SOMS WORDT ER OM UW ADVERTENTIE GEVOCHTEN. KAMER PLANTEN UITNODIGING vEiuaic A/f GRASZODEN W. BAKKER Gemeente Sas van Gent VRIJDAG 26 MAART 1993 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT Het komt in de beste families voor, zo'n knokpartijtje om de krant. En dat is heel begrijpelijk. Veel mensen worden nu eenmaal pas wakker als het ontbijt vergezeld gaat van een vers ochtendblad. Of voelen zich 's avonds niet eerder op hun gemak dan nadat de krant grondig is doorgenomen. En kunt u zich een forens voorstellen zonder krant als trouwe reisgenoot? Nederlanders lezen geen krant, ze verslinden hem. De gemiddelde krante lezer besteedt dan ook al gauw zo'n drie kwartier aan z'n dagblad. Aan het nieuws en de showpagina's. Het sportkatem en de boekbesprekingen. De beursnoteringen en de familieberichten. En vanzelfsprekend kan ook uw advertentie op zijn warme belangstelling rekenen. Of het nu om uw tijdelijke aanbieding gaat of om een langlopende thema campagne, de krant garandeert u de grootst mogelijke aandacht van een uiterst breed en toegewijd publiek. Een publiek dat de tijd voor u neemt. Dat u niet ziet als een irritante stoorzender. En dat elke dag opnieuw reikhalzend naar u uitkijkt. Voor meer informatie over de uitgebreide en flexibele adverten tiemogelijkheden van de krant, kunt u contact opnemen met de afdeling advertentieverkoop van de Provinciale Zeeuwse Courant, Postbus 18, 4380 AA Vlissingen, telefoon 01184-84310/84311. De krant kunt u niet missen, geen dag. TUINCENTRUM W. BAKKER G. Gezellestraat 27 TERNEUZEN tel. 01150-17911 In de wereld waren vroeger, maar zijn ook nu vele (ver)leiders. Ze beroven je, als ze kunnen van al je geluk. Maar de Here Jezus: De Leidsman en Goede Herder naar het echte leven is naar deze wereld gekomen, ook voor ul Hij gaf Zijn leven en stierf voor uw zonden om u in vrijheid te brengen; zodat u echt gelukkig kunt worden. Hebt u Zijn stem al gehoord, bent u reeds naar Hem gegaan met de nood van uw. leven en volgt u Hem? Hoe dat kan, kunt u horen als u met ons de Bijbel opent op D.V. vrijdag 2 april Onderwerp: DE DOOD OF LEVEN IN OVERVLOED Spr. H.P. Medema Plaats: Opstandingskerk Bellamystraat 74 Terneuzen Aanvang 20.00 uur Inl. 01150-96456 /I Je huis in de krant brengt mensen over de vloer. En de makelaar weet van wanten en kranten. _n_ fjj van je Ie BROIDSMODE FEESTKLEDING Axelsestraal 119,4537 AG Terneuzen, Tel. 01150-14207 Tuincentrum G. Gezellestraat 27 TERNEUZEN Tel. 01150-17911 WET MILIEUBEHEER Burgemeester en wethouders van Térneuzen brengen, overeenkomstig het bepaalde in artikel I3.I0, lid 2, van de Wet milieubeheer, ter open bare kennis dat op 5 maart I993 bij hen een aan vraag is ingekomen van Biotone Nederland B.V., Diepenbrockstraat 423 te Terneuzen om een ver gunning ingevolge de Wet milieubeheer voor het oprichten en in werking hebben van een kantoor, zonnecentrum, schoonheidssalon, timmerwerkplaats, kapsalon en dansschool op het perceel plaatselijk bekend Diepenbrockstraat 423 te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie N, nummer(^ 333. Zij zijn voornemens de vergunning ingevolge de Wet milieubeheer te verlenen, onder het stellen van voorschriften ter bescherming van het milieu. De aanvraag, de ontwerp-beschikking en andere terzake zijnde' stukken liggen met ingang van heden voor een ieder ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer(sectie Milieu), Burg. Geillstraat 2 te Terneuzen en wel .tot 27 april 1993 elke werkdag van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en elke donderdag van 19 00 tot 22.00 uur. Degenen, die de stukken'wensen in te zien op donderdagavond van 19.00 tot 22.00 uur worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01150-75458). Desgewenst kan tijdens de kantooruren een mon delinge toelichting op de stukken worden verkre- Gedurende één maand vanaf heden kunnen gemo tiveerde bezwaren schriftelijk bij het college van burgemeester en wethouders worden ingediend. Degene, die een bezwaarschrift indient, kan ver zoeken zijn