Kinderopvang wordt duurder Hontenisse koestert Catharinakerk Sluis geeft meer om toeristen dan om de inwoners" Geen unit voor VY1 en uitzendbureau oj Ledelplein Oostbuif Protest Bomenbuurt in Terneuzen tegen verhoging van huur streek Nieuw plaatsingsbeleid Z-Vlaanderen vraagt meer offers van ouders k van een medewerker DEN HAAG/SLUIS - De ge meente Sluis heeft meer over voor toeristen dan voor de eigen inwoners. Dat stelde inwoonster A. van Hoeve-Visser dinsdag voor de Raad van State tijdens de behandeling van haar be roep tegen een parkeer plaats voor autobussen bij de St. Annastraat. Volgens de vrouw is de komst van het parkeerter rein een vernietiging van een voorheen ongerepte polder. Een deel van de Robbenmo- reelpolder is aangewezen als gebied met natuurwaarden. De bezwaarde vindt dat er onvoldoende onderzoek ver richt is naar de noodzaak van dit parkeerterrein en naar mogelijke alternatie ven. Bovendien wordt zij verplicht een stukje tuin grond aan de gemeente te verkopen ten behoeve van het parkeerterrein. De gemeente Sluis is een toe ristische trekpleister en zit dringend verlegen om par keerplaatsen voor autobus sen. Volgens de gemeente komen er jaarlijks vier a vijf miljoen toeristen en is Sluis economisch afhankelijk van dit toerisme. Dat brengt voor de inwoners van Sluis soms nadelen met zich mee. De eerdergenoemde gebie den met natuurwaarden be vinden zich op een behoorlij ke afstand van de buspar keerplaats. en zullen dus geen schade ondervinden, aldus een gemeentewoord voerder. De afdeling rechtspraak van de Raad van State hoopt eind september uitspraak te doen. I WOENSDAG 11 AUGUSTUS 1993 van onze verslaggever TERNEUZEN - Het verkrijgen van een kindplaats bij de stich ting Kinderopvang Zeeuwsch- Vlaanderen wordt het komende jaar voor werkende ouders niet alleen moeilijker, maar ook duurder. De ouders, zo meldt de stichting in haa' beleidplan voor dit en volgend jaar, zullen Opnieuw vals Belgisch geld ingeleverd SLUIS - In Sluis is maandag middag opnieuw een vals bank biljet van 100 Belgische frank in geleverd. Met het valse biljet werd in een winkel betaald. Het afgelopen weekeinde werden al enkele valse briefjes van 100 frank ontdekt. ervan uit moeten gaan dat zij zelf met hun werkgever in de slag moeten voor een geheel of gedeeltelijke bekostiging van een kindplaats. Wanneer mensen hun werkgever weten over te halen om bedrijfs- plaatsen bij de stichting te ko pen, dan kunnen zij rekenen op een voorkeursbehandeling bij plaatsingsmogelijkheden. Ou ders die hun werkgever niet we ten te overtuigen of niet-werken- de ouders die hun kroost enkele dagdelen onder willen brengen in een kinderopvangcentrum, zullen minder snel voor een kindplaats in aanmerking ko men. Directeur Ineke Herrebout van de stichting realiseert zich dat het nieuwe plaatsingsbeleid, dat overigens nog niet geheel is uit gekristalliseerd, beduidend meer offers zal vragen van men sen die kinderopvang behoeven. ..Wij zouden ook graag anders willen, maar we hebben te ma ken met overheidsbeleid dat nu eenmaal gericht is op het ver krijgen van meer bedrijfsplaat- sen. Minister d' Ancona gaat er nog steeds van uit dat zeventig procent van het aantal kind plaatsen door bedrijven bekos tigd moet worden. Voor de Randstad kan dat percentage mogelijk reeel worden geacht, voor landelijke gebieden als Zeeuwsch-Vlaanderen is daar van - in onze ogen - echter geen sprake. Vijftig tot vijfenvijftig procent lijkt ons nog te doen", meent ze. Moeizaam De voorbije jaren heeft het stich tingsbestuur alle moeite gedaan om de bedrijven in de regio te in teresseren voor het aankopen