Reynolds' eenzame protestmars Biljarttriathlon groeit uit tot klassieker Hockeyers hebben iets goed te maken Van Cauteren en Kouwijzer zonder moeite ronde verder sport 2 Amerikaanse atleet wil op WK in Stuttgart zijn onschuld bewijzen Van Cadsand hoog genoteerd in Oostenrijk Axel-Ria afgelast ZATERDAG 14 AUGUSTUS 1993 STUTTGART (GPD) - Zijn op treden op de WK in Stuttgart wordt niet alleen een krachtme ting met de concurrenten. Voor Harry 'Butch' Reynolds (29) is de 400 meter finale volgende week dinsdag in Stuttgart eer der een protestmars. Een aan klacht tegen de internationale atletiekfederatie (IAAF) en diens almachtige president Pri mo Nebiolo (69). De weerbarstige Amerikaanse wereldrecordhouder is na zijn schorsing wegens vermeend do- pinggebruik op zoek naar reha bilitatie. „Mijn reputatie ligt aan gruzelementen, mijn leven is ge ruïneerd." Zijn strijdbare ogen vatten vlam. Hij zal zijn on schuld bewijzen. Het innerlijk vuur laait nog telkens hoog op. De bizarre strijd duurt voort. De schorsing van 28 maanden is hem niet in de koude kleren gaan zitten. Reynolds kreeg twee jaar wegens dopinggebruik en vier maanden wegens een start tijdens de olympische se lectiewedstrijden ..Waarom hebben ze me dat aangedaan?" Een kwellende vraag, waarop hij het antwoord niet kent. Butch Reynolds zegt een trauma aan de hele affaire te hebben overge houden. „Elke dag spookt het weer door mijn hoofd. Het was een nachtmerrie. Een veldslag." Reynolds is een van de weinige atleten die het lef heeft om een machtige kliek als de IAAF het vuur na aan de schenen te leg gen. Op 12 augustus 1990 zou hij, gestimuleerd door het middel Nadrolon. een rondje hebben ge lopen in Monte Carlo. „Onzin", zegt Reynolds. „Het la boratorium in Parijs heeft de uri- nestaaltjes verwisseld met die van Oostduitse atleten." Advo caten diepten documenten op, waaruit Reynolds' onschuld moest blijken. De controle-ap- paratuur werd als ondeugdelijk aangemerkt en etiketten op uri nemonsters bleken verwisseld. De Amerikaanse bond sprak Reynolds vrij. De IAAF hield, of schoon men nooit voor honderd procent heeft kunnen aantonen dat Reynolds 'positief was, voet bij stuk: schuldig. gerrechter in. „Wij accepteren geen rechtspraak die tegen de statuten van de IAAF indruist", sprak atletiekpaus Nebiolo, al lergisch voor rechtswetenschap. „Een burgerrechter heeft geen zeggenschap in deze materie." De federale rechter Kinneary uit Columbus/Ohio dacht daar an ders over. Hij achtte Butch Rey nolds een slachtoffer van brood roof en kende de atleet een be drag van 27,3 miljoen dollar toe: 6,9 miljoen wegens inkomsten derving en 20,4 miljoen smarte- geld. Zolang de IAAF niet be taalt, komt bovenop die som een bedrag van 5000 dollar per dag. „Het onrecht dat mij is aange daan is echter met geen geld ter wereld te compenseren", laat Reynolds weten. „Wees sterk, maar nederig", had Master Choi. Reynolds' spiri tuele toeverlaat, de atleet vorig jaar ingefluisterd. 'Gesponsord' door het hoogste Amerikaanse reehtsorgaan (Supreme Court) wist Reynolds een start af te dwingen tijdens de olympische trials. Daarmee had hij een eer ste deuk in het prestigepantser van Nebiolo geslagen „Ach Nebiolo, hij is ook maar een mens. Dat kan ik hem moei lijk kwalijk nemen. Hij moet al leen zijn fouten eens durven be kennen". vertelt Reynolds. Sponsors en atleten bewonder den hem om zijn strijdlust, maar lieten hem stuk voor stuk vallen. Reynolds werd geconfronteerd met openlijke vijandigheid van