Havo-tekst De charmeur. hoger gewaardeerd Geslaagd streek gemeente brouwershaven DONDERDAG 17 JUNI 1993 s 17 GOES: Autobedrijf Akkermans, Fmitlaan 12, Tel.01100-3 2150/30338 MIDDELBURG: Autobedrijf Renton, Noordmonsterweg 4, Tel. 01180-3 68 15 Pieter Holster. Wilbert van Iwaar- den, Irene Luchtmeyer, Constantijn Meijer, Anneke Moen. Mariet Moes. Martijn Mos, Mirjam Nuijen, Eeleo Poomen. Danielle Prudon. Mirjam Rijn. Edwin Sulsters. Carola Troos. Patricia Wajerink. Margriet West spoel. examens (orrectie is met vol punt aangepast .^nonze verslaggever (liSSlNGEN - Het lijkt vrij- td uitgesloten dat er havo- pndidaten zijn gezakt omdat examen Nederlands tekst- ferklaring te moeilijk was. Dat (e danken aan de correctie .ei maar liefst een vol punt. jenuitzonderlijk hoge opwaar- jering. aangezien een verho ring met drietiende punt door is het maximum is. jan verschillende kanten is af gelopen weken forse kritiek geuit op het examen tekst verklaring. Behalve dat de tekst aan de pittige kant was. was het correctiemodel volgens velen veel te strak geformuleerd. De normeringscommissie liet vaak maar één antwoord toe, waar soms meerdere mogelijkheden waren. „Na de eerste en tweede correc tie bleek dat er desastreus veel onvoldoendes waren", vertelt Frank van Doeselaar, docent i De Wellinge IflDDELBURG - Aan de school voor misvorming en voorbereidend be- K<psonder\vijs De Wellinge in Mid- iilburg zijn de volgende kandida- ageslaagd: jomvtechniek: Edith Bergmann, gjstiaan van Duivenbode, Dennie jrsvich, Rick de Groot. Edwin Jobse. saus Koek. Richard Lefevre, Ri- diardOtte. Robert Wagenaer. Mechanische techniek: Michel Bras- gr, Eddie Duine. Frank Grooten- 'y«,Tom Hoheker. Wessel Jacobse. louter Kaandorp. Harry Kerkhof, fiul Knippers, Michiel Kuijpers. Ciistian Momberger, Robert Smith, -tvSnoek. Henny Wiessner. Bftirotechniek: Wannes van Bei ge Mark Fijnaut. Ronald Goed- ■xd. Helen Halfpenny, Richard van ïrHolst. Max Joosse. Mustafa Kan- iaiur. Richel Lefevre. Michael Lis- senburg. Maarten Poortvliet. Patrick Üns.Guido Stam, Leon bij de Vaate, eroen Verhage, Rikardo van der Het, Jlolorvoertuigentechniek: Marcel jiasser. Michiel van Dongen, Martin den IJssel, Eddie Kerkhove, Ar te Kole, Adjo Kopmels, Roy Kruys, jjjry van der Linden. Janko de Skipper. Bianca Selles, Menno Sel- Vincent Versluis. Monique Vinke. jüveauverbetering: Christian Hoek gtktrotechmek), Sabn Yuce (elek- otechnieki. Consumptieve techniek: Arnold jdriaanse. Roland van Bezooijen, Richard Hendrikse, Annemarie Hol felle, Rens Koole. Ramon Meijvo- .Remco de Rooy, Tamara Verha- Arjan Bart, Frans van Bodegra- tin, Evert van Dilst, Lucien Her- jiïns, Sascha Hofgen, Riccardo van iel, Robbert Koole. Diyanto van $1, Björn Muller. Davy Oosterveen, feson Roelse, Meta van der Vaart, (tent Verstegen. Joyce de Vos. Eiimond de Vos. Easumptieve techniek: koken/ser- leren: Natasja Geertse. Ben Ghewy. tederik Hanse. Geralda Joziasse, lines Prins. Peter Rotte, Sidney :hutte, Sylvia van Tilburg, ftrzorgende beroepen: Mariska ioormachtig. Richard van (Ter Heij- Chantal Hoogerland, Claudia oogesteger, Esther van Kessel, Ta- ara de Kraker. Patricia Manni. sndra van der Padt, Lodewijck Vel- ïlerlijke