ij dragen Veer se Meer omhoog A HG revelingenschap wil ootverhuur toestaan In bepaalde gebieden ik erf: Statenvragen over ongelijke tarieven uilnisstortplaats estuursleden Hulp omalië weigeren hulden te betalen _rt. "TT" De Vries zegt staten met moeite vaarwel Nieuwe rechter met vreugde ontvangen Lange rijontzegging geëist voor ongeluk onder invloed drank Hoorzitting over plan Waterfront Breskens uitgesteld Milieufederatie krijgt meerjarige subsidie provincie Algemene Zeeuwse >se M provincie 11 ecreatieschap in problemen na mislukken innen tientje X k ZATERDAG 13 MAART 1993 an onze verslaggever mDDELBURG - De bijdragen an de provincie en de gemeen- tn Arnemuiden, Goes, Kort- ga .enet Wissenkerke en Veere aan P [,e( recreatieschap Veerse Meer noeten dit jaar met 10 procent mhoog. Het schap zit met een at in de begroting voor 1993 nu et gebruiksrecht voor de voor- ieningen in het Veerse Meer, zogenaamde Veerse-Meer- ZOtf ientje, niet zal worden ver- c, engd. Naast de hogere bijdra- tn van provincie en gemeen- f en zal fors moeten worden be- uinigd. Jadat het recreatieschap eind wig jaar had vastgesteld dat iet Veerse-Meertientje op een tegenvaller is uitgelopen (de kosten waren ongeveer 100.000 gulden hoger dan de opbreng sten), is een werkgroep met ver tegenwoordigers van schap, re creatie-ondernemers, water sportorganisaties en de Kamer van Koophandel aan de slag ge gaan om zich over de toekomst te beraden. Het Veerse-Meer- schap ging ervan uit dat de werkgroep een alternatief voor de heffing van een tientje zou proberen te bedenken. Dat alter natief zou jaarlijks ongeveer 300.000 gulden moeten opleve ren en geen nadelige gevolgen mogen hebben voor de kwaliteit en de betaalbaarheid van de voorzieningen in het recreatie gebied. ran onze verslaggeefster ROUWERSHAVEN - Het Na- ■-en Recreatieschap de Gre- ;lingen wil de ontwikkeling an de verhuur van kleine vaar- uigen, zoals kano's en kleine eilbootjes in de hand houden, let bekijkt de de mogelijkhe- en besproken om dergelijke omraerciële activiteiten al- mtoe te staan in vastgestelde ebieden. [et Grevelingenschap ziet de itste jaren een tendens om be- lalve met grote pleziervaartui- irfeen ook met kleinere bootjes te 'IE varen. De animo van particu- lere ondernemers om kleine aartuigen te verhuren is dan «k sterk toegenomen. Dit blijkt ader meer uit het aantal aan regen van vergunningen. 'a zijn verzoeken gedaan voor Ie verhuur van kano's, surfplan- en, catamarans, roeiboten en raterfietsen. Ook kwamen aan regen binnen voor waterski-les nhet 'met passagiers varen op endoor een motorboot voortge- rokken opblaasboot in de vorm een banaan'. schap wil het vrije gebruik an de Grevelingen door de leine watersport zo min moge- ik aan banden leggen. Toch wil de commerciële activiteiten l dit gebied nauwlettend vol- onze verslaggever 1IDDELBURG - Het Openbaar ichaam Afvalverwijdering eeland (OLAZ) trekt de ge- leenten voor. Ze moeten bij het lorlen van afvalstoffen een anmerkelijk lager tarief beta- En dan particulieren. Het gaat 1 laarbij om afval dat wordt ge- lort op de gemeenschappelijke uilstortplaats Midden-Zee- uid in het Sloegebied. Het sta- ilid mr ir J. Huisman (WD) eeft het dagelijks provinciebe- uur schriftelijke vragen ge- ld over de zijns inziens on- tariefstelling. de tarievenlijst van de stort- its is naast tien groepen af- 'iffen een aparte categorie iten opgenomen. Het ge- ïtelijk tarief per ton komt op 25 gulden. Dat is aanzienlijk lager dan de tarieven voor an dere categorieën, die liggen tus sen 47,50 gulden en 345 gulden. Huisman wil weten waarom de gemeenten apart worden behan deld. Volgens hem is het ge meentelijk tarief niet bedoeld voor afvalstoffen, maar voor huishoudelijk afval. Het verschil tussen gemeenten en particulieren vindt de WD-er een