Spoedoverleg over steekpartij Een melodrama te Goes Driewegenaar toont jeugd andere kant van de gitaar Exporteren gestolen auto's bestraft met negen maanden cel 3 ACRYLGLAS. Hunter Douglas pleit voor flexibel contract Pechiney Vlissingen PvdA in Vlissingen houdt thema-avond volkshuisvesting Buitenboordmotor in plaats van geld voor strandwachten provincie 15 Surinaamse en Antilliaanse gemeenschappen reageren geschokt van gemakkelijke fauteuil tot salontafel van de nieuwe collectie staat cu te pronken. kSckLpp WONEN DONDERDAG 11 MAART 1993 «nonze verslaggever GISSINGEN - De geweldda dige dood van de 19-jarige Mid delburger J. C. Eendragt heeft ttn schokeffect teweegge bracht in Surinaamse en Antil liaanse kringen. De Vlissingse slichting Surant heeft dinsdag spoedvergadering gehou den naar aanleiding van de fa tale steekpartij, zaterdagnacht j„ de Vlissingse binnenstad. Ook de provinciale steunorga- lisalie voor Surinamers, Antil ianen en Arubanen, SSAA, is «alarmeerd. Ze beraden zich, evenals de gemeente Vlissin- i, om nieuwe conflicten tus- groepen jongeren te voorko- _,ji. iurant en SSAA werken voor en net Surinamers èn Antillianen. jat het incident van zaterdag ich heeft voorgedaan tussen en groep Antillianen uit Vlis- ingen en een Middelburger van Surinaamse afkomst, is dan ook strahard aangekomen. Surant SSAA buigen zich over de 11 ntstane situatie, maar zien niet én, twee, drie wat eraan kan wlen gedaan. „Die jongeren omen niet bij ons", vertelt Su- ant-voorzitter J. Bottse. „Wij mnnen hen ook niet dwingen." iottse zegt, geen signalen te hebben ontvangen over een sle pend conflict tussen jongeren. „Surant heeft pas een nieuw be stuur", verontschuldigt hij zich enigszins. „En natuurlijk vinden we het jammer dat we geen con tact hebben met die jongeren. Een probleem is dat Surant geen eigen ruimte heeft. Wij kunnen die mensen natuurlijk wel pro beren samen te brengen om ge zamenlijk te bekijken wat eraan kan worden gedaan." Bottse on derkent dat met een veroorde ling van de verdachten het ach terliggende maatschappelijke probleem niet is opgelost. „Wij moeten die jongeren iets bieden. zodat zij cursussen gaan volgen, werk gaan zoeken. Er zijn toch zeker mogelijkheden." C. G. Romney, beroepskracht bij de Stichting Surinamers. An tillianen en Arubanen (SSAA) in Middelburg, onthoudt zich nog van commentaar. „Het is af schuwelijk wat er is gebeurd", stelt hij, „maar ik heb nu geen behoefte erop in te gaan. Ik wil niet vooruitlopen op het politie onderzoek. Wij zijn uiteraard in gesprek met elkaar over dit pro bleem, al langer zelfs. Ik doe daarover echter geen uitspra ken." Romney onderschrijft dat er snel een oplossing moet wor den gevonden, 'het liefst in sa menwerking met de autoritei ten'. Moeilijk Het Vlissingse college van b en w heeft dinsdagmorgen over het incident van zaterdagnacht ge sproken. „We gaan ons intern bezinnen", verklaart wethouder L. C. Poppe-de Looff. verant woordelijke voor het minderhe denbeleid. „maar het gaat om een heel moeilijke doelgroep. En over wie hebben we het eigenlijk De groep Antillianen die moeilijkheden veroorzaakt, is heel klein. De problemen zijn ook niet specifiek voor Vlissm- gen, ze doen zich in meer plaat sen in Nederland voor." De ge meente Vlissingen heeft een spe ciale adviescommissie minder hedenbeleid. Over de situatie waarin een aantal Antillianen verkeert, is daar nooit gespro ken. geeft Poppe-de Looff te ken nen. „Wat er zaterdag is ge beurd. heeft ons overrompeld. We zullen dat als gemeente niet aan ons voorbij laten gaan. Het openbaar ministerie in Mid delburg heeft een tijdelijke, ge rechtelijke oplossing gevonden. Drie van de zeven verdachten zijn woensdag in bewaring ge- Vrouwen FNV in discussie over