vroegere vrienden. En vooral uit de Lewis-clan kwamen weerzin wekkende reacties. „Ik stond al leen tegenover een machtsblok. Eenzaam. Niemand die zijn mond durfde open te trekken. Maar dat maakte me juist sterk." Reynolds is een man van princi pes. Hij haat onrecht en vals heid. „Dan komt de adrenaline boven." Hij weigerde zijn strijd op te geven. „Al besefte ik dat ik tegenover zo'n dictatuur als de IAAF bijna kansloos was." Het was een ongelijk gevecht. De snelste 400 meterloper ter we reld tegen de gehaaide en ge wiekste despoot Nebiolo. Een gladjanus, slim en geniepig, die al in meerdere schandelen ver wikkeld zou zijn geweest. „Met IAAF valt niet te spotten", merkte Reynolds. Maar hij wei gert zich neer te leggen bij de wetten, de regels en de gedrags codes van de federatie. „Het wordt tijd dat de atleten meer in vloed krijgen op het beleid van de IAAF. Ze worden nu als on mondig. als artiesten behan deld. Wie zijn mond durft open te trekken, wordt afgeserveerd. We moeten ons verenigen. De IAAF speelt nu rechter en aanklager tegelijkertijd. Wij, de atleten zijn altijd de klos." Reynolds vecht voor meer in spraak. Maar in eerste instantie zoekt hij eerherstel. De 83-jarige grootvader Sam Reynolds eiste van zijn kleinzoon dat hij de naam van de familie zuiverde „Ik wil later niet alleen herin nerd worden als een atleet van wereldklasse, maar ook als ie mand die Nebiolo uitdaagde en die streed voor rechtvaardige at letiek." Volgende week staat Reynolds, de indoorwereldkampioen van dit jaar, in de startblokken in Stuttgart. Niet de grootheden als Michael Johnson en Quincy Watts zijn de belangrijkste te genstanders. Maar Nebiolo. „Ik wil bewijzen dat ik onschuldig ben." De 400 meter wordt een protestmars. Butch Reynolds schiet weg uit de startblokken tijdens een 400 meter-race in Toronto, foto AFP Steekspel Een juridisch steekspel volgde. Kosten (ruim een miljoen dollar) noch moeite werden gespaard. Na een vruchteloze kruistocht langs nationale en internatio nale commissies, schakelde de verongelijkte Reynolds de bur- van onze verslaggever TERNEUZEN - Johnny van Cadsand staat na twee dagen hoog in het klassement van een etappekoers in Oostenrijk. De Zeeuws-Vlaamse amateur, die bin nenkort stage gaat lopen bij de profploeg van Elro, eindigde gisteren in de tweede rit als vijfde van een kopgroep van veertien renners, die een voorsprong van ruim vier minuten hadden genomen op het pelo ton. Van Cadsand is met de ploeg van Tijs Impac naar Oostenrijk afgereisd. Ook Eric Vereecken uit Hulst behoort tot de deelne mers. Johnny van Cadsand bewees in Oostenrijk dat hij bergop redelijk uit de voeten kan. Aan het eind van de tweede etappe had hij zelfs kans op de ritzege, maar omdat hij werd gehinderd in de sprint door een Ita liaan werd hij vijfde. In de rit zelf moesten de renners enkele keren de Montseeberg beklimmen, die 1400 me ter hoog is en op sommige stukken een stijgingsper centage van 21 procent heeft. De etappekoers eindigt zondag met de koninginnerit. Van Cadsand hoopt daarin zijn hoge klassering te handhaven. Landenteams van Nederland, België en Duitsland treffen elkaar in Sluis van onze medewerker SLUIS - Liefhebbers van topbil- jart komen vanaf vrijdag 20 au gustus gedurende drie dagen in Sluis opnieuw volop aan hun trekken. De zeventien leden tel lende vereniging TMW (Tegen Moeders Wil) tekent andermaal voor de organisatie van de Nec- kermann Triathlon, waarin de landenteams van Nederland, België en Duitsland het