I Schouwen krijgt milieuwerkgroep PZC stappc" Sloop boerderij Zierikzee lost parkeerproblemen op Cabaret, muziektheater en musical in Zuidplein Borsele dringt bij Goes aan op verbod van vliegshows Streek WOENSDAG 6 OKTOBER 1993 s 1 Woensdag 6 okt. Ahoy' tentoonstellingscomplex -11.00 tot 17.00 en 19.00 tot 22.30 'Femina'. Internationale huis houdbeurs voor het hele gezin. Rotterdamse Schouwburg, gro te/kleine zaal - 20.15 'Andorra/ Gegijzeld', twee theaterproduk- ties door het RO-theater van Max Frisehe en Nigel Williams. Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'De voorkant van het on gelijk', door Arno van der Hei den, een voorstelling vol sport en spel, moord en doodslag, zweet en tranen. Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 Nederlands Eurythmic En semble met De brug van San Luis Rey. vied hedendaagse composities voor saxofoon en piano. Bibliotheektheater - 20.00 'Cer- ceau' van Viktor Vlavkin, door 'De Onderneming'. Jeugdtheater Hofplein - 14.00 'Mesjokke Klokken', een vrolij ke voorstelling met muziek, to neel en poppenspel door Thea ter Snater, voor kinderen vanaf 4 jaar. Plaswijckpark - 15.00 'Rik de Kikker', poppentheater door Clarine Ballot, voor kinderen van 3 tot 8 jaar. Lantaren 1 - 20.30 'Requiem voor een zwaargewicht', door to neelgezelschap Würz. Lantaren 2 - 21.00 'Diana en Monstreux', door Ensemble Le porello. Donderdag 7 okt. Ahoy' Tentoonstellingscom plex -11.00 tot 17.00 en 19.00 tot 22.30 'Femina' (zie woensdag 6 oktober). Rotterdamse Schouwburg, gro te/kleine zaal 'Andorra/Gegij zeld' (zie woensdag 6 oktober). Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'De voorkant van het on gelijk' (zie woensdag 6 oktober). Bibliotheektheater - 20.00 'Cer- ceau' (zie woensdag 6 oktober). Luxor Theater - 20.15 'All Star Superband' met o.a. Jan Akker man, Okkie Huysdens e.v.a. Lantaren 2 - 22.00 Monoloog uit 'Van al die, die niks te zeggen hebben, zijn zij die zwijgen 't aangenaamst', een Victoria pro- duktie. Vrijdag 8 okt. Ahoy' Tentoonstellingscom plex-11.00 tot 17.00 en 19.00 tot 22.30 'Femina' (zie woensdag 6 oktober). De Doelen, grote zaal - 20.15 Rotterdams Philharmonisch Orkest o.l.v. Jukka Pekka Sa- raste met werken van Beetho ven. Luxor Theater - 20.15 'Jammer', voorstelling van Bert Visscher, met verbale en visuele caprio len. Rotterdamse Schouwburg, gro te/kleine zaal - 20.15 'Andorra/ Gegijzeld' (zie woensdag 6 okto ber). Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Zonder Fratsen' door Tom Oosterhuis, die alle fratsen thuislaat en direct, onomwon den, hard en hartstochtelijk laat zien wie hij is. Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Man van La Mancha', mu sical door het Koninklijk Ballet Vlaanderen, met Ramses Shaffy in de rol van Miguel de Cervan tes. Bibliotheektheater - 20.00 'Cer- ceau' (zie woensdag 6 oktober). Lantaren 2 - 22.00 Monoloog (zie donderdag 7 oktober). Lantaren 1 - 20.30 'Contre- Coeur' dansvoorstelling door Stuc produkties. Zaterdag 9 okt. Ahoy' Tentoonstellingscom plex - 11.00 tot 17.00 en 19.00 tot 22.30 'Femina' (zie woensdag 6 oktober)/ Sportpaleis Ahoy' - 20.00 Paul McCartney in concert. De Doelen, grote zaal - 20.15 Kleinkoor Toonkunst o.l.v. Daan Admiraal, met werken van Rossini, Verdi en Puccini. Luxor Theater - 20.15 'Jammer' (zie vrijdag 8 oktober). Rotterdamse Schouwburg, gro te/kleine zaal - 20.15 'Andorra/ Gegijzeld' (zie woensdag 6 okto ber). Theater Zuidplein, Arlecchino - 20.30 'Zonder Fratsen' (zie vrij dag 8 oktober). Theater Zuidplein, grote zaal - 20.15 'Man van La Mancha' (zie vrijdag 8 oktober). Bibliotheektheater - 20.00 'Cer- ceau' (zie