Krajicek is geen engel op de baan De Witte eerste vrouwelijke trainer Korfbalselecties spelen in België Basketballer Petrovic dood na auto-ongeval Zuidhof/Den Dekker weer op goede spoor Jacques Hanegraa na botsing met ree lang uitgeschakeld Brabanders winnen basketbaltoernooi sport Nederlandse nummer één kan geschiedenis schrijven op Wimbledon WOENSDAG 9 JUNI 1993 van onze verslaggever Rob van der Zanden ROSMALEN - Als Richard Krajicek de halve finale van Pa rijs kan halen, dan moet hij ook Wimbledon kunnen winnen. Het lijkt een ietwat simpele conclusie, maar bepaald geen onzinnige. De nog steeds rijzen de ster van het Nederlandse ten nis is immers een specialist op snelle banen en niet op gravel- banen zoals in Parijs. Als er ooit een Grand Slam-titel in zit voor de 21-jarige Hagenaar dan zal dat vermoedelijk op het heilige gras aan de Church Road in Londen zijn. Krajicek is een speler die zijn grenzen nog steeds verlegt, men taal en fysiek groeit én in vorm is. Hij heeft de laatste weken de verwachtingen onbewust en on bedoeld opgevoerd. In Parijs heeft hij aangetoond dat Kraji cek meer is dan hard serveren en goed volleren. Hij is een allroun- der aan het worden en heeft mentale veerkracht laten zien. Kansen Het is niet onredelijk om hem op Wimbledon kansen toe te dich ten. Op het snelle gras immers kan hij zijn specialisme (service- volley) demonstreren. Maar enige reserves zijn er wel. Kraji cek heeft na een goede prestatie vaak een enorme terugval. Rot terdam ligt nog vers in het ge heugen: na een fantastische fi nale in Stuttgart tegen Stich, raakte hij begin dit jaar in Rot- Atletiekploegen AV'56 op vijfde en zevende plaats VLISSINGEN - De veteranen- atletiekploegen van het Goese AV'56 kwamen gisteren (zon dag) in Den Haag uit voor een competitiewedstrijd in de twee de klasse. Het vrouwenteam be haalde een vijfde plaats, de man nen werden zevende. De beste prestaties bij de vrouwen wer den behaald door Marian de Jonge (eerste op de 3000m in 11.59.5) en Hannie de Jager (tweede op de 800m in 2.33.7). Marius Dek zorgde bij de man nen voor een opsteker door op de 1500m als derde te eindigen in 4.37.3. Jaap Oele finishte als vierde op de 5000m in 17.18.4. terdam geen bal en riep hij de hoon van het volk over zich af. Daarbij is Parijs geen Londen. Op het gemalen baksteen willen de toppers (Edberg. Becker. Sampras, Stich) nog wel eens door de mand vallen. Bij 'The Championships' staan ze er meestal. Om daar de finale te ha len moet een speler bijna perfect tennis spelen en weinig fouten maken gedurende twee weken. Dat lijkt voorlopig nog iets te veel gevraagd voor 'de Kraai'. Enorme groei Richard Krajicek draagt de vlag van het Nederlandse tennis dat een enorme groei doormaakt. Vier jaar geleden was Holland nog het San Marino van het in ternationale tennis. Tom Okker was geschiedenis en Michiel Schapers alweer op de terugweg. Een Nederlander loten, werd bij een ATP-toernooi als een 'lek kere opwarmer' gezien. Nu aast het land dat nog nooit een Grand Slam-titel veroverde op een Wimbledontitel. Voor min der doen we het al niet meer. Die hoop is louter en alleen ge baseerd op Richard Krajicek. die sinds kort andere nationale toppers als Jan Siemerink, Paul Haarhuis en Jacco Eltingh na drukkelijk in