Zierikzee krijgt uitvaartcentrum Sportraad blijft voortbestaan Hart van Oosterland SGP wil aannemer krijgt eigen karakter Sportraad Zierikï! looft extra prijs u Maatregelen teg( verkeersoverlast in Looperskapel Raad Bruinisse bespreekt subsidie woningen ouderen Schoolbiologie ook in Westerschouwen Flipland werken in gemeente gunnen Middenschouwen komt oud-directeur school tegemoet streek Begrafenisonderneming Schoonaard opent nieuwe rouwkamer VRIJDAG 19 FEBRUARI 1993 van onze verslaggeefster Ingrid Dekker ZIERIKZEE - Het mortuarium van het Zweedse Rode Kruiszie- kenhuis in Zierikzee wordt ver kocht aan uitvaartverzeke ringsmaatschappij Memento Mori in Zeist en verbouwd tot een modern uitvaartcentrum. Beide directies zijn vergaand in onderhandeling. Bedoeling is over twee maanden met de bouw te beginnen. Het mortuarium van het zieken huis is gebouwd in 1956. Al jaren wordt gesproken over een op knapbeurt. In eerste instantie werd contact gezocht met locale begrafenisondernemers, maar de destijds gemaakte plannen bleken financieel niet haalbaar. Daarom zocht het Zweedse Ro de Kruisziekenhuis contact met een andere partner. Memento Mori lag voor de hand omdat die ook het uitvaartcentrum be heert van het Oosterscheldezie- kenhuis in Goes, dat onder de zelfde Stichting ressorteert als het ziekenhuis in Zierikzee. Deze verzekeringsmaatschappij had volgens algemeen ziekenhuisdi recteur P. C. Bouman veel be langstelling. Rouwdiensten Wanneer de gemeente toestem ming geeft het bestemmings plan te wijzigen, wordt over twee maanden met de bouw begon nen. Het mortuarium wordt drastisch verbouwd en vergroot. In het nieuwe uitvaartcentrum kunnen overledenen worden op gebaard. Tevens zijn er rouw diensten mogelijk. Begrafenis ondernemers kunnen voor dit doel gebruik maken van het cen trum, maar de verzekerings maatschappij is verantwoorde lijk voor de exploitatie ervan. Als alles volgens plan verloopt, kan het nieuwe uitvaartcentrum dit najaar in gebruik worden ge nomen, aldus Bouman. Het rouwcentrum in het Vrije in Zie rikzee wordt dan waarschijnlijk gesloten. C. L. van der Linde, hoofd gemeentewerken van de gemeente Zierikzee geeft aan dat over dit gebouw al jaren veel onvrede bestond. „Het is te klein en in het gebouw zijn nogal te genstrijdige activiteiten gehuis vest: een dansschool en een mor tuarium." Nieuwe rouwkamer Begrafenisondernemer H. Schoonaard uit Zierikzee opent zaterdag een eigen, nieuwe rouwkamer bij zijn zaak aan het Karsteil. Was hij eerder van de plannen van het ziekenhuis op de hoogte was geweest, dan had hij die wellicht niet gebouwd. Volgens Schoonaard is er al ze ker vijf jaar onzekerheid over plannen van een uitvaartcen trum bij het ziekenhuis. Hij vindt het jammer niet op de hoogte te zijn gebracht van de laatste ontwikkelingen. ,.Ik wist dat het rouwcentrum in het Vrije weg zou gaan en daar heb ik op ingespeeld. Ik ben nou eenmaal ondernemer." Toch meent de begrafenisonder nemer niet dat zijn rouwkamer overbodig is. In de kamer kan een overledene worden opge baard. Nabestaanden krijgen de sleutel. Dan kunnen ze op elk moment van de dag afscheid ne men. „Mensen hebben de be hoefte dat in alle rust te kunnen doen. Die mogelijkheid geef ik weekenddiensten 1 i I I I I I I 1 II II I IrffTT 20 EN 21 FEBRUARI 1993 CENTRAAL ALARMNUMMER 06-11 Huisartsen: Zierikzee: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: J. de Jonge. Zierikzee, tel. 01110-12280. Spreekuur van 11.00-11.30 uur. Schouwen-Westhoek/Brou- wershaven: vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: L. A. M. Bruel en J. J. Roth, Markt 32, Brouwershaven, tel. 01119-1280. Spreekuur van 11.30-12.00 uur en van 16.30-17.00 uur. Bruinisse, Nieuwerkerk en Oos- terland, vrij. 18.00-ma. 08.00 