Desnoods speel ik op één been Marseille heeft tekort van twintig miljoen Maria Jongeling als raket naar de wielertop Weersing niet beschikbaar voor WK-kwalificatie Maradona scoort Engeland-spits Les Ferdinand geneest in een zuurstoftank Marokko tegen Zambia lijkt een heilige oorlog sport in de regio LONDEN (GPD) Engeland siddert en bibbert. Een hele na tie lijkt op zijn kop te staan. Niet het jaarlijkse congres van de Tory-partij in Blackpool, de aanhoudende recessie, de drie miljoen werkelozen of nieuwe schandalen in het Koninklijk Huis houden de bevolking in Engeland bezig. Het YVK-kwali- fïcatieduel van woensdag, dat zo goed als zeker zal beslissen wie volgend jaar zomer een rondtoer door Amerika mag maken, heeft alle andere ellen de naar de achtergrond ver drongen. De problemen van het nationale elftal, dat nog altijd drie zwaar geblesseerde spelers telt, de dek king van Mare 'Turbo' Overmars en de ellebogen van Jan Wouters zijn plotseling de nationale vraagstukken geworden. Kran ten. televisie en radio zijn niet meer tot bedaren te brengen. Als bondscoach Graham Taylor al niet onder de stress zat, dan is dat nu wel het geval. Het Engelse gezelschap kwam, net als Oranje, gistermiddag voor het eerst bij elkaar. In Burnham Beeches, een luxe ho tel in het graafschap Bucking hamshire (ver buiten de drukte en chaos van de metropool Lon den), vond de eerste confronta tie met de media plaats. Het is ook de plaats waar de Engelse selectie tot maandagmiddag zal vertoeven. Op het nabij gelegen sportcentrum Bisham Abbey zal Graham Taylor vandaag en morgen nog uitgebreide trainin gen verzorgen en bekijken wie na het weekeinde wel en niet de reis naar Rotterdam kunnen maken. Alle aandacht ging gisteren uit naar Les Ferdinand, Ian Wright en aanvoerder Stuart Pearce. Ferdinand is de man die in de laatste interland tegen Polen op Wembley een geweldige indruk achterliet en ook tegen Oranje eerder sterk acteerde. Een spier- scheuring tijdens het competi tieduel Wimbledon-Queens Park Rangers bezorgde hem vo rige week plotseling de schrik van zijn leven. Kraker Ferdinand wil ten koste van al les de 'kraker' in de Kuip mee maken (..desnoods speel ik op één been"Maar ook Taylor kan hem eigenlijk niet missen. Om zijn herstel sneller te laten verlo pen heeft de donkere aanvaller van QPR zijn toevlucht gezocht tot extreme middelen. Sinds vo rige week dinsdag brengt hij da gelijks een aantal uren door in een zuurstoftank. Het is zelden eerder vertoond in het profvoetbal. Ferdinand: „Doktoren hebben mij verteld dat de genezing sneller verloopt als ik zuivere zuurstof inadem. Als dat zo is, ga ik zo vaak als maar kan in die tank zitten. Ja, uren en dagen achter elkaar als het nodig is. Het is een tank die veel weg heeft van wat je wel eens bij ruimtevaartprojecten ziet. Ik kan er alles in doen. Zit ten, liggen en een krantje lezen". Zijn ploeggenoten kijken er al niet meer van op. Ze bewonde ren zijn instelling. Ferdinand: „Het is ook niet zo maar een wedstrijd waarover we praten. Nederland-Engeland wordt het belangrijkste voetbalduel van het jaar. Voor een profvoetballer maakt het nogal een verschil of je wel of niet naar een WK gaat. We zijn nog net niet bereid te sterven, maar alle andere offers willen we graag maken". Gevreesd wordt dat Ferdinand desondanks te weinig tijd zal hebben om nog te worden klaar gestoomd. QPR-manager Gerry Francis schat de kansen van zijn spits op minder dan vijf percent. „Als hij in het weekeinde gaat trainen met de rest van de groep. zal zijn spier waarschijnlijk hele maal