Zeg, dat past toch allemaal niet in een gewone auto? Ik zei niks. Nu prijzen binnen handbereik. I Stel, u wilt standaard centrale deur vergrendeling, stuurbekrachtiging, getint glas, een in hoogte verstelbare bestuurdersstoel, sportieve wieldoppen, een 6-speakersysteem en antenne, buitenspiegels in carrosseriekleur, speciale 'Cornet-bekleding, een in delen neerklapbare achterbank met skiluik... Wie heeft gezegd dat de Opel Vectra Expression gewoon is? r< Pocketline Vespucci Van 2.450,- voor 1.990,- 16 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT DINSDAG 11 MEI:; l U hebt een uitgebreide verlanglijst als u een auto aanschaft. De meeste autodealers vinden u dan ook een moeilijke klant. Bij de Opel dealer daarentegen wordt u met open armen ontvangen. Daar staat namelijk de Opel Vectra Expression en die kan zeker bieden wat op uw verlanglijstje staat. Om te beginnen is hij leverbaar als 4-deurs sedan (afgebeeld) of 5-deurs hatchback. Vinkt u vervolgens rustig even de volgende standaard-extra's af: Het Vectra Expression-pakket bestaat uit: stuurbekrachtiging centrale deurvergrendeling met 'safe-lock' in hoogte verstelbare bestuurdersstoel in delen neerklapbare achterbank met skiluik speciale 'Gomet'-bekleding sportieve wieldoppen vanbinnen uit verstelbare buitenspiegels in carrosseriekleur Expression-badge en-striping antracietkleurig dashboard. Normale prijs: 2.925,- 1-6i 4-deurs). Speciale prijs: 1.600,-. Afgezien van alle extras die de Expression biedt, is iedere Vectra natuurlijk uit gerust met o.a. getint glas, middenconsole met opbergruimte, 6-speakersysteem en antenne en bumpers in de kleur van de carrosserie. Bovendien zorgen de in hoogte ver stelbare veiligheidsgordels voor en achter, gordelspanners op de voorstoelen en de dub bele stalen balken in de portieren voor optimale veiligheid. U hebt bovendien de keuze uit drie benzinemotoren en twee dieselversies. Een elektronisch geregelde 4-traps automaat is leverbaar op de 1.8i- en 2.0i-benzinemotor. Allemaal aspecten die ervoor hebben gezorgd dat de Vectra gekozen werd tot Zakenauto van het Jaar '92/'93. Ga snel naar de Opel dealer en maak kennis met de Vectra Expression. En neem gerust uw verlanglijst mee. \#o{(.£L OPEL-FINANCIERING: Uw partner in geldzaken. Prijzen inclusief B.T.W., exclusief kosten rijklaar maken. Prijs- en specificatiewijzigingen voorbehouden. Afgebeeld: Opel Vectra Expression 4-deurs. Vanafprijzen Vectra Expression: 4-deurs ƒ37.500,- 5-deurs ƒ38.500, Wilt u altijd en overal bellen en gebeld kunnen worden? Dan is een 'zaktelefoon' of autotelefoon van PTT Telecom de uitkomst. Een aantal van onze belangrijkste modellen is nu spectaculair in prijs verlaagd. Zoals bijvoorbeeld deze Pocketline Vespucci. Wilt u ze bekijken of bestellen? Bel dan gratis 06-0403. U kunt ook even binnen lopen bij een PTT Telecom Business Center of Primafoon. Voorzien van kristalhelder LCD-display voor optimaal gebruiksgemak. Lange gebruiksduur door zeer grote batterijcapaciteit. "Vederlichte' en 'slanke' zaktelefoon. Past moeiteloos in de binnenzak van ieder jasje. Gewicht: 275 gram. Dikte: 22 millimeter. Geschikt voor autotelefoonnet 3: niet alleen in Nederland, maar ook in Denemarken, Noorwegen. Zweden, Finland en Zwitserland kunt u telefoneren. Alfanumeriek geheugen voor het opslaan van 49 nummers. Carvox ComPact. Voordelig en veelzijdig. Een 'no nonsense' autotelefoon die veel kan en héél weinig kost. Handsfree en voorzien van 'radio mute': het geluid van de autoradio wordt tijdens het telefoongesprek automatisch uitgeschakeld. Een compleet inbouwpakket wordt bijgeleverd, zodat u he toestel zelf kunt installeren. Van 1.575,-voor 1.475,- Pocketline 8100. Kostenbewust. Uiterst voordelige zaktelefoon die zelf 8 op de 'kleintjes' kan letten. Heeft als optie het weergeven van de gesprekskosten op het display. I Beschikt over high capacity- batterijen (optie) met een lange gebruiksduur, waarmee de stand-by-tijd kan worden opgevoerd tot 52 uur. Van 1.850,- voor 1690,- Pocketline Jules Verne.* Solide. Bij uitstek een zaktelefoon die tegen een stootje kan. Beschikt over tal van handige faciliteiten. Zeer gebruiksvriendelijk toestel door een groot en duidelijk LCD-display. Hierop wordt ondermeer de gespreksduur aangegeven. *)Zolang de voorraad strekt. Van 1.950,- voor 1.890,- Pocketline Nobel. Opmerkelijke nieuwkomer. Nieuw in het assortiment van PTT Telecom. Voorzien van Bang Olufsen-luidspreker. Tal van andere interessante opties, waaronder gespreks kostenindicatie. Leverbaar met carkit met of zonder 'music mute'. Introductieprijs 2.090,- Pocketline Columbus plus. Geavanceerde techniek. Fraai vormgegeven zaktele foon met veel eigenschappen, waaronder een ingebouwde batterijlader. Is tevens te gebruiken als volwaardige autotelefoon door middel van carkit met 'booster' voor optimale bereikbaarheid door heel Nederland. Van 2.750,- voor 2.290,- Pocketline Einstein. IJzersterk geheugen. Topmodel zaktelefoon. Geen gezoek meer naar telefoonnummers dankzij het alfanumerieke geheugen van dit fraaie toestel. Maar liefst 99 nummers worden moeiteloos opgeslagen en opgeroepen. Beschikt voorts over tal van accessoires, waaronder een carkit met 6 watt-'booster'. Van 2.950,- voor 2.790,- „,,m BEKIJKEN OF BESTELLEN? BEL GRATIS 06-0403. BG &RAJK 06-0403 Prijzen zijn exclusief BTW. Leasetarieven op aanvraag. PTT Telecom Business Centers: Amsterdam, Van der Madeweg 12 Arnhem, Vlamoven 2c. Barendrecht, Donk 1. Breda, Takkcbijsters 5. Eindhoven (Son), Ekkersrijt 5057. Nijmegen, Takenhofplein 1. Voor meer informatie bel gratis 06-0403. Alle hier afgebeelde produkten zijn tevens verkrijgbaar bij Primafoon. Wfit atle milal levis inde a tetes «ten «tod «en trictie Dkabi heb he teter SiZ!( •-■ir «en fcpo: de ?t Aan teerp; «drae tops ■dei

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 18