uur: A. Dorrestein, Dorpsweg 5, Bruinisse, tel. 01113-2120. Tandartsen: P. van Malland, Oude Moolweg 32, Renesse, tel. 01116-1942. Spreekuur 16.30-17.30 uur. Apotheken: Apotheek •Zierikzee", Dam 18. tel. 01110-12906, geopend za. van 09.00-12.30 uur en van 16.30 - 17.30 uur. Zo. van 12.00-12.30 uur en 18.00-18.30 uur. Wijkverpleging: Schouwen-Duiveland: Tel. 01100-51177. Dierenartsen: (vanaf zat. 09.00 uur): S. Berg- sma, Zierikzee, tel. 01110-12180. Begrafenisondernemer H. Schoonaard uit Zierikzee met een medewerkster voor de nieuwe rouwkamer bij zijn zaak aan het Karsteil. foto Pieter Honhoff van onze verslaggeefster ZIERIKZEE - Aan de vier sportprijzen die jaarlijks uitge reikt worden in Zierikzee, heeft de sportraad er donderdag avond nog een toegevoegd. De persoon of club die zich bijzon der onderscheidt in het organi seren van een evenement, kan voortaan genomineerd worden voor de 'stimulerings-organisa- tieprijs.' Kees Verkerk, lid van de werk groep die de huldiging van de sportkampioenen organiseert, kwam donderdag met het idee op de proppen. Dat vond een warm onthaal, al moet over de formele details nog worden ge sproken. Het leek de sportraad een heel goed idee 'iemand die een fan tastische evenement organi seert dat Zierikzee promoot' met een prijs te vereren. Als dat goed wordt omschreven, hoeft die prijs de sportpenning geenszins in de wielen te rijden. Die wordt uitgereikt aan een 'persoon ach ter de schermen' en dat is vol gens de raad toch net weer iets anders. Naast de sportpenning, geeft de sportraad jaarlijks een sporter een aanmoedigingsprijs. Tij dens het jaarlijkse sportevene ment, dit keer op 27 maart, kiest de raad tevens de sportman of - vrouw van het jaar en de sport ploeg van het j aai-. Genomineerden Donderdagavond heeft de sport raad de volgende personen ge nomineerd: Rames Bekkenk, atletiek, on der andere Zeeuws kampioen op de 1500 meter, Zeeuws indoor- kampioen op de 800 meter. Zeeuws crosskampioen et de op de Nederlandse ka® l. schappen 2000 meter chase Ernani de Boer, Zeeuws kampioen in de i; se, tweede bij de Neder; kampioenschappen meer) 1 Jannie Schot, atletiek 1 pioen veteranen kogel vrouwen boven 45 jaar 1 Leon van der Wielen, s sen, onder andere Zeeuws pioen op de 500,1500 en 3D: ter en op de marathon Peter van Vossen, vo prof, kwam uit in Nederi selectie tegen Polen en Tu De nominatie van Van leverde enige discussie woont momenteel in het sche Anderlecht, en is gs van een Zierikzeese verec Maar aangezien de interna vorig jaar tot juni in heti mentenstadje heeft gewoo j, daar nu nog, volgens een I wijd sportraadslid, 'drie? zeven nachten' vertoeft, 1 raad toch unaniem gaan met zijn voordracht, Voor de sportploeg 1992'; de volgende ploegen in as king: eerste team badminti Zierikzee, Zeeuws kar eerste klas district achttal van damvere Zierikzee, kampioen hoo se Zeeuwse dambond eerste herenteam ha: vereniging ZHV/Delta kampioen landelijk eerstf sie B eerste team korfbal? ging All-Ready Zeeuws kampioen eerste klas eerste team schaakvere Zierikzee, kampioen Zé hoogste klasse van onze verslaggeefster ZIERIKZEE - De Zierikzeese sportraad blijft bestaan. Een minderheid sprak zich don- derdavond uit voor opheffing van de zaak, omdat de raad vrij wel alleen fungeert als organi sator van de huldiging sport kampioenen. De meerderheid wil het overlegorgaan van de sportverenigingen houden, aan gezien het het enige platform voor de sport is. Ambtelijk secretaris M. van Bel- zen, die vond dat de werkzaam heden van de raad probleemloos kunnen worden overgenomen door een werkgroep, kreeg bijval van I. Vermeulen (tafeltennis). Vermeulen dacht dat er ook zon der sportraad niets mis zou zijn gegaan in de Zierikzeese sport wereld. Als hij in zijn club