de schaduw stelt. Krajicek 1 meter 96) is in alle op zichten de grootste Nederlandse speler sinds tijden. Men kan re detwisten over zijn gedrag op de baan en buiten de baan. Hij is soms boers, lomp en uiterst hor- kerig. zowel verbaal als non-ver- baal. Die mistroostige blik naar een umpire en dat gesjok naar de stoel met de grote voeten hele maal naar buiten gedraaid. Het is geen imago dat tot grote popu lariteit heeft geleid. Geen spelvreugde Velen hebben de indruk dat hij tijdens wedstrijden een hekel heeft aan zijn sport. Hij zou geen spelvreugde uitstralen. Het is echter een pose. want juist op de tennisbaan voelt Krajicek zich vrij. ..Buiten de baan voel ik me altijd wat ongemakkelijk en wil ik het liefst snel weg van de men sen om me heen. Op de baan ben ik mezelf, alleen daar kan ik me goed ontspannen. Een tennis baan is als een bed voor mij," zei hij eens in een interview. Weinig mensen kennen de echte Richard Krajicek. Tv-beelden laten slechts een kant van de man zien. Egoistisch, op het a- sociale af en weinig emotioneel. Maar in werkelijkheid kan hij erg menselijk, warm en zelfs heel verlegen zijn. Dan worden die blosjes op zijn wangen pas goed zichtbaar en ziet men een andere Krajicek. Zijn medische begelei der Ted Troost beaamt dat. ..Ri chard is enorm aan het groeien in fysiek en mentaal opzicht. Maar alles bij elkaar is het ge woon nog maar een ventje." Een ventje met charisme, dat Kroaat haalde zilver in Barcelona NEW YORK/MUENCHEN (SID /RTR) - De Kroatische basket baller Drazen Petrovic, top schutter van de New Jersey Nets, is maandag bij een auto ongeluk in Duitsland om het le ven gekomen. De dood van de 28- Tijdrit in Terneuzen TERNEUZEN - In de vorm van een individuele tijdrit over 34 kilometer, die vandaag (woens dag) in Terneuzen wordt gehou den, treden de wielervereniging Zeeuws-Vlaanderen en de stich ting wielertrimbond (WTB) ge zamenlijk naar buiten. Deelname staat open voor KNWU- en WTB-licentiehou- ders en toerders. die voor deze wedstrijd vanaf 17.30 uur in het Westerschelde College kunnen inschrijven. De eerste renner start om 19.00 uur aan de zeedijk in de omgeving van het Schel penhoekje. Dubbelslag voor korfbalploeg van Zuidwesters van onze korfbalmedewerker ALBLASSERDAM - De korfbal ploeg van Zuidwesters uit Oost- Souburg is dit seizoen op het veld erg succesvol. Nadat en kele weken geleden de competi tie werd afgesloten met een kampioenschap en promotie naar de landelijke derde klas, werden zaterdag nog een paar leuke prijzen gepakt. Op het veld van Kinderdijk in Alblasserdam won Zuidwesters de afdelingsbeker door met 7-4 van DSO uit Klundert te win nen. Enkele uren later plaatste de selectie van trainer Sjaak de Jager zich, door een 5-3-overwin- ning op De Zwervers uit Dor drecht. voor het toernooi om het afdelingskampioenschap van Nederland. Die titelstrijd wordt zaterdag in Badhoevedorp ge houden. ..De afdelingsbeker winnen was leuk. maar we gin gen toch vooral voor het kam pioenschap van de afdeling Zuid- West", keek De Jager op de unieke dubbelslag terug. Sjaak de Jager, die volgend seizoen bij Zuidwesters wordt opgevolgd door Rolf Kamphuis, wil het team deze week nog één keer proberen scherp te zetten voor de nationale titelstrijd. Eerder (in 19761 was