Valkenisse toont zorg om milieu Zonnige Karolingenmarkt trekt honderden mensen Drietal van Meliskerke kampioen in eerste klas Open dag kinderboerderij Goes en Terneuzen succes Schapen scheren publiekstrekker op De Sterre in Clinge streek 10 Gemeente ontziet ook zichzelf niet in beleidsplan '93-'98 Slooppanden Goes worden verfraaid Budget herinrichting Lange Zelke met ruim zes ton overschreden DINSDAG 1 JUNI 1993 van onze verslaggever KOUDEKERKE - De gemeente Valkenisse gaat inwoners zelf het goede voorbeeld geven in de zorg voor het milieu. In een be drijfsintern milieuplan komen aanbevelingen te staan om zo wel het werk in de gemeentese cretarie als dat van gemeente werken milieuvriendelijker te verrichten. Verder wil de ge meente in de toekomst strenger toezien op de naleving van de milieuwetgeving door burgers Drankrijders aangehouden SLUIS - In de nacht van zater dag op zondag is op de Sint An- nastraat in Sluis een Fransman aangehouden die zijn persone nauto bestuurde terwijl hij on der invloed van alcohol ver keerde. De man reed slingerend over de weg. Een stopteken van de politie evenals het blauw zwaailicht van de politie-auto negeerde de man. Net voor de grens werd hij aan de kant gere den. Hij kreeg een boete van 400 gulden en een rijverbod van twee uur. Van een inwoner uit Zuidzande werd het rijbewijs ingenomen wegens rijden onder invloed. Op de Nieuwstraat in Oostburg werd hij aangehouden. De man weigerde mee te werken aan een blaastest. Op het bureau werd via de ademanalyse duidelijk dat hij te veel had gedronken. Duopassagiere motor gewond HOOFDPLAAT - Een 20-jarige inwoonster van Eindhoven is zondag bij een verkeersongeluk in Hoofdplaat gewond geraakt. Zij liep gekneusde enkelbanden en een gebroken linker sleutel been op en werd met een ambu lance overgebracht naar het Antoniusziekenhuis te Oost burg. Na behandeling kon ze weer vertrekken. De Eindhovense zat als duopas sagiere op een motorfiets die be stuurd werd door een 21-jarige plaatsgenoot. Deze reed over de Westlangeweg komend uit de richting van de Hogeweg. De be stuurder moest remmen maar deed dat te hard waardoor het voorwiel blokkeerde. Het duo kwam met de motorfiets ten val. en bedrijven. Dit zijn enkele van de voornemens uit het ge meentelijk milieubeleidsplan Valkenisse 1993-1998, waarover de inwoners zich binnenkort via een inspraakprocedure kun nen uitspreken. Het beleidsplan is een uitvloei sel van het programma dat het college van burgemeester en wethouders voor de raadsperio de 1990-1994 heeft opgesteld. Daarnaast is het opstellen van zo'n beleidsplan voorwaarde voor het ontvangen van de rijks- gelden in het kader van het Na tionaal Milieu Beleidsplan (NMP). Het plan geeft voor elk werkterrein in de gemeente de stand van zaken op milieuge bied weer. de taken en de be voegdheden van de gemeente en het beleid voor de toekomst. Dit laatste in heel algemeen gestel de aanbevelingen, die in een uit voeringsprogramma moeten worden uitgewerkt. Duidelijk is wel dat een gedoog beleid voortaan taboe is en mi lieucontroles worden uitge breid. Ook moet veel aandacht worden besteed aan preventie en voorlichting. Aan recreatieve voorzieningen die bedreigend zijn voor natuur en milieu wordt paal en perk gesteld en het ge bruik van de auto moet worden teruggedrongen, aldus het plan. Het beleidsplan sluit in veel on derdelen aan op bestaande noti ties van de provincie en regiona le instanties. De afgelopen jaren heeft Valke- Commissie emancipatie vergadert HEINKENSZAND - De emanci patiecommissie van de gemeen te Borsele vergadert maandag 7 juni in het gemeentehuis in Heinkenszand. Op de agenda staan onder meer de