SLAGERIJ BLANKENBURGH Nog geen oordeel plan Domburg capeiia Moskou f De dolste donderdag van het jaar IIISSKEI Vlissings dierenasiel pakt uit bij viering twintigjarig bestaan Elfdorpentocht blijft magnifieke fietsroute Gs beloven wel aandacht voor bezwaren tegen bijbouwen vakantiehuizen KltlSSCWCrk bij Iedere woensdag en donderdag iedere maandagmorgen C.y C,J A C.j VLISSINGEN, op delen uit de Liturgische van onze verslaggever DOMBURG - De hoteliers en pensionhouders krijgen voorlo pig geen steun van gedeputeer de staten in hun protest tegen de bouwplannen van de ge meente Domburg op het vakan tiepark Hof Domburg. Het col lege van gs vindt het nog te vroeg om een oordeel te vellen over het bouwplan voor vakan- van onze verslaggever VLISSINGEN - Alle dierenlief hebbers die een hond of kat uit het Vlissings dierenasiel een nieuw huis hebben gegeven, kunnen zaterdag een aanden ken krijgen. De eerste steen voor het dierenasiel aan de Lan- geleenweg is het komende weekeinde op de kop af twintig jaar geleden gelegd door de toenmalige burgemeesters vrouw M. Westerhout-van Spar ren tak. De stichting die het asiel bestuurt, gaat dat vieren met een reünie en allerlei ande re activiteiten. De jubileumviering begint om 11.00 uur. De kynologenclub Zeeland geeft drie keer (om 12.00, 13.30 en 14.45 uur) een ge drag- en gehoorzaamheidsde monstratie. Voor de kinderen wordt er vanaf 14.00 uur een pop penkastvoorstelling gehouden. Zij kunnen zich ook laten schminken. Iedereen kan zijn hond laten tatoeëren. Op het terrein van het asiel staan veel stands, van onder meer vogela siel De Mikke. Greenpeace en de kynologenclub. en er is een rom melmarkt. Het festijn is om 16.00 uur afgelopen. De stichting dierenasiel Vlissin- gen pakt zo groots uit, omdat ze in 1973 in Zeeland een voorbeeld stelde. In Vlissingen was er al wel een dierenasiel, aan de Paar denstraat in de Vlissingse bin nenstad. maar dat was niet meer te doen. Al voor de oorlog was de gepensioneerde politieman Goedhart daar met de opvang van huisdieren begonnen, weet het bestuurslid van het eerste uur mevrouw C. M. Speckens- Vierhout. De honden moesten uitgelaten worden bij de Oranje- dijk, zo weinig ruimte was er, en de daken van het asiel lekten aan alle kanten. Onderkomen Met steun van de gemeente Vlis singen slaagde de pas opgerich te stichting dierenasiel erin een nieuw, modern onderkomen te bouwen aan de Langeleenweg. Voor Zeeland was dat een uni cum. Middelburg. Zierikzee en Goes hebben later dat voorbeeld gevolgd. De oprichters van het dierenasiel in Vlissingen waren pioniers, die zich al na drie jaar zagen geconfronteerd met een levensgroot probleem: gebrek aan geld. Dwangbevelen stroomden binnen. Gas en water werden soms afgesloten. „We hebben toen besloten: "dat gaat zo niet langer", vertelt mevrouw Speckens-Vierhout. „en wij zijn naar de gemeente gegaan. Toen hebben we een vaste subsidie ge kregen. Vlissingen is wat dat be treft een voorbeeldgemeente." Jaarlijks worden er bij het diere nasiel ruim driehonderd katten en tegen de tweehonderd hon den binnengebracht. Vaak zijn die door mensen buitengegooid. „De mentaliteit is veranderd", meent het bestuurslid. „Ik heb het idee dat een aantal mensen met een kat of een hond om springt alsof het een paar schoe nen zijn." Van de andere kant zijn er behoorlijk wat liefhebbers die zich weer over de dieren ont fermen. Katten zitten gemid deld 28 dagen in het dierenasiel en honden 26. „Een asiel is", zegt mevrouw Speckens-Vierhout, ..niet meer uit deze maatschap pij weg te denken." tie-eenheden op het bungalow terrein. want de gemeente Dom burg heeft officieel nog niets op tafel gelegd. Wel zeggen gs de ondernemers van Domburg toe dat ze de problemen nauwlet tend in de gaten zullen houden en dat ze het standpunt