Service technicus Instructeur ketelsimulator SCHELDE KETELBOUW LEERKRACHTEN M/V STICHTING GEZAMENLIJKE ARB0- EN BEDRIJFSGEZONDHEIDSDIENST ZEELAND VEILIGHEIDSKUNDIGE DE KOEIJER BV SCHILDERS I INTERIEURVERZORGERS ERVAREN SCHILDERS SCHILDER/GLASZETTER PROFESSIONELE SECRETARESSE MIV MET GEVOEL VOOR SERVICE Slichting Kinderopvang Middelburg coördinator/pedagogisch medewerker (m/v) Arbeidsbureau FmcfiOn m/v DIRECTIESECRETARESSE Gemeente Valkenissi medewerker algemene zaken m/v Smm goed voor merk 32 PROVINCIALE ZEEUWSE COURANT ZATERDAG 20 FEBRUARI Hermesweg 21 Postbus 126 4380 AC Vlissingen De Stichting Gezamenlijke Arbo- en Bedrijfsgezondheids dienst Zeeland (ABGD) voorziet 180 bedrijven en in stellingen in Zeeland met in totaal ca. 40.000 werknemers van bedrijfsgezondheidszorg. De dienst heeft vestigingen in Vlissingen, Goes en Terneuzen. In de ABGD zijn ruim 50 personen werkzaam, waaronder bedrijfsartsen, bedrijfs- verpleegkundigen, arbeidshygiënisten en bedrijfspsycholoog. In verband met het opzetten van een eigen afdeling bedrijfsveiligheidszorg zoekt ABGD op korte termijn een Onze voorkeur gaat uit naar een veiligheidskundige met het diploma hogere veiligheidskunde. Middelbare veiligheidskundigen met ruime ervaring en de bereidheid de hogere opleiding te gaan volgen kunnen ook reageren. Van de veiligheidskundige wordt verwacht dat hij of zij zelfstandig zal kunnen werken maar ook in goed teamverband met de andere disciplines in de ABGD zal samenwerken. Gewerkt wordt vanuit de vestiging Vlissingen; het werkgebied is de provincie Zeeland. Funktie-inhoud: beleidsadvisering met betrekking tot het opzetten en uitbouwen van een afdeling bedrijfsveiligheidszorg binnen de ABGD; uitvoeren van alle veiligheidstaken voor de aangesloten bedrijven en instellingen, zoals bedoeld in de Arbeidsomstandighedenwet. Funktie-eisen: goede sociale en communicatieve vaardigheden; zelfstandigheid en flexibiliteit; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; rijbewijs BE en in bezit van auto. De ABGD beschikt over een eigen rechtspositiereglement en bijbehorende salarisschalen. Pensioenvoorzieningen zijn ondergebracht bij het PGGM. Belangstellenden worden uitgenodigd binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie een schriftelijke sollicitatie te richten aan de heer P. H. M. de Beer, directeur-bedrijfsarts, Postbus 126, 4380 AC Vlissingen, bij wie desgewenst ook nadere informatie kan worden verkregen (tel. 01184 - 18855). DE KOEIJER SCHILDERS/INTERIEURVERZORGERS omvat diverse bedrij ven die zich bezighouden met de aanneming en uitvoering van: 1. schildenverken; 2. glaswerken; 3. totaalonderhoud en bestaat reeds sedert 1929. Met een groep enthousiaste medewerkers zetten wij ons in voor de verdere uitbouw van de onderneming. Daartoe zijn wij zeer klantgericht bezig en streven dan ook de beste kwaliteit na. Voor onze afdeling schilderwerken zoeken wij: die met name ingezet zullen worden voor onderhoudswerk in de particuliere en utiliteitssector. Geïnteresseerden verzoeken wij hun sollicitatie te richten aan: DE KOEIJER SCHILDERS/INTERIEURSVERZORGERS, Postbus 54, 4400 AB YERSEKE, t.a.v. de heerM. J. de Koeijertot wie uzich ook telefonisch kunt wenden voor nadere informatie. Telefoon 01131-1281, na kantooruren 01131-3766. De Koeijer schilders/interieurverzorgers B.V. Industrieweg 19a, 4401 LA Yerseke De Koninklijke Schelde Groep is een industriële onderneming die zich bezighoudt met een reeks van activiteiten op basis van technologische deskundigheid. De Schelde Groep is actiefin onder andere de volgende markten: maritiem, (petro)chemie, energieconversie, milieu en utiliteitsbouw. De tien business units van de Schelde Groep hebben samen zo'n 3600 medewerkers. Mannen en vrouwen die ook op de internationale markt samenwerken in handel en dienstverlening. De business unit Schelde Ketelbouw realiseert in hoofd zaak grotere en kleinere projecten op het gebied van energieconversie. Hiertoe werken Ontwerp, Engineer ing, Produktie en Services op projectbasis nauw samen, daarbij