Arnemuiden gunt Kloetinge zege Han Wattel Zeeuws kampioen klasse zwaar Mytilus eenvoudig langs De Sterre behou# VVS '92 kans op promoti| Halve winst voor MZ en 't Zand VVS '92 in de beker tegen WC Dames Kloetinge in de problemen Walcherse ploeg mist de mooiste kansen Volley balstandf van onze vei KLOETINGE - Een lawine van verzachtende omstandigheden kon Kloetinge zaterdag aanvoe ren voor het dramatisch slechte spel tegen degradatiekandidaat Arnemuiden. Dat de Beveland- se kanshebber voor een periode- titel toch nog won met 2-0 had de thuisclub nauwelijks aan zichzelf te danken, maar wel aan de pertinente weigering van de Walcherse spitsen om makkelijke kansen te benutten en aan doelman Henk van Sab- ben van Arnemuiden, die er in slaagde een perfecte imitatie te geven van de dieptepunten van Stanley Menzo. Zelfs een bestuurslid van Kloe tinge mompelde na afloop: „Dit had maar net het niveau van de vierde klas". Maar zoals gezegd: er waren verzachtende omstan digheden. Nog geen week gele den was bijna de hele selectie op vier man na) geveld door de griep, Ronald Zuidwegt had nog enkele gekneusde ribben na een botsing op zijn fiets met een auto en Arjo den Dekker bleek nog al tijd last te hebben van een spier blessure in een bovenbeen en moest geblesseerd uitvallen. Toch kon dit alles geen excuus VLISSINGEN - WS'92 speelt donderdag in Vught de eerste van de twee wedstrijden tegen WC. De Brabantse eerste di visionist. winnaar van de beker in de regio Zuid/Oost, neemt het om 20.30 uur tegen de Vlissingers op. Volgende week don derdag 18 maart) wordt in De Poel in Goes de return ge speeld. Dat duel begint om 19.30 uur. De winnaar van deze wedstrijden plaatst zich voor de landelijke bekerfinale, die in Nijmegen wordt gespeeld. zijn voor het flipperkastvoetbal dat Kloetinge realiseerde. Om een voorbeeld te noemen: de prachtige linkerflank (John Ko- le, Jos van Bremen, Ronald Zuidwegt) kreeg af en toe een zee van ruimte, maar geen van de andere spelers had dan het over zicht om de bal die kant op te sturen. Kloetinge, dat voor de rust overmoedig met vier spit sen speelde, had daarentegen over geluk niet te klagen. Al in de derde minuut miste doelman Van Sabben de bal uit een cor ner van Ronald Zuidwegt, waar door Gerard Visser de bal in het doel kon lopen: 1-0. Aschman Een strijdlustig Arnemuiden kreeg daarna de betere kansen. Bud Aschman was enerzijds de uitblinker met enkele schitte rende acties, maar faalde in de afwerking: eerst kon doelman Peter Noordijke makkelijk red den en daarna mikte Aschman de bal met een lob over de kee per, maar ook over de kruising. Jos Poortvliet maakte het nog bonter. Hij kwam voor een leeg doel en schoot zowaar nog tegen de paal. In de tweede helft moest Kloe tinge na het uitvallen van Arjo den Dekker en Gerard Visser met een geïmproviseerde aanval aantreden. Veel gevaar was er niet meer voor de verdediging van Arnemuiden, maar in de 32e minuut na rust blunderde doel man Van Sabben door de bal niet hard over de zijlijn te jagen maar precies voor de voeten van Zuidwegt te tikken, die de vrij staande invaller Pieter van de Neut gemakkelijk kon laten sco ren: 2-0. Kloetinge-Arnemuiden 2-0 (1-0) 3. Gerard Visser 1-0. 77. Pieter van de Neut 2-0. 