De Kam slaat toe in tweede proef BC Vlissingen wijst Marathon terug PZC Serooskerke wint Dorpen-toernooi Zon schijnt weer voor Phoenix Schaak-Snooker Masters wint snel aan populariteit Emiel Dorst tekent contract bij NAC Sectiebestuur biljart nog altijd woedend Johan de Wolf buit klein voordeel uit sport MAANDAG 21 JUNI 1993 14 Stem liet Zeeuwse menkampioen in eerste ronde in de steek GRIJPSKERKE - De voetbalploeg van Vrouwenpolder is er niet in geslaagd om voor de vierde opeenvolgende keer het Dorpen voetbaltoernooi van Grijpskerke op haar naam te schrijven. Het team van ondermeer Harrv Koster. René Koster en Hans Wattel werd in de finale een halt toegeroepen door Serooskerke. Op het toernooi in Grijpskerke waren net als voorgaande jaren weer enkele plaatselijke cracks afgekomen. Naast bekende na men in het team van Vrouwenpolder kwamen Stoffel Schipper. Kees Pieter Geschiere en Marco Dieleman in het veld voor Grijpskerke en behoorden Harro Hazelaar en Edwin Meerman tot de ploeg van Oostkapelle. Voor de finale van het toernooi voor ploegen van vijf speler (één keeper, vier veldspelersi plaatsten zich dezelfde teams als vorig jaar: Vrouwenpolder en Serooskerke. Vrouwenpolder bereikte via overwinningen op Grijpskerke. Meliskerke en Sint Laurens de eindstrijd, Serooskerke rekende af met Gapïnge en Oostka pelle en speelde gelijk tegen Veere. In de finale kon het favoriete Vrouwenpolder zijn faam niet waar maken. Leo Coppoolse zorgde in de eerste helft voor 1-0 en na de hervatting bouwde Serooskerke zijn voorsprong uit naar 2-0 via Michel Louwerse. Hans Francke maakte kort voor tijd aan alle onzekerheid een einde: 3-0. Het toernooi voor bedrijven werd gewonnen door Supermarkt Sanderse uit Grijpskerke. Deze ploeg versloeg Café Boone uit Meliskerke met 1-0. De eindstand: 1. Serooskerke. 2. Vrouwenpolder, 3. Veere. 4 Meliskerke. 5 Grijpskerke, 6. Oostkapelle. 7. Sint Laurens, 8. Gapinge. CHICAGO (REUTER) - De bas ketballers van de Chicago Bulls, Michael Jordan voorop, zijn er niet in geslaagd voor ei gen publiek de derde opeenvol gende NBA-titel te bemachti gen. Tegenstander Phoenix Suns, geïnspireerd door „Sir" Charles Barkley, vocht in de vijfde wedstrijd met succes voor overleving. De gecontro leerde opleving van de Suns was goed voor de winst (108-98) en verkleining van de achter stand tot 2-3 in de serie die over maximaal zeven duels gaat. De ontknoping volgt nu in Arizona. De tv-kijkers en bazen zullen blij zijn met die verlenging. Sterspe ler Jordan, die opnieuw niet tot staan kon worden gebracht maar wel afgeremd, was minder te spreken. „Dit is uiterst teleur stellend. We bleven onszelf in de voet schieten. Het gaat nu niet hier gebeuren. Dat is de reali teit." Zijn golfvriend en aartsrivaal Barkley stond begrijpelijk te ju belen na de tweede zege. „Chi cago, haal de planken maar weer voor de ramen weg. Er komen geen rellen, tenminste niet nu", adviseerde de 115 kilo zware at leet de plaatselijke bevolking. Jordan afbluffen of tegenhouden was nog steeds onmogelijk, ge tuige de 41 punten, maar beteu gelen lukte soms wel. Bovendien moest Jordan keihard werken voor het resultaat. Dat viel te gen, omdat de assistentie in ver houding ondermaats was. Scot- tie Pippen kwam nog wel tot 22 punten, maar center Horace Grant liet het bij één rake vrije worp. Aan rebounden kwam Grant maar zeven keer met succes toe, Pippen pakte er zes. „Dit was een drama", beaamde Grant, „één van mijn slechtste wed strijden." Op het personele vlak was bij de Bulls de verhouding zoek. Daar hielp zelfs geen Jor. dan aan. De Phoenix Suns leun den op velen. Rookie Richard Dumas