verzorging: Anthoinet femans. Dianne Burke. Sharon turke, Vivian Dierickx, Ramon Fi- s. Saskia Jacobse, Paula de Jonge, nerese Koenraads. Natasja de Lan- Sarah Massey. Cindy Palmers, ws Polderman. Petra Rison. Rowe- a van der Wekken. PW A Vlissingen LISSINGEN - Aan de Prins Wil- !m-AIexanderschool voor chr. Ma il in Vlissingen behaalden de vol- tnde leerlingen het Mavo-diploma: lamilla Antheunisse, Rob Appel- Mm, Judith Bakker, Risma Bhon- (u. Jordy Blok, Michiel van den Bos- Anne-Merel Bosveld. Joeri de tee, Fabian Bron, Christine Burge- seester, Rens Cosijn. Paul van toonenburg. Piek Cruson. Esther Sjvat, Peter Daane. Annemiek van tem. Shiny Donze. Eefje van den kiest, Jan-Willem Epker. Angelique rimman. Miranda Gerbrands. Ka naka Groesser, Pascha Groosman, Cchiel de Haan. Gilbert Hekhuis, Irnon Holslag, Annemarie Huson. lavin Kalpoe, Diederik de Kam, Rinze Kamstra, George Knuijt. GertrJan Koelewijn, Walter de Ueuw, Evelien de Looff, Erwin Mat- Ihljsse, Emiel Meerman. Lisette Meerman. Suzanne Meijer, Tamara 4f Mulder, Mieke de Rijke. Inger van »:haik, Heidi Schrier. Linda Schuil- rcrve. Reggie Spa, Ferdy Splinter, fasbeth-Stam, Patricia Stroo. Said 'ffiisamani. Rudi Toerse. Renata Fraoorten. Christian Vrijenhoek, Èther van Vugt. Moniek van Water- tóoot, Remco Waijboer. Simon Wie- imaker, Menno van Wijnbergen, fein Wilken, Marjon van Willegen, iMtha de Winter, Marco Wisse, Cori- avan der Zouwen, Kitty van Zwee- fen. St-Paulus Mavo GISSINGEN - Aan de Sint-Paulus Mavo in Vlissingen zijn de volgende leerlingen geslaagd voor het eindex- öaiiêl van Bloppoel. Yvette Bod- Èert Bianca Boogaard. Rene Clig- ST Jons Dobbelaer, Caspar frenth. Michel Duinhouwer, Jenny -'lacisco. Debbie Geraerds, Diana Hal teren, Alard Kettenis, Anne ke Kolen, Mascha de Laat, Petra vangeraar, Bastiaan Mannaert) Ale- Knder Merzdovnik, Björn Mes, Cor- Kille Moison, August Naarden, Anouk Nagelkerke, Dimitri Pijs, te van de Pol. Angelique Rom- wut5, Rodney Schinkel, Juanito SM, Jaap Stuurwold, Michiel Tem- Sl. Saskia van Terheijden. Marcel ^ois, Monique Vermeer. Mirjam de 'Eer, Marcella de Vries, Mark Wei- sna, Femke Willemsen. 'SSGM ®>delburg - Aan de Stedelijke xholengemeenschap Middelburg Ji" de volgende eindexamenkandi- ten geslaagd: Wo: Kenneth Alting, Safïa Ben- Anne Bogaard, Marcel de te, Olivier Broeksema, Emilie teemaker, Leonie Castelijns, Alice •Mussen, Ivonne Corre, Marijn Geij- teeek, Angela Gilde. Pim Goed doet!. Ferry Goedhart. Rianne Hart- r®®* David Harwijne, Hadi Hasjim, tej' Haurissa. Anouschka Hein- Thijs Helm. Claudia van Honk. ;JT.ck van Hoorn. Erwin Huibregt- f Pauline Ingen-Housz. Jolanda de Bart Kamerbeek. Lilian de tek, Meike Koch. Senne Koch. Wil- teKooman. Nathalie Kuzee. Ve rte Latumeten, Melanie Linden- JE. Judith Luijk, Arno Melaard. •inno v d.Nieuwenhuizen, Orna te Stanley Pattinama, Anne- tePersijn, Danny Polfliet, Moni- Puma, Meivin Rampersad, Dio- ,.SaPla, Susan Schardijn. Barry .