conceptno ta 'Een beeld van/voor de Bor- selse vrijwilliger' en de startno titie over de uitvoering van de Wet voorzieningen gehandicap ten. Aan de orde komt ook de lande lijke campagne 'Vrouwen kiezen in de politiek', die als doel heeft de deelname van vrouwen aan de politiek te vergroten. De ver gadering wordt gehouden in het gemeentehuis in Heinkenszand en begint om 20.00 uur. nisse steeds meer aandacht aan het milieu besteed. De inzame ling en verwerking van huishou delijk- en klein chemisch afval en de oplossing van de riole- ringsproblematiek hebben de kosten flink doen stijgen. Voor milieu en reiniging staat op het ogenblik een post van 650.000 van onze verslaggever OOST-SOUBURG - Voetje voor voetje schuifelen honderden marktgangers door de Kanaal straat in Oost-Souburg. Vrolij ke dixielandklanken van de Copper en Brassband worden vijftig meter verderop verdron gen door de vetkuiven- rock 'n' roll van de Corner Cats. De geur van oliebollen ver mengt zich met die van Vietna mese loepmia's en suikerspin nen. Een dag lang biedt het cen trum van Oost-Souburg de aan blik van de Amsterdamse Al- bert Cuyp. De Karolingenmarkt was afgelopen zaterdag een enorm succes, vindt voorzitter van de ondernemersvereniging J. de Korte. „Het is drukker dan voorgaande jaren: het aantal marktkramen is met een veer tigtal uitgebreid en er is meer publiek." De Korte wijt de grote toeloop aan het mooie weer. dat vooral 's ochtends net te koel was voor het strand en daardoor ideaal voor een bezoek aan de markt. De kinderen hielden hun eigen rommelmarkt. De eersten stal den al om kwart over zes hun spullen uit, weet de voorzitter. Ook zijn eigen kinderen deden mee. Om een uur of negen begon de markt officieel met het opla ten van een groot aantal ballon nen. Afwisseling De Karolingenmarkt kenmerkt zich door de grote afwisseling van kramen. Tussen de handela ren staan de standwerkers, die met uiteenlopende activiteiten het publiek vermaken. De jeugd kan terecht op een enorm lucht kussen. even verderop stelt de handboogclub mensen in de ge legenheid in de roos te schieten en van alle kanten klinkt mu ziek. De enige wanklank kwam eerder deze week. toen de organisatie van de gemeente te horen kreeg dat niet de hele Kanaalstraat kon worden gebruikt. Op het laatste moment is de rangschik king daarom gewijzigd, vertelt De Korte. De vrijmarkt van de kinderen lijkt daar een beetje slachtoffer van te zijn geworden; zij hebben plekjes aan de uitein den van de markt toegewezen gekregen. Sommigen zitten zelfs in een zijstraat. Volgend jaar ho pen de organisatoren de vrij markt helemaal los van de grote markt een eigen plaats te geven. gulden op de begroting. Omdat de baten een ton lager liggen, moet het verschil uit de algeme ne middelen worden bijgepast- De verwachting is dat de kosten voor het milieubeleid in de toe komst nog aanmerkelijk zullen stijgen. Op 14 juni vindt een inspraakbij eenkomst over het beleidsplan plaats in verenigingsgebouw de Couburg in Koudekerke om 19.30 uur. Inbrekers actief in Vlissingen en Oost-Souburg VLISSINGEN/OOST-SOU- BURG - De Vlissingse politie heeft het afgelopen pinkster- weekeinde drie aangiften van inbraak ontvangen. Dieven ver schaften zich zondagavond toe gang tot een woning in de Hen drikstraat in Oost-Souburg door een raam te forceren, waarna zij een geldbedrag van ongeveer honderd gulden buit- maakten. Van een huis aan de Bosjeslaan in Vlissingen werd zondag over dag een raam aan de voorzijde geforceerd. Ook daar werd geld weggenomen. De politiewoord voerder kon niet zeggen om wat voor bedrag het ging. In de J. P. de Smitstraat in Oost-Souburg bleef het zondag nacht