MLTC pakt een kostbaar punt Brons voor turnster Monique Nuijten Arjan Franken door pech achtervolgd De Munck rapst in eindsprint Korfballers BKC verslaan koplopei Regen spelbreker tennisduel Overburg-ZTC Gebroeders Kant verrassen in Ronde van Veerse Meer Toernooiwinst voor zaalvoetballers Goes Zilver op NK judo voor Willeboordse IJsebaert/Haselager oppermachtig in de Nacht van Zaamslag van onze tennismedewerker VLISSINGEN - De oogst van de Zeeuwse topteams in de lande lijke tenniscompetitie was ma ger. MLTC. ietwat gehavend, hield in Zevenbergen tegen con current de Lobbelaer 2 de kam pioenskansen via een gelijkspel in tact, maar 't Halve Maantje kreeg tegen Frisselstein een zware nederlaag te slikken. De regen verhinderde voorlopig het te verwachten verlies van ZTC tegen koploper Overburg. „We hadden in Amstelveen tot rond zes uur maar één baan ter beschikking", vertelde Serge Carpentier van ZTC over het duel tegen Overburg. „Vanaf dat moment, het stond toen 2-2, kre gen we er nog een baan bij. Mid den in de dubbels maakte een wolkbreuk een voorlopig eind aan de wedstrijd bij scores die er voor ons niet zo gunstig uitza gen. Op Hemelvaartsdag hoop ik er in de mixed nog een puntje uit te slepen. Dat gevoegd bij on ze winst in de singles komen we dan op een verlies van 5-3 uit, waarmee ik niet ontevreden ben." Carpentier won het enkel van Theo Lek gedecideerd. Kelly Bouman zorgde voor het andere punt in de enkelpartijen. Zij ver sloeg Imre Morsink. Tweede klas, poule 9: Overburg 1- ZTC 1 2-2. gestaakt. T.Lek-S.Carpen- tier 4-6.2-6; B.van de Kasteele-J.Ver- straeten 6-3,6-2; A.Luderus-C.Cijvat 6-1.6-3; I.Morsink-K.Bouman 4-6,7- 5.0-6. T.Lek/B.van de Kasteele- S.Carpentier/J.Verstraeten 6-4.4-1 gestaakt; ALuderus/I.Morsink- C Cijvat/K.Bouman 6-3,3-6,4-2, ge staakt. MLTC MLTC, lijstaanvoerder van poule 9 in de derde klas, miste in Zevenbergen de geblesseerde Amr Tawfik. Serge Eude, ook niet fit, kwam alleen in het ge mengd dubbel uit. Joost Thore- naar en Remco Maandag waren hun vervangers in de individuele krachtmetingen. Thorenaar blies zijn partijtje nog aardig mee, hetgeen Eric de Jong tot zijn schade ondervond, maar Maandag ging onderuit tegen Bart Jan Rust. Marjet Groenleer boekte tegen Judith de Rooy het andere succes in de eerste speel periode. Maandag en Thorenaar gezamenlijk, en Maijet Groen leer in combinatie met Serge Eude, bewerkstelligden vervol gens dat de halve winst mee naar Middelburg ging. Het reserveteam van ZTC speel de op de Nolle in Vlissingen te gen BTCI 3. Jurjen Mooibroek maakte een uitstekende indruk met een afgetekende overwin ning op Willy Oomen. Virgil Greeve deed weinig voor hem onder. Hij klopte Wilbur van Me- lick. Nederlagen van Corine Da- vidse en Marjolein Meulenberg gingen vooraf aan een confron tatie in het herendubbel, waar van de regen de ongunstige per spectieven tot 20 mei naar de achtergrond drong. Uitslagen: Derde klas, poule 9; Lob belaer 2-MLTC 1 4-4. E.de Jong- J.Thorenaar 4-6,1-6; B.J Rust- R.Maandag 6-4,6-1; A.Oosters- M Kodde-Cijsouw 6-2,6-2; J.de Rooy- M.Groenleer 