-•'•roevers, Sander Schutte, Robert 'tetee, Romy Telussa. Emma Ver beek, Brenda Vermeulen. Angie Ver monden. Simone Verweij. Chantal de Vei), Inge de Visser, Jorn de Vos. Mi randa Vos. Otto Vroegop. Miranda de Waele, Ellen Wagenvoorde. Romano Waisapy, Sylvia van der Weide. Mar jolein van Wingerden, Marije Wolter- beek. Havo: Bianca Baarends, Emke Bei- mers, Koen Bekkering, Rebecca van Bekkum, Danielle Berrevoets, Peggy de Boer, Ingrid Boone, Martine Bij- devaate, Michel Carol, Iris Corstanje, Iwein van Damme, Niels van Dun, Eugenie Filius, Bert Folcherts. Ray mond Gerrits, Caroline Goeree, Pe tra Grootjans. Ernst Hattink, Mattijs ter Heide. Richard Helbers, Carla Helm, Stefan Hendrikse. Natasja Heïj. Mascha van der Hiele. Robert van den Hoven, Mare Janssen. Niky Jobse. Patrick de Jong, Maarten Jon gen. Lisette Kaashoek. Neila Kleij- wegt, Judith Klip. Angelique Koe man, Joan-Kim de Kok, Monique Koole, Peter Koopman, Frens Kuij pers, Martien Leenhouwers, Arjan van der Linde, Floris Maljers, Sander Maranus, Alexander Matthijsse. Krista Meliefste, Allaerd Mensoni- des, Ben Minderhoud, Leon Minder- houd. Ceciel Nyst. Jolijn van Ossen bruggen. Remco Ouwens. Erik van 't Padje. Marcel Petrusma. Saskia Pro voost. Annemieke Puype, Stephan Rasenberg. Christine Raucamp. Marjolein Riemens, Monique Rie- mens. Brigitte Roelse. Miora Rijk. Marjolijn Scheele. Rutger Schonis, Ingrid Schuurs, Carlo Smolders, In grid Snijders. Chantal Stoffels. Aga tha Stroo, Anna Stroo. Noortje Swar- tjes, Micha Theissen. Patrick van dei- Velde. Michel Verdoes, Marije Ver meulen, Kim Visser. Jeroen Vreeke, Jacqueline Westerbeke, Eelco Wisse, Cathelijne van Yk. Vwo: Ernest Antheunisse. Eddy Ar- donne. Sonja Barentsen, Imar Ber- dik. Femke Besselink, Ilse Bielok, Tessa Bukkens. Ludwine Bussema- ker. Jelle Buytendijk. Danny Ce vaal. Jeroen Codee. Peter Coomans, Wal ter Crucq, Wilco Dmgemanse. Ellen- Mart. Eegdeman. Lieven de Feijter. Suzanne van Gaelen. Michel Geert se, Stefan Geluk, Carla de Groot, Su zanne Hendriksen, Jeroen Holland. Joris Huijsmans, Eddy Janse, Floris Janse, Rene Janse, Jan de Jong, Ste phanie Juranek, Eveline Kaan. Os car Kempees. Miranda Kerkhove, Bas Kiviet, Jan-Paul Konraad, Re- nout van Kroonenburg, Esther Kruijssen. Hans Laro. Victor Mast boom. Bennie Minderhoud. Ron Mo lenaar. Huib Ovaa. Marco Pleijte, Jasper van der Poel. Tamara de Reu. Silvester Sarneel, Hylke Schaap man. Maaike Smeels. Reinier van de Steenoven. Alwin Sturm. Mervyn Teileman. Chris Theune, Michelle Uitterhoeve, Benjamin Vaandrager. Nisse van der Velde, Sascha Ver meer, Karen Verstraete, Floris de Vooys, Rob van Waarde, Jeroen van den Wijngaard, Rani Zuydervliet. RSG Prof Zeeman ZIERIKZEE - Aan de Rijksscholen gemeenschap Professor Zeeman in Zierikzee zijn de volgende eindexa menkandidaten geslaagd: Mavo: Nathalie Alderlieste, Aileen Dan, Inge Marchand. Ruthger Rig- hart. Rowena Schenker. Kim Tanis. Floris de Vos. Freddy Boluijt, Niels Habraken. Karin Meeuwsen, Rebec ca Snijders, Christiaan Willemse, Dennis Aerts, Yvan van Wijnen, Cin dy van de Zande, Sanja Zijta, Cathe lijne Dijkstra, Joske Klompe, Angeli que Lukus, Jeroen Quartel, Maciste de Miranda, Toine van Gennip, Sandra Smit, Jolanda de Valk. Sam Visch. Anouk Beije, Jack IJzelen- berg, Alisse Kraaijeveld, Rick Zwang. Diane Kwaak, Nelleke Bom. Mark Abrahamsz. Zoë Baart. Jan van Belzen, Veronica Berrevoets. Ur sula Boom. Michiel Brul, Jeroen den Engelsman, Corien