woensdag 6 oktober). Lantaren 2 - 22.00 Monoloog (zie donderdag 7 oktober). Lantaren 1 - 20.30 'Contre- Coeur' (zie vrijdag 8 oktober). Jeugdtheater Hofplein - 19.00 'Kruimeltje', musical over een 10- jarig Rotterdams straatjon getje, voor iedereen vanaf 4 jaar. Zondag 10 okt. Ahoy' Tentoonstellingscom plex - 11.00 tot 17.00 'Femina' (zie woensdag 6 oktober). Sportpaleis Ahoy' - 20.00 Paul McCartney in concert. De Doelen, grote zaal - 20.30 Ma ria de Lourdes in concert met Mariachi Aguilas de America. Rotterdamse Schouwburg, gro te zaal - 20.15 'L'Etoile', komi sche Opera van Emmanuel Cha- brier door Opera Zuid. over list, liefde, tijd en toekomst. Rotterdamse Schouwburg, kleine zaal - 15.00 'Zeven Vader tjes', door Theater Terra, over een meisje dat zeven vaders heeft, maai- alleen wat klein van stuk. Theater Zuidplein, grote zaal - vanaf 10.30 'De Europese theater voorleesdag', voorstellingen van anderhalf uur voor een publiek vanaf 6 jaar, met 'De vreemde juffrouw Bok' van Annie M. G. Schmidt. Bibliotheektheater - 14.0 ceau' (zie woensdag 6 oktc Jeugdtheater Hofplein - 'Kruimeltje' (zie zaterdag! ber). Maandag 11 okt. De Doelen, grote zaal - Toots Tielemans in concej De Doelen, kleine zaal - ternationale Kameror 1 door het Guildhall Strit semble o.l.v. Robert Sak werken van Purcell, Scl t o Mahler e.a. Rotterdamse Schoui )D kleine zaal - 20.30 'Numb r your time is up'. door Zi di Volta, een sobere, intens ee kracht uitgevoerde voors ira Dinsdag 12 okt. ^el or 1 ui jk> ¥C De Doelen, kleine zaal Beroemde Strijkkwartet!' i het Borodin Kwartet kou, met werken van Tsji |e ki. Luxor Theater - 20.15 'Sr Todd'. musical-thriller v;\'f phen Sondheim door mone Kleinsma en Danii met horror, humor en over een op wraak bloeddorstige barbier handlangster. Rotterdamse Schou kleine zaal - 20.30 'Verkt de oever', trilogie van Miiller. door twee jonge van de Theaterunie. Theater Zuidplein, grote 20.15 'Anthony and Clec Shakespeare's tragedie o oo vrouw die het fatale rijk d ds rao's heeft geërfd, door T! Triad Theatre. Woensdag 13 okt, Rotterdamse Schouwbui te zaal - 20.15 Nieuw bi Jan Fabre met 18 dan muziek van Kanapik symfonie van Bernd Z man. Jeugdtheater Hofplein 'Toen niemand iets te doe voorstelling voor kindere re) 6 jaar, door De Verbeeldt tuj Donderdag 14 okt. Rotterdamse Schou kleine zaal - 20.30 'Play berg', van Art en Pu; Strindbergs 'Dodendans een echtpaar dat op de hun 25-jarig huwelijksfe rec neef betrekken bij hun p '6' en. a Theater Zuidplein, groteeei 20.15 The Oom Maw pella ensemble met jankJN' taren, scheurende schrille trompetten en sli solo's. Vrijdag 15 okt, De Doelen, grote zaal -1 milieserie door het Stras van Pardubice o.l.v. Marturet, met werken vaijx bert, Clara Schumann Rotterdamse Schouwbu M te zaal - 20.15 'Hamlet' Zuidelijk toneel, met o.a. Nijholt en Henk van XJlse Zaterdag 16 okt'. Sportpaleis Ahoy' - 201 Luis Guerra, de koning merengue in een eenma eert. De Doelen, grote zaal Rotterdams Philhanj Orkest o.l.v. Eduardo Ml m" werken van Berlioz, Sain en Ravel. Zondag 17 okt. Sportpaleis Ahoy' - 19) in Chains met specia Clawfinger. Theater Zuidplein, grol 14.30 'Reinaert de Vos'.' Mechels Jeugdtheater, lotgevallen van een vos dere dieren voor schuta Maandag 18 okt. De Doelen, grote zaal-2 Young Tsjaikovski do New London Chorale New London Orchestra Rotterdamse Schouwbu te zaal - 20.15 'De Faraaj van Robert Musil, door een gedachtendrame rrt.0, miere verhaallijn. Dinsdag 19 okt. Sportpaleis Ahoy' - 20J pions en support act. hi veteranen. Rotterdamse Schoi kleine zaal - 20.30 De damse Dansgroep me monplace Quintet van mons. 1de ijn Dia-avond