Vïolenpark Wissenkerke taboe HEMA rWASMIDDEL Actievoerders bij beurs Alterna laad St Philipsland iraat opnieuw over litbreiding Veerhuis Bureau onderzoekt i bouwgebreken van dorpshuis Rilland Kapelle wil verdere aanpak Kanaalweg bij Wemeldinge Eis anderhalf jaar voor heroïnehandel KNF huldigt ONDA's jubilerende Ko Schout I en w: turbines doen karakter landschap geweld aan RT1 ;i onze verslaggever ISSENKERKE - De Spiering- i Soclekerkepolder in de ge ënte Wissenkerke lenen zich j| voor grote windmolenpar- ji, Turbines doen het open ka- Uter van het landschap ge- (ld aan. En dat is uit land- en iluurvvetenschappelijk oog- nt onaanvaardbaar. Dat juijft het dagelijks gemeen te- stuur van Wissenkerke in een ■gf aan gedeputeerde staten. is een reactie op de concept- r;idsnota Windenergie, waar de Wissenkerkse polders ge- jind worden als mogelijke lo catie voor grote windenergie parken. Het gebied dat het dagelijks pro vinciebestuur in gedachten heeft, grenst aan terreinen die agrarisch van belang zijn en een natuurfunctie hebben, aldus b en w. Ook het Veerse Meer ligt nabij. Het zicht op de stad Veere dreigt voor een deel te worden opgeofferd. Genoeg redenen om hoge obstakels zoals windturbi nes te weren, vindt het college van Wissenkerke. De gemeente raad van Wissenkerke buigt zich maandag 29 maart over het be zwaarschrift. Tijdens die vergadering komt ook de herinrichting ter sprake ipnze verslaggever INT PHILIPSLAND - Restau- I uit 't Veerhuis bij Anna Jaco- ipolder staat opnieuw op de ladsagenda van Sint Philips- md. Vorig jaar ontstond de no- ige commotie omdat de SGP gen aansluiting op de riole- ng was van het ook op zondag lopende etablissement. Dit- >aal vraagt 't Veerhuis toe lemming voor een uitbreiding, el dagelijks gemeentebestuur ijl daar niet moeilijk over jen, alleen SGP-wethouder L. alpot is tegen. e uitbater van 't Veerhuis wil ïder meer zijn terras overdek- n. Formeel is het niet toege- aan het pand te gebruiken als, staurant. Op het perceel vlak- I j de voormalige veerhaven ïstnog steeds de bestemming I eerhaven. Een wijziging van ïtbestemmingsplan is noodza- 1 'lijk om een bouwvergunning kunnen verlenen. Het dage- ks gemeentebestuur, met uit- ndering van Walpot, heeft ien bezwaar tegen het gebruik lp restaurant. ffibe SGP was vorig jaar tegen fgpnsluiting op het gemeentelijk oleringnet omdat het nieuwe staurant ook op zondag open Wethouder Walpot weigerde veneens een afscheidsetentje in .ai onze verslaggever RUIMINGEN - Een bouwkun dig onderzoek moet de gekre ten aan het licht brengen van tetdorpshuis Luctor et Emergo Rilland. Burgemeester en vethouders van de gemeente (cimerswaal willen daarvoor ten extern bureau inschakelen. tndanks grote onderhouds- w lerkzaamheden acht jaar gele ld ien verkqert het gebouw in H slechte staat. 11 Het stichtingsbestuur van het I! dorpshuis klaagt bij herhaling fgj over de slechte kwaliteit. Vooral Igjlian de constructie van het ge il touw zou het nodige mankeren. Star aanleiding van brieven van let bestuur heeft de gemeente wig jaar reeds vloeren en riole- Van onze verslaggever KAPELLE - De Westelijke Ka- naahveg bij Wemeldinge gaat °P de schop. Rijkswaterstaat knapt een gedeelte op in ver- tand met de verbreding van het kanaal door Zuid-Beveland. In insluiting daarop wil het da- (elijks gemeentebestuur van Kapelle ook andere stukken yan de Kanaalweg onder han- fen laten nemen. De kosten schommelen rond de negen ton. 2CStolêO De gemeenteraad bespreekt het voorstel dinsdag 30 maart tij dens de raadsvergadering. Tij dens die bijeenkomst staan ook de gemeentelijke nota's openba re speelplaatsen