Zuidwesters al eens (afdelingsikampioen van Ne derland. wel. Zijn manager Peter Lawler: ..Richard is geen engel op de baan. maar hij heeft een gewel dige uitstraling vind ik. Zoals Becker dat voor Duitsland heeft." De voorgeschiedenis van het succesverhaal is vaak verteld. Krajicek (6 december 1971, Rot terdam) werd als zoon van Tsje chische immigranten van jongs af aan meegenomen naar de ten nisbaan. Vader Petr gaf hem een Spartaanse opvoeding, waar Ri chard liever niet aan wordt her innerd (..dat slaan en zonder eten naar bed is allemaal verzon nen door journalisten"). Hij beseft wel dat zijn strenge opvoeding de basis was voor zijn latere succes. Als ventje van zes won hij van tien-jarige spelers en op 13-jarige leeftijd was hij al drie keer nationaal kampioen. Toen hij 15 jaar was kwam de te rugslag. Zijn ouders gingen jarige sterspeler werd in New York bekend gemaakt door zijn manager Nicholas Goyak. De politie in München bevestigde de mededeling van de zaak waarnemer. Petrovic, vooral befaamd om zijn trefzekere driepunters, was met twee vrouwen op weg naar de Kroatische hoofdstad Za greb, waar hij deze week een be spreking zou hebben met zijn manager. Op de snelweg naar. München werd de auto van Pe trovic ter hoogte van Ingolstadt in zware regenval geramd door een vrachtwagen die op de ver keerde weghelft was beland. De basketballer, die op de voor ste passagierstoel zat, was op slag dood. De chauffeuse, een 23- jarige vrouw uit Duitsland, en de mede-passagier, een 23-jarige vrouw uit Turkije, raakten zwaar gewond. De chauffeur van de vrachtwagen liep lichte ver wondingen op. Petrovic. winnaar van het zilver in Barcelona, was één van de succesvolste spelers uit de Ame rikaanse profliga. Het afgelopen seizoen eindigde hij met een ge middelde van 22.3 punten. In 1988 maakte Petrovic, geboren in Sibenik. de overstap naar het buitenland toen hij voor Real Madrid ging spelen. Daarna ver trok hij naar de Verenigde Sta ten, waar hij eerst uitkwam voor de Portland Trailblazers. In 1991 tekende Petrovic een contract bij de New Jersey Nets. Deze club bood de Kroaat, die naar Europa wilde terugkeren, onlangs een contract van 15 mil joen dollar (27 miljoen gulden) voor vijfjaar. scheiden, Krajicek groeide in twee jaar twintig centimeter en werd een eenzame, depressieve puber die overwoog om te stop pen met tennis. Hij belandde in de goot en werd op B-toer- nooitjes uitgelachen na de zo veelste nederlaag. De coaches Cees Houweüng (Po- peye) en Marian Laudin (bonds- trainer) gaven hem het plezier en zelfvertrouwen terug. Hij werd weer het. 'wonderkind' van vroe ger en bondscoach Stanley Franker gaf hem een contract voor Jong Oranje. En toen ging het snel met de jonge prof die zijn vwo-opleiding niet afmaak te en met zijn snoeiharde servi ces snel rijk zou worden. Hij won in april 1991 zijn eerste ATP- toernooi in Hong Kong. Vorig jaar voegde hij daar Los Angeles en Antwerpen aan toe. Door het laatste toernooi te winnen, door brak hij een magische grens: hij bereikte de top tien en mocht door afzeggingen van Lendl en Agassi meedoen aan de Masters in Frankfurt. Blessures Krajicek - momenteel nummer 12 van de wereld - staat aan de top, maar lijkt zijn grenzen nog steeds af te tasten. Hij kan nog beter spelen, denkt