Irakreizen HULST - De Kuitaarts activist Luk Brusselac in de vergaderzaal ster gemeenschapscent Dullaert donderdag H een dia- en discuss over de situatie in Irak laers heeft vorig jaar: dit voorjaar twee keeri gereisd en is er tijden zoeken van overtuigd dat de mensen in wesl den verkeerd worden licht door de media. De effecten van de bi inenten èn van het hi bargo zijn al helemaal kend. Vooral kindere: dupe van het westers ie 1 Volgens Brusselaers 1 economisch embargo zich van een volkerenic irst organisaties SOS Kind' Me Irak en Geneeskunde Derde Wereld, met wie laers naar het land van Hoessein reisde, w: kendheid aan hun stan: ere ven en Brusselaers vit Wis geïnteresseerden om o: .zie ber om 19.30 uur 'voielir steun aan het Iraaksev Den Dullaert te komen heit Door de sloop van boerderij 't Stoofje komt er ruimte vrij voor een parkeerterrein voor de kerkgangers van de christelijk gereformeerde kerk. foto Pieter Honhoff van onze verslaggever ZIERIKZEE - Het einde van de parkeerproblemen tijdens de zondagsdiensten van de Christelijk Gereformeerde Jeugd Hulst kan lievelingsdieren laten keuren van een medewerker HULST - Bijna een week na We relddierendag wordt zaterdag op hel Stationsplein in Hulst een gevarieerd programma af gewerkt met als thema 'dieren'. Kinderen kunnen daar terecht om hun lievelingsdier te laten keuren door een dierenarts. De opening van het festijn wordt om 13.00 uur verricht door het oplaten van zestig duiven van de plaatselijke maatschappij De Herleving. Een half uurtje latei- begint de keuring van de dieren. Om 15.00 uur is er een poppen kastvoorstelling. Het verhaal van Reynaert de Vos wordt op gevoerd door theater Wielewaal. Een uur later wordt het beste ter keuring aangeboden dier be kendgemaakt en gehuldigd. In totaal komen 45 deelnemers in aanmerking voor een prijs. Voor de schooljeugd is er een kleur- wedstrijd. Er rijdt vanaf 16.30 uur een paardenwagen. Het feest duurt tot 18.00 uur. Kerk in Zierikzee is in zicht. Na de sloop - afgelopen maand - van de oude boerderij met op stallen aan het Stoofje, kan de gemeente op het vrijgekomen terrein 29 parkeerplaatsen aan leggen. Geruime tijd al heeft dè gemeen te verlangend uitgekeken naar het terrein. Nu de aankoop een feit is. kunnen meer vliegen in één klap worden geslagen. Plan is de Hofferstraat te verleggen naar het midden van het na de sloop ontstane plein. De gecom pliceerde viersprong van de Hof ferstraat met de Zevengetij- straat en de d'Aillystraat maakt dan plaats voor twee veel veili gere T-kruisingen. Voorts neemt de verkeersover last in de Hofferstraat af, omdat de nieuwe rijbaan veel verder van de gevels komt te liggen. De parkeervakken worden haaks op de straat aangelegd. Tussen de gevels en de parkeervakken is een ruim voetgangersgebied voorzien, waarin tevens plaats is voor een aantal bomen. Ook voor de 'loze' ruimte achter de parkeervakken aan de overkant van de nieuwe straat is beplan ting bedacht. T rottoir Bekeken wordt nog of er aan de Zevengetijstraat, voor de huizen tussen de Marissstraat en de d'Aillystraat, een trottoir kan worden aangelegd. Wanneer dit technisch niet haalbaar blijkt, wordt waarschijnlijk gekozen voor afbakening van een voet- gangersstrook door middel van paaltjes, aldus hoofd gemeente werken C. L. van der Linde. Het verkeer rijdt dan in elk geval niet meer vlak langs de voor deur. Door de week is het parkeerpro bleem in de buurt minder nij pend, maar Van der Linde ver wacht dat de plaatsen ook dan redelijk gebruikt zullen worden. „In het gebied is weinig parkeer ruimte. Met de huidige inrich- tingsschets wordt het maximale aantal plaatsen