PvdA-nota tegen zere been CDA Vrachtvervoer in EG in 1998 volledig vrij PZC PZC Demonstratie loopt uit op protest tegen ultra-rechtse CP'86 Gevluchte president Azerbajdzjan denkt niet aan opstappen Graasverbod binnen- en buitenland Meer belasting hogere inkomens Herstel van koppeling l UBM De voordelige CONTi-Nü-REISVERZEKERING® van Zilveren Kruis: "voor één tientje per maand 't hele jaar prima verzekerd op reis, wanneer/hoe vaak, hoe lang of waarheen u maar wilt!1 JA stuur mij gratis en zonder enige verplichtingen een kennismakingspakket over de nieuwe Zilveren Kruis Conti-Nü-Reisverzekering Autodief oorzaak ongeluk: twee doden MAANDAG 21 JUNI 1993 OEN HAAG (GPD) - De koppe ling tussen lonen en uitkerin gen moet worden hersteld. De definitie voor de koppeling, de verhouding tussen het aantal «erkenden en niet-werkenden, moet worden aangepast. Men sen met een inkomen van meer dan 90.000 gulden bruto moeten neer belasting gaan betalen. Bovendien moet er fors ge snoeid worden in het aantal fis cale aftrekposten voor deze groep. Dit zijn de kernpunten van een PvdA-nota over het inkomens beleid. Het stuk wordt deze seek formeel gepresenteerd. Hetis geschreven door het PvdA- itamerlid Van Zijl. De nota moet ondermeer als leidraad dienen bij de kabinetsdiscussies over het inkomensbeeld 1994. Vol gens de nota is een inkomensbe leid van de overheid nodig nu de inkomensongelijkheid toe neemt. CDA-kamerlid Terpstra rea geerde afhoudend op de PvdA- ideeen. Afwijzing Volgens het CDA moeten de be lastingen juist omlaag. Het wij zigen van de koppeling wordt af gewezen, net als een overheids ingrijpen om inkomensverhou dingen vergaand te regelen. In de nota wordt een verhoging van de belastingaftrek wegens arbeidskosten (arbeidskosten forfait) afgewezen. Alleen als het zou gaan om een voor iedereen gelijk bedrag, waardoor de ho gere inkomensgroepen in feite voor de kosten opdraaien, zou het wel mogen. Daarnaast zou er een. voor ieder een gelijke, belastingkorting moeten komen (tax-credit) in plaats van de huidige belasting vrije sommen die in het voordeel werken van de hogere inkomens. Als het tax-credit er komt moe ten de hogere inkomensgroepen geen compensatie krijgen door aanpassing van hun belasting tarieven. De PvdA wil verder af van het systeem waarbij de premies aow, aww, awbz en aaw alleen in het laagste belastingtarief (38,4) procent verwerkt zitten. Dat ta rief geldt voor inkomens tot 43.000 gulden. Ook in hogere be lastingtarieven moeten de pre mies worden opgenomen. Dat betekent een voordeel voor de mensen met lagere inkomens. In de nota wordt een vergroting van het verschil tussen uitke ring en loon van de hand gewe zen. De aow moet omhoog even als de bijstand. Aan de bijstand mag niet getornd worden, ook niet voor jongeren. De periode waarover iemand een ww-uitke- ring kan krijgen moet worden verlengd. Nu is die maximaal 4,5 jaar. De PvdA wil wijzigingen in het systeem van sociale zekerheid. Zo zou iemand binnen bepaalde marges zelf de hoogte en duur van een wao- en ww-uitkering moeten kunnen bepalen. Wie langer heeft gewerkt moet ook langer recht hebben op een uit kering. of diens uitkering moet hoger liggen dan normaal. Zo moeten ook premievoordelen mogelijk worden. Voor nieuwe generaties moeten het huidige systeem waarbij de alleenverdiener een dubbele be lastingvrije som heeft, worden afgeschaft. Dat moet gekoppeld worden aan een hogere kinder bijslag en een wettelijk recht op deeltijdwerk. Ook in de zoge noemde Toeslagenwet, een aan vulling op de ww, moeten kost winnersvoordelen verdwijnen. Met loonkostensubsidies moe- Man met mes in arrest bij pausbezoek FOLIGNO (CIC-RTR) - Een 33- jarige Pool, die een 30 cm lang mes bij zich droeg, is zondag tij