Uittocht zondagclub Middelburg Peter Mol tart wielerploeg Middelkamp Dubbeldam stuit op ervaren Van Vlimmeren Zeven voetballers verlaten Breskens Zaterdagvoetbal Zondagvoetbal éénentwintig spelers van eerste selectie verlaten Walcherse eersteklasser Geen beker Beenhakker Charleroi in Belgische bekerfinale Dubbel succes voor familie Van Hanegem /an onze verslaggever Taco van den Velde MIDDELBURG - De gedwongen toerswijziging bij de zondag- ilub Middelburg Iaat diepe spo ren achter. Nu er bij de Walcher- fe zondag-eersteklasser door fi nanciële perikelen volgend sei zoen weer voor een appel en ei ivordt gevoetbald, blijven er ïauwelijks genoeg spelers over >m een representatief eerste elf- :al op de been te brengen. Maar nefsl éénentwintig voetbal- ers uit de eerste selectie keren Ie club de rug toe. Slechts zes man hebben toege legd te zullen blijven. Dit aantal "tal worden aangevuld met kee ner Ruud Pennings, de van NAC [eruggekeerde Wouter La- pruyere, de Macedoniër Osma- novski van afdelingsploeg -Nieuwdorp en twee jeugdspelers fan Vlissingen Al (Ramon Ga- Driëlse en Mika Lekawael). .Het is droevig", concludeert penningmeester Guido Sam- bon, wanneer hij de balans op- (naakt na het verstrijken van de pverschrijvingstermijn. „We jnoeten volgend seizoen zien als ;en overgangsjaar. Als we ons landhaven is het meegenomen, ils we degraderen is dat geen tamp." Voorzitter Hans Lander, die al jerder verklaarde dat er bij Mid delburg geen plaats meer is voor geldwolven' en aankondigde ;en vriendenploeg te beginnen (BERN (Reuter) - Leo Beenhak ker heeft Grasshoppers Zürich niet aan een prijs kunnen hel pen. De club verloor in Bern de bekerfinale van Zwitserland ;met 4-1 van Lugano, grasshoppers stond bij rust al ïnet 2-0 achter en kwam in de Siste minuut terug door de Bra ziliaan Eiber. Daarop scoorde Lugano weer twee keer. Been hakker werd in het begin van het seizoen aangetrokken, toen Grasshoppers in de onderste re gionen vertoefde. Hij slaagde er piet in de club naar de kam pioenscompetitie te loodsen. Beenhakker vertrekt na het sei- op sportpark Nadorst, ziet het wat zonniger in. „We hebben wat ervaren spelers. De groep zullen we aanvullen met wat jeugd. We hebben heel bewust een andere koers gevolgd. We krijgen een herkenbaar elftal", vindt Lan der, die niet al te zwaar tilt aan de leegloop. „We hadden vorig seizoen een selectie van 26 spe lers. Dat bleek ook niet te werken." Het is nu alleen de vraag of er voor nieuwe trainer Jan de Gier volgend seizoen nog wel genoeg spelers over blijven om über haupt te kunnen werken. Jan de Rijke, Piet Baan, Albert Slinger, Gerrie Eikenhout, Daan Eiken hout en Arold Back zijn de enige voetballers, die gebleven zijn. Met de vijf nieuwe spelers levert dat precies een elftal op. „We zul len wat jeugd laten doorstromen om de selectie compleet te ma ken". geeft Guido Sampon de nood in de Zeeuwse hoofdstad aan. Trainer Jan de Gier kan nog niet inschatten wat de gevolgen zijn. „Ik ken de oude spelersgroep niet, namen zeggen me niets. Het was ook min of meer ingecal culeerd dat veel spelers zouden vertrekken, omdat Middelburg zijn beleid gewijzigd had. Alleen is 21 man wel extreem veel", al dus De Gier, die niet in paniek is. „We beginnen gewoon met een schone lei en zien wel waar we uitkomen." Veere Veere lijkt het meest te