van de ondernemers erbij zuilen be trekken als er verdere beslissin gen genomen worden over het bijbouwen van vakantiewonin gen. De ondernemers stuurden gs be gin juli een brief waarin zij hun vrees uitspraken over de bouw van nog meer vakantiewonin gen. In de ogen van de hoteliers en pensionhouders is er geen ruimte meer voor extra recrea tiewoningen. De toevoerwegen naar het dorp en het strand zit ten in het hoogseizoen al over vol. de extra bedden zullen slechts een concurrentieslag tot gevolg hebben en van kwalita- Woninginbraak KAPELLE - Bij een inbraak in een woning aan De Komme in Kapelle zijn in de nacht van maandag op dinsdag een hand tas en een portemonnee gesto len. waarin zich enkele cheques en wat baar geld bevonden. De daders wisten via de achterzijde het pand binnen te komen. tief hoogstaand toerisme blijft dan bitter weinig over. vrezen de ondernemers. De seizoensver lenging die de gemeente predikt in het toeristisch beleidsplan is daarmee ook van de baan. Irreëel Verder zijn de ondernemers be ducht voor de financiële conse quenties van de bouwplannen. De berekeningen zijn naar hun - oordeel te rooskleurig en irreëel. „Als in het 'normale' zakenleven een bedrijf onrendabel is. wordt het gesaneerd of gesloten en vooral niet uitgebreid", schrij ven ze. In de ogen van de recrea tie-ondernemers is het het ver standigst alle bungalows te ver kopen aan individuele kopers en het bedrijf op te splitsen in deel sectoren. zoals het strand, de bungalows, de camping en het zwembad. De rendabele onderdelen zou den moeten voortbestaan en het zwembad gesloten of gesaneerd. De SBD zou de verhuurbemid deling over de verkochte bunga lows kunnen houden en een ver goeding per week voor het ge bruik van het zwembad. Zo kan naar het oordeel van de onderne mers zonder uitbreiding hetzelf de financiële resultaat worden geboekt. Maar, schrijven de on dernemers bitter, „onze mening in dezen is ook nooit gevraagd door de SBD of de gemeente." van onze verslaggeefster VLISSINGEN - „Magnifiek de ze fietstocht. Moet je al die men sen eens zien. Dit is toch een be levenis. Jammer dat ik in de buurt van de molen moet blij ven, anders had ik zelf ook graag een keer meegefietst", roept de molenaar naar een al wat oudere man die nog kwiek op zijn fiets springt. De molen aan de Molenweg in Meliskerke, die vandaag speciaal voor hel fietsende publiek is openge steld, is prachtig versierd met rode. blauwe en gele vlaggetjes. De door weerman Erwin Kroll aangekondigde regenbuien blij ven gelukkig weg. J. Vogelaar uit Middelburg: „Het is een prachlige dag om te fietsen". Voor de achtste keer werd dins dag de Walcherse Elfdorpen tocht verreden, een fietstocht van ruim zestig kilometer langs elf verschillende dorpen op Wal cheren. R. van Leerzem. coördi nator van de fietstocht, ver wacht dat de opbrengst dit jaar tienduizend gulden is. Er zijn in totaal 2.500 inschrijfboekjes ver kocht. De opbrengst is bestemd voor een internaat voor de kin deren van arme boerenfamilies in het plaatsje Nangrong. in het noordoosten van Thailand. Van de opbrengst van de Walcherse Elfdorpentocht wordt een ge bouw neergezet waar de kinde ren een vakopleiding kunnen volgen. H. van Weverwijk uit de Meern in Utrecht en T. Schuitema uit Winsum in Groningen zijn met hele gezin 's ochtends vroeg al op de fiets gestapt. „Het is heer lijk om met dit weer rond te fiet sen. We zijn opgestapt in Bigge- kerke en over de boulevard naai de Oranjemolen hebben we al zo veel mooie plekjes gezien. Het is heel verrassend deze route". Kopje koffie Na een kopje koffie in de Wereld winkel in Oost-Souburg moeten de fietsers vanuit Oost-Souburg richting Nieuw- en Sint Joos- land. Over een smal fietspaadje, staat in de beschrijving aange geven. Het paadje is zelfs zo smal dat