Onvrede parkeren vrachtauto s Dow past tekort Knol II niet bij H Oplevering sportcomplex Haamstede in september Musical in De Doelen over levensverhaal Evita Peron Sluis onderzoekt mogelijkheden tot bezuinigen streek 12 Transportondernemers boos op gemeente Westerschouwen 1 WOENSDAG 14 JULI 1993 van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - Een aantal ondernemers uit Wester schouwen en omgeving is zeer ontevreden over het beleid van de gemeente ten aanzien van het parkeren van vrachtwa gens. Nu de vrachtwagens niet meer in de dorpen mogen wor den gestald, zijn de onderne mingen aangewezen op indus trieterrein De Roterij. Daar is volgens hen te weinig ruimte en verlichting ontbreekt. De ge meente is bereid een parkeer terrein aan te leggen op De Ro terij, maar de toekomstige ge bruikers vinden de prijs voor een parkeerplaats te hoog. Bij de gemeente heeft het in het verleden klachten geregend van bewoners van Burgh-Haamste- de. Vooral omwonenden van het postkantoor hadden last van de daar geparkeerde vrachtwa gens, Ze hebben gehoor gekre gen bij de gemeente, Voortaan mogen er geen vrachtwagens meer in de kernen worden gepar keerd. Stallen van vrachtwagens brengt volgens wethouder ir C. W. Veerhoek de sociale veilig heid in gevaar, het komt de leef baarheid niet ten goede, er ont staan in de buurt van het post kantoor onveilige verkeerssitua ties en de vrachtwagens nemen doorgaans meer dan een par keerhaven in beslag. Transportbedrijf Hendrikse uit Kerkwerve. dat een aantal chauffeurs in dienst heeft uit Burgh-Haamstede, vindt dat de gemeente zich er met het verbod te makkelijk afmaakt. De vrachtwagens moeten nu gepar- Snelkraak bij sportwinkel GOES - Snelkrakers hebben in de vroege dinsdagochtend voor 20.000 gulden aan sportartikelen buitgemaakt bij een sportwin kel aan de Lange Kerkstraat in Goes. Tegen vijf uur ramden de dieven de glazen winkeldeur uit de gevel. De buit bestond uit trainingspakken, shirts en jacks van bekende merken. De schade aan de deur wordt door de poli tie op zo'n tweeduizend gulden geschat. keerd worden op een weg bij in dustrieterrein De Roterij. De verlichting, is er slecht, er is nau welijks ruimte en als een perceel bedrijfsterrein wordt verkocht is het plekje verkeken. Bovendien worden de vrachtwagens niet bewaakt. Gesprekken tussen gemeente en bedrijf hebben tot nu toe geen resultaat gehad. Het bedrijf ver wijt de gemeente dat het al zijn voorstellen van tafel veegt. A. van Dongen, die de honneurs waarneemt van zijn vakantie vierende directeur, zegt dat Hendrikse best een stuk grond wil kopen of huren, „maar daar hebben we niks meer van ge hoord." Stuk grond Wethouder Veerhoek heeft een andere lezing. Hij meldt dat de gemeente een stuk grond ge schikt wil maken voor het parke ren van vrachtwagens, inclusief het aanbrengen van een omhei ning, een fietsenhok en een bo dem waardoorheen de olie niet kan lekken. Maar dat moet zich zelf wel terugverdienen. Omgerekend zouden de onder nemers 1500 gulden per plaats moeten betalen. Veerhoek vindt het niet meer dan redelijk dat de Politie pakt twee illegalen op bij actie koffieshop van onze verslaggever TERNEUZEN - Het drugsbe- strijdingsteani Double Shot heeft opnieuw een koffieshop ontmanteld. Dat gebeurde maandagmiddag in de Tholens- straal in de Terneuzense bin nenstad. In het pand werden twee illegaal in ons land ver blijvende Marokkanen aange troffen. Ze werden opgepakt en overgedragen aan de vreemde lingenpolitie. Vermoedelijk worden ze nog deze week het land uitgezet. De politie nam een kleine hoe veelheid soft drugs en een zakje met (vermoedelijk) hard drugs in beslag. De politie kwam in ac tie na klachten van omwonen den. De bezoekers van de koffie shop veroorzaakten