hebben geprofiteerd van de exodus bij Middelburg. Acht spelers (Ron van Dam, Adrie en Anton Bel- froid. Steef de Rijke. Steven Seedo, Edwin Leijnse. Richard Verwey, Chris Mouthaan) ver ruilen Middelburg voor de kers verse zaterdagtweedeklasser, die verder versterking krijgt van Jan Hage (ex-WC. ex-Seroos- kerke en ex-Goes) en John van de Have (Serooskerke). Daar te genover staat het vertrek van negen spelers. Van de aangekon digde politiek - in eerste instan tie de eigen selectie in tact hou den - is dus absoluut niets te recht gekomen. „De eigen spelers van Veere stel den soms de meest belachelijke eisen in hun gesprekken met de sponsorgroep", verweert de nieuwe trainer Piet Puijpe zich. „In zo'n geval moetje ingrijpen. En als er spelers weggaan, moet je nieuwe spelers halen. Zo sim pel is het. Veere heeft nu een maal geen jeugd om dat op te vangen." Bij Serooskerke is er ook sprake van een koerswijziging. Voorzit ter Joop Wattel voerde in het verleden en ware kruistocht te gen het betalen van vergoedin gen en riep altijd moord en brand wanneer hij zich op de 31e mei geconfronteerd zag met ver trekkende spelers. Dit keer zijn de rollen omgedraaid. Het naar de tweede klasse gedegradeerde Serooskerke heeft wat sponsors aangetrokken en kan meteen negen nieuwe spelers begroeten: Pascal van de Berg, Jaap Pijnen CHARLEROI (ANP) - Charleroi heeft zich als eer ste geplaatst voor de finale van het toernooi om de Belgische beker. Landskampioen Anderlecht werd maandag voor de tweede keer verslagen. Na de 1-2 in Brussel, werd het in Charleroi 3-2. Voor 22.000 toeschouwers in het sfeervolle stadion in Wallonië vielen alle vijf doelpunten in de tweede helft. Charleroi nam in de 62e minuut de leiding door Suray, die volgend seizoen voor Anderlecht speelt. In dezelfde minuut maakte Degryse de ge lijkmaker. Castro en Brogno zorgden voor 3-1, in de slotfase bepaalde Albert de eindstand op 3-2. In de finale, op zondag 6 juni, speelt Charleroi tegen de winnaar van het duel Standard Luik - Waregem. dat dinsdag wordt gespeeld. De eerste ontmoeting eindigde in 1-1. België. Beker, halve finales, tweede wedstrijd: Charleroi-Anderlecht 3-2. Eerste wedstrijd: 2-1. Charleroi speelt zondag 5 juni in finale tegen win naar Standard Luik-Waregem. burg en Patrick Langemaire (al len van Middelburgi. Jan Leen- derste. Ko Brandt (beiden van Bevelanders), Marcel Astroh. Julio Fagundez (beiden van Dauwendaele), Jan-Leendert de Witte (Meeuwen), Robin Thiel (Nieuwland). ..Niet iedereen zal in het eerste elftal terecht komen", vergoe lijkt trainer Jan Meulmeester. „En je moet het over een periode van twee jaar bekijken. Vorig seizoen hebben we niets aange trokken. terwijl er veel was weg gegaan. En ook dit jaar zijn er spelers vertrokken. John van der Have ging naar Veere, Jaap Lobbezoo stopte en het is onze ker of Hans Wattel en Rene Ge- schiere beschikbaar zullen zijn." Goes, dat zich vorig seizoen spectaculair versterkte met twaalf spelers, hield zich relatief rustig. Zeeuws topscorer Paul Bom kwam van SSV. Ruud Ver beek van Hoek. Arthur van Hui zen van Serooskerke. Gerard Tibbe van Robur, Rudi Blom- maard van Luctor en Jason Pat- tiasina van Sparta. Hugo Crucq (naar Nieuwland), Patrick Vogel (Middelburg zaterdag) en Frank Goedegebuure ('s-Heer Arends- kerke) vertrokken. Paul Schipper verruilde