Banenpool wil meer armslag Noodkantoren in Hulst moeten snel verdwijnen Vrouwenpolder op de schop Gereformeerde gemeente wil bouwgrond aankopen Aardenburg pakt uitvoering taken milieu versneld ot Drankrijder krij rij-ontzegging er gevangenisstraf Maximale aantal van vijftig plaatsen is bezet te fa van onze verslaggever VLISSINGEN/MIDDELBURG - Het banenpoolproject in Vlis- singen lijkt slachtoffer te wor den van zijn eigen succes. De Stichting Werkgelegenheids projecten Walcheren, die de coördinatie van de arbeids plaatsen voor langdurig werk lozen heeft, had vofig jaar nog problemen om geschikte kandi daten te vinden voor open staande vacatures. Nu staan nog steeds enkele functies open, maar dat komt doordat het ma ximum aantal van vijftig plaat sen voor de banenpoolers in middels geheel vol is. Volgend jaar lijkt dat probleem alleen maar groter te worden, omdat de plaatsingskansen groter worden, maar het geld voor uit breiding van de banenpool niet beschikbaar lijkt. Toch wil J.W. Hekhuis. hoofd van de afdeling die belast is met het banenpoolproject, proberen Leerling van De Burcht wint damwedstrijd VLISSINGEN - Stefan Keersse- meeckers van basisschool De Burcht uit Oost-Souburg is deze week eerste geworden in de fi nale van het Damkampioen schap persoonlijk 1993 voor ba sisscholen in de gemeente Vlis- singen. Tweede werd Rob Ver meulen van De Burcht en op een gedeelde derde plaats eindig den Ingmar Alewijnse van de Souburgse basisschool Schoon- enburg en Antoine de Jong van De Burcht. In de voorronde op 1 december streden 89 leerlingen om een plaatsje in de finale. Deze week mochten de elf besten hun krachten meten. Na tien ronden was de winnaar bekend. Met een maximaal aantal punten be haalde Stefan Keerssemeeckers van De Burcht zijn eerste plaats. De nummers vijf tot en met elf zijn: Danny Dijke (De Burcht), Leonie van Tiggelhoven (De Burcht), Paul Reiter (St. Marti- nusschool). Ali Uldes (Raven- steinschool) Sebastiaan Everts (Schoonenburg), Daniel van Dijk (De Burcht), Mirjam de Loof (Oranjeschool). volgend jaar extra geld uit de pot van de gemeente Vlissingen te reserveren voor uitbreiding van het aantal banenpoolplaat sen. „Een vergroting van het ba nenpoolbestand zou wel een flink bedrag voor de gemeente betekenen, maar anderzijds hel pen we 25 Vlissingse gezinnen aan een baan." Volgens Hekhuis zijn de misver standen tussen arbeidsbureau en de gemeente die vorig jaar nog bestonden, inmiddels uit de wereld. De gemeente en het ar beidsbureau verschilden des tijds van mening over de vraag wie de juiste kandidaten waren voor een plaats in een banen pool. Middelburg van onze verslaggever HULST - Nu het nieuwe stads kantoor in gebruik is genomen, heeft de gemeente Hulst nog een aantal oude semi-permanente kantoren aan de Sportlaan en Korte Bellingstraat leeg staan. Bij de basisschool Nobelhorst staat ook nog een noödlokaaltje dat niet langer een functie heeft. B en w willen al deze ge bouwtjes zo snel mogelijk slo pen. De grond waarop de kantoren staan, wordt bouwrijp gemaakt voor de bouw van een aantal (be- jaarden)woningen. De Nobel horst krijgt een grotere speel plaats als het noodlokaal tegen de vlakte is. De keten aan de Sportlaan willen b en w zo snel mogelijk slopen, omdat er gega digden zijn voor de bouw van en kele bungalows. Ook voor Korte Bellingstraat en Vondelstraat (het schoollokaaltje) wordt haast gemaakt, omdat in die pandjes asbest is verwerkt. Kinderkoor uit Polen zingt in Lamswaarde van onze verslaggever LAMSWAARDE - Zeeuws- Vlaamse koorlielhebbers heb ben donderdag 16 december de kans om een befaamd Pools kin derkoor te beluisteren. Belcato uit Sczecin, onder leiding van dirigente hvona Mroz, treedt vanaf 19.30 uur