droeg, in 30 minuten tijd' 25 punten bij. Hij schoot twaalf keer raak op veertien pogingen Kevin Johnson werd medetops- corer met 25, Barkley kwam op 24 uit. Ook het rebounden was veel beter verzorgd dan bij Chi cago: Majerle 12, West 9, Millars, Barkley 6. Dat was het verschü tussen turen in het duister ends zon weer zien schijnen. Chicago. Finale playoffs NBA ib«|. of-seven): Chicago Bulls - Phoenu Sims 98-108 Stand: 3-2 Magic Johnson wordt geen coach CLEVELAND (SID) - De voor malige basketbalvedette Eat- vin „Magic" Johnson heeft re* aanbod van de Cleveland Cava liers assistent-trainer te wor den afgeslagen. De Olympiseht kampioen, die besmet is met hel virus dat AIDS kan veroona- ken, voelt zich tot die baan niet in staat. De offerte kwam Mike Fratello; die vrijdag als hoofdcoach de Cavaliers werd aangesteld Hij werkte daarvoor, met John son, als commentator voor Amerikaanse televisiegiganl' NBC. „Er zijn twee mensen, oij der wie ik als coach zou kunnen' werken. De één is Pat Riley, de andere Mike. Maar het rondrei, zen is voor mij te zwaar gewor den. Daarom doe ik het niet", zei de vroegere sterspeler van de Los Angeles Lakers. BREDA - De Zeeuwse voetbal- Ier Emiel Dorst heeft zaterdag een contract ondertekend bij de kersverse eredivisieploeg NAC. Dorst, die vorig jaar al op ama teurbasis voor de ploeg uit Bre da uitkwam, wordt nu semi- prof. Het contract heeft een looptijd van één jaar. Al in december van vorig jaar kreeg Dorst van NAC een con tract aangeboden. De 22-jarige inwoner van Oosterland ging sa men met zijn zaakwaarnemer Kees van Vossen met NAC om de tafel zitten. Afgelopen week werden de laatste plooien recht gestreken. Het afgelopen seizoen stond Emiel Dorst in de basis van het tweede team van NAC, voor het eerste kwam hij slechts spora disch uit. Dorst stond twee keer in de basis en viel drie keer ia „Zowel in het tweede als in hrt eerste ging het dit jaar prima, Jammer dat ik voor het eerste niet gescoord heb", aldus de Oosterlander. Emiel Dorst blijft ook het mende seizoen in Oosterland wonen. Hij gaat 's morgens er een deel van de middag werken bij een sponsor in Oosterhout vanaf half drie 's middags wordt er getraind. De Zeeuw betwijfelt of hij in eerste instantie veel voor de hoofdmacht van NAC zal uit komen: „Nu we gepromoveerd zijn, zullen er weinig spelers vei; trekken en zal er wel versterking komen. De concurrentie alleen maar groter." NIEUWEGEIN (GPD) - Het sec tiebestuur van de KNBB wil zo snel mogelijk weten wat de con sequenties zijn als de Neder landse biljartbond besluit uit de Europese organisatie (CEB) te stappen. Op een vergadering gisteravond bleken de be stuursleden het stuk voor stuk zo ver te willen laten komen, maar realiseerden zij zich ook dat zo'n stap verregaande con sequenties kan hebben. Gisteravond in Nieuwegein toonde het sectiebestuur zich nog altijd woedend en getergd door de houding van de Euro pese bond, die weigerde het con flict met de professionals van Bayer over het laatstgehouden EK voor teams, gespeeld in Zundert, te tillen. Eerder al koos bondsvoorzitter Maarten Hendriks openlijk de kant van de BWA-professionals, gisteren deed hij dat opnieuw. „Voor die Europacup in Zundert hebben we de CEB gevraagd de schorsing na het evenement te laten ingaan, tenslotte was er door de organisatie al zoveel werk verricht. Verder vonden wij als KNBB dat een zichzelf res pecterende organisatie als d; CEB pretendeert te zijn, zich niet zelf moet uitspreken, n daar een arbitragecommissie bij moet inschakelen. Maar niks van dat al. Onze wensen, vragen eisen zijn gewoon van tafel gé veegd, unaniem ook