2-6,7-5,1-6. E de Jong/ B J.Rust-J Thorenaar/R.Maandag 1- 6.7-5.3-6; A.Oosters/J.de Rooy- M.Kodde-Cijsouw/A.Schothorst 7- 6.2-6,6-4; A.oosters/B.J.Rust- A.Schothorst/T.Maandag 7-5.6-2; J.de Rooy/E de Jong-M.Groenleer/ S Eude 1-6,4-6. ZTC 2-BTCI 3 2-2, gestaakt. J.Mooi- broek-W.Oomen 6-1,6-4: V Greeve- W van Melick 7-6,6-0; C.Davidse- L Backx 0-6,6-3.3-6; M Meulenberg- M Hanselaar 2-6,3-6; J.Mooibroek/ V.Greeve-W.Marcks/W.Oomen 3-6.6- 6, gestaakt. Geflatteerd Bij de herenteams maakte pro movendus 't Halve Maantje in de hoogste klasse op niet mis te verstane wijze kennis met het zakelijke tennis dat gastheer Frisselstein ten toon spreidde; 6- 0. „Verdiend, maar geflatteerd", meldde competitieleider Frans Schouw. „We tennisten niet minder, want er waren drie drie- van een medewerker ARNEMüIDEN - Robert en Gijsbert Kant hebben voor een opmerkelijke presatie gezorgd door de tiende Ron de van het Veerse Meer voor catamarans op hun naam te schrijven. Het Vlissingse duo troefde de complete na tionale top af. De Ronde van het Veerse Meer is één van de acht lan delijke wedstrijden, die mee tellen voor het Nederlands kampioenschap. Dit jaar wa ren er meer Nederlandse top zeilers dan ooi tevoren. Daarnaast waren er zeilers uit Duitsland en België. Het aantal deelnemers groeit nog elk jaar. Maar liefst 38 catamaranteams versche nen aan de start bij het Sporthotel in Arnemuiden. Op de voor hun bekende rus tige en gecontroleerde wijze zeilden Robert en Gijsbert Kant naar een duidelijke overwinning met ruim vier minuten voorsprong op de nummer twee. Het tweede Zeeuwse team was Krijger/ Remijnse. die vorig jaar wonnen. Zij moesten nu ge noegen nemen met de zeven de plaats. De weersomstandigheden waren erg goed met een vrij krachtige wind uit het noordoosten. In het laatste deel van de race werden door de gunstige-wind snelheden bereikt van vijftig kilometer per uurDe eerste catama ran is in twee uur over het he le Veerse Meer gezeild. Uitslag Ronde Veerse Meer 1993: 1 R Kant/G. Kant (Dart 18); 2 S. de Vries/O Kuypers (Hurr. 5.9); 3 G. Loos/E. Schriek (Hurr.18 spi); 4 J. C. Moret/N. v. Harrewijn (Na- cra 5.5 sl); 5 J. Wensveen/Krüger (Nacra 6.0); 6 B Sprij/D. Mooy (Hobie 18f); 7 C Krijger,TE. Re mijnse (Nacra 5.5sl>: 8 F. Hille- brand/C. de Schipper tPrindle). Jurjen Mooibroek van ZTC 2 had geen moeite met Willy Oomen. foto Ruben Oreel Ronnie den Engelsman overtingt in Tilburg van onze turnmedewerkster GORSSEL - Tijdens kwalifica tiewedstrijden voor het NK tur nen in Gorssel leverde Monique Nuijten een uitstekende presta tie. De 9-jarige turnster van MTV'69 veroverde een bronzen medaille. Nadat zij de eerste twee wedstrijden slechts drie van de vier toestellen had ge turnd, werkte zij zaterdag haar hele programma af, hetgeen haar naar de bovenste regionen voerde. Aaangezien zij twee jaar jonger is dan de andere deelneemsters in de klasse 3A bevestigde nog eens haar talen ten. Ofschoon de officiële plaatsing pas volgende week bekend wordt (er is nog één wedstrijd te turnen in Dronrijp) hoeft een aantal turnsters niet meer in spanning