Dames EMM sluiten competitie sterk af Delta Sport denkt aan toekomst BC Vlissingen stap dichter bij promotie Hockeysters Olympia hebben eindelijk succes sport Zierikzeese ploeg sluit competitie af met 21e nederlaag Tegenstander van Geesink overleden Tovaal moeizaam langs Grasshoppers: 17-24 MAANDAG 22 MAART 1993 j Diana Niemandsverdriet blijft nog een seizoen bij heren van EMM Scores: Hendrikse 3, Minnaert 2. de Kok, Pelius en Jongepier allen 1. EMM 2 - DONGEN 17-10 - Ook de Middelburgse reserves kunnen terugblikken op een geslaagd seizoen. De 17-1 O-zege op het sterke Dongen onderstreepte dat. Coach Giel Castenmiller- :„De doelstelling, een plaatsje in de middenmoot, is met een vier de plaats ruimschoots behaald." Scores: Dekker 4, Niemandsver driet 3, Canninga 2, Uitterhoeve 2. Wohrmann 2. Ramsteijn 2. van Ouwerkerk en Gutteling beiden 1. Motorcoureur verongelukt ASSEN (ANP) - Op het circuit van Drenthe in Assen is zater dag de 22-jarige Henk Berghorst uit Wezep verongelukt. De Gel derlander kwam om het leven tijdens vrije, trainingen. Hij was pas sinds een week in bezit van een door de KNMV (Koninklijke Nederlandse Motorrijders Ver eniging) verstrekte coureursli centie. Hij zou dit jaar in de klas se 400 cc Supersport debuteren. Van onze hockeymedewerker TERNEUZEN - De hockeyers van Olympia staan na het verlies met 3-1 tegen Zoetermeer op de laatste plaats in de tweede klas. Rapide verloor zondag met grote cijfers van het onderaan staande Liberty: 5-1. Middelburg, dat in blessuretijd met 3-2 ten onder ging tegen koploper Voorne, komt nu ook dicht in de buurt van de gevaren zone in de derde klasse. Vlissïngen won voor de derde maal op rij. Het werd 3-0 tegen De Waele. Vlissingen staat nu op de vijfde plaats. De dames van Vlissingen en Olympia zorgden voor een aangename verrassing. Ze wonnen beiden hun wedstrijd met 1-0. Voor Olympia was dat de eerste overwinning in deze competitie. Goes, dat met 4-1 verloor van Leonidas, verliest daardoor ook de aansluiting met de beide Zeeuwse ploegen en staat nu dus troosteloos onderaan. Middelburg won met 4-0 van DES. Mannen 2e klas Zoetermeer-Olympia 3-1 - Olympia was niet opgewas sen tegen het fysiek en technisch betere spel van de thuisploeg. Twee verdedigende fouten waren er de oor zaak dat de Zeeuwen met een 2-0 achterstand moesten gaan rusten. Robert van Hemert verkleinde na een vlot te combinatie met Filip Baecke de achterstand tot 2-1. Tien minuten voor het einde bepaalde Zoetermeer de eindstand op 3-1. Stand tweede klas: Leidse Studenten 16-31, Zoetermeer 15-23. Berkel Enschot 16-18. Tempo 15-17. HDS 15-16, Pelikaan 15-15. Oude Maas 15-13. Tempo'34 15-12. Spirit 15-10. Krimpen 15-10. Etten Leur 15-9. Olympia 15-8 Derde klas Prinsenbeek-Goes 1-2 - Barry van den Berg opende, na een gelijkopgaande eerste helft, de score voor de Zeeu wen. Na de gelijkmaker van de thuisploeg groeide Alex Braam uit tot de beste speler van het veld. Onder zijn aanvallende impulsen namen de Zeeuwen het heft in handen. Invaller Wouter Gerris scoorde de winnende treffer. Middelburg-Voorne 2-3 - In een eerder spannende dan goede wedstrijd gaf Middelburg pas in blessuretijd de volle winst uit handen. Vooral in de eerste helft was het doelman Rob de Koning die zijn ploeg met fantastische reddingen overeind hield. Thomas Jacobs en Jelle Buij- tendyck zorgden tien minuten voor tijd voor een 2-2 stand. Koploper Voorne scoorde in blessuretijd uit een strafcorner winnende treffer. Libert.v-Rapide 5-1 - Alleen in de beginfase kon Rapide imponeren. Verdedigend leed het daarna