op in de Corne- liskerk van Lamswaarde. Het kinderkoor is vooral be roemd door de meerstemmige koorliederen van Poolse en an dere Europese componisten. Het koor behaalde verschillende nationale en internationale prij zen bij koorwedstrijden. Het koor is in Polen regelmatig op radio en televisie te horen en te zien. Eén van de hoogtepunten in het twintigjarig bestaan was een uitvoering samen met het Sczeciner Philharmonisch or kest van de 'Sommemaeht- straum' van Felix Mendels- sohn-Bartoly. De kinderen gaven eerder con certen in landen als Italië, Noor wegen en Denemarken en zin gen nu voor het eerst in België (Stekene) en Nederland. In Lamswaarde zal Belcanto voor al kerstliederen ten gehore bren gen. Hergebruik Met de sloper is overigens wel overeengekomen dat bruikbare materialen ter beschikking wor den gesteld van de muziek- en de schuttersvereniging van Sint- Jansteen. De twee verenigingen hopen binnen afzienbare tijd een nieuw clubgebouw in het plan Oversprong in de Tragel te bou wen. In de voormalige werk ruimten van de ambtenaren van gemeentewerken, de 'bouwke ten' die aan de Sportlaan ston den, zit geen asbest en het lijkt dan ook voor de hand te liggen dat een deel van die panden als club-onderkomen wordt inge richt. Enkele commissieleden vroegen zich overigens af of voor de mu ziekvereniging niet een aantal maatregelen moesten worden genomen. Het is tenslotte niet de bedoeling dat de oefensessies van de muzikanten straks in de hele nieuwe woonwijk te horen zijn. De leden van de Hulster ge meenteraad laten donderdag 16 december horen of ze akkoord gaan met het voorstel van het college. De raadsvergadering wordt gehouden in het stadhuis en begint om 19.00 uur. nieuwing te worden. De banen pooler moet in principe zijn werkplek zoeken in een bedrijf." De motivatie van degenen die op dit moment in de banenpool zit ten is over het algemeen goed. Zowel in Middelburg als in Vlis singen is het in enkele gevallen gebeurd dat iemand weinig inte resse toonde in welke taak dan ook. In die gevallen bleken ze on der de morele druk dat de hoog te van de uitkering opnieuw on derzocht zou worden, bereid als nog een banenpoolplaats te ac cepteren. In Middelburg bestaan nog wel problemen tussen de gemeente en het arbeidsbureau. Hoewel Middelburg in het eerste kwar taal van 1994 verwacht alle 32 beschikbare plaatsen gevuld te hebben, is de gemeente niet al tijd even tevreden over de keuze van kandidaten die het arbeids bureau maakt. „We hebben een goede verstandhouding met het arbeidsbureau, maar de banen pool beschouwen ze als stief kindje. lijkt het", meent coordi nator sociale vernieuwing L. A. Vorthoren. Het idee van Middelburg is, de mensen die in een banenpool gaan werken een taak te geven die het idee van sociale vernieu wing in de praktijk uitstraalt. Bovendien moet de banenpooler werk doen dat een toevoeging van bestaande taken inhoudt. Het opruimen van zwerfvuil door wijkonderhoudsploegen. het stadswachtenproject en de wijkbemiddelaars zijn daarvan voorbeelden. „Wij zoeken daar voor mensen die zo'n taak aan kunnen, terwijl we vaak van het arbeidsbureau echt kansloze werklozen doorgestuurd krij gen. De verplichte selectieme thode voor de banenpool via de arbeidsbureau werkt nogal krom en kan een structureel pro bleem worden." Volgens Hekhuis worden de pro blemen in Middelburg veroor zaakt doordat eerst de baan ge creëerd wordt en pas daarna de persoon erbij gezocht wordt. „De banenpool komt wel voort uit het idee van sociale vernieu wing, maar hoeft niet per se een instrument van de sociale ver- De reconstructiewerkzaamheden aan de Fort den Haakweg in Vrouwenpolder zijn begonnen. van onze verslaggeefster VROUWENPOLDER - In Vrouwenpolder