gerealiseerd." AXEL Foto-expositie - In de bi bliotheek van Axel is vanaf vrij dag de foto-tentoonstelling "Een reis door de Sahara' te zien. De expositie geeft in foto's en tekst een indruk van wat een reiziger in de woestijn kan tegenkomen. De foto's zijn van de Rotterdam se fotograaf Chris van Son, die verschillende expedities per au to door de Sahara heeft onderno men. Belicht worden onderwer pen als de natuur, het nomaden leven, de culturen aan de rand van de Sahara en het reizen per auto. In de bibliotheek zijn ook gebruiksvoorwerpen en kleding van de nomadenstam Touareg te zien. De expositie is tot en met 28 oktober gratis toegankelijk tijdens de openingsuren van de bibliotheek van een medewerkster ROTTERDAM - Een musical, muziektheater en cabaret staan komend weekeinde op het pro gramma van Theater Zuidplein in Rotterdam. Woensdag en donderdag brengt Arno van de Héyden de cabaretvoorstelling 'De voorkant van het ongelijk'. De musical 'Man van La Man cha' staat vrijdag en zaterdag op de planken van de grote zaal. In Arlecchino speelt op diezelf de avonden Tom Ooslerhuis zijn Zonder Fratsen'. 'De voorkant van het ongelijk' is een cabaretvoorstelling met sport en spel, moord en dood slag, bloed, zweet en tranen. Sa men met Tanneke brengt Arno van der Heyden een afwisselend programma met 'filosofische' monologen, razende conféren ces en bizarre scènes. Een uit puttingsslag met een onver wachte winnaar. De toonzetting is luchtig en er is gelukkig één houvast: de Vrouw. Een zange res, naast wie de hoofdrolspeler zich tenslotte af kan vragen: 'Wie ben ik?' Arno ging na de middelbare school studeren. Het eerste hoorcollege beviel hem niet, hij pakte zijn viool en ging op straat spelen. Daarna kwam hij in contact met Theater te Water, waar hij vier seizoenen aan verbonden is geweest als ac teur, muzikant, componist en schrijver van liedteksten. La Mancha Het Koninklijk Ballet van Vlaanderen brengt dit seizoen de grootschalige musicalpro- duktie 'Man van La Mancha'. Ramses Shaffy vertolkt de dub belrol van Don Quichote en Mi guel Cervantes. Deze uit 1965 stammende musical is het ver-, haal van Cervantes en zijn die naar. In de gevangenis van Se- villa moet hij zich tegenover zijn BRUINISSE Rommelmarkt - De Stich ting Protestantse Bejaarden zorg Duiveland houdt woensdag 13 oktober een rommelmarkt/ verkoping in het verzorgingste huis In 't Opper in Bruinisse. Verkocht worden onder meer handwerkartikelen, kaarten, ca deau-artikelen en allerlei waar ter versterking van de inwendi ge mens. Voor de jeugd is er on der meer de grabbelzak, het hen- gelspel. touwtje trekken en 'Klaartje Kip'. De activiteiten duren van 14.00 tot 17.00 en van 18.30 tot 20.00 uur. van onze verslaggeefster SEROOSKERKE (S) - Het moet geen keiharde actiegroep wor den. al zullen de burgers zo nu en dan wel met de neus op de fei ten worden gedrukt. De taken van de nieuw op te richten mi lieuwerkgroep op Schouwen- Duiveland zijn vooral gericht op voorlichting en beïnvloe ding. „De tijd dat we met span doeken liepen is voorbij. We willen dichter bij de mensen staan", aldus Bram Coomans. bestuurslid van de Natuur- en Vogelwacht. Niet alleen op Schouwen-Duive- land, maar overal in Zeeland worden regionale milieuwerk groepen opgericht. Initiatiefne mer is de Zeeuwse Milieu Fede ratie (ZMF). Deze organisatie bemerkte steeds vaker dat 'de lijnen te lang waren' waardoor de daadkracht afnam en effect uitbleef. De milieuproblemen werden niet snel genoeg gesig naleerd en adequaat reageren bleef achterwege. Coomans heeft hooggespannen verwachtingen van een Schouw- se werkgroep. „We gaan probe ren leden te werven