van kindplaatsen. Dat proces verliep buitengewoon moei zaam. Veel bedrijven zagen op tegen de hoge kosten. Een be- drijfskindplaats kost circa 15.000 gulden. Toch is er, zo zegt Herrebout. momenteel sprake van een kentering. ..Het laatste halfjaar hebben het aantal bedrijfsplaatsen weten uit te breiden van 34 tot 46. Niet alleen grote bedrijven blijken toch nog geïnteresseerd te zijn, ook kleinere en zelfs enkele mid denstanders. Dat is een positie ve ontwikkeling." Om ouders te bewegen hun werkgevers te inte resseren voor de aankoop van een bedrijfskindplaats. heeft de stichting inmiddels een bemid delingsfunctionaris in dienst ge nomen. die fungeert als tussen persoon tussen ouders en werk gevers. De vraag naar kinderopvang in Zeeuwsch-Vlaanderen blijft, zo blijkt uit het jaarverslag over 1992 van de stichting, verder stij gen. Het aantal nieuwe kind plaatsen volgt niet dezelfde trend, met als gevolg dat de wachtlijsten blijven bestaan. Momenteel wachten er in Zeeuwsch-Vlaanderen nog ruim honderd mensen op een plaatsje voor hun kind<eren>. Toch voor ziet Herrebout op termijn een stabilisering in de vraag naar kindplaatsen. ..Wanneer dat ge beurt is nog niet te overzien, maar afgaande op landelijke tendenzen kan dit ook in deze re gio niet uitblijven", stelt ze. Huisvesting Los van de plaatsingsproblema- tiek en de onduidelijkheid over het toekomstig rijksbeleid voor de kinderopvang kampt de Zeeuws-Vlaamse stichting nog met een fors huisvestingspro bleem. InTerneuzen is een groep momenteel gehuisvest in een woning in de Van Swindenstraat en dat kan volgens directrice Herrebout niet al te lang meer voortduren. ..Een nieuwe, dan wel andere, betere ruimte is echt nodig. Ook ons hoofdgebouw (de Wipwap) is te klein aan het wor den. We hebben behoefte aan meer ruimte voor onze admini stratie. Ook hebben we een aan tal uitbreidingsplannen uitge dokterd. maar overleg met de gemeenten moet uitwijzen wel ke realiseerbaar worden geacht." Herrebout en het stichtingsbe stuur hopen verder dat de Zeeuws-Vlaamse gemeentebe sturen op korte termijn een inte graal beleid voor de kinderop vang in de regio ontwikkelen. Een beleid voor heel de regio zou veel overleguren onnodig ma ken en het werk van de stichting, maar ook van de ambtenaren op de gemeenten, vergemakkelij ken. Of zo'n integraal beleid er komt, is nog de vraag. Voor di verse kleine gemeenten heeft de kinderopvang geen hoge priori teit. van een medewerkster OOSTBURG - Er komt geen kantoorunit met daarin de VVV Oostburg en de Oostburgse ves tiging van Randstad Uitzend bureau op het Ledelplein in Oostburg. De verkeersafwikke ling en de parkeerproblemen op het Ledelplein waren voor bur gemeester en wethouders aan leiding om geen toestemming te geven om op die plaats (hoek Oprit-Callenfelsstraat) een kan toorunit te plaatsen. Het ging om een tijdelijke locatie van maximaal vier jaar. De te verwachten verkeerspro blemen werden vorige week tij dens een hoorzitting aange voerd door omwonenden. De zes bezwaarmakers (eigenaars of huurders van panden aan het Ledelplein) wezen erop dat de al bekende parkeerproblemen om en nabij bejaardentehuis De Burght nog groter zouden wor den. Zij verwachten dat de VW-post en het uitzendbureau mensen aantrekt die voor een kort bezoekje komen, zodat de verkeersstroom tot meer proble men zal leiden. J Hage. secretaris van de Kust VVV. had niet op een negatief besluit van het college gere kend. ..Wij hadden een stille hoop dat het door zou gaan. We zullen nu moeten omkijken naar een andere locatie", aldus Hage. Door deze beslissing is. volgens Hage. dit seizoen verloren