nog. En dal terwijl we bijna de helft van alle- in Europees verband georgani seerde biljarters hebben. Dam vraag je je af wat je in zo'n orf nisatie dus te zoeken hebt." Hendriks: „Maandag (vandaagf op de bondsvergadering in De; Meern zal ik meedelen dat we een onderzoek zullen starten. Ii denk dat we over een half jaar precies weten waar we aan t( zijn -als we uit de CEB stappen Op dit moment vrees ik vooral: voor de consequenties voor de jeugd en voor de artistieke bil jarters. als we uit de Europese- bond stappen. Want dan kunnen zij niet meer meedoen aan kam pioenschappen. We zullen alles daarom zeer zorgvuldig afwe gen." van onze schaakmedewerker MIDDELBURG - Johan de Wolf heeft vrijdag de leiding ge nomen in het Open Schaakkam pioenschap van Middelburg. Hij kreeg zijn leiderspositie door winst op René Tiggelman, waardoor hij op een score van vijfeneenhalve punt uit zes wedstrijden kwam. De partij tussen De Wolf en Tig gelman was spannend: De Wolf kwam met een pion voor in hevi ge tijdnood, maar wist dit voor deel toch te behouden en voerde zijn partij uiteindelijk tot winst. Tiggelman kwam terecht op een ongedeelde tweede plaats met een half punt achterstand op de koploper. Op de derde plaats volgen vier spelers op een vol punt achterstand van de leider. Van deze groep zullen Hans Groffen en Peter Monté elkaar in de laatste ronde treffen en zal Albert Riemens het moeten op nemen tegen René Tiggelman. terwijl Hans Weiten Johan d Wolf zal moeten bevechten. In de tweede groep, de groep van de huisschakers, heeft Jansen,t tot nu toe al zijn partijen gewon-, nen. Hij kan nooit meer inge-;, haald worden door Kreuger, die-, tot nu toe vijf punten behaald,! heeft. Uitslagen: Groep 1: J. de Wolf-Ti?;1 gelman 1-0; Riemens-Grofïen Vj-'i Quackelaar-Welten 0-1; Monté-We: terweele 1-0; P. van Noppen-C.de Wolf 0-1; Van Driel-Schelhaas M; Punt-Plomp V-i-Vj; Van Boven-Van. Sluis '/a-W, Meulenbroek-D. van Nop pen 1-0; Obbink-De Bock 0-1; W. Cop- poolse-Jonkheer 0-1: Geertse-J Cop - poolse 'a-'a, Vliegenthart-Sandeis 0-1; Steijn-Rikumahu 0-1; Poort-Va# der Maas 1-0; De Boer-Boogaard 1-w' Van Wijnen en Van Eekhout bye Stand: 1 J. de Wolf 5 W. 2 Tiggelmf 5. 3 Riemens. Groffen. Weiten. MonK; 4Vfe. Groep 2: Jansen-Tenheuvel 1-0; Vtf- Es-Kreuger 0-1; De Boer-Rietveld 0; Moekot te-Verdaasdonk 1-0: W" vièrre-Thijssen W-Vi Stand: 1 Jansen 6; 2 Kreuger Vasn Es Basketballers Vlissingen winnen beker voor vierde keer van onze paardesportmedewerker KAPELLE - Peter de Kam werd met Deny tussen de triemen in Kapelle verrassend Zeeuws menkampioen. Zijn stem liet De Kam tijdens de eerste proef in de steek, waardoor de menner uit Domburg geen beroep kon doen op zijn stemhulpen. Juist de stem is, buiten de leidsels en de zweep, in de mensport onont beerlijk. Een prima tweede proef was toch voldoende voor de titel. De ex-kampioen van Nederland, Adrie Louwerse met Barenbrug Z, werd tweede. Peter de Kam: „Gelukkig kreeg ik door een pepermuntje mijn stem terug. Dan zie je maar hoe belangrijk die stemhulpen zijn, wantin de tweede proef liep mijn paard beter." Dat was overigens ook noodza kelijk. want met Adrie Louwerse in de ring mag je niet te veel steekjes laten vallen. De Kam had het geluk dat de jury hoge eisen stelde aan regelmaat, tact en ontspanning van de paarden. „Nog te dikwijls worden de men- proeven vergeleken met de proe ven van de tuigpaarden. Is de be weging bij een tuiger van voren goed, dan ben je ai een heel eind. Of zo'n paard dan zijn rug niet gebruikt, weegt in die discipline niet zo zwaar. Als het goed is, wordt er bij het mennen juist wel naar het dressuurmatige