pzc Kans op rijkssteun Axelse Vlakte Opdoeken veerdienst iPerkpolder 'irreëel' Hulpactie Sarajevo wordt uitgebreid naar heel Zeeland W O V-uitlatingen Hennekeij ergeren gemeente Borsele Lid Europarlement: actie nodig tegen Schelde-vervuilers Gevel kerk IJzendijke krijgt grote beurt Er wordt net gedaan of hier elke dag wordt geschoten provincie 13 Ontwikkeling Zeeuws-Vlaams haven- en industriegebied tweede op prioriteitenlijst DE NIEUWE NORM IN BETAALBAAR AUTORIJDEN. f 16.995,- lezers schrijven FM! DONDERDAG 9 SEPTEMBER 1993 van onze verslaggever TERNEUZEN - Onder het mot to 'Zeeland voor Sarajevo' wordt de hulpactie Mira voor het kinderziekenhuis Kosévo in de Bosnische hoofdstad uitge breid van de Zeeuws-Vlaamse kanaalzone naar heel Zeeland. De actie duurt drie weken en be gint in de week van 11 tot en met 18 september bij een aantal su permarkten en drogisterijen in Biervliet. Hoek, Nieuwvliet, Oostburg. Sluiskil en Zaam- slag, Goes, Middelburg en Vlis- singen. Een eerste inzamelingsronde van Mira in Terneuzen. Hoek en Sluiskil leverde babyvoeding, medische apparatuur, medicij nen en andere hulpgoederen op met een totale waarde van onge veer 250.000 gulden. Met behulp van de joodse organisatie La Be- nevolencija in Amsterdam kon den de spulletjes in goede staat in Sarajevo worden afgeleverd. Gesterkt door dit succes beslo ten de medewerkers van Mira de hulpactie uit te breiden naar heel Zeeland. „De toestand is immers nog steeds heel schrij nend in Sarajevo en dat geldt ze ker voor het ziekenhuis Ko sévo", zegt Mira-medewerkster J. Rajtoral. „We vragen daarom aan het winkelend publiek om in de komende weken bij hun dage lijkse boodschappen iets extra's voor de kinderen in het zieken huis te kopen. Het gaat daarbij onder meer om potjes met baby voeding. melkpoeder, suiker, zout, vlees-, groente- en viscon- serven rijst- en meelprodlikten en pleisters." Affiches Meer dan zeventig supermark ten, drogisten en andere winkels hebben toegezegd dat ze tijdens de duur van de actie één week lang hun medewerking aan het inzamelen van de hulpgoederen zullen verlenen. Deze winkels zijn in de week dat ze de actie on dersteunen herkenbaar aan de grote affiches van de hulpactie Mira. Bovendien richten ze een speciale stand in. waarin als voorbeeld aan het publiek een aantal hulpgoederen geëtaleerd worden. In de periode 11 tot en met 18 september kunnen de mensen terecht, bij supermarkt Casper in Biervliet, de Super Supermarkt in Hoek en buurtsupermarkt Mabelis in Nieuwvliet. In Oost burg kan het winkelend publiek extra inkopen doen bij de dro gisterijen Huisman en het Kruidvat en de supermarkten J. Hermans, Albert Heijn. Aldi en Zeeman. In Sluiskil verlenen Meermarkt Van Velde en Pro Prijsstop hun medewerking en in het centrum van Temeuzen ondersteunen Blokker, Albert Heijn, het Kruidvat, Hema, Zee man en Serlippens de actie. In Zaamslag kunnen de mensen te recht bij Pleunis. Kopak en Den Hamer. Daarnaast doen ook de filialen van Albert Heijn in Vlis- singen en van J. Hermans in Goes, Middelburg en Vlissingen in de week van 11 tot en met 18 september mee aan de hulpactie Mira. van onze verslaggever TERNEUZEN - Burgemeester ir H. J. M. Mandos van Borsele is van mening dat het provin ciebestuur in de beroepszaak van de gemeente tegen het voor gestelde WOV-tracé 'oneigenlij ke argumenten' heeft gebruikt. Mandos had zich met name geërgerd aan uitlatingen van gedeputeerde J. I. Hennekeij vorige week tijdens de hoorzit ting over de WOV-kwestie voor de Raad van State. Hennekeij zou daar beweerd hebben dat het Havenschap Vlissingen door de houding van de gemeen te Borsele al potentiële kandi daten voor bedrijfsvestiging was kwijtgeraakt. Woensdag vroeg Mandos voor