tegen elkaar opnemen. De ontmoeting in Sluis is de eerste van een nieuwe cyclus. De drie deelne mende landen werden de afge lopen drie jaren elk één keer winnaar. De eerste editie die in 1990 in Sluis werd gehouden, was een prooi voor Nederland. Het jaar daarop zegevierde Duitsland in Knokke en vorig jaar sloot Bel- gie de landenontmoeting in Duisburg winnend af. Bij de vier de editie van dit toernooi staan ontmoetingen in de spelsoorten kader 71/2, bandstoten en drie banden op het programma. Elk land is vertegenwoordigd door de nationale kampioenen in de ze disciplines. Het staat op voor- Axel toneel van EK schieten met handboog AXEL - In Axel worden van daag (zaterdag) en zondag de 43ste Europese kampioen schappen handboogschieten staande wip gehouden. De plaatselijke schuttersvereni ging Ons Vermaak viel deze maal de eer te beurt het kam pioenschap voor de jeugd en se nioren te organiseren. Het schuttersterrein aan de Bos- laan in Axel. met vier wippen op een rij. behoort tot de grootste van Nederland. Onder de wip voorkomt een doorlopende ren dat neerkomende pijlen de schutters in gevaar brengen. „Deze unieke accommodatie is mede de reden dat de vereniging voor de derde maal in haar be staan dit kampioenschap op touw mag zetten", aldus voorzit ter A. E. Herman Honderdvierenveertig schutters uit Nederland en België binden in het weekeinde de strijd met el kaar aan. Ruim dertig Neder landse verenigingen leveren twee deelnemers aan dit evene ment. Na het hijsen van de vlag gen en het spelen van de volks liederen opent de jeugd zaterdag om 14.00 uur de strijd. Zondag is het om 14.00 uur de beurt aan de senioren. De prijsuitreiking vindt op beide dagen plaats om 18.00 uur. hand vast dat het evenement in kwalitatief opzicht veel heeft te bieden. In de schitterende histo rische raadszaal van Sluis ko men negen nationale kampioe nen in actie. Voorzitter Theo Tas van TMW spreekt dan ook van een prach tige gelegenheid om biljarten van hoog niveau te aanschou wen. „We willen aan het begin van het seizoen de biljartsport opnieuw belichten", vertelt hij. „De triathlon wordt gekenmerkt door veel variatie. Kaderspel is voor de insiders prachtig om te zien. Wie meer spektakel wil, kijkt naar het driebanden, waar in in sets tegen elkaar wordt ge speeld. Zo'n triathlon is voor de liefhebbers om van te smullen." Tas beschikt over een klein aan tal medewerkers, die door de ja ren heen bewezen hebben een groot evenement tot in de pun tjes te kunnen regelen. TMW or ganiseerde onder meer diverse keren het bekerkadertoernooi, drie internationale Lammings- vliet-toernooien, het NK band- stoten en eerder dit jaar het CEB- congres. „Maar het WK biljart artistiek in 1985 was de onbe twiste topper", blikt de voorzit ter terug. „Na dat WK hebben we ons afgevraagd of we een pas op de plaats moesten maken en een grote rustperiode moesten inlassen. Maar in 1990 bestond de stad Sluis zevenhonderd jaar. We zijn toen op een schrijven van de gemeente ingegaan en hebben in gezamenlijk overleg met gemeente en de KNBB (bil jartbond) voor de eerste keer de Neckermann-triathlon gehou den." Inmiddels is deze landenont moeting uitgegroeid tot een vas te waarde op de internationale kalender. „Het is een klassieker, zoals je in het wielrennen bij voorbeeld de Amstel Gold Race hebt", verzekert Theo Tas. „We hebben best wel even getwijfeld of we na de eerste cyclus de orga nisatie opnieuw op ons zouden nemen. We hebben maar weinig leden en die werken niet eens