de meeste fietsers afstappen en naar de molen lopen. Voor de molen 'Buiten Verwachting' zit E. Elve uit Vlissingen languit in het gras. „Wij doen vooral mee aan deze tocht, omdat we dol zijn op fietsen. En daarbij komt dat de tocht prima is georgani seerd." De molens die voor deze tocht zijn opgesteld, trekken veel be zoekers. De molenkoeken en de plakken volkorencake worden grif door de deelnemers gegeten. De laatste kilometers van Bigge- kerke richting molen De Lelie in Koudekerke zijn bijna vol bracht. Op het laatste vakje van de inschrijfkaart wordt door een breedlachend meisje een stem pel geplaatst. „Vergeet uw me daille niet." De man in het race tenue. die niet op de beloning heeft gerekend, lacht en stopt argeloos de bronzen herinnering in zijn zak. Deelnemers aan de Walcherse Elfdorpentocht nemen een kijkje bij de molen(s) in Koudekerke. foto Ruben Oreel Middelburg opnieuw toneel van talrijke activiteiten Geslaagd Jan Verkleij uit Kamperland is afgestudeerd aan de Technische Universiteit Delft als ingenieur industrieel ontwerper. van onze verslaggever MIDDELBURG - „Het is een leuke kreet, maar niet door ons verzonnen", weet oud-voorzit ter W. S. G. Papendorp van de Folkloristische Commissie. „Oh, is die door iemand van ons verzonnen? Door wie", reageert I. Flikweert van de Middelburg se politie verbaasd. De vermoe delijke bedenker van de kreet 'Dolle Donderdag' is J. de Groe ne, in 1978 voorlichtingsambte naar bij de gemeentepolitie. Door een PZC-journalïst werd hem gevraagd naar de publieke belangstelling van de kermis, het standwerkersconeours, de weekmarkt en de grote ringrij- derij. die dat jaar voor het eerst op één dag werden gehouden. Hij omschreef het evenement als een 'dolle donderdag" zonder noemenswaardige problemen. Dolle Donderdag - deze week is het weer zover - is een dag waar op hij in ieder geval in Zeeland is te vinden, weet oud-voorzitter Papendorp. „Die kreet is zomaar ergens uit de lucht komen val len. misschien ergens in de wan delgangen. maar hij slaat wel aan. Het is een gigantische dag vol activiteiten. Als ik Dolle Donderdag aan een buiten staander zou moeten uitleggen, zou ik zeggen: Middelburg is die dag een stad met activiteiten op allerlei locaties. Het is een uniek gebeuren waar je elk jaar weer naar uitkijkt." Dolle Donderdag is niet altijd Dolle Donderdag geweest. De ringrijderij viel in 1970 voor het eerst samen met de weekmarkt en de kermis. In de jaren zestig werd de tweede folkloristische dag in het algemeen op de laat ste donderdag in augustus ge houden. maar omdat dan het toeristenbezoek vrijwel was af gelopen, werd besloten een dag in de eerste helft van augustus uit te kiezen. Het ontging de Folkloristische Commissie in die tijd dat het op die dag (12 au gustus) behalve markt ook nog kermis was. Acht jaar later, in 1978. vielen de vier evenementen (het standwerkersconcours was de nieuwe loot aan de serie) voor het eerst op één donderdag. Sinds 1978 is de kreet Dolle Don derdag een eigen leven gaan lei den. Hoewel noch de Folkloristi sche Commissie, verantwoorde lijk voor de organisatie van de folkloristische dagen, noch de gemeente Middelburg, die de prijzen beschikbaar stelt voor het standwerkersconcours, er met één woord over rept in de persberichten. In haar voorlich tingspagina in een huis-aan- huisblad spreekt de gemeente wel van Dolle Donderdag. Ook in de volksmond is Dolle Donderdag een begrip De bin nenstad is overvol. Een lege par keerplaats is ver te zoeken: het Hof van Tange is bezet door de wagens en caravans van de ker misexploitanten, op de Markt en het Plein 1940 staan kemisat- tracties, het Damplein is voor eventjes bezit geworden van de marktlui en het Molenwater is omgebouwd tot één grote wed- strijdbaan voor de ringlijders. De