onnodig veel balverlies, waarvan het onderaan staande Liberty han dig profiteerde. Bij een 5-0 stand redde Joep Fassaert de Hulster eer. De stand in dc derde klas: Voorne 15-28. Spijkenisse 15-21. Om moord 15-20, Zevenbergen 15-20. Rapide 15-19. Goes 15-14. Dor drecht 15-12. Hoekse Waard 15-12, Middelburg 15-10. Prinsen beek 15-9. Liberty 15-8. DDHC 15-7 Vierde klas De Waele-Vlissingen 0-3 - In een hard en onvriendelijk duel zegevierden de Zeeuwen voor de derde keer op rij. John Martens opende uit een strafcorner de score. Han van Soomeren scoorde 2-0 na een knappe solo van 50 meter. Kort voor tijd speelde Jochem de Kort zich vrij. behield het overzicht en stelde Martijn Beunk in de gele genheid 0-3 te scoren. Oudenbosch-HSD 8-2 - HSD had geen antwoord op het snelle combinatiespel van de thuisploeg. De 5-1 rust stand werd uitgebouwd tot 8-2 eindstand. De HSD tref fers kwamen op naam van Frank Huissoon en Wouter Bakx. Vrouwen 3e klas Olympia-AMHC'65 1-0 - Prima keeperswerk van Karin Bleijenberg hield Olympia halverwege de tweede helft bij een 1-0 stand overeind tegen een fanatiek aanvallend AMHC'65. De ploeg van coach Jan-Hein de Heus had diep in de eerste helft de leiding genomen door een doel punt van Noor de Steenwinkel, die een voorzet van Su san Coers verzilverde.. Goes-Leonidas 1-4 - Goes kreeg in de eerste helft enkele goede kansen, maar keek met de rust toch tegen een 0-2 achterstand aan. Halverwege de tweede helft kwam de ploeg door een treffer van Roelien de Haas terug in de wedstrijd. Twee counters betekenden 1-4 voor de thuis ploeg. Vlissingen-Zevenbergen 1-0 - Een harde wedstrijd van beide kanten, met veel kansen over en weer. Vlissingen - dat na vijftien minuten spelen de leiding had genomen door een doelpunt van Christian Glerum - verdedigde die marge met succes. Vierde klas Middelburg-DES 4-0 - Middelburg was de betere ploeg. Het speelde goed gegroepeerd hockey en wachtte rustig op zijn kansen. De Middelburgse doelpunten kwamen op naam van Mary se en Anouk Waterman en Jiska Sturm (beide 2x). Hilvarenbeek-Rapide 3-0 - Binnen vijftien minuten ke ken de Zeeuwen aan tegen een 3-0 achterstand. Rapide herstelde zich wel en kon Hilvarenbeek vervolgens rede lijk onder controle houden. De Brabantse keeper stond een tegentreffer in de weg. van onze basketbalmedewerker VLISSINGEN- De dames van BC Vlissingen hebben een be langrijke stap gezet op weg naar de eerste divisie basket bal. Ze versloegen mede-koplo per Agon Breda in eigen huis: 68- 58. De dames van Volharding verloren met verrassend ruime cijfers van Ardito. Smokkel- hoek speelde een goede wed strijd tegen Virtus, maar ver loor nipt. BC Vlissingen -Agon Breda - In deqember bleek Agon nog te sterk voor de Vlissingse dames. Die ploeg leek toen nog zonder problemen op de titel af te gaan. De Bredanaars hebben sinds dien echter een paar steekjes la ten vallen, terwijl de formatie van coach Cees Rijnberg al tien wedstrijden op rij ongeslagen was. Daarom deelden deze ploe gen tot voor zaterdag de eerste plaats in de hoofdklas. De inzet van de wedstrijd was dus een stap richting promotie. Agon was vorig seizoen door sponsorproblemen gedegra deerd. BC Vlissingen maakte in de openingsfase een nerveuze in druk. Terwijl de door de wol ge verfde dames uit Breda zeer zelf verzekerd tegen een hoog per centage scoorden, leed BC Vlis singen onnodig veel balverlies. Er werd vaak geforceerde ge schoten. Na zeven minuten had Agon een 4 -14 voorsprong. Na die matige start kwamen de Vlissingse te rug. Via een aantal fast-breaks kwam de ploeg langszij