Van Moorsel op eenzame hoogte Kamitsjlejeval naast Levina Chiappucci wint in Indurains rijk Tettelaar wint Ster van Valkenisse Peter Mol boekt tiende zege seizoen sport Nederlandse bekroont eindzege Tour Feniinin met winst slotetappe UAlpe-d'Huez MAANDAG 9 AUGUSTUS 1993 L'ALPE-D'HUEZ (ANP) - The Beauty and the Beast. Leontien van Moorsel is op de fiets beide. Zorgvuldig opgemaakt, niet een pedaalslag die zijn gelijke in het vrouwenpeloton niet kent. Brabantse Tinus heerste in de Tour Feminin, zoals Miguel In- durain de mannelijke versie naar zijn hand zette. „Maar daarmee houdt elke vergelij king op", zei de Brabantse na haar zege. L'Alpe-d'Huez kreeg zaterdag met Leontien van Moorsel in het „tourloze" jaar toch een Neder lands feest. Vader en moeder Van Moorsel met natte ogen aan de streep, haar fanclub juichend langs de weg, „Tinus" solerend op weg naar haar huldiging als Koningin van de Tour Feminin. Voor de tweede achtereevolgen- de keer. Vijf etappezeges, de berg- en puntentrui, de concurrentie op enorme afstand. De Francaise Glignet, in Spanje op doping be trapt. als nummer twee op ruim acht minuten. De Belgische Van de Vijver als nummer drie op bij na tien minuten. Bezeten Van Moorsel staat binnen het vrouwenfietsen op eenzame hoogte. Gevormd door de harde hand van de dit seizoen naar de amateurs overgestapte ex-cipier Piet Hoekstra, bezeten van haar sport. In haar eerste jaren dook Clignet positief PARIJS (ANP) - De Fran se wielrenster Marion Clignet is op doping be trapt bij baanwedstrij- den in juni in Spanje. Een contra-expertise heeft de eerste doping- test bevestigd. De wegkampioene van Frankrijk wacht op een sanctie van de Spaanse wielerbond. Deze zal door de UCI worden overgenomen. Clignet won vorige week de tijd rit in de Tour Feminin. In het eindklassement eindigde zij als tweede op 8 minuten en 29 se conden van Leontien van Moorsel. de cassière van de plaatselijke supermarkt nog geregeld de dis co in, werkte ze zonder schuldge voel een doos gebak naar bin nen, bestelde ze na een wedstrijd rustig een patatje oorlog. Tegen woordig staat de fiets centraal. Met slechts af en toe nog een sportonvriendelijke uitspatting. De 23-jarige Boekelse heeft de beste benen van het peloton, ze ker als het op een combinatie van kracht en souplesse aan komt. Zo gauw de weg omhoog loopt, is de Boekelse lichtge wicht vertrokken. Hoekstra zag jaren geleden een ideale klim- ster in haar, ondanks haar teveel aan gewicht. De kilo's werden er op last van de eigenzinnige Fries in één winter afgetraind. De dik ke kont veranderde in een ge stroomlijnd zitvlak. Haai- gewicht werd zelfs een ob sessie, na de mislukte Olympi sche Spelen van Barcelona. Ze at alleen nog vruchten en verse groenten, kwam op de weeg schaal niet meer boven 46 kilo. „Ik was was ontzettend teleur gesteld door mijn falen. Het heeft lang geduurd, voor ik er overheen was." Haar beschermheer Hoekstra vertrok, Frans van Diepen werd de nieuwe roerganger. De veran dering deed Van Moorsel goed. Ze kreeg meer vrijheid. Bij het NK in juni was Van Moorsel niet te houden, speelde ze met haar ploeggenotes uit de nationale selectie. In de Tour Feminin deed ze hetzelfde met haar bui tenlandse collega's. Van concurrentie was in Frank rijk geen sprake. Helemaal niet meer toen Jeannie Longo in de eerste etappe de ronde moest verlaten na een zware valpartij. De Francaise had de ronde nog enige kleur kunnen geven. Zoals vorig jaar, toen ze Van Moorsel op l'Alpe-d'Huez bijna in de wie len reed om te kunnen winnen. „Maar ook met