dens het bezoek van paus Jo hannes Paulus II aan de Ita liaanse stad Foligno gearres teerd. Vlak voordat de paus pas seerde, trok de man de aandacht van een politieagent door zijn rugzak. Bij inspectie bleek die het mes en een spuitbus met be dwelmend gas te bevatten. Verder had hij knipsels over vo rige aanslagen op de paus bij zich. De man. Jan Bulka, woont al enige jaren in Italië. Hij is va ker met de politie in aanraking geweest. Over zijn motieven was in eerste instantie nog niets be kend. Op 13 mei 1981 raakte de paus ernstig gewond toen hij op het Sint Pietersplein werd neerge schoten door de Turk Mehmet Ali Agca. Vermoedens over be trokkenheid van de Bulgaarse veiligheidsdienst of de KGB konden nooit worden bewezen. Een jaar later probeerde in het Portugese bedevaartsoord Fa- üma een volgeling van de aarts conservatieve mgr. Marcel Le- febvre. de Spaanse priester Juan Fernandez Krohn, de paus met een bajonet te raken. De paus bleef ongedeerd. Krohn dook, na een gevangenisstraf te hebben uitgezeten, kortgeleden als ad vocaat in Brussel op. DEN HAAG (ANP) - De jonge- rendemonstratie zaterdag in Den Haag is uitgelopen in een protest tegen een vergadering van de CP'86. Deze extreem rechtse partij vergaderde in het zalencentrum boven het Centraal Station. Ruim zeven tig jongeren probeerden de bijeenkomst te verstoren. Zij vielen vermeende skinheads JDlJStanCl aan op de perrons. De CP'86 had onder een valse naam de vergaderruimte ge huurd. De politie was hiervan niet op de hoogte. Een van de jongeren was er achter geko men toen aan het begin van de middag een groep van de CP'86 tegelijkertijd met de studen ten op het station aankwam. De politie heeft een keer met de wapenstok de jongeren van de perrons geslagen. Er zijn geen arrestaties verricht. Onder de leden van de CP'86 bevond zich het Haagse ge meenteraadslid S. Mordaunt. Zijn partijgenoten hielden pa pieren voor hun hoofd om her kenning te voorkomen. Vlaamse Blok Een vrouw riep een paar keer „White power". Door de jonge ren aan de andere kant van het politiecordon beantwoordt met „Nazi's raus". Geruchten dat vertegenwoordigers van het Vlaams Blok ook aanwezig waren, kon de politie niet be vestigen. Ongeveer driehonderd jonge ren deden mee aan de demon stratieve tocht tegen de kabi netsplannen met de basis beurs en de bijstand. Zij uitten tevens hun ongenoegen over het harde politieoptreden tij dens de voorgaande jongeren- demonstratie in Den Haag op 8 mei. De demonstranten legden bloemen op de hoek Kneuter dijk/Lange Vijverberg. Op die plek liep het protest op 8 mei uit op rellen, waarbij tientallen gewonden vielen. Politieagenten helpen een lid van CP'86 na een confrontatie met demonstranten overeind, foto Jos van Leeuwen/ANP Zilveren Kruis heeft een bijzonder aantrekkelijke reisverzekering ontwikkeld, die een héél jaar geldig is: de Conti-Nö-Reisverzekering. Met deze polis kunt u vertrekken wonneer u wilt, waarheen u wilt en hoe long en hoe vaak u maar wilt. ip de geruststellende zekerheid dat u prima verzekerd bent voor alle schades die een fijne vakantie in de war kunnen sturen. En als u morgen al op vakantie gaat, kunt u 'm vandaag nog telefonisch afsluiten. Een Reisverzekering die in alles voorziet, tegen een premie die u rauwelijks in uw portemonnee voelt. DE 10 VOORDELEN VAN DE CONTI-Nu-REISVERZEKERING v Groot gemak voor een lage premie. GRATIS wereldwijde dekking. Ook in Nederland! 