500 toeschouwers. Scheids rechter C A. Dalebout uit Nieuwer- kerk. Arjo den Dekker (witte broek) wint het kopduel van een speler van Arnemuiden. foto Willem Mieras Een speler van Mytilus slaat de bal langs het blok van De Sterre (links). foto Willem Mieras van onze volleybalmedewerker GOES - Wat een echte volleybal topper had moeten worden, draaide zaterdag in Goes op een teleurstellende wedstrijd uit. De heren van Mytilus en De Sterre groeiden in deze voor de bezetting van de bovenste plaats in de promotieklas be langrijke ontmoeting slechts zelden naar grote hoogte en wekten geen moment de indruk rijp te zijn voor de derde divi sie. Met Lau van der Wekke als uitblinker zegevierde Mytilus verdiend: 3-1. Mytilus en De Sterre speelden allebei technisch verzorgd vol leybal, maar kwamen in aanval lend opzicht nauwelijks tot ver rassende combinaties. Het kost te Carlos Puylaert, de coach van De Sterre. geen moeite om het verlies te accepteren. „Maar het was zeker geen topper", vond hij. „Het was een rommelige wedstrijd van een laag niveau." De setstanden: 15-8, 3-15.15-5 en 15-11. Voorwaarts bleef door een 0-3- zege bij WS'92 3 in het spoor van Mytilus en VVR bezorgde debutant De Kikkers een nieuwe nederlaag: 3-0. De Polder zag in de eerste set tegen het der de team van Morres/Hulst alle hoeken van het veld, maar kreeg vanaf de tweede set vat op de te genstander. Dat leverde binnen de kortste keren drie achtereen volgende setzeges op, nadat de openingsset was verloren: 3-15, 15-5.15-4 en 15-11. De heren van Scheldesport speelden tegen de tweede keus van Morres/Hulst goed en be kroonden het optreden met nut tige overwinning. De Terneuzen- se ploeg moest zowel in de eerste als in de derde set een achter stand ophalen, maar drukte uit eindelijk het overwicht in een 3-0- zege uit. Dames Morres/Hulst 2 raakte in de pro motieklas dames bijna zijn on geslagen status kwijt. De Hulst- ploeg won tegen de reserves van Mytilus de eerste set met het kleinst mogelijke verschil (16-17) en moest in het tweede bedrijf toestaan dat de Goese ploeg langszij kwam: 15-11. Nadat de koploper de derde set had ge wonnen, had Mytilus 2 in de vier de set lange tijd het initiatief. De thuisploeg slaagde er evenwel niet in om een 9-4-voorsprong te verzilveren: 9-15 en dus 1-3. Verburg/Dynamo'70 moest eer der vorige week een punt af staan aan de eigen tweede ploeg (3-2), maar had zaterdag geen en kele moeite met Zuidzande: 3-0. Ook WS '92 trof maar weinig te genstand. Voorwaarts stond ver schrikkelijk slecht te passen en werd twee keer naar een 15-1 en één maal naar een 15-9 neder laag gespeeld. De Axelse ploeg mocht in de derde set de eer red den (13-15). Scheldesport hield aan het voor degradatie belangrijke duel te gen SC Morres twee punten over. In een behoorlijke wed strijd haalde Scheldesport in de eerste set een 4-14-achterstand op (15-14), zonder tot winst te kunnen komen: 15-17. Daarna wonnen beide teams één set af getekend (15-3 en 4-15), waarna het vierde bedrijf een spannende ontknoping kreeg: 15-13. Met die cijfers won de Terneuzense ploeg ook de vijfde set. Dit is voor een eenvoudig paardje als Ulaan het hoogst haalbare van onze paardesportmedewerker AXEL - Han Wattel