Longo erbij, had ze de ronde gewonnen", gaf de nieuwe bondscoach Frans van Diepen het grote krachtsver schil aan. Voor Van Moorsel, de laatste da gen geplaagd door een ontsto ken verstandskies, betekent de overwinning in de Tour Feminin meer dan een nieuwe wereldti tel, die ze over drie weken in Oslo hoopt te prolongeren. „De win nares van de Tour Feminin is compleet, heeft zich in twee we ken op diverse terreinen laten gelden. De wereldtitel is slechts een momentopname." Clasica San Sebastian SAN SEBASTIAN (ANP) - Clau- dio Chiappucci heeft een mooie overwinning behaald in het Spaanse rijk van Miguel Indu- rain. Het lukte hem zaterdag in de Clasica San Sebastian, dicht bij het Pamplona en Villava van zijn afwezige rivaal. Het was, na de voorjaarsklassiekers, de zesde wedstrijd die meetelt voor de wereldbeker. Voor de 30- jarige Chiappucci was het de tweede klassieke zege in zijn loopbaan, na Milan-SanRemo. 'H Diablo" versloeg in de sprint met twee renners landgenoot Faresin, zoals hij in de Pyre- neeënrit naar Pau tijdens de Tour Ghirotto klopte. Op 300 meter van de streep viel hij aan waarna Faresin. die enige naam opbouwde als sprinter, spoedig opgaf. Met twee grote overwinningen in ruim twee weken bouwt Chiappucci aardig wat compen satie op voor zijn enigszins te leurstellende Ronde van Frank rijk. waarin bleek dat hij in de Alpen Indurain en co moest la ten gaan. Alleen zijn vechtlust bleef destijds intact, waar een landgenoot als Bugno berustte. De beslissing viel zaterdag, als gebruikelijk in de enige Spaanse wedstrijd van de wereldbeker, op de Al to de Jaizkibel, een klim van eerste categorie, dichtbij de Franse grens. De beklimming begint op 34 kilometer van de streep. Vorig jaar was de bult op genomen in de Ronde van Frankrijk, die toen San Sebas tian aandeed. De laatste drie jaar was Chiappucci telkens goed mee. maar waren de bloe men voor de concurrentie. In 1990 won Indurain. was Chiap- Rominger start toch op het WK SAN SEBASTIAN (ANP) - Toni Rominger start toch in het we reldkampioenschap in Oslo. De Zwitser veranderde van plan toen de Zwitserse wielerbond met een schorsing dreigde. De bergkoning van de Tour en de winnaar van de Ronde van Spanje had zich voorgenomen de rest van het seizoen te oog sten in de talloze criteriums her en der. Belangrijke wedstrijden wil hij niet eerder meer rijden dan volgend seizoen. Rominger rijdt nu toch in Oslo. al is dat zonder ambitie omdat het parkoers niet voor hem ge schikt is. Voorlopig zit Van Moorsel op schema, wint ze alle belangrijke wedstrijden. „Ik leef voor deze sport, doe er net zoveel voor als een prof. Alleen blijft de erken ning vaak uit." Twaalfde en laatste etappe Vaujany- l'Alpe-d'Huez: 1 Van Moorsel (Ned) 108.7 km in 3.46 11.2. Vink (Ned) 2.07. 3. Van de Vijver (Bel) 2.29. 4. Clignet (Fra) 2.46, 5. Purvis (GBr) 4.05, 6 Ko- liaseva (Rus) 4.11,7. Patsjkova (Rus) pucci twaalfde, een jaar latei- was hij elfde (Bugno won), vorig jaar eindigde hij in de stromende regen als tweede achter Alcala. Het deerde de Italiaan niets, dat Indurain zich had afgemeld we gens de nasleep van bronchitis. Zoals ook de Belg Museeuw ont brak, de nummer twee in de door Fondriest aangevoerde stand om de wereldbeker. Tot de Jaiz kibel had de ploeg van Fon driest, die in de stand ruim der tig punten voorsprong heeft op Museeuw, de koers gecontro leerd. Tijdens de beklimming kwam de aanval van Chiappuc ci. Aanvankelijk kon slechts Ste- fano della Santa met hem mee. Op tien seconden volgden Al cala, Rominger. Ghirotto. Fon driest en