en ouderenbe leid ter discussie. De vergade ring in het gemeentehuis te Ka pelle begint om 19.30 uur. Aanhangwagen Rijkswaterstaat gaat het wegge deelte vanaf de Bonzijbrug tot let noordelijk hoofd van de pStsMs reconstrueren. Ver keerstechnisch rammelt er ech- ook van alles aan het stuk tossen de Wilhelminastraat en de Nieuwendijk. Daarom willen ken w van Kapelle de werk zaamheden uitbreiden. Daarbij laat de voorkeur uit naar een cntsluitingsweg die zoveel mo gelijk boven op de dijk ligt. Het 'luk onder langs de dijk kan op toe manier voor een belangrijk keel ontlast worden. Zo is ook de toename van het verkeer door Creatieve ontwikkelingen seed op te vangen. De bedoeling asnel te beginnen met de verbe- pögswerken. B en w willen op korte termijn samen met Rijks waterstaat een voorlichtingsbij- gjïkomst houden voor de be rokken inwoners van Wemel- MIDDELBURG - Onbekenden hebben tussen vrijdagavond 19.00 uur en zaterdagochtend 9:00 uur een aanhangwagen ge stolen van een afgesloten be drijfsterrein aan de Oostperk- weg in Middelburg. De wagen was ongeladen. De Middelburg se politie heeft de zaak in onder zoek. HEINKENSZAND Euterpe In het bericht in de PZC waarin een optreden van muziekvereniging Euterpe en toneelgroep Ad Hoc in De Sten- ge in Heinkenszand werd aange kondigd, is een fout geslopen. Vermeld werd dat voor de pauze 'Excelsior' zou spelen. Dit moest uiteraard zijn: Euterpe. De mu ziek- en tpneelavond vindt zoals gemeld plaats op zaterdag 27 maart. van de speeltuin aan de Rip- straat te Kamperland. Daarvoor wil het dagelijks gemeentebe stuur 25 mille beschikbaar stel len. De bedoeling is zes speeltoe stellen te kopen en het terrein te omheinen. De speeltuin is al ja ren niet meer wat onder een ech te speeltuin wordt verstaan. Al het materiaal is stukje bij beetje vernield en verwijderd. Op verzoek van buurtvereniging De Polderwijk heeft de gemeen te onderzocht of een opknap beurt de moeite waard is. Het dagelijks gemeentebestuur komt tot de conclusie dat de speeltuin dringend gewenst is. Het bestuur van de buurtvereni ging staat borg voor een goed be heer van het heringerichte ter rein. De bijeenkomst in het ge meentehuis te Wissenkerke be gint om 19.30 uur. 't Veerhuis ter gelegenheid van het vertrek van de toenmalige gemeentesecretaris Janny de Kok. Het gemeentebestuur be sloot de bijeenkomst te verleg gen naai' een etablissement in Steenbergen. Dat daar ook op zondag maaltijden worden ge serveerd deerde de wethouder niet, want Steenbergen ligt bui ten de gemeentegrenzen. De kwestie riep zoveel discussie op dat de scheidende gemeentese cretaris vriendelijk bedankte voor het afscheidsdineetje. De gemeenteraad bespreekt de uitbreidingsplannen van 't Veer huis woensdag 24 maart. De bij eenkomst in het gemeentehuis te Sint Philipsland begint 19.30 uur. Bekeuringen voor illegale kampeerders ZIERIKZEE - De rijkspolitie heeft het afgelopen weekeinde op Schouwen-Duiveland zeker tien illegale kampeerders een bekeuring gegeven. De recrean ten stonden onder meer op de Brouwersdam en in Brouwers haven, Bruinisse, Zierikzee en Scharendijke. Actievoerders bij de alternatieve beurs Alterna in het Vlissingse hotel Britannia spreken bezoekers aan. foto Lex de Meester van onze verslaggever VLISSINGEN - Acht actie voerders hebben zondagmid dag Alterna Zeeland, de beurs voor bewustwording, alter natieve geneeswijzen en eso terie in Hotel Britannia in Vlissingen, aangegrepen om te waarschuwen tegen de ge varen van het occultisme in de alternatieve geneeswijzen. De bezwaarden zeiden afkom stig te zijn uit 'verschillende evangelische en