Duitsers breken verzet Engeland Katwijk in spoor van Quick Boys Brazilië uitgefloten in openingsduel Portugal wint soepel van Malta: 4-0 Hans Ree eindigt in mineur op NK Jos Lansink geen favoriet meer op EK-springruiters Bekerzege Torino na hectische wedstrijd sport 12 Jürgen Klinsmann matchwinnaar in laatste wedstrijd US Cup Doelman van Oostkapelle El Bekkaoui jaar geschorst MAANDAG 21 JUNI 1993 DETROIT (SID, RTR) - Duits land heeft het toernooi om de US Cup gewonnen, Engeland heeft het verloren. In het sta dion van de toekomst, onder de fraaie koepel van het Silver- dome van Pontiac, versloeg de formatie van bondscoach Vogts de Britten in de slotwedstrijd met 2-1. Het duel kende een pri meur. Voor het eerst werd een landen wedstrijd indoor op echt gras gespeeld. Verschil met een gewoon duel in de buitenlucht, was nauwelijks te ontdekken. Dat de wedstrijd vrij -zwak was lag meer aan de spelers dan aan ondergrond en omstandigheden. Bij de wereld titelstrijd, die over een jaar in Chicago begint, zullen vier duels op hetzelfde veld plaats vinden. De reacties op het stadion waar normaal op kunstgras American football wordt gespeeld, waren positief „Het veld was perfect", zei de Duitse aanvaller Klins mann. „We waren verrast door de voortreffelijke omstandighe den. Het was opwindend hier te spelen." Hij zag slechts één nadeel. „Het was vrij benauwd. Een ploeg die het spel moet maken verliest veel kracht." Volgens de Duitse arts Kinder- mann lag dat niet aan de hal, maar aan de hitte, die ook vol gend jaar voelbaar zal zijn. Om de Europese televisiekijkers de wedstrijden op een redelijk tijd stip aan te kunnen bieden, zul- Opleiding trainer/ coach II in Goes MIDDELBURG - Voor de eerste keer in de geschiedenis kan er in Zeeland een voetbalcursus trai ner/coach II gevolgd worden. De opleiding staal open voor voetbaltrainers die in het bezit zijn van het diploma trainer/ coach III, Oefenmeester III of (semi)-profvoetballers. De cursus wordt gegeven op sportpark Het Schenge in Goes en in het leslokaal van Sport- punt Zeeland te Goes. Onder lei ding van hoofddocent Kees Zwamborn krijgen de cursisten op woensdagmiddagen en een viertal maandagavonden les. Als de cursisten in mei 1994 de opleiding met goed gevolg af sluiten, mogen ze elftallen tot en met de tweede klas van de KNVB coachen en trainen. VLISSINGEN - Mohamed El Bekkaoui is door de tuchtcom- mïssie van de KNVB (voetbal bond) voor een jaar geschorst. De keeper van Oostkapelle werd op 22 mei uit het veld ge stuurd in het nacompetitieduel tegen Yerseke, nadat hij scheidsrechter Cees Harinck had belaagd. Oostkapelle zelf is door de bond vrijgesproken. Zo wel het bestuur als de spelers hebben volgens de KNVB al het mogelijke gedaan om de scheidsrechter in bescherming te nemen. Bekkaoui verloor zijn zelfbe heersing, nadat Harinck een vrije trap had toegekend aan Yerseke, vanwege een overtre ding van Bekkaoui. Uit die vrije trap scoorde Yerseke 2-0, waar na Bekkaoui met de bal in zijn handen op de arbiter afliep en de bal in zijn richting schoot. De bal miste de juiste richting, maar Harinck gaf onmiddellijk