afscheuren. Maar ik heb hem niet willen tegenhouden. Ik weet hoeveel deze wedstrijd voor hem en voor Engeland be tekent". Tommy Cooper-rol Bondscoach Graham Taylor liet weten de opstelling van de clubs en de spelers („Arsenal en Not tingham Forest waren bereid Wright en Pearce af te staan") zeer te waarderen. Ook omdat hij het gevoel heeft dat er einde lijk sympathie voor hem is. Door de afwezigheid van Paul Gas- eoigne is zijn elftal al zwaar ge havend en het ontbreken van drie andere vaste krachten zou hem opnieuw een soort Tommy Cooper-rol opleveren. Zo werd Taylor tenslotte de afgelopen dagen al omschreven, als een on handige clown die moet gooche len met opstellingen en een week van tevoren niet weet op welke spelers hij tegen Neder land wel en niet kan rekenen. Net als Ferdinand is ook Ian Wright bereid heel ver te gaan. De vechtersbaas van Arsenal, twee jaar geleden voor acht mil joen gulden gekocht van Crystal Palace, hoopt Taylor morgen middag uitsluitsel te kunnen ge ven over zijn fitheid. Wright: „Ik MARSEILLE (Reuter) - Voetbalclub Olympi- que Marseille heeft een tekort van welgeteld 66.391.034,27 francs, ruim 20 miljoen gulden. Voorzitter Bernard Tapie heeft dat vrijdag in een interview met het Franse dagblad Le Monde voorgerekend. Hij ontzenuwde ge ruchten als zou het gat in de begroting het ze venvoudige van dat bedrag betreffen. „Dat zijn leugens", aldus Tapie. Volgens Noel le Graet. voorzitter van de Fran se voetbalbond, wordt eind volgende week be slist over de toekomst van Marseille. Voor de club, in opspraak geraakt door de omkoopaf faire met Valenciennes, dreigt gedwongen de gradatie. De afgelopen twee jaar werden al drie clubs om financiële redenen uit de hoogste af deling gezet: Bordeaux. Brest en Toulon. De internationale schorsing van Marseille, dat als titelhouder uit het toernooi om de Europa Cup 1 werd verbannen, leidt volgens Tapie tot grotere tekorten. Hij rekent voor komend sei zoen op een extra verlies van zo'n 25 miljoen gulden. Marseille mist ook de inkomsten van de wedstrijden tegen Parma (Super Cup) en Sao Paulo (wereldbeker). Tapie treft maatrege len om die tegenvallers op te vangen. Transfers van spelers lijken daarmee de eerst aangewe zen methode. Volgens Alain Laroche, technisch manager van Olympique Marseille, heeft de club alle re keningen kunnen betalen. Bordeaux en Metz hebben hun aandeel in de recettes van compe titiewedstrijden in Marseille ontvangen en ook de transfer van Paulo Futre (ex-Benfica) is fi nancieel geregeld. De spelers hebben hun sala rissen gewoon binnen gekregen. Les Ferdinand omhelst David Platt na een van diens vier treffers tegen San Marino. foto Reuter zit hele dagen bij de fysiothera peut. Ik heb al zoveel electro- therapie gehad, dat ik het gevoel heb dat ik radio-actief ben ge worden. Maar het doel heiligt al le middelen. Ik heb ergens gele zen dat jullie bondscoach, me neer Advocaat, mij een gevaar lijk mannetje vindt. Dat vond ik prachtig. Ik wil wat laten zien te gen Nederland en mijn ploeg hel pen om naai' Amerika te gaan. Vanwaar die drang en die hyste rie in Engeland? Omdat Neder land een van de beste ploegen ter wereld is. Als je je ten koste van zo'n land kunt kwalificeren voor het WK is dat op zich al een gigantische prestatie". Nederlandse handbalsters oefenen in Goes van onze handbalmedewerker VLISSINGEN - Als voorproefje op het van dinsdag 12 tot en met zaterdag 16 oktober in Schie dam te houden Hirschmann Holland-handbaltoernooi, wordt komende maandag in Goes een oefeninterland ge speeld tussen tussen de