zitter D. P. J. Bruinooge van 'de raad van bestuur van het haven schap op de man af of deze bewe ring op waarheid berustte. „Is dat het geval, dan wil ik van U weten om welke bedrijvenhet gaat", stelde hij, Bruinooge wilde Mandos daar wel op antwoorden, maar vertik te het om dit in het openbaar te doen. „Over acquisitie-activitei ten doe ik nooit publiekelijk uit spraken". voerde hij aan. „Bo vendien heb ik begrepen dat er voor de Raad van State nog wel andere dingen gezegd zijn die niet geheel kloppen." Mandos voelde zich door Henne keij te kijk gezet, als zou Borsele de economische ontwikkeling van Midden-Zeeland in de weg staan. „Ik wil de voorzitter er bij deze aan herinneren dat de ge meente het lobby-document dat staatssecretaris Van Rooy van economische zaken vorige week mee mocht nemen naar Den Haag, mede heeft ondertekend." Borsele heeft zich, zo benadruk te hij, nooit tegen een WOV uit gesproken. „Het is een heel slechte zaak", zei Mandos. „dat we rond de hele WOV-kwestie een negatieve sfeer aan het creëren zijn. Dat zal op den duur zijn weerslag hebben, maar ik voel er niets voor om aan deze vorm van doemdenken mee te doen." Bruinooge beloofde de burge meester navraag .te doen over wat er precies gezegd is, welke bedrijven zich hebben aange diend bij het Havenschap Vlis singen en om welke redenen zij zijn afgehaakt. Mandos zou ver volgens in beslotenheid het re sultaat van Bruinooges naspeu ringen vernemen. van onze verslaggever GOES - De Europese Commis sie handelt laks ten aanzien van vervuilers van Schelde en Maas. Het is tijd voor de Neder landse regering daartegen in ac tie te komen. Dat zei CDA-Euro- parlementariër Bartho Pronk woensdagavond, tijdens een CDA-bijeenkomst in Goes. Diverse landen vervuilen Schel de en Maas en lappen Europese richtlijnen ter bestrijding' van vervuiling aan hun laars, aldus Pronk. Hij riep in herinnering- dat België voor verontreiniging- van de Maas in 1991 zelfs werd veroordeeld door het Hof van Justitie. „Maar uitvoering van dat vonnis is tot, dusver uitgeble ven en de Europese Commissie heeft geen plannen daar iets aan te doen." Pronk wees erop dat Frankrijk en België op grond van Euro pese richtlijnen verplicht zijn programma's te maken voor ver mindering van de verontreini ging van oppervlaktewateren. Uit informatie van de Europese Commissie zou echter blijken dat deze landen nog niets heb ben ondernomen. De Europarlementariër vindt het verder laakbaar dat de Euro pese Commissie zich niet stoort aan lozingen van milieu-on vriendelijke stoffen in het Belgi sche Eijsden. De Commissie zou ten onrechte menen dat het. geen gevaar oplevert. „De tijd is geko men dat de Nederlandse rege ring iets zou moeten doen", al dus Pronk. „In het geval van België kunnen we na de ratifica tie van Maastricht in ieder geval dwangsommen eisen." fAdvertentie De FSO: met 1.51. injectiemotor of 1-91 diesel; vier schijfremmen: vijfdeuren; verstelbaar stuur en nog veel meer. Maak een proefrit! Ibent welkom bij: Autobedrijf Sorber, Dr. A.F. Philipsstraat 16, Goes. Tel. 01100-30474 of bel: Abimex, Ridderkerk. Tel. 01804-40404. van onze verslaggever IJZENDIJKE - De Stichting Hervormd Kerkgebouw IJzendijke wil nog dit jaar beginnen met een uitvoerige opknap beurt van de zuidwestgevel van de kerk. Secretaris J. Prins verwacht dat de werk zaamheden tot april volgend jaar zullen duren. De kosten van het groot onderhoud be dragen rond de vijftigduizend gulden. Veertig procent van dit bedrag komt voor rekening van de gemeente Oostburg en de provincie. Het leeuwedeel wordt betaald door de rijksoverheid. Het herstel van de zuidwestgevel zou oor spronkelijk worden meegenomen in de al gehele restauratie van de kerk. Door een