Middelburg voor Kloetinge. foto Ruben Oreel Jaap Pijnenburg: terug naar Serooskerke. foto Lex de Meester Bevelander verovert Zeeuwse titel na imposante demonstratie van macht van onze wielermedewerker KWADENDAMME - Peter Mol uit Kapelle werd gisteren op imposante wijze Zeeuws wie lerkampioen bij de A-amateurs. In een bijzonder enerverende wedstrijd rekende Mol met zijn toncurrenten af. De voor de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen uitkomende Mol koos in dit kampioenschap voor zijn sterkste wapen, de solo. Meeste tegenstand ondervond hij daarbij nog van zijn clubge noot Davy Dubbeldam, maar ook de man uit Sluiskil moest zich neerleggen bij het meester schap van de Bevelander, die het hele veld uiteindelijk op bij na een minuut achterstand reed. De wielervereniging Middel kamp moest genoegen nemen raet de troostprijzen, immers Jacco Schroevers en Frangois Franse reden naar respectieve lijk zilver en brons. Maar toch rommelde het in de geel-zwarte Meierformatie. De onvrede was begrijpelijk, want de Middel kampers hadden een aanvanke lijk gunstige wedstrijdsituatie behoorlijk verprutst. Na de eerste speldeprikken, va ar bij Peter Mol in gezelschap ran Johnny van Cadsand het pe- oton even op degelijkheid test- ra, ontwikkelde de strijd zich wel teel erg gunstig voor het Middel- campbastion. Zeeuws-Vlaming Dubbeldam bracht het spel op ie wagen en kreeg gezelschap ran de Middelkamper Guil- aume de Punder. Dubbeldam wam echter weldra in een on gunstige positie te zitten, toen irie geel-zwarten kwamen aan sluiten, te weten Toon Vermeu- en, Erwin van Loo en Jacco Schroevers. Iet vijftal reed naar een maxi- nale voorsprong van 35 secon- ien, waarbij het leek alsof Dub beldam in een zetel naar de streep werd meegenomen. De .'ier Middelkampers hadden het egelmatigmet de lastige en niet neewerkende Dubbeldam aan le stok, maar wisten ook niet )recies wat nu te doen met de bassieve Zeeuws-Vlaming. Raadsel \chter hen hadden hun ploeg- nakkers in principe alleen maar le gevaarlijke Mol in de gaten te louden. Hoe het dan ook kon, lat Mol toch het peloton kon 'erlaten. zal voor velen wel een ;root raadsel blijven, maar de ïevelander trok plotseling wel sp het oorlogspad. Alleen één ran de jongste amateurs, Jean- larc Dagevos, was bij de les en loop in het wiel van Mol mee. bie reed in één streep tot bij de vijf leiders en begon aan een fraaie demonstratie van macht. Want eenmaal bij de kop aange sloten schudde Mol fors aan de boom. De jongelingen Dagevos en De Punder werden bedankt voor de moeite en werden op het winderig en open parkoers ter plaatse gelaten. Korte tijd later stookte Mol het vuurtje wat ho nger op en werd het Middelkamp trio Schroevers, Vermeulen en Van Loo ook ter plaatse gelaten. Dubbeldam spartelde het langst tegen, toen hij na weer een ver snelling van Mol plotseling vijf tig meter achterstand opliep. Bijzonder fraai was daarna de strijd tussen de beide voor de wielervereniging Zeeuwsch- Vlaanderen uitkomende cou reurs. Mol bleek de sterkste en Dubbeldam viel, evenals de an dere gelosten, terug in de grote groep. Daar keken de Middel kampcoureurs elkaar in wan hoop aan, wetend dat het spel was verloren. Peter Mol dender de ondertussen als alleenheerser richting finish en stak meer dan verdiend de Zeeuwse titel op zak. Bij de B-amateurs