in de 12e minuut: 18-18. Na de rust (28- 28) werd de wedstrijd harder. BC Vlissingen groeide naarmate de wedstrijd vorderde. Ziekenhuis In de openingsfase van de twee de helft hielden beide ploegen el kaar in evenwicht. In de zevende minuut was de stand nog 41-42. Halverwege die periode moest de uitstekend spelende Nanon Doeland, topscoorster op dat moment (11 punten), met een verwonding onder het oog naar het ziekenhuis. Kort daarna schakelde Agon over op een zo ne-verdediging, waarmee de Vlissingers veel moeite hadden. Het probleem werd opgelost door zeer fel te verdedigen. Zo onderschepten Annemiek Arendse (17 punten) en Inge Vandewynckel (10 punten) een aantal cruciale ballen en brach ten hun ploeg via snelle uitbra ken op een 55-46 voorsprong. Agon kon nog terugkomen tot 56- 52, maar toen sloeg Vlissingen toe. Ardito -Volharding 71-40 - In de eerste helft kon Volharding, hoe wel het aan felheid ontbrak, tot de tiende minuut goed vo'j 20-15. Toen zette Ardito veré gend meer druk, wat leidde balverlies aan Goese zijde nen vijf minuten had Ardito beslissende gat geslagen. Na de pauze vervolgde deti ploeg haar de felle zone-verd ging en bouwde de voorsp: W v uit. Het leverde Ardito de laIse op. Volharding handhaaft wel op de tweede plaats. Smokkelhoek -Virtus 2 56-: Virtus, een ploeg met wsor d< lengte en een goed schot vat cht stand, had het verrassend n> !ntb lijk tegen Smokkelhoek. rtij Zeeuwen moesten pas in de!;|rdei1 ste minuut buigen. TOKYO/UTRECHT (ANP) 56-jarige leeftijd is de Japan Akio Kaminaga aan de gt gen van kanker overleden, minaga was de judoka, died .J Anton Geesink in de finale i het Olympisch toernooi in kyo werd verslagen. Dehono greep van de Utrechter in del j!ü!P dokan behoort tot de meest morabele momenten uit de derlandse sport. Geesink, nu het Nederlands 5rin] van het IOC, vernam zonee ochtend van de dood van; vroegere tegenstander. Vets gevers van de grote Jap; kranten vroegen hem om reactie. „Ik schrok er van. Vorige® was ik nog in Tokyo, daar! ben ze niet gezegd dat het 6 zo slecht ging. Het was: vriend van me. Ik wist da ernstig ziek was. Maar in B lona zei hij juist dat hij aas beterende hand was. Als li Tokyo was, gingen we vaaki biertje drinken." Driejaar voor het eerste Olyn sche judotoernooi had Gee Kaminaga tijdens het WK in: rijs al een nederlaag te bracht. In Tokyo was het ee verlies van een Japanse juo in eigen land, eerst in de va ronde vervolgens in de fir: J veel pijnlijker. Het betekc onmiddellijk het einde va: loopbaan van Kaminaga. „Ik geloof dat dat zijn keuze was", zegt Geesink.. had de leeftijd om te stopp; Kaminaga was toen zwaargewicht behield de fe met het judo door trainer te den en vervolgens techniscÊ der van de Japanse judofed tie. Op het moment van overlijden was hij directeur: het nationale olympische mité. van onze rugbymedewerker BEEK - De Goese Rugbyclub Tovaal behaalde in het Lim burgse Beek een moeizame zege op het laaggeplaatste Gras shoppers. Na een 5-7 voorsprong bij rust zegevierde Tovaal met 17-24. Het was Hein Peeters die zijn Provinciegenoten met twee try's de das om deed. Tovaal liep de hele eerste helft achter de feiten aan en kreeg pas vlak voor rust loon naar werken toen Hein Peeters naast de pa len scoorde. In de tweede helft zette Tovaal snel orde op zaken. Na balwinst van Hans Markusse in de line- out kwam de bal via Stefan Pruimboom en Tonnis van der Tuin bij gelegenheidscenter Jos Sinke, die de snelle Bart Spaas in stelling bracht: 10-12. Jan Moelker benutte opnieuw de conversion: 10-14. Vijf minS later sloeg