veroverde zaterdag in manege Magrette in Axel verrassend de Zeeuwse KNF-springtitel in de klasse Zwaar paarden. De 29-jarige ruiter uit Vrouwenpolder bleef met Ulaan Miranda de Jonge, die in het zadel van Beauchamp haar titel verdedigde, een kwart puntje voor. In de klasse M ging de titel naar Jan Noordhoek met de zes-jarige ruin Edwin. In de klasse L zag Miranda de Jonge eveneens de titel aan haar neus voorbijgaan. Hier moest de Breskense ama zone met Weekend Love in de barrage Stef Nelisse met de mer rie Desiree laten voorgaan. In de klasse B verraste de pas 13-ja- rige Ingrid Verburg de concur rentie door de ruin Boy in beide manches schadevrij over de hin dernissen te sturen. De kampioenen kregen hun titel beslist niet cadeau. De organise rende ruitervereniging Hulst had in de Brabander Johan de Jongh een parcoursbouwer aan getrokken die garant stond voor goede afwisselende parcoursen. In de klasse Zwaar wist geen en kele combinatie zonder balk aan het been de finish te halen. Voor al hindernis drie. een dubbel- van onze voetbalmedewerker VLISSINGEN - De Kloe- tingse dames krijgen het on verwacht nog moeilijk in de hoofdklasse. Thuis werd nog met 4-0 van Erica ge wonnen, maar zaterdagmid dag ging de vier-punten- wedstrijd met 2-0 verloren en komt Kloetinge alsnog in degradatiegevaar. Oostkapelle liet in de eerste klas Delta Sport helemaal kansloos (4-1) en het is nu uitzien naar de beslissende wedstrijd Vlissingen-Oost- kapelle, met de titel als in zet. Vlissingen won met 7-0 van Katwijk. Erica-Kloetinge 2-0: Een 0-0 leek de meest logische uit slag van dit degradatieduel. Wisse de Kok moest zijn ploeg laten spelen zonder Dianne de Vos. Corina Eek- hardt en Jacqueline van As- sche en zag na rust ook Mi randa Bekenes nog uitval len. „Op dat niveau is dat do delijk. We kunnen op dit ni veau net mee, maar als we veel invallers hebben komen we dus tekort", aldus De Kok. Toch hield Kloetinge lang vol. Pas zes minuten voor tijd ging het mis. Een corner werd weggewerkt, werd opnieuw ingeschoten en Jolanda Bosselaar leek de bal alsnog te stoppen. Tot ie ders verbazing echter werd de bal uit haar handen ge schopt en dat werd beloond met een doelpunt: 1-0. In het alles of niets offensief van Kloetinge werd het in de laatste minuut toen nog ge flatteerd 2-0. Toch houdt Kloetinge de kansen in eigen hand. Er volgen nog wed strijden tegen de directe concurrenten Agla.ja (uit), DSVP (in Kloetinge) en nog tegen Velocitas. Oostkapelle-Delta Sport 4- 1: Een leuke topper. Delta Sport maakte het Oostka pelle voor rust knap moeilijk en kwam na vijf minuten zelfs op 0-1 toen Jolanda Zwigtman blunderde (via haar armen ging de bal in het doel). Na 14 minuten scoorde Arja Boogaard 1-1 en enkele goede aanvallen leverden ook een 2-1 ruststand op door Carolien Duine. De con ditie gaf na rust de doorslag. Oostkapelle kwam via een strafschop (wegens hands) al snel op 3-1 door Arja Boog aard en speelde een gewon nen wedstrijd. Suzanne van der Knijff maakte er nog 4-1 van. Vlissïngen-Katwijk 7-0: Voor de rust kregen de Vlis- singse dames weinig ruimte van de stug verdedigende ploeg. Toch scoorden Marin- ge Vogel en Els Baas 2-0. Tien minuten na rust was de zaak ineens beslist. In korte