een ro de kaart. De doelman maakte daarna een trappende beweging naar de scheidsrechter. Bestuur en spe lers wisten de doelman van meer acties af te houden. Of El Bekkaoui in beroep tegen de straf zal gaan is nog niet be kend. Voorzitter Goedhart: „De minste straf die over het alge meen voor dit soort vergrijpen gegeven wordt is een jaar. Er zijn natuurlijk wel verzachtende om standigheden aan te voeren, maar ik weet niet of die door de KNVB meegenomen zijn. El Bekkaoui werd de hele wedstrijd door supporters van Yerseke be stookt met discriminerende op merkingen. Hij was behoorlijk getergd. Ook de grensrechter heeft die opmerkingen ge hoord." Oostkapelle wordt door de straf van de KNVB niet echt opgeza deld met een keepersprobleem. De ploeg heeft Marcel Baljeu nog achter de hand, die in het seizoen 91-92 al onder de lat van het eerste team heeft gestaan. Het afgelopen seizoen keepte Baljeu in het tweede. Mohamed El Bekkaoui is door de straf van de KNVB zwaar ge dupeerd. Hij mag een jaar lang aan geen enkele activiteit deel nemen die onder de vlag van de KNVB wordt gehouden. „Hij mag niet eens gevraagd worden om te vlaggen", zegt voorzitter Goedhart. „Oostkapelle moet er op toezien dat de straf uitge voerd wordt." Mohamed El Bek kaoui wil voorlopig geen com mentaar geven. len de meeste duels in de mid daguren plaats vinden. „De hoge temperaturen zullen volgend j aar bij het WK de mees te problemen opleveren. De spe lers zullen zich moeten aanpas sen", stelde Kindermann. „Ik adviseer ze in de winterstop niet mee te doen aan zaalvoetbal, want dat breekt het ritme. In die periode zal al moeten worden be gonnen met de conditionele op bouw voor het WK. Het lijkt me ook onverstandig spelers te se lecteren die niet geheel fit zijn. Die zullen in de Amerikaanse zo mer nooit een topprestatie kun nen leveren." Winstpremie Duitsland, over een jaar in de Verenigde Staten titelverdedi ger, verloor in het experimentele toernooi niet één duel. Tegen de twee andere deelnemers, die in middels al zijn begonnen aan de strijd om de Copa America, werd een keer gelijkgespeeld (Brazi lië) en een keer gewonnen (Ver enigde Staten). Het leverde de spelers bijna 40.000 gulden per man op. Engeland, zwaar bekritiseerd na zwak spel in recente kwalificatie wedstrijden tegen Polen en Noorwegen, speelde zaterdag de eerste helft redelijk mee. De con current van Oranje, in vrij onge wone samenstelling actief in De troit, werkte voor rust zelfs een achterstand weg. Na de 1-0 van Effenberg maakte Platt, na een aanval over vier schijven, gelijk. Het was de 20e treffer van de spe ler van Juventus als internatio nal. Na de hervatting kwam de for matie van de geplaagde bonds coach Taylor nauwelijks nog in de buurt van het doel van de te genstander. Vrij kort na rust be sliste Klinsmann met zijn vierde doelpunt van het toernooi het duel. Hij tikte in nadat Ziege En- gelands derde doelman Martyn al had gepasseerd, maar de bal van de paal zag terugspringen. Het was de vierde opeenvolgen de nederlaag van Engeland te gen de aartsrivaal. Detroit. US Cup, vijfde- en laatste dag: Duitsland - Engeland 2-1 (1-1). 