vooroordelen en discriminatie van onze verslaggever MIDDELBURG - Onder het motto 'Bekijk het eens van de andere kant' houden de FNV Vrouwenbond en het district Zeeland van de FNV dinsdag 16 laart een discussiebijeen- imst over vooroordelen en scriminatie. De bijeenkomst :eft plaats in de Concert- en ielioorzaal in Middelburg en egint om 19.00 uur. )e avond is op touw gezet in het ader van de afscheidstoernee an Maria van der Veen als lan- elijk voorzitter van de Vrou wenbond FNV. Eén van de stel- ngen waarover gediscussieerd an worden, luidt: het grootste ooroordeel van de Nederlander dat de Nederlander niet discri- lineert. es- van onze verslaggeefster DRIEWEGEN - Thuis hing een gitaar aan de muur. Eentje waarop vader De Wolff in ver loren uurtjes speelde. Kleine Gerard vond dat machtig. Hij tokkelde zelf een paar noten en wist: „Ik wil een grootheid worden." Met een gekregen gitaar - 'een Cortez' - onder de arm en een hoofd vol idealen ging hij op z'n elfde naai- de muziekschool in Zeist. Wilde per se naar het conservatorium. Daar was geen geld voor; Gerard (nu 37 jaar) moest geld verdienen. Hij werkte zich op tot eigenaar van een winkel in noten en kaas in Vlissingen, maar het bloed kruipt waar het niet gaan kan. Driejaar terug zette hij de gro te stap, werd van de ene op de andere dag beroepsmusicus. Sinsdien geeft Gerard de Wolff uit Driewegen lessen en ver zorgt muziek - 'puur entertain ment' - bij feestjes. Hij heeft één doel voor ogen: bekend heid voor zichzelf èn de gitaar. Met televisieoptredens bij Ti neke de Nooy hoopt hij door te breken als nationale ster, met demonstratielessen op Borsel- se basisscholen hoopt hij hun kennis van z'n instrument te vergroten. Vooral jonge kinderen denken dat de Spaanse gitaar alleen geschikt is voor gebruik bij een kampvuur, meent Gerard. Daarom heeft hij een plannetje gemaakt om scholieren van groep 5 tot en met 8 in de hele gemeente te tonen dat zes sna ren meer kunnen voortbren gen dan 'Een potje met vet'. „Ik laat ze met een groot aan tal muziekstijlen en klankkleuren kennis maken. Ik speel zowel klassiek als fla menco en latin." Hij hoopt dat het initiatief ook in andere de len van Zeeland aanslaat, want, zegt hij op ernstige toon: „De gitaar moet uit de taboe sfeer." Paco Pena Het grote voorbeeld van musi cus De Wolff uit Driewegen is de Spaanse flamencovirtuoos Paco Pena. Hij heeft overigens geen ambitie om met hem sa men te spelen, want: „We zijn op zichzelf staande individuen. Dat klikt nooit." Gerard maakt liever muziek met zijn broer en met zangeres Yvonne. Als het trio 'Los Hermanos y Jolanda' (vrij vertaald: de broertjes en Jolanda) brengen ze een repertoire van Zuidame- rikaanse ballades en 'country and westemachtige' muziek. „John Denver, Simon en Gar- funkel. Je kent die nummers wel." Echt beroemd is het drietal nog niet; hun liedjes staan voorlopig alleen nog op een zelf opgenomen cassettebandje. Dat het tij keert, weet de gita rist zeker. „Er is veel belang stelling voor de muziek die wij brengen. Vooral de Spaanse nummers doen het goed." Bo vendien: „Het wordt steeds makkelijker naarmate meer bekende stukken worden be werkt voor gitaar." Hij grin nikt: „Vroeger was dat heel an ders. Dan moest ik platen ko pen. duizend keer afdraaien en uren zwoegen op een eigen ar rangement." Gerard de Wolff uit Driewegen besloot van de ene op de andere dag beroepsmusicus te worden, foto Willem Mieras an een medewerkster QDDELBURG - De rechtbank [Middelburg heeft de 32-jarige iff. D. uit Groede conform de veroordeeld tot een jaar ge- angenisstraf waarvan drie uanden voorwaardelijk voor ijnaandeel in een grootscheep- ehandel in gestolen auto's. Hij tganiseerde het 'omkatten' en •erkoop van de - doorgaans