geke- De Leeuw toont vormbehoud GOES - Edwin de Leeuw van AV'56 uit Goes heeft tijdens een internationale atletiek-wed- strijd in het Belgische Merksem een goede tijd gelopen op de 5000 meter. De junior verbeter de zijn persoonlijke record met 12 seconden: 14.48.42. De Leeuw, die al voldaan heeft aan de limiet voor de Europese jeugd kampioenschappen op de 10 kilometer, toonde in Merk sem vormbehoud aan. De 19-ja- rige atleet verbeterde en pas sant het clubrecord van AV'56 dat op naam stond van Jan de Bart. De Bart behoorde in de ja ren zeventig tot de beste junio ren van Nederland. Het Zeeuwse juniorenrecord op de 5000 meter staat nog steeds op naam van Jo Schout van RKHAV die in 1973 een tijd liep van 14.36.6. In de klasse M toonde Piet Huige zich met Elma onder het zadel ongenaakbaar. Vier combina ties hielden in het basisparcours het strafblad blank. Als eerste starter liet de ruiter uit Nisse met een tweede nul-rit en de snelle tijd van 38.2 overduidelijk blijken dat hij gebrand was op de eerste stek. Ellen Briquet stuurde vervolgens Queen wel aanzienlijk sneller rond, maar de merrie trok in de haast twee bal ken naar beneden. Ook Zeeuws indoorkampioen Noud Loos kreeg met Fleur een balk aan het been. Albert Ver- mue bracht de spanning nog even terug. Huige's clubgenoot stuurde Fair Lucky One als een scheermes foutloos over de hin demissen. Maar de combinatie uit Heinkenszand kwam toch drie-tiende van een seconde te kort om Huige van de eerste stek te verdringen. In de klasse Licht wisten niet minder dan negen combinaties zich voor de beslissende barrage te plaatsen. Opmerkelijk was dat niet één combinatie binnen de gestelde tijd finishte. Luc Cornelissen kwam met Godilia het dichtst in de buurt. Boven dien liet de merrie de bouwsels keurig in tact zodat de ruiter uit Nieuw-Namen het oranje lint mocht ophalen. Klaas van Exel met Gideon werd slechts met een tiende-seconde achterstand tweede. Uitslagen paarden Z/ZZ: 1 Miranda de Jonge/Beauchamp, Zwinr., 0/66.0; 2 Peter Klaasse/Attentie, Walcheren. 8/69.1; 3 Harold Cornelissens/Dai- mond. Hulst, 8/70.7 M (n.b.l: 1 Piet Huige/Elma, Weelr.. 0/38.9; 2 Albert Vermue/Fair Lucky One. Weelr., 0/ 39 2; 3 Noud Loos/Fleur. Paarde bloem. 4/39.9. L tn.b.) 1 Luc Cornelis- sens/Godilia, Hulst. .1/52.3: 3 Klaas van Exel/Gideon. Oranjer. W, 1/52.4; 3 Albert Vermue/Goodbye, 4/46 0. Pony's Z 1 Christiaan v/d Plasse/Sil- ver Shadow. Z-Bev 0/62 2; 2 Mar- greet Walraven/Mr Donald. Oranje zon. 4'69.8 M (n.b.): 1 Anthony v/d Ven/Dizzy Girl. Hulst. 0/41.3: 2 San- der Abrahamse/Annoeska, Oranje zon. 4/37.0. L: 1 Carolien v/d Plasse/ Inca. Z-Bev., 0/55.5; 2 José de Vetter/ Hippo. Hulst. 3/73.6. Mennen Z/ZZ; 1 (Zeeuws kampioen) Peter de Kam/Deny, Oranjezon. 515: 2 Adrie Louwerse/Barenbrug Z, Scheldestad, 498; 3 Arianne Hans el Sunny, Schouwse R., 455. L/M: 1 Kees Provoost/Enna. Oranjezon. 111; 2 Henny Vink/Savant, Oranjezon, 101. 2e proef: 1 Kees Provoost/Enna, 132; 2 Henny Vink/Savant, 118. van onze basketbalmedewerker OOST-SOUBURG - In sporthal Van Duyvenvoorde ging de eer ste finale om de Zeeuwse beker voor jongens tussen de enige twee Zeeuwse jongensteams die uitkomen in de rayoncom petitie: de jongensjunioren van BC Vlissingen en de jongenska- detten van Marathon. De da mesfinale ging tussen twee fa vorieten: Volharding en BC Vlissingen. In de herenfinale nam het team van BC Vlissin gen het op tegen de eerste for matie van Dynamo '70 uit Mid delburg. BC Vlissingen (junioren)-Mara- thon (jongenskadetten) 74-64: In de voorronde speelden deze ploegen ook al tegen elkaar en toen won Marathon in een span nende