uit alle zes gemeenten. Daardoor hebben de burgers een direct aanspreek punt. De praktijk heeft uitgewe- Avond Dorkas over Ethiopische straatkinderen KERKWERVE - De Schou wen- Duivelandse groepen van Dor kas Hulp Internationaal (Zie rikzee, Scharendijke en Burgh- Haamstede) houden vrijdag 15 oktober een gezamenlijke avond over straatkinderen in Addis Abeba (Ethiopië) en het werk van Dorkashulp voor deze kinderen. Spreker is directeur Dirk Jan Groot van Dorkashulp. Zijn ver haal wordt ondersteund met dia's en mogelijk een videofilm. De drie eilandelij ke Dorkasgroe- pen willen het komend seizoen proberen schoolkinderen te be trekken bij acties voor hun leef tijdgenoten in de Derde Wereld. Het kinderkoor Sjofar uit Zierik zee onder leiding van Ellen van den Hoek luistert de avond vo caal op. De bijeenkomst, in het gebouw van de Nederlandse Hervormde Kerk, begint om 19.30 uur. medegevangenen, schorem en tuig, verantwoorden voor zijn 'misschrijven'. Hij giet zijn ver dediging in de vorm van een to neelstuk, dat door hemzelf, zijn knecht en zijn celgenoten wordt Opgevoerd. Cervantes vertolkt een landjonker die als Don Qui- ZIERIKZEE Culturele manifestatie - De Stichting Schouws Spel houdt vrijdag 15 oktober een culturele manifestatie in Mon- dragon in Zierikzee. Beeldend kunstenares Ria Ruedisueli uit Vlissingen geeft dan een toelich ting bij een tentoonstelling ter plaatse van haar werk. Aanslui tend geeft kunstrecensent Nico Out uit Middelburg er zijn visie op. Voorts verzorgt hij een lezing met dia's over beeldhouwkunst in het algemeen. Na de pauze is er gelegenheid met Out en Rue disueli van gedachten te wisse len over het onderwerp van de avond. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. chote de La Mancha, samen met zijn dienaar Sancho Pariza, de wereld intrekt. 'Man van La Mancha' is een mu sical waarin de 'onmogelijke droom' centraal staat. Het om vat zowel de strijd voor licht in donkere tijden, de drang naar liefde in een periode van geweld, als het verlangen naar vrije poë tische meningsuiting onder de terreur van de Inquisitie. Wildeman 'Zonder Fratsen' is een 'semi-un- plugged' muziektheatershow met een zanger/praatjesmaker en twee muzikanten. Begeleid door Marcel Dorenbos en Johan Hendrikse zingt Tom Ooster huis over de angsten en de twij fels van een geëmancipeerd op gevoede man. Hij.voelt zich door Opzij en Postbus 51 tot lulletje rozewater getransformeerd, maai" blijft intussen hunkeren naar de diep in hem gevangen wildeman. Daarbij swingt Tom op geheel eigen wijze rond de he te brij van de liefde, op zoek naar steeds grotere kicks en een we reld van gebakken lucht en ge scheiden afval. Ramses Shaffy vertolkt de dubbelrol van Don Quichote en Miguel Cervantes in de musical 'Man van La Mancha'. foto Paul De Backer van onze verslaggever HEINKENSZAND - Het dage lijks gemeentebestuur van Bor sele wil dat een eind wordt ge maakt aan luchtshows in de om geving van Lewedorp. Het Bor- selse college van b en w zal bij het Goese gemeentebestuur aandringen op een verbod. Dat blijkt uit antwoorden van b en w van Borsele op schriftelijke vragen van de SGP-raadsfrac- lie. De SGP had daarin om zo'n verbod gevraagd. Aanleiding tot de SGP-vragen vormden de kunstvliegkam pioenschappen die in september in het luchtruim boven Lewe dorp (grondgebied Goes) wer den gehouden. De SGP vindt dat dit soort vliegshows te veel herrie veroorzaakt. B en w van Borsele zijn het met 'Klein Rechts' eens. Ook zij me nen dat dergelijke manifestaties te veel geluidsoverlast met zich meebrengen. De burgemeester van Borsele heeft al eens eerder bij zijn Goese ambtsgenoot (toen