een probleem heeft, heeft hij de sportraad niet nodig. Hij lost de zaken zelf op. Voor het nomineren van de sportkampioenen achtte hij zichzelf eerlijk gezegd niet ge schikt. „Als ik zeg, neem ik hier een beslissing op basis van ken nis, dan zeg ik nee." Die kennis dichtte hij wel toe aan de leden van de werkgroep die het evene ment organiseert. Daar is de no minatie in vertrouwde handen. Overbodig Naar de mening van gemeente raadslid C. Legemaate heeft de raad zijn doel voorbijgestreefd. De samenwerking tussen de ver enigingen is goed, beleidswen- sen kunnen worden besproken in de sportcommissie en wet houder en raadsleden hebben voldoende inzicht in de sportwe reld. Het leek hem overbodig als 'klankbordgroep' voort te be staan. Zo'n klankbord heeft de werk groep sportkampioenen wel no dig, bracht K. Verkerke daar te genin. „Anders kom ik te zwem men, en waar kom je dan te recht?" Verkerk vond een 'stuk je controle' op zijn functioneren bovendien zeer gewenst. Dat telde voor de meerderheid van de raad zwaar. Die was het eens met de voorzitter, wethou der L. J. van Gastel, die herhaal de dat Je niet iets wegdoet wat goed functioneert." van onze verslaggever BRUINISSE - De gemeenteraad van Bruinisse bespreekt in de vergadering van donderdag 25 februari een voorstel voor sub sidiëring van de bouw van tien bejaardengeschikte woningen in het nieuwbouwgebied Rie- kusweel II. B en w willen hier voor de zogeheten tweedui zend-guldenregeling toepassen. Dit bedrag wordt per woning be schikbaar gesteld om deze be- jaardengeschikt te maken. In to taal is dus 20.000 gulden nodig. Het college ziet deze investering als een onderdeel van het in de gemeente gewenste ouderenbe leid. Voorgesteld wordt de subs- didie voor de helft ten laste te brengen van de post algemene reserve en voor de andere helft van de post onvoorzien. - Op de raadsagenda staat ook een voorstel om de tarieven voor het werken voor derden te ver hogen. Het gaat daarbij om prij zen die worden berekend voor onder meer werkzaamheden aan wegdekken, bestratingen, ga zonstroken en bermen. De tarie ven zijn sinds 1990 ongewijzigd gebleven, omdat werd gewacht op een landelijke 'Leidraad inza ke straatwerkzaamheden'. Maar het ziet er niet meer naar uit dat die op korte termijn tot stand komt. Overigens is het arbeids-uurta- rief van gemeentewerken van nog oudere datum. Daarom sug- geren b en w hiervoor een zeer forse bijstelling: van 32,50 gul den naar 42,50 gulden. Dit be drag is ongeveer kostendek kend. Verder staan op de agenda on der meer de vaststelling van het Regionaal Milieuwerkplan NMP-plustaken, de vaststelling van het Hinderwetsuitvoering- van onze verslaggeefster BURGH-HAAMSTEDE - De leerlingen van de vijf basis scholen in Westerschouwen gaan komend schooljaar de na tuur in onder begeleiding van 'natuurouders'. De werkgroep schoolbiologie leidt de vrijwil ligers op voor de natuurexcur- sies. De werkgroep maakt daar naast werk van natuur- en mi lieu-educatie vanuit het school- musuem De Burghse Schole in Burgh. De werkgroep schoolbiologie opereerde tot voor kort alleen in Zierikzee. Een groep van zo'n 25 vrijwilligers begeleidt basis schoolleerlingen een paar keer per jaar bij een excursie in de na tuur. Naast haar vijf uur betaald werk in Zierikzee, heeft coördinator Rita de Ligt er sinds november vorig jaar drie uur bij in Wester schouwen. De gemeente heeft dat geld beschikbaar gesteld voor twee doeleinden: scholen- werk en activiteiten bij de Burghse Schole. Coördinator De Ligt stelt zich voor op alle vijf de basisscholen in Westerschouwen een groepje te formeren van 2 tot 6 vrijwilli gers die met de kinderen de na tuur intrekken. Dat gebeurt on der schooltijd. Om de vrijwilligers toe te rusten, wordt een