26. Effenberg 1-0, 31. Platt 1-1, 53. Klinsmann 2-1. Scheidsrechter: Ca- vani (Urn). Toeschouwers: 62.126. Gele kaart: Schulz (Duitsland). Eindstand: Duitsland 3 2 1 0 5 9-7 Brazilië 3 1 2 0 4 6-4 Verenigde St. 3 1 0 2 2 5-6 Engeland 3 0 12 12-5 Ecuador naar kwartfinale in Copa America CUENCA (REUTER) - Het Braziliaanse voetbalelftal is in zijn openingsduel van het toernooi om de Copa America stevig uitgefloten. De drie voudig wereldkampioen kwam in Cuenca, 2700 meter boven zeeniveau, niet verder dan een treurigmakend ge lijkspel tegen Peru: 0-0. De 22.000 toeschouwers in het uitverkochte Serrano-stadion keken verveeld en zwijgend toe. De stilte werd alleen af en toe onderbroken door een striemend fluitconcert. Van de Brazilianen werd verwacht dat ze het toernooi wat zouden opfleuren met sambavoetbal. Tot nu toe lijken de critici ge lijk te krijgen en wordt de Co pa America gezien als training voor de Zuidamerikaanse WK- kwalificaties die daarna be ginnen. Brazilië, dat vele vedetten miste of spaarde, toonde in Cuenca voornamelijk onwen nigheid. In de eerste helft kreeg alleen Muller een kans. Hij schoot naast. Na rust kreeg hij een nieuwe mogelijkheid aangereikt door Roberto Car los, maar hij faalde weer, dit maal zes meter voor het doel. In dezelfde groep B versloeg Paraguay Chili met 1-0. De treffer in het vaak oververhitte duel vol smerige overtredin gen kwam op naam van Ro berto Cabanas bij zijn eerste fatsoenlijke balcontact. De aanvaller van de Argentijnse club Boca Juniors legde naja ren een ruzie met het bondsbe- stuur bij en werd prompt weer geselecteerd. Hij maakte al in 1986 deel uit van de Para- guayaanse WK-ploeg. Cabanas speelde de laatste tien minuten 'met een flinke beenblessure. Die hield hij over aan een wilde tackle van Margas. De Chileense boos doener werd uit het veld ge stuurd. Invaller Sanabria (Par) haalde het einde ook niet. Hij kreeg twee keer geel. Chili was beter, maar miste de eindstoot. Ecuador Gastland Ecuador drong als eerste door tot de kwartfina les. Na de fikse zege op Vene zuela (6-1) zagen de 45.000 uit gelaten toeschouwers hun fa vorieten in Quito ook zonder moeite langs de Verenigde Staten glippen: 2-0. De tweede wedstrijd van Uru guay viel tegen. De oud-we reldkampioen liet een punt liggen (2-2) tegen Venezuela dat in theorie zelfs nog tweede kan worden in groep A. De nummers één en twee uit de drie poules gaan door plus de twee beste nummers drie. Uitslagen Groep A: Ecuador - Verenigde Sta ten 2-0 (2-0). 11. Aviles 1-0. 35. Hur- tado 2-0. Uruguay - Venezuela 2-2 (1-1). Dol- guetta 0-1, 24. Saralegui 1-1, 73. Ri- vas 1-2, 80 Kanapkis 2-2. Stand: 1. Ecuador 2-4 (8-1), 2. Uru guay 2-3 (3-2), 3. Venezuela 2-1 (3-8), 4. Verenigde Staten 2-0 (0-3). Groep B: Paraguay - Chili 1-0 (1-0). 6. Cabanas 1-0. Brazilië - Peru 0-0.. Stand: 1. Paraguay 1-2, 2. Brazilië, Peru 1-1,4. Chili 1-0. Groep C: Argentinië-Mexico 1-1 (1- 1). 