Tovaal de definits kloof. Na een prima break Arthur Hogesteger en Ad Sprang overbrugde Hein i ters op volle snelheid de las' meters naar de tryline: 10-15 deze veilige voorsprong nam vaal de zaken te licht op. To: van der Tuin bracht de bak maals over de tryline. maar' giste zich in de achterlijn er- een uitbraak van Grasshop; moest Erwin van Maris reds brengen. Pier Uitterhoeve dicht bij een try. Een kwk voor het einde was Tovaal maals succesvol. Hans se speelde de bal na een ge® nen scrum over de blinde op Tonnis van der Tuin. meegekomen Stefan Ptë boom op maat bediende: K; Vlak voor tijd gaf de thuis de stand een iets draagt aanzien: 17-24. van onze verslaggever Taco van den Velde ZIERIKZEE - ZHV/Delta Sport is druk bezig de zaken op de rails te zetten voor volgend sei zoen. Het bestuur van de club zoekt naarstig naar een opvol ger voor de vertrekkende trai ner Rob de Vos. Tevens wil het bestuur versterking aantrek ken voor de ploeg, die zaterdag avond de competitie afsloot met de 21e nederlaag in 22 duels. In sporthal Onderdak te Zierikzee was dit keer het Haagse Eagle/Hermes met 20-24 te sterk. „We zijn er zo langzamerhand Russen winnen handbalfinale STOCKHOLM (SID) - Rusland is zaterdag in Stockholm we reldkampioen handbal gewor den. Het team van bondscoach Maximov verpletterde in de fi nale van de dertiende editie Frankrijk met 28-19. Het brons kwam in handen van gastland Zweden, dat in de strijd om de derde plaats Zwitserland met 26-19 versloeg. Het toernooi om de wereldtitel eindigde in een anti-climax. De finale was voor 13.924 toeschou wers een eenzijdige gebeurtenis en bovendien hadden de Zweed se supporters gehoopt op een eindstrijd tussen Rusland en Zweden, maar in de voorronde was die illusie al wreed ver stoord door de Russen: 30-20. Van de Russische ploeg maak ten negen spelers ook deel uit van het team van het GOS (Ge menebest van Onafhankelijke Staten), dat Olympisch kam pioen werd in Barcelona. De Fransen hielden 40 minuten stand tegen de Russen, toen stortte de formatie van Constan- tini in elkaar. Finale: Rusland - Frankrijk 28-19 (13- 11), derde plaats: Zweden - Zwitser land 26-19 (13-11). vijfde plaats: Span je - Duitsland 29-26 (16-13), negende plaats: Denemarken - Roemenië 27- 23(14-13). Eindstand: 1. Rusland, 2. Frankrijk, 3 Zweden, 4. Zwitserland. 5. Spanje, 6. Duitsland, 7. Tsjechie en Slowa kije, 8. IJsland, 9. Denemarken, 10. Roemenië, 11. Hongarije. 12. Egypte. 13. Noorwegen, 14. Oostenrijk, 15. Zuid-Korea. 16. Verenigde Staten. De eerste negen landen kwalificeren zich voor het A-WK in IJsland in 1995. MIDDELBURG - De handbal- sters van EMM verrasten in de laatste competitieronde met een 8-8-gelijkspel tegen kam pioen DWS. Voor de heren van EMM kwam er een einde aan een lijdensweg. De formatie van trainster Diana Niemandsver driet, die haar verblijf in de Zeeuwse hoofdstad met een jaar verlengde, verloor dit keer met met 13-25 en bevestigde daarmee dat de degradatie naar de derde divisie geen toeval is. Aan het einde van het seizoen valt de balans voor de meeste Zeeuwse ploegen die in de lande lijke divisies uitkomen, negatief uit. De herenploegen van EMM, EMM 2 en de damesploeg van Hontenisse degraderen, terwijl de dames van Olympus zich met moeite konden handhaven in de derde divisie. Alleen de dames van EMM 1 en 2, en de heren van Olympus vielen in positieve zin op door zich zonder moeite te handhaven. EMM - DWS 8-8 - Kampioen DWS verloor voor het eerst in de ze competitie een punt. Trainer John Roelofs, die donderdag be slist of hij er nog een jaartje aan- vast