bouwtechnische tegenvaller raakte het budget echter uitgeput en werd het pla nonderdeel verschoven. De stichting heeft nu in samenspraak met het kerkbe stuur besloten om de opknapbeurt van de gevel voor eind dit jaar en begin volgend jaar aan te besteden onder de noemer groot onderhoud. De kerk gaat waar schijnlijk nog in oktober in de steigers. In het najaar van 1992 werd een ingrijpen de restauratie van het gebouw voltooid. Aan de kerk werd in anderhalf jaar tijd voor bijna één miljoen gulden verspijkerd, inclusief de niet voorziene vervanging van drie eiken draagbalken onder het dak. De officiële heringebruikname wordt woensdag 22 september feestelijk gevierd met een concert (in het kader van het Fes tival van Zeeuwsch-Vlaanderen) van or ganist Gert Oost en sopraan Miranda van Kralingen. De bijeenkomst, die om 20.00 uur begint, wordt ingeleid door commis saris van de koningin drs W. T. van Gel der. De officiële heropening vindt pas een jaar na dato plaats, omdat de stichting op een 'grootse manier' bekendheid wil geven aan de gereedgekomen restauratie. De werkzaamheden waren vorig jaar te laat klaar om de festiviteiten te kunnen laten aansluiten bij het Festival van Zeeuwsch- Vlaanderen. Volgens secretaris Prins ligt het in de be doeling de kerk regelmatig beschikbaar te stellen voor concerten, exposities én an dere culturele evenementen. Ook is het te genwoordig mogelijk om als niet-lid van de hervormde gemeenschap het gebouw te huren vooi* een begrafenis- of huwelijks plechtigheid, aldus Prins Gemeente wil motorclubhuis Oosterland sluiten van onze verslaggeefster OOSTERLAND - 'Born to be wild' klinkt het uit de luid sprekerboxen van motorclub Koeievaag in Oosterland. Achter de bar schenkt Nel van der VVerfl' koffie in. Ze vindt het 'een treurige zaak' dat bij de gemeente wordt overwogen het clubhuis te sluiten. „Er wordt nu net ge daan of hier elke dag wordt geschoten. Nou, ik neem re gelmatig m'n zoontje van tien mee. Als het echt zo ge vaarlijk zou zijn, nam ik die verantwoording niet op me." De demonstratie Russische roulette die twee weken gele den de 25-jarige motorrijder Jaco Bal uit Bruinisse het lé ven kostte, heeft de tongen flink los gemaakt. Zo zou het spelen met vuurwapens aan de orde van de dag zijn in het clubhuis van Koeievaag. „Grote onzin", veegt penning meester Gerrie dit gerucht van tafel. „Ik weet honderd procent zeker dat niemand van de leden over vuurwa pens beschikt." Medeleven Het ongeluk heeft nogal wat teweeggebracht. Om dergelij ke incidenten in de toekomst te voorkomen ziet een aantal Duivelandse raadsleden slui ting als enige oplossing. Bur gemeester A. Bergshoeff laat daartoe momenteel de juridi sche mogelijkheden onder zoeken. Zo moet worden voor komen dat 'toevallig passe rende burgers gevaar lopen'. Het clubbestuur begrijpt 'to taal niets' van deze'reactie. „Een blijk van medeleven zou beter op zijn plaats zijn ge weest." De leden van de motorclub kunnen de dood van hun 'gangmaker nog nauwelijks bevatten. „We zijn er kapot, van. We weten dat het zo is. We hebben hem gezien en we zijn met z'n allen naar de be grafenis geweest. Maar besef fen doen we hét. niet", ver woordt Nel het algemeen heersende gevoel. Dit is overi gens het derde ongeval in on geveer een jaar tijd waarmee Koeievaag te maken heeft ge kregen. Drie anderen kwa men door een verkeersonge luk om het leven. „Het gevoel van saamhorigheid en onder linge verbondenheid, is door deze gebeurtenissen heel sterk geworden", vindt Nel. „We steunen elkaar echt hoor, We zijn er voor elkaar. Tijdens de ups en de downs." Vooroordelen Motorrijder André van der Kooy denkt dat de gemeente het incident aangrijpt om de club aan te pakken. De werke lijke reden waarom ze het clubgebouw willen sluiten, is volgens hem een andere. „We hebben te maken met een streng gereformeerde ge meente. Die mensen hebben een aantal andere opvattin gen dan wij." Vooroordelen worden zo snel de wereld in geholpen, vindt Nel. „Wij doen gewoon wel eens gek. Dan stoeien we wat of houden bijvoorbeeld moddergevech- ten. Mensen die toevallig langs lopen, spreken er met een schande van. 