cursus van zes bijeen komsten gehouden. De eerste is opgesteld rondom de 'bomerües- kist' die veel Zeeuwse scholen in huis hebben. In het najaar wordt mogelijk nog een cursus gege ven over 'duin en strand', een voor de werkgroep nieuw thema. De enige eis die aan de onbetaal de krachten wordt gesteld, is dat ze overdag tijd hebben. Kennis van de natuur is niet nodig. Die wordt bijgebracht tijdens de cursus. Hoewel men spreekt over 'natuurouders', is het heb ben van schoolgaande kinderen geen voorwaarde voor deelna me. In Zierikzee is de werkgroep bijvoorbeeld erg ingenomen met het feit dat ook een opa al sinds jaar en dag vrijwilliger is. De werkgroep schoolbiologie houdt in maart twee informatie bijeenkomsten voor belangstel lenden. Op donderdag 11 maart is er een bijeenkomst in De Kir- reweie in Burgh-Haamstede, en donderdag 18 maart in 't Staepe- l'of in Renesse. Beide voorlich tingsavonden beginnen om 20.00 uur. Hoewel de leerlingen van de Westerschouwse scholen ook van harte welkom zijn in het schoolmuseum in Burgh, werkt de werkgroep daar toch voor een iets andere doelgroep. Daar gaat het voornamelijk om jonge toe risten van buiten de gemeente. Er worden onder andere een speurtocht en een 'tassenwan- deling' opgezet. In dat laatstge noemde geval krijgen de kinde ren een tas met opdrachten mee. Daarbij hebben ze geen begelei ding nodig. De vrijwilligers zijn voor het scholenwerk, zegt De Ligt. „Als je ook nog moet gidsen voor toeristen ben je nergens." programma (HUP) en de finan ciering van de gerechtelijke pro cedure tegen het CBR door de gezamenlijke gemeentes op Schouwen-Duiveland. De verga dering wordt gehouden in het gemeentehuis en begint om 19.30 uur. Politie pakt drankrijder TERNEUZEN - De 31-jarige H. R. van de V. uit Hengstdijk werd donderdagmorgen op Rijksweg 61 betrapt op het rijden onder in vloed van alcohol. Tevens bleek zij niet in het bezit van een rijbe wijs. Na de ademanalyse en het opmaken van procesverbaal mocht Van der V., met achterla ting van haar personenauto, het politiebureau in Temeuzen weer verlaten. MIDDELBURG Verkoping' in de grote zaal van bejaardentehuis Eben Hae- zer in Middelburg wordt woens dag 24 februari van 19.00 tot 20.30 uur een verkoping gehou den. Er worden onder andere di verse handwerken, houten mo dellen, kleding en koffie met ge bak verkocht. De opbrengst is ten behoeve van de zending. van onze verslaggeefster SCHARENDIJKE - Aan de Ka- pelleweg bij Looperskapelle worden roodwil-gestreepte planken geplaatst en borden met tekst, om te waarschuwen voor nadering van een bebouw de kom. In het gehucht krijgt het wegdek bovendien een af wijkende kleur. Dit moet voor lopig volstaan om de vaart van het verkeer binnen de perken te houden. De gemeenteraad van Middenschouwen sloot zich met deze beslissing donderdag avond aan bij het voorstel van het college van b en w. Dit gebeurde overigens niet zon der slag of stoot. Wanneer blijkt dat de maatregelen onvoldoen de effect hebben, wil de gemeen teraad de kwestie opnieuw aan de orde brengen. Wat meespeel de bij het besluit een rigoreuzer aanpak achterwege te laten, is de voorgenomen aanleg van een rondweg om Looperskapelle. Wanneer deze er eenmaal is, zal het doorgaande verkeer hier overheen rijden, zodat de over last voor de bewoners drastisch afneemt. J. M. van Langeraad (WD) gaf aan dat wanneer deze weg op korte termijn wordt gereali seerd, het treffen van dure maat regelen op dit moment 'onzin' is. Wanneer de rondweg langer op zich laat wachten, moet de situa tie wat hem betreft opnieuw worden bezien. Hij wees erop dat in Looperskapelle in een betrek kelijk korte periode vijf auf de sloot zijn beland, beurt toch niet wanne zachtjes wordt gereden." Ervaringen Hij relativeerde de