veel over last. ondernemers meebetalen. Het parkeren is per slot van rekening hun probleem, en ze mogen al blij zijn dat de gemeente bereid is mee te werken aan een oplos sing. J. Luijcx, directeur van een be drijf.voor in arktkramen verhuur, ziet dat anders. Van de gemeen te mogen de vrachtwagens niet meer in het dorp, dus moet de ge meente ook zorgdragen voor een oplossing. Het bedrag van 1500 gulden - hij spreekt overigens van 1000 - is volgens hem veel te hoog. Elders is het veel goedko per. De Roterij is naar zijn smaak geen alternatief. Hij on derschrijft de klachten van on dernemer Hendrikse volledig. Hendrikse heeft overigens laten weten dat hij zijn. eigen manie ren heeft om de gemeente tot da den aan te zetten die hem welge vallig zijn. Hij voert een perso neelsstop in voor inwoners van Burgh-Haamstede, en werkne mers uit die plaats zouden om moeten zien naar een andere baan. Van Dongen wil geen com mentaar geven op deze maatre gelen van zijn baas. Hij heeft overigens nog niet gemerkt dat ze zijn uitgevoerd. Veerhoek is 'zeer boos' over de dreigemen ten: „Dit is echt stijlloos." De woonwijk Knol II in Kruiningen wordt in haar groei beperkt door de aanleg van een ondergrondse gasleiding van Dow. foto Willem Mieras van onze verslaggever KRU1NINGEN - Burgemeester A. Verbree van Reimerswaal betreurt dat Dow Benelux in Terneuzen niets wil doen aan de beperkingen die een onder grondse gasleiding mel^ zich mee meebrengt voor de nieuwe woonwijk Knol II bij Kruinin- gen. Aan weerszijden van de lei ding geldt een veiligheidszone van tachtig meter, waarin niets mag worden gebouwd. Dat maakt de Knol II bij voorbaat verliesgevend. Reimerswaal had Dow gevraagd het tekort - naar schatting een half miljoen gulden - bij te passen. De weigering van Dow noemt, Verbree 'zakelijk correct, maar uit een oogpunt van goede ver houdingen betreurenswaardig'. De propyleenleiding, waarmee het chemieconcern vloeibaar gas van Terneuzen naar Rotter dam vervoert, ligt in de polder De dakdekker aan het werk op het Sportcomplex Westerschouwen dat in september zijn deuren opent. foto Pieter Honhoff van onze verslaggever BURGH-HAAMSTEDE - De op knapbeurt van de sporthal in Burgh-Haamstede ligt goed op schema. Zaterdag 25 septem ber, tijdens de gemeentedag, worden de tennishal en de sporthal officiéél geopend. „De nieuwe naam luidt voor 99 pro cent zeker 'Sportcomplex Wes terschouwen'," onthult ir C. W. Veerhoek, wethouder van de ge meente Westerschouwen en te vens voorzitter van de Stich ting Renesse. Deze stichting is eigenaresse van het complex, dat al jaren niet meer in gebruik was. In de hallen, die bekend stonden als 'Kraayestein'. ligt nog overal rommel en stof op de vloeren Het grote werk is echter al klaar. Voorman J. Kenters van aanne mersbedrijf Prince uit Haamste de is erg tevreden over de voort gang. ..Over een week begint de bouwvakvakantie, dus alles moet nu al ver klaar zijn." Het schilderwerk en wat kleine din getjes ter afwerking komen na de vakantie aan bod. Buiten wordt hard gewerkt aan de nieuwe bestrating van het parkeerterrein. Veerhoek, van origine architect, ziet het al hele maal voor zich: „Het moet een beetje smoel krijgen. Er komt een mooi Engels grasveld, met hier en daar een boompje. Ver der krijgt de voorgevel een gron dige face-lift, zodat de uitstra ling wat luxer wordt." Hij vindt dat het complex als nieuw be schouwd moet worden en niet als 'tweedehandsje'. Commotie Rond de verkoop van het park en de sporthal is nogal wat com motie geweest omdat eigenaar Bohemen bv uit Den Haag jaren lang de hallen niet wilde verko pen, terwijl de gemeente drin gend behoefte had aan een open bare sportaccommodatie. Uit eindelijk besloot de gemeente een spiksplinternieuwe