gereformeer de' kerken in Middelburg en Vlissingen. Bij de ingang van het hotei deelden zij folders uit aan bezoekers van de beurs. Volgens de actievoerders wor den mensen die zich laten 'ver leiden' tot het gebruik van al ternatieve geneeswijzen 'weg getrokken van God'. De helen de werking van deze metho den zou slechts een illusie zijn. „Een beurs als deze, dat is al leen maar misleiding en be drog", aldus A. de Ruiter. „Het heeft iets aantrekkelijks, maar dat is schijn." De actie was er niet op gericht mensen de toegang tot de beurs te ontzeggen. Vorig jaar september riep de beurs Para Norma in Goes grote weer standen op bij een aantal men sen van christelijken huize. Mening T. van de Berg, mede-organi sator van Alterna Zeeland, ontkende enig verband met de beurs voor bovennatuurlijke verschijnselen en alternatieve geneeswijzen in Goes. Verder reageerde hij laconiek op de protestactie. „Ik vind het pri ma dat die mensen voor hun eigen mening uitkomen, ik snap alleen hun verwijt niet." Hij benadrukte dat de beurs was georganiseerd om mensen inzicht te geven in de proble men waarmee ze kampen en aan te geven dat ze de oplos sing daarvoor in zichzelf kun nen zoeken. Volgens de organisatoren was de beurs, met meer dan vier honderd bezoekers, een groot succes. ringen laten repareren. Deze werkzaamheden en het nog uit te voeren bouwkundig onder zoek kosten in totaal 50.000 gul den. Het voorstel een extern bu reau in te schakelen komt dins dag 30 maart ter sprake tijdens de gemeenteraadsvergadering. Dan wordt ook gesproken over het aanleggen van een speelter- reintje aan de Roompot in Hans- weert. B en w willen daarvoor 12.000 gulden uittrekken. Inwo ners van Hansweert hebben om een speeltuintje gevraagd. De bedoeling is vier speeltoestellen, een houten bank en een papier bak te plaatsen. Ook wordt drai nage aangelegd. De bijeenkomst in het gemeentehuis te Kruinin- gen begint om 19.30 uur. J. J. Schout, zestig jaar bariton bij Brassband ONDA uit Ritthem, ontvangt een erespeld uit handen van zijn naamgenoot A. Schout, voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Muziek verenigingen. foto Lex de Meester van onze verslaggever RITTHEM - Zestig jaar bariton spelen in de Brassband ONDA uit Ritthem; dat kan niemand hem nazeggen. Zaterdagavond werd J. J. Schout midden in de uitvoering van de brassband in de Nederlandse hervormde kerk van Ritthem naar voren geroepen en in het zonnetje ge zet. Zijn naamgenoot A. Schout, voorzitter van de Koninklijke Nederlandse Federatie van Mu ziekverenigingen, was speciaal uit Wilhelminadorp gekomen om hem een erespeld op de re vers te prikken. „Het leven van Schout stond en staat nog steeds in het teken van de mu ziek", zo prees hij de jubilaris. Schout kreeg een spontaan ap plaus van het publiek dat de uit voering van ONDA bijwoonde. De KNF-voorzitter herinnerde hen nog even aan het optreden van de jeugd van ONDA, een kleine drie kwartier eerder. „Voor een muziekvereniging is altijd jonge aanwas nodig, maar het is goed als ze iemand als Ko Schout tot voorbeeld hebben. Iemand die al zestig jaar muziek beoefent, voor zichzelf als hob by, maar ook voor ons als luiste raars." De huldiging nam maar enkele minuten van het concert van de brassband in beslag. Schout nam weer plaats achter zijn bari ton en blies, alsof niets was ge beurd, verder waar hij was geble ven: bij de Suite 1800 van Schu mann. Bestuurder Schout heeft zich binnen ONDA niet alleen tussen het 'zware ko per' onderscheiden. Hij was ook langer dan vijfentwintig jaar be stuurslid. Tot 1952 was hij secre taris, vervolgens veertien jaar voorzitter. In