dames- ploegen van Nederland en Roe menië. Dat de interland mag worden ge speeld op Goese bodem ziet de organisatie van GSC als een ex tra stimulans. Peter Eeman van de organiserende vereniging: „Een jaar geleden klopten we zelf bij het NHV aan om een in terland in Goes te mogen organi seren. Dit jaar trok de bond bij ons aan de bel. Voor ons is dat een goed teken. In Bunnik is men schijnbaar goed te spreken over de locatie en de organisatie van de vorige interland". Bondscoach Bert Bouwer selecteer de voor de strijd tegen Roemenië de volgende speelsters: Doel: Anita Seur en Laura Robben. Veld: Nico- leta Boreceanu, Carla Kleintjes. Biana van Tilburgh. Jolanda de Kok, Mandy van Bergen, Claudia Bos, Sandra van Iersel. Manja van de Klauw. Petra van de Knaap. Anne- marie Ruisch, Gerrie van Jaarsveld en Yvonne Kossen. De interland wordt gespeeld in het Sportpunt Zeeland in Goes, aanvang 20.15 uur. De deelname aan de vijfde editie van het Hirschman Holland-toernooi bestaat uit Frankrijk, Roeme nie, Noorwegen en Nederland. Tweevoudig jeugd-wereldkampioene nadert Ingrid Haringa RIJSWIJK (GPD) - Aan collega- wielrensters die halverwege een trainingstochtje hun vader bellen omdat ze een lekke band hebben, heeft Maria Jongeling een broertje dood. Zoals de Rijs- wijkse ook gruwelt van meiden die geen achterwiel kunnen ste ken. 'Ongelooflijk' vindt ze dat. Zelf haalt de kersverse, tweevou dige junioren-wereldkampioen op de baan (achtervolging èn puntenkoers) haar fiets gemid deld vijf keer per week compleet uit elkaar. De onderdeeltjes wor den niet eerder gemonteerd al vorens grondig te zijn gereinigd. „Zo heb ik m'n fiets door en door leren kennen", spreekt de 18-ja- rige HAVO-scholiere, net terug uit Perth, plaats van handeling van het WK. „Ik hecht enorm veel waarde aan het materiaal. Dat moet op en top in orde zijn. Dat heb ik van m'n vader meege kregen". Haar pa, én trouwe supporter, stelde de liefde voor de fiets als eis toen de oudste van zijn drie dochters op het nabij de ouder lijke woning gelegen wielerpar cours een jaar of wat geleden de smaak van het wielrennen te pakken kreeg. Bang als hij was voor valpartij en. vermoedde hij dat van die voorwaarde een afschrikkende werking zou uitgaan. Dat ze het wel zou vergeten ooit nog eens op te stappen. Het tegendeel was het geval. Zat ze niet op de fiets, dan knutselde ze eraan. Haar wens. na het eindexamen van volgend jaar, een studie be wegingstechnologie aan de Haagse Hogeschool te gaan vol gen, is een logisch vervolg van de uit de hand gelopen hobby. Prijzen Maria Jongeling is snel gekomen en dus goed. De eerste wedstrijd jes die ze reed, fietste ze meteen in de prijzen. Zo was het op de weg en zo was het later ook op de piste. Twee jaar geleden kwam ze -voor het eerst in aanraking met de discipline waarin Ingrid John McEnroe vormt team met Jennifer Capriati SYDNEY (RTR) - John McEn roe vormt met Jennifer Capriati een kansrijk duo bij het mixed- toernooi om de Hopman Cup, dat begin januari in Perth wordt gehouden. De 34-jarige Ameri kaan is twee keer zo oud als zijn gelegenheidspartner. Nederland wordt bij het toernooi, waaraan twaalf landenteams deelnemen, vertegenwoordigd door Miriam Oremans en Jan Siemerink. LUSAKA. (IPS) - President Fe- derick Chiluba van Zambia heeft de bevolking van zijn land opgeroepen om dit weekeinde te vasten en te bidden voor een overwinning van het Zam- biaanse voetbalteam in de wed strijd tegen Marokko, morgen (zondag) in Casablanca. Zambia moet gelijk spelen om zich te kwalificeren voor de we reldkampioenschappen