ging de titel naar Daan Verhulst, die zijn enige concurrenten Comé Stoutjesdijk en Dirk Houweling naar de tweede en derde stek verwees. Bij de junioren bepaal de Franklin Klaasse, de bijzon der strijdvaardige Jacco Luteijn en Eric Joosten het wedstrijd beeld. Uiteindelijk bleek Klaas- se de sterkste. Ook hij haalde so lerend de titel binnen. Uitslagen, amateurs A: 1 Peter Mol, Kapelle; 2 Jacco Schroevers, Arne- muiden; 3 Frangois Franse, Kwaden- damme; 4 Johnny van Cadsand, Wachtebeke (B); 5 Karei van Goe- them, Sluiskil; 6 Dennis Mesu, Mid delburg; 7 Davy Dubbeldam, Sluis kil; 8 Jean-Marc Dagevos, Wemeldin- ge; 9 Ei-win van Loo. Ouwerkerk; 10 Toon Vermeulen. Goes; 11 Guil- laume de Punder. Ovezande; 12 Wil- fried Geijs. Kwadendamme; 13 Pa trick van Belzen, Middelburg; 14 Kees Schouwenaar, Goes; 15 Jacky Fortrei. Breskens: 16 Guus Barhorst. Biervliet. Amateurs B: 1 Daan Verhulst. Waar de; 2 Comé Stoutjesdijk, Scherpenis- se; 3 Dirk Houweling, Vlissingen. Nieuwelingen: 1 Stefan Dagevos, Wemeldinge; 2 Erwin de Dreu, ra- Gravenpolder. Junioren: 1 Franklin Klaasse. Yer- seke: 2 Jacco Luteijn, Kapelle; 3 Eric Joosten. Wolphaartsdijk: 4 Vincent Villerius. Middelburg. 5 Hidde Vis- man, Temeuzen; 6 Jan Dingemanse. Wolphaartsdijk. 7 Patrick Kraak, Wolphaartsdijk; 8 Danny Schout. Sas van Gent. Peter Mol zet de kroon op een fraaie wedstrijd. foto Willem Mieras Brabander net iets sneller in IJzendijke van onze wielermedewerker IJZENDIJKE - Zijn val in de Vredeskoers en de opname in het ziekenhuis dreigden de plannen van Davy Dubbeldam voor dit seizoen ernstig te ver storen. De amateur uit Sas van Gent heeft zichzelf twee jaar ge geven om te kijken of hij genoeg kwaliteit heeft om te denken aan een carrière als profrenner. Daarom kwam die val, terwijl hij leider was in het bergklasse- ment, op zijn zachtst gezegd op een uiterst ongelegen moment. Het lijkt echter allemaal mee te vallen: in de kermiskoers in Hulst, begin vorige week. was Dubbeldam al de onbetwiste smaakmaker. Zaterdag, in IJ zendijke, moest hij op de streep Mario van Vlimmeren (rechts) drukt zijn voorwiel net iets eerder over de eindstreep dan Davy Dubbeldam. foto Peter Nicolai alleen Mario van Vlimmeren voor laten gaan. Het was de tweede zege voor de Brabantse routinier, die eerder in Steenber gen de bloemen pakte. Verliezen van Van Vlimmeren (35) is geen schande. De in het wielermetier gepokte en gema zelde Brabander, die na een avontuurtje bij de profs zijn laat-, ste wielerjaren in het amateur peloton slijt, is een criteriumspe cialist pur sang. Zijn routine zorgt er voor dat hij zelden de goede slag mist. Van Vlimmeren weet precies op wie hij zijn koers moet afstemmen, doet in de aan loop geen trap te veel, maar spaart zich ook niet als hij in de goede ontsnapping naar de streep rijdt. En als het finish- doek opdoemt is hij, zoals Davy Dubbeldam in IJzendijke moest ervaren, bijzonder gewiekst en ook nog akelig rap. Tactisch Na een aantrekkelijke wedstrijd kreeg IJzendijke een boeiende eindsprint. Met een drietal dat in de voorlaatste omloop van vijf kilometer streekrenner Guus Barhorst uit Biervliet de illusie ontnam van een overwinning in diens eigen achtertuin. Twee ronden had Barhorst solo gere den door de polder en de stevige bries die daar stond getrotseerd. Allemaal moeite voor niets. Zoals