Folkloristische Commissie was - zeker in de begintijd - niet erg gelukkig met het samenval len van de vier evenementen. Papendorp: „De commissie vond het prettiger als de activi teiten gedoseerd werden, maar om organisatorische redenen kon dat niet altijd. De commis sie heeft te maken met twee vas te gegevens: de schoolvakanties en de afspraken die de ringlij ders hebben met andere loca ties." Het is dan ook niet elk jaar Dolle Donderdag. Vorig jaar werd de grote ringrijderij bij voorbeeld een week later gehou den. Voor de Middelburgse politie is Dolle Donderdag een dag van ongekende drukte. „Maar", weet Flikweert. „zo chaotisch als het bijvoorbeeld in 1978 was. is het niet meer. De problemen toen werden veroorzaakt door een rij toer met sjeesjes door de binnen stad." Extra agenten inzetten kan de politie niet (meen. „Vroe ger zaten we wat ruimer in ons jasje wat personeel betreft; we kunnen nu geen blik agenten meer open trekken. Vroeger re gelden we het verkeer bij files, nu laten we files staan. Het ver keer is zoveel meer geworden. Als je nu ergens het verkeer re gelt, staat het tweehonderd me ter verder bij een kruispunt weer vast." Wat niet wil zeggen dat de politie met de armen over elkaar de drukte aanschouwt. Bij par- keerexcessen wordt zonder par don het bonboekje getrokken. De gemeente neemt, zegt loco burgemeester G. B. Schoenma kers, een neutraal standpunt in over de organisatie van Dolle Donderdag. „We hebben de or ganisatie gewezen op de proble men die ontstaan als je alles op één dag organiseert, maar we willen daarin niet dwingend op treden." Voor Schoenmakers be tekent Dolle Donderdag dat hij zich volgens eigen zeggen tussen de mensenmenigte moet door wringen om van de ene naar de andere prijsuitreiking te gaan. Negatieve reacties van Middel burgers die hun stad niet meer in kunnen, hebben hem nog nooit bereikt. „Mensen die bekend zijn met de situatie, maken ge bruik van bescheiden vervoers middelen. Vreemdelingen kun nen wel 'ns onaangenaam klem komen te zitten, maar ach. da's toch vakantie-avontuur." Inbraak in tabakszaak HANSWEERT - Uit een tabaks zaak in Hansweert zijn in de nacht van maandag op dinsdag honderd gulden en zeven sloffen shag ontvreemd. De daders kwa men de winkel binnen door een ruit uit de sponning te halen. Vervolgens haalden ze de kas leeg en grepen wat rookwaar. De shag vertegenwoordigt een waarde van 430 gulden. ST. JACOBSKERK Xloskoivskaja Kapella onder leiding van Gennady D/nitrjak met werken van Tschaikovsky, Rachmaninov. BortnjanskyTitow, Tschesnokov en volkliederen uit Rusland door Kees Cijsouw Ze kregen een stormachtig onthaal, de zeventien •zangers en zangeressen van de Capella Moskou, dinsdagavond bij hun optreden in Vlissingen. Een druk bezette Jacobskerk klapte aan het eind van het re guliere programma niet minder dan vijf toegiften bij elkaar. En het zij met respect gezegd: zelfs in die laatste toegift klonk het Moskous kamerkoor nog even trefzeker, fluisterde nog even verstaanbaar en zong niet min der sonoor dan twee uur eerder, in de eerste maten van Liturgie van Johannes, zoals Tschai kovsky die op muziek heeft ge zet. Dat was dus een avondje over wegend genieten, bij de tweede ronde van het klassieke binnen- gebeuren in het buiten inmidels afgesloten Straatfestival. In pro grammatisch opzicht was diri gent Dmitrjak zo alert geweest om - oneerbiedig gezegd - de zwaarste noten het eerst te kra ken. Het optreden begon met ge wijde Russiche koormuziek, waarvoor de keuze was gevallen Vlissings duo aangehouden voor poging tot diefstal van onze verslaggever VLISSINGEN - De Vlissingse politie heeft in de nacht van maandag op dinsdag in Oost- Souburg een 18-jarige Vlissin- ger op heterdaad betrapt bij het openbreken van een kast, die aan een sigarenzaak was ge