15. Patino 0-1, 28. Ruggen 1-1. Toeschouwers: 12.000. Stand: 1. Argentinië 2-3 (2-1), 2, Co lombia 1-2 (2-1), 3. Mexico 2-1 (2-3), 4. Bolivia 1-0 (0-1). Amateurkampioen door ruime winst op Holland: 7-2 KATWIJK (ANP) - Katwijk is dorpsgenoot Quick Boys opge volgd als algemeen amateur kampioen van Nederland. De zaterdagvoetballers versloegen dit weekeinde in de tweede wedstrijd van de finale Holland met de alleszeggende cijfers van 7-2. Na de 1-1 in Utrecht was dat ruim voldoende. De club uit het voetbalgekke vissersdorp, die gemiddeld 2800 toeschouwers trekt, zaterdag ui teraard voor een uitverkocht huis speelde, bereikte daarmee een hoogtepunt. „Dit overtreft alle verwachtingen", zei trainer Arie Lagendijk, die na vijf sei zoenen meer op de achtergrond gaat werken en de rol van tech nisch coördinator op zich neemt. „Het is een droomuitslag. Ik had ondanks het thuisvoordeel een moeilijke partij verwacht. De snelle doelpunten voor- en na rust hebben de doorslag gege ven." Katwijk zorgde daarmee voor een nieuw succes voor het zater dagvoetbal. De zondagafdeling verloor reeds 19 keer (tegen 6 Ardiles manager bij Tottenham LONDEN (REUTER) - Osvaldo Ardiles is aangesteld als mana ger van de Londense club Tot tenham Hotspur, waar hij in het verleden ook speelde. De voor malige Argentijnse internatio nal volgt Terry Venables op, die tevergeefs bij het hooggerechts hof aanklopte om zijn positie bij Tottenham te kunnen be houden. Dit seizoen leidde de nieuwe Spurs-coach West Bromwich Al bion naai- de eerste divisie. Ardi les kwam in 1978 als speler naar de Spurs, na met het Argentijnse elftal in eigen land wereldkam pioen te zijn geworden ten koste van Nederland. „We heten Ossie van harte wel kom", zei voorzitter Alan Sugar die de machtstrijd met Venables tot voor de rechter uitvocht, tot groot ongenoegen van de sup porters. „We hebben een ak koord bereikt over een contract voor vier jaar. Hopelijk wordt het langer. De bal ligt nu bij hem." West Bromwich reageerde ver bolgen op het plotselinge ver trek van zijn hoofdtrainer. „We hebben hem geen toestemming gegeven met de Spurs te gaan praten. Hij heeft ons gewoon la ten zitten", zei Trevor Summers. keer winst) sinds de algehele ti telstrijd in 1969 werd ingevoerd. Het was bovendien de overwin ning van het rechtstreekse, on gecompliceerde voetbal op het meer verzorgde spel van Hol land, pas vorig seizoen onder lei ding van. Wim van Hanegem doorgestoten naar de hoofdklas se. Van Basten Holland, met zes oud-speler van FC Utrecht in de ploeg, had za terdag geen schijn van kans. Binnen een half uur stond Kat wijk op een veilige 3-0 voor sprong. Een tegentreffer van Gert van Hanegem en de morele steun van supporter Marco van Basten, op krukken langs de lijn, hielpen Holland niet verder. In de tweede helft nam de score voor de Utrechters zelfs desa streuze vormen aan. Een belangrijke rol bij Katwijk was weggelegd voor Zwaan. Hij maakte het tweede en derde doelpunt voor de rust, het vierde kort er na. Met twee treffers deed ook Krayenoord van zich spre ken. De wedstrijd werd enkele keren, onderbroken door inci denten tussen de supporters. Katwijk - Holland 7-2 (3-1). 