eerder ook de vroege spel- deprik van Francois Franse, die honderd meter voor de groep uit ging rijden, maar niemand zag reageren. De vlucht van Patrick van Passel (die aan dat uitstapje de leidersprijs over hield) en Ed win van Loo. een ronde later ge steund door Davy Dubbeldam, droeg naar een voorsprong van maximaal een halve minuut. Die werd twintig kilometer lang met overgave verdedigd, maar moest worden doorgestreept toen het grote peloton zich rechtte voor de finale. Daarin reden eerst Mark Young en Guus Barhorst tevergeefs so lo. Op het moment dat Barhorst zich gewonnen moest geven, sprong Dubbeldam. Van Vlim meren voelde bijna automatisch aan dat die jump beslissend was en zat meteen aan het wiel van de Zeeuws-Vlaming, En ook Pas cal van Bellen kon nog net aan pikken. De bijna voorspelbare aarzeling in het peloton bood het trio net die ruimte die het no dig had om het beslissende gaatje te maken en de sprint voor te bereiden. Omdat de finish in IJzendijke vrijwel direct na vier kort op el kaar volgende bochten ligt, is het zaak om daar als eerste uit te komen. Davy Dubbeldam dook de bocht op kop in. Van Vlimme ren kwam er als leider uit. En hield op de meet centimeters over. Pascal van Bellen deed aan dat laatste stuntwerk niet mee. De uitslag: 1 Mario van Vlimmeren, Hoeven 90 km. in 2.16.01; 2. Davy Dubbeldam, Sas van Gent, 3. Pascal van Bellen, Koewacht; 4. op 21 sec. Peter Heeren, Sprundel; 5. Twan den Braber, Fijnaart; 6. Pierre Janssen, Putte. 7 Peter Mol. Kapelle; 8 Kurt Leuntjes. Ursel (B.i; 9. John Leijs. Standdaarbuiten; 10 Dennis Mesu. Middelburg; 11 Rudy Rabout. Hei kant; 12 Johan van Schaik. Oost- Souburg, 13. Frank Neirynck. Ertvel- de (B.t; 14. Mark Young, Zuiddorpe; 15. John Paul van de Ameele, Ter- neuzen: 16 Edwin van Loo. Ouwer kerk; 17. Jan Dagevos, Wemeldinge; 18. Niels van Elzakker, Hoogerheide; 19. Kees Schouwenaar, Kloetinge; 20. Karei van Goethem, Sluiskil. van onze verslaggever VLISSINGEN/MIDDELBURG - Op het bureau van de ko ninklijke Nederlandse voetbalbond afdeling Zeeland kwa men 500 overschrijvingen binnen. „Dat is niet.uitzonderlijk veel", meende manager Wim Jagt. „Vorig seizoen waren dat er meer." Behalve Middelburg blijkt ook Breskens geen goe de zaken te hebben gedaan op de transfermarkt. Zeven spe lers vertrekken bij de West-Zeeuws-VIaamse Club, terwijl daar maar drie spelers voor terug komen. Het overzicht van de belangrijkste overschrijvingen in het Zeeuwse amateurvoetbal, ziet er als volgt uit: Eerste klasse Hoek. vertrokken: Ruud Ver beek (Goes), John Alleman (Mal- degemi, Gerard Maas (Temeu zen). Adriaan Nieuwenhuijse (wordt trainer van Kruiningeni. Frank Hemelsoet (stopt), Jacky Scheele (stopt), Ritchie Bosnia (Philippine). Nieuw: Geert de Pootere (Zelza- tei. Danny Magito iZierikzeei, Ronnie Proos (SSVi. Davy Maas (Vlissingen Al). Niki Wolff(Beve- reni. Hoefnagels iHW*24). Peter Hamelink (Philippine». Peter Boerjan (Lokerem Tweede klasse Arnemuiden, vertrokken: Bud Aschman (Hansweertse Boys), Jan-Willem Dooge (Patrijzen). Nieuw: Wilco Kwekkeboom (Nieuwland). Marco Schroevers (Walcheren). Jaap Meerman Temeuzen i. Bevelanders, vertrokken: An- dré Tange ('s-Heer Arendsker- kei. Ko Brandt i Serooskerkei. Ernest van de Weele iColijns- plaatse Boys). Jan Leendertse (Serooskerke). Nieuw: Koen Raas (Kapellei. William