hij, en licha melijk is hij nog steeds niet vol maakt, al lijken blessures als ge volg van de groei nu verleden tijd. Zijn wisselvalligheid tijdens een wedstrijd en de terugslag na een goed toernooi vormen nog altijd handicaps. Net als de lage volleys, waar zijn slimme tegen standers hem vaak toe dwingen. Maar met een begeleidingsteam van vier personen moet hij er wel uitkomen. Behalve zaakwaarne mer Peter Lawler van Advan tage staan Ted Troost, coach Rohan Goetzke en conditietrai ner Bob Boverman tot zijn be schikking. Een dure hofhouding, die naar verluidt veertig procent van zijn jaarinkomen opeist, maar makkelijk kan worden be taald door de miljonair. Op Wimbledon kan Krajicek volgende week geschiedenis schrijven. Vorig jaar deed hij het verbaal ..de meeste vrouwen in het circuit zijn vette varkens") en werd sportief vroegtijdig aan de kant gezet in de derde ronde door Arnoud Boetsch. Nu mag hij zijn racket laten spreken. Hij zei ooit te dromen van Wimble don. „Als ik moet kiezen tussen nummer één worden van de we reld en Wimbledon winnen, dan kies ik voor het laatste." Walcherse gaat aan de slag bij voetbaldames van Kloetinge van een medewerker GRIJPSKERKE - Voetbal lend Zeeland krijgt binnen kort de eerste vrouwelijke trainer op het hoogste niveau. Het is de bijna 25-jarige Irma de Witte, die het komende sei zoen de dames van Kloetinge (uitkomend in de hoogste klasse van Nederland) onder haar hoede krijgt. De Witte zal niet alleen aan het karwei beginnen. Omdat ze als speel ster nog te grote ambities heeft met het eerste dames- team van Oostkapelle en daarom op zaterdag meestal niet beschikbaar is, gaat ze sa menwerken met Hans Onder- dijk, de man die ook vroeger al eens damesvoetbal-trainer was. Irma de Witte, woonachtig in Grijpskerke. is geen onbeken de voor Kloetinge. Ze kwam een aantal jaren geleden één seizoen uit voor de hoofd macht van de Bevelandse ploeg en heeft met Oostkapel le menig robbertje met Kloe tinge uitgevochten. Ze behaal de aan het Goese CIOS haar diploma met keuzevak voet bal (ze kreeg les van Kees Zwambom» en kwam daar door automatisch in het bezit van het diploma oefenmeester III. „In eerste instantie had ik wei nig ambities om trainer te wor den. maar nu dit balletje aan het rollen is gegaan, denk ik er anders over", zegt Irma de Witte, die in het dagelijks le ven massages in het Dom- burgse kuurcentrum De Parel verzorgt. „Ik wil nu ook de cur sus oefenmeester II gaan vol gen, maar daar zal ik nog maar een jaartje mee wachten." Dat De Witte die ambities nog even in de ijskast zet, zal nie mand verbazen. Ze zal het ko mend seizoen druk genoeg hebben met de trainingen bij Kloetinge en haar eigen spe len bij Oostkapelle. Daarnaast zal ze. als het uitkomt, ook de Irma de Witte krijgt bij Kloetinge te maken met een sterk ver jongde spelersgroep. foto Ruben Oreel thuiswedstrijden van Kloetin ge bijwonen. Is het niet een wat ingewikkel de constructie, waaronder Ir ma de Witte bij Kloetinge aan de slag gaat? De Walcherse vindt zelf van niet. „Voor mij is het op deze manier goed werk baar en voor de speelsters en het bestuur van Kloetinge blijkbaar ook. En ook bij Oost kapelle vonden ze het goed dat ik voortaan met Kloetinge mee ga trainen. We gaan het gewoon proberen" Hans