al lemaal mee aan de organisatie. Veel van onze leden werken in Lourens mag naar ziekenhuis in Vlissingen van onze verslaggever MIDDELBURG - Alex Lourens is aan de beterende hand. De 23- jarige Middelburger die in de nacht van zondag op maandag bij een ongeluk levensgevaar lijk gewond raakte, is zover her steld dat hij vandaag (zaterdag) van het ziekenhuis in Breda naar het Vlissingse streekzie kenhuis overgebracht kan wor den. De voetballer van Veere stond op de vluchtstrook naast zijn ei gen auto -in het bericht van gis teren werd abusievelijk vermeld dat Lourens een taxirit naar Breda gemaakt had- om een au tomobilist te helpen. Deze was tegen de vangrails gebotst. Een achteropkomende auto reed in op Lourens én een vrouw die net als hem wilde helpen. De vrouw, een inwoonster van Zundert, overleefde het ongeluk niet. het bedrijfsleven, de horeca, of hebben een winkel. Daar moe ten juist in deze maanden de centjes worden verdiend." „Bovendien hadden we in Rudy de Metsenaere (die door ziekte al een paar maanden uit de roula tie is) altijd een grote kracht ach ter de schermen. Maar het ge meentebestuur en alle leden staan achter ons. Bovendien mag het in Sluis altijd 'ietsje meer' zijn", geeft hij een knipoog naar de vele geldschieters. „Wat gebeurt er als de tweede cyclus niet in Sluis begint? Dan gaat de organisatie naar Zandvoort of Scheveningen en dan ben je deze wedstrijd voor altijd kwijt." Duitsland komt naar Sluis met Wolfgang Zenkner (71/2), Martin Horn (bandstoten) en Christian Rudolph (driebanden). In de Belgische ploeg maakt Ray mond Ceulemans zijn interna tionale rentree. De 33-voudige wereldkampioen is hersteld van een hernia-operatie en versterkt het Belgisch team, dat verder bestaat uit Frederic Caudron en Eddy Leppens. Voor Nederland spelen Piet Adrichem, Jos Bon- gers en Jan Arnouts. Grote favo riet is ongetwijfeld Duitsland, dat in deze samenstelling in juni voor eigen publiek wereldkam pioen triathlon werd. Nederland en België legden toen beslag op de derde en vierde plaats. België en Duitsland spelen vrij dag 20 augustus vanaf 15.30 uur de openingswedstrijd. Neder land ontmoet zaterdag de verlie zer van dit duel en komt zondag tegen de winnaar van vrijdag uit. De NOS heeft zich inmiddels contractueel verbonden om ten minste één dag uit te zenden. Voorzitter Theo Tas van TMW: zo'n triathlon is voor de liefhebbers om van te smullen. fotoOscarvan Beest van onze hockeymedewerker VLISSINGEN - Het Zeeuwse hockey heeft afgelopen jaar weer een forse tegenslag moeten verwerken. Na dat in het seizoen 1991-1992 vier ploegen degradeer den, moesten afgelopen competitie twee ploegen een stap terugdoen: De mannen van Olympia degradeer den (op doelgemiddelde) van de tweede naar de derde klasse, terwijl de vrouwenploeg van Goes afdaalde naar de vierde klasse. In de nieuwe competitie, die 12 september begint, gaan de Zeeuwse ploegen proberen iets van het verlo ren gegane terrein terug te winnen. De meesten zijn nog maar net met de training begonnen, maar ver wachten over vier weken klaar te zijn voor de nieuwe competitie. De mannen van Goes. Middelburg, Olympia en Rapi- de spelen in de derde klasse, samen met de nieuwko mers Pollux (Schiedam) en Rapid (Gorinchem). Voor de eerste wedstrijddag staan enkele interessante wed strijden op het programma. Goes, de verrassing van vorig seizoen gaat op bezoek bij Middelburg dat ter nauwernood aan degradatie ontsnapte. De sub-toppers Rapide en Zevenbergen spelen tegen elkaar