bij een poging tot inbraak. Onbekenden probeerden daar vergeefs de keukendeur van een woning open te breken. Brand in volle afvalcontainers GOES - Twee afvalcontainers in Goes zijn in de nacht van za terdag op zondag in brand ge raakt. De brandweer vermoedt dat er in beide gevallen sprake is van brandstichting. De con tainers waren door de stipt heidsacties van de reinigings dienst overvol. Om 3.00 kwam de eerste melding van een brand in een container aan de Adriaanstraat. Door snel optreden bleef de schade hier be perkt. Een uur later volgde de melding van een container- brand in de Stalstraat. In dit ge val kon de brandweer voorko men dat het vuur oversloeg naar een appartementengebouw. van een medewerker ZOUTELANDE - Het eerste drietal van Meliskerke is zater dag in Zoutelande kampioen ge worden van de eerste klas van de Zeeuwse Ringrijders Vereni ging. Dertien drietallen streden hier om de twee vrijgekomen plaatsen in de ereklas. Na vijf beurten nam Zoutelande de kop met 14 van de 15 ringen. In de zevende beurt nam Rit- them 2 de leiding over. maar dat gold slechts voor één beurt. In de achtste beurt namen de rij ders van Gapinge 4 de leiding over van Ritthem. Ook dit was maar van korte duur, want na twee beurten nam Zoutelande 1 de leiding opnieuw over. Na 15 beurten had Zoutelande 1 40 rin gen, gevolgd door Meliskerke 1 (39), Gapinge 4 (38) en Ritthem 2 (37). Onderaan stonden Gapinge 5 en Koudekerke 4 met 32, Big- gekerke 2 met 30 en Koudekerke 5 met 28 ringen. Na de middag verhoogden Zoutelande en Me liskerke langzamerhand de voorsprong op de concurrentie naar 3 tot 4 ringen. Steeds stond Zoutelande één ring voor op Me liskerke, maar in de 28e beurt werden de rollen omgedraaid. De voorsprong van één ring voor Meliskerke kwam niet meer in gevaar, omdat dit drietal in de laatste drie beurten niet meer mis stak. Daardoor werd Melis kerke 1 na 30 beurten kampioen van de eerste klas met 83 ringen. gestoken door Han Dekker (27), Johnny Wisse (29) en Ranni Wis se (27). Reserve-kampioen, met even eens promotie naar de ereklas, werd Zoutelande 1 met 82 rin gen. gestoken door Jan Brasser (26), Lout Vos (30) en Kees Janse (26). Om de twee laatste plaat sen. die tevens degradatie naar de tweede klas betekenen, moes ten drie drietallen kampen. Ga pinge 5. Koudekerke 4 en het bij na de gehele dag onderaan- staande Koudekerke 5 hadden alle 65 ringen gestoken. Koude kerke 5 bleek in de kamp de sterkste en blijft daardoor in de eerste klas. Koudekerke 4 en Gapinge 5 degraderen naar de tweede klas. Persoonlijk Om het persoonlijk kampioen schap streden twee rijders die beiden 30 ringen in 30 beurten staken Dit waren Hans Mal- jaars. de persoonlijk kampioen Voor 2500 buit bij inbraak RENESSE - Bij een inbraak in een horecapand aan de Ramp- weg in Renesse is zondag een te lefoon met beantwoorder gesto len. De waarde van de buit is 2500 gulden. van 1992 in de eerste klas, en Lout Vos. de persoonlijk reserve kampioen van 1988 in de eerste klas Lout Vos stak in de kamp de 26 mm-ring stak en bleef zodoen de Hans Maljaars de baas. Uitslag na 30 beurten: 1 Meliskerke 1 (83), Han Dekker 27, Johnny Wisse 29. Ranni Wisse 27; 2 Zoutelande 1 (82), Jan Brasser 26, Lout Vos 30, Kees Janse 26; 3 Gapin ge 4 (78), Paul van den Broeke 27, Cor- nelie Langebeeke 27. Peter Raats 24; 4 Oostkapelle 1 (76), Hans Maljaars 30, Michiel Joziasse 25, Simon de Vis ser 21.5 Ritthem 2 (75), Leo de Pagter 27, Johnny de Pagter 25, Jan de Pag ter 23.;6 Aagtekerke 2 (74), Gerard Krijger 26, Krien Brouwer 25, Peter Maranus 23; 7 Koudekerke 3 (71), Su- zy de Pagter 22, Tanny de Pagter 26. Jaap Vos 23:8 Biggekerke 2 (69), Erik Leendertse 24, Jan Lampert. 