te zitten. Hun resulta ten van de kwalificatiewedstrij den zijn van dien aard. dat zij verzekerd zijn van deelname aan het NK. Conchita Zandbergen deed het overigens niet slechter. Deze turnster van MTV turnt één klasse hoger dan haai- leeftijd toestaat. Net als Monique Nuij ten komt zij uit in 3A. Met slechts enkele tienden van pun ten bereikte zij net achter Moni que de vierde plaats. Met een vijfde en een zesde plaats voor Manuela van der Mast en Ta mara Zandbergen in de klasse 2B en een zevende plaats voor Manita Hitijahubessy in 5B, scoorde MTV in -Gorssel bijzon der goed. Met deze klasseringen hoeven deze turnsters dan ook niet lan ger in spanning te zitten. Zij zul len ongetwijfeld op het NK ver tegenwoordigd zijn. Het NK voor de B-C lijn wordt op 19 en 20 juni in Wieringen gehou den. De A-lijn turnt één week la ter in Beverwijk samen met met de A-heren de finale. (MTV). 20 Maartje Bongers (Delta Sport). 30 Charlotte Giljamse (Delta Sport): niveau 5A 9 Cindy de Witte (MTV), 11 Anne van de Ban (MTV); niveau 3A: 3 Monique Nuijten (MTV), 4 Conchita Zandbergen (MTV); ni veau 6B: 27 Annemarie Grootenboer (Delta Sport); niveau 5B: 7 Manita Hitijahubessy (MTVi; niveau 2B: 5 Manuela van der Mast (MTV). 6 Ta mara Zandbergen (MTVi. 9 Brenda van Haveren (MTV), 17 Esther Min- derhoud (MTV); niveau IC: 12 Mo- nika Dekker (GV Koudekerke). De turners in de A-lijn werkten in Tilburg plaatsingswedstrijd voor het Nederlands kampioen schap af in Tilburg. De Zeeuwse deelnemers, allen afkomstig van van onze zaalvoetbalmedewerker HULST - Het Goese zaal voetbalteam Parbo Groe nendijk is overtuigend win naar geworden van een sterk bezet zaalvoetbaltoer nooi in Hulst. De Goesena- ren klopten favoriet Mer- pati Muda (voor de derde achtereenvolgende keer fi nalist) in de eindstrijd gede cideerd met 4-1. De Amsterdammers waren weliswaar het meest in bal bezit. maar aan de andere kant waren de tegenaanval len van Parbo niet van ge vaar ontbloot. De goed uit gespeelde aanvallen werden succesvol afgerond door Ed win Zuydwegt. Frank Mo- hansingh en Clarence Pallad 12). Beide ploegen waren samen met De Gouden Leeuw uit Antwerpen en Jong Ambon uit Middelburg doorgedron gen tot de kruisfinales. Jong Ambon verloor met 1-0 het duel om de derde plaats. Het Middelburgse team won daarentegen wel de shoot out competitie vöör de orga niserende vereniging Bleyenbergh/V ajoZeeuws kampioen Jongepier en de Zeeuws-Vlaams titelhouder De Kombuis konden door verplichtingen aan het veld- voetbal, respectievelijk bij GPC en Hontenisse, niet in hun sterkste opstelling ver schijnen. Clarence Pallad werd top scorer van het toernooi met negen treffers, terwijl Jerrv Landsburg van Parbo Groe nendijk tot de beste doel man werd uitgeroepen. De eindstand: 1 Parbo Groenen dijk, Goes; 2 Merpati Muda. Am sterdam: 3 De Gouden Leeuw. Antwerpen. 