ongewenste situatie, gelet op gelijkheid, concurrentie en milieuhygiënische overwegin gen. Als gemeenten het storten van afval uitbesteden aan be drijven, is er op deze wijze spra ke van een prijsopdrijvende wer king, meent Huisman. Hij vraagt gedeputeerde staten, als dit mogelijk is, aan de situatie een eind te maken. an onze verslaggever iOES-Een aantal ex-bestuurs- den van de Goese stichting 3n( 'ulp Somalië weigert uit eigen de schulden te betalen die i hulporganisatie heeft ge- Bakt. Zij vinden dat er onvol- «nde argumenten zijn om hen tooonlijk in de portemonnee keffen. De curator daarente- meent dat er sprake is van iHorgvuldig handelen door het Mnnalige stichtingsbestuur. ^wijzingen voor fraude zijn '"iet, maar Hulp Somalië zou ordig zjjn omgesprongen met 0n2 "oevertrouwde giften. De or- anisalie staat voor ruim een '0in het krijt bij zeker vijftien* ®uldeisers. theaterconcert (roep Flairck ^'NEUZEN - De muziek- C*P Flairck treedt morgen, JQaS14 maart met het thea- ^oncert "De Optocht' op in jZyidlandtheater in Temeu- Het optreden was aanvan- gepland op 5 maart, maar wegens ziekte worden uit- iJjjjp Het concert begint om De medio vorig jaar opgerichte huiorganisatie zamelde zestig duizend gulden in voor de hon gerende bevolking van Somalië. In dat land is echter geen cent terecht gekomen. Justitie kwam eind vorig jaar tot de conclusie dat er een luchtje zat aan de stichting. Een rapport van de Economische Controledienst (ECD) rechtvaardigde dat oor deel. De Middelburgse recht bank ontbond de stichting enige tijd geleden. Daarop volgde het faillissement. Curator mr J. Wind uit Middelburg besloot de zeven (ex)bestuursleden van Hulp Somalië hoofdelijk aan sprakelijk te stellen. De Goese advocaat mr F. A. M. te Braake zegt dat hij alle be stuursleden op twee na verte genwoordigt. De bestuursleden hebben volgens Te Braake uit eenlopende argumenten om vooralsnog betaling te weigeren. „Eerst moet aangetoond worden of hen al dan niet iets te verwij ten valt", aldus Te Braake. „De brief van de curator die we nu hebben is onvoldoende gedetail leerd." Als geen aansprakelijk heid wordt erkend, kan de cura tor de bestuursleden van Hulp Somalië voor de rechter dagen. Die moet dan uitmaken of de be stuursleden daadwerkelijk in gebreke zijn gebleven. De werkgroep heeft geadviseerd dit jaar sterk te bezuinigen en het bedrijfsleven in te schakelen bij de organisatie van Rode Kruisposten en de beschikbaar heid van toiletvoorzieningen. Het dagelijks bestuur van het re creatieschap is niet diep onder de indruk geraakt van de voor stellen. Naar de mening van het bestuur komen ze neer op een aanzienlijke verhoging van de deelnemersbijdragen en terug draaien van voorzieningen voor dagrecreanten. Het recreatieschap erkent even wel dat toch bezuinigd moet worden, omdat voor voortzet ting van het Veerse-Meertientje - al is het maar voor een jaar - onvoldoende steun bestaat. Dat betekent volgens het dagelijks bestuur: minder Rode-Kruis posten, minder toiletvoorzienin gen en vuilverwerking, geen geld voor de Veerse-Meerdagen, min der geld voor promotie en voor lichting, geen bijdrage van het schap aan de verlenging van het zomerpeil op het meer en de af schaffing van het fenomeen re- creatiewacht. Een definitieve oplossing van de financiële problemen van het re creatieschap kan wellicht ko men uit een onderzoek naar de mogelijkheden van een bij drageregeling voor het gebruik van recreatievoorzieningen in de hele provincie. Volgens de oorspronkelijke be groting 1993 zou de provincie 112.500 gulden aan het recreatie schap moeten betalen, Goes 103.500 gulden en de andere ge- gen en gebieden aanwijzen waar deze mogen plaatsvinden. Zo wordt voorgesteld de verhuur van surfplanken toe te staan op De Punt, de zuidzijde van de Kabbelaarsbank en