persoonlijke gegevens niet bekend te maken. Indien daarom wordt verzocht (tel. 01 150-75458) wordt tot 27 april I993 voorts gelegenheid gege ven om mondeling bezwaren in te brengen en over de aanvraag van gedachten te wisselen met het bevoegd gezag, de aanvrager en eventuele overige aanwezigen. De aandacht wordt er tenslotte op gevestigd, dat alleen degenen die bezwaren hebben ingebracht op ■de bovenomschreven wijze en de belanghebben den, die aantonen dat zij daartoe redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, naar aanleiding van de be schikking beroep kunnen instellen bij de Afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State. SiBHi DIVERSEN Ophokperiode duiven (zaaiseizoen I993) Met inachtneming van het bepaalde in artikel 87 van de Algemene Politieverordening voor de ge- "meente Terneuzen hebben wij bepaald dat de eige naren, houders of verzorgers van postduiven ver plicht zijn er zorg voor te dragen dat hun duiven niet uitvliegen gedurende het tijdvak van: maandag 5 april t/m vrijdag'2l mei I993 van 10.00 tot 17.00 uur Dit verbod geldt niet op zater- en zondagen en niet voor jonge duiven. Herinrichting Veemarktterrein Door middel van deze publicatie vestigen burge meester en wethouders er de aandacht op, dat - zoals ook reeds eerder is aangekondigd - van ge meentewege zal worden overgegaan tot herinrichting van het Veemarktterrein (aan de Burgemeester Geil 1st raat). Het-plan behelst het opruimen van de huidige ver hardingen en het compleet opnieuw inrichten van het terrein, zodat een nieuw parkeerterrein ont staat met 27 parkeerplaatsen. Alvorens met de uitvoering een aanvang te nemen wordt belanghebbenden de mogelijkheid geboden met ingang van vrijdag 2 april 1993 gedurende veertien dagen van de plannen kennis te nemen. Tevens wordt men in de gelegenheid gesteld tij dens de voormelde termijn de zienswijze omtrent de plannen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen ken baar te maken. De plannen liggen ter inzage op de afdeling Bouwen en Wonen van de Sector Stads- ontwikkeling én -beheer, Postbus 35, 4530 AA Terneuzen Burgemeester Geillstraat 2, Terneuzen. Wijziging Havenreglement 1990 en Veror dening Zeehavengeld 1987 Burgemeester en wethouders van Terneuzen brengen ter algemene kennis, dat vanaf heden gedurende drie maanden bij de directie van het Havenschap Terneuzen, Noorwegenweg I te Terneuzen ter inzage ligt de door de Raad van Bestuur van het Havenschap Terneuzen in zijn vergadering van 24 februari 1993 vastgestelde 2e wijziging van het "Havenreglement Havenschap Ter neuzen 1990" en de in zijn vergadering van 28 oktober 1992 vastgestelde en bij Koninklijk Besluit d.d. 22 ja nuari 1993 goedgekeurde 5e en 6e wijziging van de "Verordening Zeehavengeld 1987". MILIEUZAKEN Burgemeester en wethouders van Terneuzen bren gen - met inachtneming van het bepaalde in artikel 19, lid Ivan de Grondwaterwet - ter openbare kennis, dat bij het college van Gedeputeerde Staten van Zeeland een aanvraag om een vergunning ingevolge de Grondwaterwet en de Grondwaterverordening Zee land is ingekomen van Dow Benelux n.v. te Terneuzen voor het onttrekken van grondwater ten behoeve van het op peil houden van het zoutgehalte van de "West- geul" na afsluiting van de. zogeheten Mosselbanken, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie A, num mers 564 en 588. De aanvraag en andere stukken liggen met ingang van 26 maart- 1993 tot en met 25 april 1993 ter inzage in het kantoorgebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer van de gemeente Terneuzen, afdeling Be leid en'-Technologie van de sectie Milieu, Burgemees ter Geillstraat 2 te Terneuzen, van 09.00 tot 12.00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur. Tot en met 25 april 1993 kunnen gemotiveerde bezwa ren tegen het verlenen van de hierboven genoemde vergunning schriftelijk worden ingediend bij het college Van Gedeputeerde Staten van Zeeland, Postbus 6001 4330 LA Middelburg. In een openbare zitting, die gehouden zal worden op donderdag 29 