4 Jong Ambon. Mid delburg: 5 Rietvogels. Almelo: 6 FC Gewetra, Nunspeet; 7 Jonge pier Sport, Vlissingen, 8 Sporting'88, Terneuzen; 9 Bleyenbergh Vajo, Hulst; 10 De Kombuis, Kloosterzande. Volharding uit Goes, weerden zich kranig. In de jongste cate gorie, niveau 7A. won de 8-jarige Ronnie den Engelsman, die vol gens insiders een grote tumtoe- komst heeft. Hij onderstreepte dit door zijn naaste belager met vier punten verschil te kloppen. Johan Stoutjesdijk en Ramon Verschuuren turnden in klasse 5A een vierde en een vijfde plaats. Bram Buijzer turnde vanwege een blessure niet mee. Mark Schipper was de enige deelnemer in klasse 4A en be haalde 38.000 punten. Biezentrappers verliest finale VELP - De zaal voetbalploeg van Biezentrappers is in de voor ronde van het Nederlands kam pioenschap voor dames zaal voetbalbekerwinnaars uitge schakeld. Biezentrappers haal de in Velp de finale, maar ver loor die met 6-2 van het Arn hemse Van Scheyndel, de beker winnaar van vorig jaar. De Zeeuwse kwam in de eind strijd via overwinningen op Woezik uit Wijchen (4-0) en Ton- gelreep 1-0. Tegen Woezik scoor den Wanda Zegers, Jos van Dorst. Anneke Minee en Janita Davidse. De verrassende zege op districtskampioen Tongelreep kwam tot stand via een treffer van Jos van Dorst. In de finale tegen Van Scheyndel opende Wanda Zegers de score, maar Van Scheyndel profiteerde vervolgens optimaal van verde- digingsfouten: 3-1. Janita Da vidse bracht de spanning terug, maar zag de bekerhouder ver volgens naar de verdiende, maar geflatteerde 6-2-zege counteren. Elisabeth Willeboordse. fotoaerhief PZC van onze judomedewerker MARKELO - De judoka's Elisabeth Wille boordse en Jessica van de Spil hebben met succes deelgenomen aan de Nederlandse ju niorenkampioenschappen. De Goese judo ka's, lid van sportschool Geelhoed, werden respectievelijk tweede en derde. Elisabeth Willeboordse in oktober Nederlands kampioen bij de aspiranten) won haar drie par tijen in de voorronden van de klasse tot 61 kg met de maximale winst. In de finale kwam de 16-jarige echter tekort tegen Brenda van de Meulen uit het district Noord-Holland. Na zo n twee minuten judo kreeg de Zeeuwse een schouderworp te verwerken, waarvoor Van de Meulen van de scheidrechters een wasa-ari kreeg. Direct daarop belande Willeboordse in een muurvaste houdgreep, die na 25 seconden het Nederlands kampioenschap opleverde voor de Noord-Hollandse. Het zilver is voor de jonge Willeboordse echter uitstekend resul taat in deze leeftijdscategorie. In de klasse tot 66 kilogoram kwam Jessica van de Spil namens sportschool Geelhoed op mat. De kwartfinale van de herkansing, tegen Karin Visser uit district Noord-Nederland, leverde een nipte koka winst op voor de Zeeuwse. Ver volgens mocht zij de mat betreden om te stij- den om de bronzen medaille. Op gedecideerde wijze versloeg van de Spil haar opponente, Li lian Peters van Oost-Nederland, via een houd greep met een ippon. van onze motorsportmedewerker RILLAND-BATH Het ziet er naar uit dat de clubcompetities van de motorcrossverenigingen in Midden-Zeeland dit seizoen bijzon der spannend gaan worden. Dat bleek tijdens de wedstrijden van mc Rilland, waar in alle klassen felle duels werden uitgevochten. Karin Goetheer verraste in de recreatieklasse en bij de 125cc krijgt Arjo Verhage zware