9 Geen extro toeslag bij skivakantie en onderwatersport. v Uitgebreide bagagedekking maximaal 7.500, per persoon of 25.000,- per polis. GRATIS vervangend vervoer en uitgebreide voertuigenhulp T GRATIS World Assistance Card met recht op wereldwijde hulp, dag én nochl, van alarmcentrale EuroCross. Repatriëring overal ter wereld 100% vergoed. T Vergoeding van alle geneeskundige kosten. v Tondarlshulp lol 750,- per persoon. v Ongevallendekking met hoge uitkeringen, Daar voel je je een stuk beter bij. Door onze jarenlange ervaring weten we precies wot u op uw reis allemaal kan overkomen. Daarom dekt de Conti-Nü-Reisver- zekering ruimschoots alle risico's die u loopt. De premie is zo laag omdat u de polis rechtstreeks, zonder tussenpersoon, bij ons afsluit. En omdat Zilveren Kruis als één van de grootste reïsverzekeraars van Nederland de kosten loag kan houden. Voordelen waar wij u graag van laten profiteren! Telefonisch afsluiten kan ook: 01 180 - 12274 Dat kost u niets en verplicht u tot niets. BON VOOR EEN GRATIS KENNISMAKINGSPAKKET CONTI-NÓ-REISVERZEKERING® Straat/huisnummer I Postcode Plaats Telefoon overdag's-avonds BON INVULLEN EN IN EEN ENVELOP ZONDER POSTZEGEL OPSTUREN AAN. i Zilveren Kruis, Antwoordnummer 113,4330 VB Middelburg. van onze correspondente LUXEMBURG - Nederlandse vrachtwagens mogen over vijf jaar in alle EG-landen vrij la den en lossen. Dat hebben de EG- ministers van transport zater dagavond in Luxemburg afge sproken. Totdat het wegver voer op 1 juli 1998 helemaal vrij wordt, zal het aantal ritvergun- ningen per jaar geleidelijk stij gen. Nederland, België, Denemar ken, Duitsland en Luxemburg kregen daarnaast definitief toe stemming om vanaf 1995 een re gionaal belastingvignet in te voeren voor vrachtwagens zwaarder dan twaalf ton. Duits land heeft tot op het laatste mo ment het vrijmaken van het wegvervoer, waar Nederlandse transporteurs waarschijnlijk flink van kunnen profiteren, ver bonden aan de eis van zo'n vig net. Het aantal ritvergunningen zal begin volgend jaar worden ver hoogd van 18.530 tot 30.000. Daarna zal het aantal jaarlijks met 30 procent stijgen. Het bete kent dat het een Nederlandse transporteur straks vrij staat om bijvoorbeeld op de terugweg van een levering in Berlijn een (Duitse) vracht te vervoeren naar Keulen. De details voor het vrachtwa genvignet moeten nog nader worden uitgewerkt. Het ligt in de bedoeling de opbrengsten in een centrale pot te stoppen, waarna een verdeling volgt over eenkomstig het gebruik van het wegennet. Het leeuwedeel zal naar Duitsland gaan. in principe 73 procent. België krijgt 13 pro cent, Nederland 9 procent, De nemarken 4 procent en Luxem burg 1 procent. Inmiddels is ook Engeland van plan een vignet in te voeren, maar Londen wil dat niet samen met de vijf andere EG-staten doen. Het vignet is overigens slechts een tijdelijke maatregel. Onder EG-vlag zal vanaf 1998 worden geëxperimenteerd met het ook in Nederland al veel besproken t«EM (ANP) - Bij een aanrijding op de «helmseweg in Rozendaal (Gld.) zijn zaterdag- kond de 40-jarige M.J.H. Dijkland uit Arnhem en I ®-'-jarige R.J. Sleutel uit Oude Pekela om het en gekomen. Een derde automobilist uit Ro- fcndaal raakte ernstig gewond. man uit Oude Pekela had, zo is uit politie-on- ferzoek gebleken, een auto in Arnhem gestolen door het stuur- en contactslot te forceren. De poli tie vermoedt dat hij daardoor in Rozendaal in een bocht naar rechts de macht over het stuur verloor. De automobilist uit Rozendaal kon de tegenligger nog ontwijken en kwam tot stilstand tegen een boom. Hij liep ernstige verwondingen op. De Arn hemmer, die achter hem reed, klapte frontaal op de man uit Oude Pekela. Beide mannen waren op slag dood. van onze correspondent MOSKOU - Met rebellerende militairen aan de rand van hoofdstad Bakoe probeert 'waarnemend president' Geidar Aliejev de politieke impasse in Azerbajdzjan te doorbreken. De 70-jarige voormalige topcom- munist, die vrijdag zei de ge vluchte president te vervan gen, trachtte zondag in onder handelingen