monteerd. Dinsdag werd een 17-jarige plaatsgenoot aange houden, die eveneens wordt verdacht van het openbreken van de kast. De twee zagen hoe kort daarvoor iemand een zak in de kast gooi den. De Vlissingers dachten dat daarin sigaretten zaten en beslo ten de kast open te breken. De politie, die op surveillance was, wist de 18-jarige knaap meteen aan te houden. Zijn metgezel kon een dag later worden gear resteerd. De twee zijn na verhoor op het politiebureau naar huis gestuurd. In de zak zaten overi gens fotorolletjes. Apparatuur uit auto gestolen OOSTBURG - Uit een auto die geparkeerd stond op het Sint Eligiusplein te Oostburg is maandagmiddag een autoradio cassetterecorder gestolen. De auto is eigendom van een inwo ner uit Kampen. De gestolen ap paratuur heeft een waarde van 350 gulden. zangen naar de heilige Joha; an1 Chrysostomus, in de versies f Tschaikovsky en Rachmani 11 werken die tot de verheve "S1 bijdragen aan de sacrale v; >m' muziek uit de Romantiek 1. >m - en die kwalificatie hoeft beperkt te blijven tot Rus u' muziek. Veeleisende partituren zijn.c 1 maar al bestaat de Moskos 5 v ja Kapella nog maar goed 1(1 jaar - de leden zijn gerecrutfbl uit (vroegere) studenten v; "S1 toonaangevende muziekp gogische instituten. Ze b!> FE\TR stuk voor stuk van solistiscl veau. Als groep pasten ze, al spoedig duidelijk, naad] die traditie van rijke Russi' koorcultuur: hecht in hun menzang, royaal van dynat - met de bassen strak als uz veer tot in de diepste diept geen spoor van schrilheid hoge register van de soprani Waarom knaagde het bij alll deze luisteraar in Tschaikc. ksp en Rachmaninov toch beetje? Het moet te maken n.1 ben met de aard van die de ivoe en hemelbestormende en met een herinnering eerder concert, enkele jam leden, ook op Walcheren, met een Russisch, veel grote zet koor, en ook met d< Tschaikovskys Liturgie. Zo op de artistieke prestatie het Moskouse kamerkoor doen, rijst toch de vraag: zij ventien zangers, hoe dynai: ze ook zingen, niet te weims de bevlogen passages in a jfS Tschaikovsky als Rachman recht te doen? Komen dit deelten niet pas echt va: jJ'J. grond als ze worden ver door een groter 'gemeens: ,'le van gelovigen'? Ik ben geneigd die vragen bi tigend te beantwoorden, hoord de rest van het prorlje:; ma. Hoewel de drie geesté werkjes direct na de pauzei jg. den hadden onder de scha pg van de allure uit die verklc liturgische gezangen. warJj$ in hun toonzetting wel bete gesneden op de bezetting een kamerkoor. Datzelfde voor de in temperament, es sie en koorcultuur zo geva de reeks Russische Volks!) Het resultaat: prachtige ven van zangkunst, waan; nig of niets te wensen ove: en waarin de gedachte aai si: grotere bezetting zich na aandiende. Naarmate het aantal toe? toenam, steeg bij deze luisi ook de vrees, dat de overii bekwaam leidende Dm! zijn manschappen aan het van een vermoeiende avond een afmattingslag bloots» Maar nee hoor, er was spoortje aarzeling of vent» heid in het serene lied, waa: het concert verklonk: werk. U ot'. ltli «i De ringrijdersoptocht op de Markt ir met de weekmarkt en de kermis. Middelburg in 1970, toen de ringrijderij voor het eerst samenviel fotoarchief PZC Eerste kwaliteit Altijd extra voordeel Vers van het mes Korte Noordstraat 49-51, Middelburg, tel. 12914. SUPERVOORDELIG DEZE WEEK Magere hamlappen 1 kilo 10,50 Varkensfricandeau 1 kilo 12,50 500 gram rundersausijzen 5,75 500 gram procureurlappen 5,90 1 kilo doorregen runderlappen 1 kilo schouderkarbonade 9,80 7,80 1 kilo bieflappen 18,00 1 kilo gehakt half om half 7,50 J 500 gram verse worst3,80 Voor uw diepvriezer 5 kilo magere runderlappen75,- 5 kilo dikke riblappen64,-1 5 kilo fijne riblappen56,- 5 kilo mager spek25,- 5 kilo verse worst38,- 5 kilo schouderlappen34,- Cordon bleu4 halen/ 3 betalen Biefstuk tartaar pers stuk1,25 2,10 1,69 0,98 150 gram schouderham.. 