Onderdijk, de man met wie Irma de Witte gaat samen werken, denkt er net zo over. „Ik denk dat het gaat lukken", zegt de 39-jarige Goesenaar. „We zijn onlangs rond de tafel gaan zitten en het was snel voor elkaar." Onderdijk train de tien jaar geleden GDVV uit Goes, destijds de sterkste da mesclub van Zeeland, maar in middels opgeheven. Zelf voet balde hij onder andere voor de standaardteams van Goes, Wemeldinge en Kruiningen. Helaas kan ook Hans Onder dijk niet al zijn pijlen op de eer ste selectie van Kloetinge richten. „Ik wil zo veel moge lijk samen met Irma de trai ningen verzorgen en de ploeg op zaterdag coachen, maar ik zit met één probleem. Ik werk bij de PSD (provinciale boot) en heb onregelmatige dien sten. Het kan dus gebeuren dat geen van ons beiden aan wezig kan zijn." In dat geval zal de elftalleidster Janneke Onderdijk (de zus van Hans) de coaching verzorgen. Het af gelopen seizoen heeft ze dat. bij afwezigheid van de vertrok ken Wisse de Kok. ook gedaan. „Het lijkt inderdaad een ge zochte constructie", zegt Hans Onderdijk, „maar het is geen noodoplossing." Kloetinge heeft eerst in eigen gelederen gezocht naar een trainer en kwam vervolgens bij ons te recht. Toen de puzzel in elkaar viel zijn ze niet verder gaan zoeken, maar met ons in zee gegaan." Irma de Witte en Hans Onder dijk krijgen te maken met een flink verjongde eerste selectie. Maar juist de sterk ingekrom pen oudere garde van de Beve landse formatie heeft de De Witte en Onderdijk naar voren geschoven. „Ik heb die meiden bij GDW nog getraind, dus ze kenden me nog. Toen hebben we heel prettig samenge werkt", aldus Hans Onderdijk. De laatste zes weken van het afgelopen seizoen heeft de Goesenaar al wat trainingen verzorgd. „We hebben toen wat posities gewisseld. Ieder een was enthousiast." Ook Irma de Witte, met haar 24 jaar een stuk jonger dan een aantal speelsters, rekent op een goede samenwerking: „Ik ken ze allemaal goed en ze hebben me zelf benaderd. Ze staan voor honderd procent achter me." Tour-deelname komt in gevaar Drazen Petrovic. van onze motorsportmedewerker HOEDEKENSKERKE Het gaat goed met het Zeeuwse zijspan- duo Kees Zuidhof/Kees den Dekker. Ondanks een moeilijke start met veel technische problemen heeft het duo zich opgewerkt tot de middenmoot van de seniorenklasse voor het open nationaal kam pioenschap. Het Bevelandse duo zette dit weekeinde een knappe prestatie neer tijdens de internationale motorcross in Le Mans. waar ze een derde plaats in de wacht sleepten. Een goed resultaat in het internationale deelnemersveld. SINT WILLEBRORD (GPD) - Jacques Hanegraaf is geschrok ken. Geschrokken van de bood schap die orthopedisch chirurg dr. Sala in Eindhoven voor hem had: 'Twee maanden volstrekte rust'. De diagnose: drie afgebro ken vleugels van evenzovele rugwervels. Het besef dringt ei genlijk nu pas door tot de 32-ja- rige renner uit Sint Willebrord. „Dit seizoen beschouw ik ver der als verloren. Eigenlijk vraag ik me nu af of het ooit nog helemaal goed komt." Aan het boek 'kommer en kwel van Jacques Hanegraaf kan zo doende een nieuw hoofdstuk worden toegevoegd. De botsing met de ree, bij een trainingsrit met z'n Telekom-kopman Olaf Ludwig, vorige week in de Zwit serse Alpen, heeft grotere gevol gen dan zich