met rebellenleider Hoeseinov een 'overgangsrege ring' uit de grond te stampen. Hoeseinov wil dat Elchibey af treedt en heeft zelf een invloed rijke post in een nieuwe regering geëist. Elchibey echter verklaar de zaterdag dat hij niet aan af treden denkt. „Ik ben en blijf de gekozen president van Azer bajdzjan", zei hij tegen journa listen die hem opzochten in de Azerbajdzjaanse enclave Na- chitsjevan. Maar een voorwaar de voor zijn terugkeer naar Ba koe was. dat de rebellen van de 35-jarige Hoeseinov zich terug trekken van de hoofstad en later de wapens neerleggen. Daar was zondagavond geen en kele kans op. Aliejev liet weten druk met Hoeseinov te onder handelen en dat de voormalige wolhandelaar 'een politieke fac tor van betekenis' is. Hij riep El chibey op zo snel mogelijk terug- te komen naar Bakoe teneinde een spoedzitting van het parle ment bij te wonen. „Om een na tionale tragedie te voorkomen, moet er nu door alle partijen worden onderhandeld", aldus Aliejev. Conflict Die oproep lijkt vooral bedoeld om Elchibey te dwingen tot een officiële machtsoverdracht. De voormalige hoogleraar en dissi dent heeft binnenlands vrijwel al zijn populariteit verspeeld door geen oplossing te brengen voor het bloedige conflict om de enclave Nagomo Karabach en zijn als laf beoordeelde vlucht naar Nachitsjevan. Maar Aliejev moet ook rekening houden met de internationale reacties op zijn 'tijdelijke macht sovername' en die zijn zeer nega tief De belangrijkste Westerse landen en Turkije benadrukten dat Elchibey de wettig gekozen president van Azerbajdzjan is en blijft. ten mensen die geen werk kun nen vinden aan een baan gehol pen worden. Banenpools en het jeugd werkgarantieplan tJWG) moeten worden uitgebreid. Voor uitkeringstrekkers moet het be grip 'passende arbeid' verruimd worden. Wordt een baan gewei gerd. dan volgt een korting op de uitkering. Via winstdeling moeten meer verschillen in beloning ont staan. Gemeenten moeten meer ruimte krijgen voor een eigen in komensbeleid. Dat kan via de bijzondere bijstand en mogelijk heden om belastingen kwijt te schelden. Voor dat eigen inko mensbeleid moeten zij meer geld van het rijk krijgen. rekeningrijden. Engeland en Duitsland krijgen de primeur. Vanaf het jaar 2000 moeten de vignetten en de tolwegen lang zaam tot het verleden gaan be horen. Het vrachtwagenvignet zal on geveer 2750 gulden kosten voor vrachtwagens met meer dan drie assen, de 40-tonners, zoals begin juni al werd afgesproken. Voor twee- en drie-assige vracht wagens zal een heffing van zo'n 1750 gulden worden ingevoerd. Een dagvignet voor transpor teurs uit andere landen komt op een gulden of vijftien. Minister Maij-Weggen van ver keer en waterstaat zei zaterdag avond tevreden te zijn met de ge vonden oplossing. Nederland heeft, verklaarde®zij. „de sterke intentie" aan het Eurovignet mee te doen. Wel overweegt ze transporteurs in een overgang stermijn te compenseren. De transportministers werden het zaterdag ook eens over een minimum motorrijtuigenbelas ting van zo'n 1550 gulden per jaar voor vrachtwagens. Op aan drang van Frankrijk is echter bepaald dat alle EG-landen die nu onder het minimum liggen, tot 1 juli 1998 de tijd krijgen om hun systeem aan te passen. Frankrijk compenseert zijn transporteurs voor het gebruik van de tolwegen en heeft boven dien de laagste vrachtwagenbe lasting van de EG. Met de hef tige reacties van vrachtwagen chauffeurs vorig jaar nog vers in het geheugen, wilde Frankrijk echter niet nu al nieuw zout in de wonden strooien. Alligator doodt jongen van 10 HOBE SOUND (AP) - In Florida is een tienjarige jongen overle den nadat hij tijdens kanotocht met zijn vader en enkele kennis sen in het water was gestapt en door een alligator