tijd scoorden Ireen Meul- meester en Monique Baljeu 4- 0. Katwijk ghaf de moed op, de weerstand was gebroken en via twee treffers van Bal jeu en een van Meulmeestei werd het klasseverschil uit gedrukt in 7-0. sprong, bleek voor de meeste combinaties een struikelblok. Alleen Miranda de Jonge nam met Beauchamp in de hoogste klasse dit obstakel schadevrij. Het koste de 21-jarige Breskense amazone in de eerste manche wel anderhalf strafpunt wegens tijdsoverschreiding. Bovendien toonde de Nimmerdor-zoon zich even te sterk voor zijn berijdster en liep dwars door hindernis twee, een muur, wat haar totaal op 5.5 strafpunten bracht. Een zelfde aantal als Ilyo de Loos die met Don Juan behalve tijdsfou- ten ook nog een balk uit de le pels tikte. Han Wattel wist met de 15-jarige Ulaan met een balk en tijdsoverschreiding in deze eerste omloop de schade tot vijf en een kwart strafpunt te beper ken. Een, naar later bleek, be slissende voorsprong. In de tweede manche verslikte Miranda de Jonge zich alsnog. Met de finish in zicht stuurde ze Beauchamp niet perfect op een oxer aan, waardoor de 9-jarige ruin een balk naar de grond haalde. Hyo de Loos kon het op dat moment al vergeten, want ook in de herhaling liep de Hul- stenaar tegen een balk en een kwart strafpunt aan. Han Wattel voerde ongewild de spanning op door op de eerste sprong van de beruchte derde hindernis al in de fout te gaan. Daarna kwam de titel geen moment meer in ge vaar. De kampioen was na afloop rea listisch. „Ik heb optimaal kun nen profiteren van de foutjes van de concurrentie. Bovendien was dit een parcours, waarop je ver plicht was om flink door te ga lopperen. Zulke parcoursen zijn op het lijf van Ulaan geschreven. Ik ben vooral blij met dit kam pioenschap, omdat ik dit met zo'n eenvoudig paardje, wat Ulaan toch is, heb bereikt. Dit is voor hem ook het maximum." Spannend was ook de strijd in de klasse M, waai' de 26-jarige Jan Noordhoek in de laatste rit van de tweede manche foutloos moest rondkomen om zich van de titel te verzekeren. De druk bleek voor de Noord-Bevelander niet te groot, want wat niet één van zijn voorgangers was gelukt lukte hem wel. Noordhoek stuurde de Zuidhorn-nazaat Ed win feilloos over het houtwerk. Noud Loos werd met Fleur twee de, wat ook hem een ticket voor de nationale kampioenschap pen opleverde. Bij de pony's klasse zwaar wor den over veertien dagen op de nationale kampioenschappen de Zeeuwse kleuren verdedigd door Christiaan van der Plasse met Inca, kampioen kleine maat, en Margreet Walraven die met Mr Donald in de barrage bij de grote maat Van der Plasse met Silver Shadow naar de twee de stek verwees. In de middenklasse krijgt Ingrid Jakobse de kans om haar natio nale titel in Ermelo te verdedi gen. Zij toonde zich met Boy de beste bij de kleine maat pony's. Ook Mireile Laplante met Shir ley (tweede) en Rebecca van den IJsel dit met Udo in deze klasse het goud greep in de categorie grote maat, gaan naar het NK. Uitslagen na twee manches paarden Z: 1 Han Wattel/Ulaan, Oranjezon, 9.25; 2 Miranda de Jonge/Beau- champ, Zwinr., 9.5; 3 Ilyo de Loos/ Don Juan, Luctor et Emergo, 9.75. M: 1 Jan Noordhoek/Edwip, 4; 2 Noud Loos/Fleur, Paardebloem, 8; 3 Izak van Eyzeren/Ewoud, Weelr., 