sldure-wagens naar het bui- (nland. De auto's gingen in Ma- tliko voor bedragen van 20.000 825.000 gulden van de hand. werd schuldig bevonden aan van een Mercedes, een en een Porsche. Daar- Bstwerd overtreding van de iniiwapenwet bewezen ver aard. D. bezat een pistool met M scherpe patronen. De recht- Kk bepaalde dat een Audi aan en moet worden teruggegeven dat het motorblok van een toche, dat bij hem in beslag Komen was, terug moet naar in Duitsland wonende eige- 33-jarige Rotterdammer •ff G. S. kreeg bij verstek zes maanden opgelegd voor diefstal van een Porsche en een VW Golf, heling van een Mercedes, en voor mishandeling. Er was zes maanden waarvan één maand voorwaardelijk geëist. Hij werd vrijgesproken van diefstal van een aanhangwagen, omdat het misdrijf niet in Bruinisse was ge pleegd, zoals was tenlastege- legd, maar in Nieuwerkerk. De 22-jarige A. S. de V. uit Ber gen op Zoom werd veroordeeld tot drie maanden gevangenis straf voor heling van een Peu geot 505. Het kwam niet vast te staan dat hij de wagen zelf gesto len had, zoals de officier hem had verweten. Er was drie maanden waarvan één maand voorwaar delijk geëist. Over de ruim 350.000 gulden, die in zijn woon wagen werd gevonden, kon de rechtbank niet beslissen. De Ho ge Raad moet uitmaken of dat geld al of niet verbeurd ver klaard wordt. Heling Tegen J. V. (41) uit Sint-Anna- land was ook drie maanden waarvan één maand voorwaar delijk geëist voor heling van drie auto's. De rechtbank vond die straf te licht en vonniste zes maanden, maar V. mag in plaats daarvan 240 uur onbetaald werk doen omdat hij nog niet eerder met justitie in aanraking was ge weest. De rechtbank legde hem daarnaast drie maanden voor waardelijk op met een proeftijd van twee jaar. M. van C. (44) uit Groede kreeg voor heling van een BMW 150 uur dienstverlening opgelegd met aftrek van 40 uur voor de tijd dat hij in voorarrest heeft ge zeten. Er was drie maanden te gen hem geëist. E. P. C. de C. (29) uit IJzendijke werd voor mede plichtigheid aan heling van een Mercedes veroordeeld tot één maand. Hij had gezorgd voor stalling van de auto. Omdat hij als verdachte al zes weken heeft vastgezeten heeft hij zijn straf al achter de rug. De eis tegen hem was twee maanden. De hoofd verdachte R. R. van B. (34) uit Tholen is nog steeds voortvluch tig. ÜgTIE VAN WOONGENOT N fitters weg 2, Arnemuiden Tel.: 01182-3075 Auto gestolen MIDDELBURG - Aan de He rengracht in Middelburg is in de nacht van dinsdag op woensdag een rode Citroen BX gestolen. Het kenteken van de voertuig, met bouwjaar 1985, is PH-51-PG. van onze verslaggever Willem van Dam GOES - 'Nil Volentïbus Ar- duum', heette de nota die de Culturele Raad Goes drie jaar geleden uitbracht over de Goese schouwburgproblema- tiek. Vrij vertaald: 'Niets is onmogelijk voor hen die wil len'. In Goes is straks op theaterge- bied vrijwel niets meer moge lijk. De plaatselijke werkgroep 'Uit in Goes' geeft er de brui aan; het intergemeentelijk theaterbureau 'Uit in Zee land' weigert voor volgend theaterseizoen nog voorstel lingen te programmeren in de - particuliere - schouwburg De Prins van Oranje. Het zoveelste tafereel van een melodrama te Goes. Een paar muziekuitvoeringen in de Grote of Maria Magdale- nakerk, een aantal koffiecon certen in het Lunchcafé, een reeks kleinere produkties in het mini-theater 't Beest; daar zal Goes het de komende jaren mee moeten doen. Voor de gro te professionele theatervoor stellingen zijn de Goesenaren met ingang van het volgend seizoen aangewezen op Mid delburg of Bergen op Zoom. Of er zou een wonder moeten ge beuren. Wethouder H. W. Hoogerland (cultuur) hoopt nog steeds op een goede afloop van het Goese theaterdrama. Voorzit ter drs P. Favier van de plaat selijke