was aange vallen. Bradley Weidenhamer werd za terdag door de alligator onder water getrokken toen hij in een ondiep gedeelte van de Loxahat- chee rivier was gaan staan. Het dier liet hem los toen de vader en anderen de alligator met hun peddels sloegen. De jongen was echter dodelijk gewond aan zijn hoofd. De drieeneenhalf meter lange en meer dan 160 kilogram zware alligator werd later gevan gen. In de afgelopen twintig jaar werden in Florida zes mensen door alligators gedood. In Flo rida leven meer dan een miljoen alligators. Europa verkilt terwijl de branden woeden. In Pa rijs demonstreerden zaterdag duizenden tegen het koude-offensief dat de regering heeft ingezet te gen inkomende buitenlanders. In Duitsland ging de golf van aanslagen voort en in eigen land ontstond opnieuw handgemeen rond het weinig-frisse genootschap der Janmaten. De reactie roept actie en nadere reactie op. Al deze vormen van geweld leiden tot een heilloze spiraalgang waarin, uit onmacht, over macht gebruld wordt: de brute kracht van de sterkste. Europa maakt zich breed. De zondebok is aangewezen, het beest zal bloeden. De pa niekreactie van de politiek verantwoordelijken is even op merkelijk als simpeltjes: geef de zondebok een graasverbod en je bent uit de problemen. Het basisrecht op gelijkheid wordt niet principieel verdedigd maar opgeschort, louter en alleen om de gemoederen in eigen kring te sussen. Zo vallen in snel tempo de netten dicht rond grote delen van het Oude Continent. Herr Bundeskanzler Kohl heeft vorige week zijn ergernis over de Europese reacties op het virulent-racistische ge weld in zijn gouwen niet onder stoelen of banken gestoken. Bezie Uzelven vooraleer ge naar ons kijkt, was zijn bood schap. Hij heeft daar. zij het slechts gedeeltelijk, gelijk in. Het Ver enigd Koninkrijk heeft altijd al een moeizaam toelatings- en een soepel uitzettingsbeleid gevoerd. In Nederland leidde de Kosto-doctrine tot een beperkende verscherping. Het Bel gisch regionalisme krijgt een steeds grimmiger aanzien. Frankrijk staat nu voor de uitvoering van een reeks vervaar lijke maatregelen. Duitsland, waar het geweld moord en doodslag opriep, is slechts eén - zij het nogal duidelijk - voor beeld uit de rij. Daarnaast mag niet vergeten worden, dat hetzelfde Duitsland (nijver gesteund door willige vazallen) op het gebied van het racisme, in blinde haat én uit koele bereke ning, een zware eigen verantwoordelijkheid heeft opge bouwd. Die is niet uit de wereld geholpen met een bozig speechje van een kanselier. De wereld kijkt immers met ver bijstering naar een aantal ontwikkelingen. Het blijkt nog steeds mogelijk, dat in het Duitse klimaat potentiële uit roeiers wapenarsenalen opbouwen, oefenterreinen exploite ren. hun gif verspreiden op speciale nazi-concerten en zich bedienen van de restanten van het Goebbels-drukwerk. Daar past geen aarzeling. Ook op de Zeeuwse wegen schoten dit zomerweekeinde de leuzen weer voorbij: Auslander Raus. Deutschland Erwache!. Het tuig nadert met hoge snelheid. De politiek staat voor een buitengewoon zware taak. Ze wil de bestrijding van onrust en onlust. En wat doet ze? Ze pakt de immigranten aan, verwijzend naar de problemen van assimilatie, bevolkingsdichtheid, de culturele, sociale en religieuze verschillen. En, vergeten we het economische vraagstuk niet. Wie immers sprinkhanen op zijn akker meent te zien, grijpt naar de gifspuit en verzint daar een nette om schrijving voor. In de discussie wordt gemakkelijk gauw vergeten, dat wie een koloniale of neo-koloniale schuld heeft opgebouwd, niet zéér verbaasd kan zijn als de rekening op de eigen stoep wordt geïnd. Het recht op incasso kent in deze wereldwijde samenhang geen verjaring. Het wordt echter niet