11. L (n.b.): 1 Stef Nelisse/Desiree, Schouwse R., 4/48.2; 2 Miranda de Jonge/Weeken Love, 7/50.8; 3 Does)-, ka van Loon/Wiecotin, Scheldestad, 13/59.25. B: 1 Ingrid Verburg/Boy V, Oranjezon, 2; 2 Luc Savat/Hercules, Zwinr., 10.5; 3 Wim Hamelink/Da- resa, Zwinr., 16. Pony's Z: 1 cat. C: 1 Christian van der Plasse/Inca, Z-Bev„ 3. Z cat. D (n.b.): 1 Margreet Walraven/Mr. Donald, 41; 2 Christiaan van der Plasse/Silver Shadow, 3xW; 3 (z.b.): Margreet Wal raven/Valen tij n, 4. M cat. AC (n.b.): 1 Ingrid Jakobsen/Boy, Oranjezon, 3/ 40.2; 2 Mireille Laplante/Shirley, Honter., 4/34.8. M cat. D: 1 Rebecca van den IJsel/Udo, Oranjezon,0; 2 Saskia de Regt/Ramona Kayam, Ha- ringr., 7.25; 3 Eva Koedoot/Rocket, Oranjer. W, 8. L: 1 Anthony van dei Ven/Dizzy Girl, Hulst, 0; 2 Ramona Cevaal/Sarouch C, Oranjezon, 4; 3 Veerle Schuurhuis/Sultan, Graeve Jan, 11.75. B cat. C: 1 Rachael Bergs/ Bianca, Hulst, 2 José de Vetter/Hypo, Hulst. 3. van onze volleybalmedewerker VLISSINGEN - De heren van VVS '92 (in de tweede divisie C) en Morres/Hulst (derde divisie F) behielden evenals de dames van Morres/Hulst (derde divisie F) door een overwinning uit zicht op promotie. De dames van Mytilus en het tweede he renteam van WS '92 werkten zich op de ranglijst omhoog. VVS '92 blijft door een 3-0 (15-7, 15-9,15-7) zege op Rijnmond 2 in de race voor de tweede plaats, die aan het eind van het seizoen recht geeft op het spelen van een nacompetitie, waarin om een plaats in de eerste divisie wordt gestreden. De Vlissingers speel den degelijk en waren vooral blokkerend goed op dreef. Dat leverde tegen de Zuidhollandse tegenstander een goede 'gene rale' op voor de bekerwedstrijd tegen WC. Ook Morres/Hulst handhaafde zich op de tweede plaats. De Zeeuws-Vlamingen versloegen in Roosendaaal Leto Print/SR 2 en omzeilden daarmee een las tige klip. Met Pieter Hamelink als vervanger voor de tijdens zijn wintersportvakantie gebles seerd geraakte Erwin Lambert had Morres/Hulst vanaf de twee de set het initiatief. Daardoor werd de in de eerste set opgelo pen achterstand ongedaan ge maakt. De derde set was daarbij erg spannend: 13-15. De overige setstanden waren 15-6,8-15 en 7- 15. Het tweede team van WS'92 nam door een 3-1 (15-8,12-15,15- 11,15-5) zege op Quos Ego aan de staart van de middenmoot meer afstand van de concurrenten. De Vlissingers begonnen moeizaam en speelden vooral goed, op mo menten dat er ontspannen werd gevolleybald. De dames van Morres/Hulst hadden één week voor de to' tegen koploper Odulphus2; enkele moeite met hekkes!: 'n 01 De Zebra's, die de formatie ico Eric Burm slechts in de ningsset enigszins kon bijboten 10-15. Daarna ontwikkelde een zeer eenzijdig duel, w;n§ïa een warm gedraaid Mc< Hulst een klasse beter was de tegenpartij: 1-15 en 4-15 genu Mytilus handhaafde zich n fceza vijfde plaats in deze klas ',f Goese ploeg verzuimde t; 'alkl Voorne een 1-2 voorsprong: bouwen en moest in de vieriij" het initiatief aan de thuisj laten. Het over veel lengt;! n schikkende Voorne trok de winst naar zich toe, wa Mytilus de vijfde set veel -y 'c tuigender dan de uitslag erCj, vermoeden met winst af; Ze< De setstanden: 15-6,14-16. 