die hoedanigheid T hielp hij mee met het bouwen XHDr*l<lk van de muziektent in 1955. La ter, in 1989, zette hij zich actief in bij de verbouwing van het club gebouw De Vijf Klavers van ON DA - het voormalige gemeente huis van Ritthem. Minister opent nieuwbouw van Budelpack van onze verslaggever POORTVLIET - Minister dr J. E. Andriessen van Economi sche Zaken opent zaterdag 3 april de nieuwbouw van het in Poortvliet gevestigde verpak kingsbedrijf Budelpack Co- Packers. Televisiepresenta trice Astrid Joosten presenteert een dag daarvoor een seminar met als thema: De communica tie van de verpakking. Budelpack houdt open dag voor de inwoners van de gemeente Tholen op woensdag 7 en don derdag 8 april. Inwoners zijn van 5 tot en met 8 april ook 's avonds welkom. De onderneming heeft de bedrijfshuisvesting geheel vernieuwd. De totale opper- vlake is de afgelopen twee jaar uitgegroeid tot ruim 12.500 vier kante meter. Bij het bedrijf werken op dit moment 375 men sen. van een medewerkster MIDDELBURG - Tegen de 36- jarige Vlissinger W. S. H. is vrij dag voor de Middelburgse rechtbank anderhalf jaar ge vangenisstraf geëist voor heroï nehandel. Daarnaast vroeg de officier van justitie, mr D. van der Bel, verbeurdverklaring van een kleine 7000 gulden die bij de huiszoeking in H.'s wo ning werd gevonden, omdat dit geld zijns inziens met de handel is verdiend. H. voerde aan dat hij uitsluitend dealde om in zijn eigen gebruik te voorzien. Aanvankelijk zou hij alleen met door junks bijeen gebracht geld zijn gaan inkopen om het middel vervolgens, na het inhouden van een deel voor zichzelf, bij hen af te leveren. Pas in september vorig jaar zou hij 'wat voor zichzelf zijn gaan doen. Toen verkocht hij volgens klanten graag wat meer dan ge bruikersporties, liefst een gram of zelfs vijf gram per keer. Bij zijn aanhouding in januari vond de politie maar vijf gram in zijn woning. Volgens de officier had H. een aardig inkomen uit de handel; hij zou wekelijks zo'n 35 gram (inkoop 60 gulden per gram) voor 125 gulden per gram verkocht hebben. Zijn 28-jarige vriendin M. E. van K. was ook ten laste gelegd dat zij de drug had verkocht. Vol gens haar had ze dat alleen in uitzonderingsgevallen gedaan, 'als iemand heel ziek was'. H. verklaarde dat hij haar strikt verboden had zich met de han del te bemoeien. Van K. gaf toe dat ze vorig jaar in haar woon plaats diverse winkeldiefstallen had gepleegd. Zij is evenals haar vriend verslaafd, staat op de me thadon en leeft met haai- twee kinderen van de bijstand. Tegen haai' werd twee maanden geëist, maar na rijp beraad be- BRUINISSE - Bij een inbraak in een woning aan de Dorpsweg in Bruinisse is zaterdagavond een onbekende hoeveelheid geld en sieraden gestolen. Zeeuwse muzikanten herhalen The Wall VLISSINGEN - De Zeeuwse muzikanten die in 1991 tijdens het straatfestival in Vlissingen een uitvoering gaven van het muziekstuk The Wall van de En gelse popgroep Pink Floyd, zijn uitgenodigd dit optreden op 27 maart in het Noordhollandse Wervershoof nog eens te herha len. Die dag wordt de nationale Pink Floyd-fanclubdag in Wer vershoof gehouden. De Zeeuwen krijgen ondersteuning van een Noordhollands kinderkoor. Janny van der Lee Vruchten-thee- 'brood' 2 stuks Vreemd, zoals tradities soms verlopen. Op het moment dat men in Europa het 'teaën' op grote schaal heeft ontdekt en er allerlei thee-complets in tea rooms, banketbakkerijen en res taurants verkrijgbaar zijn, daalt de populariteit van het 'teaën' in Engeland met rasse schreden. Sandwiches, soorten cake, scones met slagroom en jam, muffins en chocoladegebak en tegemcoordig