de Noor Namtvedt. Voormalig winnaar Gert-Jan Theunisse, terug in competitie na de gemiste Tour. viel weg. „Ik kom nog een paai- procentjes te kort. Het zou raar zijn als ik nu weer met de besten zou meekun nen." Het groepje groeide tot vijftien man. Oppermachtig Chiappucci was het eerst boven op de berg, in de afdaling was hij de enige die de aanval van de ontsnapte Gianni Faresin, die slechts even gezelschap had van Fondriest, kon beantwoorden. Een aantal anderen bleef lang op vijftien seconden achterstand, maar kwam niet meer terug, on danks pogingen van Volpi en Giovannetti. Op de boulevard in Donostia, zoals San Sebastian in het Baskisch heet. was Chiap pucci oppermachtig na 238 kilo meter koers. Zoals de Italiaanse suprematie groot was, met ze ven man bij de eerste tien. Beste Nederlander was. net als in de Ronde van Frankrijk. Ed dy Bouwmans. Hij werd 24ste. op 47 seconden. In het klasse ment is Frans Maassen gedeeld achtste met 40 punten. Clasica San Sebastian (Wereldbe ker): 1. Chiappucci (Ita) 238 km in 5.47.51. 2. Faresin (Ita) 0.02. 3. Volpi (Ita) 0.24. 4. Gaston (Spa), 5. Giovan netti (Ita), 6. Namtvedt iNoo) 0,31, 7. Cormllet (Fra), 8. Fondriest (Ita). 9. Ghirotto (Ita). lO.Colage(Ita), 11. Re- bellin (Ita), 12. Bernard (Fra), 13. Bruyneel (Bell, 14 Bugno (Ita). 15. Della Santa (Ita), 24 Bouwmans (Ned). 38. Theunisse (Ned) 2.02. Stand wereldbeker: 1. Fondriest 119 pun ten, 2. Museeuw (Bel) 75. 3. Ballerini (Ita) 73, 4. Sörensen (Den) 68. 5. Chiappucci 66, 6. Sciandri 61, 7. Jar- mann (Zwi), Duclos-Lassalle (Fra) 50, 9. Maassen (Nedi, Furlan (Ita) 40, 16. oa Van der Poel (Ned) 34. Andere Ne derlanders: Theunisse 12, Rooks 8. Verhoeven 5 4 13. 8. Polkhanova (Rus) 4 28, 9. Schop (Ned) 5.40. 10. Luperini (Ita) 5.46,23. Dijkstra 10 10.36. Kelderhuis 18 17. 37 Hilllnga 18.31, 48. De Bruin 25.08. 49. De Laat 25.27. 55 Knol 32.05. 57. Kroes 34.17. 58. Van Geffen 44.55. 59. Van Smoorenburg 46.30. Eindklassement: 1. Van Moorsel 33.24 25, 2. Clignet 8.29, 3. Van de Vij ver 9.27. 4. Luperini 12.03, 5. Vink 13.22, 6. Purvis 13.57, 7. Polkhanova 15.24. 8. Koliaseva 16.47. 9. Marsal (Fra) 19.18.10. Jenkins (VSt) 19.21.12. Schop 22.29, 13. Dijkstra 24 19, 36. Hillinga 44.49,45. De Laat 1 11.03, 47 De Bruin 1.13.39, 48. Kelderhuis 1.17.14, 51 Knol 1.28.11, 54. Kroes 1.39.36. 59. Van Smoorenburg 2.40.29, 60. Van Geffen 3.37.37. WK atletiek verliespost Stuttgart STUTTGART (SID) - Volgens het Duitse weekblad „Der Spie gel" leveren de wereldkam pioenschappen atletiek, die vol gende week vrijdag beginnen, de organiserende stad Stuttgart een verlies van bijna 25 miljoen gulden op. Tien miljoen meer dan was geraamd. Schuldig aan het gigantische fi nanciële debacle is volgens „Der Spiegel" de vice-voorzïtter van het organisatiecomité Rainer Vögele. in het dagelijkse leven directeur van de jaarbeurs in de Zuidduitse stad. Vögele weiger de een bedrag van bijna dertien miljoen gulden dat de IAAF (In ternationale Amateur Atletiek Federatie) had willen bijdragen. De Duitse regering zag daarna af van subsidie. Het Openbaar Ministerie in Stuttgart onderzoekt volgens het artikel in de eerstkomende editie van „Der Spiegel" of Vö gele juridisch vervolgd kan wor den wegens het financieel bena delen van Stuttgart. De organi sator werd vorige maand al be boet met ruim 115.000 gulden omdat hij twee jaar geleden als organisator van de WK wielren nen voor ruim één miljoen gul den aan „zwart geld" op een Zwitserse bank had gestort. In een persverklaring doet het Duitse organisatiecomité van het WK (OK) de inhoud van het artikel in Der Spiegel af als on zin. Volgens Helmut Digel. voor zitter van de Duitse atletiek- bond (DLV). is het verhaal „vol ledig uit de lucht gegrepen." Di gel benadrukte, dat het verlies binnen de ingecalculeerde schatting van ongeveer vijftien miljoen zal blijven. fotoLexde Meester. De koplopers beginnen aan hun laatste omloop. Klassieker voor B-amateurs ware slijtageslag van onze wielersportmedewerker KOUDEKERKE - De eerste uitgave van de Aveilerklassie- ker voor B-amateurs, 'de Ster van Valkenisse' werd zater dagmiddag gewonnen door Jacco Tettelaar. De coureur uit Vlaardingen verraste in de laatste kilometers zijn twaalf medevluchters met een beke ken demarrage. Met hand en tand verdedigde de voorma lig Nederlands kampioen ver volgens zijn kleine voor sprong, die hij tot aan de fi nish in Koudekerke wist vast te houden. De uitstekend door het wieier- comité Koudekerke georgani seerde klassieker was in feite een 120 kilometer lange afval race. Van de 124 gestarte cou reurs bleken er uiteindelijk slechts 35 in staat de finish te halen. Groot verschil Erg verwonderlijk was dat niet omdat met. name in de catego rie van B-amateurs de krachtsverschillen bijzonder groot zijn. Daarbij zorgden za terdag de sterksten van het peloton er vanaf de eerste me ters voor dat de zwakkere broeders al snel de kleedgele genheden weer konden opzoe ken. Al direct nadat men Kou dekerke voor de eerste keer had verlaten, sloeg het pelo ton op hol. Het tempo viel geen moment stil en de schif ting werd steeds verder door gevoerd. Na vijftig kilometer was al meer dan de helft van de deelnemers vanwege een te grote achterstand door de jury uit koers genomen. Slijtageslag De besten hadden zich na deze kilometers lange slijtageslag in de spits van de wedstrijd ge meld. Een kopgroep van 24 courreurs leek zich te gaan op maken voor de finale. Een groep die te groot bleek te zijn en na een nieuwe tempover snelling bleven vooraan uit eindelijk dertien renners over. In dat selekte gezelschap wa ren o.a. de kandidaat-win naars Jos Gevers, Rene Zorge. Jacco Tettelaar en Dirk-Jan van Reek van de partij. De lei ders zagen Pompscha vijf kilo meter voor de finish met kramp afhaken, waarna het spel om de hoogste eer kon be ginnen. Via een waar spervuur van demarrages werd getracht een beslissing te forceren. Zo probeerde Erik Bijlsma te vergeefs de kuierlatten te ne men en waagde René Guyt een uitval. Alle pogingen wer den echter in de kiem ge smoord. En toen. met nog drie kilometer voor de wielen, sloeg Jacco Tettelaar zijn slag. Vlak voor het indraaien van de Dishoekseweg geselde de er varen rot, de pedalen. In de bocht nam hij alle risico's, maar het effect was optimaal want met zijn gewaagde actie sloeg Tettelaar onmiddellijk een gat van enkele tientallen meters. De rest aarzelde en de vogel was gevlogen. Tettelaar pakte een tiental seconden voorsprong en gaf die niet meer prijs, ook niet toen de achtervolgers in de laatste ki lometers alsnog probeerden de zaken recht te zetten. Ach ter hem sprintte Jos Gevers naai- een tweede plaats en wist Dirk-Jan Reek zich als derde te klasseren. Organisator Klaas Lenstra keek tevreden terug op een zeer geslaagde ster van Valke nisse. Enthousiast liet de co mité-voorzitter weten te over wegen het evenement volgend jaar uit te breiden tot een tweedaagse wedstrijd. Uitslagen 1 Jacco Tettelaar Vlaardingen, 2 Jos Gevers Rijsbergen; 3 Dirk-Jan van Reek Noordwijk; 4 Frank Rijk- hof Veenendala; 5 René Zorge Bre da. 6 Jos Schrovers 's-Hertoben- gosch: 