16. Ver hoogt 1-0,18. Zwaan 2-0, 24. Zwaan 3- 0, 38. Van Hanegem 3-1, 46. Zwaan 4- 1,51. Krayenoord 5-1,65. Krayenoord 6-1, 71. De Ridder 7-1, 90. Testala- muta 7-2. Scheidsrechter: Van Hui ten. Toeschouwers: 5.000. Gele kaart: Krayenoord (Katwijk). Eerste wedstrijd: 1-1. Katwijk kam pioen. KNVB-beker Loting eerste ronde (28 en 29 au gustus): Quick Boys (Katwijk)- ACV (Assen), FC Lisse-Appinge- dam, Excelsior Maassluis-IJs- selmeervogels (Spakenburg), SDVB (Putten)-WHC (Hatte- merbroek), Sportclub Genemui- den-AFC (Amsterdam), ADO'20 (Heemskerk)-Huizen, Be Quick (Groningen)-Halsteren, Pannin- gen-Achilles'29 (Groesbeek), SV Meerssen-De Treffers (Groes beek), BW Den Bosch-Tone- gido (Voorburg). Kees Krayenoord (middenwordt omringd door supporters na het succes van Katwijk. PORTO (ANP/RTR) - Portugal heeft in groep 1 van de kwalïfi- catiestrijd voor het eindtoer- nooi om de wereldtitel een sim pele zege van 4-0 geboekt op Malta. De ploeg van bonds coach Carlos Quieros klom dank zij de derde zege in de zes de wedstrijd naar de derde plaats op de ranglijst, twee pun ten achter Italië en vier punten achter Zwitserland. Beide lan den hebben één wedstrijd meer gespeeld dan Portugal. Portugal speelde in Porto zon der de geschorste sterspeler Paulo Futre en middenvelder Rui Barros. Laatstgenoemde onderging afgelopen week in Brussel een operatie aan zijn en kel. WK kwalificatie, groep 1 Porto: Portugal - Malta 4-0 (3-0). 1. Nogueira 1-0,8. Costa 2-0,23. Pinto 3- 0, 85. Cadete 4-0. Toeschouwers: 12.000. Stand: Zwitserland Italië Portugal Schotland Malta Estland 7 5 2 0 12 18 7 4 2 1 10 15 6 3 2 1 8 12 7 3 2 2 8 9 9 1 1 7 3 3- 6 0 1 5' 1 1-15 EINDHOVEN (ANP) - Hans Ree heeft de strijd om het Neder lands schaaktoernooi afgeslo ten zoals hij was begonnen. In mineur. De enige verliespartij uit de slotronde kwam op zijn naam. Tijdens de elfde wed strijddag gingen de meeste par tijen als zeer goedkope en snelle remises over de tal'el. Ook kam pioen Van der Sterren, die zon der nederlaag bleef, was tevre den met een half punt tegen Van Mil. De enige opmerkelijke punten- deling was die van Piket en Rie- mersma. De inzet van hun duel was de bezetting van de vijfde plaats, die automatisch toegang geeft tot het volgende nationale kampioenschap. Piket werd na een remise die uren vergde vol gens de reglementen vijfde. Cifuentes zorgde ervoor dat de strijd om de titel meer dan vijftig procent winstpartijen (34 van de 66) kende, waai' een percentage van 35 normaal is. Tegen fi* kwam hij met zwart een pion achter, zijn stelling werd als slechter beoordeeld tot Ree een paar minder gelukkige grepen deed. Met het volle punt eindig, de Cifuentes als gedeelde twee. de met Nijboer en Van der Wiel Elfde en laatste ronde: Martens-Vj» Wely 1/2 -1/2, Piket - Riemersma hl 1/2, Van der Wiel - Nijboer 1/2-w Van Mil - Van der Sterren 1/2 -1/2, - Cifuentes 0-1, Hoeksema - S 1/2 -1/2. Eindstand: 1. Van der Sterren 81/2 j CifuentesNij boer en Van der Wiel 51 12, 5. Piket en Riemersma 6,7. Sosoiy ko 5, 8. Hoeksema, Van Mil, Ree» Van Wely 4 1/2,12. Mai'tens 3. Haarlem. AKN-toernooi (zes den). Eindstand: 1/3. Reindernr^ Horvath (Hon), Vaganjan (Arm) 512 punt, 4/8. Van den Doel, Kuijf, Hap. pel, Van den Bergh, Hartoch 5,3/li