het aan grenzende gedeelte van de Brou- wersdam en het strand Greve- lingendam. Kanovaren mag uit sluitend in groepen en onder deskundige begeleiding. Start locaties zijn op het strand aan de Grevelingendam en in Port Ze- lande. Kwetsbaar De verhuur van roeiboten en wa terfietsen moet voorts worden beperkt tot plaatsen die op rede lijke grote afstand liggen van kwetsbare natuurgebieden. Ge dacht wordt aan de locatie West Repart en wederom het strand aan de Grevelingendam. Het geven van waterski-lessen en de verhuur van snelle vaartui gen, zoals speedboten en jets ki's, is in principe uitgesloten. De twee vastgestelde banen waar snel mag worden gevaren, zijn hiervoor te klein. Wel wil het schap bekijken of het geven van waterski-lessen buiten het sei zoen mogelijk is. De vergadering van de raad van bestuur begint vrijdag 19 maart om 14.00 uur in De Schakel in Dirksland. De bijdrage van verschillende overheden aan het Veerse-Meerschap moet met 10 pet omhoog door het débacle vanhet Veerse-Meertientje. foto Ruben Oreel van onze verslaggever MIDDELBURG - Het kostte gedeputeerde G. de Vries-Hommes nog moeite om afscheid te nemen van de provinciale staten van Zeeland. Toen ze vrijdagmorgen aan het eind van de vergade ring in het provinciehuis 25 jaar in Zeeland-waarvan 15 jaar in de staten - de revue liet passeren, gebeurde dat niet zonder emo ties. Toch kon ze het niet laten nog even snel een warm pleidooi voor de cultuur in deze provincie te houden. Cultuur is net zo onmis baar als allerlei infrastructurele voorzieningen, zoals havens. Het hoort er gewoon bij, gaf mevrouw De Vries aan. Een cultuurbe leid is volgens haar dan ook een onlosmakelijk onderdeel van het kerntakenpakket van de provincie. Commissaris van de koningin drs W. T. van Gelder merkte op dat mevrouw De Vries als politica weinig last had van eigenschap pen als omzichtigheid, behoedzaamheid of omslachtigheid, in te genstelling tot sommige andere politici, volgens Van Gelder. Ze liet altijd duidelijk merken wat haar mening was. Volgens de commissaris zal ze als nieuwe burgemeester van het Friese Nije- furd wel dichter bij de bevolking komen te staan, dan als gedepu teerde. Mr H. Zomer is vrijdag geïnstalleerd als rechter bij de recht bank in Middelburg. foto Ruben Oreel van onze verslaggever MIDDELBURG - Tijdens een buitengewone rechtszit ting van de Arrondisse mentsrechtbank is vrijdag middag mr M. Zomer geïn stalleerd als rechter in Mid delburg. Mevrouw Zomer, die al zes weken als plaats vervangend rechter in Mid delburg meeliep, was acht jaar lang rechter in Gronin gen. Rechtbankpresident mr H. van Breda stak zijn vreugde over de komst van zo'n ervaren collega niet on der stoelen of banken. In poëtische termen omschreef hij haar komst als 'een ver rassende maar welkome lichtplek in het donkere dal van onderbezetting waar onze kleine bende doorheen moet trekken'. De rechtbank in Middelburg kampt met een groot tekort aan rechters. Sinds januari stonden zes vacatures open op een personeelsbestand van achttien rechters. En dat terwijl de werkdruk al leen maai- groeit, aldus Van Breda. Hij was dan ook aan genaam verrast toen hij in november vorig jaar door Zomer werd opgebeld met de vraag of zij als rechter in Middelburg kon komen werken. „Ik kneep even in mijn arm om te kijken of ik niet dagdroomde", schetste de president zijn toenmalige verbazing. De berichten die hij uit Gro ningen ontving, waren lou ter positief. Zomer werd om schreven als een prettige col lega. die op alle terreinen in zetbaar is. een gedegen ken nis bezit en waarbij de lei ding van een rechtszitting in goede handen is. Volgens Van Breda zijn dit geen loze woorden. „Wij hebben de af gelopen weken zelf kunnen constateren dat dit een le vensechte schets is." van een medewerkster MIDDELBURG - Officier van justitie mr J. C. F. van Gelder heeft vrijdag op de zitting van de rechtbank in Middelburg twee jaar rijontzegging en vier maanden gevangenisstraf, waarvan één maand voorwaar delijk, geëist tegen P. A. H. V. (21) voor het veroorzaken van een verkeersongeluk onder in vloed van alcohol. De uit Oost burg afkomstige V., die nu in België woont, reed op 17 juli om één uur 's nachts op de provin ciale weg bij Groede op het fietspad een voetgangster aan. Tevoren had hij een discotheek bezocht en daar veel bier en wijn gedronken. Hij stapte vervol gens met vrienden in zijn auto. De vrienden zouden hem heb ben opgejut om op het fietspad te gaan rijden. Met een snelheid van 60 tot 90 km reed hij de vrouw aan, die daardoor wonden aan de knie en het hoofd opliep. V. stopte niet. maar reed juist met verhoogde snelheid door. De politie spoorde hem op aan de hand van de linkerbuiten spiegel. die op de plaats van de aanrijding bleef liggen. Bloedproef V. werd de volgende morgen in zijn ouderlijk huis aangehou den. Hij zei aanvankelijk alleen maar Spa gedronken te hebben, maar getuigen vertelden dat dat niet klopte. V. weigerde de ademanalyse, waarna er een Tweetal wilde onderdelen in beslag genomen auto meenemen KRUININGEN - De rijkspolitie heeft in de nacht van donderdag op vrijdag in Kruiningen twee inwoners van Walcheren aange houden. Het tweetal, de 24-jari- ge G. J. B. uit Vlissingen en de 25-jarige L. A. van R. uit Dom burg, probeerde op een terrein in Kruiningen onderdelen mee te nemen van de in beslag geno men auto van B. De twee wer den daarbij betrapt, maar zagen kans te ontvluchten. Na een achtervolging, waarbij een politiehond werd ingezet, kon het duo alsnog worden aan gehouden. Ze bekenden dat ze de auto-onderdelen wilden mee nemen. Tevens gaven zij toe eer der op het terrein enkele politie voertuigen te hebben bescha digd. Na verhoor is het tweetal heengezonden. bloedproef bij hem werd afgeno men. die 0.70 promille opleverde. Volgens de officier zou het pro millage op het tijdstip van de aanrijding hoger dan 2.00 ge weest moeten zijn. V. had al twee veroordelingen voor rijden on der invloed op zijn strafblad staan en liep ten tijde van het ongeval in de proeftijd van een vonnis van 1991. Mr Van Gelder heeft er geen bezwaar tegen als V. in plaats van gevangenisstraf uit te zitten onbetaald werk ver richt. R. M. H. (21uit Maasdam reed 1 augustus vorig jaar om half twee 's nachts in Axel op de Zuidsin gel een overstekende voetgan ger dood. Hij schepte het slacht offer kort na een oversteek plaats, terwijl hij met een snel heid van 70 tot 90 kilometer reed waar maar 50 was toegestaan. Er zaten vier vrienden bij hem in de auto. die verklaarden dat H. bui ten de bebouwde kom met snel heden van boven de 150 km had gereden. Volgens de officier had H. zijn auto nog op tijd tot stilstand kunnen brengen als hij niet te hard had gereden. „Toen het slachtoffer overstak was er nog geen auto te zien", concludeerde mr Van Gelder. Zij eiste een jaar rijontzegging en drie maanden gevangenisstraf waarvan één maand voorwaardelijk. In beide zaken doet de recht bank 26 maart uitspraak. meenten elk 58.500 gulden. In de herziene begroting wordt dat: provincie 123.500 gulden. Goes 113.620 gulden en Arnemuiden, Kortgene. Wissenkerke en Veere elk 64.220 gulden. De herziene begroting komt woensdag aan de orde in het al gemeen bestuur van het recrea tieschap. Zie ook pagina 19 Creativiteit centraal op jongerendag in Middelburg MIDDELBURG - De Federatie Christelijk Jeugdwerk Zeeland houdt zaterdag 27 maart in ge bouw De Hoeksteen aan de Roo- zenburglaan te Middelburg een themadag 'creatief vieren met jongeren'. De bijeenkomst be gint met een korte viering onder leiding van danser Jaap van Ma nen uit Amsterdam. Drs Wim Jansen, predikant