voor WV Oostburg. Was er een posi tief besluit gevallen, dan was de Oostburgse WV direct gestart. Hage heeft nog andere locatie op het oog. maar vindt dat de VW- post in het centrum gesitueerd moet worden. Een permanente locatie voor de VW zit er nog niet in. omdat er nog geen duidelijkheid isc m invulling van het Ledelp!' he het verkeerscirculatieplai de kern Oostburg. De kore jes een rondweg speelt daaret te rol in. Aan de plannen oe het uitzendbureau ondef^ dak te zitten, verandert Hage niets. Ook J. van Baar. voorzittf de winkeliersvereniging burg en bestuurslid J.M Stichting Oostburg Pro: vindt het jammer dat de nen niet doorgaan. ,.We Ik alles geprobeerd om het kaar te krijgen, maar wem ons bij een beslissing va college neerleggen." Een locatie heeft ook hij niet handen. „Je kunt niet zonis gens een VW-kantoor pla: ld( Je moetje afvragen of diet functioneel is." Of er naar een andere wordt gezocht, kon Van nog niet zeggen. „We zijn f| een jaar bezig. Als er al een re locatie gevonden wordt hele procedure weer dooii moeten worden. Wellicht nen we beter wachten tot' definitieve plaats hebben? den. Dat duurt nog zo'n li jaar/1 Boete wegens baldadigheid CADZAND-BAD - Tweetje ge mannen uit Horn en B num zijn in de nacht van: ,f dag op dinsdag aangek B wegens baldadigheid. B hadden een stoel weggö fs op Boulevard de Wieling Cadzand-Bad en deze U fietspad geplaatst. He: kreeg een geldboete. tlt van onze verslaggever TERNEUZEN - Ruim honderd bewoners van de Terneuzen.se Bomenbuurt tekenen bezwaar aan tegen de jaarlijkse verho ging van de huur voor hun wo ningen. Volgens de bewoners is de verhoging, variërend van 15 tot 30 gulden per maand, onre delijk, omdat de woningbouw vereniging Terneuzen tot op he den niet in staat is geweest om achterstallig onderhoud uit te voeren aan de woningen van de Bomenbuurt-bewoners. Vandaag, woensdag, dient de groep huurders de bezwaar schriften in bij de corporatie. Bij de bezwaren is een klachtenlijst gevoegd, waarin meer dan 3.000 tekortkomingen aan de wonin gen worden opgevoerd. De bewoners zijn van mening dat de zogenaamde platdakwo ningen, daterend uit 1959, in bui- Aanleg dorpsbos IJzendijke stuit op bezwaren van onze verslaggever IJZENDIJKE - Tegen het ont- werp-landinrichtingsplan voor de ruilverkaveling IJzendijke/ Hoofdplaat zijn zeven bezwa ren ingediend. De meeste be zwaren richten zich tegen aan leg van 'dorpsbosjes' bij IJzen dijke en Hoofdplaat. Tegen het geplande bos bij IJzendijke heeft onder anderen het bestuur van het bejaardentehuis Em- maiis geprotesteerd. Bestuur en directie van het te huis stellen dat bewoners van het gerenoveerde tehuis en de nieuwe aanleunwoningen straks het uitzicht op de vaak drukke rondweg kwijt zijn. Oudere men sen houden er juist van om be weging om zich heen te zien en een stil bos voldoet niet aan die wens. Eén bezwaarmaker wil niet dat een gerioleerde waterloop in de Hoofdplaatpolder door een open waterloop wordt vervangen. De bezwaren worden door gedepu teerde staten tegen het licht ge houden alvorens het landinrich tingsplan op 31 augustus wordt vastgesteld. De stemming over het al dan niet doorgaan van de ruilverkaveling wordt vervol gens op donderdag 2 september gehouden. tengewoon slechte staat verke ren. De mensen maken melding van lekkages, houtrot. slecht metsel- en voegwerk, tocht en vochtproblemen. Gepleit wordt voor een spoedige vervanging van de voor- en achtergevels van de woningen. Volgens de regelgeving heeft de woningbouwvereniging na het indienen van het gezamenlijke bezwaarschrift zes weken de tijd om de tekortkomingen te ver helpen. De bewoners