ondersteund door diverse diensten. De afdeling Ketelbouw Services heeft de in- bedrijfstelling, het onderhoud, de optimalisatie en de training van stoomketelinstallaties in haar pakket. De afdeling koppelt dynamiek en technische kennis op hoog niveau aan creativiteit en dienstverlening en vormt een vitale verbinding tussen onze klanten en de eigen orga nisatie. Het simulatorcentrum is een profïteenheid van Schelde Ketelbouw en is operationeel sinds I987. Het centrum is uniek in Nederland en verzorgt onder ande re trainingen voor medewerkers van conventionele energiecentrales in Nederland en België. Een uitgekiend theorieprogramma en beproefde praktijksimulaties staan borg voor een zeer effectieve training. De afdeling Ketelbouw Services zoekt op dit moment een Service Technicus (m/v) die na een gedegen inwerk- periode zelfstandig klanten in binnen- en buitenland zal bezoeken. Service technicus De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Bezoeken van de relaties ten behoeve van het uitvoe ren van ketelinspecties, het adviseren van klanten omtrent onderhoud en het organiseren en coördineren van reparaties. Het gewenste profiel: Een met succes afgeronde opleiding HBO-Werktuigbouwkunde of Energietechniek dan wel Scheepswerktuigkunde ervaring met het func tioneren van ketelinstallaties is een pré beschikken over organisatievermogen en flexibiliteit als belangrijke eigenschappen om deze functie tot een succes te maken als representant van Schelde Ketelbouw opereert u met een hoge mate van zelfstandigheid en dus verant woordelijkheid goede beheersing van met name de Engelse taal. Verder zoekt het simulatorcentrum op dit moment kan didaten voor de functie van Instructeur Ketelsimulator (m/v), die na een gedegen inwerkperiode zelfstandig groepen cursisten zal gaan begeleiden. Instructeur ketelsimulator De werkzaamheden bestaan onder andere uit: Begeleiden en instrueren van cursisten, daarbij gebruikmakend van de simulator; dan wel op lokatie verzorgen en ontwikkelen van lesmateriaal onder houden van contacten met klanten om trainingsbehoef ten af te stemmen. Het gewenste profiel: Opleiding HBO-Scheeps- werktuigkunde of Energietechniek relevante ervaring met het functioneren van ketelinstallaties, bijvoorbeeld opgedaan als operator, inbedrijfsteller, engineer of servi ce-engineer didactische vaardigheden in deze dyna mische functie wordt een beroep gedaan op kennis van en inzicht in onder andere meet regeltechniek, logica schema's, thermodynamica en verbrandingstechnologie de bereidheid om op deze gebieden bijgeschoold te worden dient zeker aanwezig te zijn. Nadere informatie: Als u belangstelling heeft voor één van deze functies, dan kunt u voor meer informatie contact opnemen met de heer F. Geraets, chef van de afdeling Ketelbouw Services, tel.nr: werk 0II84-825 86 en tel.nr privé 0II84-18102. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedures. De Schelde Groep biedt een goed arbeidsvoorwaarden pakket, waaronder een verhuiskostenregeling. Een infor matiepakket van de Schelde Groep en Schelde Ketelbouw is telefonisch aan te vragen bij de afdeling Personeelszaken, tel.nr 0II84-82398. Uw schriftelijke sollicitatie en Curriculum Vitae ont vangen wij graag binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie. U kunt uw brief sturen naar: Koninklijke Schelde Groep B.V., afdeling Personeels zaken, t.a.v. de heer B. Houben, Postbus 16, 4380 AA Vlissingen. SCHELDE GROEP i i Het regionaal stafbureau Arbeidsvoorziening Zeeland' zoekt een Hei Regionaal Bestuur Arbeidsvoorziening wordt gevormd door vertegenwoordigers van werkgevers- en werknemersorgatiisaties en de overheid, voor gezeten door een onafhankelijk voorzitter. Arbeidsvoorziening Zeeland kent drie samenhan gende economische gewesten. In deze drie gezvesten verleent Arbeidsvoorziening Zeeland haar dien sten in acht arbeidsbureaus en het centrum vak opleiding, ondersteund door het regionaal staf bureau. Du alles heeft tot doel vraag en aanbod op de arbeidsmarkt bij elkaar te brengen. Organiseren