culturele raad ziet het echter sombertjes in. „Ik word hier niet vrolijker van." Leeg Afgezien van wat goedwillen de amateurgezelschapjes blijft het podium van de Goese schouwburg volgend jaar waarschijnlijk leeg. De werk groep 'Uit in Goes' - het ge hannes rond de Prins van Oranje meer dan beu - heeft aangekondigd haar activitei ten te staken. Wat nóg harder aankomt: het theaterbureau 'Uit in Zeeland' durft het niet langer aan theatergezelschap pen naar de Goese schouw burg te sturen. Directeur J. de la Mar van 'Uit in Zeeland': „Gelet op de vele onzekerhe den is het risico ons te groot geworden." 'Uit in Zeeland' heeft een streep gehaald door de Prins van Oranje. Bij het theaterbu reau bestaan grote twijfels over de vraag of de Prins van Oranje 1994 zal halen. „Wie ga randeert ons dat die schouw burg dan nog bestaat. Zolang ik die zekerheid niet heb, zet ik geen handtekening onder nieuwe contracten." De enige zekerheid is. dat de Prins van Oranje niet in ge meentelijke handen komt. Maar hoe het verder gaat met dc Goese schouwburg - nie mand die het weet. Tobben Het is al jaren tobben rond de schouburgvoorziening in Goes. Wat te doen? Een geheel nieuw theater bouwen óf de Prins van Oranje aankopen en opknappen; dat was de vraag. De inmiddels 76-jarige ex ploitant van de Prins van Oranje heeft al geruime tijd geleden te kennen gegeven dat hij De Prins wil afstoten. Van een gemeentelijke over name kan geen sprake meer zijn: vorige maand mislukten de onderhandelingen tussen de gemeente en de exploitant definitief. Een nieuwe schou- Voorzitter Favier van de Goese culturele raad:ik word hier niet vrolijker van..." Mieras burg dan maar? Daarvoor heeft Goes geen geld. Voorlo pig slot van het vele couplet ten tellende lied: het Goese theaterpubliek blijft - nu ook 'Uit in Zeeland' afhaakt - met nagenoeg lege handen achter. Wethouder H. W. Hoogerland (culturele zaken) houdt de moed er echter in. „Ik zit nog niet helemaal in zak en as." De ditrectie van de Prins van Oranje is inmiddels in de slag met een andere (particuliere) gegadigde. Hoogerland: „Ik hoop nog steeds die onderhan delingen slagen. Dat zou nieuwe perspectieven kunnen bieden. Maai- als ook dat niet lukt. zie ik het somber in. Dan zou dit wel eens het laatste sei zoen van de Prins van Oranje kunnen zijn." Voorzitter Favier van de Goese culturele raad be schouwt de Prins van Oranje echter al zo goed als afgeschre ven. „Persoonlijk verwacht ik niet dat de Prins nog een rol zal spelen op cultureel ge bied." Brokken Precies drie jaar geleden pro duceerde de culturele raad in Goes een glanzend gekaft rap port ('Nil Volentibus Arduum') waarin tal van aanbevelingen werden gedaan om het thea teraanbod in Goes veilig te stellen. Met dat rapport is, constateert Favier bitter, nau welijks iets gebeurd: Goes heeft de zaak laten versloffen. „De gemeente heeft weinig an ders gedaan dan pappen en nathouden. Nu zitten we met de brokken." De komende jaren, voorziet Favier somber, zal Goes geen ruimte meer kunnen bieden aan grotere theatergezel schappen. Mogelijk kan een uitbreiding van het mini-thea ter 't Beest enig soulaas bie den. „Maar ik houd vol dat een gemeente als Goes moet blij ven streven naai- een volwaar dige theateraccommodatie- Ik weet ook wel dat het goud in Goes niet op straat ligt. maar het moet toch mogelijk zijn een beleid te ontwikkelen dat er op is gericht over een aantal jaren een nieuwe schouwburg neer te zetten?" Als steeds luidt dan de vraag: waar haalt Goes het geld van daan. De gemeente heeft voor '94 niet meer dan 400.000 gul den beschikbaar om nieuwe zaken te kunnen aanpakken. Hoogerland: „Ik zal natuurlijk proberen daarvan iets te reser veren voor het podiumbeleid. Maar in welke richting