gaan ervan uit dat de vereniging daar geen kans toe ziet. Is dat het geval, dan dienen de bezwaren doorge speeld te worden naar de huur adviescommissie, die dan be paalt of de aangekondigde huur verhoging al dan niet als onrede lijk moet worden aangemerkt. Gemeente neemt speeltuin in Eede over van onze verslaggever AARDENBURG - De gemeente Aardenburg zal in het vervolg zelf zorgdragen voor de kinder- speelgelegenheid in Eede. De vrijwilligers van het Kinder clubwerk Eede gaven er enkele maanden geleden de brui aan. B en w van Aardenburg wilden vervolgens beheer en onder- boud van het speeltuintje over dragen aan de Dorpsraad van Eede. Kinderclubwerk ging daar niet mee akkoord en wilde terrein en toestellen alleen overdragen als de gemeente de verantwoorde lijkheid overnam Om de Eedese kinderen niet de dupe te laten worden van 'meningsverschillen tussen deze en gene' gaat de ge meente daar mee akkoord, laten b en w aan de gemeenteraad we ten. Het college refereert met die opmerking aan de ruzies tussen de stichting Kinderclubwerk, het bestuur van gemeenschaps centrum Hof van Eede en be stuursleden van de dorpsraad. De Aardenburgse gemeente raad komt donderdag 12 augus tus na het zomerreces bijelkaar voor het. maandelijks consulta tief overleg. De raadsleden wordt onder meer gevraagd ad vies te geven over de invulling van het Regionaal Ontwikke lingsplan Zeeuwsch-Vlaande ren. De overleg-vergadering wordt gehouden in de raadzaal van het gemeentehuis en begint om 19.30 uur. r U 111 iwtfif van onze verslaggever KLOOSTERZANDE - De ge meente Hontenisse moet het als 'groene long van Zeeuwsch- Vlaanderen' vooral hebben van rust en ruimte. Veel historische gebouwen zijn er op de ruim 11.500 hectare grote gemeente niet te vinden. Het enkele oud heidkundige pand dat de ge meente binnen haar grenzen heeft, de Catharinakerk in Hengstdijk, wordt dan ook ge koesterd. Het college van b en w wil twee ton beschikbaar stel len om de kerk op te knappen. De honderdjarige Catharina kerk in Hengstdijk is een van de opvallendste gebouwen in Hon tenisse. Dat het gemeentebe stuur grote waarde hecht aan het beeldbepalende godshuis blijkt uit een voorstel van b en w. Om de kerk, waarvan de viering toren bij een storm gevaar voor de omgeving kan opleveren, op te knappen, wil het college twee ton uit de stads- en dorpsver- nieuwingspot beschikbaar stel len. Begin dit jaar waren b en w nog zeer voorzichtig over het eventu eel beschikbaar stellen van gel den. Er moesten tenslotte ook nog andere, vrij jonge monu menten worden opgeknapt. De molen van Groenendijk stond boven aan de prioriteitenlijst. Het college denkt, dat Hontenis se aan de restauratie van de mo len echter slechts 20.000 gulden hoeft bij te dragen. B en w zien daarom wat meer ruimte on- staan voor extra steun aan de Catharinakerk en stelt de ge meenteraad daarom voor om twee keer zoveel bij te dragen dan aanvankelijk de bedoeling was. Bijdragen De provincie heeft in een eerder stadium al een ton toegezegd en draagt, mocht het Rijk niet over de brug willen of kunnen komen, ook nog een kleine veertien mille bij voor het vernieuwen van de kapconstructie van de Cathari nakerk. Voor het kerkbestuur resteert dan nog een gat van zo'n anderhalve ton. Vijftig mille wordt door kerkbestuur en ge meente redelijk geacht als eigen bijdrage. De rest moet door bij dragen van parochianen e spe ciale acties bij elkaar kunnen worden gebracht, denken de be stuurscolleges van kerk en ge meente. Om bovenstaande berekening te laten kloppen, moet wel'aan enkele voorwaarden worden vol daan. Zo moet het bouwbureau van het Bisdom