wedstrijd met 79-81. Door het leeftijdsverschil begon Ma rathon met een 0-15-voorsprong. Terwijl de jongens van Mara thon in de openingsfase fel ver dedigden. liep het bij BC Vlissin gen aanvallend en verdedigend niet. Marathon bouwde, onder leiding van Joost van Boven die steeds goed uit de aanvalsre- bound scoorde, de voorsprong verder uit tot 12-31. Bij rust had BC Vlissingen door goed spel van Arno Franke (13 punten) weer iets van de achterstand goedgemaakt; 34-43. In de twee de helft opende BC Vlissingen sterk. Na vijf minuten had BC Vlissingen Marathon bijna inge haald; 43- 47. Op het moment dat BC Vlissin gen langszij kwam (53-53) was Marathon gebroken en stootte BC Vlissingen door naar een 74- 64-overwinning. BC Vlissingen-Volharding 69- 45: Omdat de basketbalsters van Volharding een klasse lager uitkomen dan BC Vlissingen kreeg BC Vlissingen een 0-15- handicap bij aanvang van de wedstrijd. In de openingsfase leek het erop dat BC Vlissingen het zwaar zou krijgen. Tot de ze vende minuut hielden de dames van Volharding prima stand: 8- 23. Maar heel snel kwam BC Vlis singen terug tot 19-23. Vrij ge makkelijk liep de Vlissingse ploeg uit naar een 41-29-voor- sprong bij rust. Na de pauze kwam Volharding er niet meer aan te pas en kon BC Vlissingen steunen op een sterke verdedi ging. Overtuigend won BC Vlis singen voor de derde keer op rij de beker. BC Vlissingen heren 1- Dynamo '70 heren 1 97-66: Dynamo, dat Het duo Weststrate/Paternolte (links) in actie in de beslissende wedstrijd tegen Colin Boelhou wer en Martin Koolhoven. foto Ruben Oreel OOST-SOUBURG - De Schaak-Snooker Masters lij ken na twee edities al uit hun jasje te groeien. De organisa tie van het evenement dat za terdag in Oost-Souburg werd gehouden, kon het maximale aantal van twintig koppels inschrijven en moest zelfs een aantal keren nee verko pen. Bovendien kwamen er van buiten de provincie en thousiaste geluiden. Het win nende duo Weststrate/Pater- notte uit Wormerveer zal in eigen omgeving zeker re clame maken voor deze toch wat merkwaardige combina tie van sporten. „Ik had dit nog nooit eerder gedaan, maar dit is gewoon hartstikke leuk", vond Ste- phan Paternotte. De winnaar liep tijdens de Nederlandse snelschaakkampioenschap pen tegen een affiche aan waarop de Schaak-Snooker Masters werden aangekon digd. „Ik ben net als mijn partner Bart Weststrate lid van schaakclub De Pion én van een snookerclub. Ik was dus meteen enthousiast." Volgens Paternotte hebben schaken en snookeren meer met elkaar gemeen dan in eer ste instantie lijkt „Snooke ren is voor mij een intelligente vorm van biljarten. Schaken vind je in snookeren een beetje terug." De toernooi- winnaar denkt daarom dat in zijn omgeving ook meer men sen enthousiast te krijgen zijn: „Ik ga in Wormerveer ook zo'n toernooi organise ren." De winnaars van vorig jaar, Erik van Dijke en Rudie de Smit hadden zaterdag in café brasserie Karolingen Burcht drie van de vijf ronden uit zicht op de prolongatie van hun titel. In de vierde ronde gingen de Vlissingers echter onderuit tegen Stephan Pa ternotte en Bart Weststrate, waardoor ze op slag kansloos waren. In de laatste ronde was de ontmoeting tussen Paternot- te/Weststrate - Boelhouwer/ Koolhoven beslissend voor de eindzege. Het jeugdige Sou- burgse duo Colin Boelhouwer /Martin Koolhoven had in de vier voorafgaande ronden net als hun tegenstanders drie keer gewonnen en één keer ge lijkgespeeld. De Noordhollan ders namen met het snooke ren een 3-1-voorsprong, maar Colin Boelhouwer bracht de partijen via een zege op het schaakbord op Stephan Pa ternotte weer op gelijke hoog te: 3-3. De