dat geld dan uitgaat is nu nog vol strekt onduidelijk." steld. Vier moeten nog worden voorgeleid aan de rechter-com- missaris, die beoordeelt of ze in gevangenschap moeten blijven. „Als zij vast blijven zitten, kan het in elk geval niet tot een nieuwe confrontatie komen", merkt persofficier van justitie rnr J. C. F. van Gelder op. „maar er moet zeker ook overleg ko men hoe het verder moet na de berechting van de verdachten. Dat is een gezamenlijke verant woordelijkheid van gemeente bestuur. politie èn justitie. En wat dat kan opleveren Ik kan daar niks over zeggen. Het is moeilijk, dat is zeker." van onze verslaggever ROTTERDAM (GPD) - Sluiting van de aluminiumsmelterij van Pechiney in Vlissingen hoeft wat betreft Hunter Douglas in Rotterdam (die daarin voor 15 procent deelneemt) niet aan de orde te zijn. Wel is het voor het voorbestaan van het bedrijf van groot belang dat er een flexibel energiecontract wordt afgeslo ten, waarbij Pechiney een lage elektriciteitsprijs betaalt bij la ge aluminiumprijzen en hogere bij hoge aluminiumprijzen. Dat zei president R. Sonnenberg van de Hunter Douglas Groep iraambekleding, bouwproduk- ten en machines) gisteren (woensdag) bij de presentatie van de jaarcijfers (de nettowinst van de groep liep vorig jaar terug van 71,4 miljoen naar 33.4 mil joen gulden). De smelterij-acti- viteiten (ook in Australië is er een deelneming) waren verlies latend. Hunter Douglas neemt daarin deel om verzekerd te zijn van een basishoeveelheid aluminium die het concern voor zijn produkten (onder meer Luxaflex) nodig heeft. Ongeveer de helft (38.000 ton) van de behoefte wordt op deze wijze gedekt. De andere helft wordt ingekocht. Sluiting Sonnenberg zegt als participant van Pechiney-Vlissingen (900 werknemers) niet te weten dat er gedreigd zou zijn met sluiting van het bedrijf als er geen oplos sing wordt gevonden voor de (hoge) energieprijs. „Het is een grote, moderne, efficiënte en qua infrastructuur beter gesi tueerde smelterij. Het enige pro bleem zijn de hoge energiekos ten." Het Vlissingse bedrijf kan vol gens hem nog tien tot vijftien jaar mee. Zaak is echter wel dat er - gezien ook de continuïteit op termijn - langdurige energie contracten worden afgesloten, aldus Sonnenberg. Zo'n flexibel contract heeft Pechiney wèl kunnen afsluiten voor haar smelterij in Duinkerken. Het probleem in Nederland is echter dat de overheid geen (indirecte) subsidies wil geven op de ener giekosten van bedrijven. Het probleem van Pechiney in Vlis singen geldt evenzeer en waar schijnlijk in nog sterkere mate voor de smelterij Aldel in Delf zijl. Bij deze laatste dreigt acuut sluiting omdat er ook nog forse investeringen nodig zijn. Veerenaar moet drie maanden zitten voor incest van een medewerker DEN HAAG - Het Haagse ge rechtshof heeft een 50-jarige in woner van Veere, die verdacht wordt van incest, veroordeeld tot een gevangenisstraf van ne gen maanden, waarvan zes on voorwaardelijk. De rechtbank in Middelburg veroordeelde de man eerder tot een onvoorwaar delijke celstraf van negen maanden. Volgens de tenlaste legging van het Openbaar Mi nisterie zou de man tussen 1979 en 1985 zijn dochter misbruikt hebben. Het meisje was bij de aanvang van de incest twaalf jaar oud. Tijdens de behandeling van het hoger beroep, enkele weken ge leden bij het Haagse gerechts hof. ontkende de man de be schuldigingen. Het gerechtshof heeft nu echter besloten dat de incest wettig en overtuigend is bewezen. Bij het vaststellen van de strafmaat heeft het gerecht hof vastgehouden aan de eis van de procureur-generaal. Die had tijdens de strafzitting al ge^ vraagd om een straf van negen maanden, waarvan drie voor waardelijk en zes onvoorwaar delijk. van onze verslaggever VLISSINGEN - De