en ondersteunen U ressorteert recht streeks onder de directiesecretaris en maakt deel uit van het team secretariaatsmedewerkers. Hierin vervult u primair een ondersteunende secretariële rol voor de voorzitter. U bereidt bezoeken van derden voor, organiseert de vergaderingen van het bestuur en het manage mentteam en bevordert de voortgang van zaken die de voorzitter en de bestuursleden in behandeling hebben. Verder verricht u de gang bare secretariële taken, waaronder het notuleren van complexe vergaderingen. HBO-niveau U hebt een gedegen secretariële opleiding en tenminste een HBO werk- en denkniveau. Daarbij bezit u aantoonbare erva ring met soortgelijke werkzaamheden in ver gelijkbare organisaties. WP 5.1 beheerst u tot in de puntjes. U heeft een goed redactioneel vermogen en bent gewend zelfstandig te wer ken. Daarnaast heeft u een initiatiefrijke en flexibele instelling plus een flinke dosis organi satietalent en representatieve eigenschappen. Wij zoeken vooral een tactvol teamwerker die, ook onder druk, servicegericht en klantvriende lijk blijft. Het betreft een functie voor 38 uur per week. Uw salaris bedraagt vooralsnog maximaal 4.346,- bruto per maand. Belangstelling? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw A. van der Wegen, telefoon 01180-33552. Uw schrifte lijke sollicitatie kunt u voor 6 maart a.s. richten aan Arbeidsvoorziening Zeeland, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, postbus 221, 4330 AE Middelburg. Deze vacature wordt gelijktijdig in- en extern gepubliceerd. zoekt per zo spoedig mogelijk een: voor 38 uren per week. Aanstelling vindt plaats voor een jaar met een proef tijd van twee maanden. Na dit jaar vindt bij gebleken geschiktheid aanstelling voor onbepaalde tijd plaats. Functie-eisen en taakinhoud: - een beroepsgerichte opleiding op HBO-niveau; - goede sociale vaardigheden, verantwoordelijk heidsgevoel en incasseringsvermogen; - goed kunnen organiseren en een grote mate van zelfstandigheid; - goede gezondheid i.v.m. rugbelastend karakter van een aantal werkzaamheden; - bewaken en bevorderen van de kwaliteit van het kinderopvangwerk; - zorgdragen voor een juiste personeelsbezetting; - signaleren en oplossingen aandragen voor proble men m.b.t. het directe werk. De arbeidsvoorwaarden zijn volgens de CAO-wel- zijnswerk. Een medische keuring maakt deel uit van de selectie procedure. Voorafgaand aan de indiensttreding wordt in een groep kinderen meegewerkt. Schriftelijke reacties voor 3 maart 1993 richten aan: Stichting Kinderopvang Middelburg, t.a.v. sollicitatie commissie coördinator, postbus 120, 4330 AC Mid delburg. In het kader van het project Sociale Vernieuwing in de Goese Polder is per 1 februari jl. een buurt- netwerk jeugdhulpverlening gestart. Dit netwerk is in samenwerking tussen het arbeidsbureau Goes, de gemeente Goes en diverse andere instel lingen, waaronder de basisscholen in de Goese Polder tot stand gekomen. Het project is bedoeld problemen bij jongeren vroegtijdig te signaleren en aan te pakken. Hier bij spelen de basisscholen in de Goese Polder een belangrijke rol. Voor de uitvoering van deze taak heeft het arbeidsbureau een aantal werkerva ringsplaatsen beschikbaar gesteld. Voor de invul ling daarvan zoekt het project een aantal enthou siaste die interesse hebben in bovengenoemde proble matiek; de bevoegdheid voor het basisonderwijs bezitten; reeds langere tijd werkzoekend zijn en niet meer of slechts in zeer beperkte mate gewerkt hebben; en voor wie werkervaring noodzakelijk is om een passende baan in het onderwijs te vinden. De te benoemen leerkrachten zullen worden aange steld op basis van een werkervaringsplaats bij de ge meente Goes en zullen worden ingezet op de basis scholen in de Goese Polder. Zowel lesgevende als niet lesgevende werkzaamheden behoren tot het ta kenpakket. Sollicitaties dient u, met spoed, te richten aan het ar beidsbureau Goes, Postbus 145, 4460 AC te Goes, t.a.v. de heer J. Eversen. Nadere inlichtingen over het project kunt u inwinnen bij de heer