'Wat een zooitje' zie je ze dan denken. Terwijl het voor ons gewoon even losbreken is uit de dage lijkse sleur." Ook het uiterlijk van de 'bikers' is volgens An dré een doorn in het oog van een aantal dorpsbewoners. „Als je op zondag in een leren jackie loopt, val je op. Maar ook tattoo's oorringetjes of gescheurde spijkerbroeken worden niet altijd geaccep teerd. Ze vinden ons geloof ik een ruig volkje." Toch zijn er volgens Nel ook wel positieve geluiden. „Ik hoor regelmatig van mensen uit het dorp dat ze het oké vin den. Jullie hebben lol en jullie zitten er prima, zeggen ze dan. En zo is het volgens mij ook. Het is toch onzin dat je op je kleding wordt beoordeeld." Het bestuur van de motorclub heeft overigens nog niet met de gemeente over de proble men gesproken. Gerrie: „We zouden dat graag eens doen. Volgens mij zou dat heel wat ophelderen. Wij zijn namelijk echt de beroerdsten niet, Ook wij willen vervelende inciden ten in de toekomst graag voorkomen." Muurders en instellingen verwerpen scenario PSD 'brat -Li- Het geheel vernieuwde interieur van de hervormde kerk te IJzendijke. foto Peter Nicolai André van der Kooy, Ron Lekkerkerk en Nel van der Werff (vlnr) in het clubhuis van motorclub Koeievaag: „Een blijk van medeleven zou beter op zijn plaats zijngeweest." foto Pieter Honhoff aker. ipnze verslaggever pEltNEUZEN - Het Haven- cliap Terneuzen maakt een 0cde kans op forse rijkssteun oor de verdere ontwikkeling an het havengebied De Axelse 'lalde-Autrichepolder. let jonge haven- en industriege- ned in de Zeeuws-Vlaamse Ka- waar momenteel al- een nog maar de Finse staalfa- irikant Outokumpu is neerge- Ireken, prijkt op de tweede laats van de prioriteitenlijsten oor investeringen die het on- erzoeksbureau Fredericks en larris in opdracht van de Natio- iale Havenraad heeft opgesteld. Ie onderzoekers, gaan er van uit at. nieuwe investeringen in de otterdamse Eems- en Waalha- enop termijn het meeste rende- ient zullen opleveren. In iets lindere mate gaat dit op voor ivesteringen in beheersgebied an het Havenschap Terneuzen. Ie Nederlandse havens konden orig jaar kenbaar maken wat oor investeringswensen er nog «fden. Het Rijk wilde daarvan in beeld hebben om bij de ver- weede groep isielzoekers in lotel Zuiddorpe an onze verslaggever UIDDORPE - De eerste 20 sicl'/oekers die maandag in ho- i!s el De Lindenhof in Zuiddorpe 2 rriveerden hebben woensdag ezelschap gekregen van een j,f, ieuwe groep van 32 vluchtelin- >n. De nieuwkomers kwamen de verschillende opvangcen- in Nederland en hebben di er,se nationaliteiten. Voorlopig gaat alles prima", igt uitbater W. van Acker van otel De Lindenhof. „De asiel- lekers worden goed begeleid oor medewerkers van het asiel- oekerscentrum in Middel- iirg." Van de ongeveer vijftien inderen die naar Zuiddorpe jn gekomen, gaat een deel aarschijnlijk volgende week aarde basisschool in het dorp. oordvoerder W. de Lange van 5 Centrale Opvang Asielzoe- orSf ers verwacht dat de maximale pvangcapaciteit in Zuiddorpe an 68 plaatsen volgende week il bereikt wordt-, aangezien het nmisterie van WVC met een [toot gebrek aan ruimte kampt. joen personenauto's over. De ge tallen zijn sinds 1985 vrij con stant. Dat de Liefkenshoektun- nel slechts een bescheiden alter natief vormt voor vooral de transporteurs, blijkt uit de ge ringe