concurrentie van Wim Moerdijk. Alleen de Brabander Arjen Franken is nog niet te verslaan. Pech hield hem echter van de overwinning in de eerste manche van de 125cc. De spanning zat er al gelijk in bij de eerste manche van de recrea tieklasse, waar Karin Goetheer het haar mannelijke collega's bijzon der lastig begint te maken. De Lewedorpse rijdster finishte in de eer ste manche, ondanks een minder goede start als vijfde. In de tweede manche zat ze er vanaf het begin goed bij en kwam als derde door. Tegen het einde naderde ze sterk op de stelling van Tom Compiet die in de laatste meters in de fout ging, waardoor Karin opschoof naai' de tweede plaats achter Ron Doppegieter die beide manches won. Bij de 125cc was er pech voor Arjen Franken, sterkste man in deze klasse. In de eerste manche moest hij na anderhalve ronde opgeven met een gebroken bougie. De winst ging naar Michel Hielkema. Arjo Verhage bewees dat zijn overwinning in Wemeldinge geen toevals treffer is geweest en finishte in de eerste manche achter Hielkema als tweede, in de tweede manche eindigde hij als derde achter Franken en Hielkema. De Aagtekerkenaar zal in de toekomst echter terdege rekening moeten houden met de sterk opkomende Wim Moerdijk, die tegen het einde van de wedstrijd steeds dichter in de buurt van Verhage kwam. In de superklasse draaide Eric van der Wekken in de eerste manche niet lekker. Na een kopstart moest hij halverwege de leiding afstaan aan de Brabander Johan Sep. In de tweede manche leidde Van der Wekken van kop af. nadat Sep in de eerste ronde ten val kwam. Chris Markusse stond na een lange afwezigheid weer aan de start en vierde zijn rentree met een vierde plaats in de tweede manche. Uitslagen: 80 cc le en 2e manche: 1 Michel Vos, 2 Kevin van der Hoek, 3 Lau rens Mieras Ree klasse: le manche: 1 Ron Doppegieter, 2 Tom Compiet, 3 Anko Faasse. 4 Willem van de Beg. 5 Karin Goetheer; 2e manche: l Doppegie ter, 2 Goetheer, 3 Compiet. 4 Faasse, 5 Geert Meijer. 125 cc: le manche: 1 Mi chel Hielkema, '2 Arjo Verhage. 3 Wim Moerdijk, 4 Peter Lampio, 5 Aswin van Damme; 2e manche: 1 Arjen Franke. 2 Michel Hielkema; 3 Arjo Verhage; 4 Wim Moerdijk 5 Peter Lampio. Superklasse: l e manche: 1 Johan Sep. 2 Eric van der Wekken. 3 Peter de Booy. 4 Marijn Lampio, 5 Sjaak Faasse; 2e manche: 1 Van der Wekken, 2 Sep. 3 De Booy. 4 Chris Markusse. 5 Frits de Best. setters bij. maar we waren op de beslissende momenten gewoon te lief. We misten de ervaring, noodzakelijk om op dit niveau sterke tegenstanders af te kun nen troeven." Uitslagen: eerste klas. poule 1: Fris selstein l-'t Halve Maantje 1 6-0. R.van Antwerpen-A.Jongsma 6-3,7- 5; I Snelders-E.Eversdijk 6-1,6-1; J.Bok-D.van '1 Westeinde 6-2.3-6.6-4. J Markestein-M Schouw 5-7,6-1,6-3; R.van Antwerpen/J.Bok-E Eversdijk /H.Schipper 6-3,6-0; I.Snelders/ J.Markestein-A.J ongsma/M. Schouw 6-1,3-6,6-2. Een niveau lager wacht ZTC nog steeds op de eerste overwinning. Nu werd verloren van Ouden bosch, waarbij de weer redelijk fitte Mark Zuidweg het niet trof tegen de ook in Zeeland bekende Frank Vermeer te