van Felius. Ange lique de Graaf, Leon Groenleer. Mie ke van den Hoek. Peter Ledeboer. El- la van der Linde. Berry Lindenbergh, Mariette Merle. Momota Pape, Lam Phan, Marloes Plu. Annieke Pos, Diana van Rooij, Silvia Schot, Esme ralda Schot, Sandy van der Sluijs, Marieke Struijk, Jessica Struijk, Rianne Verheijen, Krista Verkaart, Jarno Vermeulen, Esther Walraven, Ezrah Meijsen. Havo: Kim de Vos. Ralph van den Ouden, Caroline Arkenbout, Ingrid Bijkerk. Karin Bijl. Maghiel Hanse. Marjolijn van der Maas. Frans Jeroen van Oudheusden. Judith Prince, Lin da Reeling. Martijn Stout. Rowan Timmermans, Margreet van de Vaate. Maaike Kappers. Martine Hanse. Eveline de Jongh, Petra Smith. Luuk van den Berg, Esther Kortman, Steven Neele, Wilco de Valk, Suzanne Doeleman, Miranda Bolle, Janneke de Bruijne, Paul Heij- man, Edmond Verhoeff. Liesbeth van Oorschot, Freek van Marie. Simone Snijders. Jerry Cabboort, Marieke Moelker. Po Tin Yuen. Viola van der Schaaf, Nicole Beckbye. Miriam Be- zuijen. Mark Gaanderse. Corneel de Oude. Joep van Eijk. Eva Geluk. Ha rold Schipper. Liesbeth Beeke, Floris Bijlsma, Cindy Buijs. Adianne van der Doe. Miranda Flock. Stéphan Geschiere. Marike van der Graaff. Wouter de Groot. Marieke Hanse, Marien Höogerheijde, Serge Hooge- deure, Leon Jonker. Petra Klappe, Martin klein. Henriette van der Lin de, Rutger Punt. Martijn Rijbering, Jeffrey Roelofs, Robbert Roggeband. Marjolein Schell, Rinco Soesman. Catrmeke Stoutjesdijk, Koos van Velzen, Mathieu de Vlieger, Nanco van der Werf. Jolanda Hagens. Annie Gerretsen. Atheneum: Marjolein van de Luitga- ren. Suzanne Haeck, Piet Knop. Mar- tine Viergever. Joost van Breugel. Bart Karstens. Hugo-Jan Doeleman. Laura Geelhoed, Ronald Slager. Wil- mer Kloosterziel. Erjen van Nierop, Marcel Kooman. Jos van Aardenne, Jolanda Everaers, Nils Dogger. Jelle van der Klooster. Martin Koster, Ma- rit de Vrieze, Almar Bijlsma, Marjo lein Hanse, Jan Janse, Frabricio de Jonge. Leontine Kakebeke, Alex de Klerk. Jeroen Klumper, Ellen Pries ter. Nicole Schot, Cathelyne Schotte, Pascale van der Wekken, Joris Kiel. Jeroen Gerretsen. Nederlands van de Stedelijke Scholengemeenschap Middel burg. „Leerlingen die normaliter een zes of een zeven scoren, kwa men nu niet verder dan een vier of een vijf. Gelukkig is door de opwaardering een veel realisti scher beeld ontstaan. Uiteinde lijk vallen de uitslagen daardoor nogal mee. Er zijn in elk geval geen kandidaten de dupe gewor den van een te moeilijk examen tekstverklaring." De suggestie dat het examen tekstverklaring aanleiding gaf tot 'creatief nakijken of een royale waardering van het op stel ihet tweede onderdeel van het eindexamen Nederlands) wijzen de docenten van dé hand. „We hebben met z'n allen beslo ten de examens secuur en vol gens de richtlijnen na te kijken, want als je gaat sjoemelen is het einde.zoek. Hoge cijfers voor het opstel wekken toch de achter docht en bovendien kon ik me niet voorstellen dat tekstverkla ring niet opgewaardeerd zou worden", aldus Van Doeselaar. Of de examencommissie van de commotie rondom dit examen heeft geleerd, wordt betwijfeld. Dat de heisa van nu snel verge ten is en pas volgend jaar in de examenperiode