met van de politie die zouden zen dat het met de verkeen last wel meevalt. Er zou s gecontroleerd zijn op enke gesproken rustige tij dec vond dat meer aandacht n worden geschonken aan de ringen van de bewoners, het om hen uiteindelijk ga Ook P. W. Berrevoets-Ei berg (CDA) wees erop da hun beleving van de woons die hout snijdt. Ze onderst dat hun kritiek op de sii niet als gezeur mag worden daan. „De deuren liggen: aan de weg en iedere trillin je in huis." Ze suggereerdt vullende maatregelen, br beeld een dertig-kilometer Wethouder W. G. Rende: openbare werken erkendei bevolking overlast onder van het verkeer maar ra dat veel extra maatregelen kwaad dan goed doen. Zoal keersdrempels (trillingen bloembakken (onoverzic ke situatie door boehteni maximumsnelheid van i kilometer per uur vond h geen oplossing, omdat die bruikelijk en bovendien ra toe te passen is op een door de weg als de Kapelleweg. Herinrichting van met name de Markt (foto), de Kerkstraat en het Torenplein moeten Oosterland weer een aardig, karakteristiek dorpshart geven. foto Pieter Honhoff van onze verslaggeefster OOSTERLAND - Oosterland moet weer een aardig, karakte- van onze verslaggever SCHARENDIJKE - De gemeen teraad van Middenschouwen heeft donderdagavond inge stemd met het voorstel van b en w om de oud-directeur van de opgeheven openbare basis school Prinses Irene in Kerk- werve, H. A. Schipper, te com penseren voor hem berokkend nadeel. Dit betekent dat hij eer vol ontslag krijgt per 1 augus tus 1991, de opheffingsdatum van de school. De gemeente had hem aanvankelijk 11 maart van dat jaar al ontslagen, in ver band met gerezen moeilijkhe den op de school. De arrondissementsrechtbank in Rotterdam heeft echter geoordeeld dat het niet juist is de financiële gevolgen van het conflict geheel bij één partij te leggen. Schipper, die in beroep ging tegen het ontslag, is daar mee in het gelijk gesteld. Daar om moet de gemeente hem tege moet komen. Behalve dat de ontslagdatum ongedaan wordt gemaakt, krijgt hij ook 20.000 gulden als vergoeding voor ge derfde levensvreugde. B en w zijn tot deze oplossing gekomen in overleg met de raadsvrouw van de oud-directeur. Wethouder W. G. Renden meen de dat met dit besluit een punt kan worden gezet achter een be wogen periode. En de raad bleek die punt graag te zetten. J. M. van Langgeraad (WD) zei dat de zaak inmiddels wel genoeg el lende teweeg had gebracht en dat de betrokkenen reeds een moeilijke tijd achter de rug heb ben. J. L. F Bolleman (SGP/ RPF) sprak van een onverkwik kelijke zaak, waarvan hij een wrange nasmaak had. Hij nam het op voor de gemeente, die vol gens hem destijds niet anders had kunnen handelen. De kans om van de zaak af te zijn wilde ook hij echter niet laten liggen. ristiek dorpshart krijgen. Door aanpassingen van met name de Markt, de Kerkstraat en het To renplein kan dit bereikt wor den. In verband met subsidie moet de eerste spa voor het eind van dit jaar de grond in. Volgens de opstellers van het plan voor de herinrichting, de Grontmij, is er op de Markt te weinig ruimte voor de voetgan ger. Ook het Torenplein wordt al te zeer gedomineerd door auto's. Uitgangspunt van het plan is dat er wel voldoende parkeer ruimte blijft, maar niet per se op de Markt en het Torenplein. Door dezelfde verlichting te ge bruiken en grotendeels dezelfde straatprofielen te maken, krijgt het dorsphart een meer eigen ka rakter. Hier en daar wat groen zou het centrum ook beslist ten goede komen. In het plan wordt voorgesteld de doorsteek van de Lange Achter weg naar de Markt af te sluiten voor verkeer. Bij de supermarkt in de Kerkstraat moeten leibo men komen. De parkeerplaat sen kunnen er blijven. Het To renplein moet een 'rustpunt' worden in het centrum. Tegelijk