7 Peter Schmitz Geleen; 8 René Guyt Wassenaar; 9 Leo Pel- grom Olst; 10 Robert v. d. Wardt hendrik Ido Ambacht; 11 Erik Bijlsma Bolsward; 12 Kees jan van Til Groningen; 13 Bel Pompscha Grootegast; 14 Henk Boonen Rui nen; 15 Jeff Kraak Zevenberg- schenhoek; 16 Richard Plugge Lei den, 17 Brain Burggraaf Haarlem; 18 Diederik Hol Delft; 19 Nico Al berts Delft; 20 Joost van Boxtel Kaastheuvel; 25 Hans Etienne Oud-Vossemeer; 28 Jack Hommel Oud-Vossemeer; 34 Jan Blok Yer- seke. Het peloton bij de eerste doorkomst in de Ronde van foto PieterHoi In ronde van Haamstede van onze wielersportmedewerker HAAMSTEDE - Het wielerpe- loton A-amateurs zorgde zater dagavond in het criterium van Haamstede voor ware klanten binding. Het bijna zestig kop pen tellende peloton vermaakte het goed opgekomen publiek van de eerste tot de laatste mi nuut. De strijd om de podium plaatsen ging na een enerveren de strijd tussen een zevental vluchters, van wie Peter Mol zich maar weer eens de sterkste toonde. De coureur uit Kapelle kraaide voor de tiende keer dit seizoen victorie. Alsof het de eerste wedstrijd van het seizoen was, zo snel trok het peloton in Haamstede de eerste kilometers door de Schouwse badplaats. De temposlag met een gemiddelde snelheid van 43 kilometer per uur vroeg om slachtoffers, die er ook kwamen. Het regende afmeldingen bij het jurykorps, waardoor er uiteinde lijk maar twintig renners de wedstrijd wisten te beëindigen. De wedstrijd was twintig kilo meter oud toen het even leek als of de beslissing al was gevallen. Twintig renners knepen er tus senuit. maar de groep was te groot en er bleken te veel ren ners 'op reserve' te rijden. Het duurde dan ook niet lang of de strijdbijl werd begraven en een hergroepering was het gevolg. Maar rust werd er niemand ge gund want onmiddellijk na de samensmelting sprongen zeven renners uit de grote groep weg. En dat bleken niet de minsten, want aan het commando kwa men Vital Timmermans, Marcel Remijn. Rini Sestig, Ludo van O verveld. Ruud Havermans, Pe ter Mol en de Oekraiener Mi chael Touz. Het zevental den derde naar een voorsprong van dertig seconden. In het peloton, waar de formatie van Theo Mid- delkmap de slag goed had ge mist, werd een eerste tegenactie op poten gezet. Maar de acht achtervolgers (met Kees Schou- wenaar, Francois Franse en John v. d. Ameele. kregen geen groen licht van het sterk uitge dunde peloton. Een volgende jachtgroep met daarbij Fester Aarts. Wilfred Geys en opnieuw Kees Schouwenaar, kendï al geen succes. En toen S: wenaar het een derde kee beerde, nu met opnieuw it zt Geys. Eric de Crom en Leys, bleek ook daar geen op te rusten. Bij de kopgroep was het M twaalf kilomter voor de als eerste de aanval zocht, der succes, de coureur van Zeeuws-Vlaanderen werd gefloten. En terwijl Sestig aan de rol moest lossen, w| h Van O verveld die de vols poging waagde. Zijn onóp" ming leek kansrijk, zeker de sterke Ruud Haver kwam assisteren. De achtf gers speelden gevaarlijk door niet direct te reaj maar het was Tou,z die zijn wen niet kon bedwinger, winnaar van de klassiel van Tholen haalde de vluchters tot genoegen vieer anderen weer terug. Preci de kaart van de onvoorste k0 sterke Peter Mol, die in de sprint de rest geen schij: kans gaf. Toch was Mol nie{ööe gerust geweest op een gw loop: „Met Marcel Remij: de streep rijden, is levensg: lijk. Ik heb geprobeerd di frontatie met demarrages- lopen, maar ik kwam niet Die demarrages hebben R kennelijk toch voldoend sloopt om hem ook in de, te kunnen kloppen", aldus Voor Remijn was