te Veere, godsdienstdocent en organisa tor zogenaamde Totaaldiensten houdt een inleiding. Daarna wordt een discussie gehouden, 's Middags is er een workshop. De bijeenkomst begint om 10 uur en duurt tot 16 uur. Video gestolen OOST-SOUBURG - Bij een in braak in een woning aan de Na- gelenburgsingel in Oost-Sou burg zijn donderdagavond tus sen 19 en 23 uur een video-recor der en een zegelboekje gestolen. De inbreker* s) kwamien) het huis binnen door aan de achter zijde een raam te forceren. van onze verslaggever OOSTBURG - De gemeente Oostburg heeft de hoorzitting over het ontwerp-bestem- mingsplan Waterfront in Bres kens uitgesteld. De inspraak avond was gepland op woens dag 17 maart, maar het dage lijks bestuur van Oostburg ziet er voorlopig van af om de bevol king en de vertegenwoordigers van de bedrijven in het vissers dorp die bezwaar tegen het plan hebben aangetekend, te horen. De maatregel is genomen, om dat het gemeentebestuur hoopt volgende week te kunnen be schikken over de notitie 'Om gaan met risico-factoren op de Westerschelde' van het ministe rie van VROM. Gemeentevoor- lichter L. Polfliet: „De meeste bezwaren die zijn ingediend heb ben direct te maken met het geen in die notitie gesteld wordt. Tot voor kort ging het echter om een concept-notitie. Volgende week denken we kennis te kun nen nemen van het definitieve standpunt van de minister en dat is van groot belang voor de afwikkeling van de verdere pro cedure." Het plan Waterfront in Bres kens, een initiatief van project ontwikkelaar Port Scaldis, voor ziet in een uitbreiding van de jachthaven en de bouw van circa 220 appartementen, een aantal winkels en de aanleg van een parkeerterrein, grotendeels bui tendijks. Het project vergt een investering van bijna 70 miljoen gulden. De gemeente Oostburg heeft zich tot op heden altijd sterk gemaakt voor de ontwik keling van het project, maar de Zeeuwse inspecteur voor milieu hygiëne en volksgezondheid gooide vorig jaar roet in het eten. omdat de planontwikkeling strijdig was met het door de mi nister van VROM uitgestippelde risico-beleid op de Westerschel de. Minister Alders steunde zijn Zeeuwse inspecteur. Volgens Polfliet wil het college van b en w van Oostburg niet verder met de procedurele af wikkeling van bestemmings plan voordat duidelijk is wat het definitieve standpunt van hèt ministerie van VROM is en .of daartegen - indien nodig - nog bezwaar kan worden aangete kend. In totaal hebben 17 bedrijven, instanties en personen om divér- se redenen bezwaar aanteken'd tegen het ontwerp-bestem- mingsplan. De raad krijgt de be zwaarschriften donderdag 18 maart voorgeschoteld. Dagrecreatie Het college vraagt de raadsle den in te stemmen met een voed stel om bij de Kroon beroep aan te tekenen tegen een besluit van gedeputeerde staten om de goedkeuring te onthouden aan het bestemmingsplan 'Verblijfe- recreatieterreinen'. De provincie weigert toestem ming te verlenen voor de bouw van een nieuw bungalowpark in de Kleine Polder bij Groede. om dat het provinciebestuur dit ge bied wil reserveren voor de ont wikkeling van de dagrecreatie. Het dagelijks bestuur van Oost burg is van mening dat de argu mentatie van het provinciebe stuur om goedkeuring te ont houden aan het bestemmings plan 'erg mager is'. Ook al, om dat gs voorbij zijn gegaan aan de ontwikkelingsmogelijkheden voor het gebied, zoals die staan vermeld in de gemeentelijke re creatienota. Omdat de gemeen te al contact heeft gehad met een projectontwikkelaar die in het gebied activiteiten wil ont plooien en zich tegenover die on dernemer moreel verplicht heeft, stelt het college voor om beroep aan te tekenen tegen het gs-besluit. De raadvergadering wordt ge houden in het Oostburgse ge meentehuis en begint om 19.30 uur. van onze verslaggever MIDDELBURG - De Zeeuwse Milieu Federatie (ZMF) kan tot en met 1996 rekenen op een forse jaarlijkse provinciale subsidie. De hoogte van het bedrag zal elk jaar opnieuw worden vastge steld; voor 1993 gaat het om een bedrag van 269.100 gulden. Pro vinciale staten gingen vrijdag akkoord met de meerjarige sub sidie. Alleen SGP en RPF/GPV (samen negen van de 47 zetels) waren tegen. Zij wilden jaar voor jaar bepalen of er geld naar de ZMF vloeit. Verschillende fracties plaatsten kritische kanttekeningen bij 'de horzelfunctie' van de milieufede ratie en ze waarschuwden voor bureaucratisering en verambte- lijking van de ZMF. De organisa tie moet niet teveel taken op zich willen nemen, luidde de waarschuwing. De woordvoer ders van PvdA en D66 ontken den overigens dat er sprake is van verambtelijking bij de fede ratie. Zij beklemtoonden dat de ZMF zonder professionele mede werkers niet uit de voeten kan. Drs A. A D. Saman (CDA) zei dat de wijze waarop de ZMF de rol als 'belangenbehartiger van het milieu' vervult wel vragen oproept. „Maar we accepteren die rol. We zijn het niet met alle acties en standpunten eens. Dat is geen reden subsidie te weige ren." Hij pleitte voor hogere doelmatigheid. bijvoorbeeld door de activiteiten van ZMF. Consulentschap Natuur- en Mi lieu-educatie en Stichting Land schapsverzorging beter op elk aar af te stemmen. „Het werkplan van de ZMF is tè ambitieus. Het lijkt op een alter natief provinciaal milieuplan", stelde P. J. Hamelink (SGP). Hij onderstreepte dat de federatie slechts een deel van de Zeeuwse bevolking vertegenwoordigt. De SGP zet dan ook vraagtekens bij de representativiteit van de ZMF. J. J. van Ginkel (RPÈ/ GPV) had geen bezwaar tegep een horzelfunctie van de milieu federatie, maar hij vond dat éi' dan wel grenzen moeten zijn aan de hoogte van de overheids steun. Het statenlid wees erop dat de ZMF voor vier-vijfde dooi de overheid wordt betaald. Hij betoogde dat de organisatie zelf méér geld moet opbrengen. - Mr H. J. van Geesbergen vertef- de dat de WD kritisch staat té genover de ZMF. „Maar wij er kennen het bestaansrecht en vinden het vanzelfsprekend dat de ZMF subsidie ontvangt." Hij maakte zich wel zorgen over ver wevenheid van taken: aan de ene kant meewerken aan een project en aan de andere kant ei- kritiek op leveren, kan tot con flicten leiden. Van Geesbergen stipte ook de neiging tot bureau cratiseren aan. Draagvlak „Dankzij inzet en deskundig heid heeft de ZMF nu een niét weg te denken plaats in de Zeeuwse samenleving,", meen de L. Vermeulen-Geschierè (PvdA). Ze vond dat de federatie over voldoende draagvlak in de samenleving beschikt. Daar was J. A. Jorritsma-van Oosten (D66) het van harte mee eens. Zij stelde dat de ZMF absoluut noodzakelijk is 'in het krachten veld van het milieubeleid.' Gedeputeerde ing A. M. Dek (CDA. milieu) maakte duidelijk dat de ZMF in eigen vrijheid uit voering geeft aan de taken. Dat dit er vele zijn, zag hij niet als een bezwaar. Dek ontkende dat sprake is van een royale subsi die. Een meerjarige steun achtte hij gewenst, omdat de organisa tie daardoor zekerheid krijgt. verzekeringen ZEEL'WS ZEKER Binnen Zeeland bieden wij particulieren, het midden- en kleinbedrijf en de agrarische sector een compleet pakket verzekeringen, evenals een aantal spaarmogelijkheden met een hóóg rendement. Wij werken daarbij nauw samen met de in Zeeland gevestigde verzekeringsadviseurs. Onze gezamenlijke deskundigheid staat borg voor kwalitatief goede en op maat gesneden verzekeringen. Vele Zeeuwen kiezen er daarom voor om bij ons 'ZEEUWS ZEKER' verzekerd te zijn. Vraag uw verzekeringsadviseur naar de produkten van de Algemene Zeeuwse. Algemene Zeeuwse Verzekering Mij. NV Houtkaai 11 4331 JR Middelburg Tel. 01180-83000

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 11