april 1993 om 10.00 uur in de vergader zaal van de sector Stadsontwikkeling en -beheer be staat gelegenheid in persoon of bij gemachtigde de ingediende bezwaren mondeling toe te lichten. Ook zij die geen bezwaren hebben ingediend kunnen monde ling van hun gevoelen omtrent de aanvraag doen blij ken. HINDERWET Burgemeester en wethouders van Terneuzen brén gen, overeenkomstig het bepaalde in artikel 31 van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne, ter openbare kennis dat door hen op 22 maart 1993 aan Loonbedrijf Dieleman B.V., Amerstraat 21 te Terneuzen een ver gunning ingevolge de Hinderwet onder voorwaarden is verleend voor het oprichten, in werking brengen en in werking hebben van een loonbedrijf voor het onder houd en het stallen van landbouwwerktuigen op het perceel plaatselijk bekend Ambachtstraat 5 te Terneuzen, kadastraal bekend gemeente Terneuzen, sectie F, nummer(s) 1118. De beschikking en andere terzake zijnde stukken liggen vanaf heden ter inzage in het gebouw van de sector Stadsontwikkeling en -beheer (sectie Milieu), Burg. Geillstraat 2 te Terneuzen en wel tot 27 april 1993 elke werkdag van 09.00 tot 12,00 uur en van 13.30 tot 16.30 uur en voorts elke donderdag van 19.00 tot 22.0.0 uur. Degenen, die de stukken wensen in te zien op donderdag avond worden verzocht daarvan vooraf mededeling te doen (tel. 01 150-75458). De aandacht wordt er op gevestigd, dat terzake van de onderhavige beschikking tot 27 april 1993 beroep open staat bij de Kroon voor a. de aanvrager; b. de betrokken adviseurs; c. dege nen, die overeenkomstig artikel 20, 21 of 22, tweede lid, of 28, eerste lid onder c, van de Wet Algemene Bepalingen Milieuhygiëne bezwaren hebben ingebracht; d. enige andere belanghebbende, die aantoont dat hij redelijkerwijs niet in staat is geweest om overeenkom stig de onder c, vermelde artikelen bezwaren in te brengen. Een eventueel beroepschrift dient gericht en gezonden te worden aan de Raad van State, afdeling voor de geschillen van bestuur, Postbus 20019, 2500 EA Js-Gravenhage. Voorts wordt er nog op gewezen dat: l.de beschikking van kracht wordt na afloop van de beroepstermijn, tenzij tijdig beroep is ingesteld en met toepassing van artikel 60a van de Wet op de Raad van State een verzoek wordt gedaan tot schor sing van de beschikking dan wel tot het treffen van een voorlopige voorziening; 2. een verzoek tot schorsing of een voor lopige voorziening gericht moet worden aan de voorzitter van de afdeling voor de geschillen van bestuur van de Raad van State; 3. de beschikking niet van kracht wordt voordat op het verzoek als bedoeld onder 2 is beslist. Terneuzen, 26 maart 1993. Burgemeester en wethouders van Terneuzen, secretaris, burgemeester, Th.J. de Brauwer, drs. R.C.E. Barbé. Dezoneringsbesluit art. 74 Wet geluidhinder De burgemeester van Sas van Gent maakt - ter voldoening aan het bepaalde in art. 74, lid 4, van de Wet geluidhinder - bekend, dat de gemeente raad in zijn vergadering van 25 februari 1993 heeft besloten te verklaren ten aanzien van alle wegen binnen de gemeentegrenzen, uitgezonderd die wegen genoemd onder II van het besluit, de ver wachting bestaat dat binnen 10 jaar de verkeers intensiteit lager zal zijn dan 2450 motorvoertui gen per etmaal. Het betreffende besluit ligt met ingang van he den, gedurende een maand, ter gemeentesecreta rie, afdeling algemene en juridische zaken, voor een ieder ter inzage. Sas van Gent, 26 maart 1993 De burgemeester voornoemd, ing. J. M. H. M. van Rest Waarom staat de ene kleur u uitste kend en maakt de andere u flets? Dat heeft te maken met de kleur van u huid, ogen en haren. Ik maak op basis van deze gegevens een persoonlijke KLEURENANALYSE aan de hand van de kleurindeling van de 4 seizoenen. Welk type bent u: LENTE? ZOMER? HERFST? WINTER? Ik toon u welke kleuren het beste bij u passen voor uw garderobe, make-up en kapsel Voor Informatie en afspraken: Parfumerie- schoonheidssalon VIANE Kaai 22, Sluis tel. 01178-1702

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 44