hal te bouwen bij de brandweerkazer ne. De nieuwbouw zou ruim 2,5 miljoen gulden gaan kosten. Juist toen de tekeningen voor de nieuwe hal klaar waren, bleek Bohemen wel bereid tot ver koop. De gemeente Wester schouwen kocht de hallen voor 1,350.000 gulden. De helft van dit bedrag werd opgehoest door de Stichting Renesse. die eigena- Promotie - Oud-Sassenaar Tom Vereecken is aan de Katho lieke Universiteit van Nijmegen gepromoveerd tot doctor in de Medische Wetenschappen op het proefschrift 'The Amygda loid Complex in Alzheimer's dis ease'. ten zuiden van Kruiningen, op een steenworp afstand van het toekomstige bestemmingsplan. Door de veiligheidsmarge mag in de zuidelijke schil van de Knol II alleen wat groen worden aan geplant. Die strook levert niets op en kost Reimerswaal alleen maar geld. De gemeente staat nu voor keus de grondprijzen in het bestemmingsplan op te schroeven of het verlies zelf te dragen. Probleem is dat uitbrei ding van Kruiningen alleen in zuidelijke richting mogelijk is. In het oosten, westen en noor den grenst het dorp aan (rijks- )wegen en het veerplein. Infrastructuur De kwestie is voor Reimerswaal aanleiding alle belemmerende infrastructuur te inventariseren. Ook de precieze risicocontouren moeten boven water komen. Verbree verwacht immers dat de veiligheidsmarges in de toe komst zullen worden uitgebreid. Dat kan allerlei gemeentelijke plannen in de wielen rijden. Vol gens de burgemeester illustre ren de problemen met de Dow- leiding dat Reimerswaal enkele jaren terug de aanleg van een lpg-buis van Eurogas volstrekt terecht heeft aangevochten. Die pijp ligt in een leidingstraat, waarin allerhande transportbui zen zijn gebundeld. De provincie wilde destijds de veiligheidszo nes aan weerszijden van die gas leiding fors opkrikken. Dat zou onder meer het Krabbendijkse bestemmingsplan Meiboom be perken. Reimerswaal liet daar op het werk stilleggen en stapte (met succes) naar de Raad van State. Flessehals Reimerswaal is de flessehals van Zuid Beveland en heeft daar door veel last van dergelijke on dergrondse leidingen Buiten de resse werd. De renovatie van de gebouwen kost een kleine mil joengulden. Veerhoek denkt dat het geschat te exploitatietekort van 150:000 gulden over enkele jaren tot nul zal zijn weggewerkt. Het tekort wordt tot een maximum van 85.000 gulden gedragen door de stichting. Het overige geld moet van de gemeente komen. ,.We hoeven niet zonodig winst te draaien. Mocht dat ooit wel het geval zijn, dan zal dat geld ge bruikt worden voor kwaliteits verbetering van de accommoda tie". belooft Veerhoek in zijn hoedanigheid van voorzitter van de stichting. In de toekomst zullen verschil lende sportverenigingen ge bruik gaan maken van het com plex. „Het jeugdzaalvoetbal kan niet meer terecht in Zierikzee en sommige sluimerende vereni gingen willen weer wat actiever worden. Het gaat prima draai en." Veerhoek heeft er alle ver trouwen in. „De ligging van de hallen is ook ideaal." Het beheer van het 'nieuwe' sportcomplex komt in handen' van een commissie waarin verte genwoordigers zitten van de ge meente. de stichting en de toe komstige gebruikers. Algemeen bedrijfsleider wordt A. C. H. Ver hoeven uit Tilburg, die in de ogen van Veerhoek zeer capabel van een medewerkster ROTTERDAM - De Doelen in Rotterdam presenteert van vrijdag 16 juli tot en met vrij dag 23 juli de musical 'Evita'. Deze musical is in 1980 be kroond als hoogtepunt van het Musical Theatre van jaren tach tig in de originele Broadway- versie met de nieuwe ontdek king Rebecca Norman. Dit werk van Andrew Lloyd Webber en Tim Rice is gebaseerd op het ge ruchtmakende levensverhaal van Evita Peron. De geschiedenis van 'Evita' speelt zich af in Buenos Aires tussen 1934 