Breda de restau ratie gratis begeleiden en dient, om de subsidies binnen te halen, dit jaar een meerjarig onder houdsplan gereed te zijn. B en w laten de raad weten dat het ge meentelijk fonds stads- en dorpsvernieuwing 'voldoende is gevoed' om de twee ton te kun nen bekostigen. De leden van de financiële commissie zullen b en w maandag 16 augustus in hun vergadering, die om 19.30 uur be gint, laten weten wat ze van het voorstel vinden. Voorafgaand aan de vergade ring van de commissie financiën komt de commissie ruimtelijke ordening bij elkaar in de raad zaal van het gemeentehuis. Op de agenda van die commissie staan alleen een paar voorstel len om een voorbereidingsbe- sluit voor bestemmingsplanher zieningen te nemen. Zo willen b en w de onderneming Sat Net vergunning geven om zend- en ontvangstmast op hun perceel aan de Hulsterweg op te richten. Het is de bedoeling om Apparatuur uit auto gestolen OOSTBURG - Uit een auto die geparkeerd stond op het Sint Eligiusplein te Oostburg is maandagmiddag een autoradio- cassetterecorder gestolen. De auto is eigendom van een inwo ner uit Kampen. De gestolen ap paratuur heeft een waarde van 350 gulden. de mast later te gebruiken voor uitzendingen van een lokale om roep Oost-Zeeuwsch-Vlaande- ren. De voorbereidingen voor het beginnen van een lokaal om- roepstation zijn momenteel in volle gang. Verdachten van autodiefstal snel aangehouden van onze verslaggever TERNEUZEN - De politie in Terneuzen heeft dinsdag drie Belgen, allen afkomstig uit Eeklo, aangehouden op verden king van autodiefstal. Dinsdag ochtend wilde een inwoner van Terneuzen in zijn bestelbus stappen en naar zijn werk toe rijden. Voor zijn woning bleek echter geen bus meer te staan. De man stapte naar de politie en deed aangifte van de diefstal. Amper twee uur later signaleer de de aangever echter zijn bus op de Beneluxweg in Terneuzen en gaf dit onmiddellijk door aan de politie. Die hield vervolgens de bestelwagen in het oog en kon om 13.00 uur - op basis van ver klaringen van een getuige - de drie Belgen aanhouden. Het trio werd voor nader verhoor overge bracht naar het politiebureau. Brugge Concerten. 't Zand -wo. 11 aug. om 21 uur: China Ethnic Minorities Art Group. Lunatic -wo. 11 aug. om 20.30 uur: All the Way. Walplein -do. 12 aug. om 21 uur: 100 Folk Celsius. Brasserie Raymond -do. 12 aug. om 20.30 uur: Gino Latucca Quartet. Gruuthuse -vr. 13 aug. om 21 uur: Sumaj Rumi. De Kogge -vr. 13 aug. om 20.30 uur: Fabrice Alleman Duo. Burg -za. 14 aug. om 21 en 22.30 uur: Dembo Konte Kause Kuyateh. Johannes Kerkorrel Orkest: zo. 15 aug. om 21 uur: Raymond van het Groenewoud. 't Capucientje -za. 14 aug. om 20.30 uur: Wo Voka. Belfort -zo. 15 aug. om 14.15 uur, ma. 16 aug. om 21 uur: Beiaard concert. A-Akkoord -zo. 15 aug. om 20.30 uur: Michael Biass Duo *t Gezelleke -ma. 16 aug. om 20.30 uur: Nono Garcia Duo. Opus 4 -di. 17 aug. om 20.30 uur: Yvan Padjart Trio. Varia 't Zand -wo. 11 aug. om 22.30 uur: Vuurwerk. Hallezalen, Belfort-za. 14, zo. 15 aug. van il tot 18 uur: Interna tionale Poppenbeurs. Walplein/ Wijngaardplein -vr. 14, za. 15 aug.: Kantdagen. Burg -zo. 15 aug. om 16 uur: Doortocht internationale koet- senparade. Films Kennedvcomplex (info. tel.: 09.32.50.620.620)- Kenned.v 1 -Dennis the menace. a.l. dag. om 14.30 en 20 uur. vr. za. zo. ook om 22.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Kennedy 2 -Last action hero, a.l. zelfde uren als Kennedy 2. Kennedy 3 -Bambi, a.l. (ned.ver sie) dag. om 14.30 uur;- Stay tu ned. a.l. dag. om 20 uur. vr. za. zo. ook om 22.