plakt bij EMM. had vooraf nog grote twijfels of zijn ploeg niet zou worden afgeschoten. „Die vrees is achteraf voor niets geweest. Kwalitatief zijn ze ge woon stukken beter, maar als je daar een goeie tactiek tegenover stelt, zijn ze toch te pakken", al dus Roelofs. Ietje Boerma van BC Vlissingen legt aan voor een schot. Meester Eindstanden zaalhandbal OLYMPUS - EBHV 10-9 - De Vlissingse dames bereikten de fi nish met de hakken over de sloot. De zege op EBHV was weer eens illustratief voor het spelpeil van de laatste tijd. Ver dedigend zat het wel goed, maar aanvallend gaf de thuisploeg vaak niet thuis. Gisteren werden maar liefst vijf van de zeven strafworpen gemist. Het falen in overtalsituaties was tekenend voor het bedroevende aanvals- spel. Scores: Gaakeer 3, Dinge- manse 3, den Beer 2, de Jager en Buteijn 1. HV TILBURG - HONTENISSE 21-7 - Bij winst was er theore tisch nog een klein kansje voor Hontenisse om degradatie te ontlopen, maar dat bleek tegen koploper Tilburg slechts een il lusie. Olympus maakte tegen EBHV geen fout en Hontenisse liet het volledig afweten. Scores: de Koek 5, van Belle en Karin van Kerckhove beiden 1. Heren EMM - DWS 13-25 - Voor EMM kwam er een einde aan een lange lijdensweg. EMM. jarenlang de toonaangevende ploeg in Zee land komt volgend seizoen uit in de derde divisie. Trainster Diana Niemandsverdriet had zich geen slechtere start van haar trainerscarriere kunnen voorstellen. „Snel een heel dikke streep er onder zetten en op nieuw beginnen", aldus de Vlis singse, die na lang wikken en we gen besloot nog een jaar met EMM door te gaan. „Volgend sei zoen zijn er voldoende spelers beschikbaar voor de eerste se lectie. Er is dan weer voldoende concurrentiestrijd, voor mij is dat een gezonde basis om door te gaan met EMM". EMM 2 - DONGEN 21-30 - De re serves, die degraderen naar de afdeling, hadden zich nog niet hersteld van de 24-23-nederlaag tegen Internos. Aanvallend was het erg povertjes, terwijl men verdedigend niet voor een goed resultaat wilde knokken. De Al banees Agron Maloku was met negen treffers de productiefste speler. OLYMPUS - NOOI JEN S/IN TERNOS 22-22 - Er stond niets meer op het spel voor beide ploe gen. Trainer Cees de Ridder keek positief terug op het afgelo pen seizoen. „Ik kan alleen maar tevreden zijn. We. hebben nog nooit zoveel punten bij elkaar gehaald in de derde divisie." Scores: Engels 6, Lijbers 4, Sallet 4. de Waal 3. Verbiest 2, Gutteling 2, Strobos 1. Middelburg in de aanval in de wedstrijd tegen Voorne. foto Lex de Meester Peter Lefévre haalt uit voor een schot. foto PieterHonhoff Eredivisie Sittardia 22-33 Hak E&O 22-29 Aalsmeer 22-29 V en L 22-28 BlauwWit 22-27 Esca 22-26 2e div Dames DWS(*k) 18-35 Snehviek 18-23 Quintus 2 18-21 Gr. Ster 18-20 Hellas 2 18-19 2e div Heren EDHUk) 18-28 Des'72 18-27 DWS 18-24 Saturnus 18-22 Snelwiek 18-22 3e div Dames Tilb.(*k) 18-36 Were Di 18-29 Heerle 18-22 EMM 2 18-21 Dongen 18-20 3e div Heren M. Sta.(*k) 18-30 Internos 18-28 Heerle 18-23 Olympus 18-19 Avanti 18-18 Tachos 22-25 Hermes 22-24 AHV Swift 22-21 Olympia 22-11 Hellas 22-9 ZHV/Delta S 22-2 HVS 18-18 EMM 18-17 Odis 18-12 Satum.'72 18-11 Wings 18-4 Hellas 2 18-16 Wings 18-13 White D. 18-12 Velo 18-12 EMM 18-4 Avanti 18-13 ODI 18-13 Olympus 18-12 EBHV 18-7 Hontenisse 18-5 Were Di 18-18 Tilburg 18-14 Dongen 18-14 EMM 18-11 Rapid 18-7 wel achter dat we ons moeten versterken. Of we nu wel of niet in de eredivisie blijven", ver klaarde voorzitter Leen Lege- maate het beleid van de club. In middels is er al contact opgeno men met Erik