27 Ab de Visser 18; 9 Aagtekerke 3 (68), Jan Blaas 22, Peter de Visser 21, Helm Brouwer 25; 10 Westkapelle 1 (68), Kees Minderhoud 28, Johan de Witte 19. Adri Roelse 21; 11 Koudekerke 5 (65), Ella Poppe 22. Bart Brasser 20, David van de Voorde 23; 12 Gapinge 5 (65), Conno Francke 23. Eric Paau- we 23. Hans van den Broeke 19; 13 Koudekerke 4 (65). Ria Minderhoud 20, Marco van den Voorde 23. Renate Bouwman 22. Agenda ZRV Vandaag, 3e pinksteren: Ring- rijden Koudekerke 7.30-17.30, Ringrijden Oostkapelle 8.00- 17.30, Ringrijden Souburg 8.OO IT.30. Zaterdag 5 juni Veere: 2e klas kampioenschap van de ZRV. Het ringrijdersdrietal van Meliskerke I, Han Dekker. Ranni Wisse en Johnny Wisse (v.l.n.r) werd zater dag kampioen eerste klas in Zoutelande. foto Lex de Meester van onze verslaggever GOES/TERNEUZEN - De kin derboerderijen in Goes en Ter- neuzen hebben zondag meege daan aan een internationale open dag, die werd georgani seerd door de Europese bond van kinderboerderijen. Doel was, naast bekendheid geven aan het eigen werk, door uitwis seling van materialen en mede werkers kennis te nemen van el- kaars aanpak. Zowel in Goes als Terneuzen wist het publiek de weg naar de kinderboerderij te vinden. Hon derden kinderen kwamen, al dan niet in het gezelschap van ouders, een kijkje nemen. Het thema van de dag was 'voed sel'. Wat dat betreft wijkt de open dag niet af van andere da gen, stelde de beheerder in Goes. „Aan dat onderwerp besteden wij namelijk altijd veel aan dacht." Dagelijks probeert hij kinderen bij te brengen hoe ze met dieren moeten omgaan en Auto's bekrast BRUINISSE - In de Kerkstraat en de Noorddijkstraat in Brui- nisse zijn in de nacht van zondag op maandag twintig auto's be krast. De schade hierdoor is vol gens een woordvoerder van de politie aanzienlijk. De meeste gedupeerden zijn afkomstig uit Bruinisse. Van de dader(s) ont breekt nog elk spoor. daarbij hoort wat hem betreft vanzelfsprekend ook het geven van goed voer. De kinderboerderij in Middel burg hield de poort op eerste van een medewerker CLINGE - Ruim 4000 belang stellenden hebben zondag, eer ste pinksterdag, in het kader van de landelijke open dag een bezoek gebracht aan de kinder boerderij van De Sterre. Tege lijkertijd speelde de boerderij op deze activiteit in met de tra ditionele schaapscheerderfees ten. Tijdens de achtste editie van deze festiviteiten was er vertier voor jong en oud. Een Belgische schaapscheerder verloste een groot aantal scha pen van hun dikke wintervacht. Een hoefsmid gaf een demon stratie en de stichting d'Ouwe Waogen showde klederdrach ten. In verschillende kraampjes werd het maken van broches, kaarsen en bonsaiboompjes ge toond. Bewoners van het insti tuut voor geestelijk gehandicap ten De Sterre brachten zelf ge kweekte produkten uit hun kas sen aan de man. Ook de liefheb bers van kantklossen, spinnen, kartonnage, bier brouwen en het maken van karakterdieren kwa men aan hun trekken. De jeugd werd aangenaam bezig gehouden door clown Addy en op het lichtspringkussen kon den de kinderen zich naar harte lust vermaken. Voor muzikaal vertier zorgden de folkgroep Brandhout, de volksdansgroep van De Sterre en een draaiorgel. Met een ponywagen konden rondritten gemaakt worden en er werden wafels gebakken. Boerderijbeheerder A. van Hilst kreeg voor het goed verloop van deze publiekstrekker een hel pend handje van ruim veertig medewerkers. van onze verslaggever GOES - De organisatie Trechter 5 is druk bezig met de realisatie van Fort Ad Hoe, een project om een rij slooppanden aan de Van de Spiegelstraat in Goes te verfraaien. Er worden on der meer kijkgaten aange bracht, nieuwe