en 1952. Eva Duarte begint haar leven als een niet door haar vader erkend, straat arm plattelandsmeisje. Afge dankt na haar eerste affaire vlucht ze, 16 jaar oud, naar Bue nos Aires. Via goedkope tango lokalen, onbeduidende filmrol letjes en invloedrijke 'vrienden' beklimt ze de maatschappelijke ladder. In Juan Peron vindt ze de man van haai- dromen. Gedreven door haar ambitie en dankzij haar populariteit bij het volk slaagt zij erin Juan Peron in 1946 de presidentsverkiezingen te la ten winnen. Dit tot grote erger nis van de Argentijnse society. Als presidentsvrouw zet 'Evita' zich in voor arbeiders, armen en kinderen. Gewonden bij aanrijding RENESSE - Een man uit de ge meente Westerschouwen is dins dagochtend gewond geraakt bij een aam-ij ding op de kruising Kooijmansweg en Lagezoom in Renesse. Een vrachtwagenbe stuurder uit Kruiningen ver leende geen voorrang, waardoor de personenauto van de weg ge duwd werd en in een sloot be landde. De vrachtwagen kwam gedeeltelijk boven op de auto te recht. De man uit Westerschou wen raakte bekneld in het au towrak. De brandweer had ruim een uur nodig om hem te bevrij den. Ook de vrachtwagenchauf feur raakte gewond. Beide be stuurders zijn naar het zieken huis overgebracht. Openluchtfestival - Mu ziekcafé De Zakzolder in Hoede- kenskerke houdt zondag een openluchtfestival. The Emme- royts. The Doctors en How Should I Know spelen op het ter ras van het etablissement. Het publiek kan het havenplein ge bruiken als buitenmodel dans vloer. Het muziekfestijn begint om 20.00 uur. Na een korte bloeiperiode gaat het' Peron-regime steeds meer dictatoriale trekjes vertonen. Het land staat economisch aan de rand van de afgrond. Evita vecht om aan de macht te blij ven, tot een ongeneeslijke ziekte haar velt. Zij houdt een laatste toespraak ('Don't cry for me Ar gentina') en sterft enkele dagen later, 33 jaar oud, even geliefd als omstreden. Als een heilige wordt zij door miljoenen ten grave ge dragen. Ché Guevara De musical begint met het dra matische bericht dat Eva Peron is gestorven. De jonge student Ché Guevara hoont vervolgens haar door miljoenen bezochte begrafenis, een kruising tussen het Vaticaan en Hollywood, als een circusvertoning. Hoewel his- torisch niet vaststaat of de le gendarische Guevara en Eva Pe ron elkaar ooit ontmoet hebben, speelt hij een belangrijke rol in de musical. Als het 'koor' in een Grieks dra ma vormt hij de rode draad door de musical, met reacties op hoofdpersoon Evita en commen taar tegen het publiek. Door het leidingstraat liggen nog tal van pijpen die planologische belem meringen met zich meebrengen. Naast de Dow-leiding zijn dat een ethyleenpijp, een hoofd- transportleichng van de Gasunie en een kerosinebuis van de NA VO. De laatste begint bij Woens- drecht en stopt bij recreatiege bied Den Inkel. Momenteel be staan plannen de leiding voor vliegtuigbrandstof door te trek ken naar Vlissingen. Maar niet alleen ondergrondse infrastruc tuur legt de gemeente beperkin gen op. Ze moet ook rekening houden met de risicomarges van de spoorlijn, hoogspannings masten en het vervoer van ge vaarlijke stoffen over het Ka naal door Zuid-Beveland en de Schelde-Rijnverbinding. En aan een rijksweg 58 kleeft op zijn beurt een geluidgrens. Volgens Verbree speelt het probleem met veiligsheids- en gel.hdsnormen voortdurend i:i 'zijn' gemeente. SLUIS - Na de zomervakantie gaat het college van de gemeen te Sluis met de hoofden van dienst bekijken of en waarop in Sluis kan worden bezuinigd. Dat deelde wethouder J. du Fos se dinsdagavond mee tijdens de gecombineerde vergadering van de commissies Maatschap pelijke zorg, Vrom en Finan ciën/bestuurlijke coördinatie waar de tussentijdse rapporta ge van dit jaar aan de orde