ook wel bon bons worden bij een klassieke tea met grote hoeveelheden thee {met melk!) op tafel gerang schikt zodat een ieder naar ei gen voorkeur zijn bordje kan op stapelen! Ingrediënten: 125 gram boter ongeveer 1,5 dl water 125 gram gele rozijnen 125 gram blauwe rozijnen 250 gram zelfrijzend bakmeel 1/2 theelepel zout 2 theelepels bakpoeder 125 gram bruine basterdsuiker 2 grote eieren, losgeklopt. Smelt de boter ijl een grote steel pan, voeg water en beide soorten rozijnen toe en breng dit aan de kook. Draai de warmtebron laag en laat de inhoud van de steelpan ongeveer 5 minuten zachtjes koken. Neem de pan van het vuur en zeef hierboven het bakmeel, het zout en het bak poeder en roer alles met een houten lepel stevig dooreen. Roer ten slotte basterdsuiker en losgeklopte eieren door het be slag. Vet een broodvorm licht met. bo ter in en laat het beslag hierin glijden. Zet de vorm onder in een voorverwarmde oven van 1800 C en bak het vruchten-thee'brood' ongeveer 45 minuten. Draai de oven naar 150'' C en bak nog maals 15 minuten. Neem de vorm uit de oven, laat het brood even in de vorm uitdampen en keer het dan boven een rooster. Serveer het afgekoelde 'brood' in plakken gesneden met gezou ten boerenboter. Geconcentreerd totaalwasmiddel, 1,25 kg 7.95 Geconcentreerd bontwasmiddel, 1,25 kg sloot de rechtbank haar zaak voor een halfjaar aan te houden, zodat ze kan bewijzen dat het goed met haar gaat. In dat geval hoeft ze niet naar de gevangenis, maai' komt ze in aanmerking voor een werkstraf. Deze oplos sing is gevonden in het belang van de kinderen, die aan vreem den zouden moeten worden toe vertrouwd als beide ouders een straf moeten uitzitten. De rechtbank doet op 2 april uit spraak. Scouting hield sportfeest KAPELLE - Het scoutingsdis- trict Oosterschelde hield zater dag een zwem- en sportfeest voor kabouters, welpen en es- ta's. Dit jaarlijks terugkerende evenement werd gehouden in het sportcomplex van Kapelle. Ongeveer 200 kinderen ver maakten zich in de sporthal en in het zwembad. De wisselbeker werd dit jaar gewonnen door de kabouters van de Schout bij Nacht Doormangroep uit Hein kenszand. Ceinturen uit Midden-Oosten in streekmuseum IJZENDIJKE - In het streekmu seum IJzendijke is van 27 maart tot 7 november een expositie over ceinturen uit het Midden- Oosten te zien. Op de tentoon stelling wordt aandacht be steedt aan de culturele beteke nis van de ceintuur in landen als Syrië, Egypte, Jemen en de Maghreblanden. De tentoongestelde stukken zijn verzameld door Liban Pollet die de afgelopen 11 jaar meerdere cultuurhistorische studies in het Midden-Oosten heeft uitge voerd. De collectie is verder aan gevuld met ceinturen uit privé- collecties. Politieke partij wil leven volgens de natuurwetten MIDDELBURG - De Natuur- wetpartij, een nieuwe politieke groepering, presenteert haar programma op 24 maart om 20.00 uur in Hotel Arneville te Middelburg. Kernpunt van het programma van de Natuurwet partij is de stelling dat een sa menleving die leeft in overstem ming met de wetten van de na tuur, geen problemen kent. Evenementen CLINGE - De Troubadour. 20 uur: Toneelgroep Weldoen door Vermaak met 'Jongens van de koopvaardij'; GOES Prins van Oranje, 20 uur: Theatershow met Waaar- denburg De Jong; GROEDE - Slijkstraat, 10-17 uur: Historische museumwin kels o.a. snoepwinkel en schil derswerkplaats: MIDDELBURG - Loskade, 10- 17 uur: Ramschip De Schor pioen; Abdijcomplex, 10-18 uur: Histo- rama; VLISSINGEN - Bellamypark. 