terugloop van het vracht- wagenvervoer over het veer. Hooguit 20.000 vrachtwagens - veelal dan nog met een bestem ming buiten Zeeland - kozen de afgelopen twee jaar voor de om weg via de Vlaamse tunnel. Haalbaarheid Drs A. A. Saman, secretaris van de Kring van Werkgevers in de Kanaalzone, vindt het prima dat er nagedacht wordt over alter natieven voor de toekomst. „We hebben daar als Kring al vaker op aangedrongen, omdat wij er steeds meer van overtuigd zijn geraakt dat de haalbaarheid van het WOV-project gering, zoniet nihil is. We hebben de overheden ook gemaand om met dit project op te houden en zich te concen treren op de veren-problema tiek. Wat de PSD nu doet is kie zen voor de gemakkelijkste op lossing. Dat deugt ook niet. Bij het bedenken van alternatieve opties ga je uit van de huidige si tuatie. Die probeer je te verbete ren, te optimaliseren. Dat is niet gebeurd. Bovendien gaat de PSD bij dit scenario volledig voorbij aan de huidige, slechte infrastructuur. Ik heb de be stuurders of rijkswaterstaat nog nooit horen praten over de om bouw van rijksweg 61 tot een au toweg, met zo weinig mogelijk gelijkvloerse kruisingen. Dat zou ook moeten gebeuren. Zeker als je Breskens-Vlissïngen wilt uitbouwen. Wat ik al zei. dit is een te gemakkelijke oplossing." Onverkoopbaar Burgemeester mr dr A. Kessen van Hulst acht het PSD-scena- rio 'politiek onverkoopbaar'. „Kijk je naar de regio Oost- Zeeuwsch-Vlaanderen. dan con centreert zich daar de bedrijvig heid. de bewoners. Dat kun je niet allemaal in een isolement stoppen. Dat doe je wel als je kiest voor de instandhouding- van een veer in het westen. Dan heb ik het nog niet eens over ver- keersveiligheidsaspecten en in frastructurele verbeteringen. Nee, dit plan, is irreëel", zei Kes sen. Ook elders in de regio namen be stuurders dat laatste woord in de mond. Alleen collega Barbé van Terneuzen moest hardop la chen. Vlissingen Bruinooge wist niet of de Vlis- singse wensen de selectiecriteria van Fredericks en Harris had den overleefd. Burgemeester drs R. C. E. Barbé, tevens bestuur der van het Havenschap Terneu zen, wist - omdat hij reeds over het concept-rapport beschikte - dit wel. „De investeringen die wenselijk worden geacht in Vlissingen hebben de selectie niet over leefd. Ze staan niet op de priori teitenlijst. Wel scoort, naast de Axelse Vlakte, de spoorlijn naar deling van de aardgasbaten (zo'n vijf miljard gulden) wel overwogen keuzes te maken. Vrijwel alle havens dienden bij de Havenraad wensenlijstjes in. Het Havenschap Terneuzen kwam aanzetten met nieuwe in frastructurele investeringen voor de verdere ontwikkeling van de Axelse Vlakte- Autriche- polder (140 miljoen gulden), de aanleg van de spoordijk Axelse Vlakte-Zelzate (45 miljoen), en de vervanging van de brug bij Sluiskil door een tunnel (kosten 265 miljoen). Het wensenlijstje van het andere Zeeuwse Haven schap, dat van Vlissingen, om vatte de aanleg van nieuwe ka des en faciliteiten (100 miljoen) en het scheppen van wacht- plaatsen voor de binnenvaart (27 miljoen). Het onderzoeksbureau Frede ricks en Harris kreeg van de Ha venraad opdracht om de renta biliteit, van de gevraagde inves teringen te onderzoeken en aan de hand van die gegevens een prioriteitenlijst op te stellen. Het Havenschap Terneuzen, zo maakte havenschapsvoorzitter D. J, P. Bruinooge woensdag ochtend bekend tijdens een ver gadering van het algemeen be stuur, gooit bij de onderzoekers hoge ogen. „Ik ben blij dat een onafhanke lijke deskundige nu onze wensen ondersteund. Dat kan ons in het overleg over de verdere beste ding van de aardgasbaten van pas komen. De buit is echter nog niet binnen. Het gaat hier om een concept-rapport en de natio nale Havenraad moet