was. Uit die rapportage blijkt dat voor enkele posten (vaklitera tuur, overuren en advertentie- kosten) flink moet worden bijge past. Volgens Du Fossé is vakli teratuur een noodzaak als be paalde eisen aan een afdeling „worden gesteld. „Dan moet zo'n afdeling up-to-date zijn," aldus Du Fossé die toegaf dat een ex tra raming voor die post van 13.000 gulden - wat het totaal op 42.000 gulden brengt-fors is. Se cretaris C. Reinhoudt merkte op dat bij de fusie met Aardenburg op de post vakliteratuur be spaard kan worden. In Sluis overweegt men verder de aankondigingen van de diver se commissie- en raadsvergade ringen niet meer zo uitgebreid, met complete agenda, te melden in de dagbladen. Een grote post Vals Belgisch geld opgedoken in Sluis SLUIS - Drie ondernemers uit Sluis hebben het afgelopen weekeinde valse bankbiljetten van 5000 Belgisché franken ont vangen. Kenmerkend voor de vervalsingen waren het ontbre ken van het watermerk en de kleurafwijking. Centrum Vakopleiding MIDDELBURG - Aan hel Centrum Vakopleiding in Middelburg hebben de volgende leerlingen een diploma gehaald: Booglassen niveau 1: J. Geldof, A Verhaard, M. Middelkoop, W. Fliers en U Venticïnque. Booglassen niveau 2: W Haribha.jan. Vapro-A (theorie): B, v d. Linden en D. Kokje. Vapro-B (theorie): A. Schuitema en M Leenheer. vormen ook de overuren. Re houdt vertelde dat er feenj breiding van personeel piS; heeft gevonden, maar datheti perken van de overuren nog» gelukt is. Du Fossé vond d; geen reden is voor paniek. Het VVD-raaclslid J. Bog maakte duidelijk dat zijn frat tegen de begroting stemmen als er geen aparte» duktbegroting toerisme op komt. Zijn fractie zal daaru een brief schrijven aan de v zitter van de commissie fin; ciën/ bestuurlijke coördina; burgemeester M. Everaers. Du Fossé was gematigd opli» tisch over het afsluiten vanl centrum van Sluis op de zon: gen. Dat gebeurde a zondag voor het eerst. „Vrjjj is er een gesprek met de poli over wat beter kan en wat ai terwege gelaten kan word» aldus de wethouder. Kadefeesten in Goes gevarieerd van onze verslaggeefster GOES - De Goese kaden sla donderdag 22, vrijdag 23 em terdag 24 juli voor de twintig! keer in het teken van de Kal feesten. Kunst en muziek, derspelen en bootjevaren: t programma biedt voor elkn wils. Een greep: donderdag juli begint het festijn rondo de Binnenhaven om 19.01 met een feestmarkt, een turn; monstratie, touw trek wedsli den en veel muziek, 's Midda zorgt een wandelend jazzbam al voor de juiste stemming in stad. Vrijdagochtend is er een teki wedstrijd op de hoek van i Turfkade en de Kleine R een hengelwedstrijd a Oostvest. 's Middags zet vólk dansgroep De Babbelaars li; beste beentje voor. Ookiscrfn kinderschmïnkfestival en dein ditionele Pieremachocheltoclil Om half zes, etenstijd, is ersoff te halen bij het Visperk. In lil avond weer veel muziek. Zaterdag opnieuw een grote feest-, kunst- en amWite;- markt, de hele dag een zeilrace, op de Oosterschelde, tittel drachtenshow door Ons tail goed. een modeshow, tol sprietlopen en schaak- en dl wedstrijden. Zaterdagavej worden de Kadefeesten iw kaal afgesloten met optrefe. van de Desperado Daddy's a Nada Frankie Heart. opvoeren van deze persoon als commentator is de musical geen blinde verheerlijking van een idool, maar een levensecht ver haal waarin ook omstreden as pecten naar voren komen. In Ar gentinië is 'Evita' dan ook ver boden. De roek-opera 'Evita' doet in 1976 voor het eerst van zich spre ken, maar de theaterversie is voor de geschiedenis van de mu sical van grote belang. De musi cal kent geen traditionele cho reografie. Tegenover het 'gezon gen' theater op basis van parti tuur roept regisseur Harold Prince met bewegingen en beel den in het decor een krachtige