zijn de werk zaamheden begonnen aan de nieuwe omleidingsweg tus sen de Fort den Haak weg en de Dorpsdijk. De grond is ont graven en binnenkort wordt het zand gestort. Het gaat om de eerste fase van een ingrij pende herinrichting. Behalve de aanleg van de omleidings weg en nieuwe parkeerplaat sen, worden ook gedeelten van de Dorpsdijk en de Fort den Haakweg aangepakt. Als alles meezit is de herinrich ting nog voor Hemelvaarts dag klaar. Na de herinrichting geldt in de drukke zomermaanden één richtingsverkeer op de Dorps dijk. Het verkeer dat Vrou wenpolder binnenrijdt via de Proviciale Weg zal worden om geleid via de nieuwe weg ter hoogte van de Schoolstraat. In het verleden zorgde het toeris tische verkeer in de zomer maanden voor een chaos op de smalle Dorpsdijk. De bewoners van Vrouwenpol der zullen voorlopig weinig merken van de herinrichtings werkzaamheden. Dat veran dert in de loop van volgend jaar als de reconstructie van de Dorpsdijk en de Fort den Haakweg plaatsvindt. Het verkeer moet dan gebruik gaan maken van de nieuwe omleidingsweg. Tijdens de voorbereidingsfase van de herinrichting stuitte de Centrale Dienst Gemeente werken op de fundering van een oud klooster en een oude kerkmuur. Door ontgraving van het gebied waar de omlei dingsweg en het parkeerter rein komen, is een gedeelte van de fundering van de oude kerkmuur nog zichtbaar. De oude funderingen van het klooster zijn weer begraven en worden boven de grond nage bouwd met vergelijkbaar ma teriaal. Hierdoor ontstaat een soort plattegrond van het ou de klooster. De nieuwe toeris tische attractie ligt op enkele meters afstand van de nieuwe omleidingsweg. Leegstaande houten gebouwtjes nodigen vaak uit tot het plegen van vandalisme en door braak of brand kunnen asbestvezels vrij komen, meldt het college aan de gemeenteraad. B en w stellen de raad daarom voor om ruim 155.000 gulden beschikbaar te stellen voor de sloop van de niet langer gebruikte lokalen. Dat geld wordt door verkoop als bouwgrond niet geheel terugver diend. De sloop en vooral de af voerkosten van het asbest- zijn duurder dan verwacht. Vandalisme Dat viel enkele leden van de commissie financiën donder dagavond wat rauw op het dak. Vooral W. de Brouwer (Gemee- schappelijke Belangen) had moeite met de hoge kosten. Hij vroeg zich af of een open inschrij ving geen lagere prijs op zou kunnen leveren dan de twee of fertes die nu binnen zijn. Wet houder P. Weemaes legde uit dat alleen gespecialiseerdè bedrij ven sloopwerkzaamheden mo gen verrichten als er asbest bij betrokken is. Daarnaast heeft de gemeente elders naar de prijs geïnformeerd. „Het bedrag dat toen werd genoemd, was bijna twee keer zo hoog", verklaarde Weemaes. ïg*ÉÏÜ Voor de huidige kerk van de gereformeerde gemeente in de Segeerstraat wordt een nieuwe bestemming gezocht. foto Ruben Oreel Mogelijk verkoop kerk Segeerstraat van onze verslaggever MIDDELBURG - De gerefor meerde gemeente in Middel burg is met de Stichting Van Lynden/Ter Hooge in onderhan deling over aankoop van een stuk grond aan de Kruisweg, ten oosten van het landgoed Ter Hooge. Volgens kerkelijk secre taris B. Sturm zijn er weliswaar plannen voor nieuwbouw, maar is nog niets zeker. De bespre kingen over de aankoop van het CV-ketel gestolen HULST - Uit een woning in aan bouw aan de Rossinistraat in Hulst is een nieuwe, pas ge plaatste centrale verwarmings ketel gestolen. De eigenaar, een inwoner van Sluiskil, merkte de diefstal donderdag op. De waarde van de ketel is 1500 gul den. Een radio, cassetterecorder en cd-speler ter waarde van onge veer vijfhonderd gulden werden in de nacht van woensdag op donderdag ontvreemd uit een huis aan de Crijnstraat in Axel. Na politieonderzoek bleek in een