Leijbers, de top scorer van het Vlissingse Olym pus. „Dat is een speler voor de breedte. Verder proberen we twee spelers uit Polen aan te trekken, aan wie de rest van de ploeg zich kan optrekken." Om de Polen te kunnen aantrek ken, zal het bestuur van Delta Sport wel voor werkgelegenheid moeten zorgen. „Polen zijn rela tief goedkoop, maar je moet wel voor werk zorgen. Dat zal nog niet meevallen", besefte Jan Roggeband, bestuurslid techni sche zaken, die ook liet door schemeren dat de komst van de Oostblokspelers vooral afhangt van eventuele handhaving in de eredivisie. „In de eerste divisie heb je ook wel versterking nodig, maar is de noodzaak minder." Legemaate: „Maar dat wil niet zeggen dat we dan bij de pakken neer zitten.' Bij degradatie willen we zo snel mogelijk weer terug zien te komen." Te licht Wil Delta Sport overleven in de eredivisie, dan zal de Zeeuwse handbalploeg eerst de nacompe- titie (waar zes ploegen strijden om twee plaatsen) tot een goed einde dienen te brengen. Of dat gebeurt is uiterst twijfelachtig, omdat in 22 competitiewedstrij den is duidelijk geworden dat de Zeeuwen veel te licht zijn voor het hoogste niveau. De ploeg wist slechts één wedstrijd (tegen Olympia Hengelo) te winnen en fungeerde verder voornamelijk als schietschijf van veel meer ge talenteerde ploegen. Toch ziet trainer Rob de Vos wel mogelijk heden om de nacompetitie te overleven. „Voor Olympia en Hellas hoeven we niet bang te zijn. De beide eerstedivisionisten De Gazellen en UDSV heb ik nog niet gezien, maar we zijn niet kansloos. Al leen AHV/Swift is een maatje te groot voor ons", stelde De Vos vast. Het Haagse Hermes. dat zich in Zierikzee veilig speelde, kan ook in het rijtje ploegen geschaard worden dat een maatje te groot is voor Delta Sport, De Zierik zeese formatie kon zaterdag avond op basis van een enorme inzet lange tijd gelijke tred hou den. maar moest in de tweede helft toch het onderspit delven. „We hebben het toch moeilijk gehad", concludeerde Hermes- trainer Hans Beugel, die ge schrokken was van de hardheid van het duel. „We zijn zelf nogal wat gewend, maar Delta Sport speelde naar mijn idee toch wat te hard." Bonno Hankel Na een 10-12-ruststand liep Her mes in de tweede helft in een paar minuten tijd uit naar een ruime 11-17-voorsprong. vooral ook omdat keeper Bonno Han kel zich herstelde van een zwak ke eerste periode. Het werd uit eindelijk 20-24. „We hebben goed gespeeld. Alleen blijkt in de tweede periode dat al die ne derlagen toch hun tol eisen. Het zelfvertrouwen zakt weg en er wordt op elkaar gescholden", concludeerde Rob de Vos, over wiens opvolging binnenkort be slist zal worden. Assistent-trainer Nico Franke uit Bergen op Zoom lijkt de logi sche opvolger van De Vos, maar uit uitlatingen van het bestuur van Delta Sport werd duidelijk dat er andere kandidaten in beeld zijn. Zo circuleren ook de namen van GSC-trainer Cor Mol en John Jansen, de Zeeuwse trainer van het Brabantse Heer- Ie, die zaterdagavond als toe schouwer aanwezig was in Zie rikzee. Legemaate: „We weten wat we in huis hebben, maar dat wil niet zeggen dat er geen andere ge schikte kandidaten zijn." Rog geband: „We hebben een profiel schets gemaakt van twee kandi daten. Daarover gaan we deze week verder praten." ZHV/Delta Sport - Eagle/Hermes 20- 24 (10-12). Scores Delta Sport: Peter Lefevre 7. Erwip Schaalje 5. Jean-Ma- rie Toubiana 4, Bert de Vos 3 en Ron Onwijn. Bijzonderheden: Ron On- wijn kreeg in de tweede periode een rode kaart na zijn derde tijdstraf.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 14