visuele taal op. Een markant voorbeeld is de presidentsverkiezing als ver dwijntruc. Van vijf op schom melstoelen gezeten generaals verdwijnt de ene na de andere kandidaat in het niets tot alleen Peron overblijft. Met het techni sche systeem van film- en dia projectie vlogit bovendien het gespeelde 'theater' en de au thentieke 'historie' op cruciale momenten samen. Dit geeft 'E- vita' een documentaire tendens en daardoor extra aantrekkings kracht. ift Scène uil de musical 'Evita'. Woensdag 14 juli Ahoy' Tentoonstellingscom plex - 10.00 tot 16.30 'Jeugd land', vakantiefestijn voor kin deren, met meer dan 100 attrac ties zoals circus, theater, paard rijden en lunapark. Plaswijckpark - 15.00 'Een Vreemde Gast', door poppen theater Clarine Ballot. Coolsingel - 13.30 Stadsrondrit met de bus door oud- en nieuw- Rotterdam. Donderdag 15 juli Ahoy' Tentoonstellingscom plex -10.00 tot 16.30 'Jeugdland' (zie woensdag 14 juli). Coolsingel -13.30 'Stadsrondrit' (zie woensdag 14 juli). Vrijdag 16 juli Ahoy' Tentoonstellingscom plex - 10.00 tot 16.30 'Jeugdland' (zie woensdag 14 juli). Sportpaleis Ahoy' - 20.00 Pearl Jam in concert. De Doelen, grote zaal - 20.15 'E- vita'. musical gebaseerd op het levensverhaal van Evita Peron, op muziek van Andrew Lloyd Webber. Imax Theater - 21.30 'The Hunt for Red October', speelfilm, van af 16 jaar. Coolsingel - 13.30 'Stadsrondrit' (zie woensdag 14 juli). Zaterdag 17 juli Sportpaleis Ahoy' - 20.00 Pearl Jam in concert. De Doelen, grote zaal - 20.15 'E- vita' (zie vrijdag 16 juli). Imax Theater - 21.30 'The Hunt for Red October' (zie vrijdag 16 juli). Coolsingel -13.30 'Stadsrondrit' (zie woensdag 14 juli). Zondag 18 juli De Doelen, grote zaal - 14.30 en 20.15 'Evita' (zie vrijdag 16 juli). Maritiem Buitenmuseum 12.00 tot 16.00 'Dag van de over slag', met demonstraties van zakkendragers, stoomkraan, sleperswagen met paarden e.d. Maritiem Buitenmuseum - van af 11.30 Meevaren met een echte stoomboot door de Rotterdam se havens en over de Nieuwe Maas. Museum Boymans, Rozentuin - 13.00 tot 17.00 Openluchtthea ter, met kinder-, muziek- en straattheater en diverse optre dens. Schiedamsedijk- 11.00 tot 17.00 Zondagsmarkt met kunst,.! tiek, curiosa en boeken. Maandag 19 juli Ahoy' Tentoonstejlingsc» plex- 10.00 tot 16.30 'Jeugdlai (zie woensdag 14 juli). De Doelen, grote zaal - 20.15 vita' (zie vrijdag 16 juli). De Doelen, hal grote zaal -15 Inloopconcert door Aeoli Maastedelijk Jongenskoor. Coolsingel -13.30 'Stadsrom (zie woensdag 14 juli). Dinsdag 20 juli Ahoy' Tentoonstellingsco plex -10.00 tot 16.30 'Jeugdlai (zie woensdag 1.4 juli). De Doelen, grote zaal - 20.15 vita' (zie vrijdag 16 juli). Coolsingel -13.30 'Stadsronl (zie woensdag 14 juli). Woensdag 21 juli De Doelen, grote zaal - 20.15 vita' (zie vrijdag 16 juli). Plaswijckpark - 15.00 'Rit Kikker' door poppentliet Clarine Ballot voor kind» van 3 tot 8 jaar. Donderdag 22 juli Ahoy' Tentoonstellingsd plex -10.00 tot 16.30 'Jeugdlf (zie woensdag 14 juli). De Doelen, grote zaal - 20.15 vita' (zie vrijdag 16 juli). Vrijdag 23 juli Ahoy' Tentoonstelling plex - 10.00 tot 16.30 'Jeugdlï (zie woensdag 14 juli). De Doelen, grote zaal - 20.1» vita' (zie vrijdag 16 juli). Zaterdag 24 juli Afvaart Willemsplein - Music-Dinner Cruise, rondfl door het havengebied rnetl muziek em vier-gangendind Zondag 25 juli Museum Boymans, RozenWi 13.00 tot 17.00 OpenluchttM (zie zondag 18 juli). Schiedamsedijk -11.00 tot» Zondagsmarkt met kunst, tiek, curiosa en boeken. Maandag 26 juli Ahoy' Tentoonstelling#1 plex-10.00 tot 16.30 'Jeugd» (zie woensdag '14 juli). Dinsdag 27 juli Ahov' Tentoonstelling#' plex - 10.00 tot 16.30 'jeugd') (zie woensdag 14 juli),

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 22