van Gilst i Wissenkerkei. Kees Rinhout (Wolphaartsdijk). Pedro Sicilia (Breskensi. Patrick Schoo (Vlissingen AU Kloetinge, vertrokken: Wy- brand Boonstra (Yersekei, Sjoerd Bangma (stopt). Gerard Visser istopti. Micky Vujovic (stopt) Nieuw: Marcel Schenk (Middel burgi Paul Schipper (Middel burgi. Alex Lourens (Middel burg). Jeffrey van de Velde (GPC). Serooskerke. vertrokken: John van de Have (Veere), Jaap Lob bezoo (studiei, Arthur van Hui zen (Goes). Nieuw: Pascal van de Berg. Pa trick Langemaire, Jaap Pijnen burg (Middelburgi. Julio Fagun dez. Marcel Astroh (Dauwendae le). Jan Leendertse. Ko Brandt (Bevelanders). Leendert-Jan de Witte (Meeuwen». Robin Thiel Nieuwland i. Veere. vertrokken: Peter Kam- stra i's-Heer Arendskerkei. Jo han Tuin (GPCi. Carlo van Tour (Zeeland Sport). Ron Kodde. Mare Schreuders (beiden Zee- landiai. Dennis But, Martin Kop- pejan (beiden Oostkapelle). Pas cal Caumartin (Vlissingen). Mark Roose <RCS>. Nieuw: Ron van Dam. Steef de 'Ryke. Anton en Adrie Belfroid. Edwin Leijnse. Steven Seedo, Chris Mouthaan, Richard Ver wey (allen Middelburg), John van de Have (Serooskerke), Jan Hage iVVCi. Derde klasse Yerseke, vertrokken: Jan Witte i Hansweertse Boysi. Nieuw: Jacco Bekenes i Kapel- lei. Wybrand Boonstra (Kloetin ge) Colijnsplaatse Boys, vertrok ken: Koos Kempe (SSV). ieuw: Ernerst van de Weele (Be velanders) 's-Heer Arendskerke, nieuw: Pe ter Kamstra Veerei, André Tan- ge (Bevelanders). Frank Goede gebuure iGoes). John Groen (SSV). Kapelle. vertrokken: Koen Raas (Bevelanders). Jacco Bekenes i Yersekei. Oostkapelle. vertrokken: Mart Maranus iZeelandiai. Nieuw: Wim Houwelingen (Mid delburg). Dennis But. Martin Koppejan (beiden Veere). Stefan en Eric de la Cousine (Zeeland Sport). Terneuzense Boys. vertrokken: Arjan Sol (Philippine) Vierde klasse AZVV. nieuw: Erik Dey (Axel) GPC. vertrokken: Jeffrey van de Velde (Kloetingei Nieuw: Johan Tuin i Veere». Mar- tijn Poons (Walchereni. Killandia. vertrokken: Taurus Kraaijenbrink (Hansweerste Boysi. SSV, vertrokken: Paul Bom (Goes). John Groen ('s-Heer Arendskerke), Arsenio van Aer- de (Goes). Nieuw: Koos Kempe (Colijns plaatse Boysi Dauwendaele. vertrokken: Julio Fagundez. Marcel Astroh (Se- rooskerkei. Nieuwland. vertrokken: Robin Thiel (Serooskerke), Wilco Kwekkeboom i Arnemuiden i Nieuw: Hugo Crucq (Goes). Ro nald Fritz i Middelburg Ali. Middelburg, nieuw: Patrick Vo gel (Goesi Eerste klasse Goes, vertrokken: Frank Goede gebuure i's-Heer Arendskerkei, Hugo Crucq (Nieuwland). Pa trick Vogel (Middelburg zater dag). Nieuw: Paul Bom (SSVi. Ruud Verbeek (Hoek), Arthur van Hui zen Serooskerke i, Gerard Tibbe (Robur), Rudi Blommaard (Luc tor), Jaison Pattiasina i Sparta Ci. Arsenio van Aerde (SSVi. Middelburg, vertrokken: Geert Bouwman. Kees Houtepen iVlis- singem. Johan Molenaar (België, club onbekend). Hans de Nooijer (gestopt). Anton Belfroid. Adrie Belfroid. Chris Mouthaan. Ron van Dam. Edwin Leijnse. 