmedewerker TERNEUZEN - De dames vai basketbalclub Scheldesport Terneuzen zitten in een so® bere fase van de competitie.9 uitwedstrijd tegen hel besche den OBC' uit OSS in de ovfl gangsklasse Zuid werd met 27 verlies afgesloten. De nederlaag was grotendeels'' wijten aan eigen falen bij Schrf desport. De afwerking was beneden peil. gezien de bescis mende productie van 27 punl£ Suzanne Plas was topscoorsW met 17 punten. Bij de rust was de stand 25-131 het voordeel van de Brabants dames. In de tweede helft b!S Scheldesport strijden voor ef- goed resultaat, maar de pl<* verzuimde de aanvallende a ties af te maken.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1994 | | pagina 26