wordt herin nerd. lijkt veel waarschijnlijker. Willem Ploum, docent aan Dag en Avondscholengemeenschap Zeeland, hoopt op een preven tieve werking. „Er zullen onge twijfeld analyses in de vakbla den verschijnen, die weer hun ef fect zullen hebben op het exa men van volgend jaar. Meestal zie je dat de commissie na een moeilijk examen het jaar erop komt met een examen dat zeer goed te doen is." Andere opvallende opwaarde ringen vielen te noteren bij La tijn vwo (1,0 punt), wiskunde A vwo (0,4), economie I vwo (0,4), economie H vwo (0,4), natuur kunde havo (0,6) en handelswe tenschappen/recht. havo (0,5). Groot Stelle GOES - Aan de scholengemeen schap voor beroepsonderwijs Groot Stelle in Goes zijn de volgende eind examenkandidaten geslaagd: Voorbereidend Beroepsonderwijs (VBO): Afdeling verzorging: Tanja Berg man, Denise Bevers. Jolanda van Da len. Danielle Dourleijn. Sybren de Jong. Veronique de Jong. Andrea Koens. Anrieo de Kok. Danielle Ko- le. Anthoinet Mathijsse. Sandra Ma- thijsse. Etti Mol. Jacco Nieuwenhuij- se. Angela Oosthoek. Cecile van Overbeeke. Maritza Rijn. Cindy Sim- son. Eugenia van Sluys. Willeke Ste- vense. Angelique Vaes. Wendy Vaes, Monique Versluis. Gerard de Vos. Jorna van Waarde. Jolanda Wabeke. Angelique Wattimena. Olga de Wee. Olaf van Wensveen, Judith Weststra- te. Afdeling administratie: Arjen de Boer. Susanne Dronkers. Ronald Henning. Ricky Henssen. Danielle Kramer. Louis Licht, Davey Maat. Il se Ravia, Sylvia van de Velde. Chan tal van de Ven Afdeling verkoop: Jacco van den Berge. Martin van den Berge Miran da de Graaf. Dennis Hermans. Linda Rijn. Bart Spaas. Mienke Stampe- rius, Ralph Swart. Leon de Visser. Yolanda van Wanrooy. Afdeling motorvoertuigentechniek: Stefan de Bruine. Gerard van Dijke. Dennis Dorrepaal, John Filius. Ed win Geevers, Arjan van de Guchte, Richard Houtekamer, Albert Jobse. Peter Jobse, Joop van Kouteren, Paul Pekaar, Ardjan Tange, Mario Verhulst. Jean-Paul Vermeulen. Ed win Verschuur. Joan de Visser, Jos Vos. Jeroen van Wijk Afdeling bouwtechniek, differentia tie timmeren: Tamara Bestebroer. Richard Beve. Bjom Eijke. Jacky Flipse. Johan de Goederen. Sebas- tiaan van Ham. Gabri Harinck. Mar tijn van Iwaarden. Sacha Koens. Martin Kramer. Rene Lepoeter. Bas Louweret. William Lukasse, Michel Luteyn, Kees-Pieter de Muynck. Hasse van Opbergen. Bert Pak, Er win Smid. Arjan van Sprundel. An- toine Steketee, Frank Thissen. Pas cal Vlaskamp. Miguel Walraven. Afdeling consumptieve techniek, differentiatie algemeen: Patrick Bauer. Joke Bek Marcel van Belzen. Marco Bleumink. Linda Brandes. Dick van Bruksvoort, Johnnv Cab boort. Sandra Debets. Remco Dek ker. Mischa Dijkstra. Wendy van Dokkum. Jeroen van Dullemen. Nienke Evegroen. Ronald Geldof. William Hage. Jeroen Havenaar. Ja- co ten Hove. Pieter Kamermans. Neil van Kerkvoort, Marty Kooman, Eef Kuijpers. Timo van de Linde. Sigrid Meijnen, Patrick Menheere, Hubert Moerman. Jeffrey Murk. Ludwi Pe kaar. Jaco Quaak, Gerard Riedijk, Mark Rijn. Jeffrey de Roo. Marcel Rooze. Maurice de Ruijter. Karin Schoe. Marco Siben. Jeffrey Sinke. Arjan Smalleganee. Davie Smit. Col lin Struijk. Leonie Vink. Sunder van der Vlag. Bert-Jan de Vos. Aijan de Wee