kleuren en een alles verbindende witte band over de gevels. Deze maatregelen vormen de ba sis van een kunstproject, dat zaterdag 5 juni van start moet gaan. De in totaal zes deelnemen de kunstenaars krijgen de gelegenheid naar eigen in zicht hun werk aan het Fort Ad Hoe toe te voegen. Zo lang als de manifestie duurt, kunnen zij er blijven reage ren op bestaande en veran derende situaties. Het doel' van Fort Ad Hoc is volgens, de organisatie braakliggend en door vandalisme aange tast gebied weer in het stad- beeld te betrekken. De afsluiting van het project valt samen met het moment van volgens Trechter 5 'ul tieme kunstuiting'; de ver wijdering van het kunstfort Ad Hoe door sloop. Woord voerder Ronald van Dok- kum verklaart nog geen idee te hebben wanneer dit zal zijn. Behalve hij en zijn Trechter 5-partner George Schade doen ook de kunste naars Wies de Bles, Hemic Borsten. Martin Mcnamara en Reynier de Muynck mee aan aan het project. van onze verslaggever VLISSINGEN - De herinrich ting van de Lange Zelke en de Marktstraat in Vlissingen kost ruim zes ton meer dan aanvan kelijk was begroot. De oorzaak van de tegenvaller ligt volgens wethouder H. J. M. de Haas hoofdzakelijk in het bijzondere karakter van de uitgevoerde werkzaamheden. Dat maakte het moeilijk een juiste raming van de verwachte kosten te ge ven. De gemeente wil de extra kosten (in totaal 636.144 gulden) dekken door 190.843 gulden uit het stadsvernieuwingsfonds 1995 te halen. De rest - 445.301 gulden - moet komen uit de meeropbrengst van de baatbe lasting. De kredietoverschrijding komt niet onverwacht, aldus De Haas. „De raad wist in december al dat dit tekort er zat aan te komen." Met de winkeliers van de Lange Zelke en de Marktstraat is over eenstemming bereikt over de hoogte van de baatbelasting, maar De Haas kan niet beoorde len of daarbij rekening is gehou den met deze tegenvaller. De winkeliers van Walstraat-Mid- den weigerden onlangs een hoging van de baatbelasting wa6 bedoeld om tekorten in budget van de herinrichting hun straat weg te werken. Overkappingen Vooral de overkappingen fc ken veel meer geld te hebben kost dan aanvankelijk was groot. Het geld is opgegaan een hogere aanneemsom, kosl voor de architect en constr teur, verlichting, geluid, brai preventiemaatregelen, een element en de fundatie van p motiewanden. De herinrichti van de Lange Zelke werd du der door inspraakkosten en d( toevoeging van verschiller bouwkundige inrichtingst menten, kunstbomen en boo korven. Andere stadsvernieuwingsp jecten, zoals de herinrichti van Walstraat-Zuid. komen d( de nieuwe tekorten niet in vaar. denkt De Haas. Donderdag 10 juni om 17.00 i vergadert de commissie voor gemene Bestuurlijke Aange genheden over het voorstel aanvullend krediet te verlene 3W -H MIDDELBURG Geboren: Cornelis Langebeeke zv C. Langebeeke en H. J. Lou- werse; Thijs Willem Weststrate zv J. M. Weststrate en C. J. T. Roovers; Andras Kolenbrander zv M. Kolenbrander en P. M. Le ver; Joel Ezra de Lange zv L. J. de Lange en E. H. van de Valk; Kim Spuy dv L. Spuy en E. M. J. Brouwer; Johannes Antonius Vosters zv J. T. J. M. Vosters en C. A. C. de Beijer. Ondertrouwd: E. Baas, 23 jr, en B. Kramer, 20 jr; S. J. van den Broek, 25 jr, en N. C. A. Mateij- sen, 23 jr; R. M. Hilleman, 28 jr, en J. Promnoi. 21 jr; M. M. Wiche- rink, 25 jr, en H. J. M. Rongen, 25 jr; F. Schreuder. 26 jr. en H. I. A. Beijerinck, 24 jr; W. Jonkman, 33 jr. en P. Grootjans. 22 jr; D. Kuijt, 27 jr. en N. E. Janse, 24 jr; C. de Nooijer, 58 jr, en R. P. An- drade Riera, 42 jr; M. C. van Loon, 33 jr. en E. J. B. van Kem pen, 32 jr: A. Lievense, 25 jr. en N. Khaltchevskikh. 