naburig pand eveneens te zijn ingebroken. De bewoner was donderdag afwezig en kon daar door nog niet van de diefstal op de hoogte worden gesteld. stuk grond hebben vertraging opgelopen, zegt W. de Voogd van de bouwcommissie van de gereformeerde gemeente. „Mis schien gaat de nieuwbouw hele maal niet door." De Stichting Van Lynden/Ter Hooge wil op de Kruisweg zes tien tot achttien vrijstaande wo ningen laten bouwen. Het over blijvende terrein wil de stichting aan het kerkgenootschap verko pen. „Wij hebben enkele voor waarden gesteld aan de verkoop van de grond en ook het kerkge nootschap heeft eisen. We moe ten nog nader tot elkaar ko men". meent baron G. Th. A. van Lynden. Winkel Mocht de gereformeerde ge meente overgaan tot verkoop van de kerk in de Segeersstraat. dan is de kans groot dat daar een winkel in komt. „De gemeente Middelburg heeft al gesproken met vertegenwoordigers van winkelketens, beleggers en pro jectontwikkelaars over. het mo gelijk vrijkomen van het kerkge bouw". zegt G. Stévense, be leidsmedewerker van de sectie economische ontwikkeling van de gemeente Middelburg. „Niet elke detaillist kan zich daar ves tigen. De winkel moet geen over last veroorzaken met betrek king tot het verkeer, parkeren en bevoorrading. Een supermarkt is dus uitgesloten." De gevel van het ernaast gelegen kostershuis mag niet veranderd worden, omdat het een monu- mentenpand is. Het is dus moei lijk om daar een winkelier voor te interesseren. Stevense voegt daar nog aan toe dat tot nu toe slechts verkennende onderhan delingen zijn gevoerd. Het is im mers nog niet zeker wat het kerkgenootschap met het ge bouw van plan is. Stevense sluit niet uit dat er mogelijk een ande re kerk in komt. MIDDELBURG Open avond - De Middel burgse wijkvereniging Dauwen- daele houdt vanavond, vrijdag, een open avond waarop mede werkster Attie Hammer van Art sen Zonder Grenzen zal spreken over het werk van deze interna tionale medische hulporganisa tie. Mevrouw Hammer, afkom stig uit Temeuzen, werkte onder meer als verpleegkundige voor Artsen Zonder Grenzen in Libe ria en Oeganda. Zij vertoont dia's over haar werk en er wordt een videofilm gedraaid over noodhulp in onder meer Joego slavië, Somalië. Bangladesh en Peru. Het publiek wordt in de ge legenheid gesteld vragen te stel len. De open avond in het Ont moetingscentrum Dauwendaele begint om 20.00 uur. 11 EN 12 DECEMBER 1993 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Vlissingen, zat. 0.00-24.00 uur: F. A. van den Berg. Giessenburg 12 (Bossenburg), tel. 65253. zon. 0.00-24.00 uur: R. M. Thia- dens, Zuiderbaan 23. tel. 64633. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Middelburg, vrij. 17.00-zat. 23.00 uur: J. L. F. Wortelboer, Korendijk 36, tel. 39933. zat. 23.00-zon. 23.00 uur: F. L. Berghauser Pont. Herenstraat 18. tel. 39933. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Patiënten Gezondheidscen trum Middelburg-Zuid: zie dienst Souburg, Nieuwland en Arnemuiden. Souburg, Nieuwland en Arne muiden, zat. 0.00-24.00 uur: H. Meijer, Kanaalstraat 70. Oost- Souburg. tel. 01184-61212. zon. 0.00-24.00 uur: J. Visser, Wachttoren 19, Middelburg, tel. 01180-37431. Spreekuur 12.30-13.00 en 17.30- 18.00 uur. Gapinge, Grijpskerke, Oostka- pelle, Serooskerke, Vrouwen polder. Veere en Zanddijk: R. van Tol, Markt 12, Veere. tel. 01181-1271. Domburg, Aagtekerke, Westka- pelle, Meliskerke, Zoutelande, Koudekerke en Biggekerke, vrij. 18.00-zon. 24.00 uur: P. K. Noorlander. Middelburgse straat 94, Koudekerke. tel. 01185-1231. Biggekerke en Meliskerke (art sen Bouwense en Stutterheim): vrij. 18.00-ma 08.00: A. Stutter heim, Beukelmanstraat 8. Melis kerke, tel. 01186-1760. Tandartsen: Walcheren: J. A. L. Va^L Koepoortstraat 