Leo Wessels. Remon Wisse. Ro nald Wisse. Ferry van Zweeden. Afdeling elektrotechniek: Marjo An- thonise. Rob Bonovrie. Robert Boog aard. Sjoerd Borsboom. Ronald van Duijn. Bastiaan Duynhouwer. Mar tin Eggebeen, Marco Elshout, Niels Erwich. Come van Es. Martijn Govers. Guido Jessen, Sjoerd de Jon ge. Michael Jongkamp, Erik Joosten, Jeannet de Keizer. Daniël Kraaij, Remco van der Kuijl, Jacco Luteijn. Simon Matthijsse. Mark van der Meulen. Ronald Meulpolder, Martin Minderhout. Eugene Minneboo. Adri Nieuwenhuyze. Mehmet Ozgan. Ma rio Paap. Jesse Rem. Jordy Rent meester. Emile de Rooy. Jacqueline Sinke. Ronald Slabbekoom. Michel Steijvers. William Tolhoek. Rene Tonglet. Urban Urbani. Oscar Val- ster. Barry van der Velden. Frans Vermeulen, Patrick Visser. Remco de Vos, Mike Weijmans. Remco Wil lemse, Joost van Wingen. William van Winkel. Gerard Wisse. Afdeling installatietechniek: Micha Backer, Julian van Boven. Roland Broekhart, Ronald van Dalen, Ro nald Dek, Arjan Geleedst. Otto Haze- lager. Jakim Herrebout. Ronald Jan sen. George Knobbe. Paul Mol. Pa trick Polak. Martijn Schipper. Mar tijn Slabbekoom. Maurice de Waard. Richard Westdorp. Afdeling consumptieve techniek, differentiatie koken/serveren; Ale xander Boonman. Marnix Dalebout. Ellen Menheere. Afdeling mechanische techniek: Marco Adams. Ishan Anthonise. Wij nand van Balen. Edwin Barentsen. Olivier Biessels. Huib Bout. Clifton Brasdorp. Michel Dierickx. Reinier van der Does. Erwin Francke. Geert- Jan Griffioen, Erik de Groene. Jaap Hamelink. Maurice Houtekamcr. As- win Jacobs. Adriaan Jasperse. Mar cel Joziasse. Jan Kloosterman. Ger- ben Krom. Vincent van Limbergen. Dion Lossie. Onno Mïjnsbergen. Gor don Moens. Rene Moerland. Marco Nagelkerke. Jimmy Nieuwdorp, Pe ter Nieuwdorp. Scott Ogilvie. Guno Oosterwolde. Martijn Pluijmers. Dennis Pronk, Arjan van der Putten. Jacky Roos. Alfred Rovers. Anne Snoep. Stephan Steenbakker. Mi chel Steijn. Dennis Versluis. Andre Voogd. Danny Voshart. Dave van Wezel. Robbie Wissekerke. Afdeling bouw techniek, differentia tie metselen: James van Belzen. Pe ter Dominicus. Carl Hofman, Johnny de Jonge. Richard Karreman. Jakko Koole. Samuel de Korte Edwin La- vooy. Rens van de Linde. Patrick Moerland. Ronald Philipse. Arjan Riemens. Christian Schrijver. Peter Vermaire, Hanno Vermeulen. Merijn van Westen, Bert van de Woestijne. Afdeling bouwtechniek, differentia tie schilderen: Andrea de Bue, Mar co Harinck. Gilian Held. Robbin Jan sen. Jan-Willem Laban. Monique van Overbeeke, Rene Scheepstra. Marjo lein van der Stok. Presaan Suhkraj. Clif de Vos. De Vliedberg GOES - Aan de samenwerkings school voor Voortgezet Speciaal On derwijs De Vliedberg in Goes zijn de volgende kandidaten geslaagd voor het MAVO- of VBO-(verkoop/admi- nistratiekliploma: Ronald Be verdam. Christian Clerx, Maarten Hofland, Alex de Jager. Ron Lescher. Michel Loontjens, Sabrine Schrier. Roberto Sciacca. Leontien Sonke. Stefan Vermeulen. Bart Voogd, Bianca Wagenaar. Johan de Wolff. Weyeviiet VLISSINGEN - Aan de gemeentelij ke scholengemeenschap Weyeviiet in Vlissingen zijn de volgende leer lingen geslaagd voor het eindexa men vbo: Stefan Adam. Michel Aspeslagh. Ma rianne Baak. Mirjam