aanvankelijk liet aanzien. „Toen Sala die foto's zag, heeft- ie er nog wat collega's bijge haald, omdat-ie niet kon begrij pen dat ik na die botsing nog heb kunnen lopen. Maar kennelijk zijn de spieren is de onderrug van wielrenners door de con stante fietshouding zo ontwik keld dat ze een hoop kunnen op vangen." Dat camoufleerde dus aanvan kelijk de kwetsuren waarmee Hanegraaf bijna een week rond liep en rondreed. Z'n eigen ver haal, vanuit het ziekbed: „Ik had de Hofbrau-Cup gereden en ben toen met Ludwig naar Klosters vertrokken, vlak bij Davos, voor wat training. Prachtig daar. De eerste dag was perfect, we reden over vijf passen. 250 kilometer, niets aan de hand. Woensdag was het weer wat slechter, regen achtig. Ik zat bij een afdaling schuin voor Ludwig. zestig of ze ventig kilometer in het uur. Plot seling zag ik een bruine vlek en lag ik op het asfalt. Ik wist niet eens dat het een ree was. dacht aanvankelijk aan een kat of een hond. Ik had dat dier totaal niet gezien, alsof ze me beslopen had.' Pijnstillers De eveneens danig geschrokken Ludwig wilde een ambulance bellen, maar Hanegraaf krabbel de snel overeind. „Zo goed als het kon zijn we nog de drie kilo meter naar beneden gereden. Die ree was ook opgekrabbeld en weggerend, maar het beest moet er toch niet best aan toe zijn geweest, want het tandwiel van m'n kettingblad was com pleet afgebroken. Beneden, in het dal, zijn we naar de eerste de beste dokter gereden, die heeft m'n hoofdwond behandeld en me pijnstillers voor rugklachten gegeven." De lol van de trainingssta er toen af. Ludwig en Har bestelden een taxi. redei het hotel en maakten ven dat ze thuis kwamen. Een Aken. later naar Sint Willf „Achteraf kun je zeggen nooit zo lang in de auto h; gen zitten, maar de pij draaglijk. Later verslee de situatie zodanig dat ik dag met m'n vrouw naarE ven ben gereden. Ik kenc ter Sala van de tijd dat hij Panasonic-ploeg van Po bonden was." Jacques Hanegraaf, in 1 jongste nationaal kampii de profs ooit, is sindsdie geplaagd door ziektes en res. De Westbrabander h; nu juist door een 'dien voorseizoen al in de Tou van Walter Godefroot gi Persoonlijke scores wa niet. „Ik had er geen moeite dienst van Ludwig te rijc ploeg marcheerde redelij draaide ook lekker. Ik vi de me al op de Ronde v xemburg en Zwitserlai voorbereiding op de Tou ik denk dat ik dan nog ke bed lig." Boebka valt rei weer aan in Ro ROME (SID/ANP) - Serge ka kan als hij morgenai Rome zijn wereldrecori stokhoogspringen verbe Italiaanse hoofdstad ru kwart miljoen gulden verlaten. De 29-jarige I ner krijgt als startgeld vijfde wedstrijd in het Prix-circuit ruim 125.0) den, eenzelfde bedrag hem voor een wereldreci „Ik voel mij sterk genoi een wereldrecord", v Boebka bij zijn aankoms me. De drievoudige were pioen sprong zijn laatste record in de open luchi september 1992 in Tok; 6,13 meter. Zijn wereldrei de overdekte baan staat meter. Die prestatie Boebka op 21 februari jaar in zijn geboorteplai netsk. Bij de Grand Prix weds het Olympisch stadion is is Nederland vertegen\v< met Elly van Hulst en Cl Toonstra, die beiden uil op de 3000 meter. van een medewerker AXEL - De basketbalvereniging Voorwaarts hield in het kader van het 20-jarige bestaan een basketbaltoernooi. In 't Spor- tuus van Axel werd het sterk be zette toernooi bij de dames ge wonnen door overgangsklasser Fake uit Made. De Zeeuwse teams speelden een onderge schikte rol. Bij de jongens kadetten ging de winst naar BV Souburg, terwijl Scheldesport de eerste plaats veroverde bij de passerellen. De mini's van Voorwaarts i hun eigen toernooi. De eindstanden: Dames: 1F de; 2 Vios. Nieuw-Venne[ Smokkelhoek, Kapelle Dynamo'70. Middelburg; waarts; 6 Stoneduners, Si steen. Jongens Kadetten: 1 BV So Smokkelhoek. 