moeten aan treden. Frans Verhulst en Jaap Moerland schreven in dit duel de tegentreffers op hun naam. Uitslagen, tweede klas, poule 3: ZTC 1-Oudenbosch 1 2-4. M Zuidweg- F.Vermeer 2-6.2-6; J Moerland- M.Braat 6-4,2-6,6-1: F.Verhulst- H.van de roeke 6-1,6-4; P Potter- J.Melsen 5-7,2-6; M.Zuidweg/F.Ver- hulst-F.Vermeer/H.van de Broeke 2- 6,1-6; J.Moerland/P.Potter-M.Braat/ J.Melsen 2-6,3-6. In de derde klas blijft de nek-aan- nek race tussen Ador Sport en Animo voortduren. Beide forma ties maakten geen fout. Ador Sport was een maatje te groot voor Hoek van Holland en Animo stuurde Tilburg met lege handen huiswaarts. In de onder ste regionen verloor 't Halve Maantje 2 weliswaar van het eveneens laag geklasseerde Ba- rendrecht, dat oud-MLTC-er Mario Titiheru in de gelederen had, maar het kwam door dé kleine nederlaag weer op gelijke hoogte met Tilburg. Uitslagen, derde klas, poule 3: Ador Sport 1-Hoek van Holland 1 6-0 R.Si- mon-K Bos 6-2,6-0; M.Simon-S.Liles 6-0,6-2; B.van Quekelberghe- R Buchmesser 6-4,6-4; K Langeraert- G.A de Kok 6-3,6-4; R.Simon/B.van Quekelberghe-K.Bos/R.Buchmesser 6-1,6-2M.Simon/K.Langeraert-S.Li- les/G.A de Kok 6-1,6-3. Animo 1-Til- burg 1 6-0. D.Pieters-M.Markslag 6- 3,6-2; S.van de Vorst-P.Godrie 6-2,6- 1; B.Bierings-B.Zijlmans 6-1,6-3; M.Verberkmoes-L.Rinbgeling 6-2,6- 2; D Pieters/B Bierings-M.Markslag/ P.Godrie 6-1.6-2; S.van der Vorst/ M.Verberkmoes-B.Zijlm&ns/L.Rin- geling 6-2,6-2. Barendrecht l-'t Halve Maantje 2 4- 2. J.Gouw-R.Springer 6-2,6-0; M.Titi- heru-F.Willekes 6-2,6-3; S.Gaanderse- P.van Driel 4-6.3-6; W.Faber-M.van de Hemel 3-6,7-5,6-2; J.Gouw/M.Titi- heru-R.Springer/M Jongsma 6-2.6-1; S.Gaanderse/W Faber-P.van Driel/ M van de Hemel 3-6,6-4,6-7. van een medewerker TERNEUZEN - Monnie IJse- baert en Hans Haselager waren oppermachtig in de 26e uitgave van de Nacht van Zaamslag. De routiniers van de organiseren de vereniging ZEVAC gingen in het tweede deel van deze rit twee maal in de fout nadat ze foutloos het eerste traject wa ren door gekomen. In de B-klas se ging de zege naar het duo De Reu en Boekhorst uit Hoek ter wijl Alewijnse en De Bruine de Toerklasse winnend afsloten. De organisatie had in deze Nacht van Zaamslag (die in to taal overigens 115 deelnemende equipes aan de start in Zaam slag bracht) voor een nieuwtje gezorgd. Om vooral de wed strijdrijders hun rit zo optimaal mogelijk te kunnen laten uitvoe ren, kregen de deelnemers in de A en B-klasse eerst het eerste traject voorgeschoteld terwijl de toerklassers aan het andere tra ject moesten beginnen. „In de voorgaande jaren hadden de wedstrijdrijders veel last van de toerklassers omdat deze klasse steeds veel deelnemers heeft. Dat leverde soms veel tijdverlies op maai- dat hebben we nu met dit systeem opgevangen", aldus 2 ZEVAC-voorzitter Ron §T landt. V Daardoor ontstond er bijna een 'echte' Nacht van Zaan I omdat bijna de gehele riti buurt van dit dorp werd y den. g IJsebaert en Haselager a I oppermachtig. Overigens het er naar uit dat zij veel currentie zouden krij gen va 1 duo Meertens en Riemens I Hoek. Ook dit tweetal kwan I eerste deel foutloos doori I de lengte van de rit (150 kil; J ter) bleek toch in hun nads zijn. Vijf maal gingen zij; fout en werden uiteindelijl vai de. Zij moesten ook nog de?, Wi en Dekkers uit Bergen op? voor laten gaan. PA dui De uitslagen: A-klasse. 