schaakpartij tussen West strate en Koolhoven moest de beslissing brengen. Martin Koolhoven had voldoende aan een remise, maar kon dat met zwart niet bolwerken; 5-3. Daardoor duikelden de Sou burgers naar de vierde plaats in het eindklassement. Twee de werden Marco Dieleman (Temeuzen) en Paul van Dij ke uit Vlisingen. De derde plaats werd opgeëist door Pe ter de Poorte (Vlissingen) en Ben Mulder (Souburg), het beste snookerduo van het ge zelschap. De Poorte vestigde met 22 punten de hoogste break van de dag. Erkende schakers konden za terdag geen rol van betekenis spelen. De in de Zeeuwse schaakwereld bekende duo's De Wolf/De Wolf, Kamminga/ Van Rooijen en Dieleman/ Van Dijke kwamen achter het bord met de 64 velden dan wel prima uit de verf, hun povere snooker-optreden deden de schaakresultaten snel weer teniet. Niet alleen de winnaars waren enthousiast over dit unieke toernooi, ook de in een prach tige snookeruitrusting rond lopende Paul van Rooijen had al ideeën voor de derde editie: „Volgend jaar noemen we dit de Nederlandse kampioen schappen Schaak-Snooker." De uitslag: 1. Paternotte/West- strate (Wormerveer). 2. Marco Die leman/ Paul van Dijke (Temeuzen /Vlissingen). 3. Peter de Poorte/ Ben Mulder (Vlissingen/Souburg). 4. Martin Koolhoven/Colin Boel houwer (Souburg). 5 Roger van Gemert/Bas Rouw (Souburgi, 6 Rudi de Smit/Erik van Dijke (Vli singen). ken. Met Deny scoor ik ook iri de dressuur regelmatig hoog." Bij het springen voor paarden onderstreepte Miranda de Jonge haai' uitstekende vorm door met Beauchamp de klasse Zwaar op haar naam te schrijven. Peter Klaasse schopte met At tentie in de klasse Zwaar, die in handicap (Z/ZZ) werd verreden, twee balken naar beneden. Een zelfde lot trof Harold Cornelis- sens met Daimond. De ruiter uit Vogelwaarde had Vrouwe For- tuna beslist niet aan zijn zijde.- Terwijl andere combinaties de balken in de staanders deden rammelen, was voor Cornelis- sens en de 8-jarige Ramiro-zoon een lichte touchering van het houtwerk al voldoende om de balken in het gras te laten plof fen. Beter verging het Miranda de Jonge. Hoewel parcoursbouwer Huibert Knook voor deze ZZ- combinatie de balken nog eens tien centimeter hoger plaatste, stuurde de 21-jarige amazone de sterk springende Beauchamp zonder een splinter van de bouw sels te halen naar de finish. i Verhage uit Serooskerke werd met Bianea van Nieuw Zoetendale winnares in het enkelspan. foto Willem Mieras een klasse lager speelt dan BC Vlissingen kreeg 15 punten meer bij aanvang van de wedstrijd. De opening was voor BC Vlissingen. dat zeer scherp aan de wedstrijd begon. Vlissingen had lering ge trokken uit de verloren wed strijd in de voorronde (79-76). In de achtste minuut had BC Vlis singen. door een goed functione rende press over het hele veld, de 0-15-achterstand al omgebogen in een 28-22-voorsprong. De Vlis singse ploeg drukte door tot 42- 26 in de veertiende minuut. Daarna stokte de Vlissingse aanval en ging de wedstrijd tot de rust gelijk op: 55-42. Na de hervatting begon Dynamo erg sterk. Onder leiding van An- dré Wissel (14 punten) werd BC Vlissingen teruggedrukt. Na tien minuten was Dynamo iets ingelopen (65-55). maar Richard Sulkers (27 punten) zorgde er on dermeer voor dat BC Vlissingen weer wat lucht kreeg: 81- 57. Daarna drong Dynamo niet ver der aan, zodat BC Vlissingen verder uit kon lopen en de Zeeuwse beker voor de vierde keer op rij bemachtigde. Duel onder de ring tussen Eelco Franke (wit shirt) van BC Vlissin gen en het Dynamo-duo André Wissel (9) en Ronnie de Troye. foto Ruben Oreel

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 26