van den Beukcl. Toddy Bolier. Sebastiaan Bonna r- del. Thomas Bos. Abderahman Bouf- rahi, Miquel van Boven. Renate Bronke. Sophie Buckley. Angelique van den Bussche Rody But. Ko- Hing Cheung. Edwin Corveleijn. Mi chel van Dalen. Lisa van Diem. Ri- cardo Dierickx. Ferry Duinhouwer. Miranda den Engelsman. Sev Feen- stra. Marielle Friperson. Richard van Gils. Saskia de Graaf. Ilona de Groo- te, Daniëlle van Ham. Pieter Hame link, Virginie Heitman. Robin van Hese, Onno Hoogesteger. Wilko de Hoop, Barry Hovens, Vincent Jasper- se. Fabian Kasander. Daniel Kery- bin, Michael Kwakkelaar. Martijn Lamers. Mariska van der Linde, Flo- ry Luke, William Marijs. Maikel Mn- rugg. Meivin Mercelina, Christian Moeliker. John Nijhuis. Remco de Nooijer. Niels de Noover. Cyrll de Noover. Bianca van Overbeeke, Jo han Pijl. Elisabeth Principaal. Jip Rietbergen. Stëïan Rook, Nassera Ben Sallam, Evalda Satrovic. Sander Simonse. Marijana Slavkovi Jacin- tha van Sluijs. Ralph van Sluys. Hei di van Soelen. Martine Spaeter, San- der Tammes. Renate Tanis. Robin van de Velde, Eveline Verduyn. Rila- na van Vliet, Dennis de Vos. Chris tiaan de Vries. Janette de Waard. Heidi de Waardt. Susanne Schroe- vers. Pietje van Wanrooy. Joyce Zuiddam. OPENBARE BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders van Brouwersha ven maken bekend, dat de volgende aanvragen voor bouwvergunning zijn ingekomen van: 1. mevrouw J. Kopp te Moers. voor het vergroten van de zomerwoning Meeuwenstein 2 te Brou wershaven: 2. de heer en mevrouw Stermann te Meerbush, voor het vergroten van de zomerwoning Den Osse 8 te Brouwershaven; 3. de heer E. C. M. Schymiczek te Essen, voor het vergroten van de zomerwoning Meeuwenstein 66 te Brouwershaven; 4. Rijkswaterstaat-Meetkundige Dienst te Delft, voor het plaatsen van een portacabin en an tenne-opstelling op het haventerrein Bommenede te Zonnemaire; 5. de heer J. B. K. Koks te Ulicoten, voor het plaatsen van een rundveestal aan de Roterij- dijk te Schuddebeurs: 6. de heer J. B. J. Koks te Ulicoten, voor het plaatsen van een machineloods aan de Roterij- dijk te Schuddebeurs; 7. de heer H. J. Gast te Well, voor het vernieuwen van de woning aan de Sehuitkade 4 te Brou wershaven: 8. de heer J. N. van Mourik te Dreischor, voor het plaatsen van een schuur/garage aan de Bo- gerdweg 39 te Dreischor: 9. de heer H. M. van 't Veer te Kerkwerve, voor het vernieuwen van de woning aan de Zuidweg 13 te Zonnemaire; 10. de heer K. M Stoel te Zonnemaire, voor het vergroten van de woning aan de Dijk van Bom menede 52 te Zonnemaire; 11de heer P. van der Linde te Zierikzee. voor het vergroten van de woning aan de Ring 6 te Drei schor; 12. de heer J. A. v. d. Bijl te Scharendijke, voor het vergroten/vefanderen van de woning aan de Haven Noordzijde 6 te Brouwershaven. De panden Ring 6 te Dreischor en Haven Noord zijde te Brouwershaven, hierboven genoemd on der 11. en 12. zijn beschermde monumenten in de zin van de Monumentenwet. Gedurende een termijn van 14 dagen, van 18 juni tot en met I juli 1993, liggen de onder 11. en 12. genoemde aanvragen van de heer P. van der Lin de en de heer J. A. v. d. Bijl, voor een ieder ter inzage. Tijdens deze termijn bestaat voor een ieder de mogelijkheid schriftelijk bezwaren tegen deze aanvragen in te dienen bij het college van burge meester en wethouders. Postbus 28. 