3 Zeldenruslt Voorwaarts 1. 5 Stonedui Voorwaarts 2. Jongens Passerellen: 1 Schel 2 Dynamo/70, 3 Voorwaarts burg 1,5 Smokkelhoek. 6 Oo Mini's: 1 Voorwaarts. 2 Dyn; 3 Scheldesport, 4 Dynamo Smokkelhoek: 6 Marathon gen. 7 Voorwaarts 2. 8 Marat TERNEUZEN - De korfbalver eniging Neerlandia uit Gent houdt van 21 tot en met 27 juni de tweejaarlijkse internatio nale sportweek. In dat kader speelt de korfbalse lectie van Belgisch Vlaanderen maandag 21 juni tegen een se nioren- en jeugdteam, dat is sa mengesteld uit spelers en speel sters uit de Zeeuwse clubs. De teams zijn als volgt samenge steld: Senioren: Vrouwen: Astrid Koole (Swift), Jolande Kole (Tjoba). Jan- tine» Meulmeester (TOP), Marieke Pouwer (Animo) en Wilma de Visser (Animo). Mannen: Sjaal (Animo). Marius Boogaard Leonard Debbaut (Swifti, R; lissen (Swift) en Leon Kloe Coach van de seniorenplof Crucq uit Oost-Souburg. Jeugd tot en met 23 jaar: V Neel van Belzen (TOP), Mars sen (Tjoba), Annelies de KI go). Ilse Paauwe (Blauw Wit gien Riemens (Swift). Manr mon van de Gruiter (TOPl.fi derse (Swift), Sjoerd S (Swift), Robin Wisse (Ondo) Zandee (Tjoba). Coach is Adr man uit Koudekerke. De jeugdploeg speelt or uur, de senioren om 20.15 „We stonden zeker met zo'n vijfentwintig combinaties aan de start en ik denk dat het zo'n dertig graden was. Het leek wel een Grand Prix", aldus Zuidhof. Het resultaat kan het begin van het succes inluiden. De Bevelanders hadden tot nu toe veel pech. „Het is gewoon te gek. Vorig jaar reden we met oud spul en hadden we lang niet zoveel pech als nu. terwijl we nu met nieuw materiaal rijden". Ondanks de tegenslagen hebben ze zich ook voor het nationaal kam pioenschap in de middenmoot van deze zeer zware zijspanklasse ge plaatst. Woensdag 08.30-01.30 Eurosport: diverse spor ten 15.15-19.00 BBC 2: Tennis: interna tionale kampioenschappen vanuit Queens. 17.00-17.15 Did 2: Sport Heute. 18.45-19.15 RTL Sport. 18.50-19.50 RAI UNO: Wielrennen: Quelli del Giro. 18.52-19.23 Ned 3: Studio Sport. 19.30-20.00 BRT 1: Sport 20.00-22.05 RTL 4: Voetbal: recht streeks verslag van het WK-kwalifi- catieduel Nederland-Noorwegen. 20.00-22.05 BRT 2: Sportavond: met o.a. EK Basketbal (oefenwedstrijd België-Turkijei en tnathlon 21.00-22.00 BBC 1: Atletiek Gala International Grand F nooi vanuit Rome. 22.15-22.30 Ned 3: Sport Jour 22.30-22.55 BRT 1: Sport 23.10-23.55 RTL 4: Voetté schouwing van het WK-kni duel Nederland-Noorwegen 23.15-23.30 BBC 2: Atletiek Gala International Grand R nooi vanuit Rome. 23.25-00.00 Ned 2: Studio Spaans bekervoetbal (B* Real Madrid). 23.50-01.50 Did 1: Sport Ext bal. live-verslag van de USA-1 i Richard Krajicek staat aan de top. maar lijkt zijn grenzen nog steeds af te tasten. foto ANP

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 30