Perez-Garcia Arg), Sax (Hon), Potin tos (Hon), Bezemèr, Cardon, Maïin 4 1/2. OOTMARSUM (ANP) - Jos Lan sink, de hoogst genoteerde Ne derlandse springruiter op de wereldranglijst, is pessimis tisch gestemd over de Europese titelstrijd in Gijon. De Twentse stilist behoort onverwacht niet meer tot de favorieten doordat hij niet kan beschikken over zijn toppaard Egano. Het dier heeft nog steeds last van een blessure tussen het ko gel- en hoefgewricht, die hij in april opliep tijdens een simpele dressuurtraining. Bondscoach en mede-eigenaar Hans Horn heeft nu besloten Egano langer rust te geven en hem niet mee te nemen naar het EK eind juli. Het verdedigen van de titel wordt daarmee moeilljf voor het Oranje-viertal, waar van Lansink met Jan Tops 01 Piet Raymakers de basis vormt Lansink heeft weliswaar t veel succes gehad met Liberofl, maar die doet momenteel voord dienst als dekhengst. Libero wordt wel over de hinder nissen gestuurd bij de concour sen in Arnhem en Geesterei Horn en Lansink betwijfelen (j die voorbereiding goed genoegir om een Europees kampioen schap aan te kunnen. Een an dere mogelijkheid uit eigen sti is Easy Jumper. Die springt goed, maar mist weer de erva ring op het hoogste niveau, Eerstvolgende wedstrijd: land - Portugal. ROME (SID) - Torino heeft het toernooi om de Italiaanse voet- balbeker gewonnen. De vijfde bekerzege kwam zaterdag in het Olympisch Stadion van Ro me tot stand door twee treffers in de verloren uitwedstrijd bij Roma: 2-5. Torino had op eigen veld met 3-0 het eerste duel ge wonnen. De laatste wedstrijd van het Ita liaanse seizoen was bloedstol lend voor de meer dan 60.000 toe schouwers die het Romeinse sta dion vulden. Twintig minuten voor tijd had AS Roma zijn ach terstand uit de eerste wedstrijd weggewerkt na een sensationeel scoreverloop. Roma nam halverwege de eerste helft een voorsprong door Gian- nini, de international schoot raak van de strafschopstip. Si- lenzi maakte vlak voor het rust- signaal gelijk. De sensatie barst te vlak na rust los. Rizzitelli en Giannini met zijn tweede strafschop scoorden in honderd seconden twee keer, Si- lenzi bracht geen drie minuten Zeeuwen komen tekort tijdens polotoernooi van onze medewerker SAS VAN GENT - De Zeeuwse zwem- en poloclubs konden za terdag en zondag op het jaar lijkse waterpolotoernooi in Sas van Gent geen rol van betekenis spelen. Bij de dames ging de eer ste plaats naar TRB/RES uit Tilburg, terwijl de heren van Flamingo Stars uit Rheden na een spannende finale de win naars van vorig jaar KWPC uit het Belgische Kalmthout met nipte cijfers klopten: 2-1. De organiserende zwemvereni ging De Bruinvis had dit jaar voor een sterke bezetting ge zorgd. In het openluchtbad van Sas van Gent moesten de Zeeuwse teams daardoor genoe gen nemen met een plaats in de achterhoede. De herenteams waren onderver deeld in twee poules, waarbij de nummers één en twee voor een ereplaats speelden. De overige teams werden geklasseerd naar. het behaald aantal punten in de poulewedstrijden. Verrassend sterk was het optreden van een gecombineerd team, waarin spe lers van alle deelnemende clubs