4318 ZG Brouwershaven. Brouwershaven, 17 juni 1993. Burgemeester en wethouders van Brouwershaven, De burgemeester, L. N. Labruyère. De secretaris, A. P. G. van der Sluijs. De Rover 114 Si heeft een goed fysiek. Z'n glas is groen getint. Bumpers, buiten spiegels en het luchtrooster op de motor kap zijn meegespoten in carrosserie- kleur. De harlequin bekleding, de rode veiligheidsgordels en het wortelnote- hout zeggen alles over het innerlijk. Doet aan zelfverdediging via centrale vergrendeling. Beweegt zich soepel dankzij het single-point injectie systeem en het Hydragas-vccrsysteem. En hij vraagt weinig, onze charmeur: 23.995,-. Er is al een QQr Rover 100 vanaf vl ZJ J O foto Lex de Meester Ter Welle GOES - Aan de christelijke scholen gemeenschap voor beroepsonder wijs Ter Welle in Goes zijn de vol gende kandidaten geslaagd voor het diploma VBO: Anne van der Bos, Andrea Hamelink, Miriam Jonker. Eula van de Leij- graaf, Greta Ramperaad. Brigitte Schotsman, Helma Wispelweij, Ka rin van Zunderd. Tessa de Schipper, Ramona Korsuize, Jeroen Raes. Ro bert- Mark Rolke, Diana Helsloot. Sandra Gorsso. Serap Acar. Anoeska van Rooijen. Mariska Hanson, Bian- ka van Dongen, Judith Korstanje. Daphne Martijn. Carina Poortvliet. Marika de Jonge. Marieke Wieringa. Patricia van der Borgt. Sabine Le poeter. Carolien van der Bliek. Ta mara Boone. Angeline Bustraan. Ur sula Erentreich. Wendy van Garsel, Marian Geys. Monique Govers. Lies beth van de Guchte, Chantal Hol- lestelle, Jeanette van Langevelde, Jolanda Looyenstein, Marie-Louise Openeer, Yvonne Sijbosma. Miranda 'Vermeulen. Mirjam van Liere, Nolle- ke Roelse, Angelique Koole. Jolein de Bos. Bianca van Dalen.» Bas An- rochte. Caroline de Koning. Corrie Markusse. Sonja van der Most, Jean- tien van den Dorpel. Angela Loov, Jurgen Marijs. Merel Koppers. Mar greet van As. Jessica Otte, Natascha Dalebout. Martin Deurloo. Petra van Dijke. Adri Boerman. Jolanda Stou ten, Christian Sanderse. Angis Han- newijk. Patricia Korstanje, Marieke Ruiter. Benita in de Weij. Patrick Baas. Nathalie Colpa. Jacolien Le poeter, Renee Sanderse, Judith Vis ser. Chantalle van de Vijver, Marjan Ziekman. Charlotte van de Vijver, Petra de Vos, Annemieke Bos- schaart, Marieke de Brouwer, Marjo lein Hoogstrate, Danielle Slootma- ker, Kirsten van Leening. Annuska Cornelisse. Jacco Filius, Silvia van der Jagt. Sonja van de Vlag, Harmke van der Veer, Hanneke Breedijk. Ria op 't Hof. Marije Blaanse, Martijn Kruidenier. Marian Proost. Tossv Janse. Anita Minnaar. Mirjam van den Dries. Cindy Geijs. Jeannette de jonge. Rebekka van Doorn. Angeli que de Ridder. Marieke van den Bos- se. Miranda Franke, Linda Kristalyn, Mirella Slager, Tom Werff. Annema rie Elenbaas, Simone de Ronde. Han Roth, Arjan Stoutjesdijk, Erwin de Waal. Stefanie Filius. Monica Bruins. Petra Nijsse, Leonie Creemers, Sand ra van Eekelen, Monique van Eijke- ren. Silvia Flipse, Hanneke Francke. Geralda Geerligs, Lynsey Hen- drickx, Lianne Hollestelle. Maarten

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 31