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Kennedy 4 -Sommersby, a.l. vr. za. zo. om 22.30 uur;- Sidekicks, a.l. dag. om 14.30 uur;- Untamed heart, a.l. dag. om 20 uur. zo. ook om 17.15 uur. Chaplin (info. tel.: 09.32.50.34.09.34) -Festival Top- films: Single white female, vr. 20.15, ma. 22.30 uur;- Innocent blood, vr. 22.30 uur. ma. 14 uur;- Fortress. za. 14 uur, ma. 16 uur;- Hellraiser III. za. 16 uur;- Snea kers, za. 18 uur;- Forever young, za. 20.15 uur, di. 14 uur;- Bitter moon, za. 22.30 uur;- Nowhere to run, zo. 14 uur, ma. 18 uur;- Pa triot games, zo. 16 uur;- Salt on our skin, zo. 18 uur. di. 16 uur;- Crying games. zo. 20.15 uur;- The lover, zo. 22.30 uur, di. 18 uur;- Jennifer 8, ma. 20.15 uur;- Dra- cula, di. 20.15 uur;- Body snat- chers, di. 22.30 uur. Complex Zwart Huis (info. tel.: 09.32.50.33.06.60) - Zaal 1 -Indecent proposal, a.l. dag. om 20 uur, vr. za. ook om 22.30 uur;- Loaded weapon I, a.l. za. zo. om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Zaal 2 -Falling down, a.l. dag. om 20 uur, vr. za. ook om 22.30 uur. za. zo. om 14.30 uur, zo. ook om 17.15 uur. Zaal 3 -Alive, a.l. zelfde uren als zaal 2. Memling -Cliffhanger, a.l. dag. om 14.30 en 20 uur, vr. za. zo. ook om 22.30 uur. zo. ook om 17.15 uur. Van Eyck -Reservoir dag. om 20 uur, vr. za. z 22.30 uur. za. zo. ook uur. zo. ook om 17.15 uu B en w van Hontenisse willen twee ton uittrekken om de Catharinakerk in Hengstdijk op te knappen. foto Oscar van Beest Zeebrugge Dans I»! |w Zeedijk -do. 12 aug. om l|It Volksdansgroep Rancho p|im rico Poveio;- vr. 13 aug uur: Gergovia MontereioTuj 14 aug. om 16 uur: Yetn-.L Irish Dancers. Tq Knokke j; Concerten D?t Casino -vr. 13 aug. om 2: at The Glenn Miller Party:n aug. om 21 uur: Salt ia' Adamo. M- Varia oor rut Seharpoord -tot en met n Ge aug. dag. van 15 tot 21 ut hik Internationale Kunst- en tiekbeurs. Films Beverly (info. 09.32.50.620.620) - Beverly 1 -Last action hei dag. om 15,20 en 22.30 uur,; ook om 17.30 uur, bij slecht alle dagen om 17.30 uur. Beverly 2 -Weekend at Bs 2, a.l. dag. om 15,20 en 22,31) Stay tuned, a.l. za. zo. om uur, bij slecht weer alle om 17.30 uur. Beverly 3 -Dennis the me a.l. dag. om 15 en 20 uur, ook om 17.30 uur, bij slecht alle dagen om 17.30 uur;- >i|a cent proposal, a.l. dag. om uur. Beverly 4 -Les visiteurs, a.l om 15 en 22.30 uur;- Cliffha a.l. dag. om 20 uur, za. zo. oi vi 17.30 uur. bij slecht weer al N gen om 17.30 uur. Gent n 1 Concerten Democrazy -za. 14 aug. n es uur:BadPreachers&Zakot g Catfish Fart in a bottle Logos Tetraeder -wo. 11 iib aug. om 20 uur: Xavier Ven ir. Guy de Bievre en Godfrie: 51 lem Raes. Hotel d'Hane, Steenhuys|i. 14 aug. om 15 uur: Het Comservatoriumkwartet ziek voor vier gitaren) Films Decascoop (info. 09.32.91.25.48.38) -Last a hero, a.l. 14.30. 17. 20 enE uur;- Weekend at Bernie'sï 14.30, 17. 20 en 22.30 uur,J tuned. a.l. 14.30,17 en 20i| far off place, a.l. 14.30 en i Groundhog day, a.l. 20 ef uur;- Dennis the menafc 14.30, 17, 20 en 22.30 uurl med heart, a.l. 20 en 221 Sidekicks, a.l. 14.30,17 en3 Cliffhanger, a.l. 14.30, 17, n3i 22.30 uur;- Bambi, a.l. 14.3! Aa: uur;- Loaded weapon I, a l UR; 17, 20 en 22.30 uur;- M* 11< America, a.l. 14.30 en 17 |8c' Falling down, a.l. 22.30 uur 86 piano, a.l. 20 en 22.30 uur,- cent proposal, a.l. 14.30,17 2;.( 22.30 uur;- Sommersby, a.l 101 uur;- Alive, a.l. 14.30, 17,!i0i 22.30 uur. 5,1 Studio skoop (info. >-v 09.32.91.25.08.45) -Fiorile J'n' uur;- Enchanted april, 20 v An angel at my table, 22.31 J La vie de Bohëme. 22.30 Adam's rib, 20 uur;- Jungle 22.30 uur;- Touch of evil. 21 c Het gerommel van de berg, uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 22