voetbal die volgend jaar in Atlanta wor den gehouden. Maar een gelijk spel is niet genoeg in een wed strijd die voor velen de confron tatie tussen christendom en is lam belichaamt. „Reken maar niet dat Allah de vechtlust van de eeuwige christelijke God kan bedwingen", zegt Jeff Semu. een fanatieke voetbalfan. Verscheidene kerkgenootschap pen hebben zich achter de op roep van Chiluba, zelf een herbo ren christen, geschaard. In Zam bia loopt de voetbalkoorts wel vaker extra hoog op door reli gieus vuur. Dat werd nog ver sterkt door het vliegtuigongeluk waarbij vorig jaar achttien leden van het nationale voetbalteam omkwamen. Come-back Als Zambia zich desondanks kwalificeert voor Atlanta bete kent dat een spectaculaire come back. De voetbalbond van Zam bia heeft alle mogelijke moeite gedaan om Zambiaanse prof voetballers, die verspreid zitten over de hele wereld, naar Casa blanca te halen. Na een trai ningskamp in Nederland vorige maand is de ploeg nu in Marok ko om te acclimatiseren. Het is onduidelijk of de in Belgie voetballende middenvelder Charles Musonda er zondag bij zal zijn. Hij zou met een blessure kampen. Voorzitter Winston Gumboh van de Zambiaanse voetbalbond is er niet in ge slaagd met hem in contact te ko men. Hij heeft daarom de Zam biaanse ambassade in Brussel gevraagd de sterspeler te be naderen. „Ik wil hem erbij heb ben. Dit is een cruciale wed strijd". aldus Gumboh. Haringa nog steeds Neerlands nummer één is. Maar hoe lang dat nog duurt? Een paar maanden terug, tij dens het NK in Alkmaar, kwam de Rijswijkse op de sprint een banddikte te kort tegen de erva ren politie-agente. Jongeling liet ook op de andere onderdelen een goede indruk achter. In die mate zelfs dat ze door bondscoach Erik Geserick werd overgehe veld naar de seniorenselectie voor het WK in Hamar. Vooral dankzij haar hand- en spandien sten won Haringa goud in de puntenkoers. Twee maanden later pakte Ma ria Jongeling, fysiek van het for- maat-Haringa, zélf de eerste plaats. Tot twee keer toe, op de onderdelen achtervolging (2 km) en de puntenkoers. De 'Raket van Rijswijk' gold vooraf als de grote favoriet. „Dat legde een grote druk op me. Ik voelde me ook best wel gespannen". Dat is er waarschijnlijk de oorzaak van dat ze zich van haar drie ritten op de achtervolging bijna niets meer herinnert. Alleen van de fi nale tegen de Nieuwzeelandse Sarah Ulmer kan ze zich 'iets' voor de geest halen. Als ze haar ogen dichtkijpt, hoort ze Thea van Rijnsoever, haar vroegere trainer, weer iets schreeuwen. Dan ziet ze haar va der wild gebaren en haar coach Erik Geserick in de lucht sprin gen. „Meer weet ik er absoluut niet van", zegt ze. „Het is een groot zwart gat. Heel vreemd, want normaal kan ik me alle wedstrijden extact herinneren, van begin tot eind". Beer Met haar twee jaar jongere zus Jet is ze de komende jaren dé kandidaat om de aanval te ope nen op de positie van Ingrid Ha ringa, nog altijd heerseres op de internationale pistes. Van on derlinge rivaliteit is overigens geen sprake, getuige ook de plu- sche beer-in-regenboogtrui die de Noordhollandse bij terugkeer van Jongeling in Rijswijk liet be zorgen. Maar daarin zou straks wel eens verandering kunnen komen. Wie helpt wie in de puntenkoers, waar loyale ploegmakkers let terlijk goud waard zijn. Maria Jongeling heeft er nog niet echt over nagedacht en zal er ko mend jaar waarschijnlijk ook niet aan denken, want haar stu die gaat voorlopig nog voor. Na het eindexamen krijgt de fiets weer voorrang en hoopt ze sa men met haar zus om eremetaal te strijden. Op de baan