15-6 en 12-15. Het op de voorlaatste plaat klasseerde Savok verloot 003 nieuw. Het derde team van werkte zich dank zij een overwinning op naar de mie '7 moot. ld 4- L rstn fooi nd.l Tweede div. C heren: Olympus 16-40 Donki Sj Ekspalvo 16-35 Rijnm. 2 WS'92 16-35 Capelle 2 DAC 16-32 Leython Leto/SR 16-32 Krimpen T/Voorb. 16-30 Zovoc Derde div F dames: Odulph 2 16-43 M/VVK M/Hulst 16-38 WC 3 AKS 16-36 Spivo H/VCS 16-28 Voorne Mytilus 16-27 Savok Let./SR 2 16-23 Zebra's Derde div F heren E Ready 16-40 WS'92 2 M/Hulst 16-39 Pellikaan Let./SR 2 16-31 M/WK Hands U. 16-29 Quos E. Eksp 2 16-28 Dynamo VT/VCH 16-28 Voko !R0( merl 1de rhefl Ie h idel n. In este nplt rliez gene en si oeft Tafeltenniscompetitie van onze tafeltennismedewerker MIDDELBURG - Voor de twee toonaangevende Zeeuwse tafel- tennisteams was zaterdag geen overwinning weggelegd. De he ren van Roskam/MZ besloten een uitstekende wedstrijd te gen Avanti met een 9-9 gelijk spel, terwijl 't Zand tegen Luto met 5-5 afsloot. Peter Roeland en Mark Hacken- berg zorgden met hun dubbel spelwinst vlot voor 1-0. Riny Kasse en Jan Henk Bomhof te kenden vervolgens met een ster ke zege 2-0 aan. Sterk, omdat het duo in de eerste game tegen Vij verberg en Vette nog volstrekt kansloos was. Verbeten knok kend slaagden Bomhof en Kasse er daarna steeds beter in het spel van de tegenstanders te ontrege len, waardoor alsnog de over winning kon worden genoteerd. De verkregen marge van twee punten werd in het restant van de eerste helft gekoesterd dooi de thuisclub. Telkens als de Ha- zerwoudse opponent de achter stand verkleinde, werd deze door Roskam/MZ weer op twee gezet. Met overwinningen van Peter Roeland (tweemaal). Jan Henk Bomhof en Riny Kasse haalde Roskam/MZ op die ma nier de rust met een 6-4-voor- sprong in handen. De Middel burgers leken op weg naar een regelmatige overwinning, maar na de pauze kwam het breek punt in de wedstrijd. Aanvanke lijk vergrootte Mark Hac.ken- berg de voorsprong nog tot 7-4 door Edwin Vente te verslaan, maar Roskam/MZ kon hierna niet doordrukken. Avanti kwam terug in de wedstrijd toen Peter Roeland in een spannende partij op het nippertje de eer moest la ten aan de ongeslagen Ronald Vijverberg, terwijl Riny Kasse tegen Michael van der Haar eveneens net naast de winst greep. Met een nederlaag van Jan Henk Bomhof tegen de erva ren Robert de Groot was de wed strijd op 7-7 weer helemaal open. Met winst van Roeland en een verliespartij van Hackenberg bleef de stand vervolgens op 8-8 in evenwicht. Toen echter had Riny Kasse weinig kans tegen De Groot, zodat Jan Henk Bom hof nog eenmaal tot het uiterste moest gaan om een onverwachte nederlaag alsnog te voorkomen. Na een zinderende derde game, eindigend in 22-20, slaagde de Middelburger daar tot opluch ting van de aanwezigen in, zodal de gelijkopgaande wedstrijd met 9-9 een uiteindelijk toch te rechte uitslag kreeg. Hackenberg/Roeland - De Groot Van der Haar 21-10 21-18 1-0, Bomho: /Kasse Vijverberg/Vente 9-21 21-11 21-19 2-0, Hackenberg De Groot 12 2114-21 2-1, Roeland - Van der Haai 22-20 27-21 21-18 3-1. Kasse - Vijver berg 21-17 13-21 18-21 3-2, Bomhof - Vente 21-13 21-17 4-2, Hackenberg - Van der Haar 21-13 19-21 8-21 4-3 Roeland - Vente 21-16 21-15 5-3 Kas se - Vente 21-18 21-12 6-3, Bomhof - Vijverberg 17-21 21-16 12-21 6-4, Hac kenberg - Vente 13-21 21-16 21-12 7 4, Roeland - Vijverberg 18-21 22-2C 19-21 7-5. Kasse Van der Haar 21-13 19-21 15-21 7-6, Bomhof - De Groot 14-2118-217-7, Hackenberg Vijver berg 17-2118-217-8, Roeland - Vente 21-8 21-15 8-8, Kasse De Groot 15- 21 13-21 8-9, Bomhof - Van der Haai 17-21'. 