150 gram ontbijtspek 100 gram grillworst Bestellingen vanaf 20 kilo worden zonder prijsverhoging thuisbezorgd. BOUWAANVRAGEN Burgemeester en weihouders von Vliss ingen maken ingevolge artikel 41 van de Woningwet bekend dat de volgende aan vragen om bouwvergunning zijn ingeko- 1 J.C Doppenberg voor het bouwen van een garage bij de woning Doornenburg 95: 2. H.P.D. Hallo voor het bouwen van een serre aan de woning de Savornin Loh- manlaan 65; 3. R.J. Weijl -La Boca Franchise- voor het wijzigen van de winkelpui; 4 J. Janse voor het bouwen van een gara ge bij de woning Badhuisstraat 1 38 m WET MILIEUBEHEER Ter inzagelegging onlwerp-beschikking Burgemeester en wethouders van Vlissin gen maken bekend, dat bij hen aanvragen om vergunning in het kader van de Wel milieubeheer zijn ingediend door: 1 Loonljens Automaten B,V. Ie Middelburg voor het oprichten en in werking hebben van een amusemenlscenter (speelauto maten) op het perceel Nieuwendijk 41 61 /Nieuwstraat 1 62, Vlissingen; 2. Olau-Line (U.K.) Ltd. te Vlissingen voor het uitbreiden/wijzigen van magazij nen l.b.v de bevoorrading van de sche pen op het perceel Oosterhavenweg 8, Vlissingen; 3 PZC Holding B.V. te Vlissingen voor het uitbreiden/wijzigen van een offset-rota tiedrukkerij op het perceel Oostsouburg- seweg 10, Vlissingen; 4. Dansschool C.J. de Jong te Vlissingen voor het oprichten en in werking hebben van een dansschool op het përceel Oude Morkt 39, Vlissingen, 5. Stichting Dierenasiel Zeeland Zuid te Oostkapelle voor het oprichten en in werking hebben van een dierenasiel op het perceel Langeleenweg 1Vlissingen; 6. Visbootclub 'Deurloo' Ie Oost Souburg voor het oprichten en in werking hebben van een voorziening tot onderhoud aan pleziervaartuigen (alleen voor leden van de aanvrager), op het perceel Twee de Binnenhavenweg, Vlissingen De aanvragen, de ontwerp-beschikk' gen, die gericht zijn op vergunningve'c ning onder voorwaarden en andere iel yj( vante stukken liggen van 12 augustus ld september 1993 elke werkdag -beho' zaterdag- tijdens kantooruren ter inzagel de sectie Milieu van de sector Stadsontwi keling en op woensdagavond van 17 uur tot 20.15 uur, bij de sectie Communc|Cor tie va n de sector Middelenin het stadhui' Vlissingen. Inzage op woensdagovo'. dient van te voren telefonisch bij de se: Milieu te worden aangevraagd (tel. 01 lf' 87204). Desgevraagd wordt er door sectie Milieu een mondelinge toelichtrj gegeven op de voornoemde stukken. !'o llepi In de periode van 1 2 augustus lot september 1993 kunnen gemotiveer bezwaren tegen de ontwerp-beschikkinge schriftelijk door een ieder bij het colleg Hue worden ingediend. Daarnaast kan verzoC worden om een zitting, waarbij de moe; lijkheid bestaat mondeling bezwaren in dienen. Hiervoor kan telefonisch contoi worden opgenomen met de sectie Milieu. ie a De persoonlijke gegevens van dege' die een bezwaarschrift heeft ingedieN [v„ worden, indien daarom wordt verzot (er niet bekend gemaakt. Het verzoek daar» Ui ji moet schriftelijk, tegelijkertijd melH trjjj bezwaarschrift worden ingediend. tpa ff Alleen zij die tijdig (schriftelijk of mondl kt ling) bezwaren hebben ingebracht tegen' onlwerp-beschikking kunnen later beroi instellen bij de Afdeling voor de geschillij'0 van bestuur van de Raad van State, ter: wordt aangetoond dat men redelijkerwijs' in staat is geweest (tijdig) bezwaren brengen, danwel de besluitvorming stro afwijkt van het voornemen. «e Vlissingen, 1 1 augustus l': Burgemeester en wethouders Vlissirff fa. Zie voor meer informatie ook' gemeentelijke informatiepagi "In den blauw geruiten kiel'' Vlissinger van vandaag. *P tuit •tri or di Wit itje lii. °P 0 fro. Cel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 10