met de opknapwerk- zaamheden kan de riolering wor den aangepakt. Die dateert van voor de oorlog en is aan vervan ging toe. Voor het project, waarover de bevolking tijdens een hoorzit ting op een nader te bepalen da tum haar zegje kan doen, kan de gemeente subsidie krijgen van de provincie. De gemeenteraad vergadert donderdag over het beschikbaar stellen van 33.000 gulden voor het bestekgereed maken van het plan. De verga dering in het gemeentehuis in Nieuwerkerk begint om 20.00 uur. Op de agenda staat voorts onder andere de ouderennota, de recreatienota voor Ouwer- kerk en mogelijke toetreding tot het Halt-bureau. Boete voor hardrijders OOSTKAPELLE - Bij een snel heidscontrole op de Domburg- seweg in Oostkapelle hebben tien automobilisten woensdag een proces verbaal gekregen voor te hard rijden. De hoogste snelheid die werd gemeten was 111 kilometer per uur. Op de Domburgseweg is 80 kilometer per uur toegestaan. De controle werd gehouden tussen 7.40 en 9.15 uur. Er werden in totaal 213 auto's gecontroleerd. In Arnemuiden werden tussen 11.30 en 12.30 uur bij een snel heidscontrole 10 automobilisten door de rijkspolitie beboet. De controle werd gehouden op de Spoorstraat waar de maximum snelheid 50 kilometer per uur is. De hoogste snelheid was 72 kilo meter per uur. van onze verslaggever SINT PHILIPSLAND - Grote openbare werken automatisch aan een Fliplands aannemings bedrijf gunnen: wethouder J. de Jager (CDA) van Sint Philips- land vindt dat geen gezonde zaak. „We willen best rekening houden met het eigen bedrijfs leven, maar het mag niet ten koste gaan van het algemeen be lang." Meerdere aannemers een offerte vragen, kan soms flink in prijs, dus gemeenschapsgeld, schelen. De raadsfractie van de SGP is echter tegen het polsen van aannemers buiten Sint Phi- Iipsland. De noodkreet van een financieel geplaagd Fliplands bedrijf gemeentelijke werken te mogen uitvoeren, blies de dis cussie deze week nieuw leven in. Het Fliplandse aannemingsbe drijf C. Reijngoudt en Zonen zegt kapot te gaan als gemeente lijke opdrachten uitblijven. De onderneming, die vaker voor Sint Philipsland werkt, maakt aanspraak op enkele grotere klussen. Burgemeester T. A. Vo gel stelde het bedrijf de opdrach ten vorig jaar al in het vooruit zicht, beweert Reijngoudt. Het wachten was enkel nog op goed keuring door de wethouders. De burgemeester ontkent keiharde toezeggingen te hebben gedaan. De gemeente wil voor de werken, waaronder het bouwrijp maken van grond, meerdere aannemers polsen. Desnoods van buiten Sint Philipsland. Reijngoudt mag ook een prijs opgeven bedrijf heeft een vaste ken vijf medewerkers, gemii werken er tussen de zeve vijftien mensen. De finat problemen zijn volgens d( derneming ontstaan doordi gemeente de laatste jaren der opdrachten geeft. Wethouder De Jager zegt Sint Philipsland best oog' voor het eigen bedrijfsleve: gemeente gunt regelmatig nere werken onderhands as gen aannemers. „Het is schien een tijdje iets minde weest, maar de laatste gaat het weer beter." OokB goudt heeft vorig jaar behffi uit de ruif gegeten, weet a ger. „Ze draaiden met werken een omzet van eend twee ton. Voor een kleins meente als Sint Philipslaü dat niet niks." De wethouder vindt het od grote, dure projecten auti tisch aan één plaatselijke J nemer te gunnen. „Het lx van onze bedrijven loopt nii tijd parallel met dat van meente. We moeten op een antwoorde manier met geld springen." De SGP denk! Flipland er niet per definiti gebaat is een stuk of vijf as mers te laten inschrijven op project. Dat daardoor altil laagst mogelijke prijs uit ds rolt, zou op een misversta» rusten. Voor zover mog moet de gemeente open werken gunnen aan eigen bf ven, aldus de SGP.

Provinciale Zeeuwse Courant | 1993 | | pagina 34