'Steef de Rijke. Richard Verwey. Ste ven Seedo (allen naar Veerei. Marcel Schenk, Paul Schipper, Alex Lourens (allen Kloetinge), Patrick Langemaire, Pascal van de Berg, Jaap Pijnenburg (allen Serooskerke). Ruud Corré (Zee- landiai. Hans de Roover (ge stopt). Wim Houwelingen (Oost kapelle). Nieuw: Ruud Pennings (weer begonnen). Wouter Labruyere (NAC c-teami, Osmanovski (Nieuwdorpi, Ramon Gabnelse, Mika Lekawael (beiden van Vlis singen Al). Tweede klasse HVV'24, vertrokken: Hoefnagels (Hoek). Nieuw: Pascal de Block (Clinge). Derde klasse Patrijzen, nieuw: Jan-Willem Dooge (Arnemuiden» Breskens, vertrokken: Mario Corthals i Aardenburg). Bennie van Leeuwen (Temeuzen), Paul de Putter (Philippine), Pedro Si cilia (Bevelanders). Wemer Tem merman (Oostburg). Robbie de Munck iSchoondijke». Serge de Ruisscher i Hoofdplaat). Nieuw: Michel van Craenen- broeck iPhilippinei, Jeroen de Zeeuw (Middelburg Al). Robin Buitendijk iweer begonnen i. RCS, nieuw: Mark Roose (Vee- Vierde klasse Zierikzee. vertrokken: Danny Magito (Hoek). Nieuw: Jan-Leen Boot iMevo) Axel. vertrokken: Erik Dey (AZVV). Nieuw: Hubert van de Hemel (Temeuzen). Michael Pieters (Axel). Mark van Rossum (Clin ge). Clinge, vertrokken: Pascal de Block iHWi, Mark van Rossum (Axel). Hoofdplaat, nieuw: Serge de Ruisscher (Breskens). Luctor, vertrokken: Rudi Blom maard (Goes). Sluiskil, nieuw: Marcel Meijer. Wemer Coryn i Temeuzen i. Temeuzen, vertrokken: Jaap Meerman (Arnemuiden), Huib Meerman (Domburg). Hubert van de Hemel (Axel), Michael Pieters (Axel), Wemer Coryn (Sluiskil). Marcel Meijer (Sluis kil). Nieuw: Patrick Baumgarte (Biervliet). Gerard Maas (Hoek), Richard Burkie (Biervliet). Philippine, vertrokken: Peter HameÜnk (Hoek). Michel van Craenenbroeck (Breskensi. Nieuw: Ritchie Bosma iHoeki. Aijan Sol (Terneuzense Boys) Vlissingen. nieuw: Geert Bouw man. Kees Houtepen (Middel burg), Pascal Caumartin Veere i. Walcheren, vertrokken: Martijn Poons (GPC), Marco Schroevers (Arnemuiden). UTRECHT (ANP) - De familie Van Hanegem heeft op Tweede Pinksterdag twee titels be haald. Vader Wim als trainer van Feyenoord, zoon Gert als speler van Holland. De hoofd klasser uit Utrecht pakte de al gemene zondagtitel door een thuiszege van 3-1 op Quick '20 uit Oldenzaal. Holland promoveerde afgelopen seizoen naar de Hoofdklasse en stond toen nog onder leiding van Van Hanegem senior. Diens op volger Raboen zette de succes reeks voort. Bij Holland, dat 4500 toeschouwers begroette en in de laatste twaalf minuten af stand nam. voetbalt eén aantal oud-spelers uit het betaalde voetbal. Gert Kruys. Frans Ade laar. Hennie Lettinck. Etienne Kelders en Gert van Hanegem waren meer of minder gewaar deerde krachten van FC Utrecht. NK zaterdag amateurs: I.unleren - Katwijk 1-5 (1-2). 4. Kraayenoord 0-1, 21. Beukhof 1-1, 33. Verhoogt 1-2, 55. Pouw 1-3, 61. De Ridder 1-4, 65, Kraayenoord 1-5. Scheidsrechter: Vermeulen. Toe schouwers: 3000. Gele kaart: Van der Peppel en Zeggelaar (beiden Lunte- ren). Kozakken Boys - Lunteren 2-2 (1-1). 34. Frehe 1-0.35 Van Laar 1-1,47 Ver baan 2-1. 51. Van Laar 2-2 Scheids rechter: Boonstra. Toeschouwers: 1200. Stand: Katwijk 3 3 0 0 6 10- 1 Lunteren 4 112 3 12-10 Kozak.Boys 3 0 12 1 2-13 Katwijk kampioen. Laatste wed strijd: 5 juni Katwijk - Kozakken Boys. NK zondag amateurs: Holland - Quick '20 3-1 (0-0). 50. Testalamuta 1-0. 75. Lassche 1-1, 78. Kelders 2-1, 81. Waal 3-1. Scheids rechter: Duim. Toeschouwers: 4500. Stand: Holland 4 3 0 1 6 10-6 Geldrop 3 1 0 2 2 7-7 Quick'20 3 1 0 2 2 5-9 Holland kampioen. Laatste wed strijd: 6 juni Quick '20 - Geldrop. Programma algemeen kampioen schap: 12 juni Holland - Katwijk; 19 juni Katwijk - Holland.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 17