in Hulst. Het gedegradeerde Olympia moet het thuis opnemen tegen Spijkenisse. In de vierde klasse van HSD (Zierikzee) en Vlissingen, komen drie nieuwe ploegen uit: DDHC, Gilze Rijen en HCGO Zowel Vlissingen als HSD begint met een uit wedstrijd tegen Oudenbosch en Barendrecht. Van de twee Zeeuwse ploegen in de derde klasse gaan de vrouwen van Olympia in hun eerste wedstrijd op bezoek bij nieuwkomer Pollux. Vlissingen ontmoet thuis Pelikaan. De tweede nieuwkomer in deze klasse is Liberty uit Dongen. In de vierde klasse staan vijf nieuwkomers genoteerd: Spijkenisse. Goes, Forcial. Hoekse Waard en Baren drecht. Op de eerste wedstrijddag worden er twee Zeeuwse derby's gespeeld. HSD speelt thuis tegen het gedagradeerde Goes. Rapide en Middelburg ontmoe ten elkaar in Hulst. De volledige competitie-indeling: Mannen derde klasse D: Dordrecht. Goes. Hoekse Waard iMijnsheerenland), Liberty (Dongen), Olympia (Terneuzen), Middelburg, Pollux (Schiedam), Prinsenbeek, Rapid (Gorin chem), Rapide (Hulst), Spijkenisse en Zevenbergen. Vierde klasse C: Barendrecht, Cadetten (Breda), DDHC (Raams- donkveen, De Waele (Ridderkerk), Forcial (Rockanjei, Gilze Rijen, HCGO (Middelharnis), HSD (Zierikzee), Made, Ouden bosch, Teteringen en Vlissingen, Vrouwen derde klasse 1): AMHC'65 (Hendrik Ido Ambacht), Aeolus (Rotterdam), DDHC (Raamsdonkveer), Liberty (Don gen i, Made, Olympia (Terneuzen), Oude Maas (Zwijndrecht). Pelikaan (Roosendaal). Pollux (Schiedam) Prinsenbeek. Vlis singen en Zevenbergen Vierde klasse C: Barendrecht, Forcial (Rockanje). Gilze Rijen. Goes, HSD (Zierikzee), Hoekse Waard IMijnsheerenland), Middelburg. Oudenbosch. Rapide (Hulst). Spijkenisse en Teteringen van onze tennismedewerker KOEWACHT - De favoriete combinatie Van Cauteren/Kou- wijzer hoefde zich in de kwartfi nale van de C2-categorie van het Vlas-toernooi niet in het zweet te werken om de laatste vier te bereiken. Zonder ook maar een game te verliezen werd het koppel Missiaen/Van Campenhout teruggewezen. Bij de gemengde dubbels had het tweetal Willaert/Wouters drie sets nodig om Verschueren/ Thans de weg naar de halve fi nale te versperren. De favorieten bij de Dl-heren, Leegwater/Van Remortel. schaarden zich eveneens pro bleemloos voor de halve finale door Bogaert/Huisman te klop pen. Eenzelfde resultaat was er bij de dames voor Kerckhaert/ Nijssen door winst op Brandt/ Pielaet. Het duo Adriaansens/ Knibbeler blijft in het gemengd dubbel geplaatste teams uit schakelen. De twee maal 6-3- winst op Haayer/Diehl was goed voor een halve finaleplaats. Wedstrijdleider Rudi Martens kreeg met twee problemen te maken. Het uitvallen van een lichtmast werd na de nodige ver wikkelingen opgelost, een aan tal extreem lange driesetters kon eveneens snel in het schema verwerkt worden. De combina tie Mariman/Mariman greep ver rassend na drie uur de winst op Roman/De Bock: 6-4 4-6 en 7-5. Uitslagen. HDC2 eerste ronde: Van Halteren/Bleijenberg-Van de Berg/ De Puysseleir 5-7 6-3 6-3. Kwartfi nale: Van Cauteren/Kouwijzer-Mis- siaen/Van Campenhout 6-0 6-0. GDC2 kwartfinale: Bauwens/Ver- meulen-Mast/Kint 6-3 6-0; Willaert/ Wouters-Verschueren/Thans 6-14-6 6- 2. HDD1 tweede ronde: Provoost/ Spork-Brandt/Roelandt 6-1 6-4. Kwartfinale: Leegwater/Van Re- mortel 6-1 6-1. DDD1 kwartfinale: Kerckhaert/Nijssen-Brandt/Pielaet6- 4 4-6 6-2. GDD1 kwartfinale: Adriaansens/Knibbeler-Haayer/ Diehl 6-3 6-3. DDD2 eerste ronde: Eg- germont/Mattens-Van Esbroek/De Schepper 6-1 7-6. Kwartfinale: Kint/ Kint-Lammens/Bonte 