nog waarnemend-burge meester H. Flik) protest aange tekend. Eerder (in '92) weigerde het gë- meentebestuur van Arnemui- den de wedstrijden boven zijn grondgebied te laten plaatsvin den. De vliegers weken toen uit naar Lewedorp. Het college van b en w van Goes zag destijds nauwelijks bezwaren. Borsele zal proberen Goes op andere ge dachten te brengen. B en w van Borsele kondigen aan dat daar toe overleg met Goes zal worden gevoerd. De gemeenteraad van Borsele stelde dinsdagavond een budget van ongeveer 10.000 gulden be schikbaar ten behoeve van het vrijwilligerswerk in de gemeen te. Hoe dat geld precies wordt besteed, staat nog niet vast. De (voorlopige) nota 'Een beeld van/voor de Borselse vrijwilli ger' werd gisteravond vrij koel tjes door de raad ontvangen. In die nota geven b en w een visie op de aard en de plaats van het vrijwilligerswerk in Borsele: hoe het vrijwilligerswerk kan wor den ondersteund en welke soor ten vrijwilligerswerk het meest voor die ondersteuning in aan merking komen. Het college denkt daarbij nadrukkelijk aan het vrijwilligerswerk in de zorg sector; het aantal vrijwilligers in die sector loopt terug. Vooral de fracties van PvdA, D66 en VVD hadden kritiek op het stuk. Zo zou er in de nota te weinig terug te vinden zijn van de reacties die tijdens de inspraakprocedure los kwamen. De gemeenteraad ging dinsdag avond akkoord met de aanpas sing van een aantal gemeentelij ke belastingen. Zo zal in de toe komst een gedifferentieerd ta rief worden ingevoerd bij de af valstoffenheffing; alleenstaan den gaan minder betalen, huis houdens met meerdere perso nen betalen meer. De tarieven bedragen in de toekomst respec tievelijk 121,80 en 183,- per jaar. Een amendement van het CDA om tot een iets andere te- riefstelling te komen 140,- en 179,20) kreeg onvoldoende steun. De raad besloot tevens tot een verfijning van de tarie ven van het rioolrecht. De hoog te van die tarieven wordt gekop peld aan het waterverbruik. Ook dat kan voor met name alleen staanden een voordeel beteke nen. zen dat een dergelijke opzet heel goed werkt." De milieuwerkgroep zal gaan werken onder de vlag van de Na tuur- en Vogelwacht. Coomans. vindt dat logisch: anders zou er te veel versnippering ontstaan. „Bovendien houden wij ons nu al bezig met milieu. De werk groep is dus eigenlijk een van zelfsprekend vervolg van wat wij al doen. Het milieu krijgt straks alleen een wat meer gerichte aandacht." In eerste instantie zal de werk groep zich bezighouden met voorlichting aan de consument. Zo zal actie worden ondernomen tegen het gebruik van bepaalde schoonmaakmiddelen en zullen mensen worden aangespoord le ge flessen naar de glasbak te brengen. Voorts wordt geprotes teerd tegen het overvloedig ge bruik van plastic tassen en wordt ook de energiebesparing een belangrijk item. Coomans: „Dit zijn natuurlijk geen nieuwe zaken. Maar ons is duidelijk dat nog steeds te weinig mensen werkelijk milieubewust zijn. Vaak is het daarbij geen onwil maar gemakzucht. Wij hopen dat het steeds maar weer herha len van de boodschap effect heeft." In een later stadium zal worden getracht invloed uit te oefenen op de gemeentepolitiek. Com missie- en raadsvergaderingen zullen door de werkgroepleden worden bijgewoond. Coomans: ..En natuurlijk laten we daar on ze stem horen. Als je alert bent. heb je als burger namelijk wel degelijk iets te vertellen." vw?7?7,/ W' V--L - - - -- De nieuw op te richten milieuwerkgroep wil zich voornamelijk bezighouden met voorlichting aan de consument en zaken zoals het gebruik van glasbakken. foto Pieter Honhoff

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 26