1 IJaj Haselager 60 strafpunten, 2 150: 4 Verstraeten/De Groot. Van de Klooster/Van de Velde" B-klasse. 1 De Reu/Boekhora De Loos/De Loos 240; 3 De Ifc Goethem 300; 4 Tieleman/Grc< 300; 5 Dooms/Ver.eirssen 360 Toerklasse. 1 Alewijnse/De B 120: 2 Gommers/Nolet, 120; 3Va Peijl/Van der Peijl 123; 4 Weste /Westerbeke 150.5 Van HanvTi 153; 6 Linssen/Bolleman 159. Maree/De Caluwé 163; 8 De Stahl 180; 9 Dieleman/Koster, Bruggeman/De Bruijne 182 slri der der van onze wielersportmedewerker TERNEUZEN - De Belg Gino de Munck heeft zich nadrukkelijk kandidaat gesteld voor de eind zege in de tweede Omloop van Zeeuws-Vlaanderen voor trim mers. De Munck eindigde zater dag reeds als tweede in het pro loogcriterium en gisteren was hij in de spurt de rapste van een kopgroep van vier man. Robert de Jonge werd tweede en Ron nie Babijn derde. Bij de re creanten/veteranen was de Belg Marcel Cocquyt de rapste ter wijl Johan de Kok bij de toer- ders won. De eerste etappe van deze trim mersomloop werd gekenmerkt door een vluchtpoging van vier renners. In de aanloop naar de finale waren er wel een paar spe- deprikken uitgedeeld maar echt serieus werd het nimmer. Dat was wel het geval toen het kwar tet Gino de Muck, Robert ed Jonge, Ronnie Babijn en Jan Traas aan de haal ging. Dit vier tal reed snel van het peloton weg en nam een voorsprong van ruim een minuut. Tegenaanvallen bleven uit en daarom feitelijk vrij eenvoudig ve blijven. In de spurt ws Munck de rapste. W1 AM teui met lam Prij looc roen Dek Mön ter 1 De toerders kregen na zo'; meter of vijftien een extrs tijdens deze eerste etappe categorie was twee minus ?°_ne de overige groepen van sis gaan maar reed toen ea keerde weg in. Ze kwaiK eindelijk vlak voor de \m P" rijders weer op de juiste waarna de wedstrijdleife sloot om de wedstrijd stil; gen tot de overigen geps waren. »uc Uitslagen: A-categorie. 1 f Munck 1.22.45; 2 Robert f 0.01; 3 Ronnie Babijn 0(i| Traas 0.09; 5 Rick de la Ruh Ko Schrier; 7 Jaap Weststt" H Wouters; 9 Mark van Gaevia die Buzeijn. Recreanten/vetef Marcel Cocquyt 1.23.44; li Beun: 3 Willy de Febr; 4 Ma lens; 5 Benny Smit; 6 P. de Bë 111 Honky Pietèrs; 8 Piet vans gem: 9 Ronald Smits; 10 S 3 Toerders. 1 Johan de Kol! Zaan; 3 Fred Shirris; 4 AlainS 5 Dirk Decaestecker; 6 Gerriü man; 7 Guido de Schrijver;8! man; 9 Dennis Kramer; 101 Krijne. boni Ka DOj aar Rilzer druk zodat stelt v •:lku cherp gaat d net ei hoever king te van onze korfbalmedewerker TERNEUZEN - In de eerste klas A van het afdelingskorfbal ver sloeg BKC Breskens koploper Swift 4 met 11-10. In de over gangsklas verloor Zaamslag in Klundert met 7-5 van DSO. BKC speelde een goede wed strijd, waarin een voorbeeldige instelling, motivatie, inzet en een goede afwerking van de sco ringskansen hand in hand gin gen. Al die factoren zorgden