PvdA-afde- ling Vlissingen houdt donder dag 18 maart een thema-avond over volkshuisvestingsbeleid, onder het motto 'voor iedereen een goede en betaalbare wo ning'. Vijf forumleden geven ie der een voorzet voor de discus- Het volkshuisvestingsbeleid is volop in beweging. De markt moet voor een groot deel het werk van de rijksoverheid en ge meentelijke overheid overne men. Het Rijk en ook de gemeen te Vlissingen willen de koopsec tor stimuleren. De sociale wo ningbouw loopt terug. Tegelij kertijd bouwt de rijksoverheid de stadsvernieuwing af. Vooral Vlissingen moet financieel bloe den. De woningbouwverenigin gen, gemeenten en particuliere verhuurders moeten samen die taak overnemen. De koerswijziging in de volks huisvesting heeft grote gevol gen, met name voor lage inko mensgroepen. Zo heeft de Vlis singse woningcorporatie Basco de nota volkshuisvesting van de gemeente Vlissingen gehekeld, omdat het sociale aspect zou zijn verwaarloosd. Wethouder C. de Keijzer en rijksambtenaar F. J. J. Priem gaan daar vooral op in. A. Sinke, directeur van makelaarskantoor Sinke Kome- jan, spreekt over verkoop, hum- en woningtoewijzing. Basco-di- recteur A. Raas praat over de stadsvernieuwing en hoe die ver der kan zonder rijksgelden. Zijn collega J. van Beekhuizen van de woningcorporatie VVV sluit daarop aan. Hij gaat in op de vraag hoe samenwerking het beste tot stand kan komen, om iedereen zo goed mogelijk te kunnen huivesten. De thema-avond van de PvdA- afdeling Vlissingen wordt ge houden in zaal Bachtenreede aan de Vlissingse Vredehofiaan. De bijeenkomst begint om 20.15 uur en eindigt uiterlijk om 22.30 uur. Bijeenkomst ZMF over verkiezingen voor waterschappen GOES - De Zeeuwse Milieu Fe deratie belegt 23 maart een: openbare bijeenkomst over de; waterschapsverkiezingen die in- 1994 worden gehouden. Dat ge-: beurt in de Prins van Oranje te Goes, om 20.30 uur. Eerder houdt de ZMF al een ledenver-: gadering. Tijdens de bijeen komst komt de vraag aan de or de of en op welke manier de na- tuur- en milieu-organisaties moeten proberen zetels te ver overen in de waterschapsbestu ren. Er worden inleidingen ge houden door L. van Vlaanderen, provinciaal ambtenaar die de verkiezingen voorbereidt, en T. Kramer, stafmedewerker van de ZMF. Daarna volgt discussie over het al dan niet actief deel nemen aan de verkiezingen en over de vraag of de ZMF of de aangesloten organisaties zich daarvoor moeten inzetten. van onze verslaggever DOMBURG - De Domburgse reddingsbrigade mag van het college van burgemeester en wethouders een nieuwe buiten boordmotor voor een van de schepen aanschaffen, maar moet daarvoor geld gebruiken dat bestemd was als strand- wachtenvergoeding. De briga de mag verder op kosten van de gemeente twee nieuwe mobilo foons kopen. De totale subsidie wordt echter ruim 6900 gulden lager, namelijk 61.685 gulden. De lagere subsidie is voor het grootste gedeelte het gevolg van een fout die de brigade maakte bij het opstellen van de begro ting. Het onderhoud van de red dingsboten was dubbel opgeno men. De correctie levert een be sparing van zesduizend gulden voor de gemeente op. De vergoeding voor de strand wachten is verlaagd van twaalf duizend gulden naar 8595 gul den. De rest van het bedrag ge bruikt de gemeente voor de aan schaf van de buitenboordmotor, die 3405 gulden kost. De red dingsbrigade vindt de motor zo belangrijk, dat ze de verlaging van de vergoedingen op de koop toe neemt. De commissie financiën van Domburg bekijkt het plan don derdag 11 maart in haar verga dering. die om 19.30 uur in het gemeentehuis begint. BRUNCH TERUG IN ARNEVILLE elke zondag van 12 tot 14 en van 18 tot 21 uur HOTEL ARNEVILLE 01180-38456

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 15