J. W. Schipper, coördinator Sociale Ver nieuwing gemeente Goes (01100-21212 toestel 218) en bij de heer J. Eversen, consulent PPO arbeidsbu reau Goes (01100-14010). ^^^r'ltUIDDtUHB [H SC HO II HO FRI-D'OR B.V. is een dynamische onderneming met produktiebedrijven te Bergen op Zoom en Tilburg, die zich toelegt op de vervaardiging van een hoogwaardige kwaliteit voorgebakken diepgevroren patates-frites en vele andere aardappelprodukten. FRI-D'OR behoort tot de vijf grootste aardappelverwerkende bedrijven in Europa. Het merendeel van onze produkten wordt geëxporteerd. De FRI-D'OR groep maakt deel uit van het Britse concern Hazlewood Foods PLC. Momenteel zijn er ongeveer 240 mensen werkzaam in onze organisatie. Bij ons directiesecretariaat in Bergen op Zoom is momenteel een vacature voor voor 40 uren per week Het uitgebreide takenpakket van de directiesecretaresse bestaat o.m. uit: het voorberei den en notuleren van vergaderingen (ook in het Engels), verzorgen van correspondentie, beheren van de agenda, ontvangen bezoekers en afhandelen binnenkomende en uit gaande telefoongesprekken. Graag komen wij in contact met kandidaten die met succes een Schoeversopleiding (of vergelijkbaar) hebben afgerond, aangevuld met ruime werkervaring in een soortgelijke functie. Kennis van de moderne talen is een must. Een nauwgezette, servicegerichte, representatieve en stressbestendige instelling en groot verantwoordelijkheidsgevoel zijn onontbeerlijk voor het goed kunnen vervullen van deze functie. Indien uw interesse is gewekt en u meent VOLLEDIG aan de genoemde functie-eisen te voldoen, nodigen wij u uit te reageren. Uw sollicitatiebrief met uitgebreid CV ontvangen wij graag voor 1 maart 1993. FRI-D'OR B. V., Postbus 394, 4600 AJ BERGEN OP ZOOM t.a. v. mevrouw M. A. D. T. Potters. De gemeente Valkenisse heeft ruim 6.000 Inwoners en is gelegen op Walcheren. Naaste agrarische functie en een functie als aantrekkelijk woongebied heeft de gemeente voo ook een toeristische functie. De gemeente beschikt in het 7 kilometer lange kustgebied® 18.000 toeristische slaapplaatsen en heeft bijna 1 miljoen toeristische overnachtingen perjo: De gemeente bestaat uit de dorpen Biggekerke, Koudekerke en Zoutelande en grenst aam gemeenten Vlissingen en Middelburg. HERHAALDE (gewijzigde) OPROEP De gemeentelijke secretarie-organisatie bestaat uit 5 afdelingen. Op de afdeling Algemene Zaken van de gemeentesecretarie kan, in verband met uitbreiding van: formatie, worden geplaatst een voor 38 uren per week (volledig dienstverband). Functie-informatie: De medewerker zal o.a. worden belast met werk zaamheden die verband houden met: - ruimtelijke ordening (uitvoerend en t.z.t. beleids- adviserend); - uitvoering diverse verordeningen (A.P.V., drank-en horeca, winkelsluiting, wet op de kans spelen e.d.); - op termijn marktzaken; - behandeling aanvragen huursubsidie; - uitvoerende werkzaamheden t.a.v. verhuur en verkoop van gronden; - algemene werkzaamheden t.b.v. de afdeling. Functie-eisen: - het bezit dan wel vergevorderde studie voor het diploma Bestuursambtenaar; - zo mogelijk ervaring in bovengenoemde werk zaamheden; - goede contactuele eigenschappen en collegiale instelling; Salariëring: Afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervan: wordt de nieuwe medewerk(st)er aangesteld maximaal f 3.303,bruto per maand (gemeen) ambtenaar V), excl. vakantietoelage en exi diensttijduitloop. De mogelijkheid bestaat dat op grond van gebi ken geschiktheid later bevordering plaats vindtt een hogere rang. Voorts is er een procedure in ga: tot opclassificatie van het inwonertal van de s meente. Nadere inlichtingen omtrent deze functie wordt gaarne verstrekt door de chef van de afdelL"; Algemene Zaken, de heer M.P. Oostdif tel: 01185-1555. Belangstellenden kunnen hun -sollicitatie bintf 10 dagen na verschijning van dit blad richten aa burgemeester en wethouders van ValkenisS Postous 1, 4370 AA Koudekerke. S.v.p. in linkerbovenhoek van de envelop verme den: "soil. AZ".

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 32