zich hier over nog uitspreken. Donderdag 16 september is er een vergade ring over deze kwestie en ik zal me tijdens die bijeenkomst er sterk voor maken dat die gelden uiteindelijk ook in onze regio te rechtkomen", reageerde Brui nooge. Zelzate goed. We mogen dan ook aannemen dat over de aanleg van die lijn binnenkort ook een positieve beslissing te verwach ten valt", benadrukte Barbé. Bruinooge en Barbé gaan er van uit dat een behoorlijk deel van de kosten voor de verdere ont wikkeling van de Axelse Vlakte- Autrichepolder door het Rijk wordt bekostigd. Barbé hoopt op zo'n 50 procent rijkssteun. WOV, vind ik hoogst merkwaar dig en ook nog eens niet oppor tuun", reageerde hij. Doodsteek Volgens R. Scheerders, direc teur van het gelijknamige trans portbedrijf in Vogelwaarde, zou een dergelijke oplossing de doodsteek kunnen betekenen van tal van ondernemingen in Oost-Zeeuwsch-Vlaanderen en de Kanaalzone. „Als de WOV er niet komt, dan moet er worden uitgegaan van twee volwaardige verbeteringen. Dan kun je niet met een minder. Voor de trans portbedrijven zou één veer over de Westerschelde betekenen: langere ritten, waarschijnlijke meer wachttijden, maar zeker meer kosten. Hetzelfde gaat ook op voor transporteurs met ladin gen voor de regio. De Liefkens- hoektunnel is weliswaar een al ternatief, maar geen volwaardig. Willen wij nu over België rijden, dan betekent dat vaak dat we minder lading kunnen vervoe ren. Vlaanderen heeft op het ge bied van het laadvermogen een ander regime, dat voor de Zeeuws-Vlaamse transporteurs ook ongunstig uitpakt. Nee, het opdoeken van Perkpolder-Krui- ningen zou funeste gevolgen hebben", aldus Scheerders. Het veer Perkpolder-Kruinin- gen zet jaarlijks zo'n 980.000 vrachtwagens en 1,1 tot 1,3 mil- 19J 'nderzoek Huister d'Ancona gaat enkele "'allen miljoenen guldens be- !ehï£ 11 aan onderzoek, hoe dis- ""'natie en vreemdelingen- jji a'ontstaat (PZC 6-9). Als de pier dit nog niet begrijpt, 811 ze beter opstappen en haar breiwerk weer opnemen. Het wa re beter deze miljoenen te beste den aan bejaardentehuizen of iets dergelijks, zodat deze niet behoeven te worden gesloten omdat er geen geld meer voor zou zijn. P. W. Janse Archimedesstracit 36 Terneuzen onze verslaggever Deze rubriek is uitsluitend bestemd voor reac ties op in de PZC verschenen berichten, artike len of commentaren. Niet voor open brieven, Mich ten en dergelijke. Anonieme inzendingen of stukken zonder duidelijke opgave van adres en woonplaats worden niét in behandeling geno ten. Bijdragen mogen niet langer zijn dan 250 woorden. De redactie behoudt zich het recht voor inzendingen te bekorten. Over geweigerde !>i'ieven wordt niet gecorrespondeerd. tergt ERNEUZEN - Hel toekomsts- <nario van de Provinciale etcci Stoombootdiensten (PSD) om tbus; hel veer Perkpolder-Kruinin- Cn bij het uitblijven van een 'csterschelde-oeververbin- ing (WOV) volledig uit de aart te nemen, wordt door be- uurders, instellingen en be- ingcnorganisaties feuwsch-Vlaanderen zonder lLIN iter verworpen. et plan, dat naast het opdoe- en van het ene veer, uitgaat an een verruiming van de capa- Iteit van hetveer Breskens- lissingen, wordt door woord- oerders van de transportsector, etbedrijfsleven en politici afge- aan als 'irreëel, te gemakkelijk 1 onzinnig'. alt gedeputeerde D. J. P. Brui- tevens voorzitter van de van Bestuur van de Ha- Temeuzen en Vlis- aatste woensdag grote :ns, bij de PSD-strate- al alternatieven aan te voor de Westerschelde- in de toekomst. de PSD met dit ver is mij niet geheel dui- l Het provinciebestuur ij- steeds voor een WOV. staat voor ons nog m. Om nu met alter- te komen en uit te van het uitblijven van, een

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 13