het oi duidelijk. De coureur naast zijn eerste seizo greep liet berustend wet Mol zonder enige twij sterkste was geweest die de overwinning had gegn Uitslag: 1 Peter Mol Kapellel in 2.16.10; 2 Marcel Remijn nadorp; 3 Vital Timmermj ke; 4 Ludo van Overveld Scl chael Touz Oekraine; 6 Ruud! mans Nieuw Vossemeer; 7 senberg Terheyden; 8 Rini Oosterhout; 9 Kees Schoui Kloetinge; 10 John Leys St; buiten; 11 Eric de Crom drecht; 12 Peter Hoondert John de Crom Woensdrecht; Barten Zevenbergen! Geys Kwadendamme; 16 Franse Kwadendamm; 17 J< Ameele Terneuzen: 18 M! Vlimmeren Hoeven; 19 Jea Dagevos Wemeldinge; Aarts Kruiningen. r> BRUNSSUM (ANP) - Europees kampioene Kamitsjlejeva is halverwege het WK dammen voor vrouwen in Brunssum naast koploper Levina geko men. De twintig-jarige Witrus- sin boekte in het duel met Jac queline Schouten een goedkope zege. De Nederlandse nummer twee liet zich kort na de ope ningsfase verrassen door een fraai in de stand gevlochten damcombinatie. Schouten was daarna meteen kansloos. Levina uit de Oekraïne kwam in haar partij tegen de Russin Tsji- taikina met remise goed weg. De oud-wereldkampioene heeft evenals Kamitsjlejeva na vijf ronden acht punten vergaard. Tsjitaikina volgt met titelverde digster Goloebjeva op één punt. Laatstgenoemde nam in haar partij tegen achtvoudig Neder- Knock-out na twintig tellen BAYAMON (SID) - De Ameri kaanse bokser Gerald McClel- lan komt terecht in de record boeken. De middengewicht had zaterdag in Bayamon (Puerto Rico) slechts twintig seconden nodig om zijn wereldtitel (WBC- versie) met succes tegen zijn landgenoot Jay Bell te verdedi gen. Bell kreeg na het beginsignaal nauwelijks de kans naar het midden van de ring te lopen. McCellan raakte zijn uitdager dusdanig in de nierstreek dat het vijf minuten duurde voordat hij weer overeind kon krabbelen. McCellan behaalde zijn 29ste overwinning op 31 gevechten, waarvan 27 door knock-out. De snelste KO stond tot zater dag op naam van Warring. Hij had 24 tellen nodig. lands kampioene KareDj Lith geen risico. De vijf titelhoudster stuurde op remise aan, hoewel bantse tijdens de eerste nooihelft nog niet heeft kt imponéren. Brunssum, WK vrouwen: Vijl a' de: GolubjevaiLeli-VanLithi 1. Nicolai (Ned) - Pasjkjevitgjli 1, Schouten (Ned) - Kamf (WRu) 0-2, Levina (Oek) - TsjfhO (Rus) 1-1, Minkina (Pol) - Je kaja (Oek) 0-2, Ringelene ÉL Tsjoeb (Oek) 1-1. Stand: l-KUnte leva, Levina 8 punten, 3. Tsjil |3p Golubjeva 7, 5. Van Lith, Pasjr Tsjoeb 5, 8. Jankovskaja 4,9 lene, Nicolai, Minkina 3,12 Sr! f Brunssum. Mannen, internal °j toernooi: Tweede ronde: Gi'dlj WRu- Der Sen1-1. Prosma Scholma (Ned) 0-2. Zalitis Wiersma (Ned) 1-1. Budé (Nee- bi (Ita) 2-0. Sidibé (Sen) - Kat 0-2. Derde ronde: Katz - Gaffi1 2. Bubbi - Sidibe 0-2, Wiersma 2-0. Scholma - Zalitis 2-0. D« man 2-0. Stand; 1 Ganfr ®i' Scholma 5. 3. Der en Wiera ?ld Katz en Bude 3,7. Sidibe - Za tuu Bubbi en Prosman 1 iat ats Dt in Negende plaat Van de Grien 1 LEUVEN - Hans Griendt uit Hoek is negen worden bij de internal wegwedstrijd in het Bel Leuven. De atleet van Sc! sport noteerde voor twaal meter en honderd zes enr tig meter een tijd van 39- Bij de tien kilometer val dermonde eindigde Axelai or Gans als eerste Nederlani mi de veteranen op een 8 plaats. Chiel Grishaver ui j0n singen van atletiekvere ye, Dynamo finishte als eer; en derlandse senior op #£0 plaats (37.03). ,-anm Pi fotoEPA Leontien van Moorsel koestert de trofee, die zij als winnares van de Tour Feminin kreeg.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 18