er voor dat de thuisploeg zijn gas ten lang achter zich kon houden: 4-0, 6-2 en 7-5 bij de rust. In een spannend tweede part wisten de bezoekers bij 8-8 toch aan te sluiten, waarna een boeiende finale werd opgevoerd. Zaalvoetbal in Terneuzen van een medewerker TERNEUZEN - In het zaalvoet balrayon Terneuzen werd de laatste speeldag afgewerkt. Die behelsde zes wedstrijden: vijf voor de tweede en één voor de derde klas. In de tweede klas verzekerde Sportcorner zich van de tweede plaats via een 4-3-overwinning op Crunchtime. De 5-3-zege van Witte Boussen op ABN/Amro kon daar niets aan veranderen. Kampioen Gemeente kwam overigens niet verder dan een 3-3- gelijkspel tegen Dow 3. Uitslagen: Tweede klas: Witte Bous- sen/de Bruin - ABN 5-3. Crunchtime - Sportcorner 3-4. Dow 2 - Beldo'79 4-2. Rons Hair Fashion - Atoom Boys 6-4 en Dow 3 - Gemeente 3-3. Derde klas: M B - Plantenmarkt 3- 7. Eindstanden: Tweede klas: 1. Ge meente 20-28 2. Sportcorner 20-28 3. Witte Boussen/de Bruin 20-27 4. Crunchtime 20-21 5 Rons Hair Fas hion 20-21 6. Dow 2 20-21 7. Dow 3 20- 19 8. ABN/Amro 20-17 9. Smit Sport- prijzen 20-16 10. Beldo'79 20-14 en 11. Atoom Boys 20-6. Derde klas: 1. Qutility's 20-37 2. NK Balkan 20-29 3. Goalgetters 20-28 4. M B 20-26 5. Dow 4 20-23 6. Instuif 1 20-19 7. Broodje Ben 4 20-16 8. Plan tenmarkt 20-15 9. Terneuzen 2 20-13 10 Feyter 20-10 en 11. Instuif 2 20-2. tadiel Daarin had BKC de - ers(ej adem. „We scoorden op|0()ere ciale momenten", Willem de Zeeuw, die alieellp Grc paar onnodige tegendo- acties ten" had gezien. BKC-score: Mark Kolijn 3, A: oeren. Oskam 2, Jerry van Hanegke Mr h( ter de Zeeuw 2. Karin Kolijn: Fenijn 1 inden i rdeb Zaamslag kon, ook na de eurs o training op dat onderdeel iderw vallend geen vuist maken IDA,P- DSO. „We missen nog alt aathe- meest opgelegde kansen kwestie van gebrek aan: trouwen", keek aanvsfjiom Conny van der Staal op derlaag terug. In het eerS scoorde Zaamslag één ke€ daarna werd bij een een strafworp niet benut e de tegenstander onbedrs stevenen op de 7-5-ovem" Bij Zaamslag scoorden van Doorn, Sjaak en We terbeke en Ernst de Puri' Volleybaltoernii in Terneuzen van een medewerker TERNEUZEN - De elfdec van het volleybaltoernc* de personeelsvereniging gemeente Terneuzen vandaag (dinsdag) in sport Zwaantje zestien ploeg de start. Ingedeeld in vier poule sterkte wordt vanaf 19.30: de vier velden allereeiS geleverd om de groef* Daarna gaat deze officii sluiting van het bed# Juw] bal-seizoen naar de finale' de poulewinnaars elk^ moeten. Dat laatste twee wedstrijden die 30 e duren en die om 22.54 uur- nen. De deelnemende teams S volgt ingedeeld: Poule A Deltan 1. Scharmgales' Poule B; Scharmga 2. B$ bo en VC Notabene. ft PGT 1. Havenschap, ft gemeente Axel. Poule 0 Lichtland 4, Koninklijk chaussee en Zaamslag- Wedstrijdleiders zijn leman en Rens Pieterse Mdoer 5e nie AMS bezoi wijn, ningj dam en or was aanw mark Konii zich 2 mers haar] herha plaus ment; Het b vanB guldei Konir het di tectB compi van di leving In Os schap ject 'B

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 30