3, Middt n|! tel. 01180-13403. hel Spreekuur 11.00-12.00 uur. Verloskundigen: Vlissingen, vrij. 09.00-nia.fce uur: S. v.d. Kaaden. tel 68791. Middelburg, zat. 09.00-nu iu; uur: S. K. Boot, Segeer te 120, tel. 39865. Dierenartsen: Landbouwhuisdieren: 01180-33803. Kleine huisdieren: Mw, Driehuis van Haselen, Gei dystraat 151, Vlissingen 01184-66548. Spreekuur 11.00-12.00 en 18.00 uur. Dierenartsen praktijk '0i pelleji: Oude Domburg 33a ie Oostkapelle, tel. 1443. Dierenarts A. Meijns: O pelseweg 12, Grijpskerfe 01189-3060. Dierenartsenpraktijk Meli Ie ke: R. Roskam. Kelderweg 01189-2838. Kleine huisdieren: A. Hooia; en R. Meesters, Korte Nfêr straat 61, Middelburg. 01180-37077. Spreekuur 10.00-11.00 uur. Apotheken: Middelburg: L. v. d. B& Vrijlandstraat 79, tel. 2747! Vlissingen: Apotheek Singel 9, tel. 12730. Wijkverpleging: Voor geheel Walcheren Alarmcentrale tel. 01184-11 Voor 5 mille vernielingen in speeltuintje MIDDELBURG - Vandalen heb ben maandag een aantal speel toestellen in het speeltuintje aan de Westmede in Middelburg vernield. De houten klimtoren met glijbaan en de speeltoren zijn kapot gezaagd. Er is voor 5.000 gulden schade aangericht. Pas donderdag is hiervan aan gifte gedaan. Volgens de aange ver hebben de vandalen maan dag tussen 17.00 en 18.00 uur toe geslagen. De politie is op zoek naar getuigen. Auto-inbraken MIDDELBURG - In de nacht van woensdag op donderdag is op verschillende plaatsen in Middelburg ingebroken in au to's. Bij zeven auto's werden de ruiten ingetikt. De buit van de inbrekers bestond uit twee ra diocassetterecorders. Andere auto's werden door zocht, maar er ontbrak niets. De politie vermoedt dat het om de zelfde daders gaat. De auto's stonden geparkeerd in de Ger- brandylaan. de Sportlaan. de Laan van Nieuwenhoven, de Schoutstraat en het Carillon. Jeugdwedstrijd EHBO-afdeling Sint-Jansteen SINT-JANSTEEN - De EHBO- afdeling Sint Jansteen houdt za terdag in het gemeenschapscen trum De Warande de jaarlijkse jeugdwedstrijd om de Mevrouw Valke-trofee. Aan deze wed strijd nemen vijftien teams deel van de EHBO-verenigingen uit Clinge, Graauw, Kloosterzande en Sint Jansteen. Elke ploeg bestaat uit twee hel pers en een commandant, in de leeftijd tot vijftien jaar. De deel nemers bekwamen zich in de eerste hulpverlening bij gesimu leerde ongevallen. Leden van de Lotusgroep fungeren hierbij als slachtoffers. De prestaties van de teams worden beoordeeld door erkende kaderinstructeurs. De wedstrijden in De Warande beginnen om 14.00 uur. TERNEUZEN Concert—DeTexaanserock rollband Loose Diamonds treedt morgen, zaterdag, op in Porgy Bess in Temeuzen. De groep heeft in haar muziek een flinke portie country, blues, folk en rhythm blues verwerkt en speelde in het voorprogramma van onder meer Steve Earl en Willie Nelson. Hun eerste cd Burning Daylight werd in de Verenigde Staten goed ontvan gen. In het voorprogramma treedt de Zeeuwse liedjesschrij ver Robert Jan Swiers op. Het concert begint om 21.00. uur. van een medewerkster AARDENBURG - De gemeente Aardenburg heeft een heleboel milieutaken niet uitgevoerd. „We komen menskracht tekort en daarom moet er een extra kracht aangesteld worden", vond W. Westphaal (D66) don derdagavond tijdens het con sultatief overleg raadsleden (Cor) in Aardenburg. Westphaal vreest dat de ge meente een deel van de rijksbij drage moet terugbetalen als niet voldaan wordt aan de eisen. Met dat geld en met de opbrengst van de leges kan, volgens West phaal, de extra kracht voor een deel worden betaald. In Aarden burg ging men uit van 46 vergun ningen terwijl er maai' 12 gereali seerd zijn. Westphaal kreeg steun van A. Keijmel (PvdA) die opmerkte dat de milieu-inspectie niet met zich laat spotten. „Het