24 jr. Getrouwd: B. Klein, 22 jr, er C. de Nood, 23 jr; M. C. Hoppe jr, en E. G. Dasselaar, 29 jr; C C. M. Deelen, 32 jr, en W. P. G ze, 26 jr; B. R. Barkema. 31 jr, A. van der Scheer. 29 jr; J. P. Noot, 32 jr. en J. C. Dekker, 21 H. R. Vendelbosch, 33 jr, en J. ras, 26 jr; M. J. van der Werf, 2<- en M. J. de Visser, 22 jr; J. Laar, 31 jr. en N. H. Geldof, 30 W. J. Berrevoets, 41 jr, en E. C. Janssen, 46 jr; A. A. J. Wond gem, 22 jr, en J. G. van de Gi ter. 21 jr: J. Korfmann, 28 jr, ei K. Leeuwerik. 27 jr; S. H. Schellekens, 27 jr. en B. I. Bonte. 27 jr; J. Bliek, 29 jr, en R. A. Nieuwdorp, 22 jr; R. E. E ter, 30 jr, en J. M. Janse. 29 jr: C. Baas, 22 jr. en M. P. Louwei 21 jr; D. Westerneng. 30 jr, en D. Arendse. 21 jr. Overleden: J. M. Elstgeest ev M. Soa, 64 jr; L. M. Wisse wv Francke, 80 jr; J. Remeeus, 85 J. Focke ev E. J. Lodeweges, jr; A. Markusse ev C. Jobse, 83 pinksterdag echter gesloten. „Wij zitten zo krap in de mensen, dat wij besloten hebben niet mee te doen", verklaarde woord voerster Els Gillart. MIDDELBURG Klederdrachten/Street- parade Het museum Zeeuw se klederdrachten Melis uit Zou telande stelt zaterdag tussen 12.00 en 16.00 uur poppen, siera den en foto's tentoon en demon streert het maken van kleding voor de Zeeuwse poppen. Dat gebeurt in een showwagen voor het VVV-kantoor op de Markt in Middelburg. Verder musiceert de dixieband Top Hats tussen 14.00 en 16.00 uur in het centrum van Middelburg. Beide evene menten zijn een initiatief van de Ceremoniemeesters, de evene mentencommissie van de plaat selijke VVV. Orgelconcert - Organiste Margreeth C. de Jong geeft za terdag 12 juni een concert in de Middelburgse Oostkerk. Het concert begint om 20.30 uur. De Jong speelt werken van N. de Grigny. N. Bruhns, J. S. Bach, A. Diana. J. Haydn en J. L. Krebs. Het is derde concert in de vijfde lige orgelcyclus die de Werk groep Muziek van het Zeeuwsch Genootschap heeft georgani seerd voor de Oostkerk. OOST-SOUBURG Activiteitenweek - De Mo lukse Welzijnsstichting Mae- Uku in Oost-Souburg houdt de zer dagen een activiteitenweek voor kleine kinderen. Vandaag (dinsdag) wordt er voorgelezen en kunnen er buitenspelletjes worden gedaan. Woensdag is er bibliotheekbezoek en vindt de prijsuitreiking van een kleur- wedstrijd plaats. Donderdag maken de kinderen mutsen ei er een feestelijke optocht. V dag gaat iedereen naar 1 zwembad en de week wordt terdag afgesloten met peuter- kleutergymnastiek, ponyrijc en pannekoeken eten. Alle at viteiten beginnen om 15.00 ui Thema-avond - De Molul Welzijnsstichting Mae-U houdt vandaag (dinsdag) va: 19.45 uur een thema-avond o de vierde generatie Molukk in Nederland, waarbij vooral aspecten onderwijs en opv ding aan de orde zullen kome NIEUW SÏÏ\ JOOSLAND Rommelmarkt/Bazaar De muziekvereniging ONDA Nieuw en Sint Joosland hoi zaterdag een rommelmarkt bazaar in een aantal kran rond de hervormde kerk. markt begint om 9.00 uur rond 9.30 uur is er een verkc bij opbod van waardevolle antieke spullen. Tevens zijn allerlei spelen en een Ami kaanse verloting. De opbren is bestemd voor de aanschaf nieuwe instrumenten. THOLEN Kamerkoor - Het Roti dams Studenten Kamerki verzorgt zaterdag 5 juni een treden in de Gasthuiskapel de Kerkstraat in Tholen. Or nist Gerald Hebeis verleent h: aan muzikale medewerking, rigent is Romain Bischoff. uitvoering begint om 20.00 ui Kinderen amuseren zich op het grote springkussen (rechts) tijdens de Karolingenmarkt in Oost-Sou burg. foto Ruben Oreel Honderden kinderen kwamen een kijkje nemen tijdens de open dag van de kinderboerderijen in Goes en Terneuzen. foto Willem Mieras

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 10