6-3 6-2: Nou- wen/Wieland-Hamerlinck/Maanur- din 6-3 4-6 7;6. GDD2 tweede ronde: Hamelinck/De Regt-BonteTriest 6-3 6-2. Kwartfinale: Pattijn/Pattijn- Van Drongelen/Lensen 6-1 4-6 6-3; Mariman/Mariman-Roman/De Bock 6-4 4-6 7-5. Maurits-toernooi Het Open Maurits-tennistoer- nooi kende een aantal verras sende ontwikkelingen. De 15-ja- rige Bressiaanse Martina de Kruyter was bij de Dl-dames verantwoordelijk voor de uit schakeling van favoriete Wendy van Pamelen. Minstens eve |Q vallend elimineerde Johnp, ders uit Sluis bij de herend 3' tweede geplaatste Niels d~ 6-2 en 6-1. fat )i i pla 'l IS' Door dit resultaat p]Si Reijnders zich voor de hal; nale. Daarin vond ook f; Duncan Blackman een p door een 7-5- en 6-4-winstt; Remy Scherbeijn. Zijn t( stander wordt Boud Bake! knap presterend Björn Wi ker (3/4 geplaatst) uitschakj Uitslagen. HED1 tweede rondt my Scherbeijn-Ad van de Sandf 2 6-2; Tom Gelevert-Nico Aerss 1 6-1; John Reijnders-John Lett wers 2-6 6-2 6-2, Kwartfinale: can Blackman-Remy Scherbe;? 6-4; Boud Bakels-Bjorn Wielafc |le 4 6-4; John Reijnders-Niels d'Hr ri' 6-1 DEDl kwartfinale: Marls K Kruyter-Wendy van Pamelen») ne I1ED2 tweede ronde: Remj'S i beijn-Bram de Kraker 6-3 6-2 Buyse-Jeroen van Oorschol 6; Sjaak Flik weert-Jeroen Smith! 2, Wesley Claerhoudt-Eric de Ejena 4-6 7-5 6-4. Kwartfinale: Eric man-Sjaak Flikweert 6-2 6-3, jelj Kant-Wesley Claerhoudt 6-2 6; HDD1 kwartfinale: Scherbeig !rs rynck-Bakels/Poppe 6-7 6-2 tri; GDD1 eerste ronde: Ollebek!!. k£ sen-Van Pamelen/Colijn 64 64 ®t levert/Gelevert-Harms/De Brei: jei 6-2. Kwartfinale: De Rijcke/Sfe Van Geel/Lips 6-3 6-2; Gelevertl vert-Van der Vlies/V an de Sand?: 1 4 6-4, ClaerhoudLVnendst Scherbeijn 6-2 3-6 7-6 HDD2k«, nale: Remijn/Van Hee-Vermra Clerck 6-2 6-2. DDD2 eersten Rodrigo/Benjaminse-Oosthoek Wielakker 6-1 6-0. Kwartfinale] naert/Verhage-Van de SandeAti 6-0 6-1.. TERNEUZEN - Het ot fenduel tussen Axel ei Ria, dat voor morgei (zondag) op het pre' gramma stond, gaatniei door. De selectie vandt thuisclub kent momen teel zoveel blessure, dat trainer Rinus Zegen niet in staat is om eet volwaardig elftal op de been te krijgen. De oefenwedstrijd in sen Breskens en Zat: slag wordt vandaag s terdag) niet zoals eetó gemeld om 19.30 usrg speeld, maar al omiilö uur. ZATERDAG 08.30-10.00 Diverse sporten. 10.00-11.00 EURO Atletiek: Ope ningsceremonie WK vanuit Stutt gart. 10.50-14.45 Did 2: Sport extra: WK at letiek te Stuttgart (finale 10 km snel wandelen vrouwen, series 400 m mannen en vrouwen en 100 m man nen). 11.00-12.50 Ned 3: WK Atletiek: rechtstreeks verslag vanuit Stutt gart. 11.00-13.00 EURO WK atletiek van uit Stuttgart, live. 11.50-18.15 BBC 1: Grandstand: met WK atletiek (series 100m mannen, 400m mannen. 400m vrouwen. 10km snelwandelen vrouwen), voetbal (voorbeschouwing op het nieuwe sei zoen in de FA Carling Premier Lea gue), WK atletiek, paardesport (wed strijden vanuit Gatcombe), paarde- koersen vanaf Newbury, golf (Open Britse kampioenschappen voor vrouwen vanaf Woburn) en uitslagen. 13.00-19.30 EURO Zaterdag live: au tosport (GP van Hongarije voor Fl- wagens, training vanuit Budapest), WK atletiek, golf (Open Oostenrijkse kampioenschappen), NBA Action (basketballmagazine) en autosport (GP van Hongarije voor Fl-wagens, training). 16.00-17.00 Did 3: Sport 3 extra. 17.00-18.00 Ned 3: WK Atletiek: rechtstreeks verslag vanuit Stutt gart. 17.00-21.45 BRT 2: Sport extra: met WK atletiek te Stuttgart. 