college heeft deze taak onderschat", al dus Keijmel. Wethouder R. van de Wijnckel bleek echter niet on der de indruk van de milieu-in specteur. „We hebben de moei lijkste vergunningen er eerst uit gehaald en met tempoversnel ling kunnen we het aan." Het zal overigens volgens de wethouder niet zo'n vaart lopen dat per 1 januari 1995 de uitvoe- loe ring van het milieubeleid* ier moet zijn. „Minister Aiders dat de plustaken per 1 j; 0y 1997 uitgevoerd moeten ra. wist Van de Wijnckel. Afge ter ken werd dat na de zomeró fcq lijk moet worden of er eene kracht ingeschakeld word! Extra bijdrage Het Toeristisch Sm Zeeuwsch-Vlaanderen t ifWL de Cor-leden betreft ife jaar rekenen op een exSaüiira. ge, mits alle acht te Vlaamse gemeenten m Voor Aardenburg gaat li' een bedrag van 440 guldq m extra bijdrage is nodige opis derde kracht aan te trekk-e raadsleden uitten zich kfi F over de te lage bijdrage ra bedrijfsleven. „Moet je ui derde kracht aanstellen ai bedrijfsleven niet geiö rï, I seerd is?", vroeg F. van Di (Gemeentebelangen) ziet Westphaal opperde het id? de toeristenbelasting te gen en de extra gelden vi bedrijfsleven op die mania lectief af te dwingen. G. va strienen (CDA) bepleitte* delijk aanstelling voor dei kracht. „Want ik geloof d! Toeristisch Bureau ook nq naheffïng van 31.000 guide ven het hoofd hangt. van een medewerker TERNEUZEN - Een 35-jarige inwoner uit Nieuw-Namen werd donderdag voor drie ern stige delicten door de Terneu- zense politierechter bij verstek veroordeeld tot in totaal negen weken onvoorwaardelijke ge vangenisstraf en twee en een half jaar onvoorwaardelijke ontzegging van de rijbevoegd heid. De automobilist had op 12 sep tember vorig jaar bij zijn aan houding in Clinge een bijzonder hoog alcoholpromillage in zijn bloed: 1135 microgram, meer dan vijf keer zoveel als de toege stane limiet van 220 microgram. De auto werd door de politie meteen in beslag genomen. Daarnaast had de verdachte ge reden terwijl hem een rijverbod was opgelegd. Bij de controle bleek ook nog eens. dat het voer tuig niet was verzekerd. Officier van Justitie mr J. A. Groen tilde zwaar aan de zaak. „Het is al meerdere keren ge beurd. Het moet de man maar eens aan zijn verstand worden gebracht, dat dit zo langer niet kan." De eis van twee maanden onvoorwaardelijke gevangenis straf en ontzegging van de rijbe- voegheid voor twee jaar betrof het alcoholdelict, terwijl voor de andere delicten een week on voorwaardelijke hechtenis en zes maanden onvoorwaardelijke rijontzegging werd gevorderd. De politierechter vonniste con form. tog Voor een 24-jarige inwon! rei Hulst waren relatieproblen de oorzaak van. dat hij ziel februari dit jaar tebuiten aan alcohol. „Ik drink 2 lfP' nooit, maar door mijn ecte ding was ik zover gekon* wilde mijn kind meer zien mijn ex-vrouw hield dat i c f Ik had die avond zeven bier gedronken", vertelt verdachte. De Hulstenaar negeerde o j' naar huis het stopteken surveillerende agenten. icn fm wild-west achtervolging- Hulst en omstreken kon a L.°" worden ingerekend. DeH naar had een promillage: microgram. dt De officier rekende here w het rijden met teveel alrè ook het in gevaar brengt u de verkeersveiligheid aan- tet van 2.000 gulden boete en (cc maanden rij-ontzegging- van drie maanden vooitf lijk, mits hij aan de alceï *P keerscursus deel neemt 'doi door de politierechter ovz men. KLOETINGE Kerstconcert - ff tingse brassband Excelsid zondag 19 december sant ki vocaal ensemble Sint-L Ssvt een kerstconcert in de ft kerk in Kloetinge. De bei: ten ziekgezelschappen staan leiding van respectievelijk '®i! Appelo en Hans van den 8^"" Het concert begint om ro( «fti ii de

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 12