14-17.30 uur: Reptielenzoo; BERGEN OP ZOOM - Roxy, 20 uur: The distinguished gentle man; 20.15 uur: Death becomes her; Cinemactueel, 20 uur: Scent of a woman; 20 uur: De kleine blonde dood; 2-0 uur: Dracula; GOES Grand, 20 uur: The last of the Mohicans; HULST De Koning van Enge land, 20 uur: Daens; 20 uur: Un der Siege; 20 uur: Dracula; 20 uur: The last of the Mohicans; TERNEUZEN - Luxor, 20 uur: Sneakers; 20 uur: The body guard; VLISSINGEN - Alhambra, 20 uur: Distinguished gentleman; 20 uur: De kleine blonde dood; 20 uur: Under Siege; 20 uur: Bo dy of evidence; Ten toons tellingen BIERVLIET - Art House, 9-12 uur: 'Het versierde ei' (t/m 17/41; BRESKENS - Ver. Spaarbank. 9-17 uur: Aquarellen en acrylaat- werk van Krijn Doolaard (t/m 29/4); BURGH HAAMSTEDE - De Bewaerschole, 13.30-16.30 uur: Pastel-schilderijen van L. Vlieger (t/m 27/3); GOES ABN/Amro: Werken* Jan Boer (t/m 19/3); Oosterscheldeziekenhuis: Foto- nationaal 1992 de beste ama- teurfotografie van Nederland (t/ m 25/3); HEINKENSZAND - Gemeen tehuis, 8.30-12 en 13-16 uur: Ke ramiek van Etienne Dewulf (t/m 7/4); KAPELLE - Gemeentehuis, 9- 12 en 13-16 uur: Olieverfschilde rijen en beeldhouwwerken van Ans en Ton Rijkers en Anton Beysens (t/m 26/3); KLOETINGE - P.Z.Z., 8.30-17 uur: Roestvrijstalen sculpturen van Jack Willemsen (t/m mrtj: KRUININGEN - Gemeente huis, 8.30-17 uur: Geborduurde wandkleden T, v.d. Heijden en schilderijen M. Houtekamer (t/m mrt.); MIDDELBURG - Rabobank, 9-17 uur: Werken Cymasch en Joyce Steijvers (t/m 31/3); Deltan Galerie. 9-17 uur: Houten panelen van Peter Consemulder (t/m 29/4); Roskam, 8-17 uur: Werken Nelly van Nieuwenhuijzen (t/m 31/3); Bibliotheek, 17.30-21 uur: Dor pen op Noord-Beveland (t/m 3/ 4); Werken op papier door Ren Bakker (t/m 16/4); Stadsschouwburg. 11-16 uur: Werken Arjen van Dieën (t/m 21 4); Kunstuitleen, 13-17 uur; Werken Truus van den Boezem (t/m 20/ 3); Galerie Het Gouden Briefke, 13- 18 uur: Versierde eieren, kera miek, aquarellen en olieverf van diverse kunstenaars (t/m 10/4); Concertzaal: Olieverfschilderij en van Marijke Visser (t/m april); Koffiehuis. 10-17.30 uur: Schil derijen Red Lücken (t/m 18/5); OOST SOUBURG - Omroep Zeeland. 14-16 uur: Werken Lud- mila Kalmaeva (t/m 1/4); TERNEUZEN - Verpleeghuis Ter Schorre, 10-21 uur: Scheep vaartproject met scheepsmodel len. foto's, schilderijen e.d. (t/m 1/4): Bibliotheek, 12-20.15 uur: Werken Gert Jan Bouma (t/m 15/4); VLISSINGEN - Stedelijk Mu seum, 10-17 uur: Grafisch werk van Eugène Lücker (t/m 18/4); DAS-Aula, 8-15 en 18-22 uur: Werken Marianne Impens (t/m 31/3); Bellamy 19, 10-17 uur: Werken Elly Strik (t/m 26/4); WOUW Zijdemuseum, 10-17 uur; 'Van zijdemuseum naar kant- en zijdemuseum' (t/m 30/ 10); IJZENDIJKE - Streekmu seum, 10-12 en 13-17 uur: Kle ding van rond de eeuwwisseling (t/m 31/3); ZIERIKZEE Zweedse Rode Kruis Ziekenhuis: Schilderijen van Nelly Engelsman (t/m 25/5); Galerie Galerij, '14.30-15.30 uur: Selectie uit exposities van de af gelopen vijfjaar (t/m 7/5). Bibliotheek. 14-17 en 18.30-20 uur: Reproducties werk Anton Pi eek (t/m 5/4). Hulpcentra Alarmnummer voor geheel Zeelanti: tel.06-11 Centraal Meldpunt Milieuklachten: tel. 01184-12323. SOS Telefonische Hulpdienst Zee land. tel. 01180-15551, dag en nacht bereikbaar. Chr. hulpdienst Zeeland voor men sen in nood, tel. 01180-36251, van 10.00-24.00 uur - weekends van 20.00-24.00 uur Stichting 'Blijf van m'n lijf Zee land, tel. 01184-14645, dag en nacht bereikbaar. Slichting 'Vrouwen bellen vrou wen', tel, 01100-32233. Kinder- en Jeugdtelefoon Zeeland. tel. 06-0432 (gratis), dag. van 14-20 uur. Bureau Vertrouwensarts Kinder mishandeling, tel. 01180-28800. Aids Infolijn: tel. 01180-38384.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 19