erkend. Over de bron van een groot deel van de problematiek wordt liever niet gesproken, over de bestrijding van de gevolgen des te meer. Het grote excuus voor de overheidsacties luidt, dat indamming van de migratiestroom de wind uit de smoezelige zeilen van de rechts-radicalen zal halen. Wie gelooft dat? Ook het grote redmiddel van de Kohl-administratie kan niet zonder vraagtekens blijven: bezorg onze Turken gauw een paspoort en Duitsland en de Turkse gemeenschap zijn saampjes uit de lasten. Hoe diep is daarover gedacht? In Nederland voorzag de Wehrmachtsbefehlshaber Chris tiansen in de racistische jubelperiode '40-'45 eens een ver zoekschrift van de kanttekening: Jude bleibt Jude, ob mit ob ohne Beine. De zwaargehandicapte verzoeker werd naar het vernietigingskamp gestuurd en de boef Christiansen stierf decennia later vredig als een soort oorlogsheld. De kans is groot dat in het Duitsland van onze jaren een Turk een Turk blijft, met of zonder paspoort. Racisten-uit-roeping achten zich niet gestopt door een paspoort en zullen ieder die donkerder is dan perkament-wit of varkens-roze, blijven ach tervolgen. Ze kennen immers hun principes. Is het gepast in dit kader deze gruwelijke vergelijking te ma ken? Ja. Aan de basis namelijk ligt dezelfde kille filosofie van ongelijkheid en onverdraagzaamheid die door de eeuwen heen tot de diepste vernedering en ijzingwekkende slachtin gen leidde. Binnen de met vangnetten en muren omgeven Westerse beschaving. O. Directie: K. Scherphuis. W. F. de Pagter en F. van de Velde. Hoofdredactie: M. P. Dieleman, algemeen hoofdredacteur; C. van der Maas. hoofdredacteur commentaar; A. L. Oosthoek, adjunct-hoofdredacteur. Vlissingen: Oostsouburgse- weg 10. Postbus 18. 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000. Servicepunt: Boekhandel Bikker, Walstraat 94 Middelburg: Markt 51. 4331 LK Middelburg. Tel. 01180-81000. Goes: Grote Markt 2, 4461 AJ Goes. Tel. 01100-31800. Terneuzen: Axelsestraat 16, 4537 AK Terneuzen. Tel. 01150-94457. Hulst: Servicepunt: Boekhandel Duerinck, Gentsestraat 12, Tel. 01140-14058. Axel: Nassaustraat 15, 4571 BK Axel. Tel. 01155-68000. Zierikzee: Oude Haven 41. 4301 JK Zierikzee. Tel. 01110-15380 Opening kantoren: Maandag t/m vrijdag van 8.00 tot 17.00 uur. Openingstijden Zierikzee 8.30-12.30 en 13.30-17.00 uur Zaterdags in Vlissingen van 8.00 tot 10.30 uur. Centrale redactie: Postbus 18. 4380 AA Vlissingen. Tel. 01184-84000; Redactiefax: 01184-70102 's avonds op zondag t/m vrijdag vanaf 19.00 uur; in het weekeinde: verwijzing via de telefonische boodschap op de kantoren. Bezorgklachten: maandag t/m vrijdag: op de kantoren gedurende de openingstijden: zaterdags tot 14.00 uur- op de kantoren door de klacht in te spreken op de band of de verwijzing op te volgen, Overlijdensadvertenties: tijdens kantooruren en maandag- t'm vrijdagavond van 20.30 tot 22.00 uur en zondagavond van 20.00 tot 22.00 uur. Tel. 01184-84000. Fax 01184-70100. Abonnementsprijzen: per kwartaal 82,75, automatische afschrijving 82,00. franco per post 105.00; per maand 29,00, automatische afschrij ving 28,50; jaarabonnement 320,00. automatische afschrijving 319,00; jaarabonnement franco per post 405,00; losse nummers maandag t/m vrijdag 1,50. zaterdag 2,00 p st., (alle bedragen inclusief 6 pet. btw). Postrek.nr.: 3754316 t.n.v. PZC ab rek Vlissingen. Advertentietarieven: 162 cent per mm. minimumprijs per adver tentie 24,30; ingezonden mededelingen 2.5 x tarief. Voor brieven bureau van dit blad 6.00 meer. Volledige tarieven met contractprijzen op aanvraag (alle advertentieprijzen exclusief 17.5 pet. btw). Giro: 35 93 00. Uitgeverij Provinciale Zeeuwse Courant B.V. Vlissingen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 3