èn op de weg. „Dat zou pas écht leuk zijn". Maria Jongeling met de beer van Ingrid Haringa. LEEUWARDEN (GPD) - Henriëtte Weersing en Vera Koenen zijn niet beschikbaar voor de selectie van het Nederlands dames vollebal- team voor het WK-kwalificatietoernooi eind deze maand in het Hongaarse Szolnok. Aanvalster Henriëtte Weersing krijgt van haar nieuwe Italiaanse werkgever Isola Verde Mo dena geen vrijaf voor het toernooi. In het con tract met Modena had Weersing een clausule laten opnemen, dat vrijgave voor het nationale team geen automatisme zou zijn. Spelverdeel- ster Vera Koenen kampt nog met de naweeen van de knieblessure die ze kort voor het begin van het EK volleybal in het Tsjechische Brno opliep. Binnenkort ondergaat Koenen een kijkoperatie. Als vervangsters voor Weersing en Koenen zijn respectievelijk Jacqueline Huiszoon (Wadden brood Assen) en Jettie Fokkens (Avero OS Sneek) aangewezen. De selectie van het Neder lands damesteam komt op 19 oktober weer bijr een, het trainingskamp ter voorbereiding op het WK kwalificatietoernooi zal zo goed als ze ker worden opgeslagen op Texel. Het toernooi in Szolnok begint op 28 oktober. Nederland treft Hongarije. Polen en Letland. De winnaar van het toernooi plaatst zich voor het WK vol gend jaar in Brazilië. II I I I I I ITTT TE. I I I I I I rf Zaalvoetbal Regio Walcheren, eerste klas: Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit - Bijou Leder waren 3-1, SC Toma - Westkapelle 7- '2, Zuidwest Negen - TCV 5-3, EPZ - Sport Profile 1-5, Windhoek II - Rosa- rio 15-2. Stand: Sport Profile 5-8, 2 TCV 5-8, 3 Zuidwest Negen 5-8, 4 FC Laurens 4- 5, 5 Sinar 4-5,6 Bijou Lederwaren 4-4, 7 Tah Xin/Da Xin/Blauw Wit 4-4, 8 Windhoek II 5-4, 9 SC Toma 5-4, 10 EPZ 5-2, 11 Rosario 5-2, 12 Westka pelle 5-2. Programma, woensdag 13 oktober, sporthal Baskensburg, Vlissingen: 18.30 uur TCV - Windhoek II. 19.25 uur Sport Profile - SC Toma, 22.10 uur Westkapelle - Zuidwest Negen sporthal Nassaulaan. Middelburg: 21.00 uur Sinar - Tah XinJDa Xint Blauio Wit, 22.00 uur Rosario - Bijou Lederwaren. Vrijdag 15 oktober, sporthal Nassau laan, Middelburg: 22.40 uur FC Lau rens - EPZ. Tweede klas: Van Boven Keukens - Installatiebedrijf Middelburg 3-4, Hoppit - Middelburg 3-3. VAW - Van- uus 4-5, Dauwendaele - Karwei 5-4. United Colors - Amemuiden 2-6, Wel- singe-VOM5-5 Stand: 1 Amemuiden 3-5, 2 Hoppit 3- 4,3 Dauwendaele 2-3.4 Middelburg 3- 3. 5 Installatiebedrijf Middelburg 3-3, 6 Vanuus 1-2.7 VAW 2-2,8 Karwei 2-2, 9 VOM 3-2.10 Van Boven Keufe 2,11 Welsinge 2-1,12 United Col Programma, vrijdag 15 okl sporthal Baskensburg, viisJr iog' 19.30 uur VOM - Kanoei 1,201f Van Boven Keukens - Welsinge) uur VAW - Hoppit, 22.10 uur Dauwendaele, sporthal Middelburg: 20.50 uur Middelbï1,1 Amemuiden, 21.45 uur Install® drijf Middelburg - United Colon Ploegen SBZ verder in snooker-beker GOES - De twee Goese snot teams van SBZ die deelne K,r ïgt aan de nationale snooke hebben zich geplaatst voo tweede ronde. Het tweede) jp iP van SBZ behaalde een eec dige 8-1-overwinning op tweede team van Cue Actief:. Middelburg. SBZ 1. beste; uit Cor van de Broek, Rob) vis en Ronnie Schipper, haj nig moeite om in eigen huis rekenen met het Snooker Pj uit Putte. Het Goese trio™-' (0( licl [Ui] ïain actie Maradona in actie voor zijn nieuwe club in Rosario. foS Reuter ROSARIO (Reuter) - Diego Maradona heeft zijn rentree in het Zuidamerikaanse voetbal gevierd met een treffer voor zijn nieuwe werkgever Newell's Old Boys. De Argentijn besliste persoonlijk het vriend schappelijke duel tegen Emelec uit Ecuador (1-0). De terugkeer van de kleine technicus lokte 40.000 kij kers naar het stadion in Ro sario. Een laser-show omlij ste de opkomst van de verlo ren zoon, die met zijn twee dochters richting midden stip wandelde. Gadegesla gen door onder meer de Ar gentijnse bondscoach Alfio Basile maakte Maradona, die in de voorbereiding op zijn rentree twaalf kilo ge wicht verloor, een redeliii fitte indruk. „Ik miste alleen wedstD dritme", meldde de sten; vind het WK voetbal in 1986 na; t Ei loop. robec D5« Twintig minuten voor ie °P einde scoorde Maradona. K "it's kreeg de bal met zijn r. "toe naar het doel, draaide v: feil tussen drie verdedigers "du en vuurde raak. Bondsco-' "bij Basile was tevreden metra j>wt spel van de voormalige aa i voerder van het Argentijö 'toek team. Basile overweegt Mi *r radona op te roepen voor; u0r beslissende WK-kwalifift tieduels tegen Australië „Als er niets vreemds gt beurt, reist hij mee naarA; stralië. ZATERDAG 08.30-14.30 EURO; Diverse takken van sport 12.00-12.35 TV 5; Montagne; berg sportmagazine. 12.15-17.30 BBC 1; Grandstand: Football focus (WK Kwalificatiewed strijden), boksen (Henry Warton- Darrin Allen), WK Judo vanuit Ha milton, paardekoersen vanuit Ascot, autosport (terugblik op het F3 sei zoen): gymnastiek (Birmingham Classic) en Final score (voetbaluit slagen). 14.00-15.00 Super; Iron man super se ries; triathlon-competitie. 14.30-19.30 EURO; Wielrennen; De Ronde van Lombardije, tennis (toer nooi van Zürich voor vrouwen) 15.00-16.00 Super; Basketball chal lenge. 15.00-18.00 BRT 2; Sport extra; golf. Belgian open vanuit Knokke. 15.15-16.30 Ned 3; Ronde van Lom bardije; rechtstreeks verslag van de ze wielerklassieker. 16.00-17.00 Super; Scandinavian Touring Car Championships. 17.00-17.30 Super; World sports spe cial. 17.30-17.57 Did 1; Sportschau. 18.00-02.00 EURO; Diverse takken van sport. 18.15-18.40 RTL 4; Sport; Bundesliga. 18.38-18.48 Ned 2; Studio Sportjour naal. 18.45-19.15 RTL Sport 18.50-19.20 BBC 1; Big break; quiz waarin de kandidaten worden bijge staan door top-snookerspelers 19.10-19.45 Did 1; Sportschau; met Bundesliga-voetbal. 19.30-20.00 BRT 1; Sport. 19.40-20.10 BBC 2: WK schaken; Ver slag van de WK-match in Londen 21.50-22.10 BBC 1; Sport. 22.15-22.50 Ned 3; Studio sport 22.15-23.35 Did 2; Das aktueK Studio. 22.35-23.05 BRT 1; Sport opö] ZONDAG 08.30-14.30 EURO; Diverse van sport 11.30-13.00 Ned 2; TV Spon. 12.30-13.00 BRT 1; SportraKW 13.00-14.00 RTL 4; Sport: Au'J 14.30-21.30 EURO: Sunday autosport (Italiaans Super car kampioenschap), ten® nooi van Zürich voor vrotr* idebi golfiDunhill Cup). 15.00-16.00 Super; Go Intent motorsport. 15.00-18.00 BRT 2; Sport exffl Belgian open vanuit Knokke 15.05-17.00 Did 1; Sport extn bal (EK-kwalificatiewedslriji kenland-Duitsland vanuit fl Men basketball (Duitsland-US A Team vanuit Essen). 16.00-17.00 Super; Autospon tions Cup. 17.05-17.30 RTL 5; WK Voel Klein terugblik op de historie van» it w, bal. do' 17.10-18.10 BBC 2; Rugby S? g 17.20-18.10 Did 2; Die tage; meto.a. voetbal, 2e Bu» IJshockey, Bundesliga. 18.10-18.40 Did 1; Sportsch8J 18.15-18.40 RTL 5; Sport: buitenlands voetbal. o.a- voor de Engelse competitie. 18.45-20.15 Ned 3; Studio sp® bona] 19.30-19.45 BRT 1; Sport 19.45-19.53 Did 1; Sportscl» gxamm. 19.45-20.15 BRT 1; Sportweek 21.05-21.35 BBC 2; WK schaö 21.30-01.30 EURO: Diverse |RA1| van sport 22.00-22.49 Ned 2; Studio sp: Italiaans en Spaans voetbal 22.20-22.25 Did 2; Sport am frj. 22.30-22.50 BRT 1; Sport Mron tuin ften< Ne

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 16