21-14 22-20 9-9. eilijl ;en acht Stand: 1 SKF 4-42,2 Red Stars! s0' TCS 4-39, 4 Avanti 4-39, 5 RccfP11" MZ 4-29, 6 Spaarne 4-17. Bij de dames speelde 't Zar#08, terdag een uiterst moeii wg wedstrijd tegen degradatif didaat Luto. De toch niet bi sterke Tilburgse ploeg let Q|] opmerkerlijk veel tegenstat gen een Zandteam dat vam )Qr begin niet lekker in de wed: r zat. Hoewel de winstpaii iw met moeite tot stand kwa menigmaal werd de winst p iss de derde game veilig ge; .ft leek 't Zand aanvankelijke! toch op weg naar de vera overwinning. Zeges van weg, Louws en Salamonybi ten 't Zand op een 3-0 sprong, voordat Luto vis dubbelspel het eerste tegenj M kon scoren. Met de winstval nate Louws op Elise van sen ging 't Zand met 4-1 dt in en leek er nog geen vuitlji erdii de lucht. Na de pauze ginr Drspr echter volledig mis. Ondaiu piaat voorsprong kwam 't Zand en S r R ir Nii over het dode punt heen en gcn profiteerde daar dankbaar De derde games, voordien d fs 1-: het voordeel van 't Zandt* 3 de werden nu door de Tilburg? ïrgeg mes gewonnen. Langzaam: de zeker liep Luto verder in. D nd va lijkmaker kwam op hetspo toen Renate Louws na eent ev< kom gesprongen arm op!» slfed pertje haar partij tegen i flny: van der Heyden verloor..'alks Salamony bracht 't Zabd rusts een zege op Van Deursen iw Ma op 5-4, maar de kans op de: Ma winning was verkeken. Staps stelde het gelijkspel Luto veilig door zich in de partij eenvouding van Zuidweg te ontdoen. tNïVK Zuidweg - van Deursen 22-20- jjj jjes 0, Louws Staps 17-21 21-197. 0, Salamony Van der Heyde: 20-22 22-20 3-0, Zuidweg/Lo." Van Deursen/Staps 21-14 12-7 3-1, Louws - Van Deursen 15-7 21-10 4-1, Zuidweg - Van derB eir 23-21 14-21 17-21 4-2, i nnin< leindi :Roi Staps 15-21 21-17 14-21 4-3.L4«dje Van der Heyden 17-21 22-201& Salamony Van Deursen 21-: 5-4, Zuidweg - Staps 9-2114-ttp Stand: 1 Hoonhorst4-27.2 Spa 24, 3 Red Stars 4-23, 4 't Zand- |°ncl Luto 4-15, 6 21-Up 4-12. Het meisjesteam van 't ZefÜ. Wa steeds duidelijker op weg de landstitel. Zaterdag bet O-Kn het team van coach Peter: -Dl een overtuigende 8-2-ovt: ning op Sloun Interieur,n" concurrent Rijnsoever 1 send met 7-3 in het stoft» gen Hercules. Hoewel 't Za: gen Sloun moeizaam star: de winst van Ilse Burgslö lenc ble Edt nederlagen van Eveline Kö Mariska Goormachtig tob 1 achterstand, kwam de» het vervolg van de wedstri/- in gevaar. Nadegelijkmate de verrassende dubbelco» y^, tie Kaan/Burgs bleek 't idsn overduidelijk te sterk vcö w Limburgse ploeg. Ilse Burg - derstreepte haar huidige! iglee] vorm door ongeslagen teb.: Door het verlies van Rijns - 1 klom 't Zand naar de P plaats op de ranglijst. De delburgse meisjes hebbenr verliespunten minder loper Rijnsoever 2, dat i dels wel twee wedstrijden r gespeeld heeft. gei |P km Han Wattel stuurt Ulaan over één van de hindernissen. foto Oscar van Beest

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 12