17.05-19.00 Did 2: Sport extra: WK at letiek (finale 10 km snelwandelen vrouwen, samenvatting). 17.30-18.02 Did 1: Sportschau. 17.30-20.15 BBC 2: WK Atletiek van uit Stuttgart: met o.a. marathon mannen, 100 m mannen, senes, 800 m mannen, series. 18.21-20.00 Ned 3: WK Atletiek rechtstreeks verslag vanuit Stutt gart 18.32-19.02 Ned 1: World of golf: infor matieve serie over golf. 19.10-19.45 Did 1: Sportschau: met Bundesliga-voetbal. 19.25-19.50 Did 2: Sport extra: WK at letiek in Stuttgart (marathon man- 19.30-20.00 BRT 1: Sport. 22.00-01.00 EURO WK Atletiek. 22.10-23.30 Did 2: Das aktuelle Sport- Studio: vandaag o.a WK atletiek uit Stuttgart. 22.15-22.45 BRT 1: Sport op zaterdag. 22.15-22.45 Ned 3: Studio sport: met o.a. betaald voetbal. 22.25-22.45 BBC 1: Sport. 23.40-00.40 BBC 4: Match of the day: samenvatting van twee vandaag ge speelde wedstrijden in de Premier League en de uitslagen van de overi ge wedstrijden. 00.30-02.00 BBC 2: Golf: US PGA Championship vanuit Toledo (Ohio), derde ronde. Zondag 09.30-22.00 EURO Zondag live: auto sport (GP van Hongarije voor F1-wa gens). WK atletiek, autosport (GP van Hongarije), wielrennen (World- cup Leeds international classici WK atletiek en golf (Open 1 rijkse kampioenschappen). 09.45-12.45 BRT 2: Sport exlrc: WK atletiek. 09.50-12.45 Did 1: Sport extra:Wïl letiek vanuit Stuttgart. Met: 2 hu thon vrouwen; kwalificaties werpen mannen; 100 m vromaf.^ nes, 400 m vrouwen, series; hinïi sprong mannen, kwalificatie 09.55-13.30 BBC 1: WK Atleüeri vandaag o.a. de marathon voor: wen, serie's 100m vrouwen, s 400m mannen, speerwerpen ma en hinkstapsprong mannen 10.15-12.40 Ned 3: WK Aüfci rechtstreeks verslag vanuil S yj gart. 11.30-13.00 Ned 2: Sport 13.00-20.00 BBC 2: Sundays stand: zeilen (Ultra in/ en tweede etappe vanuit Glass;' Eg Pwllheli), autosport (Britse t« d( genkampioenschappen, lie n le vanaf Oulton Park), autosport van Hongarije voor Formule I gens vanaf de Hungaroring), letiek vanuit Stuttgart (sama ting), golf (British Open vr® vanuit Woburn, laatste rondel atletiek vanuit Stuttgart (mei 100 ni mannen, halve finale) en (British Open voor vrouwen). 13.50-15.30 BRT 2: Sport extra: autosport (GP van Hongarije Formule-1 wagens) 15.25-18.05 Did 2: Sport extra: o.a. paardesport (Spring- en dress Derby uit Hamburg). 16.00-21.45 BRT 2: Sport extra WK atletiek. 17.00-18.00 Ned 3: WK Al" Rechtstreeks verslag 17.30-19.58 Did 1: Sport extra: letiek vanuit Stuttgart. Met: fingeren mannen, finale: 201 wandelen mannen, finale: 1' vrouwen, series: 100 m manna ve finales; verspringen vrous? nale; kogelstoten vrouwen. 400 m mannen, series. 18.40-20.00 Ned 3: Studio sport, 19.30-19.45 BRT 1: Sport 19.45-20.30 BRT 1: Sportwi 20.00-21.15 BBC 1: WK AtletH finale 100m de vrouwen, verspringen merwerpen mannen en 20km wandelen mannen. 20.13-21.05 Ned 3: WK Al rechtstreeks verslag. 20.15-21.14 Did 1: Sport extra.'1 letiek vanuit Stuttgart. Met: vrouwen, series; 100 m mant nale: 800 m mannen, halve fin) 22.00-23.00 EURO WK Atletiek uit Stuttgart, samenvatting. 22.05-22.15 Did 2: Sport am Sol met o.a. Bundesliga-voetbal Schal ke 04 - Borussia Dortmun® 22.40-23.25 BBC 2: Autosport- van Hongarije voor Formule «aap gens vanaf de Hungaroring. 'an° vatting. 22.45-23.05 BRT 1: Sport. 23.00-01.00 EURO Autosport: Hongarije voor Fl-wagens. 23.10-00.10 RTL 4: Sport: voet» 01.05-02.40 BBC 2: Golf: US Championship vanuit Toledo laatste ronde, samenvatting. ng' \x 11 sou W etbal H SCH

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 40