uitkwamen. Bij de dames werd een halve competitie afgewerkt. De heer Neve reikte gisteren na afloop van het waterpolotoernooi de eerste Cerestar wisselbeker uit aan de winnaars. De eindstanden: Dames: 1 TRB/RES, Tilburg; 2 IJs- selduikers, Montfoort; 3 Flamingo Old Stars, Rheden; 4 Bruinvis/Schel de combinatie: 5 De Stormvogel, Vlissingen; 6 De Ganze, Goes. Heren: 1 Flamingo Old Stars; 2 KWPC, Kalmthout (B), 3 NZ en PC, Noordwijk; 4 TRB/RES, Tilburg: 5 Combinatieteam; 6 ZHV, Heerier- heide; 7 De Vrije Zwemmers, Gent (B); 8 Nayade, Eindhoven; 9 De Gan ze, Goes; 10 De Schelde, Terneuzen; 11 De Stormvogel, Vlissingen; 12 De Bruinvis. Sas van Gent. later de achterstand van Torino weer terug tot één treffer, ir vlak daarna was het weer 4-2 om dat Giannini ook de derde Ri meinse strafschop gebruikte. Roma speelde daarna alles-ol niets. Mihajlovic gaf Roma twin tig minuten voor tijd weer all! kans (5-2) en van dat momenta ten de toeschouwers op de punt van hun stoelen. Roma voelde dat de kans op een voor onmoge lijk gehouden verassing binnea bereik was. De palen, de lat en geweldig reddingen van Torino's doelman Mai'C-hegiani voorkwamen ij zesde doelpunt. Tot in de 96e M nuut van de wedstrijd, wantik scheidsrechter verlengde 1 tweede helft met meer dan tia procent van de speeltijd omd het oponthoud uit die hectisch- periode te compenseren. AS Roma - Torino 5-2 (1-1). E wedstrijd 0-3, Torino bekerwinnsa 22. Giannini 1-0 (strafschop), 45. S lenzi 1-1, 46. Rizzitelli 2-1, 48. Gian nini 3-1 (strafschop), 51. Silenzi 31 54. Giannini 4-2 (strafschop), 65.1! hajlovic. 5-2. Hongarije Kispest-Honved Budapest i voor de dertiende keer kam pioen van Hongarije geworden Op de laatste speeldag won d club uit de hoofdstad met 51 van het al gedegradeerde Ff Diosgyör. Dat was voldoen» voor de titel. Oostenrijk Bekerfinale in Oostenrijk: W ker Innsbruck - Rapid Wien3 l. Schwarzman royaal op kop HARDERWIJK (ANP) - De Ru sische kampioen Alexand Schwarzman heeft de eerslt helft van het Maars werelddani: toernooi op imposante wijzeaf( gesloten. Harderwijk. Maars wereld damtoff: nooi. Vijfde ronde: Baljakin (WRul; Valneris (Let) 1-1, Krajenbrinlc (Nedn Tsjizjov (Rus) 1-1, Koeperman(VSIll Tsjegolev (Rus) 1-1, Gerard Jansl (Ned) - Vermin (Zwi) 2-0, Hans Jansa (Ned) - Sijbrands (Ned) 1-1, Schwarïj man (Rus) - N'Diaye (Sen) 2-0. Uitgestelde wedstrijd, eerste ronds Tsjegolev - Krajenbrink 1-1. Stand: 1. Schwarzman 8, 2. BaljaËj 7, 3. Gerard en Hans Jansen, Si) brands, Tsjizjov, Valneris, Tsjego'.W 5, 9. Koeperman, N'Diaye, KrajKr brink 4,12. Vermin 3. Lotto 24: Winnende getallen: 3 - 9 -10 -13-SM 35. Reservegetal: 2. Cijferspel: 40 02 88 Lucky 10 van zaterdag 19 juni: 2-5-6-8-14 22-30-40-41 -42 48 - 49 - 51 - 55 - 56 62 - 64 - 70 - 71 - 72 Duitse Lotto: Winnende getallen: 7 - 8 - 24 - 30-3): 37. Reservegetal: 27. Superzahl: 7 Spiel 77: 9 38 21 87 Belgische lotto: Winnende getallen: 4 -17 - 20 - 28-33- 42. Reservegetal: 1. Joker: 3 29 80 50. Jürgen Klinsmann werd uitverkoren tot beste speler en was bovendien topscorer van het toernooi.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 12